Extraliga B (čtvrtek) | 1. kolo | Čt 19.9.2019 18:00 | Club 2 V
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zběsile a rychle Vyškov | 10 | : | 8 | Frogs Žabčice | |||||||||
Hynšt Petr | 22 | : | 19 | Mráz Hanuš | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Brychta Darius | 7 | 2 | ||||||
D2 | Šarkőzi Jakub | 13 | |||||||
D3 | Kulík Petr | 3 | 1 | ||||||
D4 | Lusková Kateřina | 2 | |||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Hynšt Petr | D4 | 2 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Mráz Hanuš | 9 | 2 | ||||||
H2 | Nováková Dana | 4 | |||||||
H3 | Dofek Pavel | 8 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Brychta Darius | H3: Dofek Pavel | 0:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Šarkőzi Jakub | H4: | 2:0 KO | 1:1 |
3 | Single | D3: Kulík Petr | H1: Mráz Hanuš | 0:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: Lusková Kateřina | H2: Nováková Dana | 0:2 | 1:3 |
5 | Single | D1: Brychta Darius | H4: | 2:0 KO | 2:3 |
6 | Single | D2: Šarkőzi Jakub | H3: Dofek Pavel | 2:1 | 3:3 |
7 | Single | D3: Kulík Petr | H2: Nováková Dana | 0:2 | 3:4 |
8 | Single | D4: Lusková Kateřina | H1: Mráz Hanuš | 0:2 | 3:5 |
9 | Double | D1: Brychta Darius D2: Šarkőzi Jakub | H3: Dofek Pavel H1: Mráz Hanuš | 2:0 | 4:5 |
D3: Kulík Petr D5: Hynšt Petr | H2: Nováková Dana H0: | ||||
10 | Cricket | D4: Lusková Kateřina D5: Hynšt Petr | H3: Dofek Pavel H2: Nováková Dana | 2:1 | 5:5 |
D2: Šarkőzi Jakub D3: Kulík Petr | H1: Mráz Hanuš H0: | ||||
11 | Single | D1: Brychta Darius | H2: Nováková Dana | 2:0 | 6:5 |
12 | Single | D2: Šarkőzi Jakub | H1: Mráz Hanuš | 2:0 | 7:5 |
13 | Single | D3: Kulík Petr | H4: | 2:0 KO | 8:5 |
14 | Single | D5: Hynšt Petr | H3: Dofek Pavel | 1:2 | 8:6 |
15 | Single | D1: Brychta Darius | H1: Mráz Hanuš | 1:2 | 8:7 |
16 | Single | D2: Šarkőzi Jakub | H2: Nováková Dana | 2:1 | 9:7 |
17 | Single | D3: Kulík Petr | H3: Dofek Pavel | 0:2 | 9:8 |
18 | Single | D4: Lusková Kateřina | H4: | 2:0 KO | 10:8 |