Aktuality
UŠO > Jihomoravský kraj > Aktuality
Ligový pohár 2022/2023 - výsledky 1. kola + rozlosování 2.kola

27.11.2022 14:14 | Pokorný Michal | Přečteno: 2888×

Kontrola přihlášených družstev

Ligový pohár 2022/2023 - rozlosování

Kategorie A+ (superliga + extraliga+ 1. liga) 

Předkolo:

Šilingrák team "B"  -   PBL 45  0 : 21 K

 

1. kolo - sobota 19.11.2022 od 15.00 hod

DC Raptors Brankovice tel: 735 990 013 - DC Hurricane Adamov tel: 603 870 692  0 : 21 K

ŠK Excalibur Bzenec ( 773 251 874) - To ja vonoo Bílovice (720 329 264)   0 : 21 K  Bzenec se omluvil

Devastators Brno (732 718 208) - ŠK Vyškov (724 336 603)  11 : 21

DC Vandals Blansko B (775 117 442) - PBL 45 (773 949 846)  21 : 0 K

DC Horboj Elita (777 660 361) - Frčáci Ivančice (728 075 006)   21 : 0 k

Snipers Brno B (721 561 377) - Adalbertus Medlov (737 975 575)  13 : 21

DC Šipky Sloup (606 917 409) - Šilingrák team Brno (777 273 207)  10 : 21

Pardálové Brno (603 447 628) - DC Vandals Blansko (775 164 181)  0 : 21 K

Psí vojáci Bučovice (734 303 738) - Borci Brno (608 224 310)  21 : 0 K

Rumoví pralinky (721 832 801) - DC Rakol Brno (603 282 391)   21 : 17

ŠK Paleta Vyškov (774 385 559) - Mustang Brno (731 269 108)    6 :21

ŠK Modřice (723 335 587) - Snipers Brno (774 863 160)  21 : 12

 

2. kolo se uskuteční 10. 12. 2022

DC Vandals Blansko B (775 117 442) - Adalbertus Medlov (737 975 575)

Šilingrák team Brno (777 273 207) - ŠK Vyškov (724 336 603)

Mustang Brno (731 269 108) - Rumoví pralinky (721 832 801) 

Psí vojáci Bučovice (734 303 738) - ŠK Modřice (723 335 587) 

DC Vandals Blansko (775 164 181) - DC Horboj Elita (777 660 361) 

To ja vonoo Bílovice (720 329 264) - DC Hurricane Adamov tel: 603 870 692

 

3. kolo se uskuteční 14.01.2023

Do celorepublikového finále kat. AA+, ketré se koná v neděli 26.3.2023 v DK Žďár nad Sázavou, Dolní 183/30 postoupí 3. nejlepší družstva.

 

 

Kategorie C+ ( 2.liga + 3. liga)

Předkolo:

ZTP Kupé Brno - DC Sport Barbariens Třebíč    0  : 21 K

Puboši Brno - ŠK Popovice   5 : 21

DC Štiky Rosice - O tečku    7: 21

ŠK Bystřické Letky - Štěstí Brno     21 : 0 K

Pittbul Adamov - DC Double Top Omega   21 : 0 K

termín: sobota 29.10.2022 od 15.00 h

 

1.kolo se uskuteční v sobotu 19.11.2022 oid 15.00 hod.

Bastr team (732 625 660) - O tečku (603 788 795)   21 : 20

ŠK Popovice (731 903 341) - Rockers Ivančice (732 544 220)  21 : 0 K

DC Pitbulls Adamov (732 449 318) - ŠK Bystřické Letky (605 966 188)  21 : 0 K

Viva Brothers Brno (605 586 956) - DC Pivárna sloup (605 332 426)  0 : 21 K

DC Angry Birds Osmička (603 579 699) - Šílené Labutě (775 352 499)   21 : 0 K

Pohodáři šipky nás baví ( 739 339 488) - DC Cobra Brno (735 772 072)   0 : 21 K

Tornádo Destroyers Brno ( 728 300 379) - DC Vandals Blansko D (601 106 773)  19 : 21

DC Na frakk Ivančice (737 568 770) - Laziwood Lazinov (777 701 624)  21 : 9

Siga Brno (606964016) - 1. Šipkařská kapela Šošůvka (799 503 463)  21 : 0 K

DC Vandals Blansko C (737 984 299) - DC Sport Barbariens (603 569 807)    6 : 21

Desperados Brno (604 509 899) - Prckové z Pivního baru (722 255 537)   21 : 17

Šilingrák team C ( 777 874 242) - Těsně vedle Brno (608 635 493)      11 : 21

 

2. kolo se uskuteční 10. 12. 2022

DC Cobra Brno (735 772 072) - Bastr team (732 625 660) 

Těsně vedle Brno (608 635 493) - DC Pitbulls Adamov (732 449 318) 

Desperados Brno (604 509 899) - DC Na frakk Ivančice (737 568 770)

Siga Brno (606964016) - ŠK Popovice (731 903 341)

DC Vandals Blansko D (601 106 773) - DC Angry Birds Osmička (603 579 699)

DC Pivárna sloup (605 332 426) - DC Sport Barbariens (603 569 807) 

 

3. kolo se uskuteční 14.01.2023

Do celorepublikového finále kat. AA+, ketré se koná v neděli 7.5.2023 v DK Žďár nad Sázavou, Dolní 183/30 postoupí 3. nejlepší družstva.

 

 

Seznam přihlášených družstev:

 

Superliga: Mustang Brno, ŠK Vyškov,

 

Extra liga A: DC Hurricene Adamov,PBL 45, DC Horboj Elita, Devastátors Brno, DC Vandals Blansko,

                    Adalbertus Medlov, ŠK Excalibur Bzenec,

Extra liga B: Snipers Brno, ŠK Modřice, DC Rakol Brno, Šilingrák Team Brno, Pardálové Brno,

                      Snipers Brno B, Šilingrák Team Brno B,

1. liga A:       Rumoví pralinky, DC Vandals Blansko B, Frčáci Ivančice, DC Šipky Sloup

1. liga B:      DC Rapstors Brankovice, Borci Brno, ŠK Paleta Vyškov, Psí vojáci Bučovice, To je Vonoo Bílovice

2. liga A:        Desperados Brno, Prckové z pivního baru, DC Cobra Brno, Siga Brno, DC Double Top Omega,

                      Šílené Labutě, O Tečku, 

2. liga B:       DC Sport Barbarians Třebíč, Viva Brothers Brno, DC Nafrak Ivančice, ZTP Kupé Brno,

                     Tornádo Destroyers Brno, DC Štiky Rosice,

2. liga C:       DC Pitbulls Adamov, Laziwood Lazinov,

2. liga D:       Puboši Brno, Šilingrák Team Brno C, DC Štěstí Brno,

3. liga A:        Bastr Team Brno, DC Rockers Ivančice, ŠK Popovice,

3. liga B:       Těsně vedle Brno, DC Angry Birds Osmička Brno, Pohodáři šipky nás baví,

3. liga C:       ŠK Bystřické letky, DC Vandals Blansko C, DC Pivárna Sloup A, DC Vandals Blansko D,

                      1. Šipkařská kapela Šošůvka,

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.11.2022 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.11.2022 13:08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement