Aktuality
UŠO > Jihomoravský kraj > Aktuality
I.Krajské finále Strmeň Cupu 2020 kategorie muži B + nominace + odměny

16.9.2020 00:02 | Pokorný Michal | Přečteno: 308×

I.Krajské finále Strmeň Cupu 2020 kategorie muži B

Datum: 19.9.2020

Místo konání: Bejvávalo u Kolečka, Kotlářská 50, Brno.

Prezence: 13.00 - 14.00 hod.

startovné 100,- Kč, kredity se hradí.

1. místo - 4.000,-

2. misto -  2.000,-

3. místo - 1.200,-

4. místo -    800,-

5. místo -    600,-

5. místo -    600,-

7. místo -    400,-

7. místo -    400,-

 

NOMINACE HRÁČŮ V ŽEBŘÍČKU kat. B k 30.6. 2020
                       
Pořadí Jméno hráče Reg.číslo M A B C D Z O Body  
1 Nimmrichter Jan CZE005000     3 38   41 41 1 700  
2 Daška Pavel CZE001049   1 3 28   32 32 1 480  
3 Sedláček Michal CZE050944   1 4 57   62 62 1 465  
4 Vymazal Stanislav CZE006276     4 32   36 36 1 310  
5 Slezáček Pavel CZE053185     5 25   30 30 1 285  
6 Suchý Roman CZE032109   1 2 34   37 37 1 270  
7 Pátek Jaroslav CZE000158   2 3 17   22 22 1 155  
8 Kučera Jiří CZE047020     2 19   21 21 1 035  
9 Stjepan Miroslav CZE046561     2 34   36 36 925  
10 Přibyl Pavel CZE000066   2 1 16   19 19 860  
11 Oprchal Oldřich CZE007407     3 20   23 23 820  
12 Zigmund Marek CZE004126     3 14   17 17 750  
13 Pelánek Josef CZE032954     3 17   20 20 740  
14 Abrahámek Petr CZE001470     2 17   19 19 720  
15 Pokorný Michal CZE006413     2 16   18 18 700  
16 Novotný Jakub CZE015863     3 11   14 14 645  
17 Wujčík Martin CZE046748   1 2 17   20 20 600  
18 Marčík Petr CZE062069   1 1 16   18 18 590  
19 Dočkal Jan CZE029807   1 1 12   14 14 580  
20 Floder Radim CZE057076     2 10   12 12 555  
21 Kopuletý Michal CZE020513     2 12   14 14 545  
22 Lachman Milan CZE059036     2 12   14 14 545  
23 Tlamka Jiří CZE035245     1 16   17 17 535  
24 Hlodan Pavel CZE006285     2 14   16 16 525  
25 Šenkyřík Michal CZE039446     2 19   21 21 500  
26 Polák Vojtěch CZE048746       22   22 22 480  
27 Vlach Otakar CZE009658     1 10   11 11 480  
28 Minařík Tomáš CZE002811     1 11   12 12 465  
29 Kotrba Bohumil CZE039765     1 11   12 12 460  
30 Petro Juraj CZE006742     2 10   12 12 445  
31 Přibyl Martin CZE053188     2 10   12 12 405  
32 Jebáček Milan CZE044324     1 9   10 10 360  
33 Michalčík Josef CZE057064     2 8   10 10 355  
34 Pipek Libor CZE006489     1 13   14 14 345  
35 Kuběna Kamil CZE052789     1 10   11 11 340  
36 Přibyl Jan CZE023068     1 9   10 10 260  
37 Richtr Pavel CZE006558     1 11   12 12 260  

 

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2020 11:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.9.2020 12:04:57