Aktuality
UŠO > Jihomoravský kraj > Aktuality
2. kolo Ligového poháru - výsledky

9.1.2020 00:00 (aktualizováno 13.1.2020 21:53) | Pokorný Michal | Přečteno: 5631× | Příloh: 2

 

Termíny ligového poháru:

1. 2.11.2019 - předkolo - již odehráno

2. 7.12.2019 - 1. kolo - losování v pondělí 18.11.2019 od 10.00

3. 11.1.2020 - 2. kolo - losování v pondělí 23.12.2019 od 10.00

4. 29.2.2020 - 3. kolo

 

Předkolo A++ - sobota 2.11.2019 od 15.00

1. Stefan plus - Darts Club 2V Vyškov   21:0 K

2. ŠK Vyškov - Rozruch Van Morison  21:0 K

3. DC Horboj Elita - Ex na Ex  21 : 0 K

4. DC Hurricane Adamov - Šilingrák Tean Brno B  21 : 0 K

 

Předkolo C+ - 2.11. 2019 od 15.00

1. Rumoví pralinky - DC Šipkaři Stvolová 17 : 21

2. BB Brno - Zálesáci Třebíč B   21 : 11

3. O tečku - Puboši  21 . 0 K

4. Devastátors Brno - Lama Darts   21: 8

5. Phoenix Darts Brno - DC Pivárna Sloup  22 : 12

6. Pohodáři šipky nás baví - ZTP Kupé Brno 21 : 11

7. To je vonooo Bílovice - Šmoulové z PBL  21:15

8. DC Vandals B - Mistři Netrénujou   21 : 7

9. Šilingrák team Brno C - Hospůdka Lazinov  11 : 21

10. Rychlé Šípy Rajhrad - Darts Team Houpačka   21 : 0 K

11. DC Cobra Brno - Fofo Otnice 4 : 21

12. DC Double top Omega - Ex na EX B  21 : 13

13. Prckové z pivního baru - ŠK Vyškov B   10 : 21

14. M13 Darts Club - Desperádos   8 : 21

15. DC Štěstí Brno - Jesus Viva Brothers    5 : 21

16. Bikers Sloup - Snipers Brno B   12 : 21

 

1 kolo A++ - 7.12.2019

1.  Strmeň Popovice - Hornets Adamov 0 : 21 K

2.  Siga Brno - Mustang Brno,,A"  4 : 21

3.  Hydra darts Bučovice - Raptors Brankovice 6 : 21

4.  Vandals Blansko - Psí vojáci Bučovice 21 : 0 K

5.  Zběsile a rychle Vyškov - Darts Hodějice 21 : 13

6.  ŠK Excalibur Bzenec - Pardálové Brno  21 : 7

7.  DC Easy game Brno - ŠK Vyškov  8 : 21

8.  DC HorBoj Elita - Šilingrák team Brno  18 : 21

9.  DC Frogs Žabčice - Snipers Brno   0 : 21 K

10. Mustang Brno,,B" Němčice - Frčáci Ivančice  21 : 0 K

11. PBL 45 Brno - Štefan plus Brno  21 : 3

12. Hurricane Adamov -  Rakol Brno   20 : 21

 

C + - 7.12.2019

1.  Sport Barbariens Třebíč - BB Brno  18 : 21

2.  To je Vonooo Bílovice n. Svitavou - Rychlé šípy Rajhrad  21 : 13

3.  O tečku Brno - Devastators Brno    21:18

4.  Vandals,,B" Blansko - Snipers Brno,,B"  21 : 5

5.  Double Tops Omega - Šipkaři Stvolová   4 : 21

6. Wolfgang Brno - Jesus Viva Brothers  0: 21 K

7.  DC Bejvávalo U Kolečka Brno - ŠK Vyškov,,B"  21 : 18

8.  Easy Game Brno,,B" - Hospůdka Lazinov  10 : 21

9.  Pitbuls Adamov - Pohodáři šipky nás baví  17:21

10. Phoenix Darts Brno - FoFo Otnice  9 : 21

11. Desperados Brno - Dragon Darts Brno  21:0 K

12. Pivní komando M 13 - Štiky Rosice   19 : 21

 

2. Kolo A++- 11.1.2020

1. PBL 45 Brno - Vandals Blansko  21 : 13

2. Šilingrák team Brno - Snipers Brno  21 : 6

3. Hornets Adamov - ŠK Excalibur Bzenec 21 : 18

4. Rakol Brno - Mustang Brno  11 : 21

5. Raptors Brankovice - Zběsile a rychle Vyškov  21 : 19

6. Mustang Brno,,B" Němčice - ŠK Vyškov  21 : 14

 

2. Kolo C+- 11.1.2020

1. O tečku Brno - Pohodáři šipky nás baví  21 : 5

2. DC Bejvávalo U Kolečka Brno - Štiky Rosice  21 : 5

3. Vandals Blansko,,B" - Hospůdka Lazinov 21 : 14

4. BB Brno - Šipkaři Stvolová 21 : 19

5. Desperados Brno - To je vonooo Bílovice nad Svitavou  21 : 6

6. Fofo Otnice - Jesus Viva Brothers 21 : 11

Hraje se v sobotu 11.1.2020 od 15.00h.

 

 

 

 

 

 

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2020 21:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.1.2020 21:25:00