Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži

18.2.2023| Chotýčany - Chotýčany| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 49| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
2.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
3.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
4.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
5.Ryba Luboš CZE011293BSpirits Tábor
7.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
7.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek
9.Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou
9.Hrstka Jiří CZE044230CStars HB Český Krumlov
9.Lenc Aleš CZE056694BŠvejci České Budějovice B
9.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
13.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice
13.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
13.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice B
13.Mynář Michal CZE052672BJiskra Jindřichův Hradec
17.Berky David CZE056236APDC Hluboká u Borovan
17.Falta Jindřich CZE028774BTygers team Besednice
17.Gerl Jakub CZE046270BJokers team České Budějovice
17.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
17.Kaucký Josef CZE072922BPredators Dubičné
17.Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor
17.Šimík Radek CZE003752ATVT Písek
17.Šimon Jiří CZE018514BŠvejci České Budějovice B
25.Babic Ivan CZE000793BMilli a její tygři ČB
25.Čutka Matěj CZE073169BFormanka Besednice
25.Kytka František CZE073168BFormanka Besednice
25.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice
25.Novák Vratislav CZE058777BDC Lokomotiva Stádlec
25.Ryska Zbyněk CZE065646CJiskra Jindřichův Hradec
25.Vachta René CZE000439ATVT Písek
25.Veber Jan CZE048881BVohníváci České Budějovice
33.Adamik Patryk WRD075728Purkyňova 1199
33.Hajník Jan CZE038327BPredators Dubičné
33.Horský Jan CZE050488CDC Žabovřesky
33.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
33.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
33.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
33.Martínek Petr CZE064865BTygers team Besednice
33.Mynář Ondřej CZE061865Lodhéřov
33.Novák Martin CZE064731CŽelvy Stádlec
33.Polomčák Jozef CZE073162CMokušle České Budějovice
33.Prošek Vladimír CZE075585České Budějovice
33.Slípek Petr CZE074418České Budějovice
33.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice
33.Vít Miloslav CZE010351AT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
33.Voříšek Josef CZE035102CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
33.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr
49.Minařík Martin CZE068416Písek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 21:26:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement