Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/56)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži

21.1.2023| Chotýčany - Chotýčany| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 56| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
2.Ficl Jan CZE038892BRychlá rota Pištín
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
4.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
5.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
5.Prášek Jiří CZE018941ADC Cannabis Tábor
7.Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou
7.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
9.Falta Jindřich CZE028774BTygers team Besednice
9.Sina Florián CZE001806AVlčáci Č.Budějovice
9.Sojka Jan CZE042172BKousci Český Krumlov
9.Šimon Jiří CZE018514BŠvejci České Budějovice B
13.Babouček Jiří CZE054844BFarao team T.Sviny
13.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
13.Vlach Lukáš CZE064818AŠK Devils Nová Bystřice
13.Živnůstka Petr CZE066442BRychlá rota Pištín
17.Kouba Pavel CZE006434CKalich Tábor
17.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
17.Martínek Petr CZE064865BTygers team Besednice
17.Pajer Jiří CZE005005AOlympia Tábor
17.Ryba Luboš CZE011293BSpirits Tábor
17.Ryska Zbyněk CZE065646CJiskra Jindřichův Hradec
17.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice
17.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice
25.Babic Ivan CZE000793BMilli a její tygři ČB
25.Bína Jaroslav CZE065369AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
25.Janoušek Martin CZE070609CŽelvy Stádlec
25.Lenc Aleš CZE056694BŠvejci České Budějovice B
25.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek
25.Marek Vladimír CZE030454BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
25.Šebesta Vladimír CZE000438Děčín
25.Šindelíř Roman CZE002405BTygers team Besednice
33.Bajtek Jakub CZE055496CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
33.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice
33.Hajník Jan CZE038327BPredators Dubičné
33.Hruška Pavel CZE066132AKloučci od Pelešky Holubov
33.Kelbl Michal CZE047797BFarao team T.Sviny
33.Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor
33.Kytka František CZE073168BFormanka Besednice
33.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou
33.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
33.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
33.Pavlát Zdeněk CZE007408BDC Lokomotiva Stádlec
33.Pliška Martin CZE050284AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
33.Procházka Michal CZE075210CFormanka Besednice
33.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
33.Šafář Jiří CZE055328BMilli a její tygři ČB
33.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr
49.Bednář Jan CZE029403Třeboň
49.Boček Josef 1969CZE046177BPiráti Štěpánovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 00:06:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement