Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/112)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži

23.4.2022| Žabovřesky - U Žabáka| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 112| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
2.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice
3.Kořán Martin CZE046325BMariner darts Strakonice
4.Okleštěk David CZE041161BDC Cannabis Tábor
5.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
5.Vosika Radek CZE050285BDC Rožmitál na Šumavě
7.Jindra Karel CZE001143BPredators Dubičné
7.Pajer Jiří CZE005005Písek
9.Babouček Jiří CZE054844CFarao team T.Sviny
9.Benkovský Luboš CZE051782ATrabanti České Budějovice
9.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
9.Vítek Jan CZE055329České Budějovice
13.Hadrava Stanislav CZE047164BRůžek team J. Hradec
13.Lenc Aleš CZE056694CŠvejci České Budějovice B
13.Novák Karel CZE000611CCalibos Tábor
13.Šusta Jan CZE018489ASněženka a Machři Hořice
17.Berky David CZE056236BŠvejci České Budějovice
17.Chytil Martin CZE060097BŠvejci České Budějovice
17.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
17.Lepša Jan CZE049632BPredators Dubičné
17.Pešek Jaroslav CZE030602BVlk Vodňany
17.Skála David CZE053778BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
17.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Šobr Jiří CZE046817AMatouš Team Slavče
25.Babic Ivan CZE000793CMilli a její tygři ČB
25.Galo Michal CZE038756BMilli a její tygři ČB
25.Křiváček Václav CZE054852BŠipkaři Strakonice
25.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice B
25.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz
25.Paukeje Marek CZE069195České Budějovice
25.Peterek Jakub CZE066133BTrabanti České Budějovice
25.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice
33.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
33.Buchanec Petr CZE000942BAQ Sparta Velešín
33.Cahák Michal CZE059855CŽabáci Dubičné
33.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Kysel Adam CZE071509Nové Homole
33.Linhart Zdeněk CZE043683BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
33.Michňo Josef CZE041065BMilli a její tygři ČB
33.Mikoláš Robin CZE069196Borovany
33.Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
33.Průcha Václav CZE027336BKloučci od Pelešky Holubov
33.Sarganek Martin CZE068826T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
33.Staněk Miroslav 1979CZE046650AVlčáci Č.Budějovice
33.Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz
33.Titz Roman CZE063500CDC Žabovřesky
33.Weis Viktor CZE001198AStřelci Český Krumlov
33.Zajíček Benjamin Dominik CZE071854Plzeň
49.Bína Jaroslav CZE065369DC Lev Kájov
49.Dvořák Petr CZE002292AStřelci Český Krumlov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 12:33:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement