5.9.2021| Vyhlášení MJČ 2020 Žabovřesky MUŽI| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 58| Žebříčků: 3
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Houdek Tomáš | CZE058857 | A | ŠK Těmice |
2. | Tóth Petr | CZE022676 | B | A je to! Třeboň |
3. | Ungermann Petr | CZE016194 | A | Plechová Pacov |
4. | Moser Michal | CZE000118 | A | Střelci Český Krumlov |
5. | Křepelka Čestmír | CZE000621 | A | Olympia Tábor |
5. | Vlach Lukáš | CZE064818 | A | ŠK Devils Nová Bystřice |
7. | Benkovský Luboš | CZE051782 | B | Švejci České Budějovice B |
7. | Jindra Karel | CZE001143 | B | Predators Dubičné |
9. | Berky David | CZE056236 | A | PDC Hluboká u Borovan |
9. | Chytil Martin | CZE060097 | A | Švejci České Budějovice |
9. | Horák Jan | CZE023812 | A | Dart Shooters Hospříz |
9. | Šimon Jiří | CZE018514 | B | Švejci České Budějovice B |
13. | Čábelka Jan | CZE005285 | A | ŠK Těmice |
13. | Hes Pavel | CZE010656 | C | Jiskra Jindřichův Hradec |
13. | Lepša Jan | CZE049632 | B | Benešov nad Černou |
13. | Linhart Zdeněk | CZE043683 | B | Hoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice |
17. | Granov Michal | CZE053458 | A | Švejci České Budějovice |
17. | Holeček Zdeněk | CZE029121 | A | Crazy České Budějovice |
17. | Jonák Petr | CZE047238 | B | Plechová Pacov |
17. | Koptiš Marek | CZE040097 | B | Trabanti České Budějovice |
17. | Lenc Aleš | CZE056694 | B | Švejci České Budějovice B |
17. | Macek Erik | CZE027627 | B | Piráti Štěpánovice |
17. | Marek Vladimír | CZE030454 | B | Hoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice |
17. | Staněk Miroslav | CZE046650 | A | Vlčáci Č.Budějovice |
25. | Hajník Jan | CZE038327 | B | Predators Dubičné |
25. | Hřebejk Miroslav 2004 | CZE064244 | A | TVT Písek |
25. | Korch Pavel | CZE017153 | C | Hotel Černá B |
25. | Kovařík Zdeněk | CZE000221 | A | Retro šipky Lišov |
25. | Lukš Josef | CZE000396 | A | Švejci České Budějovice |
25. | Mynář Michal | CZE052672 | B | Jiskra Jindřichův Hradec |
25. | Olt Patrik | CZE051692 | A | TVT Písek |
25. | Špaček Tomáš | CZE002244 | Vrcov | |
33. | Anichober Jaroslav | CZE064254 | Horní Planá | |
33. | Ficl Jan | CZE038892 | B | Rychlá rota Pištín |
33. | Franče Jakub | CZE064967 | Lipnice | |
33. | Granov Radek | CZE001597 | A | Švejci České Budějovice |
33. | Houdek Pavel | CZE057581 | A | ŠK Těmice |
33. | Hřebejk Miroslav 1979 | CZE046159 | A | TVT Písek |
33. | Jonák Jan | CZE031127 | A | ŠK Těmice |
33. | Kalina Tomáš | CZE052865 | C | Jiskra Jindřichův Hradec |
33. | Lukš Dominik | CZE053888 | Branišov | |
33. | Novák Vratislav | CZE058777 | B | DC Lokomotiva Stádlec |
33. | Pitra Vlastislav | CZE049413 | Jindřichův Hradec | |
33. | Plíšek David | CZE045386 | B | Kousci Český Krumlov |
33. | Sedlák Vlastimil | CZE055067 | B | Rychlá rota Pištín |
33. | Tromler Lukáš | CZE018278 | A | Casablanca D.C. Tábor |
33. | Vachta René | CZE000439 | A | TVT Písek |
33. | Válek Jakub | CZE050583 | A | ŠK Těmice |
49. | Anděra Lukáš | CZE063564 | C | (Ne) Chyba team Nová Včelnice |
49. | Bárta Pavel | CZE066971 | Horní Planá |