Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-38/38)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

18.1.2020| 1. RM Žabovřesky| Dvojice muži| Dvojic: 38| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
2.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Houdek Tomáš CZE058857AOlympia Tábor
3.Vosika Radek CZE050285BDC Rožmitál na Šumavě
Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
4.Linhart Zdeněk CZE043683BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
Květenský Jan CZE001420BVětřní
5.Duda Martin CZE023896ADarts Vampires Č.Budějovice
Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice
5.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
7.Krajčo Jindřich CZE058865BTVT Písek
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
7.Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
Michňo Josef CZE041065BMilli a její tygři ČB
9.Hronek Stanislav CZE001494BCrazy České Budějovice
Marek Vladimír CZE030454CSněženka a Machři Hořice
9.Strapek Lubomír CZE032306CTereza Nové Hrady
Staněk Martin CZE061537CTereza Nové Hrady
9.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
9.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
Houdek Pavel CZE057581C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
13.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
Sadloň Jan CZE027486Kousci Český Krumlov
13.Franče Jakub CZE064967CBullíci Mladošovice
Babic Ivan CZE000793CHobiti České Budějovice
13.Kroupa Michal CZE023706AKousci Český Krumlov
Sadloň Petr CZE047336AKousci Český Krumlov
13.Šafář Jiří CZE055328BMilli a její tygři ČB
Mička Michal CZE060565BMrška od Koníka Č. Budějovice
17.Chytil Martin CZE060097CCobra České Budějovice
Havlan Václav CZE041064BMilli a její tygři ČB
17.Hála Vladislav CZE057432CDC Žabovřesky
Jiráň Jaroslav CZE055838CDC Žabovřesky
17.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
Granov Radek CZE001597CŠvejci České Budějovice
17.Jírů Vladimír CZE048997BMilli a její tygři ČB
Lukš Josef CZE000396CHobiti České Budějovice
17.Macek Erik CZE027627BPiráti Štěpánovice
Tóth Petr CZE022676BPiráti Štěpánovice
17.Titz Roman CZE063500CDC Žabovřesky
Havlíček Zdeněk CZE012313CDC Žabovřesky
17.Vochozka Lubomír CZE048787BHotel Černá B
Lepša Jan CZE049632BHotel Černá B
17.Záhorka Filip CZE033271Protivín
Záhorka Lukáš CZE066498
25.Benkovský Luboš CZE051782BTrabanti České Budějovice
Kroupa Lukáš CZE023152BTrabanti České Budějovice
25.Fiktus Lukáš CZE055100CTy od mostu Štěpánovice
Cahák Michal CZE059855CŽabáci Dubičné
25.Hála Jan CZE054044CŽabovřesky
Pokorný Pavel CZE053493DC Žabovřesky
25.Homola Zdeněk CZE061643CT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
Melichar Vojtěch CZE043684CT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
25.Horský Jan CZE050488CDC Žabovřesky
Lenc Aleš CZE056694CDC Žabovřesky
25.Polanský Milan CZE058289BPlatan team Protivín
Šiller Jiří CZE065214CPlatan team Protivín
25.Špaček Tomáš CZE002244BA je to! Třeboň
Hrbek Bohuslav CZE028033BA je to! Třeboň
25.Troják Karel CZE058973BHotel Černá B
Troják Michael CZE058971Benešov nad Černou
33.Imber Roman CZE060668CHobiti České Budějovice
Brus Tomáš CZE058795C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
33.Mynář Michal CZE052672BJiHočeská Trefa J. Hradec
Gerl Jakub CZE046270CRafani České Budějovice
33.Pravda Lukáš CZE059677CŠvejci České Budějovice
Motáň Miroslav CZE031978CŠvejci České Budějovice
33.Procházka Karel CZE051431CDC Volant Olešník
Krystek Petr CZE023151CT.U.P.É Vltava Č. Budějovice
33.Šoukal Jan CZE049686Jindřichův Hradec
Pitra Vlastislav CZE049413Jindřichův Hradec
33.Toman Radek CZE053846CDC Žabovřesky
Flach Jiří CZE050489CDC Žabovřesky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 02:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 02:44:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement