Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/93)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži

8.9.2018 | 4. RM Žabovřesky | Jednotlivci muži | Hráčů: 93 | Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
2. Zeman Jakub CZE025625 B Ratata Hospříz
3. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
4. Škůrek Zdeněk CZE000188 A Crazy České Budějovice
5. Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
5. Tancoš Štefan CZE000321 C Hotel Hobit České Budějovice
7. Filištein Tomáš CZE042966 A Kousci Český Krumlov
7. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor
9. Berky David CZE056236 B PDC Hluboká u Borovan
9. Staněk Miroslav CZE035849 B Vlčáci Č.Budějovice
9. Šobr Jiří CZE046817 A Matouš Team Slavče
9. Zdeněk Jaroslav CZE007642 A Střelci Český Krumlov
13. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
13. Koptiš Marek CZE040097 B Trabanti České Budějovice
13. Sviták Pavel CZE000026 A Střelci Český Krumlov
13. Tipka Václav CZE043919 A DC Dřeváci Strakonice
17. Boček Jiří CZE016428 B Kozlíci Dolní Bukovsko
17. Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál
17. Homolka Jiří CZE049048 A DC 90210 Prachatice
17. Kovařík Zdeněk CZE000221 B Piráti Štěpánovice
17. Král Jaroslav CZE001507 B DC Skeleton Pelhřimov
17. Macek Erik CZE027627 B Piráti Štěpánovice
17. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
17. Tomášek Jiří CZE036392 A Kousci Český Krumlov
25. Čejka Pavel CZE028252 B DC Slávie Větřní
25. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
25. Houdek Pavel CZE057581 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice
25. Jírů Vladimír CZE048997 B Milli a její tygři ČB
25. Kříha František CZE002081 A Kousci Český Krumlov
25. Procházka Miloslav CZE001532 B DC Skeleton Pelhřimov
25. Sadloň Petr CZE047336 A Kousci Český Krumlov
25. Vít Michal CZE057862 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
33. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice
33. Červenka Michal CZE021517 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
33. Dvořák Jaroslav CZE024315 C Nová Bystřice
33. Ficl Jan CZE038892 B DC Žabovřesky
33. Hejlek Josef CZE016861 A DC Dřeváci Strakonice
33. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec
33. Kovačík Martin CZE027403 A Torres Team Rožmitál
33. Krajčo Jindřich CZE058865 B Šipkaři Strakonice
33. Kroupa Michal CZE023706 A Kousci Český Krumlov
33. Lukš Josef CZE000396 C Hotel Hobit České Budějovice
33. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
33. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky
33. Olt Patrik CZE051692 C ŠK Kaštani Malonty
33. Pancer Michal CZE056721 A Kousci Český Krumlov
33. Slanina Radek CZE047922 B Milli a její tygři ČB
33. Šafář Jiří CZE055328 B Milli a její tygři ČB
49. Benkovský Luboš CZE051782 B Trabanti České Budějovice
49. Finta Ivan CZE054929 C Panteři České Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.7.2020 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 13.7.2020 01:10:26