Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-24/24)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

18.10.2014| 5. RM Plav| Dvojice muži| Dvojic: 24| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Mihálik Pavel CZE006508Kardašova Řečice
Schober Alfred CZE028472České Budějovice
2.Lányi Andrej CZE009008Jindřichův Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Hronek Stanislav CZE001494ACrazy České Budějovice
4.Nováček Václav CZE009497BKocouři Mladošovice
Novotný Miroslav CZE042988BPDC Hluboká u Borovan
5.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz
5.Jílek Zdeněk CZE000889AMatouš Team Slavče
Šobr Jiří CZE046817AMatouš Team Slavče
7.Fiža Zdeněk CZE001160ŠK Bohunice
Nežík Jindřich CZE018639CDart Shooters Hospříz
7.Hajný Luboš CZE023686ADarts Vampires Č.Budějovice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
9.Dvořák Václav CZE017676CFarao team T.Sviny
Beneda Petr CZE017675CFarao team T.Sviny
9.Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz
Kopáček Ondřej CZE034761BRůžek team J. Hradec
9.Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
Hatala Juraj CZE002497Prachatice
9.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
13.Christmann Tomáš CZE048937BRespekt Tábor
Šimon Jiří CZE018514BŠvejci České Budějovice
13.Palka Ján CZE000522BDC Cannabis Tábor
Šindelář Pavel CZE001814CSpitfire Měšice
13.Tománek Pavel CZE000699Jindřichův Hradec
Dáňa Lukáš CZE016545BKozlíci Dolní Bukovsko
13.Trachta Jiří CZE001139BMrška od Koníka Č. Budějovice
Čermák Mario CZE010508BMrška od Koníka Č. Budějovice
17.Benda Miloslav CZE044878BŠvejci České Budějovice
Pípal Jaroslav CZE050008Horšovský Týn
17.Brašnička Ondřej CZE010470CNic moc! Hluboká u Borovan A
Okleštěk David CZE041161BDC Cannabis Tábor
17.Falada Ivan CZE000089Tábor
Studenovský Karel CZE035273CRychlé šípy Tábor
17.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
Moural Petr CZE018089ACrazy České Budějovice
17.Kaleta Jiří CZE034433CRychlé šípy Tábor
Schwarz Valdemar CZE018723CSpitfire Měšice
17.Krotký Václav CZE041587Prachatice
Terč Michal CZE045551Prachatice
17.Kubata František CZE017674CRetro šipky Lišov
Svoboda Zdenek CZE048790Lišov
17.Vomáčka Jaroslav CZE011600Český Krumlov
Kápar Lukáš CZE031032Český Krumlov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 05:21:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement