Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/61)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži

17.2.2024| Chotýčany - Chotýčany| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 61| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice
2.Vozábal Jaroslav CZE000541ADC 90210 Prachatice
3.Dvořák Václav CZE017676BFarao team T.Sviny
4.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice
5.Šaňák Mojmír CZE001958BSpirits Tábor
5.Vávra Petr CZE042989BPanzer Division Štěpánovice
7.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
7.Profant Martin CZE031074Temelín
9.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
9.Kelbl Michal CZE047797BFarao team T.Sviny
9.Lažan Libor CZE078104BSpirits Tábor
9.Sýkora Jaroslav CZE076367CDC Atom Týn nad Vltavou
13.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
13.Hrdý Tomáš CZE025606BKozlíci Dolní Bukovsko
13.Necuda Richard CZE000992CPlatan team Protivín
13.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice
17.Gerl Jakub CZE046270BJokers team České Budějovice
17.Gruber Michal CZE076221AŠvejci České Budějovice
17.Jindra Karel CZE001143BPredators Dubičné
17.Marek Vladimír CZE030454BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
17.Minařík Martin CZE068416Písek
17.Musil Václav CZE035099BKozlíci Dolní Bukovsko
17.Pešek Jaroslav CZE030602BVlk Vodňany
17.Sušek Petr CZE000106AOlympia Tábor
25.Kodat Filip CZE076786BKozlíci Dolní Bukovsko
25.Koprna Lukáš CZE069780CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
25.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
25.Skácel Gabriel CZE074094CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
25.Šiller Jiří CZE065214CPlatan team Protivín
25.Veber Jan CZE048881BVohníváci České Budějovice
25.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr
25.Zvoníček Josef CZE050340CTrabanti České Budějovice
33.Čech Petr CZE069891BPanteři České Budějovice
33.Fáček Erik CZE08006739003 Tábor
33.Filaus Dominik CZE077087Blatná
33.Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou
33.Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá
33.Kalík Petr CZE052859CTrabanti České Budějovice
33.Kelbl Radek CZE042331BFarao team T.Sviny
33.Kouba Pavel CZE006434CKalich Tábor
33.Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek
33.Lenc Aleš CZE056694BŠvejci České Budějovice B
33.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou
33.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
33.Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
33.Staněk Miroslav 1979CZE046650AVlčáci Č.Budějovice
33.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
33.Svoboda Jakub CZE076365CDC Atom Týn nad Vltavou
49.Betuštiak Dušan CZE020785BKalich Tábor
49.Chvatík Vladimír CZE039251BKozlíci Dolní Bukovsko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 07:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 09:23:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement