Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
MJČ Velká Maxima ČK

16.12.2023| Český Krumlov - Velká Maxima| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Skorunková Iveta| Hráčů: 47| Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
3.Bohony Daniel CZE000803České Budějovice
4.Tomášek Jiří CZE036392BKousci Český Krumlov
5.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice
5.Miller Miroslav CZE000040AMatouš Team Slavče
7.Hancko Viliam CZE031266Loučovice
7.Hockicková Martina CZE070657BŠuměnky Horní Planá
9.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
9.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
9.Šobr Jiří CZE046864AMatouš Team Slavče
9.Štarman Martin CZE018762Vyšší Brod
13.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
13.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
13.Jiránek Jaroslav CZE073550Kučerovci Zlatá Koruna
13.Kovačík Martin CZE027403BDC Rožmitál na Šumavě
17.Didiová Lenka CZE051994Český Krumlov
17.Frojda Martin CZE067332Loučovice
17.Holát František CZE079113Frymburk
17.Jedlička Pavel CZE030806Frymburk
17.Kučera Roman 1969CZE041584Kučerovci Zlatá Koruna
17.Neubauer David CZE008017Stars HB Český Krumlov
17.Tauchen Lukáš CZE065775Stars HB Český Krumlov
17.Tučková Olga CZE070460Český Krumlov
25.Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá
25.Hrstka Jiří CZE044230CStars HB Český Krumlov
25.Kogseder Michaela CZE053242Kočky do Švejka Č.Budějovice
25.Kučera Roman 2005CZE050402Kučerovci Zlatá Koruna
25.Kulich Jaroslav CZE065890
25.Mikeš František CZE010082BKousci Český Krumlov
25.Slípek Petr CZE074418České Budějovice
25.Sojka Jan CZE042172BKousci Český Krumlov
33.Čížek Petr CZE041586Kučerovci Zlatá Koruna
33.Didi Jiří CZE032843
33.Dvořák Lukáš Antonín CZE069298BKousci Český Krumlov
33.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
33.Horst Pavel CZE023553Český Krumlov
33.Jakeš Karel CZE028253Český Krumlov
33.Jakúbek Michael CZE071844Český Krumlov
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
33.Michal David CZE052746CAC Moskyt Praha
33.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
33.Nedoma Antonín CZE079111Frymburk
33.Nedomová Ludmila CZE079112Frymburk
33.Německá Vlasta CZE073615
33.Olšák Otakar CZE076685Horní Planá
33.Pöchmann František CZE046098Stars HB Český Krumlov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.5.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.5.2024 14:55:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement