Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/67)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy muži

14.10.2023| Chotýčany - Chotýčany| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 67| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
2.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
3.Pajer Jiří CZE005005AOlympia Tábor
4.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
5.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
5.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
7.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
7.Marek Vladimír CZE030454BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
9.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
9.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
9.Prášek Jiří CZE018941ADC Cannabis Tábor
9.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
13.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice
13.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
13.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice
13.Vavrek Jiří CZE009166AStřelci Český Krumlov
17.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
17.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec
17.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
17.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek
17.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice
17.Minařík Martin CZE068416Písek
17.Pokorný Karel CZE007317CAll Stars Zvíkov Písek
17.Škornička Jakub CZE076364CDC Atom Týn nad Vltavou
25.Babic Ivan CZE000793BMilli a její tygři ČB
25.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice
25.Boček Josef 1969CZE046177BPiráti Štěpánovice
25.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
25.Lažan Libor CZE078104BSpirits Tábor
25.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou
25.Necuda Richard CZE000992CPlatan team Protivín
25.Pavlů David CZE049477AJiskra Jindřichův Hradec
33.Bína Jaroslav CZE065369AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
33.Cahák Michal CZE059855BStarověká Chýše Úsilné
33.Dáňa Lukáš CZE016545BKozlíci Dolní Bukovsko
33.Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou
33.Gerl Jakub CZE046270BJokers team České Budějovice
33.Homola Zdeněk CZE061643AHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
33.Hrstka Jiří CZE044230CStars HB Český Krumlov
33.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
33.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
33.Mrázek Josef CZE076438CKalich Tábor
33.Mrázek Michal CZE058815CKalich Tábor
33.Profant Martin CZE031074Temelín
33.Skácel Gabriel CZE074094CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
33.Svoboda Jakub CZE076365CDC Atom Týn nad Vltavou
33.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice
33.Zvoníček Josef CZE050340CTrabanti České Budějovice
49.Betuštiak Dušan CZE020785BKalich Tábor
49.Ficl Jan CZE038892BRychlá rota Pištín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 04:43:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement