Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

14.10.2023| Chotýčany - Chotýčany| Dvojice muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Dvojic: 27| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Pavlů David CZE049477AJiskra Jindřichův Hradec
Dáňa Lukáš CZE016545BKozlíci Dolní Bukovsko
2.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
3.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
4.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
5.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
7.Pajer Jiří CZE005005AOlympia Tábor
Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
7.Staněk Miroslav CZE046650AVlčáci Č.Budějovice
Vavrek Jiří CZE009166AStřelci Český Krumlov
9.Hrstka Jiří CZE044230CStars HB Český Krumlov
Hruška Pavel CZE066132AKloučci od Pelešky Holubov
9.Pokorný Petr CZE011226CAll Stars Zvíkov Písek
Pokorný Karel CZE007317CAll Stars Zvíkov Písek
9.Profant Vladimír CZE075803Písek
Profant Martin CZE031074Temelín
9.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice
Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek
13.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
Homola Zdeněk CZE061643AHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
13.Mrázek Michal CZE058815CKalich Tábor
Mrázek Josef CZE076438CKalich Tábor
13.Skácel Gabriel CZE074094CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
Gerl Jakub CZE046270BJokers team České Budějovice
13.Zvoníček Josef CZE050340CTrabanti České Budějovice
Kalík Petr CZE052859CTrabanti České Budějovice
17.Janoušek Martin CZE070609CŽelvy Stádlec
Hudeček Filip CZE069972BRespekt Tábor
17.Kaucký Josef CZE072922BPredators Dubičné
Hajník Jan CZE038327BPredators Dubičné
17.Kouba Pavel CZE006434CKalich Tábor
Betuštiak Dušan CZE020785BKalich Tábor
17.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
Marek Vladimír CZE030454BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
17.Melichar Vojtěch CZE043684BT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
Slípek Petr CZE074418České Budějovice
17.Minařík Martin CZE068416Písek
Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek
17.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice
Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr
17.Vlásek Michal CZE065894CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
Valenta Marek CZE070998CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
25.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá
25.Svoboda Jiří CZE061640Havlíčkův Brod
Tressl Ján CZE004102CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
25.Škornička Jakub CZE076364CDC Atom Týn nad Vltavou
Svoboda Jakub CZE076365CDC Atom Týn nad Vltavou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 18:23:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement