Výsledková listina turnaje
UŠO > Jihočeský kraj > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

9.9.2023| Chotýčany - Chotýčany| Dvojice muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Dvojic: 28| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
2.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
Pajer Jiří CZE005005AOlympia Tábor
3.Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
4.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice
5.Staněk Miroslav 1979CZE046650AVlčáci Č.Budějovice
Vavrek Jiří CZE009166AStřelci Český Krumlov
5.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Berky David CZE056236APDC Hluboká u Borovan
7.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek
Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou
7.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá
9.Franěk Tomáš CZE073542CPodkleťáci Holubov
Hruška Pavel CZE066132AKloučci od Pelešky Holubov
9.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
9.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice
Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice
9.Veber Jan CZE048881BVohníváci České Budějovice
Gerl Jakub CZE046270BJokers team České Budějovice
13.Bajtek Jakub CZE055496CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
Motáň Nicolas CZE061711CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
13.Červenka Michal CZE021517AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
Homola Zdeněk CZE061643AHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
13.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
13.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
Marek Vladimír CZE030454BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
17.Bína Jaroslav CZE065369AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
Pliška Martin CZE050284AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
17.Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek
Rychetský Matěj CZE077612Dříteň
17.Melichar Vojtěch CZE043684BT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
Slípek Petr CZE074418České Budějovice
17.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice B
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
17.Pavliš Jan CZE073598CPodkleťáci Holubov
Bohatý Tomáš CZE076609CPodkleťáci Holubov
17.Pravda Lukáš CZE059677BPredators Dubičné
Hajník Jan CZE038327BPredators Dubičné
17.Vít Miloslav CZE010351AT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
Voříšek Josef CZE035102CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
17.Vlásek Michal CZE065894CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
Svoboda Jakub CZE076365CDC Atom Týn nad Vltavou
25.Černohorský Pavel CZE059722CŽelvy Stádlec
Janoušek Martin CZE070609CŽelvy Stádlec
25.Koprna Lukáš CZE069780CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
Skácel Gabriel CZE074094CT.U.P. Pivní bar Č. Budějovice
25.Kroupa Michal CZE023706BKousci Český Krumlov
Tomášek Jiří CZE036392BKousci Český Krumlov
25.Šmíd Zdeněk CZE077110CDC Atom Týn nad Vltavou
Škornička Jakub CZE076364CDC Atom Týn nad Vltavou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 18:00:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement