Statistika hráčů
UŠO > Jihočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Madej Miroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
91,6 77,27 44 44 34 69,81 106 74 163 1,54 58 0,55 4 0,04 9 3 1 0
2. Kraus Jan
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
90,7 75,00 44 44 33 67,29 107 72 158 1,48 53 0,50 8 0,07 15 4 0 0
3. Mráz Zdeněk
DC 90210 Prachatice
90,3 77,27 44 44 34 67,89 109 74 149 1,37 60 0,55 9 0,08 12 4 0 0
4. Moser Michal
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
84,9 71,05 44 38 27 61,46 96 59 140 1,46 40 0,42 13 0,14 14 2 0 0
5. Gryč Miloslav
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
84,6 72,09 44 43 31 65,45 110 72 138 1,25 40 0,36 12 0,11 14 4 1 0
6. Duda Martin
Darts Vampires České Budějovice
81,2 70,83 44 24 17 66,67 57 38 79 1,39 17 0,30 3 0,05 2 3 0 0
7. Sviták Pavel
DC Laser České Budějovice
80,2 67,57 44 37 25 60,87 92 56 125 1,36 34 0,37 10 0,11 11 2 0 0
8. Weis Viktor
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
76,6 74,42 44 43 32 66,67 108 72 133 1,23 24 0,22 10 0,09 8 0 0 0
9. Jílek Zdeněk
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
75,9 66,67 44 24 16 62,07 58 36 68 1,17 19 0,33 2 0,03 5 2 0 0
10. Miller Miroslav
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
75,2 65,91 44 44 29 60,34 116 70 170 1,47 41 0,35 5 0,04 11 1 0 0
11. Kub Martin
DC 90210 Prachatice
74,5 55,56 44 36 20 57,30 89 51 120 1,35 40 0,45 4 0,04 8 3 0 0
12. Trojáček Jaroslav
DC Dřeváci Strakonice
73,7 66,67 44 27 18 61,54 65 40 89 1,37 23 0,35 2 0,03 3 0 0 0
13. Vozábal Jaroslav
DC 90210 Prachatice
73,6 70,00 44 40 28 63,73 102 65 113 1,11 39 0,38 5 0,05 6 0 0 0
14. Škůrek Zdeněk
DC Laser České Budějovice
73,6 63,41 44 41 26 61,00 100 61 116 1,16 38 0,38 7 0,07 4 1 1 0
15. Souček Petr
DC Laser České Budějovice
71,8 64,29 44 28 18 58,90 73 43 106 1,45 22 0,30 3 0,04 4 1 0 0
16. Vavrek Jiří
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
69,5 61,36 44 44 27 59,05 105 62 121 1,15 29 0,28 4 0,04 6 2 0 0
17. Šobr Jiří 1994
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
68,1 56,10 44 41 23 56,70 97 55 108 1,11 39 0,40 5 0,05 6 0 0 0
18. Kosík Pavel
DC Laser České Budějovice
68,0 61,29 44 31 19 56,00 75 42 87 1,16 18 0,24 4 0,05 4 2 0 0
19. Nejedlý Jaroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
67,6 62,86 44 35 22 56,82 88 50 102 1,16 28 0,32 3 0,03 6 0 0 0
20. Zdeněk Jaroslav
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
66,5 59,09 44 44 26 56,64 113 64 165 1,46 20 0,18 7 0,06 4 1 0 0
21. Předota Roman
TVT Písek
60,2 50,00 44 44 22 53,33 105 56 112 1,07 30 0,29 2 0,02 5 0 0 0
22. Hajný Luboš
Darts Vampires České Budějovice
58,8 51,16 44 43 22 51,40 107 55 113 1,06 30 0,28 1 0,01 4 1 0 0
23. Čábelka Jan
ŠK Těmice
56,4 51,28 44 39 20 49,49 99 49 103 1,04 27 0,27 4 0,04 1 0 0 0
24. Miklas David
DC Dřeváci Strakonice
55,9 43,48 44 23 10 45,90 61 28 78 1,28 16 0,26 3 0,05 1 1 0 0
25. Hejlek Josef
DC Dřeváci Strakonice
55,2 46,51 44 43 20 47,57 103 49 128 1,24 18 0,17 4 0,04 2 0 0 0
26. Kovačík Martin
DC Laser České Budějovice
52,7 34,29 44 35 12 42,35 85 36 96 1,13 27 0,32 2 0,02 5 1 0 0
27. Blažek Stanislav
Darts Vampires České Budějovice
52,2 43,24 44 37 16 44,32 88 39 88 1,00 26 0,30 4 0,05 0 0 0 0
28. Šimůnek Michal
DC Dřeváci Strakonice
49,2 46,15 44 39 18 45,26 95 43 87 0,92 11 0,12 3 0,03 2 0 0 0
29. Tipka Václav
DC Dřeváci Strakonice
47,9 44,83 44 29 13 47,06 68 32 63 0,93 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
30. Novák Josef
Bílá růže Horažďovice
47,3 41,46 44 41 17 41,24 97 40 93 0,96 18 0,19 1 0,01 2 0 0 0
31. Vachta René
TVT Písek
47,3 40,48 44 42 17 43,27 104 45 98 0,94 19 0,18 4 0,04 0 0 0 0
32. Kmeťo Kamil
ŠK Těmice
46,3 40,00 44 35 14 40,48 84 34 76 0,90 16 0,19 3 0,04 1 0 0 0
33. Šoupa Petr
Bílá růže Horažďovice
46,1 40,91 44 44 18 43,36 113 49 101 0,89 23 0,20 1 0,01 0 0 0 0
34. Klimeš Jiří
Darts Vampires České Budějovice
45,6 38,46 44 39 15 43,01 93 40 77 0,83 19 0,20 0 0,00 1 0 0 0
35. Navrátil Ondřej
Darts Vampires České Budějovice
44,6 42,31 44 26 11 44,62 65 29 48 0,74 8 0,12 0 0,00 1 0 0 0
36. Sláma Jaromír
TVT Písek
43,4 31,03 44 29 9 38,36 73 28 67 0,92 15 0,21 3 0,04 2 0 0 0
37. Vokatý Jaroslav
DC 90210 Prachatice
43,0 32,35 44 34 11 36,59 82 30 81 0,99 17 0,21 1 0,01 2 0 0 0
38. John Pavel
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
42,2 41,46 44 41 17 41,75 103 43 60 0,58 16 0,16 3 0,03 0 0 0 0
39. Hřebejk Miroslav
TVT Písek
41,5 30,23 44 43 13 35,58 104 37 92 0,88 23 0,22 2 0,02 3 0 0 0
40. Řezáč Jaroslav
Bílá růže Horažďovice
39,3 27,27 44 44 12 33,33 108 36 104 0,96 26 0,24 0 0,00 1 0 0 0
41. Jonák Jan
ŠK Těmice
32,4 17,95 44 39 7 25,29 87 22 88 1,01 14 0,16 1 0,01 1 0 0 0
42. Ján Radek
ŠK Těmice
31,7 23,08 44 39 9 29,47 95 28 74 0,78 9 0,09 2 0,02 0 0 0 0
43. Daňek Martin
Bílá růže Horažďovice
30,9 16,67 44 36 6 29,55 88 26 63 0,72 17 0,19 1 0,01 0 0 0 0
44. Bohony Daniel
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
  73,68 44 19 14 63,27 49 31 54 1,10 24 0,49 6 0,12 5 1 0 0
45. Kouba Stanislav
DC 90210 Prachatice
  50,00 44 12 6 55,17 29 16 23 0,79 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
46. Kučera Roman
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
  50,00 44 4 2 44,44 9 4 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
47. Šusta Jan
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
  44,44 44 9 4 43,48 23 10 19 0,83 7 0,30 2 0,09 0 1 0 0
48. Navrátil František
Darts Vampires České Budějovice
  42,86 44 7 3 50,00 16 8 12 0,75 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
49. Valovič Marián
Bílá růže Horažďovice
  42,86 44 7 3 47,06 17 8 14 0,82 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
50. Šobr Jiří 1971
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
  40,00 44 5 2 46,15 13 6 11 0,85 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
51. Čarek Jiří
DC Dřeváci Strakonice
  26,67 44 15 4 30,56 36 11 28 0,78 7 0,19 3 0,08 0 0 0 0
52. Filip Ondřej
ŠK Těmice
  25,00 44 16 4 29,73 37 11 29 0,78 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
53. Jarolímek Josef
DC Laser České Budějovice
  25,00 44 4 1 33,33 9 3 7 0,78 4 0,44 1 0,11 1 0 0 0
54. Machovec Zdenek
DC 90210 Prachatice
  20,00 44 10 2 28,00 25 7 25 1,00 5 0,20 0 0,00 0 0 0 0
55. Šimík Radek
TVT Písek
  5,88 44 17 1 27,27 44 12 42 0,95 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
56. Kubíska Petr
ŠK Těmice
  0,00 44 8 0 11,11 18 2 5 0,28 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
57. Luppi Remo
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
  0,00 44 6 0 7,69 13 1 12 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Korytář Karel
Bílá růže Horažďovice
  0,00 44 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Ludvík Václav
TVT Písek
  0,00 44 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 07:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 07:01:04