Statistika hráčů
UŠO > Jihočeský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Madej Miroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
96,1 80,56 72 72 58 71,93 171 123 274 1,60 94 0,55 7 0,04 20 6 1 0
2. Mráz Zdeněk
DC 90210 Prachatice
94,3 79,17 72 72 57 71,10 173 123 246 1,42 100 0,58 16 0,09 21 5 0 0
3. Kraus Jan
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
93,1 76,06 72 71 54 67,63 173 117 259 1,50 85 0,49 17 0,10 26 8 0 0
4. Moser Michal
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
90,2 73,77 72 61 45 65,54 148 97 220 1,49 78 0,53 17 0,11 19 4 0 0
5. Gryč Miloslav
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
86,1 76,06 72 71 54 69,14 175 121 221 1,26 63 0,36 16 0,09 19 5 1 0
6. Trojáček Jaroslav
DC Dřeváci Strakonice
79,5 70,91 72 55 39 64,18 134 86 182 1,36 48 0,36 8 0,06 13 1 0 0
7. Miller Miroslav
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
75,9 69,57 72 69 48 62,57 179 112 245 1,37 64 0,36 7 0,04 15 1 0 0
8. Škůrek Zdeněk
DC Laser České Budějovice
75,7 64,71 72 68 44 61,54 169 104 202 1,20 63 0,37 12 0,07 13 3 1 0
9. Weis Viktor
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
75,2 70,77 72 65 46 63,64 165 105 203 1,23 47 0,28 12 0,07 15 0 0 0
10. Duda Martin
Darts Vampires České Budějovice
75,0 65,38 72 52 34 60,90 133 81 167 1,26 50 0,38 5 0,04 10 4 0 0
11. Sviták Pavel
DC Laser České Budějovice
74,5 61,29 72 62 38 56,77 155 88 216 1,39 52 0,34 12 0,08 17 3 0 0
12. Kub Martin
DC 90210 Prachatice
74,1 62,50 72 56 35 60,00 140 84 182 1,30 56 0,40 6 0,04 9 3 0 0
13. Jílek Zdeněk
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
70,7 63,64 72 44 28 57,94 107 62 130 1,21 30 0,28 4 0,04 6 3 0 0
14. Vozábal Jaroslav
DC 90210 Prachatice
70,2 61,76 72 68 42 58,68 167 98 198 1,19 58 0,35 9 0,05 10 1 0 0
15. Šobr Jiří 1994
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
66,5 55,07 72 69 38 55,36 168 93 204 1,21 61 0,36 8 0,05 9 0 0 0
16. Kosík Pavel
DC Laser České Budějovice
65,9 56,76 72 37 21 53,33 90 48 102 1,13 26 0,29 4 0,04 4 3 0 0
17. Vavrek Jiří
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
65,1 58,33 72 72 42 55,87 179 100 206 1,15 43 0,24 9 0,05 7 3 0 0
18. Zdeněk Jaroslav
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
64,5 54,29 72 70 38 53,30 182 97 254 1,40 48 0,26 8 0,04 6 3 0 0
19. Souček Petr
DC Laser České Budějovice
64,3 54,00 72 50 27 52,63 133 70 180 1,35 44 0,33 4 0,03 7 1 0 0
20. Předota Roman
TVT Písek
62,3 51,56 72 64 33 53,55 155 83 183 1,18 46 0,30 3 0,02 5 2 0 0
21. Nejedlý Jaroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
60,1 51,67 72 60 31 50,67 150 76 166 1,11 46 0,31 6 0,04 7 0 0 0
22. Miklas David
DC Dřeváci Strakonice
59,2 48,89 72 45 22 50,00 118 59 142 1,20 31 0,26 7 0,06 4 1 0 0
23. Hejlek Josef
DC Dřeváci Strakonice
58,7 52,17 72 69 36 50,92 163 83 196 1,20 31 0,19 5 0,03 4 0 0 0
24. Hajný Luboš
Darts Vampires České Budějovice
57,8 49,30 72 71 35 50,28 181 91 183 1,01 54 0,30 4 0,02 7 2 0 0
25. Kovačík Martin
DC Laser České Budějovice
57,1 42,86 72 56 24 46,72 137 64 156 1,14 41 0,30 4 0,03 7 2 0 0
26. Čábelka Jan
ŠK Těmice
53,4 44,44 72 63 28 46,79 156 73 162 1,04 42 0,27 6 0,04 2 0 0 0
27. Kmeťo Kamil
ŠK Těmice
52,1 44,44 72 63 28 44,00 150 66 156 1,04 25 0,17 7 0,05 7 0 0 0
28. Šoupa Petr
Bílá růže Horažďovice
49,6 44,44 72 72 32 45,86 181 83 166 0,92 40 0,22 4 0,02 0 0 0 0
29. Blažek Stanislav
Darts Vampires České Budějovice
49,0 39,68 72 63 25 43,14 153 66 148 0,97 42 0,27 4 0,03 0 0 0 0
30. Šimůnek Michal
DC Dřeváci Strakonice
46,0 41,67 72 60 25 43,24 148 64 126 0,85 20 0,14 4 0,03 2 0 0 0
31. Vachta René
TVT Písek
46,0 37,14 72 70 26 42,05 176 74 165 0,94 35 0,20 5 0,03 2 0 0 0
32. Novák Josef
Bílá růže Horažďovice
45,1 37,68 72 69 26 39,26 163 64 153 0,94 33 0,20 2 0,01 2 0 0 0
33. Hřebejk Miroslav
TVT Písek
45,0 35,21 72 71 25 38,29 175 67 173 0,99 36 0,21 4 0,02 3 1 0 0
34. Tipka Václav
DC Dřeváci Strakonice
44,9 38,46 72 39 15 42,39 92 39 90 0,98 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
35. Navrátil Ondřej
Darts Vampires České Budějovice
43,6 39,47 72 38 15 40,66 91 37 70 0,77 13 0,14 1 0,01 2 0 0 0
36. Klimeš Jiří
Darts Vampires České Budějovice
43,5 33,33 72 57 19 40,44 136 55 115 0,85 27 0,20 2 0,01 2 0 0 0
37. Řezáč Jaroslav
Bílá růže Horažďovice
43,1 31,94 72 72 23 36,72 177 65 174 0,98 39 0,22 4 0,02 3 0 0 0
38. Sláma Jaromír
TVT Písek
43,0 30,61 72 49 15 37,90 124 47 119 0,96 23 0,19 4 0,03 4 0 0 0
39. Vokatý Jaroslav
DC 90210 Prachatice
41,7 29,63 72 54 16 36,36 132 48 134 1,02 23 0,17 2 0,02 3 0 0 0
40. John Pavel
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
41,1 39,53 72 43 17 40,19 107 43 62 0,58 16 0,15 4 0,04 0 0 0 0
41. Jonák Jan
ŠK Těmice
36,4 25,40 72 63 16 30,82 146 45 141 0,97 22 0,15 2 0,01 1 0 0 0
42. Daňek Martin
Bílá růže Horažďovice
34,5 22,95 72 61 14 32,43 148 48 109 0,74 27 0,18 2 0,01 1 0 0 0
43. Ján Radek
ŠK Těmice
33,8 25,37 72 67 17 30,25 162 49 125 0,77 19 0,12 4 0,02 2 0 0 0
44. Bohony Daniel
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
  76,67 72 30 23 63,64 77 49 101 1,31 28 0,36 8 0,10 6 1 0 0
45. Dembkovský Michal
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
  50,00 72 16 8 50,00 38 19 46 1,21 12 0,32 1 0,03 2 1 0 0
46. Kouba Stanislav
DC 90210 Prachatice
  50,00 72 12 6 55,17 29 16 23 0,79 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
47. Šusta Jan
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
  44,44 72 18 8 46,67 45 21 39 0,87 12 0,27 2 0,04 0 2 0 0
48. Vajsar Milan
DC 90210 Prachatice
  43,75 72 16 7 48,78 41 20 64 1,56 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
49. Navrátil František
Darts Vampires České Budějovice
  42,86 72 7 3 50,00 16 8 12 0,75 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
50. Šobr Jiří 1971
Matouš Team Dobrkovská Lhotka
  40,00 72 5 2 46,15 13 6 11 0,85 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
51. Jarolímek Josef
DC Laser České Budějovice
  33,33 72 15 5 41,67 36 15 31 0,86 15 0,42 2 0,06 3 1 0 0
52. Valovič Marián
Bílá růže Horažďovice
  33,33 72 9 3 38,10 21 8 15 0,71 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
53. Kučera Roman
Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
  31,82 72 22 7 31,37 51 16 41 0,80 9 0,18 0 0,00 0 0 0 0
54. Čarek Jiří
DC Dřeváci Strakonice
  30,00 72 20 6 33,33 48 16 38 0,79 9 0,19 4 0,08 0 0 0 0
55. Filip Ondřej
ŠK Těmice
  25,00 72 16 4 29,73 37 11 29 0,78 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
56. Machovec Zdenek
DC 90210 Prachatice
  20,00 72 10 2 28,00 25 7 25 1,00 5 0,20 0 0,00 0 0 0 0
57. Šimík Radek
TVT Písek
  13,79 72 29 4 30,14 73 22 70 0,96 14 0,19 1 0,01 0 0 0 0
58. Kubíska Petr
ŠK Těmice
  6,25 72 16 1 14,29 35 5 15 0,43 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
59. Luppi Remo
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
  0,00 72 6 0 7,69 13 1 12 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Oceláková Jana
TVT Písek
  0,00 72 4 0 20,00 10 2 3 0,30 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
61. Korytář Karel
Bílá růže Horažďovice
  0,00 72 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Král Jindřich
Bílá růže Horažďovice
  0,00 72 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Ludvík Václav
TVT Písek
  0,00 72 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 00:55:25