Statistika hráčů
UŠO > Jihočeský kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Cibula Vojtěch
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
99,482,6124231973,585339721,36280,5350,098300
2.Strnad Stanislav
Pantera Větřní
99,390,0024201884,094437531,20180,4130,075100
3.Mičan Milan
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
97,8100,0024121288,892724351,3050,1910,041100
4.Horák Jan
Růžek team Jindřichův Hradec
96,787,5024242181,485444681,26290,5430,063100
5.Vaněk Ondřej
Predators Dubičné
95,295,6524232284,625244621,19180,3510,025000
6.Kristin Luděk
Kostelníci Staré Hodějovice
94,494,4420181787,183934340,8770,1850,134000
7.Hrdý Tomáš
Kozlíci Dolní Bukovsko
85,883,3328242073,685742761,33220,3910,024000
8.Šípek Jan
Vlk Vodňany
85,180,0024201672,344734651,38120,2630,065000
9.Bláha Martin
Panteři České Budějovice
84,085,0020201772,005036681,36170,3410,022100
10.Bušek Pavel
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
83,976,4724171377,783628421,17110,3110,031000
11.Zivčak Roman
AQ Sparta Velešín
83,675,002012967,862819371,32120,4310,043000
12.Švec Jiří
Gold Darts Studená
83,395,8324242387,045447300,5660,1100,003000
13.Kub Martin
Vlk Vodňany
82,879,1724241970,695841811,40150,2610,025100
14.Švancar Jiří
Kozlíci Prachatice
82,378,2624231876,925240631,21140,2710,022000
15.Ráža Martin
Bentons Team Boješice
82,190,6332322980,827359480,66110,1510,017000
16.Ševčík Radovan
Mrška od Koníka České Budějovice
82,187,5028161473,683828431,13100,2610,032000
17.Kalců Karel
Gold Darts Studená
81,395,8324242387,045447270,5040,0700,002000
18.Palka Ján
Respekt Tábor
81,283,3332242075,445743591,04120,2130,054000
19.Prášek Jiří
DC Cannabis Tábor
81,277,4232312467,5774501051,42250,3440,054000
20.Bali Ondřej
Růžek team Jindřichův Hradec
81,075,0024241861,296238861,39300,4840,065100
21.Mráz Zdeněk
DC 90210 Prachatice
80,966,6728271864,186743891,33270,4060,0910000
22.Škůrek Zdeněk
Crazy České Budějovice
80,070,3728271966,676342811,29240,3840,063100
23.Krčma Michal
Segment Český Krumlov
79,486,9624232078,855241280,5460,1200,005100
24.Dvořák Václav
Farao team Trhové Sviny
79,479,1728241980,005040270,5470,1410,025000
25.Madej Miroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
78,771,4324211561,115433721,33150,2830,066110
26.Hejlek Josef
Střelci z Virtu Dražejov
78,575,0020201568,094732621,32150,3200,003000
27.Koptiš Marek
Trabanti České Budějovice
78,175,0028161269,443625441,22100,2800,002000
28.Šaňák Mojmír
Spirits Tábor
77,171,8832322368,577048841,20180,2610,012100
29.Duda Martin 1977
Vlčáci České Budějovice
77,064,2928281860,007042891,27290,4140,067200
30.Bauer Pavel
DC Bryčka B České Budějovice
76,575,0028282169,236545861,32160,2510,021000
31.Mičan Marek
Drazda Doudleby
76,392,5928272580,956351340,5400,0030,052000
32.Nárovec Jan
Střelci z Virtu Dražejov
76,368,7520161162,863522481,37140,4000,001000
33.Chalus Ivan
Candát Vodňany
75,771,4324211567,925336671,26190,3610,022000
34.Duda Drahoslav
Hotel Černá B
75,690,4824211979,174838270,5610,0210,022000
35.Granov Michal
Švejci České Budějovice
75,267,8632281962,126641911,38200,3010,024100
36.Nejedlý Jaroslav
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
75,066,6724211461,115433661,22240,4400,005100
37.Kyral Vilém
Školáci Tipáč Písek
74,970,0020201466,674530511,13100,2220,043000
38.Kos Jan
Spitfire Měšice
74,587,5024242180,005544230,4260,1100,002000
39.Dvořák Roman
DC Plzeňka Velešín
74,582,1432282371,016949781,13110,1600,002000
40.Vavrek Jiří
Střelci Český Krumlov
74,366,6724241659,026136741,21230,3870,115000
41.Křížek Pavel
Plechová Pacov
74,178,5728282265,717046841,20130,1930,042100
42.Ludvík Václav
Školáci Tipáč Písek
74,175,002012968,972920351,2150,1710,031000
43.Zeman Jakub
Dart Shooters Hospříz
73,275,8632292267,617148771,08140,2030,043000
44.Vozábal Jaroslav 1968
DC 90210 Prachatice
73,267,8628281966,186845831,22210,3110,013000
45.Fiža Zdeněk
Jiskra Jindřichův Hradec
73,083,3324121070,003021150,5030,1010,033100
46.Okleštěk David
DC Cannabis Tábor
73,071,4332282068,186645761,15130,2010,023000
47.Bordáč Jan
DC Rožmitál na Šumavě
72,970,0020201466,674832531,10140,2910,022000
48.Červenka Michal
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
72,078,5724141165,713523361,0360,1700,003000
49.Božek Roman 1985
Starověká Chýše Úsilné
71,673,6820191467,444329491,1460,1400,001000
50.Gryč Miloslav
PDC Hluboká u Borovan
71,471,4328282069,236545570,88120,1820,033000
51.Barfus Karel
Candát Vodňany
71,370,0024201464,584831521,08130,2710,022000
52.Nabytý Denis
Pantera Větřní
71,166,6724241666,075637601,07130,2310,023000
53.Mrázek Michal
Rychlé šípy Tábor
71,085,1932272375,816247340,5530,0500,001000
54.Homolka Jiří
Bullíci Mladošovice
70,881,2524161372,973727160,4320,0500,002100
55.Kořán Martin
Dřeváci Strakonice
69,872,2220181364,444529541,20120,2700,000000
56.Prokopius Jiří
Classic Strakonice
69,785,1932272373,026346360,5740,0600,001000
57.Říčař Martin
Pantera Větřní
69,370,8324241769,095538450,8270,1330,051000
58.Holeček Zdeněk
Crazy České Budějovice
69,166,6728271863,246843711,04210,3100,002100
59.Tóth Petr
A je to! Třeboň
67,070,0020201467,444329310,7270,1600,000000
60.Rejšek Karel
Filio team Lenora
66,781,4828272268,666746270,4080,1200,005000
61.Fatka Jan
Chlístárna Nové Hodějovice
66,779,1724241972,415842200,3430,0520,033000
62.Miller Miroslav
Matouš Team Slavče
66,654,1724241353,455831631,09210,3650,093100
63.Berky David
Švejci České Budějovice
66,362,5032322059,2681481031,27200,2520,022000
64.Švarc Lukáš
Rafani Tučapy
65,959,2628271660,946439681,06200,3110,021000
65.Ryba Luboš
DC Lokomotiva Stádlec
65,867,7432312162,827849861,10140,1810,011000
66.Gurka Ján
Dart Shooters Hospříz
65,664,5232312062,507245741,03130,1810,011000
67.Granov Radek
Švejci České Budějovice
65,566,6732302058,117443720,97210,2800,002100
68.Šteker Luděk
Spitfire Měšice
65,375,0024241869,095538230,4260,1100,002000
69.Vincík Jiří
Kohouti Světlík
65,373,6820191465,964731280,6050,1100,002100
70.Sojka Jan
Kousci Český Krumlov
65,267,8628281966,676644510,77130,2000,000000
71.Vochozka Lubomír 1974
Šipkaři Benešov nad Černou
64,777,7824181467,444329150,3560,1400,002000
72.Nováček Václav
Bullíci Mladošovice
64,687,5024161468,294128170,4130,0700,001000
73.Mejta Karel
Green team Ledenice
64,675,0024201568,754833190,4070,1510,021000
74.Bouda Václav
Strážci Galaxie Strakonice
64,481,2528161368,294128270,6610,0200,001000
75.Mach Jiří
Šupina Vodňany
64,465,2224231561,025936791,3440,0700,002000
76.Karásek Libor
Jokers team České Budějovice
64,285,7128282469,576948270,3920,0300,001000
77.Šimůnek Michal
Šipkaři Strakonice
64,173,3316151161,543924350,9040,1020,051000
78.Jílek Zdeněk
Matouš Team Slavče
64,054,1724241353,236233861,39220,3510,022000
79.Staněk Miroslav 1952
Vlčáci České Budějovice
63,859,2628271657,586638590,89280,4200,001000
80.Král Jaroslav
DC Skeleton Pelhřimov
63,479,1728241970,695841160,2850,0900,001000
81.Kotrc Ondřej
Dřeváci Strakonice
63,370,0020201462,755132480,9470,1410,020000
82.Šamko Josef
Dart Shooters Hospříz
63,265,5232291960,567143711,00130,1800,001000
83.Pavelka Jaroslav
Retro šipky Lišov
63,078,1332322568,357954220,2840,0510,013100
84.Předota Jaroslav
Rebels Team Vimperk
62,976,1932211669,394934200,4110,0200,001000
85.Lojka Martin
Gold Darts Studená
62,875,0024241868,975840240,4130,0500,000100
86.Pavlů David
Růžek team Jindřichův Hradec
62,854,5524221253,705429661,22200,3700,001000
87.Kovář František
Červotočové Strakonice
62,471,4332282067,166745370,5520,0300,003000
88.Lepša Jan
Predators Dubičné
62,460,0024201260,874628420,9190,2010,020000
89.Schwarz Valdemar
Spitfire Měšice
62,275,002412970,37271980,3010,0400,000000
90.Vávra Petr
Predators Dubičné
62,162,5024161058,973923401,0370,1810,030000
91.Mikeš Radek
KŠ Grobián Lenora
61,875,0032322467,117651340,4530,0410,011000
92.Vosiková Sandra
DC Rožmitál na Šumavě
61,870,002010763,642214150,6810,0500,000000
93.Kopáček Vojtěch
Šipkaři Strakonice
61,863,641611760,712817250,8930,1100,002000
94.Hála Martin
Predators Team Č. Budějovice
61,775,0020201568,754833180,3820,0400,001000
95.Filištein Tomáš
Kousci Český Krumlov
61,761,1128181159,574728460,9880,1710,022000
96.Valentin Robert
Strážci Galaxie Strakonice
61,675,0028282165,676744350,5240,0610,010000
97.Brašnička Jiří
PDC Hluboká u Borovan
61,461,5428261657,146336480,76130,2130,053000
98.Beneš Jaroslav 1981
DC Rožmitál na Šumavě
61,276,9220131060,613320200,6140,1200,001000
99.John Pavel
Segment Český Krumlov
61,275,0024241871,935741100,1820,0400,001000
100.Medek Pavel
Draci Měšice
61,175,0024241869,095538180,3310,0200,000000
101.Ficl Jan
Rychlá rota Píštín
61,161,9024211357,415431530,98120,2210,021000
102.Pitra Václav 1990
Bullíci Mladošovice
60,775,002412965,522919100,3420,0700,001000
103.Stolarik Josef
ŠK Kaštani Malonty
60,773,9124231765,455536210,3830,0500,002000
104.Nocar Stanislav
Tygers team Besednice
60,757,8928191153,494323541,2660,1410,020000
105.Albert Vít
Crazy České Budějovice
60,650,0028281453,626937841,22160,2350,071000
106.Cahák Michal
Žabáci Dubičné
60,564,7120171156,824425441,0050,1120,051000
107.Novák Petr
Plechová Pacov
60,460,0028201259,574728360,77120,2600,000000
108.Buchanec Petr
AQ Sparta Velešín
60,252,942017951,164322380,88120,2840,093000
109.Dembkovský Michal
Střelci Český Krumlov
60,052,6324191052,174624641,3970,1500,000100
110.Tomek Jan
Jezevci Štěpánovice
59,672,732011864,00251690,3620,0800,000000
111.Staněk Martin
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
59,671,4328282060,567143340,4840,0620,033100
112.Šimon Jiří
Švejci České Budějovice B
59,565,3828261757,386135410,6740,0700,005000
113.Ungermann Petr
ŠK Těmice
59,548,1528271349,327336781,07200,2730,047100
114.Jonák Jan
ŠK Těmice
59,457,6928261552,386333641,02180,2900,001000
115.Korch Pavel
Hotel Černá B
59,268,7524161166,673624140,3910,0300,000000
116.Cinádr Petr
Šupina Vodňany
59,263,1624191258,334828400,8380,1700,001000
117.Šobr Jiří 1994
Matouš Team Slavče
59,252,6324191054,174826511,06110,2310,022000
118.Klejna Tomáš
DC Cannabis Tábor
59,159,3832321959,467444640,8680,1100,001000
119.Tromler Lukáš
Růžek team Jindřichův Hradec
59,152,6324191054,354625461,00120,2610,021000
120.Křiváček Václav 1995
Šipkaři Strakonice
58,962,50168563,161912150,7910,0500,000000
121.Finta Ivan
Panteři České Budějovice
58,860,0020201260,005030390,7870,1410,021000
122.Bambule Petr
Jezevci Štěpánovice
58,766,6720181260,004527330,7360,1300,000000
123.Vlček Michal
Vlk Vodňany
58,357,142414854,293519300,8670,2030,090000
124.Smolej David
Asfalti Písek
58,272,2232181361,364427220,5020,0500,001000
125.Holý Jiří
Piráti Štěpánovice
58,264,2928281858,826840510,7580,1210,010000
126.Kaucký Petr
Green team Ledenice
58,166,6724241664,915737260,4620,0400,001000
127.Šlehofer Josef
Střelci z Virtu Dražejov
58,057,142014851,433518351,00110,3100,000000
128.Dřevo Václav
Kostelníci Staré Hodějovice
57,962,5020161057,144224320,7650,1210,022000
129.Jakubec Filip
Segment Český Krumlov
57,960,0024201262,504830100,2140,0820,043100
130.Voříšek Stanislav
Red Wolfs Horní Němčice
57,873,6824191464,444529170,3800,0000,000000
131.Boček Jiří
Dart Shooters Hospříz
57,858,8232171056,104123451,1020,0510,020000
132.Růžička Marcel
Vohníváci České Budějovice
57,775,002412967,74312170,2320,0600,000000
133.Navara Michal
Ratata Hospříz
57,570,0024201464,584831150,3120,0400,001000
134.Šťastný Lukáš
DC Plzeňka Velešín
57,561,2932311957,537342540,74100,1410,010000
135.Feit Tomáš
Panteři České Budějovice
57,555,0020201156,865129541,0670,1410,020000
136.Havlíček Zdeněk
DC Žabovřesky
57,468,7524161164,103925190,4900,0010,030000
137.Hudeček Filip
Respekt Tábor
57,359,0932221356,865129440,8660,1200,000000
138.Kubata Jiří
Červotočové Strakonice
57,260,0032201260,005030330,6640,0810,022000
139.Motáň Miroslav
Švejci České Budějovice B
57,170,8328241762,715937290,4920,0300,000000
140.Homola Zdeněk
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
57,165,0024201359,184929320,6560,1200,000000
141.Jindra Karel
Predators Dubičné
57,160,002415955,263821330,8780,2100,000000
142.Moravec Kamil
Šuměnky Horní Planá
57,070,8324241764,295636140,2510,0200,001000
143.Dvořák Libor
Red Wolfs Horní Němčice
56,773,3324151163,893623100,2810,0300,000000
144.Vachta René
TVT Písek
56,750,002416851,283920320,8280,2130,082000
145.Kubička Petr
Dřeváci Strakonice
56,560,002010656,522313110,4860,2600,000000
146.Dušek Pavel
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
56,370,8328241764,915737130,2320,0400,000000
147.Pavlíček Petr
Asfalti Písek
56,369,2332261861,906339300,4820,0300,000000
148.Vosika Radek
DC Rožmitál na Šumavě
56,360,002010654,172413150,6350,2110,040000
149.Hegedüš Jakub
DC Motorfans České Budějovice
56,358,3324241457,895733230,4040,0710,021110
150.Marek Petr
Spirits Tábor
56,354,8432311753,167942730,92200,2510,010000
151.Kroupa Jan
DC Žabovřesky
56,266,672412862,07291890,3120,0700,001000
152.Kouba Pavel
Rychlé šípy Tábor
56,168,1832221564,715133120,2420,0400,000000
153.Balík Stanislav
Draci Měšice
56,165,0024201361,224930220,4500,0000,003000
154.Sluka Martin
Kozlíci Prachatice
56,158,332412754,843117270,8750,1610,030000
155.Pavlištík Jaroslav
XXXL Sezimovo Ústí
55,967,8628281960,296841210,3150,0710,012000
156.Šindelář Pavel
Spitfire Měšice
55,866,6724241663,165736110,1940,0710,021000
157.Furioso Nicola
Farao team Trhové Sviny
55,862,5028161061,113622140,3920,0610,030000
158.Drab Robert
Školáci Tipáč Písek
55,860,0020201256,254827270,5680,1720,040000
159.Malina Jakub
Vohníváci České Budějovice
55,758,332412757,142816130,4630,1100,002000
160.Mácha Zbyněk
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
55,754,1728241353,455831400,69140,2430,050000
161.Šaray Petr
DC Slávie Větřní
55,666,6720181260,004527190,4220,0400,002000
162.Průcha Václav
Kloučci od Pelešky Holubov
55,645,8324241149,125728540,95180,3220,041000
163.Chyňava Roman
Drazda Doudleby
55,567,8628281962,126641140,2110,0200,003000
164.Staněk Stanislav
Jokers team České Budějovice
55,563,6428221462,755132110,2250,1000,001000
165.Balvín Michal
Spirits Tábor
55,453,5732281552,316534600,92110,1710,020000
166.Staněk Jiří
Rafani Tučapy
55,452,3828211154,174826440,9260,1310,020000
167.Sedlár Štefan
Rebels Team Vimperk
55,266,6732241661,676037220,3720,0300,000100
168.Dvořák Petr
Střelci Český Krumlov
55,250,002414751,523317361,0960,1800,000000
169.Titz Roman
DC Žabovřesky
55,165,0024201360,004527140,3140,0900,000000
170.Jonák Petr 1966
DC Warriors Lidmaň
55,156,252816956,413922340,8740,1000,000000
171.Michňo Josef
Milli a její tygři Č.Budějovice
55,056,252416955,263821280,7450,1310,030000
172.Kaleta Jiří
Rychlé šípy Tábor
54,866,6732181261,36442780,1830,0700,002000
173.Škvain Martin
KŠ Grobián Lenora
54,660,8732231459,625231230,4420,0400,001000
174.Lukáš Radek
DC Volant Olešník
54,566,672012855,172916140,4820,0700,001000
175.Vozábal Jan
DC Lev Kájov
54,469,5724231661,025936170,2940,0700,001000
176.Kroupa Michal
Kousci Český Krumlov
54,450,002818948,784120370,90100,2410,020000
177.Matoušek Vladimír
AQ Sparta Velešín
54,450,002016846,153918391,0080,2110,030100
178.Dopita Petr
Pekelníci Tábor
54,159,0928221362,75513270,1410,0200,004000
179.Kyrian Petr
DC Lokomotiva Stádlec
54,157,1432281653,527138660,9380,1100,000000
180.Kalina Tomáš
Jiskra Jindřichův Hradec
54,064,7124171161,904226160,3800,0000,001000
181.Matějka Zdeněk
A je to! Třeboň
53,955,0020201154,905128370,7360,1230,060000
182.Sivák Marek
DC Bubáci Strakonice
53,864,5232312063,167648270,3610,0100,000000
183.Trachta Jiří
Mrška od Koníka České Budějovice
53,753,8528261451,476835560,82130,1920,031000
184.Šedivý Roman
Retro šipky Lišov
53,663,3332301958,907343180,2550,0710,013000
185.Černý Milan
Asfalti Písek
53,663,1632191257,784526210,4710,0200,001000
186.Jiráň Jaroslav 1984
Kozlíci Prachatice
53,450,0024241251,616232590,95120,1900,001000
187.Míka Dalibor
Pekelníci Tábor
53,173,6828191461,224930100,2010,0200,000000
188.Lapáček Milan
Rebels Tábor
53,164,2928281861,196741130,1940,0600,001000
189.Kvapil Jiří
Rychlé šípy Tábor
53,164,0032251660,345835150,2630,0500,000000
190.Linhartová Hana
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
52,869,232413959,38321990,2810,0300,000000
191.Boček Josef 1969
Piráti Štěpánovice
52,756,5228231351,795629450,8070,1300,000000
192.Zdychynec Milan
Strážci Galaxie Strakonice
52,664,2928281858,466538240,3710,0200,000000
193.Benda Josef
Kostelníci Staré Hodějovice
52,660,002015955,263821280,7420,0500,000000
194.Košík Radim
Filio team Lenora
52,564,0028251655,566335220,3540,0620,032000
195.Agorovič Roman
Pantera Větřní
52,554,1724241349,155929580,9880,1400,000000
196.Šafář Jiří
Milli a její tygři Č.Budějovice
52,352,6324191052,084825380,7960,1320,040000
197.Házi Milan
Respekt Tábor
52,350,0032261350,006633640,9790,1410,021000
198.Vozabal Břetislav
DC Lev Kájov
52,159,0924221359,625231190,3710,0200,001000
199.Vozábal Petr
Candát Vodňany
52,147,8324231147,375727450,79160,2800,002000
200.Čejka Pavel
DC Slávie Větřní
52,065,0020201355,104927200,4130,0610,020000
201.Božek Roman 1963
Starověká Chýše Úsilné
52,054,552011652,002513150,6040,1600,000000
202.Černý František
DC Bubáci Strakonice
51,861,5432261659,026136220,3610,0200,000000
203.Vilášek Miroslav
Švejci České Budějovice B
51,860,8728231458,935633200,3600,0010,021000
204.Bláha Ladislav
ŠK Devils Nová Bystřice
51,760,0024201255,775229280,5440,0800,001000
205.Bína Jaroslav
DC Lev Kájov
51,658,3324241458,935633160,2910,0200,002000
206.Cenek Martin
Chlístárna Nové Hodějovice
51,563,6424221456,365531210,3810,0210,021000
207.Špatinka Karel
Chrobolská Ellytta
51,462,5016161056,763721110,3020,0500,000000
208.Pletka František
Bullíci Mladošovice
51,450,002416854,053720160,4320,0520,052000
209.Hamrník Jakub
Classic Strakonice
51,161,1132181157,784526170,3830,0700,000000
210.Šimeček Martin
Chlístárna Nové Hodějovice
51,156,252416961,11362270,1920,0600,000000
211.Ašauer Jan
Dřeváci Strakonice
51,155,5620181050,004623320,7070,1500,001000
212.Klabouch Jaroslav
DC Bryčka B České Budějovice
51,052,0028251352,466132400,66100,1600,000000
213.Křiváček Václav 1973
Růžové údolí Škůdra
51,050,0024241250,006231520,8490,1510,021000
214.Vozábal Jaroslav 1992
Candát Vodňany
50,950,002414745,713516320,9150,1410,031000
215.Linhart Zdeněk
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
50,845,8328241150,855930530,9070,1220,030000
216.Holý David
Rychlá rota Píštín
50,552,942417955,004022250,6320,0500,000000
217.Novotný Miroslav 1979
PDC Hluboká u Borovan
50,453,5728281551,437036500,7160,0920,030000
218.Eliáš David
DC Rožmitál na Šumavě
50,450,002010552,002513180,7240,1600,000000
219.Polanský Milan
Platan team Protivín
50,258,3332241456,676034230,3850,0800,000000
220.Bartáček Marek
DC Cannabis Tábor
50,250,0032201052,005026310,6270,1420,040000
221.Košík Josef
Filio team Lenora
50,061,9028211357,695230130,2530,0600,000000
222.Břicháček Tomáš
DC Bubáci Strakonice
50,061,5432261657,586638240,3620,0300,000000
223.Brož Zdeněk
Jokers team České Budějovice
50,057,142814852,94341880,2420,0600,003000
224.Vavřinec Jan
Šipkaři Strakonice
50,050,001616848,784120260,6360,1510,022000
225.Tomášek Jiří
Kousci Český Krumlov
49,847,8328231148,285828500,86110,1900,000000
226.Procházka Miloslav
DC Skeleton Pelhřimov
49,762,5028241556,456235160,2640,0600,001000
227.Kratochvíl Petr 1952
Rafani Tučapy
49,648,1528271349,307135680,9690,1300,000000
228.Hála Vladislav
DC Žabovřesky
49,562,5024241560,006036100,1710,0200,000000
229.Lenc Aleš
Švejci České Budějovice B
49,556,252816953,853921190,4910,0300,001000
230.Hockicko František
Šuměnky Horní Planá
49,361,1124181155,564525180,4010,0200,000000
231.Gerl Jakub
Jokers team České Budějovice
49,357,1428281657,356839200,2940,0600,000000
232.Hes Pavel
Jiskra Jindřichův Hradec
49,355,5624181056,524626230,5000,0000,001000
233.Čermák Mario
Mrška od Koníka České Budějovice
49,344,442818841,464117340,83120,2910,020000
234.Reifová Romana
XXXL Sezimovo Ústí
48,859,2628271655,386536210,3220,0300,000000
235.Křiváček David
Růžové údolí Škůdra
48,845,002420947,924823320,67100,2100,001000
236.Maroušek Tomáš
Jezevci Štěpánovice
48,758,332012748,393115170,5530,1000,001000
237.Bažata Vladimír
Asfalti Písek
48,460,0032201252,945127210,4120,0410,020000
238.Jungvirt Petr
DC Bubáci Strakonice
48,160,7132281755,567240180,2530,0410,010000
239.Kouba Stanislav
DC 90210 Prachatice
48,141,6728241043,105825530,91140,2410,020000
240.Přibyl Štěpán
Red Wolfs Horní Němčice
48,061,1124181154,354625150,3300,0000,001000
241.Jelínková Petra
Rychlé šípy Tábor
47,961,1132181155,81432470,1610,0200,000000
242.Benkovský Luboš
Trabanti České Budějovice
47,743,4828231044,645625470,84110,2010,020000
243.Man Pavel
Tomášovci Strakonice A
47,555,0032201159,625231130,2510,0200,000000
244.Staněk Miroslav 1979
Vlčáci České Budějovice
47,544,0028251144,266127510,84120,2010,020000
245.Gruber Ivan
DC Bryčka B České Budějovice
47,444,4428271244,126830550,81100,1530,041000
246.Gajdoš Petr
Drazda Doudleby
47,257,8928191157,45472780,1710,0200,000000
247.Dunovský Libor
Platan team Protivín
47,255,0032201151,064724200,4310,0210,020000
248.Vavřina Miroslav
KŠ Grobián Lenora
47,252,0032251354,696435260,4130,0500,001000
249.Neuman František
DC Slávie Větřní
47,150,002018948,784120180,4420,0500,002000
250.Louda Jindřich
Kloučci od Pelešky Holubov
47,143,4824231042,865624510,91100,1810,020000
251.Mařík Petr
Bentons Team Boješice
47,055,0032201152,005026240,4820,0400,000000
252.Veber Jan
Vohníváci České Budějovice
47,054,5524221254,725329100,1930,0600,001000
253.Diviš Zdeněk
KŠ Grobián Lenora
46,950,0032261354,106133190,3120,0310,021000
254.Haza Jaroslav
DC Skeleton Pelhřimov
46,756,252816957,14422490,2120,0500,000000
255.Novák Jan
Cobra České Budějovice
46,658,3324241455,746134110,1810,0210,020000
256.Vrba Daniel
Respekt Tábor
46,647,6232211048,005024370,7430,0600,000000
257.Vávra Lukáš
Chlístárna Nové Hodějovice
46,558,332412751,613116130,4210,0300,000000
258.Šandera Tomáš
Platan team Protivín
46,455,5632271553,736736220,3320,0300,000000
259.Jakubec Tomáš
Gold Darts Studená
46,450,002414754,553318140,4200,0000,000000
260.Vávra Jiří
Kohouti Světlík
46,356,252016953,66412290,2210,0220,050000
261.Pleml Jan
Mokušle České Budějovice
46,255,0024201155,775229140,2700,0000,001000
262.Pavlů Veronika
Jiskra Jindřichův Hradec
46,254,5524221252,835328150,2830,0600,000000
263.Kliment Radek
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
46,156,252416952,633820120,3200,0000,000000
264.Jarolím Dušan
Tomášovci Strakonice A
46,054,5532221254,555530190,3500,0000,000000
265.Polomčák Josef
Mokušle České Budějovice
45,958,332412751,72291590,3100,0000,000000
266.Mišovič Luboš
Hotel Černá B
45,857,142414855,263821130,3400,0000,000000
267.Falta Jindřich
Tygers team Besednice
45,839,2928281144,447232590,82110,1540,060000
268.Moravec Miroslav
Kloučci od Pelešky Holubov
45,745,002420942,864921400,8280,1600,000000
269.Filištein Josef
Kousci Český Krumlov
45,541,182817745,004018290,7350,1300,001000
270.Boček Josef 1995
Piráti Štěpánovice
45,342,8628281244,126830570,8470,1010,010000
271.Sadloň Petr
Střelci Český Krumlov
45,233,332424839,665823581,00110,1910,022000
272.Babouček Jiří
Farao team Trhové Sviny
45,155,0028201153,064926100,2020,0400,000000
273.Sedlák Vlastimil
Rychlá rota Píštín
45,050,0024201045,834822240,5060,1300,000000
274.Rosol Martin
Šupina Vodňany
44,841,672412541,382912170,5990,3100,000000
275.Kaucký Josef
Šupinka Vodňany
44,757,1432211252,735529170,3100,0000,000000
276.Hřebejk Miroslav 1979
TVT Písek
44,635,002420738,005019511,02120,2400,001000
277.Marek Vladimír
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
44,630,002420640,385221531,02140,2700,001000
278.Zikeš Petr
DC Lev Kájov
44,550,0024221153,575630140,2540,0700,000000
279.Laštovka Jan
DC Plzeňka Velešín
44,344,443218845,004018250,6330,0800,000000
280.Jírů Vladimír
Milli a její tygři Č.Budějovice
44,242,862414642,423314190,5860,1810,030000
281.Čupita Miroslav
XXXL Sezimovo Ústí
44,150,002816853,853921110,2800,0000,000000
282.Musil Václav
Kozlíci Dolní Bukovsko
44,141,6728241042,865624430,7770,1300,000000
283.Koktavý Jan
A je to! Třeboň
44,045,452011544,002511160,6420,0800,000000
284.Mráz Adam
DC 90210 Prachatice
43,837,502816637,504015360,9070,1800,002000
285.Jakoubková Ivana
ŠK Těmice
43,737,502824942,375925390,66120,2010,021000
286.Holeček Petr
DC Draci České Budějovice
43,550,0024241251,616232260,4200,0000,000000
287.Podruh Lukáš
AQ Sparta Velešín
43,541,672012548,393115170,5540,1300,000000
288.Fárek Michal
Střelci z Virtu Dražejov
43,230,002010336,00259220,88100,4000,000000
289.Lovětínský Miroslav
Red Wolfs Horní Němčice
43,150,002416851,283920120,3100,0000,000000
290.Šoupa Petr
DC Houba Horažďovice
42,935,002020744,645625480,8690,1600,000000
291.Pešek Jaroslav
Vlk Vodňany
42,837,502416642,504017330,8340,1010,030000
292.Habich Jan
Rebels Tábor
42,750,0028221149,025125140,2710,0200,000000
293.Hurt Jaroslav
Jezevci Štěpánovice
42,740,002010445,452210140,6410,0500,000000
294.Štěrbová Dana
DC Ypsi team J. Hradec
42,650,002416846,15391880,2120,0500,002000
295.Kropík Ladislav
Střelci Hradiště
42,550,0032261349,236532190,2930,0500,000000
296.Váňa Jakub
Vohníváci České Budějovice
42,350,0024241250,006030160,2720,0300,000000
297.Beran Aleš
Classic Strakonice
42,346,1532261250,006030180,3010,0200,000000
298.Hejlek Michal
Tomášovci Strakonice A
42,250,0032201050,985126110,2220,0400,000000
299.Hájíček Filip
DC Volant Olešník
42,250,002016851,22412160,1530,0700,000000
300.Dvořák Milan
Bentons Team Boješice
42,146,1532261251,437036230,3340,0600,000000
301.Tesárek Martin
Rebels Team Vimperk
42,047,063217845,454420240,5510,0210,020000
302.Endlicher Martin
Školáci Tipáč Písek
42,030,002010340,002510190,7660,2410,040000
303.Moural Petr
Crazy České Budějovice
41,933,332821740,385221470,9070,1310,020000
304.Rajtmajer Petr
Platan team Protivín
41,850,003216850,004020110,2800,0000,000000
305.Krž Karel
Tomášovci Strakonice A
41,750,003216847,22361770,1910,0300,000000
306.Fišer Josef
DC Volant Olešník
41,740,002015644,443616160,4420,0600,002000
307.Horelica Marian
Trabanti České Budějovice
41,737,0428271040,007028600,8680,1120,030000
308.Plachá Lucie
Draci Měšice
41,550,0024241250,826131120,2010,0200,000000
309.Beneda Petr
Farao team Trhové Sviny
41,347,6228211047,924823130,2700,0000,000000
310.Boška Petr
Rebels Team Vimperk
41,346,1532261244,446328320,5120,0300,000000
311.Bláha Pavel
Classic Strakonice
41,247,063217848,844321140,3310,0200,000000
312.Opekar Petr
ŠK Borek
41,245,4528221050,005829140,2410,0200,002000
313.Zalepa Lukáš
Strážci Galaxie Strakonice
41,245,002820948,085225200,3830,0600,000000
314.Lencová Ludmila
Rychlá rota Píštín
41,244,442418846,514320190,4410,0200,000000
315.Vochozka Lubomír 2003
Šipkaři Benešov nad Černou
41,147,372419950,945327160,3000,0000,001000
316.Hodoušek Milan
Rebels Tábor
41,045,8328241149,155929120,2020,0300,001000
317.Voytsekhovskyj Jurij
DC Bryčka B České Budějovice
41,036,362822840,385221330,6380,1510,020000
318.Zemen Roman
Červotočové Strakonice
40,946,4332281347,147033200,2950,0700,000000
319.Bícha Marek
Starověká Chýše Úsilné
40,940,002010443,482310100,4330,1300,000000
320.Černický Radek
Střelci Hradiště
40,845,003220948,984924150,3110,0200,000000
321.Valovič Marián
DC Houba Horažďovice
40,835,002020739,584819370,7760,1310,020000
322.Pešek Jiří
Růžové údolí Škůdra
40,737,502424939,665823400,6970,1200,001000
323.Přibyl Vojtěch
Rytíři Planá nad Lužnicí
40,650,002412648,39311570,2310,0300,000000
324.Havlan Václav
Milli a její tygři Č.Budějovice
40,642,862414642,423314180,5520,0600,000000
325.Matoušek Petr
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
40,550,0028241249,216331140,2210,0200,000000
326.Janko Pavel
Letka Hořice na Šumavě
40,445,002420946,814722130,2820,0400,000000
327.Šimeček Jan
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
40,440,002820843,754821220,4640,0810,020000
328.Píšek Jaroslav
Kohouti Světlík
40,346,152013645,163114110,3510,0300,000000
329.Hockicková Martina
Šuměnky Horní Planá
40,054,1724241348,446431100,1600,0000,000000
330.Havlis Michal
Cobra České Budějovice
40,050,0024241245,61572680,1430,0500,000000
331.Koranda Zdeněk
Ratata Hospříz
40,050,002418946,51432090,2100,0000,000000
332.Tressl Jaroslav
ŠK Kaštani Malonty
40,045,8324241145,615726150,2630,0500,000000
333.Šenkýř Roman
XXXL Sezimovo Ústí
39,848,0028251248,28582870,1200,0000,000000
334.Kuneš Josef
Šupinka Vodňany
39,846,1532261245,316429140,2240,0600,001000
335.Gajdoš Daniel
Drazda Doudleby
39,747,8328231148,33602980,1320,0300,001000
336.Candra Ivo
Žabáci Dubičné
39,735,712014540,003012190,6310,0310,030000
337.Mikolášová Jindřiška
Švejci České Budějovice B
39,647,6228211048,08522590,1710,0200,000000
338.Hůlka Vojtěch
DC Warriors Lidmaň
39,535,7128281037,506424490,7770,1100,000000
339.Filo Pavel
Filio team Lenora
39,447,372819947,92482390,1910,0200,000000
340.Lisa Jaroslav
DC Warriors Lidmaň
39,435,712814541,183414230,6830,0900,000000
341.Novotný Petr 1974
Pekelníci Tábor
39,242,862814650,00361890,2500,0000,000000
342.Voldán Zdeněk
Střelci Hradiště
39,143,4832231046,435626130,2330,0500,000000
343.Šindelář Daniel
Piráti Štěpánovice
39,142,112819842,224519210,4720,0400,000000
344.Peza Daniel
DC Draci České Budějovice
39,040,002420847,065124150,2920,0400,001000
345.Rybníkář Josef
Kostelníci Staré Hodějovice
39,035,292017637,504015300,7530,0810,030000
346.Chvatík Vladimír
Kozlíci Dolní Bukovsko
39,034,782823837,935822490,8440,0710,020000
347.Vařil Petr
Mrška od Koníka České Budějovice
39,031,822822739,225120360,7170,1400,000000
348.Nestroj Jan 1966
Predators Team Č. Budějovice
38,945,002020943,484620140,3010,0200,000000
349.Ivan Jiří
Střelci Český Krumlov B
38,840,002420846,944923130,2710,0200,001000
350.Borovka Jaroslav
Jezevci Štěpánovice
38,538,462013547,063416120,3520,0600,000000
351.Šimeček Vladimír
Plechová Pacov
38,533,332818636,594115340,8320,0510,020000
352.Hrachovec Josef
Šupina Vodňany
38,531,252416538,463915260,6770,1800,000000
353.Lavička Josef
ŠK Borek
38,440,0028251047,626330140,2240,0600,000000
354.Troják Ivan
Hotel Černá B
38,144,442418844,684721100,2140,0900,000000
355.Mach Zdeněk
Šupinka Vodňany
38,140,0032251044,445424120,2220,0400,000000
356.Babic Ivan
Milli a její tygři Č.Budějovice
38,133,332412440,633213250,7820,0600,000000
357.Šťastný Václav
DC Skeleton Pelhřimov
38,041,182817745,004018130,3300,0000,000000
358.Kolek Jan
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
38,035,712414540,003514190,5430,0910,030000
359.Suda Vojtěch
T.U.P.É Vltava České Budějovice
37,942,3128261146,036329150,2410,0200,000000
360.Ludačka František
Filio team Lenora
37,845,002820944,904922120,2400,0000,000000
361.Havlík Zdeněk
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
37,840,002420848,00502490,1820,0400,000000
362.Surý Jakub
Rytíři Planá nad Lužnicí
37,741,6724241045,615726110,1920,0400,000000
363.Bouda Tomáš
Strážci Galaxie Strakonice
37,643,752816746,34411980,2010,0200,000000
364.Topič Miroslav
DC Bryčka Z České Budějovice
37,542,8628281246,587334160,2220,0300,000000
365.Křižovský Stanislav
PDC Hluboká u Borovan
37,537,502824939,295622280,5030,0510,020000
366.Hruška Pavel
Kloučci od Pelešky Holubov
37,526,092423630,195316631,1970,1300,000000
367.Ženíšková Blanka
Rebels Team Vimperk
37,443,753216741,18341460,1810,0300,000000
368.Šitner Martin
Respekt Tábor
37,435,293217638,463915230,5930,0800,000000
369.Kordík Bohumil
Letka Hořice na Šumavě
37,140,002415642,863515130,3700,0000,000000
370.Blažek František
ŠK Borek
37,045,4528221045,28532460,1100,0000,000000
371.Vrchota Julius
DC Draci České Budějovice
37,045,002420946,00502370,1400,0000,000000
372.Mitinko Peter
Cobra České Budějovice
36,945,8324241145,90612880,1300,0000,000000
373.Kapoun Karel
Segment Český Krumlov
36,942,862414644,44361670,1900,0000,001000
374.Salon Pavel
Střelci Český Krumlov B
36,941,6724241043,645524110,2010,0200,000000
375.Beneda Martin
ŠK Kaštani Malonty
36,941,672412544,83291370,2400,0000,000000
376.Vojtek Pavel 1970
Jokers team České Budějovice
36,840,002820840,434719130,2830,0610,020000
377.Vlásek Michal
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
36,440,002415644,44361690,2500,0000,000000
378.Strachota Michal
Vohníváci České Budějovice
36,237,502416643,593917100,2620,0500,000000
379.Kubeš Rostislav
Šipkaři Benešov nad Černou
36,141,6724241042,115724160,2800,0000,000000
380.Pfleger Jan
Cobra České Budějovice
36,140,912422945,615726110,1910,0200,000000
381.Mindl Miloš
DC Lokomotiva Stádlec
35,934,623226937,686926450,6550,0700,000000
382.Sysel Martin
DC Plzeňka Velešín
35,734,623226938,336023360,6000,0000,000000
383.Šuster Jan
Žabáci Dubičné
35,725,002012336,673011250,8330,1000,000000
384.Hřebík Martin
Spirits Tábor
35,422,223227633,807124560,79120,1730,040000
385.Lorenc Zdeněk
Kohouti Světlík
35,235,292017642,864218120,2920,0500,000000
386.Pagač Vít
Šipkaři Benešov nad Černou
35,139,132423943,86572580,1420,0400,000000
387.Čásenský Pavel
Draci Měšice
35,138,892418740,004518160,3600,0010,020000
388.Kelbl Michal
Farao team Trhové Sviny
34,937,502816643,59391770,1810,0300,000000
389.Masař Petr
Žabáci Dubičné
34,928,572014440,003514220,6310,0300,000000
390.Moravová Kateřina
Mokušle České Budějovice
34,838,462413538,71311250,1620,0600,001000
391.Briškár Petr
DC Ypsi team J. Hradec
34,740,002420842,55472070,1500,0000,000000
392.Šiller Jiří
Platan team Protivín
34,738,7132311239,737329200,2720,0300,000000
393.Krystek Petr
T.U.P.É Vltava České Budějovice
34,736,842819745,105123100,2000,0010,020000
394.Maršán Marek
DC Volant Olešník
34,338,462013542,86351580,2310,0300,000000
395.Předota Roman
TVT Písek
34,325,002412333,333010180,6070,2300,000000
396.Král Jindřich
DC Houba Horažďovice
34,236,362011433,33248120,5010,0400,000000
397.Turzák Alexander
Letka Hořice na Šumavě
34,233,332424838,336023200,3310,0200,001100
398.Bednář Patrik
ŠK Devils Nová Bystřice
34,037,502416640,00401680,2030,0800,000000
399.Kavan Zdeněk
Šuměnky Horní Planá
33,638,102421840,005020120,2400,0000,000000
400.Davidová Hana
Plechová Pacov
33,626,092823634,485820340,5960,1010,021000
401.Martínek Petr 1969
Tygers team Besednice
33,425,002824632,765819450,7840,0700,001000
402.Dvořák Tomáš
Bentons Team Boješice
33,233,3332301040,287229180,2530,0400,000000
403.Kačena Roman
DC Houba Horažďovice
33,130,002020634,694917290,5930,0600,000000
404.Nováček Filip
DC Bryčka Z České Budějovice
32,936,362822839,295622160,2910,0200,000000
405.Betuštiak Dušan
Rafani Tučapy
32,926,672815432,353411170,5060,1800,000000
406.Hřebejk Miroslav 2004
TVT Písek
32,916,672424429,315817570,9870,1210,021000
407.Ryska Zbyněk
Jiskra Jindřichův Hradec
32,630,772413438,243413120,3510,0300,001000
408.Kosobud Pavel
DC Lokomotiva Stádlec
32,625,933227730,306620500,7680,1200,000000
409.Dvořák Robert
Asfalti Písek
32,233,333221740,005522120,2230,0500,000000
410.Chochol David
Vlk Vodňany
32,125,002416430,773912270,6950,1300,000000
411.Janda František
Žabáci Dubičné
32,030,772013433,333010140,4720,0700,000000
412.Zahradník Milan
DC Ypsi team J. Hradec
31,835,712414535,71281020,0710,0400,000000
413.Jaroš Zdeněk
Zbytínská letka
31,831,2532321038,167629200,2620,0310,010000
414.Brož Daniel
Retro šipky Lišov
31,636,843219740,82492060,1200,0000,000000
415.Šmídová Hana
Chrobolská Ellytta
31,535,711614536,36331270,2110,0300,000000
416.Volf Josef
ŠK Devils Nová Bystřice
31,230,002420638,005019170,3410,0200,000000
417.Šobr Jiří 1971
Matouš Team Slavče
31,116,672418326,674512360,8050,1130,071000
418.Papoušková Veronika
Želvy Stádlec
30,835,002420739,58481940,0800,0000,000000
419.Neužil Radim
Starověká Chýše Úsilné
30,825,002016431,583812190,5050,1300,000000
420.Janeček Jiří
Tomášovci Strakonice A
30,533,333218638,10421660,1400,0000,000000
421.Sochor Pavel
DC Skeleton Pelhřimov
30,333,332815537,84371470,1900,0000,000000
422.Hrdina Milan
Green team Ledenice
30,329,172424739,346124140,2310,0200,000000
423.Zadák Libor
DC Draci České Budějovice
30,227,782418539,134618100,2220,0400,000000
424.Bláha Aleš
ŠK Devils Nová Bystřice
30,226,322419534,094415170,3930,0700,000000
425.Moučka Vladislav
Bentons Team Boješice
30,035,003220734,044716120,2600,0000,000000
426.Bublík Petr
ŠK Kaštani Malonty
30,026,672415438,89361480,2210,0300,000000
427.Kraupac Lukáš
Červotočové Strakonice
29,731,253216535,143713100,2700,0000,000000
428.Šustrová Michaela
DC Motorfans České Budějovice
29,635,002420734,69491790,1810,0200,000000
429.Šortner Marek
DC Bryčka Z České Budějovice
29,530,432823735,715620160,2900,0000,000000
430.Kubů Tomáš
Starověká Chýše Úsilné
29,428,572014434,293512110,3120,0600,000000
431.Černohorský Pavel
Želvy Stádlec
29,233,332421733,33511790,1830,0600,000000
432.Hozman Martin
Pekelníci Tábor
29,231,252816537,84371430,0800,0000,000000
433.Šaub Jiří
Jezevci Štěpánovice
28,721,432014325,81318210,6820,0610,030000
434.Plemeník Miloš
Pekelníci Tábor
28,533,332824837,10622360,1000,0000,000000
435.Mach Martin
Kozlíci Dolní Bukovsko
28,318,752816327,504011290,7340,1000,000000
436.Dvořák Vladimír
T.U.P.É Vltava České Budějovice
28,228,572814435,29341280,2400,0000,000000
437.Nestroj Jan 1943
Predators Team Č. Budějovice
27,931,252016535,71421570,1700,0000,000000
438.Antoš Ondřej
DC Ypsi team J. Hradec
27,825,002420533,33511770,1420,0410,022000
439.Fridrich Bohumil
Predators Team Č. Budějovice
27,825,002012340,63321330,0900,0000,000000
440.Olt Patrik
TVT Písek
27,518,752416322,22368260,7260,1700,000000
441.Fialová Hana
Chrobolská Ellytta
27,231,251616533,33361230,0800,0000,000000
442.Zourek Martin
DC Warriors Lidmaň
27,120,002815328,573510240,6900,0000,000000
443.Buk Jiří
Šupinka Vodňany
26,625,003216431,58381290,2420,0500,000000
444.Voříšek Josef
T.U.P.É Vltava České Budějovice
26,526,672815429,413410100,2910,0300,000000
445.Nuhlíček Radim
Rebels Tábor
26,428,572821632,00501680,1610,0200,000000
446.Šíma Martin
Mokušle České Budějovice
26,220,002415335,903914110,2800,0000,000000
447.Švarc Václav
Tomášovci Strakonice A
26,025,003220531,914715120,2600,0000,000000
448.Froněk Pavel
AQ Sparta Velešín
25,814,292014227,783610190,5350,1400,000000
449.Wiedeman Petr
Červotočové Strakonice
25,722,733222533,335418120,2210,0200,000000
450.Petr Martin
Střelci Český Krumlov B
25,628,572414433,33361240,1100,0000,000000
451.Pilát Jan
Bullíci Mladošovice
25,623,082413334,38321140,1310,0300,000000
452.Pitra Václav 1961
Bullíci Mladošovice
25,025,002412328,5728890,3200,0000,000000
453.Koprna Lukáš
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
25,023,532417432,50401350,1310,0300,000000
454.Rychtar Rostislav
Trabanti České Budějovice
24,920,002815327,033710170,4620,0500,000000
455.Čech Petr
Panteři České Budějovice
24,816,672018327,274412200,4540,0900,000000
456.Cebula Ladislav
Mokušle České Budějovice
24,523,082413332,26311050,1600,0000,000000
457.Kratochvíl Petr 1996
ŠK Devils Nová Bystřice
24,523,082413329,0331980,2610,0300,000000
458.Novák Aleš
Ratata Hospříz
24,421,432414329,41341060,1830,0900,000000
459.Adamec Miroslav
DC Ypsi team J. Hradec
24,223,082413329,0331950,1600,0000,001000
460.Peterek Jakub
Trabanti České Budějovice
24,211,112818226,674512290,6430,0700,000000
461.Tvrdý David
Ratata Hospříz
23,722,222418430,23431390,2100,0000,000000
462.Fiala Radek
Zbytínská letka
23,721,883232730,777824120,1520,0300,000000
463.Šulek René
Green team Ledenice
22,125,002412328,5728810,0400,0000,000000
464.Fiala Milan 1976
Chrobolská Ellytta
21,922,22169223,8121570,3300,0000,000000
465.Fiktus Lukáš
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
21,716,672412227,5929890,3100,0000,000000
466.Šťastný Pavel
Rafani Tučapy
21,014,292814216,67305160,5340,1300,000000
467.Šindelíř Roman
Tygers team Besednice
20,910,532819222,734410220,5030,0700,000000
468.Jarošová Monika
Zbytínská letka
20,718,753232626,037319120,1610,0100,000000
469.Doubrava Miloslav
Letka Hořice na Šumavě
20,710,002420229,635416160,3010,0200,000000
470.Šoupa Luděk
Mokušle České Budějovice
20,013,332415225,00369130,3600,0000,000000
471.Raitr Tomáš
Chlístárna Nové Hodějovice
18,616,672412225,0028710,0410,0400,000000
472.Štěpán Michal
DC Motorfans České Budějovice
18,516,672418322,5040980,2000,0000,000000
473.Fikota Pavel
ŠK Borek
18,113,332815225,0036960,1700,0000,000000
474.Pokorná Kamila
Střelci Český Krumlov B
16,316,672418320,0040840,1000,0000,000000
475.Bárta Michael
Růžové údolí Škůdra
15,95,882417117,95397160,4120,0500,000000
476.Mácha Jakub
Rytíři Planá nad Lužnicí
15,68,332424222,03591370,1230,0500,000000
477.Wasserbauerová Klára
DC Bryčka Z České Budějovice
15,110,002820222,45491150,1000,0000,000000
478.Ševčík Jiří
Rytíři Planá nad Lužnicí
14,911,112418220,9343950,1200,0000,000000
479.Tóthová Monika
A je to! Třeboň
14,810,002010117,3923470,3000,0000,000000
480.Urban David
Střelci z Virtu Dražejov
12,910,002010114,2921350,2400,0000,000000
481.Fialová Miluše
Zbytínská letka
12,06,253232218,67751440,0510,0100,000000
482.Rangl Jaroslav
Rytíři Planá nad Lužnicí
11,56,672415117,6534620,0600,0000,000000
483.Hajný Pavel
Střelci Český Krumlov B
9,55,002420113,6444650,1100,0000,000000
484.Maršík Lukáš
Ratata Hospříz
7,20,002414012,5032430,0900,0000,000000
485.Plachá Zuzana
A je to! Třeboň
5,80,00201108,3324240,1700,0000,000000
486.Bušek Petr
Green team Ledenice
 100,00248894,12171690,5310,0600,000000
487.Weis Viktor
Střelci Český Krumlov
 100,00247777,781814160,8960,3300,000000
488.Šulista Martin
TVT Písek
 100,00243385,717660,8610,1400,001000
489.Hončák Václav
Farao team Trhové Sviny
 100,00283375,008610,1300,0000,000000
490.Polan Tomáš
Classic Strakonice
 100,00323375,008620,2500,0000,000000
491.Matoušek Jan
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
 100,00282280,005400,0000,0000,000000
492.Wolek Robert
Cobra České Budějovice
 100,00242266,676430,5000,0000,000000
493.Kouba Filip
DC Draci České Budějovice
 100,002411100,002210,5000,0000,000000
494.Mariničová Eva
DC Draci České Budějovice
 100,002411100,002210,5000,0000,000000
495.Růžička Lubomír
DC Slávie Větřní
 100,002011100,002210,5000,0000,000000
496.Sazma Daniel
DC Lev Kájov
 100,002411100,002200,0000,0000,000000
497.Turnhőfer Pavel
Šuměnky Horní Planá
 100,00241166,673200,0000,0000,000000
498.Vincík Petr
Kohouti Světlík
 100,00201166,673220,6700,0000,000000
499.Slanina Radek
Milli a její tygři Č.Budějovice
 90,9124111076,922620240,9260,2300,000000
500.Souček Petr
DC Rožmitál na Šumavě
 87,50208782,35171480,4790,5310,062100
501.Tomandl Pavel
Green team Ledenice
 87,50248773,68191440,2100,0000,000000
502.Holoubek Stanislav
Gold Darts Studená
 85,71247675,00161290,5630,1900,000000
503.Dvořák Michal
DC Volant Olešník
 85,71207666,67181280,4410,0600,001000
504.Nováček Zdeněk
ŠK Kaštani Malonty
 85,71247666,671812130,7220,1100,002100
505.Švihel Jan
Rebels Team Vimperk
 83,3332121068,972920160,5500,0000,001000
506.Málek Ladislav
XXXL Sezimovo Ústí
 83,33286576,92131040,3100,0000,000000
507.Blízek Jaroslav
DC Bryčka Z České Budějovice
 83,33286573,33151110,0700,0000,000000
508.Vicány Čestmír
Mrška od Koníka České Budějovice
 83,33286568,751611100,6320,1310,060000
509.Vokatý Jaroslav
DC 90210 Prachatice
 83,33286566,671510100,6710,0700,000000
510.Sládek Ota
Střelci Hradiště
 80,003210880,00201690,4510,0500,001000
511.Pravda Lukáš
Predators Dubičné
 80,002410872,002518180,7230,1200,000000
512.Mynář Michal
Dart Shooters Hospříz
 78,5732141171,883223210,6650,1630,092000
513.Vodička Jiří
Kozlíci Prachatice
 77,78249773,681914180,9520,1110,050000
514.Pětivoký David
Drazda Doudleby
 77,78289771,43211540,1950,2400,001000
515.Klabouch Miroslav
Retro šipky Lišov
 77,78329770,00201460,3000,0000,000000
516.Kovačík Martin
DC Rožmitál na Šumavě
 77,78209766,672114170,8120,1000,000000
517.Temňák Josef
KŠ Grobián Lenora
 75,00328666,67211430,1420,1000,000000
518.Nežík Jindřich
Dart Shooters Hospříz
 75,00328663,161912170,8960,3200,000000
519.Bednář Josef
Šipkaři Strakonice
 75,00164375,008691,1330,3810,130000
520.Svatoň Radek
ŠK Kaštani Malonty
 75,00244370,0010700,0000,0000,000000
521.Kasanda Petr
ŠK Borek
 75,00284366,679610,1100,0000,000000
522.Vykoukal Jiří
DC Cannabis Tábor
 73,3332151169,443625350,9730,0810,031000
523.Tomáš Jiří
Classic Strakonice
 71,4332141066,673322270,8230,0900,001100
524.Farka Radek
Kostelníci Staré Hodějovice
 71,43207568,751611120,7540,2500,000000
525.Říha Pavel
DC Slávie Větřní
 71,43207555,56181080,4420,1100,000000
526.Herda Jan
DC Draci České Budějovice
 70,002410766,672416120,5000,0000,000000
527.Minařík Miroslav
Classic Strakonice
 66,6732151064,863724140,3810,0300,000000
528.Brzobohatý Jiří
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
 66,672812862,07291880,2860,2100,001000
529.Sedlák Michal
Pekelníci Tábor
 66,67289663,64221450,2310,0500,001000
530.Procházka Karel
DC Volant Olešník
 66,67209657,14211250,2420,1000,000000
531.Kolibáč Jaromír
DC Bubáci Strakonice
 66,67329656,52231370,3020,0900,000000
532.Míková Eva
Rychlé šípy Tábor
 66,67326460,0015950,3310,0700,001000
533.Pavel Milan
DC Plzeňka Velešín
 66,67326460,00159110,7330,2000,000000
534.Payer Martin
Mokušle České Budějovice
 66,67246453,3315830,2000,0000,000000
535.Poliak František
Vohníváci České Budějovice
 66,67243271,437530,4310,1400,001000
536.Bodlák Jaroslav
Gold Darts Studená
 66,67243262,508500,0000,0000,000000
537.Solus Jan
Červotočové Strakonice
 66,67323257,147430,4300,0000,000000
538.Šimek Roman
Red Wolfs Horní Němčice
 62,50248561,11181180,4410,0600,000000
539.Novotný Miroslav 1970
Hotel Černá B
 62,50248557,89191130,1600,0000,000000
540.Sýkora Miroslav
ŠK Borek
 62,50288557,14211250,2400,0000,000000
541.Vozábal Lukáš
Kozlíci Prachatice
 60,002410658,332414220,9240,1700,000000
542.Černý Lukáš
Draci Měšice
 60,002410654,55221260,2720,0900,000000
543.Zdeněk Jaroslav
DC 90210 Prachatice
 60,002810653,852614341,3190,3510,041000
544.Kelbl Radek
Farao team Trhové Sviny
 58,332812757,142816110,3910,0400,000000
545.Černý Petr
Kozlíci Dolní Bukovsko
 58,332812751,613116230,7440,1310,030000
546.Zeman Martin
KŠ Grobián Lenora
 57,143214851,52331720,0610,0300,000000
547.Žlunka Václav
Segment Český Krumlov
 57,14247452,9417960,3500,0000,000000
548.Široký Maroš
Rychlé šípy Tábor
 57,14327450,0018980,4400,0000,000000
549.Kotrč Martin
Retro šipky Lišov
 55,56329550,00221190,4120,0900,000000
550.Luxa Jan
Mrška od Koníka České Budějovice
 50,002812650,003015301,0030,1020,070000
551.Pavlátová Jaroslava
Spitfire Měšice
 50,002410554,17241330,1300,0000,000000
552.Jiráň Jaroslav 1980
DC Žabovřesky
 50,002410550,00261380,3110,0400,000000
553.Fiury František
Kozlíci Prachatice
 50,002410550,002412160,6710,0400,000000
554.Zeman Petr
DC Ypsi team J. Hradec
 50,00248457,89191180,4230,1600,000000
555.Hána Pavel
Želvy Stádlec
 50,00248450,00201030,1510,0500,000000
556.Klabouch Ondřej
DC Motorfans České Budějovice
 50,00248450,0018990,5000,0000,000000
557.Krajčo Jana
Školáci Tipáč Písek
 50,00208447,62211080,3810,0510,050000
558.Pešek Petr
Classic Strakonice
 50,00328447,62211030,1410,0500,000000
559.Homolka Bohuslav
ŠK Devils Nová Bystřice
 50,00248447,3719960,3210,0500,000000
560.Čadek Michal
Ratata Hospříz
 50,00248447,0617830,1800,0000,000000
561.Kmeťo Kamil
ŠK Těmice
 50,00288445,452210221,0040,1800,000000
562.Moravec Martin
Segment Český Krumlov
 50,00248445,00209100,5000,0000,000000
563.Sabolčák Tomáš
DC Motorfans České Budějovice
 50,00248444,4418810,0610,0600,000000
564.Kopáček Ondřej
Růžek team Jindřichův Hradec
 50,00246350,00168110,6900,0000,000000
565.Špulka Jakub
Drazda Doudleby
 50,00286350,0016800,0000,0000,000000
566.Turinský Lukáš
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
 50,00246350,00147110,7910,0700,000000
567.Mráz Lukáš
Rychlá rota Píštín
 50,00244260,0010660,6030,3000,000000
568.Bártl Svatoslav
Kohouti Světlík
 50,00204255,569500,0000,0000,000000
569.Kovařík Zdeněk
Matouš Team Slavče
 50,00244255,5695131,4440,4400,001000
570.Nohava Radek
Predators Dubičné
 50,00244255,5695111,2200,0000,000000
571.Hajný Luboš
Vlčáci České Budějovice
 50,00284250,008440,5000,0000,000000
572.Honzák Jakub
Chlístárna Nové Hodějovice
 50,00244250,008410,1300,0000,000000
573.Michl Pavel
DC Plzeňka Velešín
 50,00324250,008430,3800,0000,000000
574.Bezpalec Jaroslav
Želvy Stádlec
 50,00244244,449400,0000,0000,000000
575.Dáňa Lukáš
Kozlíci Dolní Bukovsko
 50,00284244,449491,0000,0000,000000
576.Hronek Martin
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 50,00284244,449480,8920,2200,000000
577.Janeček Michal
Střelci z Virtu Dražejov
 50,00204244,449430,3300,0000,000000
578.Fibiger Lukáš
Hotel Černá B
 50,00242160,005300,0000,0000,000000
579.Kavalská Miroslava
DC Cannabis Tábor
 50,00322160,005330,6000,0000,000000
580.Navarová Kateřina
Ratata Hospříz
 50,00242160,005310,2000,0000,000000
581.Drbohlav Miroslav
Mokušle České Budějovice
 50,00242150,006320,3320,3300,000000
582.Šáfr Vladimír
Spirits Tábor
 50,00322150,006350,8300,0000,000000
583.Jonák Petr 1993
DC Warriors Lidmaň
 50,00282150,004261,5000,0000,000000
584.Kaisr Jiří
DC Bubáci Strakonice
 50,00322150,004200,0000,0000,000000
585.Valenta Marek
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
 50,00242150,004210,2500,0000,000000
586.Granovová Eliška
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
 50,00242140,005200,0000,0000,000000
587.Iral Miroslav
Candát Vodňany
 50,00242140,005230,6020,4000,000000
588.Kalenský Filip
Red Wolfs Horní Němčice
 50,00242140,005210,2000,0000,000000
589.Szolgay Jaromír
Pekelníci Tábor
 50,00282140,005210,2000,0000,000000
590.Provázek Stanislav
Asfalti Písek
 46,153213651,61311680,2600,0000,000000
591.Maroušek Milan
Retro šipky Lišov
 46,153213645,45331530,0910,0300,001000
592.Beneš Jaroslav 1976
ŠK Kaštani Malonty
 45,452411550,00261350,1920,0800,000000
593.Fiala Marian
T.U.P.É Vltava České Budějovice
 45,452811544,00251140,1600,0000,000000
594.Schovanec Miroslav
Dřeváci Strakonice
 44,44209445,452210100,4500,0000,000000
595.Daněk Martin
DC Houba Horažďovice
 44,44209440,91229120,5530,1400,000000
596.Barborík Alexander
Rebels Team Vimperk
 44,44329438,1021850,2400,0000,000000
597.Skála David
Švejci České Budějovice
 42,863214646,883215310,9770,2200,000000
598.Mácha Petr
Kostelníci Staré Hodějovice
 42,86207350,0016860,3800,0000,000000
599.Dvořák Lukáš Antonín
Kousci Český Krumlov
 42,86287347,37199140,7410,0500,000000
600.Brožek Jan
Rafani Tučapy
 42,86287347,06178100,5900,0000,000000
601.Baldík Aleš
DC Plzeňka Velešín
 40,003215638,243413180,5300,0010,030000
602.Štrauch Eduard
ŠK Borek
 40,002810448,282914110,3800,0000,000000
603.Kvasničák Ladislav
DC Bryčka Z České Budějovice
 40,002810443,48231020,0900,0000,000000
604.Bartošová Monika
Jiskra Jindřichův Hradec
 40,002410441,672410100,4220,0800,001000
605.Král Martin
Platan team Protivín
 40,003210441,67241030,1310,0410,040000
606.Hornák Vlastimil
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
 40,00245250,0012620,1700,0000,000000
607.Haas Pavel
Milli a její tygři Č.Budějovice
 40,00245246,15136100,7720,1500,000000
608.Soukup Václav
Šupina Vodňany
 40,00245242,8614630,2120,1410,070000
609.Dvořák Jiří
Crazy České Budějovice
 40,00285241,67125131,0840,3300,000000
610.Jelínek Robin
Rychlé šípy Tábor
 40,00325241,6712520,1710,0800,000000
611.Lukš Josef
Švejci České Budějovice
 40,00325238,46135161,2320,1510,080000
612.Huszár Martin
Rychlá rota Píštín
 40,00245233,3312450,4200,0000,000000
613.Květenská Ivana
DC Slávie Větřní
 37,50208342,1119850,2600,0000,000000
614.Schwarz Jiři
Šuměnky Horní Planá
 37,50248342,1119860,3210,0500,001000
615.Šmejkal Radek
Kohouti Světlík
 37,50208340,0020860,3000,0000,000000
616.Pudil Tomáš
Spirits Tábor
 37,50328335,0020750,2520,1010,050000
617.Živnůstka Petr
Rychlá rota Píštín
 36,362411435,712810100,3620,0700,000000
618.Benda David
Hotel Černá B
 36,362411434,6226910,0400,0000,000000
619.Chytil Martin
Švejci České Budějovice
 33,333215539,473815461,2160,1610,031000
620.Bartl Viktor
Retro šipky Lišov
 33,333215533,333612110,3100,0000,000000
621.Filip Vladislav
Candát Vodňany
 33,33249340,91229221,0060,2700,000000
622.Szabó Ludvík
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 33,33289340,91229160,7310,0500,000000
623.Čábelka Jan
ŠK Těmice
 33,33289340,00208170,8520,1010,051100
624.Novotný Petr 1972
DC Skeleton Pelhřimov
 33,33286250,0016840,2510,0600,000000
625.Černý Jakub
DC Bubáci Strakonice
 33,33326240,0015670,4700,0000,000000
626.Hlavnička Jiří
Plechová Pacov
 33,33286237,5016690,5610,0600,000000
627.Nedomová Veronika
DC Motorfans České Budějovice
 33,33246237,5016610,0600,0000,000000
628.Hamerník Tomáš
Hotel Černá B
 33,33246235,7114510,0700,0000,000000
629.Dvořáček Petr
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
 33,33286233,3315530,2000,0000,000000
630.Janus Václav
Střelci z Virtu Dražejov
 33,33203142,8673121,7120,2900,000000
631.Doležalová Dana
Red Wolfs Horní Němčice
 33,33243137,508310,1300,0000,000000
632.Seltsam Jaroslav
DC Slávie Větřní
 33,33203137,508320,2500,0000,000000
633.Antoňů Karel
Red Wolfs Horní Němčice
 33,33243133,336200,0000,0000,000000
634.Bezpalcová Daniela
Želvy Stádlec
 33,33243133,336220,3300,0000,000000
635.Bajer Martin
DC Bryčka Z České Budějovice
 33,33283128,577200,0000,0000,000000
636.Kopecký Lubomír
Candát Vodňany
 33,33243128,577210,1400,0000,000000
637.Vít Miloslav
Vlčáci České Budějovice
 30,772813432,263110170,5520,0600,000000
638.Vančata Luděk
XXXL Sezimovo Ústí
 30,002810342,31261150,1900,0000,000000
639.Luppi Remo
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 30,002810334,78238160,7020,0900,000000
640.Tesař Jaroslav
Letka Hořice na Šumavě
 28,57247238,8918740,2210,0600,000000
641.Melichar Vojtěch
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 28,57287237,5016680,5020,1300,000000
642.Bízek Daniel
Vohníváci České Budějovice
 28,57247233,3318640,2210,0600,000000
643.Duda Martin 1979
Matouš Team Slavče
 28,57247233,33155120,8070,4710,070000
644.Bajtek Jakub
T.U.P.É Vltava České Budějovice
 27,272811340,74271140,1510,0400,000000
645.Váňová Jana
Želvy Stádlec
 27,272411337,93291130,1010,0300,000000
646.Zeman Dominik
Asfalti Písek
 27,273211337,93291180,2810,0300,000000
647.Křiváček Martin
Růžové údolí Škůdra
 27,272411337,042710180,6720,0700,000000
648.Tetík Jan
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
 27,272811330,7726830,1200,0000,000000
649.Rynešová Kateřina
T.U.P.É Vltava České Budějovice
 27,272811328,0025750,2000,0000,000000
650.Lusk Miroslav
Střelci Hradiště
 26,673215436,11361330,0810,0300,000000
651.Kubů Richard
DC Warriors Lidmaň
 25,002812330,77268250,9600,0000,000000
652.Chán Josef
Šupinka Vodňany
 25,00328236,8419790,4700,0000,000000
653.Pilarčik Marian
A je to! Třeboň
 25,00208236,3622850,2310,0500,000000
654.Sviták Pavel
Střelci Český Krumlov
 25,00248231,58196180,9550,2600,000000
655.Boháč Miroslav
Kozlíci Prachatice
 25,00248230,00206150,7550,2500,000000
656.Štěpán Zdeněk
DC Warriors Lidmaň
 25,00288227,78185110,6110,0600,000000
657.Hajník Jan
Predators Dubičné
 25,00248225,00164120,7500,0000,000000
658.Hoch Martin
Strážci Galaxie Strakonice
 25,00284145,4511520,1800,0000,000000
659.Dubeň Jan
Pantera Větřní
 25,00244141,6712590,7510,0800,000000
660.Zikeš Jan
DC Lev Kájov
 25,00244140,0010400,0000,0000,000000
661.Horský Jan
DC Žabovřesky
 25,00244136,3611440,3600,0000,000000
662.Langer Lukáš
DC Skeleton Pelhřimov
 25,00284136,3611420,1800,0000,000000
663.Ošmera Martin
Predators Team Č. Budějovice
 25,00204136,3611420,1800,0000,000000
664.Krstev Petr
Školáci Tipáč Písek
 25,00204133,339320,2200,0000,000000
665.Vrchota Luděk
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
 25,00284130,0010310,1010,1000,000000
666.Pich Jakub
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 25,00284125,008240,5010,1300,000000
667.Valovič Miloš
Žabáci Dubičné
 25,00204125,008230,3800,0000,000000
668.Bartůšek Josef
Kozlíci Dolní Bukovsko
 25,00284122,229230,3300,0000,000000
669.Čížek Karel
Želvy Stádlec
 25,00244122,229220,2200,0000,000000
670.Markvart Lukáš
DC Warriors Lidmaň
 23,082813333,333311160,4840,1200,000000
671.Vrzalová Eliška
Trabanti České Budějovice
 23,082813329,03319110,3520,0610,030000
672.Pavlát Zdeněk
DC Lokomotiva Stádlec
 23,083213326,67308210,7020,0700,000000
673.Sina Florián
Vlčáci České Budějovice
 23,082813325,00287210,7530,1100,000000
674.Stifter Robert
DC Motorfans České Budějovice
 22,22249231,8222720,0900,0000,000000
675.Pokorný Pavel
DC Žabovřesky
 20,002410238,46261080,3110,0410,040000
676.Kytka František
Tygers team Besednice
 20,002810233,33279100,3710,0410,040000
677.Krejčí Stanislav
Respekt Tábor
 20,003210232,00258100,4020,0800,000000
678.Vojáček Tomáš
Střelci Hradiště
 20,003210228,0025750,2000,0000,000000
679.Halková Marie
Střelci Hradiště
 20,003210226,0923670,3010,0400,000000
680.Danáč Ladislav
Šupinka Vodňany
 20,003210225,0024630,1300,0000,000000
681.Erben Zdeněk
DC Bryčka B České Budějovice
 20,002810221,74235140,6100,0000,000000
682.Vojta Adam
DC Ypsi team J. Hradec
 20,00245138,4613520,1510,0800,000000
683.Bednář David
DC Slávie Větřní
 20,00205130,7713420,1500,0000,000000
684.Fiala Milan 2006
Chrobolská Ellytta
 20,00165120,0010210,1000,0000,000000
685.Novák František
Red Wolfs Horní Němčice
 20,00245118,1811210,0900,0000,000000
686.Chudáčik Štefan
Šupina Vodňany
 18,182411228,00257220,8830,1200,000000
687.Mička Michael
Mrška od Koníka České Budějovice
 16,672812233,333311260,7930,0900,000000
688.Raitrová Simona
Chlístárna Nové Hodějovice
 16,67246137,5016620,1300,0000,000000
689.Simek Jan
PDC Hluboká u Borovan
 16,67286135,2917670,4110,0600,000000
690.Bednář Radek
Žabáci Dubičné
 16,67206133,33155140,9320,1300,000000
691.Solfronk Miloš
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
 16,67246133,33155120,8030,2000,001000
692.Vojtová Jana
Šipkaři Benešov nad Černou
 16,67246133,3315520,1300,0000,000000
693.Christmann Tomáš
Respekt Tábor
 16,67326128,5714450,3600,0000,000000
694.Hůlka Petr
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 16,67286128,5714460,4320,1400,000000
695.Kubíska Petr
ŠK Těmice
 16,67286126,6715450,3300,0000,000000
696.Hodoušková Monika
Rebels Tábor
 16,67286116,6712200,0000,0000,000000
697.Křepelková Simona
DC Volant Olešník
 16,67206116,6712220,1710,0800,000000
698.Jirsa Josef
Šipkaři Strakonice
 14,29167125,0016490,5610,0610,060000
699.Vavříček Jaromír
Střelci Hradiště
 14,29327120,0015310,0700,0000,000000
700.Baldík Petr
AQ Sparta Velešín
 14,29207118,7516370,4420,1300,001000
701.Krásl Miloš
Predators Team Č. Budějovice
 12,50208133,3321740,1910,0500,000000
702.Selner Aleš
Šupinka Vodňany
 12,50328133,3321740,1910,0500,000000
703.Kaucká Petra
Šupinka Vodňany
 12,50328125,0020520,1000,0000,000000
704.Vlach Lukáš
ŠK Těmice
 11,11289123,81215110,5210,0510,050000
705.Zeman Luboš
Želvy Stádlec
 11,11249122,7322530,1400,0000,000000
706.Vojtek Pavel 1980
Šupina Vodňany
 11,11249120,00204120,6020,1000,000000
707.Matouš Michal
Piráti Štěpánovice
 10,002810113,6422360,2710,0500,000000
708.Vilímek Richard
Bullíci Mladošovice
 9,092411125,0028740,1400,0000,000000
709.Březák Luboš
Tomášovci Strakonice A
 8,333212128,1332910,0300,0000,000000
710.Brávek Martin
Plechová Pacov
 7,692813125,00328200,6350,1610,030000
711.Rudolfová Lucie
Letka Hořice na Šumavě
 0,002410016,6724400,0000,0000,000000
712.Jirovský Tomáš
Starověká Chýše Úsilné
 0,00209021,7423570,3010,0400,000000
713.Wiedeman Lukáš
Červotočové Strakonice
 0,00329014,2921330,1400,0000,000000
714.Vilímek Karel
Rebels Tábor
 0,00288015,7919320,1100,0000,000000
715.Vojťechovská Andrea
Střelci Hradiště
 0,00327017,6517320,1200,0000,000000
716.Novák Martin
Želvy Stádlec
 0,00247012,5016220,1300,0000,000000
717.Řehout Martin
Tygers team Besednice
 0,00287012,5016260,3800,0000,000000
718.Velička Jan
Vlk Vodňany
 0,00246014,29142110,7920,1400,000000
719.Pliška Martin
Kloučci od Pelešky Holubov
 0,0024607,69131100,7730,2300,000000
720.Karták Luboš
Pekelníci Tábor
 0,0028600,0012010,0800,0000,000000
721.Krafka Bohumil
DC Skeleton Pelhřimov
 0,0028600,0012030,2510,0800,000000
722.Papoušková Kateřina
Želvy Stádlec
 0,0024600,0012020,1700,0000,000000
723.Víšek Ondřej
Šupinka Vodňany
 0,0032600,0012030,2500,0000,000000
724.Šular Pavel
Školáci Tipáč Písek
 0,00205023,0813340,3110,0800,000000
725.Gavlas Jiří
Kozlíci Dolní Bukovsko
 0,00285016,6712220,1700,0000,000000
726.Čutka Matěj
Tygers team Besednice
 0,0028509,0911140,3600,0000,000000
727.Galo Michal
Milli a její tygři Č.Budějovice
 0,0024509,0911140,3600,0000,000000
728.Tomková Nikola
Šipkaři Benešov nad Černou
 0,0024500,0010010,1000,0000,000000
729.Bohúš Luboš
Crazy České Budějovice
 0,00284027,2711340,3620,1800,000000
730.Varyš Kamil
Candát Vodňany
 0,00244027,27113111,0000,0000,000000
731.Hnát Vojtěch
DC Warriors Lidmaň
 0,00284020,0010220,2000,0000,000000
732.Matějková Anna
Jiskra Jindřichův Hradec
 0,00244020,0010200,0000,0000,000000
733.Matějková Marie
T.U.P.Á Vltava České Budějovice
 0,00284020,0010240,4000,0000,000000
734.Macek Erik
Piráti Štěpánovice
 0,00284011,119120,2220,2200,000000
735.Sláma Jaromír
TVT Písek
 0,00244011,119100,0000,0000,000000
736.Šimeček Stanislav
Plechová Pacov
 0,00284011,119120,2200,0000,000000
737.Volejník Viktor
Chrobolská Ellytta
 0,00164011,119100,0000,0000,000000
738.Ziegelbauer Bohumír
ŠK Borek
 0,00284011,119100,0000,0000,000000
739.Kohoutová Jana
Rebels Team Vimperk
 0,00323025,008200,0010,1300,000000
740.Kotek Tomáš
ŠK Těmice
 0,00283025,008250,6320,2500,000000
741.Mašátová Iveta
Red Wolfs Horní Němčice
 0,00243025,008220,2500,0000,000000
742.Chvosta David
Střelci z Virtu Dražejov
 0,00203014,297160,8610,1400,000000
743.Hoffmann Martin
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
 0,00243014,297100,0000,0000,000000
744.Housková Lucie
Želvy Stádlec
 0,00243014,297100,0000,0000,000000
745.Staněk Adam
Šipkaři Strakonice
 0,00163014,297160,8600,0000,000000
746.Šůna Martin
T.U.P.É Vltava České Budějovice
 0,00283014,297110,1400,0000,000000
747.Mičiak Norbert
Rytíři Planá nad Lužnicí
 0,0024300,006010,1700,0000,000000
748.Musílek Petr
Rebels Tábor
 0,0028300,006020,3300,0000,000000
749.Šťastný Karel
Dřeváci Strakonice
 0,0020300,006000,0000,0000,000000
750.Zewelová Markéta
T.U.P. Pivní bar České Budějovice
 0,0024300,006000,0000,0000,000000
751.Antoňů Kateřina
Red Wolfs Horní Němčice
 0,00242020,005100,0000,0000,000000
752.Horejš Martin
ŠK Borek
 0,00282020,005100,0000,0000,000000
753.Javorková Petra
DC Volant Olešník
 0,00202020,005110,2000,0000,000000
754.Karvánek Lukáš
Červotočové Strakonice
 0,00322020,005140,8010,2000,000000
755.Kotrč Michal
Jezevci Štěpánovice
 0,00202020,005120,4000,0000,000000
756.Kovařík Jakub
Švejci České Budějovice B
 0,00282020,005110,2000,0000,000000
757.Martínek Petr 1977
Spitfire Měšice
 0,00242020,005100,0000,0000,000000
758.Nováková Andrea
Ratata Hospříz
 0,00242020,005110,2000,0000,000000
759.Pavelka Josef
Kohouti Světlík
 0,00202020,005110,2000,0000,000000
760.Staňková Michaela
Vlčáci České Budějovice
 0,00282020,005130,6000,0000,000000
761.Vítovec František
Panteři České Budějovice
 0,00202020,005120,4000,0000,000000
762.Zivčaková Lenka
AQ Sparta Velešín
 0,00202020,005100,0000,0000,000000
763.Flach Jiří
DC Draci České Budějovice
 0,0024200,004000,0000,0000,000000
764.Tressl Ján
T.U.P.É Vltava České Budějovice
 0,0028200,004000,0000,0000,000000
765.Tůmová Gabriela
Red Wolfs Horní Němčice
 0,0024200,004000,0000,0000,000000
766.Tvarůžek Roman
DC Motorfans České Budějovice
 0,0024200,004010,2500,0000,000000
767.Váchová Petra
Respekt Tábor
 0,0032200,004000,0010,2500,000000
768.Vachulková Zuzana
Dřeváci Strakonice
 0,0020200,004020,5000,0000,000000
769.Vávra Antonin
DC Lokomotiva Stádlec
 0,0032200,004030,7500,0000,000000
770.Hlavín Petr
Školáci Tipáč Písek
 0,00201033,333100,0000,0000,000000
771.Sládek Ondřej
DC Motorfans České Budějovice
 0,00241033,333110,3300,0000,000000
772.Hadrava Stanislav
Růžek team Jindřichův Hradec
 0,0024100,002000,0000,0000,000000
773.Havlíková Alena
T.U.P.Ý Vltava České Budějovice
 0,0024100,002000,0000,0000,000000
774.Kříž Stanislav
Starověká Chýše Úsilné
 0,0020100,002010,5000,0000,000000
775.Leksa Jaroslav
Šipkaři Benešov nad Černou
 0,0024100,002000,0000,0000,000000
776.Mach Josef
Rafani Tučapy
 0,0028100,002010,5000,0000,000000
777.Machovec Zdenek
DC 90210 Prachatice
 0,0028100,002042,0000,0000,000000
778.Michek Stanislav Artur
Retro šipky Lišov
 0,0032100,002021,0000,0000,000000
779.Mikeš František
Kousci Český Krumlov
 0,0028100,002010,5000,0000,000000
780.Muchl Petr
Šupina Vodňany
 0,0024100,002010,5000,0000,000000
781.Novák Vratislav
DC Lokomotiva Stádlec
 0,0032100,002010,5000,0000,000000
782.Šimík Radek
TVT Písek
 0,0024100,002000,0000,0000,000000
783.Šlápota Petr
Katastrofa Suchdol nad Lužnicí
 0,0028100,002000,0000,0000,000000
784.Šusta Jan
Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
 0,0024100,002000,0000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.11.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.11.2022 04:05:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement