Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
1. Jihočeská liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
3.So8.10.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě15:3Švejci České BudějoviceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Madej Miroslav31:13Granov Radek
1.21.10.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9Crazy České BudějoviceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
18:00Madej Miroslav23:22Moural Petr
4.Ne23.10.2022Vlčáci České Budějovice7:11Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěPivní bar Vltava, České Budějovice 
16:00Staněk Miroslav17:28Madej Miroslav
5.So29.10.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě12:6DC 90210 PrachaticeBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan27:17Mráz Zdeněk
6.Ne13.11.2022Střelci Český Krumlov8:10Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěBar Velká Maxima, Český Krumlov 
16:00Weis Viktor20:24Šusta Jan
7.So19.11.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9ŠK TěmiceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Madej Miroslav24:23Jonák Jan
8.So26.11.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě8:10Matouš Team SlavčeBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan20:24Šobr Jiří
9.So3.12.2022TVT Písek5:13Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěBar U Zlaté Husy, Písek 
16:00Vachta René14:27Madej Miroslav
10.So10.12.2022Sněženka a Machři Hořice na Šumavě9:9Růžek team Jindřichův HradecBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan23:23Pavlů David
12.Ne15.1.2023Crazy České Budějovice9:9Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěRest. U Kalicha, České Budějovice 
16:00Moural Petr22:22Madej Miroslav
11.Ne22.1.2023Kloučci od Pelešky Holubov4:14Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěRestaurace U Mária Holubov, Holubov 
16:00Hruška Pavel10:29Šusta Jan
15.So11.2.2023Sněženka a Machři Hořice na Šumavě13:5Vlčáci České BudějoviceBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Šusta Jan29:16Staněk Miroslav
17.So4.3.2023Sněženka a Machři Hořice na Šumavě6:12Střelci Český KrumlovBar U Madejů Hořice na Šumavě, Hořice na Šumavě 
16:00Cibula Vojtěch17:27Weis Viktor
19.Ne19.3.2023Matouš Team Slavče12:6Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěSlavečská Hospoda, Slavče 
16:00Šobr Jiří26:21Šusta Jan
14.Ne26.3.2023Švejci České Budějovice2:16Sněženka a Machři Hořice na ŠumavěRest. U Švejka, České Budějovice 
16:00Granov Radek15:33Šusta Jan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 27.3.2023 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 27.3.2023 10:24:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement