Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. Jihočeská liga E
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Platan team Protivín7:11Šipkaři StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan20:27Krajčo Jindřich
2.Ne23.9.2018Šipkaři Strakonice9:9Mariner darts StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich22:24Jaroš Jan
3.Ne30.9.2018Bentons Lety5:13Šipkaři StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav12:29Krajčo Jindřich
4.Ne7.10.2018Šipkaři Strakonice14:4KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich30:11Škvain Martin
5.Ne21.10.2018DC Devils Prachatice6:12Šipkaři StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František20:26Krajčo Jindřich
6.Ne28.10.2018Šipkaři Strakonice7:11Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich17:27Drab Robert
7.So3.11.2018Trilobiti Strakonice7:11Šipkaři StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří18:27Krajčo Jindřich
8.Ne18.11.2018DC Bubáci Strakonice5:13Šipkaři StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří17:30Krajčo Jindřich
9.Ne25.11.2018Šipkaři Strakonice12:6ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich27:16Mašek Pavel
11.So8.12.2018Mariner darts Strakonice8:10Šipkaři StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel21:25Krajčo Jindřich
12.Ne16.12.2018Šipkaři Strakonice16:2Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich33:12Hrabina Rostislav
13.Ne6.1.2019KŠ Grobián Lenora6:12Šipkaři StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin20:26Krajčo Jindřich
14.Ne13.1.2019Šipkaři Strakonice10:8DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich26:22Fiury František
10.Ne20.1.2019Šipkaři Strakonice18:0Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich36:8Belák Jan
15.Ne27.1.2019Školáci Tipáč Písek7:11Šipkaři StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert20:24Krajčo Jindřich
16.Ne3.2.2019Šipkaři Strakonice14:4Trilobiti StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich30:15Tomáš Jiří
17.Ne10.2.2019Šipkaři Strakonice12:6DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich29:16Kaisr Jiří
18.Ne17.2.2019ŠK Šneci Bělčice4:14Šipkaři StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel10:29Krajčo Jindřich
19.Ne24.2.2019Platan team Protivín6:12Šipkaři StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan17:27Krajčo Jindřich
21.Ne10.3.2019Bentons Lety5:13Šipkaři StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav15:27Krajčo Jindřich
22.Ne24.3.2019Šipkaři Strakonice14:4KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich31:17Škvain Martin
23.Ne31.3.2019DC Devils Prachatice8:10Šipkaři StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Mráz Adam21:27Krajčo Jindřich
24.Ne7.4.2019Šipkaři Strakonice9:9Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich22:22Drab Robert
25.St17.4.2019Trilobiti Strakonice7:11Šipkaři StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
18:00Tomáš Jiří21:26Krajčo Jindřich
26.Ne5.5.2019DC Bubáci Strakonice6:12Šipkaři StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří13:29Krajčo Jindřich
20.Ne12.5.2019Šipkaři Strakonice6:12Mariner darts StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich20:30Kopenec Pavel
27.Ne19.5.2019Šipkaři Strakonice15:3ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich32:12Krstev Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.7.2021 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.7.2021 22:26:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement