Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. Jihočeská liga E
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne16.9.2018Platan team Protivín7:11Šipkaři StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan20:27Krajčo Jindřich
2.Ne23.9.2018ŠK Šneci Bělčice17:1Platan team ProtivínSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel35:10Šandera Tomáš
4.Ne7.10.2018Platan team Protivín5:13Mariner darts StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan15:30Jaroš Jan
3.St17.10.2018Platan team Protivín8:10DC Bubáci StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
17:00Belák Jan21:22Kaisr Jiří
5.Ne21.10.2018Bentons Lety10:8Platan team ProtivínKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav24:18Belák Jan
7.Ne4.11.2018DC Devils Prachatice12:6Platan team ProtivínRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František27:17Belák Jan
8.Ne18.11.2018Platan team Protivín5:13Školáci Tipáč PísekNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan15:28Drab Robert
9.So24.11.2018Trilobiti Strakonice10:8Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:0023:22
11.Ne9.12.2018Platan team Protivín7:11ŠK Šneci BělčiceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Šíp Zdeněk16:27Mašek Pavel
13.So5.1.2019Mariner darts Strakonice13:5Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel28:12Belák Jan
10.Ne20.1.2019Šipkaři Strakonice18:0Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich36:8Belák Jan
15.Ne27.1.2019KŠ Grobián Lenora11:7Platan team ProtivínRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin23:19Belák Jan
16.Ne3.2.2019Platan team Protivín2:16DC Devils PrachaticeNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan9:33Fiury František
18.Ne17.2.2019Platan team Protivín8:10Trilobiti StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan19:24Tomáš Jiří
17.Út19.2.2019Školáci Tipáč Písek12:6Platan team ProtivínSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert25:14Belák Jan
19.Ne24.2.2019Platan team Protivín6:12Šipkaři StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan17:27Krajčo Jindřich
20.Ne3.3.2019ŠK Šneci Bělčice12:6Platan team ProtivínSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel25:18Belák Jan
22.Ne24.3.2019Platan team Protivín1:17Mariner darts StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan8:35Hlinka Milan
23.Ne31.3.2019Bentons Lety11:7Platan team ProtivínKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav27:20Belák Jan
24.Ne7.4.2019Platan team Protivín8:10KŠ Grobián LenoraNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan19:25Košík Radim
26.Ne5.5.2019Platan team Protivín4:14Školáci Tipáč PísekNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan13:31Drab Robert
27.So18.5.2019Trilobiti Strakonice11:5Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Janeba Martin Javier26:15Dunovský Libor
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.7.2021 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.7.2021 23:00:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement