Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. Jihočeská liga E
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So15.9.2018Mariner darts Strakonice17:1Trilobiti StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan35:6Tomáš Jiří
4.Ne7.10.2018Platan team Protivín5:13Mariner darts StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan15:30Jaroš Jan
3.Ne14.10.2018Mariner darts Strakonice11:7ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan25:19Mašek Pavel
5.So20.10.2018Mariner darts Strakonice13:5DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan29:18Kaisr Jiří
6.So27.10.2018Mariner darts Strakonice13:5Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan29:17Hrabina Rostislav
7.Ne11.11.2018KŠ Grobián Lenora5:13Mariner darts StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin15:30Jaroš Jan
8.So17.11.2018Mariner darts Strakonice12:6DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel26:16Fiury František
12.Ne16.12.2018ŠK Šneci Bělčice6:12Mariner darts StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel17:26Kopenec Pavel
13.So5.1.2019Mariner darts Strakonice13:5Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel28:12Belák Jan
14.Ne13.1.2019DC Bubáci Strakonice5:13Mariner darts StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Sivák Marek18:27Jaroš Jan
15.Ne27.1.2019Bentons Lety2:16Mariner darts StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav8:33Kopenec Pavel
17.Ne10.2.2019DC Devils Prachatice5:13Mariner darts StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Rypáček Radim12:31Kopenec Pavel
18.So16.2.2019Mariner darts Strakonice12:6Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel29:18Drab Robert
21.So9.3.2019Mariner darts Strakonice14:4ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan30:11Krstev Petr
16.So16.3.2019Mariner darts Strakonice11:7KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan26:18Košík Radim
22.Ne24.3.2019Platan team Protivín1:17Mariner darts StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan8:35Hlinka Milan
23.So30.3.2019Mariner darts Strakonice15:3DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel32:12Kaisr Jiří
24.So6.4.2019Mariner darts Strakonice15:3Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jirsa Josef32:8Hrabina Rostislav
25.Ne14.4.2019KŠ Grobián Lenora2:16Mariner darts StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin11:34Kopenec Pavel
26.So4.5.2019Mariner darts Strakonice15:3DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel32:15Fiury František
20.Ne12.5.2019Šipkaři Strakonice6:12Mariner darts StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich20:30Kopenec Pavel
27.Ne19.5.2019Školáci Tipáč Písek6:12Mariner darts StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert18:26Čapek Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.7.2021 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.7.2021 23:19:44
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement