Rozpis ligových utkání
UŠO > Jihočeský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. Jihočeská liga E
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So15.9.2018Mariner darts Strakonice17:1Trilobiti StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan35:6Tomáš Jiří
1.Ne16.9.2018ŠK Šneci Bělčice11:7DC Bubáci StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel24:18Kaisr Jiří
1.Ne16.9.2018Platan team Protivín7:11Šipkaři StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan20:27Krajčo Jindřich
1.Ne16.9.2018Bentons Lety8:10Školáci Tipáč PísekKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav24:22Drab Robert
1.Ne16.9.2018KŠ Grobián Lenora8:10DC Devils PrachaticeRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin23:24Fiury František
2.So22.9.2018Trilobiti Strakonice9:9Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří23:22Hrabina Rostislav
2.Ne23.9.2018ŠK Šneci Bělčice17:1Platan team ProtivínSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel35:10Šandera Tomáš
2.Ne23.9.2018Školáci Tipáč Písek12:6KŠ Grobián LenoraSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert27:18Škvain Martin
2.Ne23.9.2018Šipkaři Strakonice9:9Mariner darts StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich22:24Jaroš Jan
3.Ne30.9.2018Bentons Lety5:13Šipkaři StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav12:29Krajčo Jindřich
3.Ne30.9.2018KŠ Grobián Lenora4:14Trilobiti StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin12:30Tomáš Jiří
3.Ne30.9.2018DC Devils Prachatice9:9Školáci Tipáč PísekRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František22:23Drab Robert
4.So6.10.2018Trilobiti Strakonice8:10DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří18:23Fiury František
4.Ne7.10.2018Platan team Protivín5:13Mariner darts StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan15:30Jaroš Jan
4.Ne7.10.2018Šipkaři Strakonice14:4KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich30:11Škvain Martin
4.Ne7.10.2018DC Bubáci Strakonice5:13Školáci Tipáč PísekČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří12:31Drab Robert
4.So13.10.2018ŠK Šneci Bělčice8:10Bentons LetySokolovna Bělčice, Bělčice 
17:00Mašek Pavel21:23Hrabina Rostislav
2.Ne14.10.2018DC Bubáci Strakonice4:14DC Devils PrachaticeČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří15:30Fiury František
3.Ne14.10.2018Mariner darts Strakonice11:7ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan25:19Mašek Pavel
3.St17.10.2018Platan team Protivín8:10DC Bubáci StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
17:00Belák Jan21:22Kaisr Jiří
5.So20.10.2018Mariner darts Strakonice13:5DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan29:18Kaisr Jiří
5.Ne21.10.2018Bentons Lety10:8Platan team ProtivínKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav24:18Belák Jan
5.Ne21.10.2018KŠ Grobián Lenora6:12ŠK Šneci BělčiceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin17:26Mašek Pavel
5.Ne21.10.2018DC Devils Prachatice6:12Šipkaři StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František20:26Krajčo Jindřich
5.Ne21.10.2018Školáci Tipáč Písek7:11Trilobiti StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert18:23Tomáš Jiří
6.So27.10.2018Mariner darts Strakonice13:5Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan29:17Hrabina Rostislav
6.Ne28.10.2018ŠK Šneci Bělčice11:7DC Devils PrachaticeSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel25:19Fiury František
6.Ne28.10.2018Platan team Protivín12:6KŠ Grobián LenoraNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan26:15Škvain Martin
6.Ne28.10.2018Šipkaři Strakonice7:11Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich17:27Drab Robert
6.Ne28.10.2018DC Bubáci Strakonice9:9Trilobiti StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří21:21Tomáš Jiří
7.So3.11.2018Trilobiti Strakonice7:11Šipkaři StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří18:27Krajčo Jindřich
7.Ne4.11.2018Bentons Lety11:7DC Bubáci StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav27:19Kaisr Jiří
7.Ne4.11.2018DC Devils Prachatice12:6Platan team ProtivínRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František27:17Belák Jan
7.Ne4.11.2018Školáci Tipáč Písek9:9ŠK Šneci BělčiceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert24:23Mašek Pavel
7.Ne11.11.2018KŠ Grobián Lenora5:13Mariner darts StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin15:30Jaroš Jan
8.So17.11.2018Mariner darts Strakonice12:6DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel26:16Fiury František
8.Ne18.11.2018ŠK Šneci Bělčice9:9Trilobiti StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel20:21Tomáš Jiří
8.Ne18.11.2018Platan team Protivín5:13Školáci Tipáč PísekNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan15:28Drab Robert
8.Ne18.11.2018Bentons Lety11:7KŠ Grobián LenoraKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav25:20Škvain Martin
8.Ne18.11.2018DC Bubáci Strakonice5:13Šipkaři StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří17:30Krajčo Jindřich
9.So24.11.2018Trilobiti Strakonice10:8Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:0023:22
9.Ne25.11.2018KŠ Grobián Lenora11:7DC Bubáci StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin24:19Kaisr Jiří
9.Ne25.11.2018DC Devils Prachatice13:5Bentons LetyRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František27:15Hrabina Rostislav
9.Ne25.11.2018Školáci Tipáč Písek9:9Mariner darts StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert24:25Jaroš Jan
9.Ne25.11.2018Šipkaři Strakonice12:6ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich27:16Mašek Pavel
10.So1.12.2018Trilobiti Strakonice9:9Mariner darts StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří22:22Jaroš Jan
10.Ne2.12.2018DC Bubáci Strakonice7:11ŠK Šneci BělčiceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří17:26Mašek Pavel
10.Ne2.12.2018Školáci Tipáč Písek12:6Bentons LetySport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert27:16Hrabina Rostislav
10.Ne2.12.2018DC Devils Prachatice11:7KŠ Grobián LenoraRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František24:22Škvain Martin
11.So8.12.2018Mariner darts Strakonice8:10Šipkaři StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel21:25Krajčo Jindřich
11.Ne9.12.2018Platan team Protivín7:11ŠK Šneci BělčiceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Šíp Zdeněk16:27Mašek Pavel
11.Ne9.12.2018KŠ Grobián Lenora7:11Školáci Tipáč PísekRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin18:25Drab Robert
11.Ne9.12.2018DC Devils Prachatice9:9DC Bubáci StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František22:22Kaisr Jiří
11.St12.12.2018Bentons Lety7:11Trilobiti StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav19:24Tomáš Jiří
12.So15.12.2018Trilobiti Strakonice14:4KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří28:13Škvain Martin
12.Ne16.12.2018ŠK Šneci Bělčice6:12Mariner darts StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel17:26Kopenec Pavel
12.Ne16.12.2018DC Bubáci Strakonice8:10Platan team ProtivínČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří20:22Belák Jan
12.Ne16.12.2018Šipkaři Strakonice16:2Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich33:12Hrabina Rostislav
12.Ne16.12.2018Školáci Tipáč Písek8:10DC Devils PrachaticeSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert21:23Fiury František
13.So5.1.2019Mariner darts Strakonice13:5Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel28:12Belák Jan
13.Ne6.1.2019Bentons Lety6:12ŠK Šneci BělčiceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav21:26Mašek Pavel
13.Ne6.1.2019DC Devils Prachatice7:11Trilobiti StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František18:23Tomáš Jiří
13.Ne6.1.2019KŠ Grobián Lenora6:12Šipkaři StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin20:26Krajčo Jindřich
13.Ne6.1.2019Školáci Tipáč Písek13:5DC Bubáci StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert30:15Kaisr Jiří
14.So12.1.2019Trilobiti Strakonice11:7Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří25:23Drab Robert
14.Ne13.1.2019ŠK Šneci Bělčice8:10KŠ Grobián LenoraSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel20:23Škvain Martin
14.Ne13.1.2019DC Bubáci Strakonice5:13Mariner darts StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Sivák Marek18:27Jaroš Jan
14.Ne13.1.2019Platan team Protivín9:9Bentons LetyNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan20:23Hrabina Rostislav
14.Ne13.1.2019Šipkaři Strakonice10:8DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich26:22Fiury František
10.Ne20.1.2019Šipkaři Strakonice18:0Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich36:8Belák Jan
15.So26.1.2019Trilobiti Strakonice12:6DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří26:20Kaisr Jiří
15.Ne27.1.2019DC Devils Prachatice12:6ŠK Šneci BělčiceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František28:17Mašek Pavel
15.Ne27.1.2019KŠ Grobián Lenora11:7Platan team ProtivínRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin23:19Belák Jan
15.Ne27.1.2019Bentons Lety2:16Mariner darts StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav8:33Kopenec Pavel
15.Ne27.1.2019Školáci Tipáč Písek7:11Šipkaři StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert20:24Krajčo Jindřich
16.Ne3.2.2019ŠK Šneci Bělčice6:12Školáci Tipáč PísekSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel16:27Drab Robert
16.Ne3.2.2019DC Bubáci Strakonice8:10Bentons LetyČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří22:22Hrabina Rostislav
16.Ne3.2.2019Platan team Protivín2:16DC Devils PrachaticeNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan9:33Fiury František
16.Ne3.2.2019Šipkaři Strakonice14:4Trilobiti StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich30:15Tomáš Jiří
17.So9.2.2019Trilobiti Strakonice11:7ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří29:21Mašek Pavel
17.Ne10.2.2019DC Devils Prachatice5:13Mariner darts StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Rypáček Radim12:31Kopenec Pavel
17.Ne10.2.2019KŠ Grobián Lenora9:9Bentons LetyRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin21:20Hrabina Rostislav
17.Ne10.2.2019Šipkaři Strakonice12:6DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich29:16Kaisr Jiří
18.So16.2.2019Mariner darts Strakonice12:6Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel29:18Drab Robert
18.Ne17.2.2019ŠK Šneci Bělčice4:14Šipkaři StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel10:29Krajčo Jindřich
18.Ne17.2.2019DC Bubáci Strakonice10:8KŠ Grobián LenoraČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří24:18Škvain Martin
18.Ne17.2.2019Bentons Lety5:13DC Devils PrachaticeKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav15:29Fiury František
18.Ne17.2.2019Platan team Protivín8:10Trilobiti StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan19:24Tomáš Jiří
17.Út19.2.2019Školáci Tipáč Písek12:6Platan team ProtivínSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert25:14Belák Jan
19.So23.2.2019Mariner darts Strakonice8:10Trilobiti StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel21:23Tomáš Jiří
19.Ne24.2.2019ŠK Šneci Bělčice11:7DC Bubáci StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel23:19Kaisr Jiří
19.Ne24.2.2019Platan team Protivín6:12Šipkaři StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan17:27Krajčo Jindřich
19.Ne24.2.2019Bentons Lety5:13Školáci Tipáč PísekKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav17:28Drab Robert
19.Ne24.2.2019KŠ Grobián Lenora8:10DC Devils PrachaticeRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin20:25Fiury František
20.Ne3.3.2019ŠK Šneci Bělčice12:6Platan team ProtivínSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel25:18Belák Jan
20.Ne3.3.2019Školáci Tipáč Písek14:4KŠ Grobián LenoraSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert29:15Škvain Martin
20.Ne3.3.2019DC Bubáci Strakonice6:12DC Devils PrachaticeČervotoč, Strakonice 
16:00Břicháček Tomáš21:28Fiury František
21.So9.3.2019Mariner darts Strakonice14:4ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan30:11Krstev Petr
21.Ne10.3.2019Platan team Protivín9:9DC Bubáci StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan22:23Kaisr Jiří
21.Ne10.3.2019Bentons Lety5:13Šipkaři StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav15:27Krajčo Jindřich
21.Ne10.3.2019KŠ Grobián Lenora8:10Trilobiti StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Košík Radim23:26Tomáš Jiří
21.Ne10.3.2019DC Devils Prachatice7:11Školáci Tipáč PísekRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František20:26Drab Robert
16.So16.3.2019Mariner darts Strakonice11:7KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jaroš Jan26:18Košík Radim
22.So23.3.2019Trilobiti Strakonice12:6DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Tomáš Jiří26:18Fiury František
22.Ne24.3.2019ŠK Šneci Bělčice15:3Bentons LetySokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel31:11Hrabina Rostislav
22.Ne24.3.2019Platan team Protivín1:17Mariner darts StrakoniceNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan8:35Hlinka Milan
22.Ne24.3.2019Šipkaři Strakonice14:4KŠ Grobián LenoraClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich31:17Škvain Martin
22.Ne24.3.2019DC Bubáci Strakonice8:10Školáci Tipáč PísekČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří18:26Drab Robert
23.So30.3.2019Mariner darts Strakonice15:3DC Bubáci StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel32:12Kaisr Jiří
23.Ne31.3.2019Bentons Lety11:7Platan team ProtivínKD Lety, Lety 
16:00Hrabina Rostislav27:20Belák Jan
23.Ne31.3.2019KŠ Grobián Lenora8:10ŠK Šneci BělčiceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin19:23Mašek Pavel
23.Ne31.3.2019DC Devils Prachatice8:10Šipkaři StrakoniceRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Mráz Adam21:27Krajčo Jindřich
23.Ne31.3.2019Školáci Tipáč Písek7:11Trilobiti StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert20:25Tomáš Jiří
24.So6.4.2019Mariner darts Strakonice15:3Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Jirsa Josef32:8Hrabina Rostislav
24.Ne7.4.2019ŠK Šneci Bělčice8:10DC Devils PrachaticeSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Mašek Pavel20:22Fiury František
24.Ne7.4.2019Platan team Protivín8:10KŠ Grobián LenoraNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan19:25Košík Radim
24.Ne7.4.2019Šipkaři Strakonice9:9Školáci Tipáč PísekClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich22:22Drab Robert
24.Ne7.4.2019DC Bubáci Strakonice8:10Trilobiti StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří18:24Janeba Martin Javier
25.Ne14.4.2019Bentons Lety7:11DC Bubáci StrakoniceKD Lety, Lety 
16:00Hanzlík Ondřej19:27Kaisr Jiří
25.Ne14.4.2019KŠ Grobián Lenora2:16Mariner darts StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin11:34Kopenec Pavel
25.Ne14.4.2019Školáci Tipáč Písek11:7ŠK Šneci BělčiceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert26:17Krstev Petr
25.St17.4.2019Trilobiti Strakonice7:11Šipkaři StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
18:00Tomáš Jiří21:26Krajčo Jindřich
20.So27.4.2019Trilobiti Strakonice11:7Bentons LetyClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Janeba Martin Javier29:20Hrkal Miroslav
26.So4.5.2019Mariner darts Strakonice15:3DC Devils PrachaticeClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Kopenec Pavel32:15Fiury František
26.Ne5.5.2019ŠK Šneci Bělčice8:10Trilobiti StrakoniceSokolovna Bělčice, Bělčice 
15:00Krstev Petr19:21Tomáš Jiří
26.Ne5.5.2019Platan team Protivín4:14Školáci Tipáč PísekNádražka Protivín, Protivín 
16:00Belák Jan13:31Drab Robert
26.Ne5.5.2019Bentons Lety6:12KŠ Grobián LenoraKD Lety, Lety 
16:00Hanzlík Ondřej16:29Škvain Martin
26.Ne5.5.2019DC Bubáci Strakonice6:12Šipkaři StrakoniceČervotoč, Strakonice 
16:00Kaisr Jiří13:29Krajčo Jindřich
20.Ne12.5.2019Šipkaři Strakonice6:12Mariner darts StrakoniceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich20:30Kopenec Pavel
25.Ne12.5.2019DC Devils Prachatice9:9Platan team ProtivínRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František23:19Belák Jan
27.So18.5.2019Trilobiti Strakonice11:5Platan team ProtivínClassic bar Strakonice, Strakonice 
15:00Janeba Martin Javier26:15Dunovský Libor
27.Ne19.5.2019KŠ Grobián Lenora7:11DC Bubáci StrakoniceRest. U Grobiána, Lenora 
16:00Škvain Martin20:25Sivák Marek
27.Ne19.5.2019DC Devils Prachatice12:6Bentons LetyRock club (ROKÁČ), Prachatice 
16:00Fiury František28:16Hanzlík Ondřej
27.Ne19.5.2019Školáci Tipáč Písek6:12Mariner darts StrakoniceSport Bar Písek, Písek 
16:00Drab Robert18:26Čapek Petr
27.Ne19.5.2019Šipkaři Strakonice15:3ŠK Šneci BělčiceClassic bar Strakonice, Strakonice 
16:00Krajčo Jindřich32:12Krstev Petr
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.12.2021 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.12.2021 00:28:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement