Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/244)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 244 | Turnajů: 688

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 4 35 39 45 32 350
2. Pancer Michal CZE056721 Kousci Český Krumlov 4 35 39 48 30 850
3. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 4 35 39 81 25 250
4. Filištein Tomáš CZE042966 Kousci Český Krumlov 2 31 33 33 24 850
5. Pravda Lukáš CZE059677 DC Draci České Budějovice 4 35 39 75 23 150
6. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Bohemia Český Krumlov 3 35 38 57 22 750
7. Bajtek Jakub CZE055496 České Budějovice 3 35 38 46 17 650
8. Válek Jakub CZE050583 MO Těmice 4 35 39 44 17 350
9. Vochozka Lubomír CZE048787 Hotel Černá B 25 25 25 16 650
10. Vojta Adam CZE048857 Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 46 15 950
11. Šafář Jiří CZE055328 Milli a její tygři ČB 3 27 30 30 15 050
12. Zeman Petr CZE060585 DC Ypsi team J. Hradec 22 22 22 14 000
13. Němec Václav CZE061762 Ty od mostu Štěpánovice 35 35 39 13 650
14. Lukš Dominik CZE053888 Habří 35 35 39 12 850
15. Brousek Roman 1968 CZE046979 Slavče 30 30 30 12 800
16. Beneš Jaroslav CZE058517 Malonty 21 21 21 11 850
17. Filištein Josef CZE055573 M.L. Maxima Český Krumlov 2 23 25 25 11 650
18. Pitra Vlastislav CZE049413 Jindřichův Hradec 2 30 32 32 11 600
19. Staněk Štěpán CZE059991 Prototyp Kvasejovice 1 23 24 24 11 550
20. Haška Roman CZE052113 Klikaři Bar Spolí 26 26 26 11 200
21. Pavlík František CZE054037 České Budějovice 1 25 26 26 11 050
22. Haustein Walter CZE060592 Jindřichův Hradec 21 21 21 10 650
23. Bublík Petr CZE058518 ŠK Kaštani Malonty 20 20 20 10 000
24. Staněk Adam CZE060723 Šipkaři Strakonice 1 20 21 21 9 100
25. Nývlt Vladimír CZE023430 České Budějovice 16 16 16 8 900
26. Válek Tomáš CZE057582 Kamenice nad Lipou 1 25 26 26 8 750
27. Duda Martin CZE012083 Trhové Sviny 21 21 21 8 550
28. Svoboda Lukáš CZE060510 Čertíci Strakonice 14 14 14 6 900
29. Motáň Nicolas CZE061711 Dudák České Budějovice 16 16 16 6 800
30. Nový Martin CZE013359 Trhové Sviny 12 12 12 6 400
31. Tůma Jiří CZE048459 Slavče 17 17 17 6 350
32. Trajer Michal CZE000739 Kaplice 13 13 13 6 250
33. Sládek Martin CZE053776 Jindřichův Hradec 13 13 13 6 150
34. Nárovec Jan CZE010098 Mariner darts Strakonice 7 7 7 5 950
35. Bohúš Luboš CZE060095 Panteři České Budějovice 14 14 14 5 800
36. Nožička František CZE057147 Malonty 16 16 16 5 700
36. Šoukal Jan CZE049686 Jindřichův Hradec 1 14 15 15 5 700
38. Stejskal Vlastimil CZE041677 Jindřichův Hradec 15 15 15 5 350
39. Pašek René CZE008024 České Budějovice 12 12 12 5 000
40. Holoubek Vladislav CZE022518 České Budějovice 15 15 15 4 950
41. Husvéth Pavel CZE046575 Vyšný 2 7 9 9 4 750
42. Brousek Roman 1994 CZE053995 Slavče 15 15 15 4 650
43. Dvořák Michal CZE060587 Jindřichův Hradec 12 12 12 4 600
44. Vítek Jan CZE055329 České Budějovice 3 5 8 8 4 450
45. Svoboda Jiří CZE061640 Havlíčkův Brod 16 16 16 4 400
45. Šebor Vratislav CZE042987 Kocouři Mladošovice 12 12 12 4 400
47. Bureš Petr CZE060588 Jindřichův Hradec 9 9 9 4 350
48. Imber Roman CZE060668 Trhové Sviny 12 12 12 4 200
49. Koukal Vít CZE043631 Slavošovice 12 12 12 4 100
50. Trajer Zdeněk CZE004100 Besednice 11 11 11 3 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 10:15

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 10:15:05