Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/70)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY - kat. D+

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 70 | Turnajů: 378

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lencová Ludmila CZE057518 DC Žabovřesky 4 35 39 62 26 850
1. Lukšová Šárka CZE053629 Hotel Hobit České Budějovice 4 35 39 118 26 850
3. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 4 35 39 93 20 650
4. Nováková Eliška CZE054735 Hotel Hobit České Budějovice 4 35 39 70 17 750
5. Šlosárová Veronika CZE054054 Pohodáři Benešov nad Černou 3 35 38 71 16 650
6. Tomková Nikola CZE063256 Pohodáři Benešov nad Černou 3 35 38 46 14 950
7. Vrzalová Eliška CZE059389 České Budějovice 3 35 38 55 14 350
7. Bočková Jitka CZE048945 Andělské Mrchy Štěpánovice 35 35 41 14 350
9. Dušáková Barbora CZE060070 Andělské Mrchy Štěpánovice 2 32 34 34 13 800
10. Kobernová Aneta CZE062366 ŠK Kaštani Malonty 1 29 30 30 9 150
11. Johnová Magdalena CZE052114 Český Krumlov 23 23 23 8 150
12. Fuxová Ivana CZE052111 Klikaři Bar Spolí 23 23 23 8 050
13. Červenková Ivana CZE061505 Andělské Mrchy Štěpánovice 21 21 21 6 650
14. Pivovarská Lucie CZE064496 Trilobiti Strakonice 1 13 14 14 5 850
15. Šimková Eva CZE060572 České Budějovice 1 15 16 16 5 050
16. Jírů Veronika CZE055325 Milli a její tygři ČB 2 9 11 11 4 750
17. Adamcová Hana CZE006320 Čerčany 15 15 15 4 550
18. Zachlederová Libuše CZE061938 Grófky Dubičné 10 10 10 3 400
19. Trojáková Vlasta CZE063220 Benešov nad Černou 11 11 11 3 150
20. Horáčková Ester CZE063678 Slavče 10 10 10 3 100
20. Koubová Jana CZE031183 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 8 8 8 3 100
22. Petříková Šárka CZE057467 Český Krumlov 9 9 9 2 750
23. Mezníková Tereza CZE061642 T.U.P.É Vltava Č. Budějovice 8 8 8 2 600
24. Bílá Lucie CZE062281 Grófky Dubičné 8 8 8 2 500
24. Čečetková Eliška CZE061412 Trhové Sviny 8 8 8 2 500
26. Zewelová Markéta CZE064867 Nehážu nic Macelis Č. Budějovice 7 7 7 1 950
27. Růžičková Petra CZE063112 Jindřichův Hradec 6 6 6 1 700
27. Nováčková Jana CZE056773 Malonty 4 4 4 1 700
29. Fialová Markéta CZE065797 Mladošovice 4 4 4 1 600
30. Lubasová Renata CZE052782 Český Krumlov 4 4 4 1 500
31. Matějková Marie CZE062160 Angry Girls Větřní 1 1 1 1 300
32. Holinková Michaela CZE063288 Slavče 4 4 4 1 200
33. Skorunková Iveta CZE052116 Klikaři Bar Spolí 3 3 3 1 150
33. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B 3 3 3 1 150
35. Hospodářská Kristýna CZE043011 Jen tak Slavošovice 1 1 1 1 100
36. Fialová Iveta CZE060593 Jindřichův Hradec 4 4 4 1 000
37. Fuxová Karolína CZE053481 Český Krumlov 3 3 3 950
38. Knapová Anita WRD043999 Bernolakovo 2 2 2 900
39. Boukalová Jana CZE060784 Jindřichův Hradec 3 3 3 850
40. Pražanová Kateřina CZE063257 České Budějovice 2 2 2 800
40. Mikolášová Jindřiška CZE036330 Hluboká u Borovan 2 2 2 800
42. Vrbová Markéta CZE062010 České Budějovice 3 3 3 750
43. Zamrazilová Anna CZE065645 Jindřichův Hradec 2 2 2 700
43. Jelínková Petra CZE064847 Rychlé šípy Tábor 1 1 1 700
43. Marková Denisa CZE062983 1 1 1 700
46. Zhorná Ivana CZE056286 Těmice 1 1 1 650
47. Rotbauerová Michaela CZE054038 Nehážu nic Macelis Č. Budějovice 2 2 2 600
48. Vykouková Janna CZE064866 Nehážu nic Macelis Č. Budějovice 1 1 1 550
49. Doležalová Marcela CZE063677 Český Krumlov 2 2 2 500
49. Pletková Aneta CZE047828 Domanín 1 1 1 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 6.12.2019 21:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 6.12.2019 21:56:44