Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-146/146)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 146 | Turnajů: 327

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec248507936 500
2.Chytil Martin CZE060097CCobra České Budějovice247494931 550
3.Mynář Michal CZE052672CJiHočeská Trefa J. Hradec241434329 350
4.Vlach Lukáš CZE064818CJiHočeská Trefa J. Hradec248505025 400
5.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice148495124 100
6.Lukš Josef CZE000396CHobiti České Budějovice229313121 650
7.Vojta Adam CZE048857CDC Ypsi team J. Hradec48485018 500
8.Houdek Pavel CZE057581C(Ne) Chyba team Nová Včelnice132333318 300
9.Cahák Michal CZE059855CŽabáci Dubičné25252515 150
10.Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz19191914 750
11.Briškár Petr CZE016467CDC Ypsi team J. Hradec33333313 250
12.Vilášek Miroslav CZE003778CHobiti České Budějovice121222213 150
13.Rejšek Karel CZE033421CFilio team Lenora117181812 450
14.Plíšek David CZE045386CAsfalti Písek19191912 350
15.Hřebejk Miroslav CZE064244CAsfalti Písek218202011 100
16.Novák Vratislav CZE058777CPohoda Milevsko120212110 900
17.Vránek Tomáš CZE068483CHobiti České Budějovice25252510 650
18.Drab Robert CZE008873CŠkoláci Tipáč Písek20202010 600
19.Olt Patrik CZE051692CTVT Písek18181810 500
20.Brus Tomáš CZE058795C(Ne) Chyba team Nová Včelnice23232310 350
20.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá217191910 350
22.Kyral Vilém CZE039286CŠkoláci Tipáč Písek12121210 300
23.Bárta Pavel CZE066971CŠuměnky Horní Planá217191910 250
24.Veber Jan CZE048881CJižanský Koník Č.Budějovice217191910 150
25.Ján Radek CZE055073C(Ne) Chyba team Nová Včelnice1616169 700
26.Hála Vladislav CZE057432CDC Žabovřesky11415159 000
26.Bajtek Jakub CZE055496CHobiti České Budějovice11617179 000
28.Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz1515158 950
29.Zeman Petr CZE060585CDC Ypsi team J. Hradec1313138 850
30.Titz Roman CZE063500CDC Žabovřesky11415158 700
31.Sedlák Vlastimil CZE055067CDC Žabovřesky1313138 550
32.Lenc Aleš CZE056694CDC Žabovřesky21618188 500
33.Candra Ivo CZE005122CŽabáci Dubičné2121218 050
34.Masař Petr CZE043965CŽabáci Dubičné2020208 000
35.Ficl Jan CZE038892CDC Žabovřesky1212127 700
36.Janda František CZE066035CŽabáci Dubičné2020207 600
37.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec1313137 550
37.Vochozka Lubomír CZE067641CMimoni Benešov nad Černou1717177 550
37.Leksa Jaroslav CZE046275CMimoni Benešov nad Černou1919197 550
40.Novák Martin CZE064731CPohoda Milevsko21820207 500
41.Hurt Jaroslav CZE000721CPiráti Štěpánovice1515157 350
42.Šebesta Vladimír CZE000438CKoník České Budějovice2020207 300
43.Heger David CZE064966CJiskra Jindřichův Hradec2121217 250
44.Válek Jakub CZE050583CŠK Těmice2020207 100
45.Zahradník Milan CZE018147CDC Ypsi team J. Hradec1717176 850
46.Gerl Jakub CZE046270CRafani České Budějovice2911116 050
47.Polanský Milan CZE058289CPlatan team Protivín2810105 900
48.Koranda Zdeněk CZE042427CRatata Hospříz1515155 850
49.Franče Jakub CZE064967CDream Team Libín1414145 600
50.Endlicher Martin CZE003960CŠkoláci Tipáč Písek1010105 400
51.Jiráň Jaroslav CZE055838CDC Žabovřesky2911115 350
52.Hegedüš Jakub CZE064357CDC Motorfans Č. Budějovice1010105 300
53.Pilc Rostislav CZE064290CŠuměnky Horní Planá1515155 250
53.Semenec Karel CZE002134CHobiti České Budějovice1313135 250
53.Dvořák Miroslav CZE036394CŠuměnky Horní Planá11112125 250
56.Adamec Miroslav CZE039217CDC Ypsi team J. Hradec1414145 200
57.Jonák Petr CZE047238CDC Warriors Lidmaň1212125 000
58.Gurka Ján CZE016110CDart Shooters Hospříz7774 950
59.Nováček Zdeněk CZE023228CŠK Kaštani Malonty7774 850
60.Babic Ivan CZE000793CHobiti České Budějovice25774 750
60.Mynář Ondřej CZE061865CJiHočeská Trefa J. Hradec11112124 750
62.Mráz Lukáš CZE053625CDC Žabovřesky8884 700
63.Staněk Štěpán CZE058796C(Ne) Chyba team Nová Včelnice1010104 600
64.Boček Josef 1995CZE048948CPiráti Štěpánovice9994 350
65.Schwarz Jiři CZE063965CŠuměnky Horní Planá1111114 150
66.Havlíček Zdeněk CZE012313CDC Žabovřesky8884 100
67.Vojta Ladislav CZE044025CMimoni Benešov nad Černou1111114 050
68.Voříšek Josef CZE035102CT.U.P.É Vltava Č. Budějovice11011113 900
69.Tressl Jaroslav CZE058988CŠK Kaštani Malonty9993 550
70.Anichober Jaroslav CZE064254CŠuměnky Horní Planá9993 450
70.Antoš Ondřej CZE038881CDC Ypsi team J. Hradec9993 450
72.Kándl Jakub CZE067572CTy od mostu Štěpánovice1010103 400
73.Brož Zdeněk CZE021457CRafani České Budějovice14553 300
73.Kroupa Jan CZE053777CTrabanti České Budějovice16773 300
75.Kratochvíl Petr CZE061307CŠK Devils Nová Bystřice7773 250
76.Živnůstka Petr CZE066442CDC Žabovřesky9993 150
77.Gocala Silvestr CZE056868CŠK Kaštani Malonty8883 100
78.Kužel Miroslav CZE049548CŠK Kaštani Malonty7772 950
78.Lorenc Petr CZE018004CDart Shooters Hospříz5552 950
78.Lukáš Radek CZE063339CDC Volant Olešník13442 950
81.Sojka Jan CZE042172CJelínek Frymburk14552 900
82.Baczka Robert CZE067683CŽabáci Dubičné8882 800
83.Boček Josef 1969CZE046177CPiráti Štěpánovice6662 700
84.Bublík Petr CZE058518CŠK Kaštani Malonty6662 500
85.Rumplík Jiří CZE067200CJiHočeská Trefa J. Hradec6662 300
86.Šiller Jiří CZE065214CPlatan team Protivín13441 950
86.Novotný Pavel CZE005477CJižanský Koník Č.Budějovice5551 950
86.Krystek Petr CZE023151CT.U.P.É Vltava Č. Budějovice5551 950
89.Zeman Jakub CZE025625CDart Shooters Hospříz2221 900
89.Novák Karel CZE000611CCalibos Tábor1111 900
91.Poluk Alexandr CZE052142CDC Koktavý netopýři Třeboň5551 850
92.Fišer Josef CZE050487CDC Volant Olešník12331 700
93.Bláha Aleš CZE055070CŠK Devils Nová Bystřice3331 650
94.Imber Roman CZE060668CHobiti České Budějovice4441 500
94.Belák Jan CZE055733CStřelci Hradiště2221 500
94.Staněk Stanislav CZE001100CRafani České Budějovice1111 500
94.Kavan Zdeněk CZE064008CŠuměnky Horní Planá4441 500
98.Vítovec František CZE066146CPanteři České Budějovice3331 450
98.Dunovský Libor CZE060602CPlatan team Protivín5551 450
100.Janák Petr CZE052534CRatata Hospříz3331 350
100.Bednář Patrik CZE055069CŠK Devils Nová Bystřice3331 350
100.Mičan Marek CZE035090CDrazda Doudleby3331 350
100.Kouba Miroslav CZE051565CDC Motorfans Č. Budějovice3331 350
104.Provázek Stanislav CZE035197CAsfalti Písek3331 250
105.Navara Michal CZE018607CRatata Hospříz2221 200
106.Smolej David CZE013787CAsfalti Písek3331 150
106.Procházka Karel CZE051431CDC Volant Olešník3331 150
108.Pecháček Ondřej CZE022893CPanteři České Budějovice2221 100
109.Volšický Jiří CZE041185CA zase my! Slavošovice3331 050
110.Sabolčák Tomáš CZE051564CDC Motorfans Č. Budějovice2221 000
111.Bečvář Jiří CZE053296CDC Koktavý netopýři Třeboň333950
111.Baczka Kristian CZE066657CPredators Dubičné333950
111.Šindelář Pavel CZE001814CSpitfire Měšice111950
114.Kadlec Petr CZE064006CŠuměnky Horní Planá111900
114.Mitinko Peter CZE064435CCobra České Budějovice111900
114.Mládek Tomáš CZE034432CCalibos Tábor111900
114.Šandera Tomáš CZE058295CPlatan team Protivín222900
118.Novák Aleš CZE046294CRatata Hospříz111850
118.Kos Jan CZE061648CSpitfire Měšice111850
118.Prášek Jiří CZE043831CPohoda Milevsko111850
121.Král Bohumil CZE058291CPlatan team Protivín222800
122.Kubů Jiří CZE055059CDC Motorfans Č. Budějovice111650
122.Kubeš Rostislav CZE017931CKoněspřežka Bujanov111650
124.Klabouch Ondřej CZE052260CDC Motorfans Č. Budějovice111550
124.Skupa František CZE001037CJelínek Frymburk111550
124.Klabouch Miroslav CZE058730CRetro šipky Lišov111550
124.Marek Vladimír CZE021550CChlapáci od Pařeza Vsetín111550
124.Bohúš Luboš CZE060095CPanteři České Budějovice111550
124.Hůlka Petr CZE055380CT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice111550
130.Bělohlávek Martin CZE043835CCrazy darts Milevsko222500
131.Pösinger David CZE053483CAsfalti Písek111450
131.Kroutl Ladislav CZE040100CCrazy darts Milevsko111450
131.Szöcs Jozef CZE048149CSŠK Semafor Mladá Boleslav111450
131.Černický Radek CZE067668CStřelci Hradiště111450
135.Dlouhý Jan CZE064452CHBC Falcon Č.Budějovice111350
135.Pagač Vít CZE022527CMimoni Benešov nad Černou111350
135.Kropík Ladislav CZE067671CStřelci Hradiště111350
135.Mauler Ctirad CZE067744CPohoda Milevsko111350
135.Horčík Miroslav CZE064029CRůžek team J. Hradec111350
140.Horský Jan CZE050488CDC Žabovřesky111250
140.Dub Jakub CZE064969CŠuměnky Horní Planá111250
140.Pitra Václav CZE048875CBullíci Mladošovice111250
140.Brož Daniel CZE055669CRetro šipky Lišov111250
140.Maroušek Milan CZE044670CRetro šipky Lišov111250
140.Černý Milan CZE004337CAsfalti Písek111250
140.Vojáček Tomáš CZE067677CStřelci Hradiště111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 21.10.2021 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 21.10.2021 14:40:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement