Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/127)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI - kat. B

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 127 | Turnajů: 596

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 4 35 39 117 49 150
2. Vavrek Jiří CZE009166 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 4 31 35 36 37 550
3. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 4 35 39 49 36 650
4. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 4 35 39 54 31 650
5. Macek Erik CZE027627 B Predators Štěpánovice 1 35 36 50 31 450
6. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 4 35 39 51 30 350
7. Jindra Karel CZE001143 B Predators Štěpánovice 35 35 54 27 750
8. Slanina Radek CZE047922 B Milli a její tygři ČB 4 29 33 34 26 750
9. Holý Jiří CZE005353 B ŠK Štěpánovice A 35 35 40 26 450
10. Kuťka Josef CZE008388 B Rebels Team Vimperk 4 35 39 46 24 450
11. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 35 37 51 24 350
12. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 2 35 37 49 24 050
13. Ficl Jan CZE038892 B Rychlá rota Pištín 4 30 34 34 23 200
14. Prášek Jiří CZE018941 B Kozlíci Vlachovo Březí 3 31 34 34 22 250
15. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice 4 33 37 38 20 250
16. Válek Jakub CZE025836 B Predators Štěpánovice 1 35 36 47 19 950
17. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 3 35 38 55 19 550
18. Vartecký Radek CZE052662 B Asfalti Písek 35 35 42 18 550
19. Troják Ivan CZE031430 B Hotel Černá B 35 35 43 17 850
20. Jonák Jan CZE031127 B ŠK Těmice 1 28 29 29 17 700
21. Zelený Vít CZE052493 B ŠK Štěpánovice A 2 32 34 34 17 200
22. Klinger Petr CZE035785 B Hotel Černá B 35 35 39 17 050
23. Hronek Stanislav CZE001494 B T.U.P.Á Vltava ČB 3 17 20 20 16 650
24. Havlík Jiří CZE016851 B Metráčci České Budějovice 4 20 24 25 15 600
25. Jírů Vladimír CZE048997 B Milli a její tygři ČB 4 17 21 22 14 950
26. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň 3 26 29 29 14 600
27. Bečvář Jiří CZE053296 B Predators Štěpánovice 35 35 48 14 550
28. Boček Josef CZE048948 B Ty od mostu Štěpánovice 33 33 33 14 250
29. Šamko Josef CZE036553 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 1 18 19 19 13 700
30. Havlan Václav CZE041064 B Milli a její tygři ČB 3 26 29 29 13 600
31. Nečesaný Jiří CZE000157 B ŠK Štěpánovice A 23 23 23 13 450
32. Koranda Zdeněk CZE042427 B ŠK Páni z Růže J.Hradec 26 26 26 13 300
33. Sedlár Štefan CZE054676 B Rebels Team Vimperk 2 22 24 24 13 200
34. Votápek David CZE035097 B Prototyp Kvasejovice 23 23 23 12 850
35. Masař Petr CZE043965 B Frisco "85" Dubičné 28 28 28 12 800
36. Jirsa Josef CZE027496 B Mariner darts Strakonice 21 21 21 12 650
37. Černý Milan CZE004337 B Asfalti Písek 29 29 29 12 250
37. Lorenc Petr CZE018004 B Ratata Hospříz 19 19 19 12 250
39. Trachta Jiří CZE001139 B Mrška od Koníka Č. Budějovice 1 17 18 18 11 750
40. Lechnýř Martin CZE050199 B Asfalti Písek 27 27 27 11 650
41. Hurt Jaroslav CZE000721 B Predators Štěpánovice 25 25 25 11 250
42. Šebesta Karel CZE039740 B ŠK Těmice 32 32 32 11 100
43. Brejcha Milan CZE035198 B Dřeváci Strakonice 29 29 29 10 150
44. Zeman Jakub CZE025625 B Ratata Hospříz 2 7 9 9 9 650
45. Kubo Michal CZE024790 B ŠK Štěpánovice A 16 16 16 9 400
46. Šťastný Karel CZE007745 B Dřeváci Strakonice 24 24 24 9 200
47. Hanzal Ladislav CZE046276 B Prototyp Kvasejovice 23 23 23 8 850
48. Karpíšek Přemysl CZE056870 B Prototyp Kvasejovice 23 23 23 8 750
48. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor 4 5 9 10 8 750
50. Benkovský Michal CZE047923 B Trabanti České Budějovice 2 7 9 9 7 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 10:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 10:26:18