Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/50)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech ŽENY - kat. B + C

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 50 | Turnajů: 426

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Jindrová Nela CZE055738 C Angry Girls České Budějovice 4 35 39 58 27 950
2. Linhartová Hana CZE045575 C Grófky Dubičné 4 35 39 61 26 450
3. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice 4 35 39 101 25 050
4. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice 4 35 39 55 21 150
5. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky České Budějovice 4 35 39 72 20 350
6. Marková Tereza CZE000613 C Angry Girls České Budějovice 3 33 36 36 20 050
7. Vojtková Michaela CZE054826 B Sousedky České Budějovice 4 31 35 36 19 150
8. Novotná Adriana CZE027404 B Angry Girls České Budějovice 3 25 28 28 18 950
8. Staňková Michaela CZE054825 C Sousedky České Budějovice 4 35 39 42 18 950
10. Oceláková Jana CZE055052 C Sousedky České Budějovice 3 35 38 64 18 550
11. Vojtová Jana CZE044024 C Grófky Dubičné 4 35 39 62 17 850
12. Kalistová Jiřina CZE054822 B Sousedky České Budějovice 4 35 39 46 17 550
13. Imrichová Šárka CZE049830 C PDC Hluboká u Borovan 4 35 39 41 16 750
14. Kogseder Michaela CZE053242 C Kosatky České Budějovice 4 27 31 32 15 550
15. Bočková Kateřina CZE051780 B Andělské Mrchy Štěpánovice 35 35 40 13 050
16. Kubová Jitka CZE048944 B Andělské Mrchy Štěpánovice 35 35 41 12 950
17. Vanišová Alena CZE057583 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 3 31 34 34 12 550
18. Petrů Věra CZE049164 C Sochorky Kvasejovice 1 23 24 24 12 050
19. Ďurinová Zuzana CZE051779 B Grófky Dubičné 35 35 37 11 350
20. Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice 2 30 32 32 10 700
21. Hrdličková Olina CZE027330 C Kosatky České Budějovice 1 29 30 30 10 150
22. Rynešová Kateřina CZE023833 C Sousedky České Budějovice 26 26 26 10 100
23. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky České Budějovice 2 13 15 15 7 350
24. Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor 4 5 9 10 7 150
25. Černá Nikola CZE058935 B Asfalti Písek 1 21 22 22 6 750
26. Svatoňová Jindřiška CZE044407 C Stará Sparta Loučovice 2 8 10 10 5 500
27. Vachulková Zuzana CZE029212 B Dřeváci Strakonice 18 18 18 5 100
28. Valková Gabriela CZE058627 C Pohodářky z Budvarky J. Hradec 13 13 13 4 750
29. Davidová Hana CZE001853 B Black Death Jindřichův Hradec 3 1 4 4 4 150
30. Albrechtová Jiřina CZE055546 C Tereza Nové Hrady 4 4 5 4 000
31. Vosiková Sandra CZE051478 C Do roka a do dne J.Hradec 2 3 5 5 3 750
32. Šimůnková Karla CZE021214 C Šipkaři Strakonice 10 10 10 3 200
33. Patakiová Milena CZE000102 B Kosatky České Budějovice 2 6 8 8 3 000
34. Bédiová Romana CZE050695 C Střelci z Ratolesti Č. Krumlov B 6 6 6 2 300
35. Honešová Ivana CZE043668 C Sparta Loučovice B 8 8 8 2 200
36. Pavlátová Jaroslava CZE048936 B Spitfire Měšice 1 1 1 1 700
37. Vojtová Pavlína CZE014350 C Tereza Nové Hrady 2 2 2 1 600
38. Švehlová Barbora CZE058472 C Black Death Jindřichův Hradec 2 2 2 1 200
38. Kosinová Milena CZE036431 C Sparta Loučovice B 2 2 2 1 200
40. Volšická Drahomíra CZE041184 C Jen tak Slavošovice 3 3 3 950
41. Váchová Petra CZE054363 C Respekt Tábor 1 1 1 900
41. Nenadálová Drahomíra CZE051319 C Sochorky Kvasejovice 2 2 2 900
43. Štěrbová Dana CZE000546 C Black Death Jindřichův Hradec 2 2 2 800
44. Vrchlavská Jitka CZE055068 C ŠK Rodvínov 2 2 2 700
45. Tóthová Monika CZE029342 C A je to! Třeboň 2 2 2 600
45. Povrazníková Eva CZE058626 C DC Ypsi team J. Hradec 2 2 2 600
45. Krotká Kristýna CZE052333 C DC Arrows Prachatice 2 2 2 600
48. Bělohlávková Lenka CZE054843 C Pohodáři Benešov nad Černou 1 1 1 550
49. Melicherová Denisa CZE055066 B Milli a její tygři ČB 1 1 1 450
50. Vrábelová Monika CZE048320 C Nemo Veselí nad Lužnicí 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 10:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 10:18:52