Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/963)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Jižní Čechy

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 963 | Turnajů: 1004

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 5 152 157 157 157
2. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 10 124 134 134 134
3. Lukšová Šárka CZE053629 Habří 15 106 121 121 121
4. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice 10 107 117 117 117
5. Tressl Ján CZE004102 C T.U.P.Á Vltava ČB 3 105 108 108 108
6. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 6 100 106 106 106
7. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 10 94 104 104 104
8. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 6 93 99 99 99
9. Koptiš Marek CZE040097 C Trabanti České Budějovice 8 86 94 94 94
9. Granov Michal CZE053458 C Metráčci České Budějovice 7 87 94 94 94
9. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice 6 88 94 94 94
12. Albert Vít CZE049037 C Mrška od Koníka Č. Budějovice 5 80 85 85 85
13. Fiktus Lukáš CZE055100 C Ty od mostu Štěpánovice 6 78 84 84 84
14. Havlis Michal CZE016852 C Cobra České Budějovice 10 72 82 82 82
15. Janová Michaela CZE048973 C Kosatky České Budějovice 10 71 81 81 81
16. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 7 73 80 80 80
17. Pravda Lukáš CZE059677 DC Draci České Budějovice 8 71 79 79 79
18. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 7 67 74 74 74
19. Nováková Eliška CZE054735 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 2 71 73 73 73
20. Oceláková Jana CZE055052 C Sousedky České Budějovice 5 67 72 72 72
21. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci České Budějovice 6 65 71 71 71
21. Jindrová Nela CZE055738 C Angry Girls České Budějovice 9 62 71 71 71
23. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 7 63 70 70 70
23. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 10 60 70 70 70
25. Kubíska Petr CZE049704 B ŠK Těmice 6 63 69 69 69
26. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice 10 58 68 68 68
26. Vojtová Jana CZE044024 C Grófky Dubičné 4 64 68 68 68
28. Linhartová Hana CZE045575 C Grófky Dubičné 7 60 67 67 67
29. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 9 57 66 66 66
29. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice 11 55 66 66 66
31. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 10 55 65 65 65
32. Zvoníček Josef CZE050340 C Dudák České Budějovice 8 55 63 63 63
32. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 2 61 63 63 63
34. Kovařík Zdeněk CZE000221 C ŠK Štěpánovice A 4 58 62 62 62
34. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 6 56 62 62 62
34. Olt Patrik CZE051692 C ŠK Kaštani Malonty 1 61 62 62 62
37. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 7 54 61 61 61
37. Pavlů Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec 8 53 61 61 61
39. Válek Jakub 2006 CZE050583 MO Těmice 15 45 60 60 60
40. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 7 52 59 59 59
41. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 5 53 58 58 58
41. Polanský Milan CZE058289 C Asfalti Písek 2 56 58 58 58
41. Jindra Karel CZE001143 B Predators Štěpánovice 58 58 58 58
41. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 10 48 58 58 58
41. Lukš Dominik CZE053888 Habří 4 54 58 58 58
46. Schuller Karel CZE019974 Bikers Bar Bohemia Český Krumlov 3 54 57 57 57
46. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 8 49 57 57 57
46. Jiráň Jaroslav 1980 CZE055838 C DC Žabovřesky 6 51 57 57 57
49. Linhart Zdeněk CZE043683 C T.U.P.Á Vltava ČB 7 49 56 56 56
49. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 54 56 56 56
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 10:15

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 10:15:51