Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/712)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Jižních Čech MUŽI (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 712 | Turnajů: 850

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice 4 35 39 117 49 150
2. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor 4 35 39 52 44 950
3. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice 4 35 39 56 43 650
3. Granov Michal CZE053458 C Metráčci České Budějovice 4 35 39 85 43 650
5. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice 4 35 39 46 43 350
6. Dembkovský Michal CZE032838 A Kousci Český Krumlov 4 35 39 48 42 350
7. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor 4 31 35 36 42 250
8. Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec 4 35 39 42 41 450
9. Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice 4 35 39 86 40 550
10. Gryč Miloslav CZE002746 A Matouš team Dobrkovská Lh. 4 35 39 48 38 650
11. Vavrek Jiří CZE009166 B Střelci z Ratolesti Č. Krumlov A 4 31 35 36 37 550
12. Kovařík Zdeněk CZE000221 C ŠK Štěpánovice A 3 35 38 56 36 850
13. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice 4 35 39 49 36 650
14. Šobr Jiří 1994 CZE046817 A Matouš team Dobrkovská Lh. 4 35 39 41 35 850
15. Koptiš Marek CZE040097 C Trabanti České Budějovice 4 35 39 84 35 250
16. Benkovský Luboš CZE051782 C Trabanti České Budějovice 4 35 39 62 34 650
17. Staněk Miroslav 1952 CZE035849 C Vlčáci Č.Budějovice 4 35 39 69 33 550
18. Tancoš Štefan CZE000321 C Dudák České Budějovice 4 35 39 49 32 750
19. Vajsar Milan CZE052612 Rebels Team Vimperk 4 35 39 45 32 350
20. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 3 35 38 137 32 050
21. Lepša Jan CZE049632 B Hotel Černá B 4 35 39 54 31 650
22. Macek Erik CZE027627 B Predators Štěpánovice 1 35 36 50 31 450
23. Pancer Michal CZE056721 Kousci Český Krumlov 4 35 39 48 30 850
24. Albert Vít CZE049037 C Mrška od Koníka Č. Budějovice 4 35 39 74 30 350
24. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice 4 35 39 51 30 350
26. Finta Ivan CZE054929 C DC Draci České Budějovice 4 35 39 60 29 750
27. Houdek Tomáš CZE058857 C (Ne) Chyba team Nová Včelnice 4 30 34 35 29 700
28. Berky David CZE056236 C PDC Hluboká u Borovan 4 35 39 42 28 650
29. Mráz Lukáš CZE053625 C DC Žabovřesky 3 35 38 49 28 550
30. Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov 4 29 33 34 28 150
31. Jindra Karel CZE001143 B Predators Štěpánovice 35 35 54 27 750
32. Kroupa Michal CZE023706 C Kousci Český Krumlov 4 35 39 46 27 650
32. Tomášek Jiří CZE036392 C Kousci Český Krumlov 4 35 39 61 27 650
34. Vachta René CZE000439 A TVT Písek 2 35 37 43 27 050
35. Lukš Josef CZE000396 C Dudák České Budějovice 4 35 39 90 26 850
36. Slanina Radek CZE047922 B Milli a její tygři ČB 4 29 33 34 26 750
37. Holý Jiří CZE005353 B ŠK Štěpánovice A 35 35 40 26 450
38. Fiktus Lukáš CZE055100 C Ty od mostu Štěpánovice 4 35 39 78 26 050
39. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava ČB 4 35 39 47 25 950
40. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec 4 35 39 91 25 250
40. Chytil Martin CZE060097 Cobra České Budějovice 4 35 39 81 25 250
42. Filištein Tomáš CZE042966 Kousci Český Krumlov 2 31 33 33 24 850
43. Vilášek Miroslav CZE003778 C DC Draci České Budějovice 4 34 38 38 24 700
44. Motáň Miroslav CZE031978 C Švejci České Budějovice 1 35 36 51 24 550
45. Staněk Miroslav 1979 CZE046650 C Vlčáci Č.Budějovice 4 35 39 43 24 450
45. Kuťka Josef CZE008388 B Rebels Team Vimperk 4 35 39 46 24 450
47. Plíšek David CZE045386 B Asfalti Písek 2 35 37 51 24 350
48. Sedlák Vlastimil CZE055067 B Rychlá rota Pištín 2 35 37 49 24 050
49. Gerl Jakub CZE046270 C Jiskra Jindřichův Hradec 1 35 36 51 23 750
50. Jiráň Jaroslav 1980 CZE055838 C DC Žabovřesky 4 35 39 51 23 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 10:16:18