Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/333)
 NáhledTiskNahoru
2024 - Mistrovství Jižních Čech MUŽI (absolutní pořadí)

MJČ - Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 333 | Turnajů: 115

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice222242421 100
2.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek222242421 000
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor214161620 600
4.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice213151516 350
5.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor29111115 850
6.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice212141413 600
7.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice213151513 350
8.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice28101013 300
9.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek216181812 900
10.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr223252512 850
11.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice114151512 100
12.Profant Martin CZE031074Temelín211131311 750
13.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice268811 000
14.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec117181810 150
15.Tomášek Jiří CZE036392BKousci Český Krumlov27999 950
16.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou21214149 600
16.Mlýnek Dušan CZE074877CPanzer Division Štěpánovice1414149 600
18.Drab Robert CZE008873BŠkoláci Tipáč Písek11112129 550
19.Slípek Petr CZE074418České Budějovice21921219 350
20.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice21214149 200
21.Hrstka Jiří CZE044230CStars HB Český Krumlov21416169 000
22.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov25778 950
23.Profant Vladimír CZE075803Písek11415158 900
24.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice1910108 850
25.Mynář Michal CZE052672BJiskra Jindřichův Hradec11011118 500
26.Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice11011118 200
27.Kalík Petr CZE052859CTrabanti České Budějovice21719198 150
27.Boček Josef 1969CZE046177BPiráti Štěpánovice1313138 150
29.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice1515157 950
30.Necuda Richard CZE000992CPlatan team Protivín26887 800
31.Homola Zdeněk CZE061643AHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice11415157 600
32.Vávra Petr CZE042989BPanzer Division Štěpánovice27997 450
32.Hornák Vlastimil CZE009880BPiráti Štěpánovice1515157 450
34.Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek21416167 400
35.Pavlíček Petr CZE070151CAsfalti Písek1414147 200
36.Lenc Aleš CZE056694BŠvejci České Budějovice B21113137 150
37.Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá2911116 950
37.Martínek Petr CZE064865BTygers team Besednice1111116 950
39.Pajer Jiří CZE005005AOlympia Tábor2226 400
40.Pliška Martin CZE050284AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice9996 250
41.Titz Roman CZE063500CDC Žabovřesky17886 150
42.Endlicher Martin CZE003960BŠkoláci Tipáč Písek9995 950
43.Minařík Martin CZE068416Písek11415155 900
44.Drab Lukáš CZE070335CPlatan team Protivín11314145 750
45.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor2225 600
46.Staněk Miroslav 1979CZE046650AVlčáci Č.Budějovice17885 550
46.Falta Jindřich CZE028774BTygers team Besednice9995 550
48.Kytka František CZE073168BFormanka Besednice1212125 500
48.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá2810105 500
48.Lechnýř Martin CZE050199CAll Stars Zvíkov Písek8885 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 20:31:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement