Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/500)
 NáhledTiskNahoru
BDC Jižní Čechy (54)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 500 | Turnajů: 189

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec13334344 650
2.Hruška Pavel CZE066132BKloučci od Pelešky Holubov22426263 670
3.Matějková Anna CZE069524CJiskra Jindřichův Hradec13132323 490
4.Pajer Jiří CZE005005Písek 21820203 440
5.Chytil Martin CZE060097BŠvejci České Budějovice22022223 040
6.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice12021213 010
7.Kyral Vilém CZE039286CŠkoláci Tipáč Písek21820202 960
8.Tromler Lukáš CZE018278BRůžek team J. Hradec21820202 810
9.Sarganek Martin CZE068826T.U.P.Á Vltava Č. Budějovice11819192 740
10.Mácha Zbyněk CZE065691BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice21820202 640
11.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice11718182 610
12.Pavlíček Petr CZE070151Písek2222222 520
13.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor21315152 440
14.Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz11516162 330
15.Schovánek Luděk CZE068651Predotice1818182 280
16.Minařík Martin CZE068416Písek2020202 230
17.Linhart Zdeněk CZE043683BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice21719192 220
18.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice21315152 210
19.Lenc Aleš CZE056694CDC Žabovřesky21517172 170
19.Granov Radek CZE001597BŠvejci České Budějovice21416162 170
19.Babic Ivan CZE000793CMilli a její tygři ČB21517172 170
22.Linhartová Hana CZE045575BSuper Ženy České Budějovice21517172 130
23.Paukeje Marek CZE069195České Budějovice21618182 090
24.Vrzalová Eliška CZE059389CTrabanti České Budějovice21618182 040
25.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice21113132 030
26.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice21113132 000
26.Antoš Ondřej CZE038881CDC Ypsi team J. Hradec1616162 000
28.Pitrová Ivana CZE049414Pohodářky z Budvarky J. Hradec1818181 990
29.Brůžek Martin CZE010476Křemže 21517171 960
30.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice21214141 940
30.Diviš Lubor CZE070384CAsfalti Písek21214141 940
32.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec11314141 920
32.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek21517171 920
34.Drab Robert CZE008873CŠkoláci Tipáč Písek1313131 850
35.Lencová Ludmila CZE057518CSousedky České Budějovice11516161 840
36.Boček Josef 1995CZE048948BPiráti Štěpánovice1313131 800
36.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor2911111 800
36.Koprna Lukáš CZE069780České Budějovice1616161 800
39.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz11213131 760
40.Ludvík Václav CZE026857AAsfalti Písek2911111 750
41.Šulista Martin CZE071170Albrechtice nad Vltavou1313131 720
42.Staněk Miroslav 1979CZE046650AVlčáci Č.Budějovice11213131 700
42.Grecman Petr CZE029270Mirotice 1111111 700
44.Drab Lukáš CZE070335Semice1515151 680
45.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice21113131 670
45.Šebesta Vladimír CZE000438CKoník České Budějovice1515151 670
47.Vojta Adam CZE048857CDC Ypsi team J. Hradec1414141 660
47.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov11112121 660
49.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá21214141 640
49.Bína Jaroslav CZE065369DC Lev Kájov11314141 640
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 6.7.2022 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 6.7.2022 23:43:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement