Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/127)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Jižních Čech ŽENY (absolutní pořadí)

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 127 | Turnajů: 639

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Lencová Ludmila CZE057518ARychlá rota Pištín4454910034 150
2.Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice445498233 350
3.Hockicková Martina CZE070657BŠuměnky Horní Planá445498129 250
4.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek445497028 250
5.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek445497626 950
5.Matějková Anna CZE069524CJiskra Jindřichův Hradec4454913026 950
7.Zelníčková Kristýna CZE068662Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice145466524 050
8.Tancošová Štěpánka CZE053580CGrófky Dubičné445495920 450
9.Pitrová Ivana CZE049414CHradecká Šipka45456719 750
10.Vrzalová Eliška CZE059389BTrabanti České Budějovice445496919 250
11.Bočková Jitka CZE048945CAndělské Mrchy Štěpánovice45455118 050
12.Kándlová Kateřina CZE051780BPiráti Štěpánovice45454917 850
13.Slípková Renata CZE075331České Budějovice345485517 250
14.Kovářová Lenka CZE068347Písek145465216 450
14.Skorunková Iveta CZE052116Český Krumlov45454616 450
16.Johnová Magdalena CZE052114Český Krumlov45455315 550
17.Červenková Ivana CZE061505Temelín45454513 950
18.Skálová Alena CZE075400Dříteň336393913 000
19.Soukupová Milena CZE072599Grófky Dubičné431353512 250
20.Rynešová Kateřina CZE023833CT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice219212111 650
21.Kaucká Petra CZE072921CŠupinka Vodňany421252510 550
22.Linhartová Linda CZE057957České Budějovice42327279 950
23.Mikolášová Jindřiška CZE036330CSuper Ženy České Budějovice31821219 800
23.Plintová Michaela CZE068422AŠK Devils Nová Bystřice12627279 800
25.Hovorková Romana CZE076554Jindřichův Hradec3030309 700
26.Vojtová Jana CZE044024CŠipkaři Benešov nad Černou3030309 200
27.Granovová Eliška CZE054735CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice11920209 050
28.Divoká Ludmila CZE072689Český krumlov2828288 600
29.Vlásková Marie CZE072754České Budějovice2525258 250
30.Marková Tereza CZE000613ASuper Ženy České Budějovice4610108 200
31.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné43777 950
32.Gerlová Michaela CZE054826BSousedky České Budějovice4812137 800
33.Holubová Štěpánka CZE076947České Budějovice2424247 700
34.Soušková Eva CZE055986Písek2323237 550
35.Halková Marie CZE067672CStřelci Hradiště1818187 400
36.Schovánková Věra CZE070262Malčice2121217 050
37.Křížová Marie WRD074801Holubov2323236 550
38.Pavlů Veronika CZE051987CHradecká Šipka1212126 500
39.Mariničová Eva CZE054039CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice11415156 400
40.Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice11011116 300
41.Suková Kateřina CZE076513Písek1717176 050
42.Kasperová Miluše CZE077158České Budějovice1313134 550
43.Rozporková Jitka CZE075754Horní Planá1717174 450
44.Kleinová Hana CZE075900Frymburk1111114 050
45.Vondráková Markéta CZE076932Holubov1414144 000
45.Míková Eva CZE034429BValkýry z Tábora2224 000
47.Adamcová Hana CZE006320Čerčany 1414143 800
48.Panniová Petra CZE073209Horní Planá1212123 600
48.Patakiová Milena CZE000102BMilli a její tygři ČB1010103 600
50.Minaříková Nikol CZE077662Písek1111113 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.4.2024 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.4.2024 23:12:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement