Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Jihočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/655)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Mistrovství Jižních Čech MUŽI (absolutní pořadí)

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 655 | Turnajů: 845

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor445499159 350
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor345487256 850
3.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice345487055 350
4.Pajer Jiří CZE005005AOlympia Tábor445496055 150
5.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek4454911850 850
6.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice445499347 250
7.Lukš Josef CZE000396AŠvejci České Budějovice4454912746 050
8.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov445494943 450
9.Duda Martin 1977CZE023896AVlčáci Č.Budějovice45454943 250
10.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice245477341 750
11.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice145466941 650
12.Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice145467641 350
13.Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou445498340 550
14.Pliška Martin CZE050284AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice345487939 850
15.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec2454714839 050
16.Lenc Aleš CZE056694BŠvejci České Budějovice B445497838 950
17.Kalina Tomáš 1979CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec345486938 150
18.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek4454910437 550
19.Boček Josef 1969CZE046177BPiráti Štěpánovice245477737 250
20.Drab Robert CZE008873BŠkoláci Tipáč Písek45458536 450
21.Profant Martin CZE031074Temelín145468235 750
22.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice45454835 450
22.Kyral Vilém CZE039286BTVT Písek145465935 450
24.Hrstka Jiří CZE044230CStars HB Český Krumlov345489034 650
25.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá445499034 450
25.Staněk Miroslav 1952CZE035849AVlčáci Č.Budějovice45456434 450
27.Šaub Jiří CZE067648BPiráti Štěpánovice445499634 150
28.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov338414133 600
29.Bína Jaroslav CZE065369AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice445496433 550
30.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice445497233 450
30.Neubauer David CZE008017Stars HB Český Krumlov45454633 450
32.Falta Jindřich CZE028774BTygers team Besednice245476132 750
32.Tomášek Jiří CZE036392BKousci Český Krumlov45455132 750
34.Hřebejk Miroslav 2004CZE064244ATVT Písek435394032 450
35.Červenka Michal CZE021517AT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice44444432 400
36.Titz Roman CZE063500CDC Žabovřesky45456431 450
37.Endlicher Martin CZE003960BŠkoláci Tipáč Písek45454630 850
38.Holý Jiří CZE005353BPiráti Štěpánovice41414130 650
39.Martínek Petr CZE064865BTygers team Besednice245477430 350
40.Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou436404130 300
41.Chytil Martin CZE060097AŠvejci České Budějovice145466430 250
41.Necuda Richard CZE000992CPlatan team Protivín345485830 250
43.Babic Ivan CZE000793BMilli a její tygři ČB445495830 050
43.Zselenák Vojtěch CZE029402Hamr445499130 050
45.Boček Josef 1995CZE048948BPanzer Division Štěpánovice245478529 850
46.Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá445498329 550
46.Sarganek Martin CZE068826AŠvejci České Budějovice45454529 550
48.Hornák Vlastimil CZE009880BPiráti Štěpánovice454510029 250
49.Cahák Michal CZE059855BStarověká Chýše Úsilné245475529 050
50.Nadlický Pavel CZE018095CVodouchové Kardašova Řečice42424228 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 22:38:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement