Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
3. Jihočeská liga E
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Classic Strakonice9800010107:55242:15324
2.KŠ Grobián Lenora960201098:64234:16320
3.Strážci Galaxie Strakonice860101093:51211:14419
4.DC Bubáci Strakonice950103099:63232:16816
5.Rebels Team Vimperk950103088:74207:18916
6.Bentons Team Boješice840202083:61195:15414
7.Filio team Lenora840202079:65187:17314
8.Platan team Protivín940104087:75204:18713
9.Asfalti Písek930204087:75211:19411
10.Červotočové Strakonice930105074:88188:21110
11.Střelci Hradiště930006064:98165:2239
12.Tomášovci Strakonice A910206061:101171:2285
13.Šupinka Vodňany810007047:97132:2163
14.Zbytínská letka900108031:131100:2761
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Ráža MartinBentons Team Boješice82,190,6332322980,827359
2.Prokopius JiříClassic Strakonice70,682,7636292472,066849
3.Rejšek KarelFilio team Lenora63,477,4232312466,237751
4.Předota JaroslavRebels Team Vimperk62,976,0036251970,695841
5.Mikeš RadekKŠ Grobián Lenora62,075,0036362767,448658
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So19.11.202216:008.Tomášovci Strakonice A8:10Bentons Team Boješice
Man Pavel20:25Dvořák Milan
So19.11.202216:008.Rebels Team Vimperk7:11DC Bubáci Strakonice
Tesárek Martin19:27Břicháček Tomáš
So19.11.202216:008.Asfalti Písek5:13Strážci Galaxie Strakonice
Černý Milan18:29Zdychynec Milan
So19.11.202216:008.Červotočové Strakonice5:13Classic Strakonice
Kovář František16:29Tomáš Jiří
So19.11.202216:008.Šupinka Vodňany5:13Platan team Protivín
Mach Zdeněk13:27Polanský Milan
Ne20.11.202216:008.Zbytínská letka2:16Střelci Hradiště
Jaroš Zdeněk8:33Sládek Ota
Ne20.11.202216:008.Filio team Lenora9:9KŠ Grobián Lenora
Filo Pavel22:23Škvain Martin
So26.11.202215:009.Strážci Galaxie Strakonice14:4Tomášovci Strakonice A
Zdychynec Milan31:13Man Pavel
So26.11.202216:009.Classic Strakonice12:6Asfalti Písek
Tomáš Jiří28:18Černý Milan
Ne27.11.202216:009.KŠ Grobián Lenora10:8Červotočové Strakonice
Škvain Martin27:20Kovář František
Ne27.11.202216:009.DC Bubáci Strakonice11:7Filio team Lenora
Břicháček Tomáš25:20Filo Pavel
Ne27.11.202216:009.Platan team Protivín14:4Zbytínská letka
Polanský Milan30:10Jaroš Zdeněk
Ne27.11.202216:009.Střelci Hradiště10:8Rebels Team Vimperk
Černický Radek22:22Tesárek Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Ne27.11.202216:009.Bentons Team BoješiceŠupinka Vodňany
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 28.11.2022 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 28.11.2022 17:25:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement