Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
3. Jihočeská liga E
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Bentons Team Boješice650001072:36159:10315
2.Školáci Tipáč Písek640200066:42149:11114
3.Platan team Protivín740201073:53169:13714
4.Rebels Team Vimperk740102068:58161:14813
5.Asfalti Písek640002060:48146:12012
6.KŠ Grobián Lenora630102067:41158:11410
7.DC Bubáci Strakonice630102056:52130:13010
8.Tomášovci Strakonice A730004064:62149:1499
9.Tomášovci Strakonice B610302050:58135:1396
10.Střelci Hradiště610005039:69119:1543
11.Chrobolská Ellytta500203033:5793:1332
12.Filio team Lenora400103027:4572:1081
13.Blue Devils Volary600105027:8183:1771
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Kub MartinPlatan team Protivín92,790,4828211981,634940
2.Kyral VilémŠkoláci Tipáč Písek70,979,1724241972,735540
3.Endlicher MartinŠkoláci Tipáč Písek70,777,7824181468,184430
4.Plíšek DavidAsfalti Písek70,577,7824181472,504029
5.Ráža MartinBentons Team Boješice64,879,1724241969,645639
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So5.12.202016:0011.Tomášovci Strakonice B9:9Filio team Lenora  Živě »
Bělocký Michal26:22Filo Pavel
Ne6.12.202016:0011.Střelci Hradiště5:13DC Bubáci Strakonice  Živě »
Sládek Ota19:28Sivák Marek
Ne6.12.202016:0011.Blue Devils Volary1:17Školáci Tipáč Písek  Živě »
Kostik Ivan6:34Drab Robert
Ne6.12.202016:0011.KŠ Grobián Lenora13:5Tomášovci Strakonice A  Živě »
Škvain Martin30:15Man Pavel
Ne6.12.202016:0011.Platan team Protivín12:6Rebels Team Vimperk  Živě »
Polanský Milan26:17Hödl Josef
Ne6.12.202016:0011.Bentons Team Boješice15:3Chrobolská Ellytta  Živě »
Dvořák Milan30:11Špatinka Karel
So12.12.202016:0012.Asfalti Písek7:11Platan team Protivín  Živě »
Černý Milan16:26Polanský Milan
So12.12.202016:0012.Školáci Tipáč Písek10:8Bentons Team Boješice  Živě »
Drab Robert22:19Dvořák Milan
So12.12.202016:0012.Tomášovci Strakonice A14:4Tomášovci Strakonice B  Živě »
Man Pavel29:15Bělocký Michal
Ne13.12.202016:0012.Chrobolská Ellytta9:9KŠ Grobián Lenora  Živě »
Špatinka Karel23:23Vavřina Miroslav
Ne13.12.202016:0012.Střelci Hradiště10:8Blue Devils Volary  Živě »
Belák Jan24:18Řehoř Matěj
Ne13.12.202016:0012.DC Bubáci Strakonice9:9Rebels Team Vimperk  Živě »
Kaisr Jiří21:22Hödl Josef
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Ne11.10.202016:005.Chrobolská EllyttaFilio team Lenora Živě»
Ne11.10.202016:005.KŠ Grobián LenoraTomášovci Strakonice B Živě»
Ne25.10.202016:003.Filio team LenoraDC Bubáci Strakonice Živě»
So31.10.202016:007.Školáci Tipáč PísekTomášovci Strakonice A Živě»
Ne1.11.202016:007.Chrobolská EllyttaDC Bubáci Strakonice Živě»
Ne1.11.202016:007.Střelci HradištěFilio team Lenora Živě»
Ne1.11.202016:007.Blue Devils VolaryAsfalti Písek Živě»
Ne1.11.202016:007.Bentons Team BoješiceRebels Team Vimperk Živě»
Ne1.11.202016:007.KŠ Grobián LenoraPlatan team Protivín Živě»
So14.11.202016:008.Asfalti PísekBentons Team Boješice Živě»
So14.11.202016:008.Tomášovci Strakonice AStřelci Hradiště Živě»
So14.11.202016:008.Rebels Team VimperkKŠ Grobián Lenora Živě»
Ne15.11.202016:008.Filio team LenoraBlue Devils Volary Živě»
Ne15.11.202016:008.Chrobolská EllyttaŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne15.11.202016:008.Platan team ProtivínTomášovci Strakonice B Živě»
So21.11.202016:009.Školáci Tipáč PísekDC Bubáci Strakonice Živě»
So21.11.202016:009.Tomášovci Strakonice BRebels Team Vimperk Živě»
Ne22.11.202016:009.Střelci HradištěChrobolská Ellytta Živě»
Ne22.11.202016:009.Blue Devils VolaryTomášovci Strakonice A Živě»
Ne22.11.202016:009.Bentons Team BoješiceFilio team Lenora Živě»
Ne22.11.202016:009.KŠ Grobián LenoraAsfalti Písek Živě»
So28.11.202016:0010.Tomášovci Strakonice ABentons Team Boješice Živě»
So28.11.202016:0010.Školáci Tipáč PísekStřelci Hradiště Živě»
So28.11.202017:0010.Asfalti PísekTomášovci Strakonice B Živě»
Ne29.11.202016:0010.Filio team LenoraKŠ Grobián Lenora Živě»
Ne29.11.202016:0010.Chrobolská EllyttaBlue Devils Volary Živě»
Ne29.11.202016:0010.DC Bubáci StrakonicePlatan team Protivín Živě»
So19.12.202016:006.Asfalti PísekStřelci Hradiště Živě»
So19.12.202016:006.Tomášovci Strakonice AChrobolská Ellytta Živě»
So19.12.202016:006.Rebels Team VimperkBlue Devils Volary Živě»
Ne20.12.202016:006.Filio team LenoraŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne20.12.202016:006.Platan team ProtivínBentons Team Boješice Živě»
Ne20.12.202016:006.DC Bubáci StrakoniceTomášovci Strakonice B Živě»
So2.1.202116:0013.Tomášovci Strakonice BChrobolská Ellytta Živě»
So2.1.202116:0013.Rebels Team VimperkAsfalti Písek Živě»
Ne3.1.202116:0013.Blue Devils VolaryDC Bubáci Strakonice Živě»
Ne3.1.202116:0013.Bentons Team BoješiceStřelci Hradiště Živě»
Ne3.1.202116:0013.KŠ Grobián LenoraŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne3.1.202116:0013.Platan team ProtivínFilio team Lenora Živě»
So9.1.202116:0014.Rebels Team VimperkFilio team Lenora Živě»
So9.1.202116:0014.Tomášovci Strakonice BŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne10.1.202116:0014.DC Bubáci StrakoniceAsfalti Písek Živě»
Ne10.1.202116:0014.Platan team ProtivínTomášovci Strakonice A Živě»
Ne10.1.202116:0014.KŠ Grobián LenoraStřelci Hradiště Živě»
Ne10.1.202116:0014.Bentons Team BoješiceBlue Devils Volary Živě»
So23.1.202116:0015.Tomášovci Strakonice ARebels Team Vimperk Živě»
Ne24.1.202116:0015.Filio team LenoraAsfalti Písek Živě»
Ne24.1.202116:0015.Blue Devils VolaryKŠ Grobián Lenora Živě»
Ne24.1.202116:0015.Střelci HradištěTomášovci Strakonice B Živě»
Ne24.1.202116:0015.Chrobolská EllyttaPlatan team Protivín Živě»
Ne24.1.202116:0015.Bentons Team BoješiceDC Bubáci Strakonice Živě»
So30.1.202116:0016.Asfalti PísekTomášovci Strakonice A Živě»
So30.1.202116:0016.Rebels Team VimperkChrobolská Ellytta Živě»
So30.1.202116:0016.Tomášovci Strakonice BBlue Devils Volary Živě»
Ne31.1.202116:0016.DC Bubáci StrakoniceFilio team Lenora Živě»
Ne31.1.202116:0016.Platan team ProtivínŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne31.1.202116:0016.KŠ Grobián LenoraBentons Team Boješice Živě»
So6.2.202116:0017.Tomášovci Strakonice AFilio team Lenora Živě»
So6.2.202116:0017.Školáci Tipáč PísekRebels Team Vimperk Živě»
Ne7.2.202116:0017.Chrobolská EllyttaAsfalti Písek Živě»
Ne7.2.202116:0017.Bentons Team BoješiceTomášovci Strakonice B Živě»
Ne7.2.202116:0017.Střelci HradištěPlatan team Protivín Živě»
Ne7.2.202116:0017.KŠ Grobián LenoraDC Bubáci Strakonice Živě»
So13.2.202116:0018.Asfalti PísekŠkoláci Tipáč Písek Živě»
So13.2.202116:0018.Rebels Team VimperkStřelci Hradiště Živě»
So13.2.202116:0018.Tomášovci Strakonice BKŠ Grobián Lenora Živě»
Ne14.2.202116:0018.DC Bubáci StrakoniceTomášovci Strakonice A Živě»
Ne14.2.202116:0018.Filio team LenoraChrobolská Ellytta Živě»
Ne14.2.202116:0018.Platan team ProtivínBlue Devils Volary Živě»
So27.2.202116:0019.Školáci Tipáč PísekFilio team Lenora Živě»
So27.2.202116:0019.Tomášovci Strakonice BDC Bubáci Strakonice Živě»
Ne28.2.202116:0019.Střelci HradištěAsfalti Písek Živě»
Ne28.2.202116:0019.Chrobolská EllyttaTomášovci Strakonice A Živě»
Ne28.2.202116:0019.Bentons Team BoješicePlatan team Protivín Živě»
Ne28.2.202116:0019.Blue Devils VolaryRebels Team Vimperk Živě»
So6.3.202116:0020.Tomášovci Strakonice AŠkoláci Tipáč Písek Živě»
So6.3.202116:0020.Asfalti PísekBlue Devils Volary Živě»
So6.3.202116:0020.Rebels Team VimperkBentons Team Boješice Živě»
Ne7.3.202116:0020.DC Bubáci StrakoniceChrobolská Ellytta Živě»
Ne7.3.202116:0020.Filio team LenoraStřelci Hradiště Živě»
Ne7.3.202116:0020.Platan team ProtivínKŠ Grobián Lenora Živě»
So13.3.202116:0021.Školáci Tipáč PísekChrobolská Ellytta Živě»
So13.3.202116:0021.Tomášovci Strakonice BPlatan team Protivín Živě»
Ne14.3.202116:0021.Bentons Team BoješiceAsfalti Písek Živě»
Ne14.3.202116:0021.Blue Devils VolaryFilio team Lenora Živě»
Ne14.3.202116:0021.Střelci HradištěTomášovci Strakonice A Živě»
Ne14.3.202116:0021.KŠ Grobián LenoraRebels Team Vimperk Živě»
So20.3.202116:0022.Tomášovci Strakonice ABlue Devils Volary Živě»
So20.3.202116:0022.Asfalti PísekKŠ Grobián Lenora Živě»
So20.3.202116:0022.Rebels Team VimperkTomášovci Strakonice B Živě»
Ne21.3.202116:0022.DC Bubáci StrakoniceŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne21.3.202116:0022.Chrobolská EllyttaStřelci Hradiště Živě»
Ne21.3.202116:0022.Filio team LenoraBentons Team Boješice Živě»
So27.3.202116:0023.Tomášovci Strakonice BAsfalti Písek Živě»
Ne28.3.202116:0023.KŠ Grobián LenoraFilio team Lenora Živě»
Ne28.3.202116:0023.Bentons Team BoješiceTomášovci Strakonice A Živě»
Ne28.3.202116:0023.Blue Devils VolaryChrobolská Ellytta Živě»
Ne28.3.202116:0023.Střelci HradištěŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne28.3.202116:0023.Platan team ProtivínDC Bubáci Strakonice Živě»
So10.4.202116:0024.Školáci Tipáč PísekBlue Devils Volary Živě»
So10.4.202116:0024.Tomášovci Strakonice AKŠ Grobián Lenora Živě»
So10.4.202116:0024.Rebels Team VimperkPlatan team Protivín Živě»
Ne11.4.202116:0024.DC Bubáci StrakoniceStřelci Hradiště Živě»
Ne11.4.202116:0024.Chrobolská EllyttaBentons Team Boješice Živě»
Ne11.4.202116:0024.Filio team LenoraTomášovci Strakonice B Živě»
So24.4.202116:0025.Tomášovci Strakonice BTomášovci Strakonice A Živě»
So24.4.202116:0025.Rebels Team VimperkDC Bubáci Strakonice Živě»
Ne25.4.202116:0025.Platan team ProtivínAsfalti Písek Živě»
Ne25.4.202116:0025.KŠ Grobián LenoraChrobolská Ellytta Živě»
Ne25.4.202116:0025.Bentons Team BoješiceŠkoláci Tipáč Písek Živě»
Ne25.4.202116:0025.Blue Devils VolaryStřelci Hradiště Živě»
So1.5.202116:0026.Školáci Tipáč PísekKŠ Grobián Lenora Živě»
So1.5.202116:0026.Asfalti PísekRebels Team Vimperk Živě»
Ne2.5.202116:0026.DC Bubáci StrakoniceBlue Devils Volary Živě»
Ne2.5.202116:0026.Střelci HradištěBentons Team Boješice Živě»
Ne2.5.202116:0026.Chrobolská EllyttaTomášovci Strakonice B Živě»
Ne2.5.202116:0026.Filio team LenoraPlatan team Protivín Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.6.2021 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.6.2021 11:38:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement