Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2. Jihočeská liga D
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.PDC Hluboká u Borovan750101079:47179:12816
2.Švejci České Budějovice640101064:44150:11813
3.Piráti Štěpánovice440000047:25106:6512
4.T.U.P.Ý Vltava České Budějovice730202064:62157:14511
5.T.U.P.Á Vltava České Budějovice630102058:50137:12310
6.Kocouři Mladošovice630003049:59125:1349
7.Jezevci Štěpánovice620103054:54122:1297
8.Kostelníci Staré Hodějovice710105057:69141:1584
9.Starověká Chýše Úsilné400004022:5061:1090
10.To-Máš Team Radostice500103128:6269:138-2
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Granov MichalŠvejci České Budějovice84,585,7124211876,475139
2.Gryč MiloslavPDC Hluboká u Borovan79,481,4828272272,736648
3.Berky DavidPDC Hluboká u Borovan77,685,1928272377,426248
4.Kubo MichalPiráti Štěpánovice77,175,00168670,591712
5.Mičan MilanT.U.P.Ý Vltava České Budějovice73,281,2528161373,683828
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So5.12.202016:0011.Jezevci Štěpánovice18:0To-Máš Team Radostice  Živě »
Maroušek Tomáš36:0Horáček Erik
So5.12.202016:0011.PDC Hluboká u Borovan13:5T.U.P.Á Vltava České Budějovice  Živě »
Imrichová Šárka27:17Skála David
So5.12.202018:0011.T.U.P.Ý Vltava České Budějovice5:13Švejci České Budějovice  Živě »
Čižmárik Filip16:29Granov Radek
Ne6.12.202014:0011.Kocouři Mladošovice11:7Kostelníci Staré Hodějovice  Živě »
Pletka František27:17Benda Josef
So12.12.202016:0012.Kostelníci Staré Hodějovice8:10Jezevci Štěpánovice  Živě »
Dřevo Václav22:21Maroušek Tomáš
So12.12.202016:0012.To-Máš Team Radostice9:9T.U.P.Ý Vltava České Budějovice  Živě »
Horáček Erik23:21Červenka Michal
So12.12.202017:0012.T.U.P.Á Vltava České Budějovice14:4Starověká Chýše Úsilné  Živě »
Linhart Zdeněk28:14Božek Roman
Ne13.12.202016:0012.Švejci České Budějovice9:9PDC Hluboká u Borovan  Živě »
Granov Radek22:20Imrichová Šárka
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
So19.9.202016:002.To-Máš Team RadosticeJezevci Štěpánovice Živě»
Ne4.10.202016:004.Švejci České BudějoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
So10.10.202016:005.Starověká Chýše ÚsilnéTo-Máš Team Radostice Živě»
So10.10.202016:005.Piráti ŠtěpánoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So31.10.202016:007.PDC Hluboká u BorovanKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So31.10.202016:007.Starověká Chýše ÚsilnéT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So31.10.202016:007.Piráti ŠtěpánoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
So31.10.202017:007.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceŠvejci České Budějovice Živě»
Ne1.11.202014:007.Kocouři MladošoviceJezevci Štěpánovice Živě»
So14.11.202016:008.To-Máš Team RadosticeT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So14.11.202016:008.Jezevci ŠtěpánovicePiráti Štěpánovice Živě»
So14.11.202016:008.PDC Hluboká u BorovanStarověká Chýše Úsilné Živě»
So14.11.202016:008.Kostelníci Staré HodějoviceŠvejci České Budějovice Živě»
So14.11.202018:008.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceKocouři Mladošovice Živě»
So21.11.202016:009.Starověká Chýše ÚsilnéKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So21.11.202016:009.Piráti ŠtěpánoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So21.11.202017:009.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceJezevci Štěpánovice Živě»
Ne22.11.202014:009.Kocouři MladošovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
Ne22.11.202016:009.Švejci České BudějoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
So28.11.202016:0010.Kostelníci Staré HodějoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
So28.11.202016:0010.Piráti ŠtěpánovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
So28.11.202017:0010.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
Ne29.11.202014:0010.Kocouři MladošoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
Ne29.11.202016:0010.Švejci České BudějoviceJezevci Štěpánovice Živě»
So5.12.202016:0011.Starověká Chýše ÚsilnéPiráti Štěpánovice Živě»
So12.12.202016:0012.Piráti ŠtěpánoviceKocouři Mladošovice Živě»
So19.12.202016:006.To-Máš Team RadosticeKocouři Mladošovice Živě»
So19.12.202016:006.Jezevci ŠtěpánoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
So19.12.202016:006.Kostelníci Staré HodějoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So19.12.202018:006.T.U.P.Ý Vltava České BudějovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
Ne20.12.202016:006.Švejci České BudějovicePiráti Štěpánovice Živě»
So2.1.202116:0013.PDC Hluboká u BorovanTo-Máš Team Radostice Živě»
So2.1.202116:0013.Starověká Chýše ÚsilnéŠvejci České Budějovice Živě»
So2.1.202116:0013.Piráti ŠtěpánoviceKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So2.1.202118:0013.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceJezevci Štěpánovice Živě»
Ne3.1.202114:0013.Kocouři MladošoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So9.1.202116:0014.Kostelníci Staré HodějoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So9.1.202116:0014.Jezevci ŠtěpánovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
So9.1.202116:0014.To-Máš Team RadosticeStarověká Chýše Úsilné Živě»
So9.1.202117:0014.T.U.P.Á Vltava České BudějovicePiráti Štěpánovice Živě»
Ne10.1.202116:0014.Švejci České BudějoviceKocouři Mladošovice Živě»
So23.1.202116:0015.Starověká Chýše ÚsilnéJezevci Štěpánovice Živě»
So23.1.202116:0015.PDC Hluboká u BorovanT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So23.1.202116:0015.Piráti ŠtěpánoviceŠvejci České Budějovice Živě»
So23.1.202117:0015.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceKostelníci Staré Hodějovice Živě»
Ne24.1.202114:0015.Kocouři MladošoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
So30.1.202116:0016.Kostelníci Staré HodějovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
So30.1.202116:0016.Jezevci ŠtěpánoviceKocouři Mladošovice Živě»
So30.1.202116:0016.To-Máš Team RadosticePiráti Štěpánovice Živě»
So30.1.202118:0016.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
Ne31.1.202116:0016.Švejci České BudějoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So6.2.202116:0017.Piráti ŠtěpánoviceJezevci Štěpánovice Živě»
So6.2.202116:0017.Starověká Chýše ÚsilnéPDC Hluboká u Borovan Živě»
So6.2.202117:0017.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
Ne7.2.202114:0017.Kocouři MladošoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
Ne7.2.202116:0017.Švejci České BudějoviceKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So13.2.202116:0018.Kostelníci Staré HodějoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
So13.2.202116:0018.PDC Hluboká u BorovanKocouři Mladošovice Živě»
So13.2.202116:0018.Jezevci ŠtěpánoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So13.2.202116:0018.To-Máš Team RadosticeŠvejci České Budějovice Živě»
So13.2.202118:0018.T.U.P.Ý Vltava České BudějovicePiráti Štěpánovice Živě»
So27.2.202116:0019.To-Máš Team RadosticeKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So27.2.202116:0019.Jezevci ŠtěpánoviceŠvejci České Budějovice Živě»
So27.2.202116:0019.PDC Hluboká u BorovanPiráti Štěpánovice Živě»
So27.2.202116:0019.Starověká Chýše ÚsilnéKocouři Mladošovice Živě»
So27.2.202118:0019.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So6.3.202116:0020.To-Máš Team RadosticeJezevci Štěpánovice Živě»
So6.3.202116:0020.Piráti ŠtěpánoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
So6.3.202116:0020.Kostelníci Staré HodějoviceKocouři Mladošovice Živě»
So6.3.202117:0020.T.U.P.Á Vltava České BudějovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
Ne7.3.202116:0020.Švejci České BudějoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So13.3.202116:0021.Jezevci ŠtěpánoviceKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So13.3.202116:0021.PDC Hluboká u BorovanŠvejci České Budějovice Živě»
So13.3.202116:0021.Starověká Chýše ÚsilnéT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So13.3.202118:0021.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
Ne14.3.202114:0021.Kocouři MladošovicePiráti Štěpánovice Živě»
So20.3.202116:0022.To-Máš Team RadosticePDC Hluboká u Borovan Živě»
So20.3.202116:0022.Jezevci ŠtěpánoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So20.3.202116:0022.Kostelníci Staré HodějovicePiráti Štěpánovice Živě»
So20.3.202117:0022.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceKocouři Mladošovice Živě»
Ne21.3.202116:0022.Švejci České BudějoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
So27.3.202116:0023.PDC Hluboká u BorovanJezevci Štěpánovice Živě»
So27.3.202116:0023.Starověká Chýše ÚsilnéTo-Máš Team Radostice Živě»
So27.3.202116:0023.Piráti ŠtěpánoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So27.3.202118:0023.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceKostelníci Staré Hodějovice Živě»
Ne28.3.202114:0023.Kocouři MladošoviceŠvejci České Budějovice Živě»
So10.4.202116:0024.To-Máš Team RadosticeKocouři Mladošovice Živě»
So10.4.202116:0024.Jezevci ŠtěpánoviceStarověká Chýše Úsilné Živě»
So10.4.202116:0024.Kostelníci Staré HodějoviceT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So10.4.202118:0024.T.U.P.Ý Vltava České BudějovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
Ne11.4.202116:0024.Švejci České BudějovicePiráti Štěpánovice Živě»
So24.4.202116:0025.PDC Hluboká u BorovanKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So24.4.202116:0025.Starověká Chýše ÚsilnéT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So24.4.202116:0025.Piráti ŠtěpánoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
So24.4.202117:0025.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceŠvejci České Budějovice Živě»
Ne25.4.202114:0025.Kocouři MladošoviceJezevci Štěpánovice Živě»
So1.5.202116:0026.To-Máš Team RadosticeT.U.P.Á Vltava České Budějovice Živě»
So1.5.202116:0026.Jezevci ŠtěpánovicePiráti Štěpánovice Živě»
So1.5.202116:0026.PDC Hluboká u BorovanStarověká Chýše Úsilné Živě»
So1.5.202116:0026.Kostelníci Staré HodějoviceŠvejci České Budějovice Živě»
So1.5.202118:0026.T.U.P.Ý Vltava České BudějoviceKocouři Mladošovice Živě»
So15.5.202116:0027.Starověká Chýše ÚsilnéKostelníci Staré Hodějovice Živě»
So15.5.202116:0027.Piráti ŠtěpánoviceT.U.P.Ý Vltava České Budějovice Živě»
So15.5.202117:0027.T.U.P.Á Vltava České BudějoviceJezevci Štěpánovice Živě»
Ne16.5.202114:0027.Kocouři MladošovicePDC Hluboká u Borovan Živě»
Ne16.5.202116:0027.Švejci České BudějoviceTo-Máš Team Radostice Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.6.2021 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.6.2021 09:44:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement