Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
2. Jihočeská liga B
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Mariner darts Strakonice660000072:36162:10518
2.Šipkaři Strakonice750002072:54166:13115
3.Kozlíci Prachatice730202070:56172:13811
4.Střelci z Virtu Dražejov630201056:52139:13211
5.DC Houba Horažďovice530101050:40111:10610
6.Candát Vodňany620103052:56128:1357
7.Šupina Vodňany720104059:67153:1687
8.Dřeváci Strakonice520003040:50105:1246
9.Vlk Vodňany610104049:59126:1484
10.Růžové údolí Škůdra700007038:88112:1870
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Šípek JanVlk Vodňany81,083,3324242069,495941
2.Šimůnek MichalŠipkaři Strakonice81,081,4828272274,606347
3.Nárovec JanMariner darts Strakonice81,080,0024201668,754833
4.Čapek PetrMariner darts Strakonice80,086,6724151377,783628
5.Řezáč JaroslavDC Houba Horažďovice79,280,0020201667,354933
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
So5.12.202015:0011.Střelci z Virtu Dražejov11:7Candát Vodňany  Živě »
Janus Václav26:18Filip Vladislav
So5.12.202016:0011.Šipkaři Strakonice11:7DC Houba Horažďovice  Živě »
Kopáček Vojtěch25:17Novák Josef
Ne6.12.202016:0011.Růžové údolí Škůdra6:12Mariner darts Strakonice  Živě »
Křiváček David18:25Kopenec Pavel
Ne6.12.202016:0011.Vlk Vodňany11:7Kozlíci Prachatice  Živě »
Vlček Michal25:22Prášek Jiří
Ne6.12.202016:0011.Šupina Vodňany8:10Dřeváci Strakonice  Živě »
Mach Jiří22:25Schovanec Miroslav
So12.12.202016:0012.DC Houba Horažďovice12:6Růžové údolí Škůdra  Živě »
Novák Josef25:16Křiváček Martin
So12.12.202016:0012.Mariner darts Strakonice11:7Šupina Vodňany  Živě »
Kopenec Pavel25:18Mach Jiří
So12.12.202018:0012.Candát Vodňany10:8Šipkaři Strakonice  Živě »
Filip Vladislav23:19Kopáček Vojtěch
Ne13.12.202016:0012.Kozlíci Prachatice12:6Střelci z Virtu Dražejov  Živě »
Prášek Jiří26:16Janus Václav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
So10.10.202016:005.DC Houba HoražďoviceCandát Vodňany Živě»
So24.10.202016:004.Mariner darts StrakoniceDC Houba Horažďovice Živě»
St28.10.202017:004.Dřeváci StrakoniceStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So31.10.202015:007.Střelci z Virtu DražejovMariner darts Strakonice Živě»
So31.10.202016:007.DC Houba HoražďoviceDřeváci Strakonice Živě»
So31.10.202016:007.Šipkaři StrakoniceVlk Vodňany Živě»
So31.10.202018:007.Candát VodňanyKozlíci Prachatice Živě»
Ne1.11.202016:007.Růžové údolí ŠkůdraŠupina Vodňany Živě»
So14.11.202015:008.Střelci z Virtu DražejovŠipkaři Strakonice Živě»
So14.11.202016:008.Mariner darts StrakoniceKozlíci Prachatice Živě»
So14.11.202017:008.Dřeváci StrakoniceCandát Vodňany Živě»
Ne15.11.202016:008.Vlk VodňanyRůžové údolí Škůdra Živě»
Ne15.11.202016:008.Šupina VodňanyDC Houba Horažďovice Živě»
So21.11.202016:009.DC Houba HoražďoviceVlk Vodňany Živě»
So21.11.202016:009.Šipkaři StrakoniceMariner darts Strakonice Živě»
So21.11.202018:009.Candát VodňanyŠupina Vodňany Živě»
Ne22.11.202016:009.Kozlíci PrachaticeDřeváci Strakonice Živě»
Ne22.11.202016:009.Růžové údolí ŠkůdraStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So28.11.202016:0010.DC Houba HoražďoviceStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So28.11.202016:0010.Mariner darts StrakoniceDřeváci Strakonice Živě»
So28.11.202018:0010.Candát VodňanyVlk Vodňany Živě»
Ne29.11.202016:0010.Růžové údolí ŠkůdraŠipkaři Strakonice Živě»
Ne29.11.202016:0010.Kozlíci PrachaticeŠupina Vodňany Živě»
So12.12.202017:0012.Dřeváci StrakoniceVlk Vodňany Živě»
So19.12.202016:006.Mariner darts StrakoniceCandát Vodňany Živě»
So19.12.202017:006.Dřeváci StrakoniceRůžové údolí Škůdra Živě»
Ne20.12.202016:006.Kozlíci PrachaticeDC Houba Horažďovice Živě»
Ne20.12.202016:006.Vlk VodňanyStřelci z Virtu Dražejov Živě»
Ne20.12.202016:006.Šupina VodňanyŠipkaři Strakonice Živě»
So2.1.202115:0013.Střelci z Virtu DražejovDřeváci Strakonice Živě»
So2.1.202116:0013.DC Houba HoražďoviceMariner darts Strakonice Živě»
So2.1.202116:0013.Šipkaři StrakoniceKozlíci Prachatice Živě»
Ne3.1.202116:0013.Růžové údolí ŠkůdraCandát Vodňany Živě»
Ne3.1.202116:0013.Vlk VodňanyŠupina Vodňany Živě»
So9.1.202116:0014.Mariner darts StrakoniceVlk Vodňany Živě»
So9.1.202117:0014.Dřeváci StrakoniceŠipkaři Strakonice Živě»
So9.1.202118:0014.Candát VodňanyDC Houba Horažďovice Živě»
Ne10.1.202116:0014.Kozlíci PrachaticeRůžové údolí Škůdra Živě»
Ne10.1.202116:0014.Šupina VodňanyStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So23.1.202115:0015.Střelci z Virtu DražejovVlk Vodňany Živě»
So23.1.202116:0015.DC Houba HoražďoviceKozlíci Prachatice Živě»
So23.1.202116:0015.Šipkaři StrakoniceŠupina Vodňany Živě»
So23.1.202118:0015.Candát VodňanyMariner darts Strakonice Živě»
Ne24.1.202116:0015.Růžové údolí ŠkůdraDřeváci Strakonice Živě»
So30.1.202116:0016.Mariner darts StrakoniceStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So30.1.202117:0016.Dřeváci StrakoniceDC Houba Horažďovice Živě»
Ne31.1.202116:0016.Kozlíci PrachaticeCandát Vodňany Živě»
Ne31.1.202116:0016.Šupina VodňanyRůžové údolí Škůdra Živě»
Ne31.1.202116:0016.Vlk VodňanyŠipkaři Strakonice Živě»
So6.2.202116:0017.Šipkaři StrakoniceStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So6.2.202116:0017.DC Houba HoražďoviceŠupina Vodňany Živě»
So6.2.202118:0017.Candát VodňanyDřeváci Strakonice Živě»
Ne7.2.202116:0017.Kozlíci PrachaticeMariner darts Strakonice Živě»
Ne7.2.202116:0017.Růžové údolí ŠkůdraVlk Vodňany Živě»
So13.2.202115:0018.Střelci z Virtu DražejovRůžové údolí Škůdra Živě»
So13.2.202116:0018.Mariner darts StrakoniceŠipkaři Strakonice Živě»
So13.2.202117:0018.Dřeváci StrakoniceKozlíci Prachatice Živě»
Ne14.2.202116:0018.Šupina VodňanyCandát Vodňany Živě»
Ne14.2.202116:0018.Vlk VodňanyDC Houba Horažďovice Živě»
So27.2.202115:0019.Střelci z Virtu DražejovDC Houba Horažďovice Živě»
So27.2.202116:0019.Šipkaři StrakoniceRůžové údolí Škůdra Živě»
So27.2.202117:0019.Dřeváci StrakoniceMariner darts Strakonice Živě»
Ne28.2.202116:0019.Vlk VodňanyCandát Vodňany Živě»
Ne28.2.202116:0019.Šupina VodňanyKozlíci Prachatice Živě»
So6.3.202116:0020.Mariner darts StrakoniceRůžové údolí Škůdra Živě»
So6.3.202116:0020.DC Houba HoražďoviceŠipkaři Strakonice Živě»
So6.3.202117:0020.Dřeváci StrakoniceŠupina Vodňany Živě»
So6.3.202118:0020.Candát VodňanyStřelci z Virtu Dražejov Živě»
Ne7.3.202116:0020.Kozlíci PrachaticeVlk Vodňany Živě»
So13.3.202115:0021.Střelci z Virtu DražejovKozlíci Prachatice Živě»
So13.3.202116:0021.Šipkaři StrakoniceCandát Vodňany Živě»
Ne14.3.202116:0021.Růžové údolí ŠkůdraDC Houba Horažďovice Živě»
Ne14.3.202116:0021.Vlk VodňanyDřeváci Strakonice Živě»
Ne14.3.202116:0021.Šupina VodňanyMariner darts Strakonice Živě»
So20.3.202116:0022.Mariner darts StrakoniceDC Houba Horažďovice Živě»
So20.3.202117:0022.Dřeváci StrakoniceStřelci z Virtu Dražejov Živě»
So20.3.202118:0022.Candát VodňanyRůžové údolí Škůdra Živě»
Ne21.3.202116:0022.Kozlíci PrachaticeŠipkaři Strakonice Živě»
Ne21.3.202116:0022.Šupina VodňanyVlk Vodňany Živě»
So27.3.202115:0023.Střelci z Virtu DražejovŠupina Vodňany Živě»
So27.3.202116:0023.DC Houba HoražďoviceCandát Vodňany Živě»
So27.3.202116:0023.Šipkaři StrakoniceDřeváci Strakonice Živě»
Ne28.3.202116:0023.Růžové údolí ŠkůdraKozlíci Prachatice Živě»
Ne28.3.202116:0023.Vlk VodňanyMariner darts Strakonice Živě»
So10.4.202116:0024.Mariner darts StrakoniceCandát Vodňany Živě»
So10.4.202117:0024.Dřeváci StrakoniceRůžové údolí Škůdra Živě»
Ne11.4.202116:0024.Šupina VodňanyŠipkaři Strakonice Živě»
Ne11.4.202116:0024.Vlk VodňanyStřelci z Virtu Dražejov Živě»
Ne11.4.202116:0024.Kozlíci PrachaticeDC Houba Horažďovice Živě»
So24.4.202115:0025.Střelci z Virtu DražejovMariner darts Strakonice Živě»
So24.4.202116:0025.Šipkaři StrakoniceVlk Vodňany Živě»
So24.4.202116:0025.DC Houba HoražďoviceDřeváci Strakonice Živě»
So24.4.202118:0025.Candát VodňanyKozlíci Prachatice Živě»
Ne25.4.202116:0025.Růžové údolí ŠkůdraŠupina Vodňany Živě»
So1.5.202115:0026.Střelci z Virtu DražejovŠipkaři Strakonice Živě»
So1.5.202116:0026.Mariner darts StrakoniceKozlíci Prachatice Živě»
So1.5.202117:0026.Dřeváci StrakoniceCandát Vodňany Živě»
Ne2.5.202116:0026.Šupina VodňanyDC Houba Horažďovice Živě»
Ne2.5.202116:0026.Vlk VodňanyRůžové údolí Škůdra Živě»
So15.5.202116:0027.Šipkaři StrakoniceMariner darts Strakonice Živě»
So15.5.202116:0027.DC Houba HoražďoviceVlk Vodňany Živě»
So15.5.202118:0027.Candát VodňanyŠupina Vodňany Živě»
Ne16.5.202116:0027.Růžové údolí ŠkůdraStřelci z Virtu Dražejov Živě»
Ne16.5.202116:0027.Kozlíci PrachaticeDřeváci Strakonice Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.6.2021 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.6.2021 16:43:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement