Ligová skupina
UŠO > Jihočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. Jihočeská liga - zákl. část
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Matouš Team Dobrkovská Lhotka 11 10 0 1 0 0 0 129 : 69 305 : 196 21
2. Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 11 8 0 1 0 2 0 138 : 60 305 : 179 17
3. DC 90210 Prachatice 11 6 0 4 0 1 0 119 : 79 281 : 214 16
4. Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 11 7 0 1 0 3 0 114 : 84 276 : 221 15
5. DC Laser České Budějovice 11 5 0 3 0 3 0 116 : 82 274 : 214 13
6. Darts Vampires České Budějovice 11 4 0 1 0 6 0 98 : 100 239 : 242 9
7. DC Dřeváci Strakonice 11 4 0 1 0 6 0 92 : 106 227 : 253 9
8. TVT Písek 11 2 0 0 0 9 0 67 : 131 193 : 289 4
9. Bílá růže Horažďovice 11 2 0 0 0 9 0 58 : 140 171 : 312 4
10. ŠK Těmice 11 1 0 0 0 10 0 59 : 139 159 : 310 2
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Madej Miroslav Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 91,6 77,27 44 44 34 69,81 106 74
2. Kraus Jan Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 90,7 75,00 44 44 33 67,29 107 72
3. Mráz Zdeněk DC 90210 Prachatice 90,3 77,27 44 44 34 67,89 109 74
4. Moser Michal Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 84,9 71,05 44 38 27 61,46 96 59
5. Gryč Miloslav Matouš Team Dobrkovská Lhotka 84,6 72,09 44 43 31 65,45 110 72
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
30.11.2018 18:00 5. Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 12 : 6 Darts Vampires České Budějovice
Madej Miroslav 26 : 15 Navrátil František
So 1.12.2018 16:00 10. Bílá růže Horažďovice 10 : 8 Darts Vampires České Budějovice
Novák Josef 25 : 21 Navrátil František
Ne 2.12.2018 16:00 10. Střelci z Ratolesti Český Krumlov A 9 : 9 DC 90210 Prachatice
Weis Viktor 26 : 24 Mráz Zdeněk
Ne 2.12.2018 16:00 10. DC Laser České Budějovice 15 : 3 ŠK Těmice
Kosík Pavel 32 : 11 Jonák Jan
Ne 2.12.2018 16:00 10. TVT Písek 6 : 12 Sněženka a Machři Hořice na Šumavě
Vachta René 18 : 26 Madej Miroslav
Ne 2.12.2018 16:00 10. Matouš Team Dobrkovská Lhotka 13 : 5 DC Dřeváci Strakonice
Šobr Jiří 29 : 16 Hejlek Josef
So 8.12.2018 15:00 11. DC Dřeváci Strakonice 12 : 6 Bílá růže Horažďovice
Hejlek Josef 27 : 16 Novák Josef
So 8.12.2018 16:00 11. Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 8 : 10 Matouš Team Dobrkovská Lhotka
Madej Miroslav 21 : 24 Šobr Jiří
Ne 9.12.2018 16:00 11. ŠK Těmice 6 : 12 TVT Písek
Jonák Jan 16 : 26 Vachta René
Ne 9.12.2018 16:00 11. DC Laser České Budějovice 11 : 7 Střelci z Ratolesti Český Krumlov A
Kosík Pavel 26 : 22 Weis Viktor
Ne 9.12.2018 16:00 11. Darts Vampires České Budějovice 6 : 12 DC 90210 Prachatice
Navrátil František 16 : 27 Mráz Zdeněk
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 06:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 06:47:31