3. Jihočeská liga G | 7. kolo | Ne 3.10.2021 16:00 | Hostinec Na Růžku
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JiHočeská Trefa Jindřichův Hradec - odstoupilo | 8 | : | 10 | DC Ypsi team J. Hradec | ||||||
Mynář Michal | 21 | : | 25 | Adamec Miroslav | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Mynář Ondřej | |||||||
D2 | Ryska Zbyněk | 1 | ||||||
D3 | Vlach Lukáš | 4 | ||||||
D4 | Mynář Michal | 7 | 2 | 1 | ||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo | |
H1 | Zeman Petr | 1 | ||||||
H2 | Briškar Petr | |||||||
H3 | Štěrbová Dana | 5 | ||||||
H4 | Antoš Ondřej | |||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 4.kolo | 3.kolo | 2.kolo |
H5 | Adamec Miroslav | |||||||
H6 | Zahradník Milan | H4 | ||||||
H7 | Vojta Adam | H2 | ||||||
H8 | Haustein Walter | H1 | 1 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Mynář Ondřej | H3: Štěrbová Dana | 0:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Ryska Zbyněk | H4: Antoš Ondřej | 2:0 | 1:1 |
3 | Single | D3: Vlach Lukáš | H1: Zeman Petr | 1:2 | 1:2 |
4 | Single | D4: Mynář Michal | H2: Briškar Petr | 2:1 | 2:2 |
5 | Single | D1: Mynář Ondřej | H4: Antoš Ondřej | 0:2 | 2:3 |
6 | Single | D2: Ryska Zbyněk | H3: Štěrbová Dana | 0:2 | 2:4 |
7 | Single | D3: Vlach Lukáš | H2: Briškar Petr | 2:1 | 3:4 |
8 | Single | D4: Mynář Michal | H1: Zeman Petr | 2:1 | 4:4 |
9 | Double | D15: D15: | H15: H15: | 2:0 | 5:4 |
D15: D15: | H15: H7: Vojta Adam | ||||
10 | Cricket | D3: Vlach Lukáš D4: Mynář Michal | H1: Zeman Petr H3: Štěrbová Dana | 1:2 | 5:5 |
D1: Mynář Ondřej D2: Ryska Zbyněk | H2: Briškar Petr H4: Antoš Ondřej | ||||
11 | Single | D1: Mynář Ondřej | H7: Vojta Adam | 2:1 | 6:5 |
12 | Single | D2: Ryska Zbyněk | H1: Zeman Petr | 0:2 | 6:6 |
13 | Single | D3: Vlach Lukáš | H4: Antoš Ondřej | 1:2 | 6:7 |
14 | Single | D4: Mynář Michal | H3: Štěrbová Dana | 2:0 | 7:7 |
15 | Single | D1: Mynář Ondřej | H8: Haustein Walter | 1:2 | 7:8 |
16 | Single | D2: Ryska Zbyněk | H7: Vojta Adam | 1:2 | 7:9 |
17 | Single | D3: Vlach Lukáš | H3: Štěrbová Dana | 0:2 | 7:10 |
18 | Single | D4: Mynář Michal | H6: Zahradník Milan | 2:1 | 8:10 |