Aktuality
UŠO > Jihočeský kraj > Aktuality
VYHLÁŠENÍ LIGOVÉ SEZÓNY DRUŽSTEV 2022/23 - Sobota 27. května 2023 Č. Krumlov.

27.5.2023 18:00 | Hudák Radek | Přečteno: 2310×

Fotogalerie + výsledky turnaje...

Sobota 27. května 2023 Velká Maxima Český Krumlov

VYHLÁŠENÍ LIGOVÉ SEZÓNY DRUŽSTEV 2022/23 od 17,00 hod. + turnaj jednotlivců od 19,00 hod.

Turnaj jednotlivců:

- prezentace od 17,00 hod., začátek 19,00 hod.

- 501 DO, startovné 50,- Kč

- finanční odměny

Turnaj se započítává do MJČ 2023

LIGA - vyhlášení od 17,00 hod.

1. Jihočeská liga :

  1. místo :  Střelci Český Krumlov 14.000,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo :  Sněženka a Machři Hořice na Šumavě 10.000,- Kč + pohár + MČR družstev
  3. místo :  Růžek team Jindřichův Hradec 7.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  4. místo :  Matouš team Slavče5.000,- Kč + pohár
  5. místo :  Vlčáci České Budějovice - 3.000,- Kč
  6. místo :  Crazy České Budějovice - 1.500,- Kč
  7. místo :  DC 90210 Prachatice - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 1. ligy : Horák Jan Růžek team JH

 

2. Jihočeská liga A :

  1. místo : Pantera Větřní 5.000,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Panteři České Budějovice3.500,- Kč + pohár 
  3. místo : Mrška od Koníka Č. Budějovice2.500,- Kč + pohár
  4. místo : DC Rožmitál na Šumavě 1.500,- Kč + pohár
  5. místo : AQ Sparta Velešín - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 2. ligy A : Strnad Stanislav Pantera Větřní

2. Jihočeská liga B : 

  1. místo : Candát Vodňany 5.000,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Vlk Vodňany 3.500,- Kč + pohár
  3. místo : Střelci z Virtu Dražejov 2.500,- Kč + pohár
  4. místo : Kozlíci Prachatice 1.500,- Kč + pohár
  5. místo : Šipkaři Strakonice - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 2. ligy B : Šípek Jan Vlk Vodňany

2. Jihočeská liga C :

  1. místo : DC Cannabis Tábor 5.000,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Dart Shooters Hospříz 3.500,- Kč + pohár
  3. místo : Respekt Tábor2.500,- Kč + pohár
  4. místo : Rafani Tučapy 1.500,- Kč + pohár
  5. místo : Spirits Tábor - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 2. ligy C : Prášek Jiří DC Cannabis Tábor

2. Jihočeská liga D :

  • 1. místo : T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice 5.000,- Kč + pohár + MČR družstev
  • 2. místo : PDC Hluboká u Borovan 3.500,- Kč + pohár
  • 3. místo : Predators Dubičné 2.500,- Kč + pohár 
  • 4. místo : Kostelníci Staré Hodějovice 1.500,- Kč + pohár 
  • 5. místo : Piráti Štěpánovice - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 2. ligy D : Mičan Milan T.U.P.Ý Vltava ČB

 

3. Jihočeská liga A :

  1. místo : Segment Český Krumlov 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Šipkaři Benešov nad Černou 2.500,- Kč + pohár
  3. místo : DC Slávie Větřní 1.500,- Kč + pohár
  4. místo : Hotel Černá B - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 3. ligy A : Krčma Michal Segment ČK

3. Jihočeská liga B :

  • 1. místo : Švejci České Budějovice B 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  • 2. místo : Jokers team České Budějovice 2.500,- Kč + pohár
  • 3. místo : Vohníváci České Budějovice 1.500,- Kč + pohár
  • 4. místo : DC Volant Olešník - 1.000,- Kč 

Nejlepší hráč 3. ligy B : Fatka Jan Chlístárna Nové Hodějovice

3. Jihočeská liga C :

  1. místo : Farao team Trhové Sviny 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Bullíci Mladošovice 2.500,- Kč + pohár
  3. místo : Drazda Doudleby 1.500,- Kč + pohár
  4. místo : Katastrofa Suchdol nad Lužnicí - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 3. ligy C : Mičan Marek Drazda Doudleby

3. Jihočeská liga E : Ráža Martin 

  • 1. místo : Classic Strakonice 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  • 2. místo : Strážci Galaxie Strakonice 2.500,- Kč + pohár
  • 3. místo : DC Bubáci Strakonice 1.500,- Kč + pohár
  • 4. místo : KŠ Grobián Lenora - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 3. ligy E : Ráža Martin Bentons Team Boješice

3. Jihočeská liga F :

  1. místo : Spitfire Měšice 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Rychlé šípy Tábor 2.500,- Kč + pohár
  3. místo : Draci Měšice 1.500,- Kč + pohár
  4. místo : DC Skeleton Pelhřimov - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 3. ligy F : Mrázek Michal Rychlé šípy Tábor

3. Jihočeská liga G :

  1. místo : Gold Darts Studená 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Jiskra Jindřichův Hradec 2.500,- Kč + pohár
  3. místo : ŠK Devils Nová Bystřice 1.500,- Kč + pohár
  4. místo : Red Wolfs Horní Němčice - 1.000,- Kč

Nejlepší hráč 3. ligy G : Švec Jiří Gold Darts Studená

 

1. Jihočeská liga žen :

  1. místo : Hradecká Šipka - 3.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  2. místo : Nehážu nic U Kalicha Č. Budějovice - 2.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  3. místo : Super Ženy České Budějovice - 1.500,- Kč + pohár + MČR družstev
  4. místo : Sousedky České Budějovice - 1.000,- Kč 

Nejlepší hráčka 1. ligy žen : Staňková Michaela Sousedky ČB

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 12:10:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement