Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-29/29)
 NáhledTiskNahoru
Mládež pro ministerstvo

Pracovní | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 365 | Turnajů: 1943

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
19.9.20200Reg.Master Liberecka - mužiKozák Lubor ml.Liberec - Pivovarská hospoda375B
12.9.20200Reg.Master Plzeňského kraje - mužiVeselý MilanDíly - Díly Kulturní dům405B
5.9.20204Reg.Master KHK-J mužiBernard VladimírHradec Králové - U Bajerů295B
5.9.20200Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha JanPlzeň - Klub OKO Plzeň515B
5.9.20200Reg.Master MSK mužiObluk LadislavFrýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra455B
5.9.20200Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD615B
5.9.2020Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 4. RM Žabovřesky603B
5.9.2020Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim Cleopatra275B
5.9.2020TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 4. RM Žabovřesky129B
29.8.20200Regionální Master mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto836B
29.2.20200Reg.Master Plzeňského kraje - mužiKuneš KarelDomažlice - Pivnice Skleník415B
22.2.20200Nominační Master KHK-S mužiVylíčil OndřejVrchlabí - KD Střelnice765B
22.2.20200Nominační Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaTravčice - Travčice1025B
22.2.20200Nominační RM Plzeňska (s TOP) - mužiŠmrha Jan01Plzeň - Klub OKO Plzeň525B
22.2.2020Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 2. RM Žabovřesky703B
22.2.2020Reg.Master Karlovarsko muži Nové Sedlo Meteor775B
22.2.2020TOP RM UŠO Jižní Čechy muži 2. RM Žabovřesky129B
15.2.20200Reg.Master MSK mužiObluk LadislavOstrava - Havránek635B
15.2.20200Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanOlomouc - U Pelikána814B
15.2.20200Regionální Master mužiProcházková MonikaKolín - U Jána506B
15.2.2020Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanKoclířov KD515B
25.1.20200Reg.Master Plzeňského kraje - smíšenýVeselý MilanKvíčovice - Kul.sál317B
18.1.20200Nominační Reg.Master Ústecka - mužiBaráková MarkétaDobroměřice - KD1185B
18.1.20200Reg.Master MSK mužiObluk LadislavOstrava - Rubín465B
18.1.20200Reg.Master Olomoucko mužiSmékal RomanDolany - Véska - SK Véska814B
18.1.2020Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži 1. RM Žabovřesky963B
18.1.2020Reg. Master Pardubicko - mužiNetolický MilanChrudim Cleopatra495B
18.1.2020Reg.Master Karlovarsko muži Vintířov U KAHANU965B
11.1.20200Regionální Master mužiMenšík RadekPraha - DOUBLE'S426B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 2.10.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 2.10.2023 17:43:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement