Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/39971)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - 2017-2019

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 20854 | Turnajů: 41215

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
31.12.2019 44 JC Liberec Bakalářská Hospůdka Bobková Jana Liberec - Bakalářská hospůdkka 7 17 C
31.12.2019 38 JC Most Špunt Bar Směja Radek Most - bar špunt 7 18 C
31.12.2019 18 JC Ročov Šipkový klub Ševčíková Libuše Ročov - ŠK Karakal Ročov 7 16 C
31.12.2019 0 JC Dobranov Penzion Na Konci Kubín Milan Dobranov 22 - Penzion Na Konci 13 22 C
31.12.2019 0 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 23 10 C
31.12.2019 0 MJČ Pivní bar Vltava ČB Linhartová Hana České Budějovice - Pivní Bar Vltava 6 10 C
31.12.2019 0 Open dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 9 9 C
31.12.2019 0 Open jednotlivci Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 18 19 C
31.12.2019 0 Open Ústeckého kraje - dvojice mixy David Karel Litvínov - Restaurace u Hrušků 9 7 C
31.12.2019 Jackpot Cup MSK - sekretariát Ozdinec Jiří Rubín Ostrava 6 18 C
31.12.2019 MJČ U Chřestýše Mladošovice   MO U Chřestýše Mladošovice 9 10 C
31.12.2019 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 18 C
30.12.2019 43 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Český Lev - Mimoň 12 12 C
30.12.2019 43 JC Mimoň Český Lev Pekař Zdeněk Český Lev - Mimoň 5 11 C
30.12.2019 35 JC Semily Netovka Bar 2 Mašek Martin Semily - Netovka bar 16 18 C
30.12.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Skopalová Marcela Frýdek-Místek - Cross 7 16 C
30.12.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Skopalová Marcela Frýdek-Místek - Cross 17 20 C
30.12.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 11 15 C
30.12.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Opěla Robin Frýdek-Místek - Ranec sportbar 11 15 C
30.12.2019 0 Jackpot Cup MSK - sekretariát Ozdinec Jiří Ostrava - Rubín 5 18 C
30.12.2019 0 JC Liberec Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 11 19 C
30.12.2019 0 JC Most Caffe Bar Duo Zajíc Roman Most - Caffe Bar Duo 16 20 C
30.12.2019 0 Místní Open Karlovarsko dvojice Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 10 18 C
30.12.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Mrenica Jan Jáchymov - Taverna Open 9 16 C
30.12.2019 0 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Kaňa Jan Sokolov - Sportbar Alex 5 11 C
30.12.2019 0 Open Cup - Klub 44 Kain Roman Liberec - Klub 44 12 18 C
30.12.2019 0 Páteční DARTs PUB Kučera Matěj Hradec Králové - DARTS PUB 15 21 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár dvojice Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 12 9 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 15 9 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár dvojice Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 14 9 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 02 Praha 8 - Chabařovická 18 21 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár základní Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 24 22 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 9 19 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 29 22 C
30.12.2019 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 25 20 C
30.12.2019 0 TP Herna 999 Krupka Masopustová Jana Krupka - Herna 999 13 19 C
30.12.2019 Místní Open Karlovarsko jednotlivci Vondráček Zbyněk Karlovy Vary Sea Bowl 16 17 C
30.12.2019 Strmeň Cup - U Kolečka II   Bejvávalo U Kolečka 29 26 C
30.12.2019 TP Duchcov Na Tribuně   Duchcov 27 20 C
29.12.2019 14 JC Kadaň Slovan Lechan Zdeněk Kadaň - Slovan 6 18 C
29.12.2019 13 MJČ U Václava Vodňany Filip Vladislav Vodňany - Šenkovna U Václava 26 13 C
29.12.2019 1 Open JčŠTJ dvojice Filip Vladislav Vodňany - Šenkovna u Václava 10 9 C
29.12.2019 0 JC Liberec Club Pirát Kusebauch Roland Liberec - U Piráta 41 21 C
29.12.2019 0 Klubový Open MSK - jednotlivci Appel Kamil Ostrava - U hanzyho 18 19 C
29.12.2019 0 Open Olomoucko dvojice Špunda Michal Dolany - Dolany 16 18 C
29.12.2019 0 Open Olomoucko smíšený Špunda Michal Dolany - Dolany 34 21 C
29.12.2019 0 Středočeský pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 21 19 C
29.12.2019 Strmeň Cup - Pivní bar Lidická II   Pivní bar Lidická 25 28 C
28.12.2019 43 JC Žatec Tulipán Hlavatá Zdena 45 Žatec - Tulipán 26 19 C
28.12.2019 38 JC Most Bar Na Pekárně Véghová Miluše Most - Na pekárně 7 14 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 19:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.9.2020 19:53:48