Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/1123)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - 2017-2019

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 20855 | Turnajů: 41215

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Kuneš Karel Oprechtice - Sál 11 6 B
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Kuneš Karel Oprechtice - Sál 4 6 B
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Oprechtice - Sál 21 7 B
2.11.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Kuneš Karel Oprechtice - Sál 8 7 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J dvojice muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 17 6 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J dvojice ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 7 6 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J muži Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 50 7 B
26.10.2019 5 Reg.Master KHK-J ženy Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 22 7 B
26.10.2019 0 Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 34 7 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 16 6 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 8 6 B
26.10.2019 0 Reg.Master Plzeňského kraje - ženy Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 16 7 B
26.10.2019 0 Regionální Master dvojice muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 17 5 B
26.10.2019 0 Regionální Master dvojice muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 16 5 B
26.10.2019 0 Regionální Master dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 4 5 B
26.10.2019 0 Regionální Master dvojice ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 5 5 B
26.10.2019 0 Regionální Master muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 33 8 B
26.10.2019 0 Regionální Master muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 33 8 B
26.10.2019 0 Regionální Master ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 7 8 B
26.10.2019 0 Regionální Master ženy Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 10 8 B
26.10.2019 Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži   5. RM Žabovřesky 59 6 B
26.10.2019 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 75 7 B
26.10.2019 Reg. Master Vysočina (Dušejov) - ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 21 7 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice muži Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 31 6 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS dvojice ženy Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 7 6 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS muži Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 67 7 B
26.10.2019 Reg.Master JMOŠS ženy Dubovec Juraj Bat Beerhause Brno 18 7 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži   5. RM Žabovřesky 20 5 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy   5. RM Žabovřesky 10 4 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ   5. RM Žabovřesky 10 11 B
26.10.2019 Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy   5. RM Žabovřesky 28 7 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina dvojice muži Netolický Milan Dušejov Sokolovna 40 6 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina dvojice ženy Netolický Milan Dušejov Sokolovna 10 6 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina junioři Netolický Milan Dušejov Sokolovna 3 5 B
26.10.2019 Reg.Master Vysočina žáci Netolický Milan Dušejov Sokolovna 14 7 B
26.10.2019 TOP RM Plzeňska - muži Šmrha Jan Plzeň, Klub OKO Plzeň 12 7 B
26.10.2019 TOP RM UŠO Jižní Čechy muži   5 RM Žabovřesky 12 12 B
25.10.2019 5 Reg.Master KHK-J mládež Bernard Vladimír Hradec Králové - U Bajerů 27 12 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 6 6 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko dvojice ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 4 6 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko muži Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 14 7 B
20.10.2019 0 Reg.Master Zlínsko ženy Špička Zdeněk Vsetín - Bar Trávníky 7 7 B
19.10.2019 25 TOP Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 16 13 B
19.10.2019 22 TOP Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 8 13 B
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 29 6 B
19.10.2019 0 Master KHK-S dvojice ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 12 6 B
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 5 8 B
19.10.2019 0 Master KHK-S mládež Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 11 8 B
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S muži Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 67 7 B
19.10.2019 0 Nominační Master KHK-S ženy Vylíčil Ondřej Jaroměř - Důstojnická beseda 31 7 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 17:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 17:37:48