Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/365)
 NáhledTiskNahoru
Mládež pro ministerstvo

Pracovní | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 365 | Turnajů: 1943

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šnobl Filip CZE060010AŠroti Moravská Třebová24547478 070
2.Vosecký David CZE059556ADC Bunda Starý Klíčov52934346 480
3.Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic44650505 300
4.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice32528285 060
5.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové14748484 720
6.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice23032324 620
7.Přibyl Jan CZE064026Hejnice11718183 240
8.Fiala Michal 2003CZE062260CŠipkaři z Mariánského Údolí22729293 150
9.Korotvička Ondřej CZE063886Trutnov3838383 140
10.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou4848483 080
11.Vundererová Eliška CZE066743DGripeni Liberec5050503 020
12.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín5050502 920
13.Macháček Adam CZE064634Hradec Králové13738382 720
14.Novák Dominik CZE067293CKapitán Duchcov12021212 610
15.Chára Jan CZE061717C9. Darts Krupka23234342 400
16.Vlček Daniel CZE060678AZlatý Barbaři Praha12122222 200
17.Šipoš Dominik CZE067073Semily12021212 170
17.Chára Richard CZE062250Krupka32831312 170
19.Pour Filip CZE064024Liberec12526262 120
20.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce4646462 060
21.Svoboda Ondřej CZE057659BKleopatra Chrudim21214142 000
22.Matloch Matouš CZE067842ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek2525251 990
23.Jírová Luisa CZE065649Hrádek nad Nisou4444441 920
24.Srazil Jaroslav CZE060466DDC Kačamba Praha2525251 890
25.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy21517171 841
26.Protivánek Patrik CZE063445CŘízci z Výškovic3434341 720
27.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most2221 700
27.Pilař Luboš CZE057211Most11920201 700
29.Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice21012121 680
30.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha2121211 630
31.Bačík Martin CZE062321BHospůdka u Bagarů Skalička27991 590
32.Nagelová Denisa CZE050389AŠipkaři Meteor Vratimov2828281 500
33.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.1515151 470
34.Doseděl Ladislav CZE067463BMichelindart Havířov2121211 350
35.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové1919191 310
36.Štefáček Jan CZE063557ATrutnov11011111 230
37.Haman Jakub CZE067760ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek2525251 190
38.Schieferdecker Vít CZE050608BLožisková mafie Pšov1919191 130
39.Marek Matěj CZE064476CDémoni Chotyně2020201 120
40.Nasková Veronika CZE061871DVidláci Minkovice2323231 090
41.Rážová Marie CZE064444Rtyně v Podkrkonoší8881 080
41.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová17881 080
43.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří16771 070
44.Kulas Jakub CZE066909BAsterix Nový Bor1616161 020
45.Rychecká Julie CZE049501Dušejov2121211 010
46.Bubla Jan CZE061249ANikola Kraslice1899970
47.Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno111950
48.Šindelář David CZE065508CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.1131414940
48.Marek Adam CZE066213ADémoni Chotyně161616940
48.Bohmová Vanesa CZE065409Ostrava202020940
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 02:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 02:53:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement