Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/20234)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané Openy - 2017-2019

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 20234 | Turnajů: 39911

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krasanovská Žaneta CZE012884 1161 1161 1161 1 161
2. Marek Jakub 1985 CZE020723 A Prevíti Praha 918 918 918 918
3. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 903 903 903 903
4. Komyšák Martin CZE004000 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 696 696 696 696
5. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 675 675 675 675
6. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 607 607 607 607
7. Pecha Ondřej CZE044177 B Proti proudu Praha 566 566 566 566
8. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 560 560 560 560
9. Kain Roman CZE029614 A Klub 44 Liberec 558 558 558 558
10. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 546 546 546 546
11. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 532 532 532 532
12. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 530 530 530 530
13. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 520 520 520 520
14. Batista Libor CZE059204 516 516 516 516
15. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 511 511 511 511
16. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 510 510 510 510
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 508 508 508 508
18. Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha 495 495 495 495
19. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná 494 494 494 494
20. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 492 492 492 492
21. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 491 491 491 491
22. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 488 488 488 488
22. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 488 488 488 488
24. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 485 485 485 485
25. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 483 483 483 483
26. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Praha 482 482 482 482
27. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 481 481 481 481
28. Mynář Michal CZE052672 B Jiskra Jindřichův Hradec 477 477 477 477
29. Vávrová Jana CZE052734 B ŠK Lašská jizba Sedliště 473 473 473 473
30. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc 465 465 465 465
31. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 464 464 464 464
32. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha 459 459 459 459
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 458 458 458 458
34. Křemen Jan CZE033388 C Club Kamýk Praha 452 452 452 452
35. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec 448 448 448 448
36. Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7 446 446 446 446
36. Kraus Karel 1982 CZE056662 C Rychlý hroty Praha 446 446 446 446
38. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 438 438 438 438
38. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 438 438 438 438
40. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 433 433 433 433
41. Šeregely Roman CZE001239 Brno 432 432 432 432
42. Lasovský Dušan CZE033525 A Šmoulové z PBL 422 422 422 422
43. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 420 420 420 420
44. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 417 417 417 417
45. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 413 413 413 413
45. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les 413 413 413 413
47. Nový Petr 1966 CZE032183 B Las Vegas Jablonec n/N. 404 404 404 404
48. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 402 402 402 402
48. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 402 402 402 402
50. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha 400 400 400 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 16:31:12