Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/20855)
  Náhled Tisk Nahoru
Odehrané turnaje ČP - 2017-2019

Další statistické přehledy | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 20855 | Turnajů: 41215

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Krasanovská Žaneta CZE012884 22 1161 1183 1183 1 183
2. Marek Jakub 1985 CZE020723 A Prevíti Praha 4 26 919 949 949 949
3. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 6 903 909 909 909
4. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 7 6 46 678 737 737 737
5. Komyšák Martin CZE004000 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 24 696 720 720 720
6. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 3 13 58 608 682 682 682
7. Kain Roman CZE029614 A Klub 44 Liberec 9 16 28 563 616 616 616
8. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 9 24 30 542 605 605 605
9. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 44 546 590 590 590
10. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 12 23 38 514 587 587 587
11. Pecha Ondřej CZE044177 B Proti proudu Praha 2 1 14 567 584 584 584
12. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 2 36 526 567 567 567
13. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV 9 24 30 501 564 564 564
14. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 3 560 563 563 563
15. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 10 23 51 465 549 549 549
16. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 14 530 544 544 544
17. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 27 510 537 537 537
18. Batista Libor CZE059204 15 516 531 531 531
19. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 5 39 485 529 529 529
20. Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha 2 24 499 525 525 525
21. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 4 511 515 515 515
22. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 1 22 490 513 513 513
23. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 2 16 493 511 511 511
24. Mynář Michal CZE052672 B Jiskra Jindřichův Hradec 8 6 16 479 509 509 509
25. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná 1 2 9 494 506 506 506
26. Vávrová Jana CZE052734 B ŠK Lašská jizba Sedliště 26 474 500 500 500
27. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc 1 1 31 466 499 499 499
28. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 10 488 498 498 498
29. Hes Pavel CZE010656 C Jiskra Jindřichův Hradec 13 481 494 494 494
30. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec 4 15 22 452 493 493 493
31. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 6 483 489 489 489
32. Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7 36 447 483 483 483
32. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Praha 1 482 483 483 483
34. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 7 9 24 439 479 479 479
35. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 11 18 39 407 475 475 475
36. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha 12 459 471 471 471
37. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 5 10 30 424 469 469 469
37. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 5 19 40 405 469 469 469
39. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 464 464 464 464
40. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 4 26 433 463 463 463
41. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha 2 17 40 403 462 462 462
42. Křemen Jan CZE033388 C Club Kamýk Praha 2 2 453 457 457 457
43. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 9 15 25 403 452 452 452
44. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 1 10 438 449 449 449
45. Kraus Karel 1982 CZE056662 C Rychlý hroty Praha 2 446 448 448 448
46. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha 8 9 29 401 447 447 447
46. Šlambor Zdeněk CZE052010 A DEXTEROUS Krásný Les 2 30 415 447 447 447
48. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 2 20 418 440 440 440
49. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV 7 7 30 395 439 439 439
50. Šeregely Roman CZE001239 Brno 5 432 437 437 437
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 15:55:33