Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/93)
 NáhledTiskNahoru
Mládež pro ministerstvo - dívky

Pracovní | Jednotlivci ženy | Hráček: 93 | Turnajů: 594

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou4848483 080
2.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín5050502 920
3.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce4646462 060
4.Jírová Luisa CZE065649Hrádek nad Nisou4444441 920
5.Nagelová Denisa CZE050389AŠipkaři Meteor Vratimov2828281 500
6.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.1515151 470
7.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové1919191 310
8.Nasková Veronika CZE061871DVidláci Minkovice2323231 090
9.Rážová Marie CZE064444Rtyně v Podkrkonoší8881 080
10.Rychecká Julie CZE049501Dušejov2121211 010
11.Bohmová Vanesa CZE065409Ostrava202020940
12.Fílová Barbora CZE049497Dušejov181818860
13.Pekáriková Anna CZE062220Fantom Opatov121212840
14.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys171717790
15.Rážová Leontýna CZE064443CRtyně v Podkrkonoší888760
16.Janischová Nikol CZE052146CŠipkaři Damníkov, z.s.131313670
17.Rážová Adéla CZE064442Rtyně v Podkrkonoší888660
17.Dohnalová Jana CZE067322CNáchod141414660
19.Braunová Barbora CZE067202Liberec181818640
20.Mitrofanová Natálie CZE065492Jablonec nad Nisou141414620
21.Feixová Eliška CZE063458DVendetta Nová Role151515610
22.Jůzlová Alžběta CZE049492Dušejov999590
23.Davidová Klára CZE055748CKorbel II Litvínov111111550
24.Kropáčková Natálie CZE060448CVelký Třebešov101010540
24.Jiroušková Nela CZE064441CRtyně v Podkrkonoší666540
26.Charalambidu Simela CZE065945Šumperk111111530
27.Šírlová Kateřina CZE067320Praha101010500
27.Jelínková Leona CZE067454DThe Forge Varnsdorf121212500
29.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most131313470
30.Jandošová Aneta CZE067319Osek999410
30.Chlebounová Natálie CZE060961Lanškroun333410
32.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov161616399
33.Růžičková Diana CZE066963Ploskovice777390
34.Krejčová Štěpánka CZE055784Dušejov888360
34.Kovačevičová Eva CZE066212CŠipkaři Damníkov, z.s.444360
36.Vlčková Nikol CZE063535BFormani Duchcov777350
37.Látalová Nela CZE066547Zásmuky666340
38.Látalová Jana CZE066463Český Brod777330
39.Krejčová Kateřina CZE049493Dušejov666320
40.Sehnalová Kateřina CZE059995Brzice444300
41.Chlebounová Lucie CZE060960Lanškroun333250
42.Svěráková Radka CZE061190Pšov666200
43.Jandíková Natálie CZE060501BŠK Štiky Domažlice333190
44.Marvalová Šárka CZE066216CSedmá rota Praha777181
45.Macečková Markéta CZE048239Supíkovice444180
45.Dvorská Denisa CZE067195Liberec444180
47.Srnková Vanesa CZE066444Cheb555170
47.Kouřilová Markéta CZE063101Žulová111170
47.Feklová Denisa CZE055875BDC Zahrádkáři Slavoj Stod111170
47.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň333170
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 01:39:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement