|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Pivoni Čížkovice | 7 | : | 11 | Cowhand A Dušníky | Club, Čížkovice | |
16:00 | | 18 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Bláža Team Kravaře | 11 | : | 7 | Asterix Ztraceni Nový Bor | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | VP Evaň | 8 | : | 10 | Denisa Bohušovice nad Ohří | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 17 | : | 1 | Pivoni Čížkovice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | 35 | : | 4 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 11 | : | 7 | Bláža Team Kravaře | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Cowhand A Dušníky | 6 | : | 12 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | | 15 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 12 | : | 6 | Vikingové A Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | VP Evaň | 12 | : | 6 | Pivoni Čížkovice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | 27 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | Bláža Team Kravaře | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Cowhand A Dušníky | 6 | : | 12 | VP Evaň | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | VP Evaň | 4 | : | 14 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | 16 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Mimoň | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 12 | : | 6 | Bláža Team Kravaře | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | 26 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Pivoni Čížkovice | 6 | : | 12 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Club, Čížkovice | |
16:00 | | 15 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Cowhand A Dušníky | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | 22 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 6 | : | 12 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 13 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 10 | : | 8 | Denisa Bohušovice nad Ohří | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Cowhand A Dušníky | 11 | : | 7 | Pivoni Čížkovice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 9 | : | 9 | Bláža Team Kravaře | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | VP Evaň | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | 23 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Pivoni Čížkovice | 8 | : | 10 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Club, Čížkovice | |
16:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Bláža Team Kravaře | 11 | : | 7 | Čeští Lvi Mimoň | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | 25 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 13 | : | 5 | Cowhand A Dušníky | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Vikingové A Litoměřice | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | | 31 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Pivoni Čížkovice | 8 | : | 10 | VP Evaň | Club, Čížkovice | |
16:00 | | 23 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 9 | : | 9 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Bláža Team Kravaře | 15 | : | 3 | Vikingové A Litoměřice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | 31 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | VP Evaň | 11 | : | 7 | Cowhand A Dušníky | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Vikingové A Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 13 | : | 5 | VP Evaň | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 8 | : | 10 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | 23 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Bláža Team Kravaře | 4 | : | 14 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 15 | : | 3 | Pivoni Čížkovice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | 31 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 12 | : | 6 | Vikingové A Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 27.1.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
14:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 11 | : | 7 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 5 | : | 13 | Cowhand A Dušníky | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 14 | : | 31 | Kutzler Martin |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | VP Evaň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Šmíd Vítězslav | 21 | : | 23 | Turan Václav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bláža Team Kravaře | 3 | : | 15 | Denisa Bohušovice nad Ohří | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 12 | : | 31 | Kozák Pavel |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 4 | : | 14 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 13 | : | 31 | Polák Lubomír |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Pivoni Čížkovice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Gaži Martin | 23 | : | 20 | Anderle Václav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Cowhand A Dušníky | 9 | : | 9 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Kutzler Martin | 22 | : | 23 | Gaži Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Pivoni Čížkovice | 9 | : | 9 | Bláža Team Kravaře | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 24 | : | 23 | Fára Kamil |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 14 | : | 4 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 31 | : | 14 | Mengr Jiří |
Zadal: | Kozák Pavel | 19.2.2024 05:20 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 10 | : | 8 | Vikingové A Litoměřice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 23 | : | 24 | Šmíd Vítězslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | VP Evaň | 18 | : | 0 | Čeští Lvi Mimoň | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 36 | : | 0 | Souček Michal |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 6 | : | 12 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 16 | : | 27 | Polák Lubomír |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Bláža Team Kravaře | 6 | : | 12 | Cowhand A Dušníky | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 17 | : | 27 | Kutzler Martin |
Zadal: | Fára Kamil | 3.3.2024 19:07 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 12 | : | 6 | Pivoni Čížkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 27 | : | 18 | Anderle Václav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | VP Evaň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Gaži Martin | 23 | : | 23 | Turan Václav |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 8 | : | 10 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Havlů pension, Třebenice | |
14:00 | Polák Lubomír | 22 | : | 24 | Gaži Martin |
Zadal: | Fidler David | 10.3.2024 16:09 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Vikingové A Litoměřice | 2 | : | 16 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Fojta František | 7 | : | 34 | Kozák Pavel |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | VP Evaň | 15 | : | 3 | Bláža Team Kravaře | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 30 | : | 11 | Fára Kamil |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Kutzler Martin | 25 | : | 19 | Mengr Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Pivoni Čížkovice | 10 | : | 8 | Vikingové A Litoměřice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 25 | : | 20 | Šmíd Vítězslav |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Mimoň | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 14 | Souček Michal |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Čeští Lvi Mimoň | | | | Pivoni Čížkovice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Vikingové A Litoměřice | | | | Cowhand A Dušníky | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Bláža Team Kravaře | | | | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | | | | VP Evaň | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | | | | Denisa Bohušovice nad Ohří | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 31.3.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | | | | Denisa Bohušovice nad Ohří | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
14:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Pivoni Čížkovice | | | | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Club, Čížkovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | | | | Bláža Team Kravaře | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | | | | Asterix Ztraceni Nový Bor | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | VP Evaň | | | | Vikingové A Litoměřice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Cowhand A Dušníky | | | | Čeští Lvi Mimoň | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Čeští Lvi Mimoň | | | | VP Evaň | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Vikingové A Litoměřice | | | | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Bláža Team Kravaře | | | | Pivoni Čížkovice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | | | | Cowhand A Dušníky | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | VP Evaň | | | | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Pivoni Čížkovice | | | | Asterix Ztraceni Nový Bor | Club, Čížkovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | | | | Vikingové A Litoměřice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | | | | Čeští Lvi Mimoň | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Cowhand A Dušníky | | | | Bláža Team Kravaře | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Čeští Lvi Mimoň | | | | Denisa Bohušovice nad Ohří | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Vikingové A Litoměřice | | | | Pivoni Čížkovice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Bláža Team Kravaře | | | | VP Evaň | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | | | | Cowhand A Dušníky | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | | | | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | | | | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | | | | Bláža Team Kravaře | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | VP Evaň | | | | Asterix Ztraceni Nový Bor | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Pivoni Čížkovice | | | | Čeští Lvi Mimoň | Club, Čížkovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Cowhand A Dušníky | | | | Vikingové A Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | WFS "A" Evaň | 4 | : | 14 | Lions Darts A Třeboutice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 13 | : | 5 | Masarrows Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Vikingové B Litoměřice | 1 | : | 17 | Bakaláři Snědovice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | 9 | : | 35 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | WFS "A" Evaň | 15 | : | 3 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 31 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 10 | : | 8 | Lions Darts A Třeboutice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | 25 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Masarrows Litoměřice | 11 | : | 7 | Vikingové Acrus Litoměřice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 23 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | WFS "A" Evaň | 9 | : | 9 | Bakaláři Snědovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 7 | : | 11 | Masarrows Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 5 | : | 13 | Vikingové Acrus Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | 20 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Masarrows Litoměřice | 11 | : | 7 | Prezidenti Horní Řepčice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 28 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bakaláři Snědovice | 13 | : | 5 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 14 | : | 4 | Vikingové B Litoměřice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | 31 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 7 | : | 11 | Prezidenti Horní Řepčice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Bakaláři Snědovice | 8 | : | 10 | Lions Darts A Třeboutice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 11 | : | 7 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 9 | : | 9 | Vikingové Acrus Litoměřice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | WFS "A" Evaň | 11 | : | 7 | Vikingové B Litoměřice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Vikingové B Litoměřice | 8 | : | 10 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Prezidenti Horní Řepčice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | WFS "A" Evaň | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | 18 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Masarrows Litoměřice | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 25 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Bakaláři Snědovice | 9 | : | 9 | Vikingové B Litoměřice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 9 | : | 9 | Masarrows Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Masarrows Litoměřice | 7 | : | 11 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Pá | 15.12.2023 | Bakaláři Snědovice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
17:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 9 | : | 9 | Bakaláři Snědovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 8 | : | 10 | Masarrows Litoměřice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 9 | : | 9 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | 24 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Vikingové B Litoměřice | 7 | : | 11 | Lions Darts A Třeboutice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | Bakaláři Snědovice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | 24 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Vikingové Acrus Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Vikingové B Litoměřice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 8 | : | 10 | Prezidenti Horní Řepčice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 7 | : | 11 | Vikingové B Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 7 | : | 11 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | WFS "A" Evaň | 9 | : | 9 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 23 | : | 23 | Pekař Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bakaláři Snědovice | 8 | : | 10 | Masarrows Litoměřice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 20 | : | 27 | Osuško David |
Zadal: | Jahoda Jiří | 11.2.2024 20:08 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 6 | : | 12 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 14 | : | 28 | Asman Marek |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 7 | : | 11 | Prezidenti Horní Řepčice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Žižková Petra | 21 | : | 26 | Kout Jiří |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Vikingové B Litoměřice | 7 | : | 11 | Vikingové Acrus Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Bureš Karel | 19 | : | 28 | Solnař Jakub |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 8 | : | 10 | Bakaláři Snědovice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 22 | : | 23 | Jahoda Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 10 | : | 8 | WFS "A" Evaň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Solnař Jakub | 22 | : | 20 | Kovářová Nikola |
Zadal: | Solnař Jakub | 18.2.2024 18:28 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Masarrows Litoměřice | 10 | : | 8 | Lions Darts A Třeboutice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 25 | : | 22 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Janský Jiří | 26 | : | 17 | Žižková Petra |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 13 | : | 5 | Vikingové B Litoměřice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 29 | : | 15 | Bureš Karel |
Zadal: | Kout Jiří | 18.2.2024 19:46 | Změnil: | Reichl Vít | 18.2.2024 20:31 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | WFS "A" Evaň | 7 | : | 11 | Prezidenti Horní Řepčice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 21 | : | 26 | Kout Jiří |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Bakaláři Snědovice | 11 | : | 7 | Vikingové Acrus Litoměřice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 26 | : | 19 | Solnař Jakub |
Zadal: | Jahoda Jiří | 3.3.2024 18:49 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 20 | : | 23 | Pekař Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 4 | : | 14 | Masarrows Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Žižková Petra | 14 | : | 30 | Horák František |
Zadal: | Žižková Petra | 3.3.2024 20:22 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Vikingové B Litoměřice | 8 | : | 10 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Bureš Karel | 19 | : | 22 | Bartoň Radek |
|
| 6. | Ne | 10.3.2024 | Masarrows Litoměřice | 10 | : | 8 | Bakaláři Snědovice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 24 | : | 23 | Jahoda Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 8 | : | 10 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 21 | : | 24 | Žižková Petra |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | WFS "A" Evaň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Bartoň Radek | 26 | : | 19 | Kovářová Jana |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 12 | : | 6 | Bakaláři Snědovice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 27 | : | 19 | Jahoda Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Masarrows Litoměřice | 16 | : | 2 | Vikingové B Litoměřice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Pavlík Michal | 34 | : | 12 | Reichl Vít |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 12 | : | 6 | Lions Darts A Třeboutice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 28 | : | 19 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | WFS "A" Evaň | | | | Masarrows Litoměřice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Bakaláři Snědovice | | | | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Lions Darts A Třeboutice | | | | Prezidenti Horní Řepčice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | | | | Vikingové Acrus Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Vikingové B Litoměřice | | | | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | | | | WFS "A" Evaň | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | | | | Lions Darts A Třeboutice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | | | | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | WFS "A" Evaň | | | | Vikingové Acrus Litoměřice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Bakaláři Snědovice | | | | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Lions Darts A Třeboutice | | | | Masarrows Litoměřice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | | | | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Vikingové B Litoměřice | | | | Prezidenti Horní Řepčice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | | | | Lions Darts A Třeboutice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | | | | WFS "A" Evaň | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | | | | Bakaláři Snědovice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Masarrows Litoměřice | | | | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | | | | Vikingové B Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | | | | Vikingové B Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | WFS "A" Evaň | | | | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Bakaláři Snědovice | | | | Prezidenti Horní Řepčice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Lions Darts A Třeboutice | | | | Vikingové Acrus Litoměřice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | | | | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Vikingové B Litoměřice | | | | Masarrows Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | | | | Vikingové B Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | | | | Bakaláři Snědovice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | | | | Lions Darts A Třeboutice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Masarrows Litoměřice | | | | WFS "A" Evaň | Gambáč, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | | | | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Arsenal A Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 8 | : | 10 | Přátelé Litvínov | Fénix, Most | |
17:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Diesel Proboštov | 12 | : | 6 | Phoenix A Ústí nad Labem | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Bombarder Střelná | 9 | : | 9 | Predátoři Ústí nad Labem | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Metro Darts Pub Most | 13 | : | 5 | H&H Project A Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | 29 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 9 | : | 9 | Formani Dux Duchcov | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | H&H Project A Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | U Kance, Most | |
16:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Bombarder Střelná | 10 | : | 8 | Phoenix A Ústí nad Labem | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Arsenal A Most | 11 | : | 7 | Přátelé Litvínov | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Mostecký Sporťáci Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 6 | : | 12 | Formani Dux Duchcov | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 9 | : | 9 | H&H Project A Most | Fénix, Most | |
17:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Bombarder Střelná | 7 | : | 11 | Diesel Proboštov | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 5 | : | 13 | Predátoři Ústí nad Labem | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | 16 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Diesel Proboštov | 9 | : | 9 | Formani Dux Duchcov | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | 24 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 7 | : | 11 | Arsenal A Most | Fénix, Most | |
17:00 | | 16 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | H&H Project A Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | U Kance, Most | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 7 | : | 11 | Diesel Proboštov | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | 18 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Přátelé Litvínov | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Diesel Proboštov | 7 | : | 11 | Predátoři Ústí nad Labem | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Bombarder Střelná | 7 | : | 11 | Formani Dux Duchcov | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Arsenal A Most | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | 17 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Přátelé Litvínov | 3 | : | 15 | Mostecký Sporťáci Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | 11 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 10 | : | 8 | Bombarder Střelná | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | H&H Project A Most | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | U Kance, Most | |
16:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Arsenal A Most | 12 | : | 6 | H&H Project A Most | Česká pivnice, Most | |
13:00 | | 28 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Formani Dux Duchcov | 13 | : | 5 | Predátoři Ústí nad Labem | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 11 | : | 7 | Bombarder Střelná | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | 24 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Přátelé Litvínov | 3 | : | 15 | Arsenal A Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | 13 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 12 | : | 6 | Metro Darts Pub Most | Fénix, Most | |
17:00 | | 28 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Formani Dux Duchcov | 14 | : | 4 | Phoenix A Ústí nad Labem | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | 32 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | H&H Project A Most | 6 | : | 12 | Mostecký Sporťáci Most | U Kance, Most | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Diesel Proboštov | 9 | : | 9 | Bombarder Střelná | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 8 | : | 10 | Phoenix A Ústí nad Labem | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Formani Dux Duchcov | 10 | : | 8 | Diesel Proboštov | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Arsenal A Most | 7 | : | 11 | Mostecký Sporťáci Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Přátelé Litvínov | 11 | : | 7 | H&H Project A Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 2 | : | 16 | Diesel Proboštov | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | 8 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Formani Dux Duchcov | 11 | : | 7 | Bombarder Střelná | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | 8 | : | 10 | H&H Project A Most | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 18 | : | 23 | Hájek Luboš |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 5 | : | 13 | Mostecký Sporťáci Most | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Myška Lukáš | 12 | : | 28 | Engel Jan |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bombarder Střelná | 13 | : | 5 | Arsenal A Most | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 29 | : | 13 | Zajíc Martin |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Diesel Proboštov | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 17 | : | 25 | Šáro Michal |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Formani Dux Duchcov | 14 | : | 4 | Přátelé Litvínov | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 31 | : | 14 | Hoffmann David |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Arsenal A Most | 12 | : | 6 | Predátoři Ústí nad Labem | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 27 | : | 17 | Myška Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Metro Darts Pub Most | 14 | : | 4 | Bombarder Střelná | Metro Music Pub Club, Most | |
16:00 | Šáro Michal | 29 | : | 13 | Novák Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Přátelé Litvínov | 8 | : | 10 | Diesel Proboštov | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 18 | : | 24 | Skramušský Josef |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Mostecký Sporťáci Most | 13 | : | 5 | Phoenix A Ústí nad Labem | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 29 | : | 14 | Sůra Milan |
Zadal: | Engel Jan | 18.2.2024 20:31 | Změnil: | Sůra Milan | 21.2.2024 17:21 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 25.2.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | 7 | : | 11 | Arsenal A Most | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 21 | : | 24 | Zajíc Martin |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | H&H Project A Most | 7 | : | 11 | Formani Dux Duchcov | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 21 | : | 24 | Pusch Petr |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 5 | : | 13 | Metro Darts Pub Most | Panorama, Ustí nad Labem | |
15:00 | Lukeš Josef | 13 | : | 29 | Šáro Michal |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Diesel Proboštov | 8 | : | 10 | H&H Project A Most | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 21 | : | 24 | Hájek Luboš |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Formani Dux Duchcov | 9 | : | 9 | Mostecký Sporťáci Most | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 23 | : | 21 | Engel Jan |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Bombarder Střelná | 9 | : | 9 | Přátelé Litvínov | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 24 | : | 23 | Hoffmann David |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Arsenal A Most | 11 | : | 7 | Formani Dux Duchcov | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 26 | : | 16 | Pusch Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Přátelé Litvínov | 12 | : | 6 | Predátoři Ústí nad Labem | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 29 | : | 17 | Myška Lukáš |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | H&H Project A Most | 8 | : | 10 | Bombarder Střelná | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 19 | : | 23 | Kvoch Tomáš |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Metro Darts Pub Most | 15 | : | 3 | Phoenix A Ústí nad Labem | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 32 | : | 8 | Kopřiva Lubomír |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Mostecký Sporťáci Most | 12 | : | 6 | Diesel Proboštov | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 27 | : | 16 | Skramušský Josef |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | | | | Přátelé Litvínov | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | | | | H&H Project A Most | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Bombarder Střelná | | | | Mostecký Sporťáci Most | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Diesel Proboštov | | | | Arsenal A Most | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 31.3.2024 | Formani Dux Duchcov | | | | Metro Darts Pub Most | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | H&H Project A Most | | | | Phoenix A Ústí nad Labem | U Kance, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Mostecký Sporťáci Most | | | | Predátoři Ústí nad Labem | Fénix, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Přátelé Litvínov | | | | Formani Dux Duchcov | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Arsenal A Most | | | | Bombarder Střelná | Česká pivnice, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Metro Darts Pub Most | | | | Diesel Proboštov | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | | | | Mostecký Sporťáci Most | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | | | | Arsenal A Most | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Bombarder Střelná | | | | Metro Darts Pub Most | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Diesel Proboštov | | | | Přátelé Litvínov | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Formani Dux Duchcov | | | | H&H Project A Most | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Přátelé Litvínov | | | | Bombarder Střelná | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Metro Darts Pub Most | | | | Predátoři Ústí nad Labem | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Arsenal A Most | | | | Phoenix A Ústí nad Labem | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | H&H Project A Most | | | | Diesel Proboštov | U Kance, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Mostecký Sporťáci Most | | | | Formani Dux Duchcov | Fénix, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | | | | Metro Darts Pub Most | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Diesel Proboštov | | | | Mostecký Sporťáci Most | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Formani Dux Duchcov | | | | Arsenal A Most | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Bombarder Střelná | | | | H&H Project A Most | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | | | | Přátelé Litvínov | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Mostecký Sporťáci Most | | | | Bombarder Střelná | Fénix, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | H&H Project A Most | | | | Predátoři Ústí nad Labem | U Kance, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Přátelé Litvínov | | | | Phoenix A Ústí nad Labem | Nudle, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Metro Darts Pub Most | | | | Formani Dux Duchcov | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Arsenal A Most | | | | Diesel Proboštov | Česká pivnice, Most | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Pod Tribunou Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | | 28 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 9 | : | 9 | Korbel Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Hoka Danielli Most | 9 | : | 9 | Pod Tribunou Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Korf Dubí | 13 | : | 5 | Torzo A Bílina | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Sportklub Ohníč | 9 | : | 9 | Nervotoči na Pekárně Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Trojky vidle Měrunice | 5 | : | 13 | Sportklub Ohníč | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 8 | : | 10 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | | 23 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Hoka Danielli Most | 11 | : | 7 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | 24 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Korf Dubí | 9 | : | 9 | Nervotoči na Pekárně Most | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 6 | : | 12 | Korbel Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | 16 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Torzo A Bílina | 9 | : | 9 | Trojky vidle Měrunice | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Korbel Most | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Sportklub Ohníč | 11 | : | 7 | Korf Dubí | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 8 | : | 10 | Hoka Danielli Most | Pod Tribunou, Most | |
14:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 8 | : | 10 | Trojky vidle Měrunice | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | 21 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 8 | : | 10 | Pod Tribunou Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Sportklub Ohníč | 8 | : | 10 | Torzo A Bílina | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Pod Tribunou Most | 10 | : | 8 | Korbel Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Korf Dubí | 11 | : | 7 | Trojky vidle Měrunice | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | 24 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 9 | : | 9 | Torzo A Bílina | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | 20 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Korbel Most | 13 | : | 5 | Hrušky Klikaři Litvínov | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 5 | : | 13 | Pod Tribunou Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | 18 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Torzo A Bílina | 11 | : | 7 | Korf Dubí | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Pod Tribunou Most | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 7 | : | 11 | Sportklub Ohníč | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | 22 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Sportklub Ohníč | 7 | : | 11 | Trojky vidle Měrunice | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 8 | : | 10 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Korbel Most | 14 | : | 4 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Korf Dubí | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 12 | : | 6 | Hoka Danielli Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Hoka Danielli Most | 10 | : | 8 | Korbel Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Trojky vidle Měrunice | 11 | : | 7 | Torzo A Bílina | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Korf Dubí | 12 | : | 6 | Sportklub Ohníč | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | 27 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Hoka Danielli Most | 10 | : | 8 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | 26 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Torzo A Bílina | 10 | : | 8 | Sportklub Ohníč | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | 28 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Trojky vidle Měrunice | 13 | : | 5 | Nervotoči na Pekárně Most | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | | 27 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Pod Tribunou Most | 14 | : | 4 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | 30 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Korbel Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | 30 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Torzo A Bílina | 15 | : | 3 | Nervotoči na Pekárně Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | 31 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Trojky vidle Měrunice | 6 | : | 12 | Korf Dubí | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 1. | So | 10.2.2024 | Trojky vidle Měrunice | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Oroski Pavel | 26 | : | 16 | Horváth Michal |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Sportklub Ohníč | 10 | : | 8 | Pod Tribunou Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 22 | : | 20 | Ptáček Stanislav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Korf Dubí | 15 | : | 3 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 33 | : | 10 | Martínek Petr |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | 13 | : | 5 | Hrušky Klikaři Litvínov | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 29 | : | 17 | Přenosil Jiří |
Zadal: | Směja Radek | 12.2.2024 04:43 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Trojky vidle Měrunice | 12 | : | 6 | Pod Tribunou Most | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 27 | : | 18 | Ptáček Stanislav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Korbel Most | 8 | : | 10 | Sportklub Ohníč | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 21 | : | 23 | Šponiar Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 7 | : | 11 | Torzo A Bílina | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 18 | : | 25 | Aulík Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 2 | : | 16 | Korf Dubí | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 10 | : | 34 | Doksanský Jan |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Torzo A Bílina | 6 | : | 12 | Korbel Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 17 | : | 27 | Ferencová Zdeňka |
|
| 4. | Ne | 25.2.2024 | Pod Tribunou Most | 9 | : | 9 | Korf Dubí | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 23 | : | 24 | Doksanský Jan |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Pod Tribunou Most | 9 | : | 9 | Nervotoči na Pekárně Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 23 | : | 22 | Směja Radek |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Trojky vidle Měrunice | 5 | : | 13 | Korbel Most | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 14 | : | 28 | Ferencová Zdeňka |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Torzo A Bílina | 13 | : | 5 | Hrušky Klikaři Litvínov | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 29 | : | 16 | Přenosil Jiří |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Korf Dubí | 12 | : | 6 | Hoka Danielli Most | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 26 | : | 15 | Vican Daniel |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Sportklub Ohníč | 16 | : | 2 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
17:00 | Šponiar Jiří | 32 | : | 10 | Martínek Petr |
Zadal: | Šponiar Jiří | 4.3.2024 07:25 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 6. | Ne | 10.3.2024 | Pod Tribunou Most | 6 | : | 12 | Sportklub Ohníč | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 16 | : | 28 | Šponiar Jiří |
|
| 9. | St | 13.3.2024 | Trojky vidle Měrunice | 10 | : | 8 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | U Vorla, Měrunice | |
17:00 | Šiling Tomáš | 23 | : | 20 | Martínek Petr |
Zadal: | Oroski Pavel | 13.3.2024 21:54 | Autorizoval: | Automat | 19.3.2024 02:00 |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Hoka Danielli Most | 9 | : | 9 | Torzo A Bílina | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 23 | : | 24 | Aulík Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Korbel Most | 12 | : | 6 | Nervotoči na Pekárně Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 26 | : | 16 | Směja Radek |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 4 | : | 14 | Trojky vidle Měrunice | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 13 | : | 29 | Kofroň Marek |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 8 | : | 10 | Sportklub Ohníč | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 20 | : | 26 | Šponiar Jan |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Trojky vidle Měrunice | | | | Hrušky Klikaři Litvínov | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Torzo A Bílina | | | | Pod Tribunou Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Korf Dubí | | | | Korbel Most | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | | | | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Sportklub Ohníč | | | | Hoka Danielli Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
17:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 31.3.2024 | Hoka Danielli Most | | | | Nervotoči na Pekárně Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Hoka Danielli Most | | | | Trojky vidle Měrunice | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Korbel Most | | | | Torzo A Bílina | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | | | | Nervotoči na Pekárně Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | | | | Korf Dubí | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Pod Tribunou Most | | | | Trojky vidle Měrunice | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Torzo A Bílina | | | | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Korf Dubí | | | | Hrušky Klikaři Litvínov | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | | | | Hoka Danielli Most | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Hoka Danielli Most | | | | Korf Dubí | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Korbel Most | | | | Trojky vidle Měrunice | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | | | | Pod Tribunou Most | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | | | | Sportklub Ohníč | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | | | | Torzo A Bílina | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Sportklub Ohníč | | | | Korbel Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Pod Tribunou Most | | | | Torzo A Bílina | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | | | | Trojky vidle Měrunice | U Hrušků, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Torzo A Bílina | | | | Hoka Danielli Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Korf Dubí | | | | Pod Tribunou Most | U Korfů, Dubí | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Sportklub Ohníč | | | | Hrušky Klikaři Litvínov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | | | | Korbel Most | Na Pekárně, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Hoka Danielli Most | | | | Sportklub Ohníč | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Korbel Most | | | | Korf Dubí | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | | | | Nervotoči na Pekárně Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 7 | : | 11 | Mexiko Chomutov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | ZB Karakal A Ročov | 11 | : | 7 | U Lípy Výškov | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Dream Team A Jirkov | 11 | : | 7 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Mexiko Chomutov | 13 | : | 5 | Supíci Slovan A Kadaň | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | 28 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 8 | : | 10 | Dream Team A Jirkov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 5 | : | 13 | Tigers Lenešice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 12 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Ježek Ervěnice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Ježek Ervěnice | 7 | : | 11 | Supíci Slovan A Kadaň | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Tigers Lenešice | 13 | : | 5 | Václavák A Černčice | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Mexiko Chomutov | 4 | : | 14 | Dream Team A Jirkov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | 14 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | ZB Karakal A Ročov | 3 | : | 15 | Tigers Lenešice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | | 16 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | Václavák A Černčice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Tigers Lenešice | 16 | : | 2 | U Lípy Výškov | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | 33 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | ZB Karakal A Ročov | 11 | : | 7 | Strawberry Cihláři Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Ježek Ervěnice | 9 | : | 9 | Dream Team A Jirkov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
17:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Václavák A Černčice | 11 | : | 7 | ZB Karakal A Ročov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 10 | : | 8 | U Lípy Výškov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 7 | : | 11 | Supíci Slovan A Kadaň | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | U Lípy Výškov | 6 | : | 12 | Václavák A Černčice | U Lípy, Výškov | |
13:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Mexiko Chomutov | 4 | : | 14 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | U Lípy Výškov | 4 | : | 14 | ZB Karakal A Ročov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | 14 | : | 30 | |
|
| 0. | Čt | 23.11.2023 | Ježek Ervěnice | 6 | : | 12 | Mexiko Chomutov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
17:00 | | 18 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 8 | : | 10 | Mexiko Chomutov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Dream Team A Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Dream Team A Jirkov | 13 | : | 5 | Supíci Slovan A Kadaň | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | 31 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Ježek Ervěnice | 7 | : | 11 | Panoramix Klášterec nad Ohří | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Tigers Lenešice | 15 | : | 3 | Strawberry Cihláři Žatec | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | 32 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 10 | : | 8 | Ježek Ervěnice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Václavák A Černčice | 8 | : | 10 | Tigers Lenešice | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Dream Team A Jirkov | 12 | : | 6 | Mexiko Chomutov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Tigers Lenešice | 12 | : | 6 | ZB Karakal A Ročov | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Václavák A Černčice | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Mexiko Chomutov | 12 | : | 6 | Ježek Ervěnice | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | U Lípy Výškov | 5 | : | 13 | Tigers Lenešice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | 20 | : | 29 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Dream Team A Jirkov | 10 | : | 8 | Ježek Ervěnice | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | | 25 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | ZB Karakal A Ročov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 7 | : | 11 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | ZB Karakal A Ročov | 10 | : | 8 | Václavák A Černčice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | | 25 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | U Lípy Výškov | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Václavák A Černčice | 16 | : | 2 | U Lípy Výškov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | 33 | : | 6 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Tigers Lenešice | 13 | : | 5 | Ježek Ervěnice | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Roháč Marek | 28 | : | 15 | Cerman Michal |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | ZB Karakal A Ročov | 8 | : | 10 | Mexiko Chomutov | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 20 | : | 24 | Rajman Richard |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | U Lípy Výškov | 10 | : | 8 | Supíci Slovan A Kadaň | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 25 | : | 21 | Molnár Jiří |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 7 | : | 11 | Dream Team A Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Farkota Jiří | 19 | : | 26 | Kocánová Lucie |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 7 | : | 11 | Tigers Lenešice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 17 | : | 24 | Sihlovec Marek |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Dream Team A Jirkov | 5 | : | 13 | Václavák A Černčice | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Kocánová Lucie | 14 | : | 28 | Hlaváček Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Ježek Ervěnice | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 22 | : | 22 | Farkota Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 13 | : | 5 | ZB Karakal A Ročov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Fišer Marcel | 29 | : | 17 | Zetek Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | U Lípy Výškov | 6 | : | 12 | Mexiko Chomutov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 20 | : | 26 | Rajman Richard |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Václavák A Černčice | 9 | : | 9 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 23 | : | 22 | Pokorná Markéta |
Zadal: | Holý Miloš | 25.2.2024 15:52 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Tigers Lenešice | 14 | : | 4 | Mexiko Chomutov | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 30 | : | 13 | Rajman Richard |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Ježek Ervěnice | 8 | : | 10 | Václavák A Černčice | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 18 | : | 26 | Hlaváček Petr |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | U Lípy Výškov | 5 | : | 13 | Panoramix Klášterec nad Ohří | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 20 | : | 29 | Hotový Miroslav |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Václavák A Černčice | 9 | : | 9 | Mexiko Chomutov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 22 | : | 21 | Rajman Richard |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | ZB Karakal A Ročov | 7 | : | 11 | Dream Team A Jirkov | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 24 | : | 27 | Kocánová Lucie |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 8 | : | 10 | Supíci Slovan A Kadaň | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Farkota Jiří | 22 | : | 25 | Molnár Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | | | | Václavák A Černčice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Dream Team A Jirkov | 9 | : | 9 | U Lípy Výškov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Kocánová Lucie | 22 | : | 22 | Smutný František |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 13 | : | 5 | Tigers Lenešice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 29 | : | 14 | Sihlovec Marek |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Mexiko Chomutov | 8 | : | 10 | Strawberry Cihláři Žatec | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 24 | : | 23 | Farkota Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Ježek Ervěnice | 7 | : | 11 | ZB Karakal A Ročov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 18 | : | 25 | Zetek Jiří |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Tigers Lenešice | | | | Dream Team A Jirkov | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | ZB Karakal A Ročov | | | | Supíci Slovan A Kadaň | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | U Lípy Výškov | | | | Ježek Ervěnice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | | | | Panoramix Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Dream Team A Jirkov | | | | Strawberry Cihláři Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | | | | U Lípy Výškov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Ježek Ervěnice | | | | Tigers Lenešice | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | | | | Václavák A Černčice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Mexiko Chomutov | | | | ZB Karakal A Ročov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | | | | Ježek Ervěnice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Václavák A Černčice | | | | Dream Team A Jirkov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Tigers Lenešice | | | | Supíci Slovan A Kadaň | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Mexiko Chomutov | | | | U Lípy Výškov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | | | | Strawberry Cihláři Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Václavák A Černčice | | | | Ježek Ervěnice | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Dream Team A Jirkov | | | | ZB Karakal A Ročov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | | | | U Lípy Výškov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | ZB Karakal A Ročov | | | | Panoramix Klášterec nad Ohří | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Mexiko Chomutov | | | | Tigers Lenešice | Tykev, Chomutov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Václavák A Černčice | | | | Supíci Slovan A Kadaň | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Tigers Lenešice | | | | Panoramix Klášterec nad Ohří | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | U Lípy Výškov | | | | Dream Team A Jirkov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | | | | Mexiko Chomutov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | ZB Karakal A Ročov | | | | Ježek Ervěnice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Dream Team A Jirkov | | | | Tigers Lenešice | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | | | | ZB Karakal A Ročov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | | | | Strawberry Cihláři Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Ježek Ervěnice | | | | U Lípy Výškov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Mexiko Chomutov | | | | Václavák A Černčice | Tykev, Chomutov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Podboráci Hořany | 9 | : | 9 | Václavák B Černčice | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 8 | : | 10 | Ložisková mafie A1 Pšov | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Club U Ramba Žatec | 12 | : | 6 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Club U Ramba Žatec | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Piráti A Louny | 10 | : | 8 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Slávie, Louny | |
13:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | | 23 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Piráti A Louny | 10 | : | 8 | Tulipán 13. pramen Žatec | Slávie, Louny | |
13:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Václavák B Černčice | 13 | : | 5 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | | 27 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 14 | : | 4 | Václavák B Černčice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 31 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 12 | : | 6 | Club U Ramba Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 7 | : | 11 | Ložisková mafie A1 Pšov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Piráti A Louny | 7 | : | 11 | Václavák B Černčice | Slávie, Louny | |
13:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Podboráci Hořany | 8 | : | 10 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Podboráci Hořany | 12 | : | 6 | Piráti A Louny | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | | 24 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 13 | : | 5 | Podboráci Hořany | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Václavák B Černčice | 12 | : | 6 | Podboráci Hořany | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 14 | : | 4 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | 32 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Piráti A Louny | 10 | : | 8 | Podboráci Hořany | Slávie, Louny | |
13:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 4 | : | 14 | Club U Ramba Žatec | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | | 11 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 6 | : | 12 | Piráti A Louny | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 16 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 12 | : | 6 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 13 | : | 5 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | 30 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 7 | : | 11 | Václavák B Černčice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Club U Ramba Žatec | 6 | : | 12 | Ložisková mafie A1 Pšov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 16 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Václavák B Černčice | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Václavák B Černčice | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | 14 | : | 4 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | 30 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 5 | : | 13 | Podboráci Hořany | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 15 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Podboráci Hořany | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | | 16 | : | 29 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Piráti A Louny | 2 | : | 16 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 13 | : | 32 | Bachár Miloslav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Václavák B Černčice | 8 | : | 10 | Ložisková mafie A1 Pšov | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 20 | : | 24 | Tomov Ladislav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Podboráci Hořany | 13 | : | 5 | Club U Ramba Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bárta Lukáš | 29 | : | 16 | Kudláček Vladimír |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 12 | : | 6 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 25 | : | 17 | Michalíková Andrea |
Zadal: | Kvarda Pavel | 11.2.2024 20:24 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen Žatec | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 15 | : | 29 | Vecko Ondřej |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 3 | : | 15 | Podboráci Hořany | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Bláhová Monika | 11 | : | 32 | Bařtipán Michal |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Club U Ramba Žatec | 5 | : | 13 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kudláček Vladimír | 17 | : | 28 | Kvarda Pavel |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Tomov Ladislav | 24 | : | 18 | Pávová Blanka |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | 15 | : | 3 | Club U Ramba Žatec | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 30 | : | 10 | Kudláček Vladimír |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Václavák B Černčice | 14 | : | 4 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 28 | : | 14 | Michalíková Andrea |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Podboráci Hořany | 6 | : | 12 | Ložisková mafie A1 Pšov | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 18 | : | 28 | Tomov Ladislav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 23 | : | 21 | Bachár Miloslav |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Club U Ramba Žatec | 13 | : | 5 | Václavák B Černčice | U Ramba, Žatec | |
16:00 | Kudláček Vladimír | 28 | : | 17 | Kaplan Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Tomov Ladislav | 23 | : | 19 | Zajíc Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Bláhová Monika | 20 | : | 23 | Vecko Ondřej |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 8 | : | 10 | Piráti A Louny | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 17 | : | 24 | Pávová Blanka |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | | | | Ložisková mafie A1 Pšov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Piráti A Louny | | | | Club U Ramba Žatec | Slávie, Louny | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Václavák B Černčice | | | | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Podboráci Hořany | | | | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | | | | Václavák B Černčice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | | | | Piráti A Louny | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Club U Ramba Žatec | | | | Podboráci Hořany | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | | | | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | | | | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Piráti A Louny | | | | Ložisková mafie A1 Pšov | Slávie, Louny | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Podboráci Hořany | | | | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | | | | Club U Ramba Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | | | | Podboráci Hořany | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Club U Ramba Žatec | | | | Tulipán 13. pramen Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | | | | Václavák B Černčice | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | | | | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | | | | Tulipán 13. pramen Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | | | | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Piráti A Louny | | | | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Slávie, Louny | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | | | | Ložisková mafie A1 Pšov | U Ramba, Žatec | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Václavák B Černčice | | | | Club U Ramba Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | | | | Václavák B Černčice | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Club U Ramba Žatec | | | | Piráti A Louny | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | | | | Podboráci Hořany | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 4 | : | 14 | Hrozen Ploskovice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 12 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 7 | : | 11 | SbH Nemesis Česká Lípa | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 10 | : | 8 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Hrozen Ploskovice | 9 | : | 9 | SbH Norci Česká Lípa | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Cowhand B Dušníky | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 7 | : | 11 | Kopeček Slepýši Děčín | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Profi Tytan Písty | 10 | : | 8 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 7 | : | 11 | SbH Norci Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Cowhand B Dušníky | 9 | : | 9 | Profi Tytan Písty | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bombardéři A Děčany | 9 | : | 9 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Profi Tytan Písty | 10 | : | 8 | Hrobaři Áčko Charvatce | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 8 | : | 10 | Kopeček Slepýši Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 8 | : | 10 | SbH Nemesis Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Cowhand B Dušníky | 12 | : | 6 | Bombardéři A Děčany | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | 27 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Hrozen Ploskovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Bombardéři A Děčany | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 5 | : | 13 | Hrozen Ploskovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 11 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 5 | : | 13 | Cowhand B Dušníky | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Šenk Team A Ludvíkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Bombardéři A Děčany | 5 | : | 13 | Profi Tytan Písty | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 7 | : | 11 | SbH Norci Česká Lípa | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Hrozen Ploskovice | 14 | : | 4 | Šenk Team A Ludvíkovice | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | | 30 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 2 | : | 16 | Hrozen Ploskovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | | 7 | : | 34 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 11 | : | 7 | Cowhand B Dušníky | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Profi Tytan Písty | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 8 | : | 10 | Šenk Team A Ludvíkovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Profi Tytan Písty | 11 | : | 7 | Cowhand B Dušníky | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 10 | : | 8 | Šenk Team A Ludvíkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Bombardéři A Děčany | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | 27 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 8 | : | 10 | SbH Norci Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 7 | : | 11 | Profi Tytan Písty | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | 17 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 12 | : | 6 | Kopeček Slepýši Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | 28 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Bombardéři A Děčany | 7 | : | 11 | Cowhand B Dušníky | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Hrozen Ploskovice | 11 | : | 7 | SbH Nemesis Česká Lípa | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Bombardéři A Děčany | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | 18 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Hrozen Ploskovice | 16 | : | 2 | Kopeček Slepýši Děčín | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | | 33 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 10 | : | 8 | SbH Nemesis Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | | 23 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Cowhand B Dušníky | 13 | : | 5 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Profi Tytan Písty | 15 | : | 3 | Bombardéři A Děčany | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | 31 | : | 10 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 12 | : | 6 | SbH Nemesis Česká Lípa | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 27 | : | 19 | Fišer Tomáš |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 4 | : | 14 | Profi Tytan Písty | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 12 | : | 30 | Průcha Petr |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Cowhand B Dušníky | 7 | : | 11 | Hrozen Ploskovice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 16 | : | 25 | Jindra Josef |
Zadal: | Stuchlý Milan | 12.2.2024 16:15 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 11 | : | 7 | Šenk Team A Ludvíkovice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 25 | : | 20 | Novotná Kateřina |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 3 | : | 15 | Profi Tytan Písty | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 10 | : | 30 | Průcha Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 7 | : | 11 | Cowhand B Dušníky | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 18 | : | 26 | Beran Miroslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 9 | : | 9 | Bombardéři A Děčany | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | Koloc Vladimír | 25 | : | 22 | Svítil Ondřej |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Hrozen Ploskovice | 13 | : | 5 | Hrobaři Áčko Charvatce | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 26 | : | 13 | Vokoun Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | SbH Norci Česká Lípa | 8 | : | 10 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Holomucký Tomáš | 22 | : | 22 | Kobrle Miroslav |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Bombardéři A Děčany | 6 | : | 12 | SbH Norci Česká Lípa | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 16 | : | 28 | Holomucký Tomáš |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 15 | : | 3 | Šenk Team A Ludvíkovice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 31 | : | 12 | Novotná Kateřina |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Profi Tytan Písty | 9 | : | 9 | SbH Norci Česká Lípa | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Průcha Petr | 21 | : | 23 | Marcin Jan |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Cowhand B Dušníky | 11 | : | 7 | SbH Nemesis Česká Lípa | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Beran Miroslav | 26 | : | 19 | Fišer Tomáš |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Hrozen Ploskovice | 12 | : | 6 | Bombardéři A Děčany | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 25 | : | 18 | Svítil Ondřej |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 10 | : | 8 | Kopeček Slepýši Děčín | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 26 | : | 20 | Husák Libor |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Bombardéři A Děčany | 11 | : | 7 | SbH Nemesis Česká Lípa | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 25 | : | 18 | Fišer Tomáš |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 10 | : | 8 | Hrobaři Áčko Charvatce | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 24 | : | 19 | Vokoun Martin |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 7 | : | 11 | Bombardéři A Děčany | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 20 | : | 24 | Svítil Miroslav |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 4 | : | 14 | Profi Tytan Písty | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | Novotná Kateřina | 15 | : | 29 | Průcha Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | SbH Norci Česká Lípa | 9 | : | 9 | Cowhand B Dušníky | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Holomucký Tomáš | 22 | : | 24 | Beran Miroslav |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Hrozen Ploskovice | 11 | : | 7 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 24 | : | 15 | Kobrle Miroslav |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | | | | Kopeček Slepýši Děčín | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Profi Tytan Písty | | | | Hrozen Ploskovice | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Cowhand B Dušníky | | | | Šenk Team A Ludvíkovice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | | | | SbH Norci Česká Lípa | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | | | | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Profi Tytan Písty | | | | Kopeček Slepýši Děčín | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Hrozen Ploskovice | | | | Cowhand B Dušníky | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | SbH Norci Česká Lípa | | | | Bombardéři A Děčany | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | | | | Hrobaři Áčko Charvatce | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | | | | SbH Norci Česká Lípa | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Profi Tytan Písty | | | | SbH Nemesis Česká Lípa | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Cowhand B Dušníky | | | | Kopeček Slepýši Děčín | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | | | | Hrozen Ploskovice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Bombardéři A Děčany | | | | Šenk Team A Ludvíkovice | U Buřtů, Děčany | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | | | | Cowhand B Dušníky | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | | | | Hrobaři Áčko Charvatce | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | | | | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | SbH Norci Česká Lípa | | | | Profi Tytan Písty | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Bombardéři A Děčany | | | | Hrozen Ploskovice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | | | | Hrozen Ploskovice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Profi Tytan Písty | | | | Šenk Team A Ludvíkovice | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Cowhand B Dušníky | | | | SbH Norci Česká Lípa | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | | | | SbH Nemesis Česká Lípa | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Bombardéři A Děčany | | | | Kopeček Slepýši Děčín | U Buřtů, Děčany | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | | | | Bombardéři A Děčany | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | | | | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Hrozen Ploskovice | | | | Profi Tytan Písty | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | SbH Norci Česká Lípa | | | | Hrobaři Áčko Charvatce | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | | | | Cowhand B Dušníky | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 11 | : | 7 | Křováci Jílové | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 6 | : | 12 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | 18 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 11 | : | 7 | Sršni Vědlice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | 23 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 10 | : | 8 | Predátoři Heřmanice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | 27 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 3 | : | 15 | Z.S. Sršni Dobranov | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 14 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Křováci Jílové | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | | 27 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Predátoři Heřmanice | 9 | : | 9 | Sršni Vědlice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | 20 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 15 | : | 3 | Leopardi Srbská Kamenice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | | 31 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 8 | : | 10 | Sršni Vědlice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 7 | : | 11 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | 18 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 7 | : | 11 | Mamlas Team Heřmanov | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 6 | : | 12 | Křováci Jílové | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 9 | : | 9 | Sršni Vědlice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 4 | : | 14 | Mamlas Team Heřmanov | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 12 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Predátoři Heřmanice | 14 | : | 4 | ÚPM Schooters Sukorady | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | 29 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 6 | : | 12 | Z.S. Sršni Dobranov | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 24 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Křováci Jílové | 11 | : | 7 | Leopardi Srbská Kamenice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 11 | : | 7 | ÚPM Schooters Sukorady | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Predátoři Heřmanice | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Křováci Jílové | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Sršni Vědlice | 10 | : | 8 | ÚPM Schooters Sukorady | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 17 | : | 1 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | | 35 | : | 8 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Predátoři Heřmanice | 9 | : | 9 | Rock Klub Mizerové Lovosice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Pá | 1.12.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 4 | : | 14 | Leopardi Srbská Kamenice | Český Lev, Mimoň | |
19:00 | | 14 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 2 | : | 16 | Křováci Jílové | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 6 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Sršni Vědlice | 10 | : | 8 | Predátoři Heřmanice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 10 | : | 8 | Mamlas Team Heřmanov | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 10 | : | 8 | Z.S. Sršni Dobranov | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Sršni Vědlice | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 14 | : | 4 | ÚPM Schooters Sukorady | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 30 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Křováci Jílové | 15 | : | 3 | Mamlas Team Heřmanov | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | | 33 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Sršni Vědlice | 8 | : | 10 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 6 | : | 12 | Predátoři Heřmanice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | 16 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 13 | : | 5 | Leopardi Srbská Kamenice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | | 31 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 8 | : | 10 | Křováci Jílové | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 5 | : | 13 | Predátoři Heřmanice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Křováci Jílové | 11 | : | 7 | ÚPM Schooters Sukorady | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 24 | : | 16 | Minárik Petr |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 6 | : | 12 | Predátoři Heřmanice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhaus Ladislav | 17 | : | 27 | Pořízek Jan |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 7 | : | 11 | Sršni Vědlice | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 20 | : | 25 | Böhm Petr |
Zadal: | Vitvar Jan | 13.2.2024 09:12 | Změnil: | Böhm Petr | 13.2.2024 10:23 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 1 | : | 17 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 4 | : | 35 | Tájek Pavel |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 12 | : | 6 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 27 | : | 17 | Novotný Daniel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Křováci Jílové | 6 | : | 12 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 14 | : | 26 | Tájek Pavel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 6 | : | 12 | Z.S. Sršni Dobranov | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Minárik Petr | 15 | : | 27 | Kubín Milan |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 14 | : | 4 | Mamlas Team Heřmanov | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 28 | : | 15 | Malhausová Pavla |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Predátoři Heřmanice | 12 | : | 6 | Leopardi Srbská Kamenice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 27 | : | 14 | Vitvar Jan |
Zadal: | Pořízek Jan | 19.2.2024 09:19 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Sršni Vědlice | 16 | : | 2 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Urban Jaroslav | 33 | : | 7 | Bašič Lenka |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Křováci Jílové | 10 | : | 8 | Sršni Vědlice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 25 | : | 18 | Urban Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 9 | : | 9 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | Kubín Milan | 25 | : | 23 | Bartošová Markéta |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 7 | : | 11 | ÚPM Schooters Sukorady | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 20 | : | 23 | Minárik Petr |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 4 | : | 14 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 14 | : | 29 | Novotný Daniel |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 5 | : | 13 | Predátoři Heřmanice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 14 | : | 29 | Pořízek Jan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Predátoři Heřmanice | 10 | : | 8 | Křováci Jílové | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Linhart Jiří | 21 | : | 21 | Vojtěch Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Sršni Vědlice | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 22 | : | 23 | Kubín Milan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 7 | : | 11 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 20 | : | 26 | Bartošová Markéta |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 8 | : | 10 | Leopardi Srbská Kamenice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Minárik Petr | 22 | : | 22 | Vitvar Jan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 28 | : | 14 | Hapiák Patrik |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Křováci Jílové | | | | Rock Klub Mizerové Lovosice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | | | | Predátoři Heřmanice | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Mamlas Team Heřmanov | | | | Sršni Vědlice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | | | | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | | | | ÚPM Schooters Sukorady | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | | | | Křováci Jílové | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | | | | Z.S. Sršni Dobranov | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Predátoři Heřmanice | | | | Mamlas Team Heřmanov | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Sršni Vědlice | | | | Leopardi Srbská Kamenice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | | | | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | | | | Křováci Jílové | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | | | | ÚPM Schooters Sukorady | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Mamlas Team Heřmanov | | | | Rock Klub Mizerové Lovosice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | | | | Predátoři Heřmanice | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | | | | Sršni Vědlice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Sršni Vědlice | | | | Křováci Jílové | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | | | | Mamlas Team Heřmanov | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | | | | Leopardi Srbská Kamenice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Predátoři Heřmanice | | | | Čeští Lvi Tygři Mimoň | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | | | | Z.S. Sršni Dobranov | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Křováci Jílové | | | | Predátoři Heřmanice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | | | | Sršni Vědlice | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | | | | Mamlas Team Heřmanov | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | | | | ÚPM Schooters Sukorady | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | | | | Rock Klub Mizerové Lovosice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | | | | Leopardi Srbská Kamenice | Gambáč, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | | | | Křováci Jílové | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Predátoři Heřmanice | | | | Z.S. Sršni Dobranov | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Sršni Vědlice | | | | Mamlas Team Heřmanov | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | | | | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Kapitán A Duchcov | 12 | : | 6 | Kapitán B Duchcov | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Magistři Duo B Most | 10 | : | 8 | Noční můry Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Korbel II Litvínov | 9 | : | 9 | Magistři Duo B Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | 20 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 8 | : | 10 | 9 Darts Krupka | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | 9 Darts Krupka | 6 | : | 12 | Legenda Teplice | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | 14 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Kotelníci 700 Most | 7 | : | 11 | Noční můry Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | 17 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Kapitán B Duchcov | 8 | : | 10 | 9 Darts Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 10 | : | 8 | Legenda Teplice | Na Střelnici, Krupka | |
13:00 | | 25 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Kozí Dech A Most | 3 | : | 15 | Magistři Duo B Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | | 9 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Korbel II Litvínov | 12 | : | 6 | Kotelníci 700 Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Kapitán A Duchcov | 8 | : | 10 | Katapult Hvězda Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Legenda Teplice | 16 | : | 2 | Kapitán B Duchcov | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | 33 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Noční můry Most | 9 | : | 9 | Korbel II Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Kozí Dech A Most | 14 | : | 4 | Kotelníci 700 Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán B Duchcov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Noční můry Most | 13 | : | 5 | Kozí Dech A Most | U Kance, Most | |
17:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | So | 28.10.2023 | Kozí Dech A Most | 6 | : | 12 | Korbel II Litvínov | Kozí dech, Most | |
14:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Kapitán A Duchcov | 10 | : | 8 | 9 Darts Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Legenda Teplice | 10 | : | 8 | Kapitán A Duchcov | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | 26 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Kotelníci 700 Most | 4 | : | 14 | Magistři Duo B Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Pá | 17.11.2023 | Kapitán B Duchcov | 10 | : | 8 | Kapitán A Duchcov | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Noční můry Most | 7 | : | 11 | Magistři Duo B Most | U Kance, Most | |
17:00 | | 21 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | 9 Darts Krupka | 8 | : | 10 | Katapult Hvězda Krupka | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Magistři Duo B Most | 10 | : | 8 | Korbel II Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 21 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Legenda Teplice | 11 | : | 7 | 9 Darts Krupka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Noční můry Most | 8 | : | 10 | Kotelníci 700 Most | U Kance, Most | |
17:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | 9 Darts Krupka | 13 | : | 5 | Kapitán B Duchcov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Legenda Teplice | 12 | : | 6 | Katapult Hvězda Krupka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Magistři Duo B Most | 14 | : | 4 | Kozí Dech A Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 29 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Kotelníci 700 Most | 10 | : | 8 | Korbel II Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Korbel II Litvínov | 13 | : | 5 | Noční můry Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | 27 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Kapitán B Duchcov | 4 | : | 14 | Legenda Teplice | U Kapitána, Duchcov | |
14:00 | | 9 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Kapitán B Duchcov | 5 | : | 13 | Katapult Hvězda Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Kotelníci 700 Most | 8 | : | 10 | Kozí Dech A Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Kozí Dech A Most | 13 | : | 5 | Noční můry Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Korbel II Litvínov | 15 | : | 3 | Kozí Dech A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | 33 | : | 7 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | 9 Darts Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Kapitán A Duchcov | 5 | : | 13 | Legenda Teplice | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | | 13 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Magistři Duo B Most | 16 | : | 2 | Kotelníci 700 Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 33 | : | 12 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Kozí Dech A Most | 5 | : | 13 | 9 Darts Krupka | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 13 | : | 28 | Chárová Zdenka |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Korbel II Litvínov | 10 | : | 8 | Legenda Teplice | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 25 | : | 21 | Divíšek Josef |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Kotelníci 700 Most | 7 | : | 11 | Kapitán A Duchcov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 17 | : | 25 | Novák Milan |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Magistři Duo B Most | 15 | : | 3 | Kapitán B Duchcov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Vymetal Radek | 33 | : | 8 | Blahníková Lenka |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Noční můry Most | 10 | : | 8 | Katapult Hvězda Krupka | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 25 | : | 22 | Mokrý Roman |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Kapitán A Duchcov | 12 | : | 6 | Kozí Dech A Most | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 28 | : | 18 | Virág Tibor |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Katapult Hvězda Krupka | 4 | : | 14 | Kotelníci 700 Most | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 14 | : | 28 | Vítr Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Legenda Teplice | 11 | : | 7 | Noční můry Most | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 23 | : | 18 | Chlupáč Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | 9 Darts Krupka | 8 | : | 10 | Magistři Duo B Most | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chára Jan | 20 | : | 24 | Zajíc Jan |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Kapitán B Duchcov | 6 | : | 12 | Korbel II Litvínov | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 15 | : | 25 | Boumová Kateřina |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Kozí Dech A Most | 7 | : | 11 | Katapult Hvězda Krupka | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 21 | : | 24 | Mokrý Roman |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Korbel II Litvínov | 10 | : | 8 | 9 Darts Krupka | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 23 | : | 21 | Chárová Zdenka |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Kotelníci 700 Most | 7 | : | 11 | Legenda Teplice | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 23 | : | 27 | Divíšek Josef |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Magistři Duo B Most | 14 | : | 4 | Kapitán A Duchcov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Jan | 31 | : | 15 | Korba Jan |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Noční můry Most | 9 | : | 9 | Kapitán B Duchcov | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 22 | : | 23 | Blahníková Lenka |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Kapitán B Duchcov | 12 | : | 6 | Kotelníci 700 Most | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 27 | : | 15 | Pátek Vladimír |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Katapult Hvězda Krupka | 8 | : | 10 | Magistři Duo B Most | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 23 | : | 23 | Zajíc Jan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Legenda Teplice | 7 | : | 11 | Kozí Dech A Most | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 17 | : | 26 | Virág Tibor |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Kapitán A Duchcov | 10 | : | 8 | Korbel II Litvínov | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 23 | : | 18 | Boumová Kateřina |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Kozí Dech A Most | | | | Kapitán B Duchcov | Kozí dech, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Korbel II Litvínov | | | | Katapult Hvězda Krupka | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Kotelníci 700 Most | | | | 9 Darts Krupka | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Magistři Duo B Most | | | | Legenda Teplice | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Noční můry Most | | | | Kapitán A Duchcov | U Kance, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Kapitán B Duchcov | | | | Magistři Duo B Most | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | 9 Darts Krupka | | | | Kozí Dech A Most | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Katapult Hvězda Krupka | | | | Noční můry Most | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Legenda Teplice | | | | Korbel II Litvínov | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Kapitán A Duchcov | | | | Kotelníci 700 Most | U Kapitána, Duchcov | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Kozí Dech A Most | | | | Kapitán A Duchcov | Kozí dech, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Korbel II Litvínov | | | | Kapitán B Duchcov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Kotelníci 700 Most | | | | Katapult Hvězda Krupka | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Magistři Duo B Most | | | | 9 Darts Krupka | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Noční můry Most | | | | Legenda Teplice | U Kance, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Kapitán B Duchcov | | | | Noční můry Most | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Katapult Hvězda Krupka | | | | Kozí Dech A Most | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Legenda Teplice | | | | Kotelníci 700 Most | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | 9 Darts Krupka | | | | Korbel II Litvínov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 28.4.2024 | 9 Darts Krupka | | | | Noční můry Most | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Kapitán A Duchcov | | | | Magistři Duo B Most | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Korbel II Litvínov | | | | Kapitán A Duchcov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Kozí Dech A Most | | | | Legenda Teplice | Kozí dech, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Magistři Duo B Most | | | | Katapult Hvězda Krupka | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Kotelníci 700 Most | | | | Kapitán B Duchcov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Noční můry Most | | | | 9 Darts Krupka | U Kance, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Kapitán B Duchcov | | | | Kozí Dech A Most | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Legenda Teplice | | | | Magistři Duo B Most | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Katapult Hvězda Krupka | | | | Korbel II Litvínov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | 9 Darts Krupka | | | | Kotelníci 700 Most | Herna 999, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Kapitán A Duchcov | | | | Noční můry Most | U Kapitána, Duchcov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Pijonýři B Litvínov | 14 | : | 4 | Magistři Duo A Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | 30 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 13 | : | 5 | Vyprahlo B Čáslavka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | 30 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Kosmos Darts Most | 8 | : | 10 | Sokolovna Viktoria Lom | Kosmos, Most | |
13:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Magistři Duo A Most | 10 | : | 8 | Karma Darts Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 8 | : | 10 | Vyprahlo B Čáslavka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Pijonýři B Litvínov | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Kosmos Darts Most | 9 | : | 9 | Vyprahlo A Čáslavka | Kosmos, Most | |
13:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Pijonýři B Litvínov | 14 | : | 4 | Karma Darts Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | 30 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 12 | : | 6 | Draci Ohníč | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Magistři Duo A Most | 9 | : | 9 | Hrušky Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 11 | : | 7 | Sokolovna Viktoria Lom | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Draci Ohníč | 8 | : | 10 | Kosmos Darts Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 22 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Karma Darts Litvínov | 12 | : | 6 | Odyssea Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 11 | : | 7 | Draci Ohníč | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | 27 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Pijonýři B Litvínov | 10 | : | 8 | Hrušky Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Hrušky Litvínov | 10 | : | 8 | Karma Darts Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | 23 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 10 | : | 8 | Draci Ohníč | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Odyssea Litvínov | 9 | : | 9 | Magistři Duo A Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Hrušky Litvínov | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | 26 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 9 | : | 9 | Kosmos Darts Most | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 3 | : | 15 | Sokolovna Viktoria Lom | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 11 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Magistři Duo A Most | 2 | : | 16 | Pijonýři B Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 8 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 15 | : | 3 | Kosmos Darts Most | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | 31 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Karma Darts Litvínov | 12 | : | 6 | Magistři Duo A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 4 | : | 14 | Vyprahlo A Čáslavka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Odyssea Litvínov | 4 | : | 14 | Pijonýři B Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | 16 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Hrušky Litvínov | 15 | : | 3 | Magistři Duo A Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | 33 | : | 10 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 11 | : | 7 | Kosmos Darts Most | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Karma Darts Litvínov | 5 | : | 13 | Pijonýři B Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | So | 16.12.2023 | Draci Ohníč | 12 | : | 6 | Vyprahlo B Čáslavka | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 27 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Kosmos Darts Most | 8 | : | 10 | Draci Ohníč | Kosmos, Most | |
13:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 10 | : | 8 | Vyprahlo A Čáslavka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Odyssea Litvínov | 13 | : | 5 | Karma Darts Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | 30 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Hrušky Litvínov | 7 | : | 11 | Pijonýři B Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Draci Ohníč | 9 | : | 9 | Sokolovna Viktoria Lom | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 20 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Karma Darts Litvínov | 13 | : | 5 | Hrušky Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | | 30 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Draci Ohníč | 2 | : | 16 | Vyprahlo A Čáslavka | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | 13 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Magistři Duo A Most | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Kosmos Darts Most | 12 | : | 6 | Vyprahlo B Čáslavka | Kosmos, Most | |
13:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Odyssea Litvínov | 9 | : | 9 | Hrušky Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Kosmos Darts Most | 12 | : | 6 | Karma Darts Litvínov | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 27 | : | 13 | Jedinák David |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | 9 | : | 9 | Pijonýři B Litvínov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Coupé René | 22 | : | 24 | Čepelák Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 27 | : | 20 | Šteflíková Zdenka |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Hrušky Litvínov | 11 | : | 7 | Draci Ohníč | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Musial Jan | 25 | : | 16 | Švambergová Lenka |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Odyssea Litvínov | 11 | : | 7 | Sokolovna Viktoria Lom | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Šteflíková Zdenka | 26 | : | 18 | Kašpar Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Karma Darts Litvínov | 9 | : | 9 | Vyprahlo B Čáslavka | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Jedinák David | 22 | : | 21 | Procházka Pavel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Pijonýři B Litvínov | 11 | : | 7 | Kosmos Darts Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepelák Zdeněk | 26 | : | 15 | Rous Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Magistři Duo A Most | 5 | : | 13 | Vyprahlo A Čáslavka | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 16 | : | 29 | Šalát Marek |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Draci Ohníč | 9 | : | 9 | Magistři Duo A Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 21 | : | 20 | Zajíc Roman |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | 10 | : | 8 | Hrušky Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 22 | : | 21 | Bučková Kateřina |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Draci Ohníč | 8 | : | 10 | Karma Darts Litvínov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
13:00 | Švambergová Lenka | 19 | : | 23 | Jedinák David |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | 4 | : | 14 | Pijonýři B Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 12 | : | 31 | Čepelák Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | 14 | : | 4 | Magistři Duo A Most | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Coupé René | 30 | : | 12 | Zajíc Roman |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Kosmos Darts Most | 7 | : | 11 | Odyssea Litvínov | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 21 | : | 25 | Vašina Kamil |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | 9 | : | 9 | Hrušky Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 22 | : | 23 | Bučková Kateřina |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Pijonýři B Litvínov | 11 | : | 7 | Draci Ohníč | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Čepelák Zdeněk | 24 | : | 20 | Švamberg Pavel |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Hrušky Litvínov | 13 | : | 5 | Sokolovna Viktoria Lom | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 30 | : | 15 | Sálus Luboš |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Magistři Duo A Most | 5 | : | 13 | Kosmos Darts Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 17 | : | 28 | Rous Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Karma Darts Litvínov | 14 | : | 4 | Vyprahlo A Čáslavka | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Trampota Jan | 31 | : | 16 | Šalát Marek |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Draci Ohníč | | | | Odyssea Litvínov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | | | | Magistři Duo A Most | Čáslavka, Teplice | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Kosmos Darts Most | | | | Hrušky Litvínov | Kosmos, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | | | | Karma Darts Litvínov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | | | | Pijonýři B Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Hrušky Litvínov | | | | Vyprahlo B Čáslavka | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Magistři Duo A Most | | | | Draci Ohníč | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Karma Darts Litvínov | | | | Kosmos Darts Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Odyssea Litvínov | | | | Vyprahlo A Čáslavka | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Pijonýři B Litvínov | | | | Sokolovna Viktoria Lom | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Kosmos Darts Most | | | | Pijonýři B Litvínov | Kosmos, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Draci Ohníč | | | | Hrušky Litvínov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | | | | Karma Darts Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | | | | Odyssea Litvínov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Hrušky Litvínov | | | | Vyprahlo A Čáslavka | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Karma Darts Litvínov | | | | Draci Ohníč | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Odyssea Litvínov | | | | Kosmos Darts Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Magistři Duo A Most | | | | Sokolovna Viktoria Lom | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Pijonýři B Litvínov | | | | Vyprahlo B Čáslavka | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 28.4.2024 | Odyssea Litvínov | | | | Vyprahlo B Čáslavka | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | | | | Magistři Duo A Most | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Kosmos Darts Most | | | | Magistři Duo A Most | Kosmos, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | | | | Odyssea Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Draci Ohníč | | | | Pijonýři B Litvínov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | | | | Hrušky Litvínov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | | | | Karma Darts Litvínov | Čáslavka, Teplice | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Pijonýři B Litvínov | | | | Vyprahlo A Čáslavka | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Hrušky Litvínov | | | | Kosmos Darts Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Karma Darts Litvínov | | | | Sokolovna Viktoria Lom | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Magistři Duo A Most | | | | Vyprahlo B Čáslavka | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Odyssea Litvínov | | | | Draci Ohníč | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Štamgasti A Žerotín | 6 | : | 12 | Piráti C Louny | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | | 20 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Sympaťáci Podbořany | 11 | : | 7 | P.P. Poláky | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | 24 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Kameňáci Libořice | 7 | : | 11 | Ložisková mafie C1 Pšov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 11 | : | 7 | Štamgasti A Žerotín | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | P.P. Poláky | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | 23 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | A je to Predators Chomutov | 7 | : | 11 | Markéta Vydle Jirkov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Piráti C Louny | 6 | : | 12 | Kameňáci Libořice | Slávie, Louny | |
17:00 | | 16 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 12 | : | 6 | Piráti C Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Sympaťáci Podbořany | 14 | : | 4 | A je to Predators Chomutov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | 30 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Kameňáci Libořice | 11 | : | 7 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 27 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Štamgasti A Žerotín | 12 | : | 6 | Kameňáci Libořice | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 8 | : | 10 | Ložisková mafie C1 Pšov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 5 | : | 13 | Sympaťáci Podbořany | Áčko, Jirkov | |
17:00 | | 16 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 10 | : | 8 | Štamgasti A Žerotín | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | A je to Predators Chomutov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | A je to Predators Chomutov | 11 | : | 7 | P.P. Poláky | Tykev, Chomutov | |
13:00 | | 27 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 9 | : | 9 | Rozcestí A Podbořany | Áčko, Jirkov | |
17:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | P.P. Poláky | 8 | : | 10 | Markéta Vydle Jirkov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Piráti C Louny | 1 | : | 17 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Slávie, Louny | |
16:00 | | 7 | : | 35 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Rozcestí A Podbořany | 5 | : | 13 | Sympaťáci Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Pá | 17.11.2023 | Štamgasti A Žerotín | 10 | : | 8 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
18:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 14 | : | 4 | Kameňáci Libořice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | 31 | : | 10 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | P.P. Poláky | 1 | : | 17 | Sympaťáci Podbořany | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | 4 | : | 35 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Piráti C Louny | 5 | : | 13 | Štamgasti A Žerotín | Slávie, Louny | |
17:00 | | 12 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | P.P. Poláky | 11 | : | 7 | Rozcestí A Podbořany | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Kameňáci Libořice | 8 | : | 10 | Piráti C Louny | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 17 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 6 | : | 12 | A je to Predators Chomutov | Áčko, Jirkov | |
17:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | A je to Predators Chomutov | 7 | : | 11 | Sympaťáci Podbořany | Tykev, Chomutov | |
13:00 | | 22 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 7 | : | 11 | Kameňáci Libořice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Piráti C Louny | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | Slávie, Louny | |
17:00 | | 24 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 10 | : | 8 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | 24 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Sympaťáci Podbořany | 12 | : | 6 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | 27 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Kameňáci Libořice | 6 | : | 12 | Štamgasti A Žerotín | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 18 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Štamgasti A Žerotín | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | A je to Predators Chomutov | 13 | : | 5 | Rozcestí A Podbořany | Tykev, Chomutov | |
13:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Rozcestí A Podbořany | 14 | : | 4 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | | 30 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | P.P. Poláky | 8 | : | 10 | A je to Predators Chomutov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | 24 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Sympaťáci Podbořany | 17 | : | 1 | Rozcestí A Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | 34 | : | 7 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 13 | : | 5 | Piráti C Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Markéta Vydle Jirkov | 8 | : | 10 | P.P. Poláky | Áčko, Jirkov | |
17:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 18 | : | 0 | Markéta Vydle Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 36 | : | 0 | Zenko Jaroslav |
Zadal: | Vrbata Martin | 11.2.2024 13:46 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Kameňáci Libořice | 10 | : | 8 | P.P. Poláky | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 22 | : | 21 | Dvořák Martin |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 2 | : | 16 | Sympaťáci Podbořany | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Kopecká Markéta | 10 | : | 33 | Večeře Miroslav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Piráti C Louny | 6 | : | 12 | A je to Predators Chomutov | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 18 | : | 29 | Schneider Pavel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Sympaťáci Podbořany | 8 | : | 10 | Štamgasti A Žerotín | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Jaremčuk Jiří | 21 | : | 21 | Konejl Josef |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | A je to Predators Chomutov | 14 | : | 4 | Kameňáci Libořice | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 30 | : | 17 | Beneš Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | P.P. Poláky | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 22 | : | 24 | Vrbata Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Markéta Vydle Jirkov | 3 | : | 15 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Áčko, Jirkov | |
16:00 | Chrapovič Vít | 10 | : | 31 | Kopecká Markéta |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | Piráti C Louny | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 25 | : | 20 | Baštová Pavla |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Štamgasti A Žerotín | 11 | : | 7 | Rozcestí A Podbořany | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 26 | : | 16 | Lassman Viktor |
|
| 4. | Ne | 25.2.2024 | A je to Predators Chomutov | 5 | : | 13 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 13 | : | 28 | Kopecká Markéta |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 14 | : | 4 | A je to Predators Chomutov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 31 | : | 16 | Schneider Pavel |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Štamgasti A Žerotín | 15 | : | 3 | Markéta Vydle Jirkov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 31 | : | 12 | Chrapovič Vít |
Zadal: | Konejl Josef | 3.3.2024 17:09 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Piráti C Louny | 7 | : | 11 | Sympaťáci Podbořany | Slávie, Louny | |
16:00 | Baštová Pavla | 14 | : | 24 | Večeře Miroslav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Kameňáci Libořice | 9 | : | 9 | Rozcestí A Podbořany | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 20 | : | 20 | Lassman Viktor |
|
| 6. | Ne | 10.3.2024 | A je to Predators Chomutov | 13 | : | 5 | Piráti C Louny | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 29 | : | 15 | Baštová Pavla |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 11 | : | 7 | P.P. Poláky | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 26 | : | 20 | Dvořák Martin |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 8 | : | 10 | Rozcestí A Podbořany | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 22 | : | 23 | Lassman Viktor |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Sympaťáci Podbořany | 10 | : | 8 | Kameňáci Libořice | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 25 | : | 18 | Beneš Martin |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | P.P. Poláky | 3 | : | 15 | Štamgasti A Žerotín | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 11 | : | 32 | Konejl Josef |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Markéta Vydle Jirkov | 12 | : | 6 | Piráti C Louny | Áčko, Jirkov | |
16:00 | Chrapovič Vít | 28 | : | 12 | Baštová Pavla |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | | | | Sympaťáci Podbořany | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Štamgasti A Žerotín | | | | A je to Predators Chomutov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Kameňáci Libořice | | | | Markéta Vydle Jirkov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | | | | Rozcestí A Podbořany | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Piráti C Louny | | | | P.P. Poláky | Slávie, Louny | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Sympaťáci Podbořany | | | | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Markéta Vydle Jirkov | | | | Ložisková mafie C1 Pšov | Áčko, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | P.P. Poláky | | | | Kameňáci Libořice | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Rozcestí A Podbořany | | | | Štamgasti A Žerotín | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | | | | P.P. Poláky | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Štamgasti A Žerotín | | | | Sympaťáci Podbořany | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Kameňáci Libořice | | | | A je to Predators Chomutov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | | | | Markéta Vydle Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Piráti C Louny | | | | Rozcestí A Podbořany | Slávie, Louny | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | A je to Predators Chomutov | | | | Ložisková mafie C1 Pšov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Sympaťáci Podbořany | | | | Piráti C Louny | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | P.P. Poláky | | | | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Markéta Vydle Jirkov | | | | Štamgasti A Žerotín | Áčko, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Rozcestí A Podbořany | | | | Kameňáci Libořice | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Štamgasti A Žerotín | | | | P.P. Poláky | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Kameňáci Libořice | | | | Sympaťáci Podbořany | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Rozcestí A Podbořany | | | | Ložisková mafie C1 Pšov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | | | | A je to Predators Chomutov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Piráti C Louny | | | | Markéta Vydle Jirkov | Slávie, Louny | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Sympaťáci Podbořany | | | | Ložisková mafie C1 Pšov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | A je to Predators Chomutov | | | | Štamgasti A Žerotín | Tykev, Chomutov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | P.P. Poláky | | | | Piráti C Louny | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Markéta Vydle Jirkov | | | | Kameňáci Libořice | Áčko, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Rozcestí A Podbořany | | | | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Piráti B Louny | 12 | : | 6 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Slávie, Louny | |
16:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 10 | : | 8 | Jahoda A Žatec | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Rozcestí B Podbořany | 7 | : | 11 | Lišáci Vroutek | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Jahoda A Žatec | 9 | : | 9 | Piráti B Louny | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 24 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Silver Fox Vrbice | 9 | : | 9 | Rytíři Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 5 | : | 13 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Duha Jirkov | 8 | : | 10 | Silver Fox Vrbice | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 13 | : | 5 | Jahoda A Žatec | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 7 | : | 11 | Supíci Slovan B Kadaň | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Silver Fox Vrbice | 6 | : | 12 | Rozcestí B Podbořany | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 7 | : | 11 | Piráti B Louny | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Lišáci Vroutek | 12 | : | 6 | Rytíři Jirkov | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Rytíři Jirkov | 11 | : | 7 | Duha Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Piráti B Louny | 8 | : | 10 | Supíci Slovan B Kadaň | Slávie, Louny | |
16:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Lišáci Vroutek | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | 30 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Rozcestí B Podbořany | 11 | : | 7 | Rytíři Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 16 | : | 2 | Věčná Žízeň Lipno | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 33 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Duha Jirkov | 9 | : | 9 | Rozcestí B Podbořany | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | 18 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Silver Fox Vrbice | 9 | : | 9 | Lišáci Vroutek | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 10 | : | 8 | Piráti B Louny | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 26 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Jahoda A Žatec | 14 | : | 4 | Věčná Žízeň Lipno | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 30 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Lišáci Vroutek | 10 | : | 8 | Rozcestí B Podbořany | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Piráti B Louny | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Slávie, Louny | |
16:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Rytíři Jirkov | 13 | : | 5 | Silver Fox Vrbice | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Supíci Slovan B Kadaň | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Silver Fox Vrbice | 6 | : | 12 | Duha Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | | 18 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 13 | : | 5 | Věčná Žízeň Lipno | Slovan, Kadaň | |
13:00 | | 27 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Jahoda A Žatec | 7 | : | 11 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | 16 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Rozcestí B Podbořany | 14 | : | 4 | Silver Fox Vrbice | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | 30 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Jahoda A Žatec | 5 | : | 13 | Supíci Slovan B Kadaň | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 19 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Piráti B Louny | 9 | : | 9 | Věčná Žízeň Lipno | Slávie, Louny | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Rytíři Jirkov | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Duha Jirkov | 4 | : | 14 | Rytíři Jirkov | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | 11 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Piráti B Louny | Slovan, Kadaň | |
17:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Duha Jirkov | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | 18 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Rytíři Jirkov | 7 | : | 11 | Rozcestí B Podbořany | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 4 | : | 14 | Club U Ramba Důchodci Žatec | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | 11 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Lišáci Vroutek | 7 | : | 11 | Silver Fox Vrbice | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Rozcestí B Podbořany | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Rozcestí B Podbořany | 14 | : | 4 | Věčná Žízeň Lipno | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | Puchrik Rudolf | 30 | : | 11 | Kocek Petr |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Lišáci Vroutek | 8 | : | 10 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 21 | : | 25 | Čechlovský Josef |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Silver Fox Vrbice | 9 | : | 9 | Piráti B Louny | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 22 | : | 23 | Holub Miroslav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Rytíři Jirkov | 12 | : | 6 | Supíci Slovan B Kadaň | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 27 | : | 15 | Přívratský Daniel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 14 | : | 4 | Rytíři Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 30 | : | 17 | Pletichová Marie |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 19 | : | 24 | Týmr Vlastimil |
Zadal: | Kocek Petr | 18.2.2024 21:43 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Silver Fox Vrbice | 14 | : | 4 | Supíci Slovan B Kadaň | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 31 | : | 17 | Přívratský Daniel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Piráti B Louny | 8 | : | 10 | Duha Jirkov | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 20 | : | 22 | Hubínek Karel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Jahoda A Žatec | 8 | : | 10 | Rozcestí B Podbořany | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 20 | : | 23 | Puchrik Rudolf |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Jahoda A Žatec | 11 | : | 7 | Duha Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 24 | : | 19 | Soukup Martin |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Rozcestí B Podbořany | 14 | : | 4 | Piráti B Louny | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | Puchrik Rudolf | 30 | : | 12 | Holub Miroslav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Lišáci Vroutek | 12 | : | 6 | Jahoda A Žatec | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 28 | : | 15 | Androvič Josef |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Silver Fox Vrbice | 4 | : | 14 | Club U Ramba Důchodci Žatec | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 15 | : | 31 | Čechlovský Josef |
Zadal: | Novák Karel | 3.3.2024 16:06 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 9 | : | 9 | Duha Jirkov | Slovan, Kadaň | |
16:00 | Přívratský Daniel | 20 | : | 22 | Hubínek Karel |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Rytíři Jirkov | 9 | : | 9 | Věčná Žízeň Lipno | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 25 | : | 23 | Kocek Petr |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Jahoda A Žatec | 7 | : | 11 | Rytíři Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Androvič Josef | 19 | : | 25 | Pletichová Marie |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Duha Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 22 | : | 24 | Hubínek Karel |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Piráti B Louny | 6 | : | 12 | Lišáci Vroutek | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 19 | : | 25 | Kudláček Slavomír |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 14 | : | 4 | Silver Fox Vrbice | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 30 | : | 17 | Kerešťan Petr |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 4 | : | 14 | Rozcestí B Podbořany | Slovan, Kadaň | |
17:00 | Přívratský Daniel | 16 | : | 30 | Puchrik Rudolf |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Jahoda A Žatec | | | | Silver Fox Vrbice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Rozcestí B Podbořany | | | | Club U Ramba Důchodci Žatec | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Lišáci Vroutek | | | | Supíci Slovan B Kadaň | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Duha Jirkov | | | | Věčná Žízeň Lipno | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Rytíři Jirkov | | | | Piráti B Louny | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | | | | Lišáci Vroutek | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Věčná Žízeň Lipno | | | | Rozcestí B Podbořany | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Piráti B Louny | | | | Silver Fox Vrbice | Slávie, Louny | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Duha Jirkov | | | | Jahoda A Žatec | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | | | | Rytíři Jirkov | Slovan, Kadaň | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Rozcestí B Podbořany | | | | Jahoda A Žatec | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Lišáci Vroutek | | | | Věčná Žízeň Lipno | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | | | | Silver Fox Vrbice | Slovan, Kadaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Duha Jirkov | | | | Piráti B Louny | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | | | | Silver Fox Vrbice | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Piráti B Louny | | | | Rozcestí B Podbořany | Slávie, Louny | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Věčná Žízeň Lipno | | | | Rytíři Jirkov | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Duha Jirkov | | | | Supíci Slovan B Kadaň | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Jahoda A Žatec | | | | Lišáci Vroutek | Darts klub Jahoda, Žatec | |
15:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Rytíři Jirkov | | | | Club U Ramba Důchodci Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Rozcestí B Podbořany | | | | Supíci Slovan B Kadaň | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Lišáci Vroutek | | | | Piráti B Louny | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Silver Fox Vrbice | | | | Věčná Žízeň Lipno | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Duha Jirkov | | | | Club U Ramba Důchodci Žatec | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Rytíři Jirkov | | | | Jahoda A Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | | | | Rozcestí B Podbořany | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Piráti B Louny | | | | Rytíři Jirkov | Slávie, Louny | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Silver Fox Vrbice | | | | Jahoda A Žatec | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Věčná Žízeň Lipno | | | | Duha Jirkov | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | | | | Lišáci Vroutek | Slovan, Kadaň | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Cowhand C Dušníky | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Corso Exitus A Děčín | 14 | : | 4 | Corso Exitus B Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 31 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 15 | : | 3 | Cowhand C Dušníky | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | | 32 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | 11 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Corso Exitus B Děčín | 8 | : | 10 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 13 | : | 5 | Ryky Centrál Česká Lípa | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | WFS "B" Evaň | 10 | : | 8 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Formani Tupadly | 8 | : | 10 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Corso Exitus A Děčín | 16 | : | 2 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 34 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Corso Exitus B Děčín | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Formani Tupadly | 9 | : | 9 | Cowhand C Dušníky | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Corso Exitus A Děčín | 11 | : | 7 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Cowhand C Dušníky | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 B Libochovice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 13 | : | 5 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | 28 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | WFS "B" Evaň | 11 | : | 7 | Formani Tupadly | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Corso Exitus B Děčín | 8 | : | 10 | Ryky Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Ryky Centrál Česká Lípa | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | 26 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 10 | : | 8 | WFS "B" Evaň | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Formani Tupadly | 5 | : | 13 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | | 14 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 11 | : | 7 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | WFS "B" Evaň | 3 | : | 15 | Cowhand C Dušníky | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 16 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Corso Exitus B Děčín | 1 | : | 17 | Corso Exitus A Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 5 | : | 34 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Cowhand C Dušníky | 12 | : | 6 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Corso Exitus A Děčín | 17 | : | 1 | Ryky Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 34 | : | 5 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 6 | : | 12 | Corso Exitus B Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
11:00 | | 18 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | WFS "B" Evaň | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | | 27 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 5 | : | 13 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 4 | : | 14 | Formani Tupadly | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | 12 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Cowhand C Dušníky | 6 | : | 12 | Formani Tupadly | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | 16 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Corso Exitus B Děčín | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 4 | : | 14 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | 14 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 7 | : | 11 | Cowhand C Dušníky | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus B Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
14:00 | | 13 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Formani Tupadly | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | | 18 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
13:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | Formani Tupadly | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | WFS "B" Evaň | 11 | : | 7 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 9 | : | 9 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | WFS "B" Evaň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 26 | : | 23 | Zelinka Štěpán |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Corso Exitus A Děčín | 12 | : | 6 | Bulldogs 06 B Libochovice | Corso Restaurace, Děčín | |
15:00 | Čáp Milan | 25 | : | 16 | Řepíková Marcela |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 8 | : | 10 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 21 | : | 24 | Husák Martin |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Formani Tupadly | 12 | : | 6 | Ryky Centrál Česká Lípa | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Pokorný Josef | 28 | : | 19 | Kolářová Jana |
Zadal: | Kutín Jiří | 11.2.2024 19:59 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Corso Exitus B Děčín | 5 | : | 13 | Cowhand C Dušníky | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novák Antonín | 16 | : | 28 | Funk David |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 10 | : | 8 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 21 | : | 21 | Just Michal |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 13 | : | 5 | Corso Exitus B Děčín | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 30 | : | 17 | Novák Antonín |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Corso Exitus A Děčín | 9 | : | 9 | Formani Tupadly | Corso Restaurace, Děčín | |
16:00 | Koreš Jiří | 22 | : | 19 | Pokorný Josef |
Zadal: | Koreš Jiří | 18.2.2024 18:30 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | WFS "B" Evaň | 16 | : | 2 | Ryky Centrál Česká Lípa | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 33 | : | 8 | Kolářová Jana |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Cowhand C Dušníky | 12 | : | 6 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Funk David | 25 | : | 16 | Beznoska Miloš |
|
| 3. | Ne | 25.2.2024 | Formani Tupadly | 9 | : | 9 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 20 | : | 21 | Borovský Jakub |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 6 | : | 12 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 17 | : | 26 | Husák Martin |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Corso Exitus A Děčín | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Corso Restaurace, Děčín | |
15:00 | Čáp Milan | 22 | : | 23 | Zelinka Štěpán |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 8 | : | 10 | Cowhand C Dušníky | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 19 | : | 24 | Funk David |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Corso Exitus B Děčín | 16 | : | 2 | Bulldogs 06 B Libochovice | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novák Antonín | 33 | : | 10 | Řepíková Marcela |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Cowhand C Dušníky | 6 | : | 12 | Corso Exitus A Děčín | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Funk David | 16 | : | 29 | Čáp Milan |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Formani Tupadly | 15 | : | 3 | Corso Exitus B Děčín | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 32 | : | 9 | Novák Antonín |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 7 | : | 11 | Bulldogs 06 B Libochovice | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 21 | : | 25 | Řepíková Marcela |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 6 | : | 12 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 19 | : | 25 | Beznoska Miloš |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 14 | : | 4 | Ryky Centrál Česká Lípa | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 29 | : | 10 | Kolářová Jana |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | WFS "B" Evaň | 12 | : | 6 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 27 | : | 20 | Schlenkerová Nikola |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | | | | Formani Tupadly | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Corso Exitus A Děčín | | | | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Corso Restaurace, Děčín | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | | | | Cowhand C Dušníky | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 31.3.2024 | Corso Exitus B Děčín | | | | WFS "B" Evaň | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | | | | Corso Exitus A Děčín | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | | | | FP Darts Centrál Česká Lípa | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Cowhand C Dušníky | | | | Corso Exitus B Děčín | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | WFS "B" Evaň | | | | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | | | | Formani Tupadly | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | | | | Cowhand C Dušníky | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Formani Tupadly | | | | Corso Exitus A Děčín | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | | | | Bulldogs 06 B Libochovice | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Corso Exitus B Děčín | | | | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | | | | Corso Exitus B Děčín | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | | | | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | WFS "B" Evaň | | | | Corso Exitus A Děčín | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | | | | Formani Tupadly | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Cowhand C Dušníky | | | | Ryky Centrál Česká Lípa | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | | | | WFS "B" Evaň | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 28.4.2024 | Corso Exitus A Děčín | | | | Cowhand C Dušníky | Corso Restaurace, Děčín | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | | | | Bulldogs 06 B Libochovice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | | | | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | | | | WFS "B" Evaň | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Corso Exitus B Děčín | | | | Formani Tupadly | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Cowhand C Dušníky | | | | FP Darts Centrál Česká Lípa | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | | | | Ryky Centrál Česká Lípa | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | | | | Corso Exitus A Děčín | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | WFS "B" Evaň | | | | Corso Exitus B Děčín | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Formani Tupadly | | | | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 12 | : | 6 | Best of Úštěk | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Bombardéři B Děčany | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 22 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 6 | : | 12 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 11 | : | 7 | Flames Litoměřice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 10 | : | 8 | Kopeček Slavoj Děčín | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 20 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Best of Úštěk | 13 | : | 5 | Šenk Team B Ludvíkovice | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Flames Litoměřice | 9 | : | 9 | Traktor Litoměřice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Bombardéři B Děčany | 13 | : | 5 | Flames Litoměřice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 30 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 5 | : | 13 | Asterix Rebelové Nový bor | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 14 | : | 4 | Best of Úštěk | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | 30 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 9 | : | 9 | Kopeček Slavoj Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 26 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 15 | : | 3 | Bulldogs 06 A Libochovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | 31 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 6 | : | 12 | Traktor Litoměřice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 16 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 5 | : | 13 | Asterix Rebelové Nový bor | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 18 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Best of Úštěk | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | | 31 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Flames Litoměřice | 7 | : | 11 | Rock Klub Marný Lovosice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 12 | : | 6 | Šenk Team B Ludvíkovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 29 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Bombardéři B Děčany | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 A Libochovice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 9 | : | 9 | Traktor Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Traktor Litoměřice | 9 | : | 9 | Bombardéři B Děčany | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 23 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Best of Úštěk | 11 | : | 7 | Kopeček Slavoj Děčín | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 7 | : | 11 | Bombardéři B Děčany | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 13 | : | 5 | Šenk Team B Ludvíkovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 27 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 12 | : | 6 | Asterix Rebelové Nový bor | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Flames Litoměřice | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 A Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 4 | : | 14 | Best of Úštěk | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Traktor Litoměřice | 10 | : | 8 | Flames Litoměřice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | Bombardéři B Děčany | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 15 | : | 3 | Kopeček Slavoj Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | 32 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 4 | : | 14 | Rock Klub Marný Lovosice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 12 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 17 | : | 1 | Šenk Team B Ludvíkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | 34 | : | 6 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 14 | : | 4 | Best of Úštěk | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | 31 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Traktor Litoměřice | 14 | : | 4 | Bulldogs 06 A Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 30 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 10 | : | 8 | Flames Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | | 21 | : | 19 | |
|
| 0. | So | 20.1.2024 | Best of Úštěk | 7 | : | 11 | Asterix Rebelové Nový bor | Pod Podloubím, Úštěk | |
14:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 0 | : | 18 | Bombardéři B Děčany | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | 0 | : | 36 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Traktor Litoměřice | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | 27 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Bombardéři B Děčany | 4 | : | 14 | Traktor Litoměřice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | 10 | : | 32 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Kutzlerová Ludmila | 27 | : | 16 | Audyová Iva |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 8 | : | 10 | Kopeček Slavoj Děčín | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 18 | : | 24 | Bírovka Martin |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Traktor Litoměřice | 15 | : | 3 | Šenk Team B Ludvíkovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 31 | : | 9 | Aronová Lenka |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bombardéři B Děčany | 10 | : | 8 | Asterix Rebelové Nový bor | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 25 | : | 20 | Kurková Jiřina |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 11 | : | 7 | Rock Klub Marný Lovosice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Paříková Eliška | 26 | : | 17 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 12 | : | 6 | Flames Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 27 | : | 15 | Král Josef |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Best of Úštěk | 14 | : | 4 | Bulldogs 06 A Libochovice | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 28 | : | 16 | Kropáček Josef |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 5 | : | 13 | Traktor Litoměřice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 14 | : | 29 | Bělohoubek Petr |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Flames Litoměřice | 9 | : | 9 | Best of Úštěk | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 23 | : | 20 | Círusová Zuzana |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 4 | : | 14 | Bombardéři B Děčany | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 12 | : | 31 | Zemek Lukáš |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 16 | : | 2 | Šenk Team B Ludvíkovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Kutzlerová Ludmila | 34 | : | 11 | Vítková Marie |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 2 | : | 16 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 11 | : | 32 | Audyová Iva |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Bombardéři B Děčany | 11 | : | 7 | Kopeček Slavoj Děčín | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 28 | : | 20 | Merunka Jan |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Flames Litoměřice | 5 | : | 13 | Asterix Rebelové Nový bor | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 14 | : | 29 | Paříková Eliška |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 7 | : | 11 | Rock Klub Marný Lovosice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 19 | : | 25 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Traktor Litoměřice | 13 | : | 5 | Best of Úštěk | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 29 | : | 14 | Círusová Zuzana |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 7 | : | 11 | Flames Litoměřice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 18 | : | 25 | Král Josef |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 14 | : | 4 | Bulldogs 06 A Libochovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 31 | : | 14 | Kropáček Josef |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 6 | : | 12 | Traktor Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 19 | : | 27 | Šalman Václav |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Best of Úštěk | 11 | : | 7 | Bombardéři B Děčany | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 27 | : | 19 | Zemek Lukáš |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | | | | Best of Úštěk | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Flames Litoměřice | | | | Kopeček Slavoj Děčín | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | | | | Šenk Team B Ludvíkovice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Bombardéři B Děčany | | | | Čeští Lvi Vlci Mimoň | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Traktor Litoměřice | | | | Asterix Rebelové Nový bor | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | | | | Traktor Litoměřice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | | | | Bombardéři B Děčany | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | | | | Bulldogs 06 A Libochovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | | | | Rock Klub Marný Lovosice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Best of Úštěk | | | | Flames Litoměřice | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Bombardéři B Děčany | | | | Šenk Team B Ludvíkovice | U Buřtů, Děčany | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | | | | Asterix Rebelové Nový bor | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | | | | Best of Úštěk | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Traktor Litoměřice | | | | Kopeček Slavoj Děčín | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | | | | Flames Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Best of Úštěk | | | | Traktor Litoměřice | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | | | | Bulldogs 06 A Libochovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | | | | Bombardéři B Děčany | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Flames Litoměřice | | | | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 28.4.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | | | | Rock Klub Marný Lovosice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Bombardéři B Děčany | | | | Best of Úštěk | U Buřtů, Děčany | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | | | | Kopeček Slavoj Děčín | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Flames Litoměřice | | | | Šenk Team B Ludvíkovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | | | | Asterix Rebelové Nový bor | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Traktor Litoměřice | | | | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | | | | Traktor Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | | | | Bulldogs 06 A Libochovice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | | | | Bombardéři B Děčany | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Best of Úštěk | | | | Rock Klub Marný Lovosice | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | | | | Flames Litoměřice | Na Kopečku, Děčín VI | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | Špunt bar, Most | |
16:00 | | 15 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Hvjezda Teplice | 9 | : | 9 | 50+ Litvínov | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 30.9.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 9 | : | 9 | Špuntíci 2011 B Most | U Páji, Most | |
16:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Podvěžáci Osek | 10 | : | 8 | Hvjezda Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Bukáč Litvínoff | 10 | : | 8 | Náměstíčko Machy Team Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | | 23 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | 50+ Litvínov | 7 | : | 11 | Podvěžáci Osek | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Hvjezda Teplice | 6 | : | 12 | Bohémové z Fénixu Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | U Vraha, Bílina | |
14:00 | | 20 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 14 | : | 4 | U Páji Odpadlíci Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | | 29 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 11 | : | 7 | 50+ Litvínov | Fénix, Most | |
17:00 | | 26 | : | 23 | |
|
| 0. | Pá | 20.10.2023 | Bukáč Litvínoff | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | Bukový Háj, Litvínov | |
18:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 8 | : | 10 | Bukáč Litvínoff | U Páji, Most | |
13:00 | | 19 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 13 | : | 5 | Darts Vaders Litvínov | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | | 26 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Podvěžáci Osek | 7 | : | 11 | Bohémové z Fénixu Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | 50+ Litvínov | 14 | : | 4 | Možná Zavřeme Bílina | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | 29 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Metro Renegades Most | 8 | : | 10 | U Páji Odpadlíci Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | | 22 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 3 | : | 15 | Podvěžáci Osek | U Vraha, Bílina | |
16:00 | | 10 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Bukáč Litvínoff | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | | 17 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 12 | : | 6 | Špuntíci 2011 B Most | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | So | 4.11.2023 | Metro Renegades Most | 12 | : | 6 | Špuntíci 2011 B Most | Metro Music Pub Club, Most | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Darts Vaders Litvínov | 12 | : | 6 | Metro Renegades Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Pá | 10.11.2023 | Bukáč Litvínoff | 8 | : | 10 | Špuntíci 2011 B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
18:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | U Páji, Most | |
16:00 | | 13 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 17 | : | 1 | Možná Zavřeme Bílina | Fénix, Most | |
17:00 | | 34 | : | 5 | |
|
| 0. | So | 18.11.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | Na Náměstíčku, Most | |
15:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Darts Vaders Litvínov | 13 | : | 5 | Špuntíci 2011 B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | 50+ Litvínov | 4 | : | 14 | Hvjezda Teplice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | 18 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 12 | : | 6 | Bukáč Litvínoff | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | | 27 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Metro Renegades Most | 15 | : | 3 | Náměstíčko Machy Team Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | | 32 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Hvjezda Teplice | 10 | : | 8 | Podvěžáci Osek | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Podvěžáci Osek | 10 | : | 8 | 50+ Litvínov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 7 | : | 11 | Náměstíčko Machy Team Most | U Páji, Most | |
16:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 12 | : | 6 | Hvjezda Teplice | Fénix, Most | |
17:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Metro Renegades Most | 12 | : | 6 | Bukáč Litvínoff | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | 50+ Litvínov | 5 | : | 13 | Bohémové z Fénixu Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | 16 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 9 | : | 9 | Náměstíčko Machy Team Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Hvjezda Teplice | 11 | : | 7 | Možná Zavřeme Bílina | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Pá | 12.1.2024 | Bukáč Litvínoff | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | Bukový Háj, Litvínov | |
18:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 12 | : | 6 | 50+ Litvínov | U Vraha, Bílina | |
15:00 | | 27 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | U Páji, Most | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 8 | : | 10 | Náměstíčko Machy Team Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 14 | : | 4 | Bukáč Litvínoff | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | | 30 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 13 | : | 5 | Podvěžáci Osek | Fénix, Most | |
17:00 | | 28 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Metro Renegades Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | | 15 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Podvěžáci Osek | 15 | : | 3 | Možná Zavřeme Bílina | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 31 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 9 | : | 9 | Bukáč Litvínoff | Špunt bar, Most | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 3 | : | 15 | Bohémové z Fénixu Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | | 10 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 17 | : | 1 | U Páji Odpadlíci Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | | 34 | : | 4 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Podvěžáci Osek | 8 | : | 10 | Darts Vaders Litvínov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 19 | : | 23 | Dostál Václav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | 50+ Litvínov | 10 | : | 8 | Bukáč Litvínoff | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 24 | : | 19 | Novák Michal |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Hvjezda Teplice | 9 | : | 9 | Náměstíčko Machy Team Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 23 | : | 25 | Mach Jakub |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 4 | : | 14 | Metro Renegades Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 13 | : | 30 | Tůma Tomáš |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 15 | : | 3 | U Páji Odpadlíci Most | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 31 | : | 12 | Korous Tomáš |
|
| 2. | Pá | 16.2.2024 | Metro Renegades Most | 10 | : | 8 | 50+ Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
18:00 | Tůma Tomáš | 25 | : | 22 | Fojtík Kamil |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 6 | : | 12 | Bohémové z Fénixu Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 19 | : | 26 | Pokorný Michal |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 11 | : | 7 | Podvěžáci Osek | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 24 | : | 18 | Chludil Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | 14 | : | 4 | Možná Zavřeme Bílina | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 31 | : | 13 | Havrila Miroslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Darts Vaders Litvínov | 12 | : | 6 | Hvjezda Teplice | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | Dostál Václav | 26 | : | 17 | Vágner Richard |
|
| 3. | Ne | 25.2.2024 | Podvěžáci Osek | 13 | : | 5 | Špuntíci 2011 B Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 28 | : | 16 | Abu Nasra Roman |
|
| 3. | Ne | 25.2.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 2 | : | 16 | Darts Vaders Litvínov | U Vraha, Bílina | |
14:00 | Havrila Miroslav | 9 | : | 34 | Dostál Václav |
|
| 3. | Ne | 25.2.2024 | Hvjezda Teplice | 14 | : | 4 | U Páji Odpadlíci Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 30 | : | 10 | Přibyl Lukáš |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 25.2.2024 18:05 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 25.2.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 10 | : | 8 | Bukáč Litvínoff | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 23 | : | 19 | Novák Michal |
|
| 3. | Pá | 1.3.2024 | 50+ Litvínov | 6 | : | 12 | Náměstíčko Machy Team Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
18:00 | Paulová Soňa | 17 | : | 26 | Mach Jakub |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 9 | : | 9 | Možná Zavřeme Bílina | U Páji, Most | |
15:00 | Přibyl Lukáš | 23 | : | 24 | Havrila Miroslav |
|
| 8. | So | 2.3.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 13 | : | 5 | Špuntíci 2011 B Most | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 29 | : | 13 | Ferenczy Pavel |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Metro Renegades Most | 9 | : | 9 | Bohémové z Fénixu Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 22 | : | 22 | Pokorný Michal |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 16 | : | 29 | Vágner Richard |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Darts Vaders Litvínov | 13 | : | 5 | 50+ Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 29 | : | 18 | Paulová Soňa |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Bukáč Litvínoff | 7 | : | 11 | Podvěžáci Osek | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 15 | : | 25 | Pěknice Ondřej |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Podvěžáci Osek | 11 | : | 7 | Metro Renegades Most | Pod Věží Osek, Osek | |
18:00 | Pěknice Ondřej | 25 | : | 19 | Tůma Dalibor |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | 50+ Litvínov | 12 | : | 6 | U Páji Odpadlíci Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 26 | : | 18 | Přibyl Lukáš |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Hvjezda Teplice | 9 | : | 9 | Bukáč Litvínoff | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 22 | : | 21 | Novák Michal |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 8 | : | 10 | Špuntíci 2011 B Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 22 | : | 23 | Abu Nasra Roman |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 10 | : | 8 | Náměstíčko Machy Team Most | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 26 | : | 20 | Mach Jakub |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Metro Renegades Most | 9 | : | 9 | Hvjezda Teplice | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 22 | : | 25 | Vágner Richard |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Darts Vaders Litvínov | 7 | : | 11 | Bohémové z Fénixu Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 21 | : | 24 | Pokorný Michal |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | 7 | : | 11 | Podvěžáci Osek | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 20 | : | 25 | Pěknice Ondřej |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 6 | : | 12 | 50+ Litvínov | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 19 | : | 27 | Čermák Petr |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Bukáč Litvínoff | 15 | : | 3 | Možná Zavřeme Bílina | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 32 | : | 10 | Havrila Miroslav |
|
| 7. | Ne | 24.3.2024 | Metro Renegades Most | | | | Možná Zavřeme Bílina | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 24.3.2024 | U Páji Odpadlíci Most | | | | Bohémové z Fénixu Most | U Páji, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 24.3.2024 | Darts Vaders Litvínov | | | | Podvěžáci Osek | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 24.3.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | | | | Hvjezda Teplice | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 24.3.2024 | Bukáč Litvínoff | | | | 50+ Litvínov | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Podvěžáci Osek | | | | U Páji Odpadlíci Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Možná Zavřeme Bílina | | | | Náměstíčko Machy Team Most | U Vraha, Bílina | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | 50+ Litvínov | | | | Metro Renegades Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Hvjezda Teplice | | | | Darts Vaders Litvínov | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Špuntíci 2011 B Most | | | | Podvěžáci Osek | Špunt bar, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | U Páji Odpadlíci Most | | | | Hvjezda Teplice | U Páji, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Darts Vaders Litvínov | | | | Možná Zavřeme Bílina | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | | | | 50+ Litvínov | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Bukáč Litvínoff | | | | Bohémové z Fénixu Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 21.4.2024 | Podvěžáci Osek | | | | Bukáč Litvínoff | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 21.4.2024 | 50+ Litvínov | | | | Darts Vaders Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 21.4.2024 | Hvjezda Teplice | | | | Špuntíci 2011 B Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 21.4.2024 | Možná Zavřeme Bílina | | | | U Páji Odpadlíci Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 21.4.2024 | Bohémové z Fénixu Most | | | | Metro Renegades Most | Fénix, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 28.4.2024 | 50+ Litvínov | | | | Špuntíci 2011 B Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Metro Renegades Most | | | | Podvěžáci Osek | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Špuntíci 2011 B Most | | | | Možná Zavřeme Bílina | Špunt bar, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | U Páji Odpadlíci Most | | | | 50+ Litvínov | U Páji, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | | | | Bohémové z Fénixu Most | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Bukáč Litvínoff | | | | Hvjezda Teplice | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Podvěžáci Osek | | | | Náměstíčko Machy Team Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Hvjezda Teplice | | | | Metro Renegades Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Možná Zavřeme Bílina | | | | Bukáč Litvínoff | U Vraha, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Bohémové z Fénixu Most | | | | Darts Vaders Litvínov | Fénix, Most | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Arsenal B Most | 9 | : | 9 | Radnice Střelci Meziboří | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 17 | : | 1 | Kozí Dech B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | | 35 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Šutráci Oldřichov | 13 | : | 5 | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | 29 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | H&H Project B Most | 10 | : | 8 | Radnice Střelci Meziboří | U Kance, Most | |
13:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 13 | : | 5 | Templáři pod Věží A Osek | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | Šutráci Oldřichov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 10 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 6 | : | 12 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 11 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 12 | : | 6 | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | 28 | : | 19 | |
|
| 0. | Pá | 20.10.2023 | Rokáč Most | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | U Páji, Most | |
18:00 | | 18 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 7 | : | 11 | Šutráci Oldřichov | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | 18 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 16 | : | 2 | Templáři pod Věží A Osek | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | 34 | : | 10 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Rokáč Most | 11 | : | 7 | Arsenal B Most | U Páji, Most | |
17:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 9 | : | 9 | U Šlenců Drink Teplice | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | 21 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Rokáč Most | 13 | : | 5 | Kozí Dech B Most | U Páji, Most | |
16:00 | | 27 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Arsenal B Most | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | Česká pivnice, Most | |
17:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Arsenal B Most | 14 | : | 4 | Kozí Dech B Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | Pá | 10.11.2023 | Kozí Dech B Most | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | Kozí dech, Most | |
18:00 | | 19 | : | 28 | |
|
| 0. | Pá | 10.11.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 12 | : | 6 | Rokáč Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
18:00 | | 27 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 10 | : | 8 | Šutráci Oldřichov | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 15 | : | 3 | Arsenal B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | | 31 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Kozí Dech B Most | 3 | : | 15 | Radnice Střelci Meziboří | Kozí dech, Most | |
16:00 | | 9 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 11 | : | 7 | Šutráci Oldřichov | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 12 | : | 6 | H&H Project B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | | 26 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 4 | : | 14 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 14 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Šutráci Oldřichov | 14 | : | 4 | Templáři pod Věží A Osek | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 6 | : | 12 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | | 16 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | H&H Project B Most | 6 | : | 12 | Rokáč Most | U Kance, Most | |
13:00 | | 20 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 8 | : | 10 | U Šlenců Drink Teplice | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 12 | : | 6 | Templáři pod Věží A Osek | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | 25 | : | 13 | |
|
| 0. | Pá | 12.1.2024 | Arsenal B Most | 8 | : | 10 | Rokáč Most | Česká pivnice, Most | |
18:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 9 | : | 9 | U Šlenců Drink Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | H&H Project B Most | 7 | : | 11 | Arsenal B Most | U Kance, Most | |
13:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Šutráci Oldřichov | 10 | : | 8 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | 23 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Kozí Dech B Most | 5 | : | 13 | Rokáč Most | Kozí dech, Most | |
17:00 | | 13 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | U Šlenců Drink Teplice | 11 | : | 7 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Kozí Dech B Most | 2 | : | 16 | Arsenal B Most | Kozí dech, Most | |
16:00 | | 8 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | H&H Project B Most | 12 | : | 6 | Kozí Dech B Most | U Kance, Most | |
13:00 | | 28 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Šutráci Oldřichov | 11 | : | 7 | U Šlenců Drink Teplice | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | 22 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Rokáč Most | 8 | : | 10 | Radnice Střelci Meziboří | U Páji, Most | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Tarnóczi Jan | 18 | : | 25 | Cina Michael |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 8 | : | 10 | Rokáč Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 21 | : | 25 | Kocourek Stanislav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | U Šlenců Drink Teplice | 5 | : | 13 | Radnice Střelci Meziboří | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 16 | : | 29 | Hoško Jakub |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Šutráci Oldřichov | 12 | : | 6 | Kozí Dech B Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 28 | : | 14 | Jordán Otto |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 4 | : | 14 | Arsenal B Most | Pod Věží Osek, Osek | |
17:00 | Jandoš Jiří | 15 | : | 30 | Srnka Pavel |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | H&H Project B Most | 14 | : | 4 | Templáři pod Věží A Osek | U Kance, Most | |
16:00 | Cina Michael | 30 | : | 11 | Jandoš Jiří |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Radnice Střelci Meziboří | 11 | : | 7 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 25 | : | 19 | Král Martin |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Kozí Dech B Most | 7 | : | 11 | U Šlenců Drink Teplice | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 17 | : | 25 | Brůžek Josef |
Zadal: | Jordán Otto | 18.2.2024 20:03 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Rokáč Most | 11 | : | 7 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 26 | : | 19 | Novotná Leona |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Arsenal B Most | 8 | : | 10 | Šutráci Oldřichov | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Stádník Miloslav | 23 | : | 23 | Müller Petr |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | Rokáč Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 11 | : | 32 | Kocourek Stanislav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 12 | : | 6 | Kozí Dech B Most | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Lazna Patrik | 25 | : | 18 | Štorkup Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 6 | : | 12 | Radnice Střelci Meziboří | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 15 | : | 25 | Hoško Jakub |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | U Šlenců Drink Teplice | 10 | : | 8 | Arsenal B Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 25 | : | 20 | Srnka Pavel |
Zadal: | Keller Tomáš | 4.3.2024 06:34 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Šutráci Oldřichov | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 17 | : | 24 | Cina Michael |
|
| 4. | Ne | 10.3.2024 | H&H Project B Most | 10 | : | 8 | U Šlenců Drink Teplice | U Kance, Most | |
16:00 | Cina Michael | 23 | : | 20 | Brůžek Josef |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Radnice Střelci Meziboří | 16 | : | 2 | Templáři pod Věží A Osek | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 34 | : | 9 | Jandoš Jiří |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Kozí Dech B Most | 5 | : | 13 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 16 | : | 29 | Novotná Leona |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Arsenal B Most | 13 | : | 5 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Stádník Miloslav | 29 | : | 16 | Král Martin |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Rokáč Most | 11 | : | 7 | Šutráci Oldřichov | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 25 | : | 19 | Müller Petr |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Templáři pod Věží A Osek | | | | Kozí Dech B Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | | | | H&H Project B Most | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | | | | Arsenal B Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | U Šlenců Drink Teplice | | | | Rokáč Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Šutráci Oldřichov | | | | Radnice Střelci Meziboří | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Arsenal B Most | | | | Templáři pod Věží A Osek | Česká pivnice, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Rokáč Most | | | | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Páji, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Radnice Střelci Meziboří | | | | U Šlenců Drink Teplice | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Kozí Dech B Most | | | | Šutráci Oldřichov | Kozí dech, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | H&H Project B Most | | | | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Kance, Most | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Templáři pod Věží A Osek | | | | H&H Project B Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | | | | Rokáč Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | U Šlenců Drink Teplice | | | | Kozí Dech B Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Šutráci Oldřichov | | | | Arsenal B Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Rokáč Most | | | | Templáři pod Věží A Osek | U Páji, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Radnice Střelci Meziboří | | | | Rumové pralinky Krauska Dubí | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Kozí Dech B Most | | | | Náměstíčko Mosquito Team Most | Kozí dech, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Arsenal B Most | | | | U Šlenců Drink Teplice | Česká pivnice, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | H&H Project B Most | | | | Šutráci Oldřichov | U Kance, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | | | | Radnice Střelci Meziboří | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | | | | Arsenal B Most | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Templáři pod Věží A Osek | | | | Radnice Střelci Meziboří | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | U Šlenců Drink Teplice | | | | H&H Project B Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Šutráci Oldřichov | | | | Rokáč Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | | | | Kozí Dech B Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Arsenal B Most | | | | Rumové pralinky Krauska Dubí | Česká pivnice, Most | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Radnice Střelci Meziboří | | | | Šutráci Oldřichov | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Rokáč Most | | | | U Šlenců Drink Teplice | U Páji, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Kozí Dech B Most | | | | Templáři pod Věží A Osek | Kozí dech, Most | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | H&H Project B Most | | | | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Kance, Most | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | So | 9.9.2023 | Dream Team B Jirkov | 8 | : | 10 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 12 | : | 6 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | 26 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Na Šrot Železná | 12 | : | 6 | Bull´s Deštnice | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Jahoda B Žatec | 10 | : | 8 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 8 | : | 10 | Blue Sharks Libočany | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 8 | : | 10 | Dream Team B Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Blue Sharks Libočany | 11 | : | 7 | Skrblíci Bítozeves | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | 27 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 16 | : | 2 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | 33 | : | 8 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Na Šrot Železná | 11 | : | 7 | Blue Sharks Libočany | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 7 | : | 11 | Dream Team B Jirkov | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 7 | : | 11 | Skrblíci Bítozeves | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 21 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Jahoda B Žatec | 4 | : | 14 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | | 11 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Blue Sharks Libočany | 9 | : | 9 | Bull´s Deštnice | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 13 | : | 5 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Na Šrot Železná | 6 | : | 12 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 9 | : | 9 | Bull´s Deštnice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Skrblíci Bítozeves | 12 | : | 6 | Na Šrot Železná | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | 27 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Dream Team B Jirkov | 9 | : | 9 | Jahoda B Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 6 | : | 12 | Jahoda B Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 20 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Bull´s Deštnice | 9 | : | 9 | Skrblíci Bítozeves | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 10 | : | 8 | Dream Team B Jirkov | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 5 | : | 13 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 11 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Bull´s Deštnice | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Jahoda B Žatec | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | 24 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Blue Sharks Libočany | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | 20 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Dream Team B Jirkov | 6 | : | 12 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | | 15 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Skrblíci Bítozeves | 6 | : | 12 | Blue Sharks Libočany | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | 17 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 5 | : | 13 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Jahoda B Žatec | 10 | : | 8 | Dream Team B Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Blue Sharks Libočany | 12 | : | 6 | Na Šrot Železná | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | 28 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Dream Team B Jirkov | 10 | : | 8 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | | 22 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 15 | : | 3 | Jahoda B Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | 32 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Bull´s Deštnice | 8 | : | 10 | Blue Sharks Libočany | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | 25 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Skrblíci Bítozeves | 10 | : | 8 | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 1 | : | 17 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | 12 | : | 35 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | 23 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Na Šrot Železná | 9 | : | 9 | Skrblíci Bítozeves | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Bull´s Deštnice | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Jahoda B Žatec | 6 | : | 12 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | 14 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Skrblíci Bítozeves | 13 | : | 5 | Bull´s Deštnice | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Dream Team B Jirkov | 10 | : | 8 | Blue Sharks Libočany | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Dunovský Michal | 25 | : | 25 | Karlovský Josef |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Jahoda B Žatec | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Hudcová Oldřiška | 21 | : | 24 | Pejchal Filip |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 8 | : | 10 | Skrblíci Bítozeves | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 18 | : | 22 | Synek Pavel |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 16 | : | 2 | Bull´s Deštnice | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Csáno Dušan | 32 | : | 9 | Filipovič Josef |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 8 | : | 10 | Na Šrot Železná | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 19 | : | 25 | Řeháková Hana |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 7 | : | 11 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 21 | : | 22 | Vančura Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Na Šrot Železná | 5 | : | 13 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 16 | : | 26 | Bohata Petr |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Bull´s Deštnice | 6 | : | 12 | Dream Team B Jirkov | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 14 | : | 27 | Dunovský Michal |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Blue Sharks Libočany | 9 | : | 9 | Jahoda B Žatec | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 20 | : | 22 | Hudcová Oldřiška |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Skrblíci Bítozeves | 8 | : | 10 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 24 | : | 21 | Hanzlík Matěj |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Dream Team B Jirkov | 12 | : | 6 | Na Šrot Železná | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Dunovský Michal | 29 | : | 14 | Řeháková Hana |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Jahoda B Žatec | 12 | : | 6 | Bull´s Deštnice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Hudcová Oldřiška | 28 | : | 19 | Filipovič Josef |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Blue Sharks Libočany | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Hurych Pavel | 25 | : | 18 | Karlovský Josef |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 12 | : | 6 | Skrblíci Bítozeves | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Csáno Dušan | 26 | : | 16 | Heřt Milan |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Manojlín Ondřej | 14 | : | 27 | Pejchal Filip |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 6 | : | 12 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 17 | : | 28 | Csáno Dušan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Na Šrot Železná | 9 | : | 9 | Jahoda B Žatec | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 22 | : | 23 | Hudcová Oldřiška |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Bull´s Deštnice | 6 | : | 12 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 18 | : | 26 | Kotek Jan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Blue Sharks Libočany | 12 | : | 6 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 25 | : | 18 | Hanzlík Matěj |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Skrblíci Bítozeves | 7 | : | 11 | Dream Team B Jirkov | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 19 | : | 24 | Dunovský Michal |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Dream Team B Jirkov | | | | Tulipán 13. pramen B Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | | | | Na Šrot Železná | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Jahoda B Žatec | | | | Skrblíci Bítozeves | Darts klub Jahoda, Žatec | |
15:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | | | | Blue Sharks Libočany | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | | | | Bull´s Deštnice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | | | | Jahoda B Žatec | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Bull´s Deštnice | | | | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Blue Sharks Libočany | | | | Dream Team B Jirkov | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Na Šrot Železná | | | | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Skrblíci Bítozeves | | | | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | | | | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | | | | Na Šrot Železná | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | | | | Skrblíci Bítozeves | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | | | | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Na Šrot Železná | | | | Dream Team B Jirkov | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Bull´s Deštnice | | | | Jahoda B Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Blue Sharks Libočany | | | | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Skrblíci Bítozeves | | | | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Dream Team B Jirkov | | | | Bull´s Deštnice | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 28.4.2024 | Jahoda B Žatec | | | | Blue Sharks Libočany | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Dream Team B Jirkov | | | | Skrblíci Bítozeves | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Jahoda B Žatec | | | | Na Šrot Železná | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | | | | Bull´s Deštnice | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | | | | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | | | | Blue Sharks Libočany | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | | | | Dream Team B Jirkov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Blue Sharks Libočany | | | | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Na Šrot Železná | | | | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Bull´s Deštnice | | | | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Skrblíci Bítozeves | | | | Jahoda B Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 6 | : | 12 | Strawberry Angels Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 14 | : | 4 | Skrblice Bítozeves | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 31 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 7 | : | 11 | ZB Karakal B Ročov | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | ZB Karakal B Ročov | 4 | : | 14 | Štamgasti B Žerotín | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | 10 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 2 | : | 16 | Liháti Krásný Dvůr | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 9 | : | 33 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 13 | : | 5 | Kameňáci Míchanice Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Štamgasti B Žerotín | 6 | : | 12 | Tulipán Chmelaři Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 14 | : | 4 | Strawberry Angels Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
17:00 | | 30 | : | 15 | |
|
| 0. | Pá | 13.10.2023 | Skrblice Bítozeves | 5 | : | 13 | Štamgasti B Žerotín | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
18:00 | | 16 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | ZB Karakal B Ročov | 8 | : | 10 | Tulipán Chmelaři Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | 18 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 4 | : | 14 | Strawberry Angels Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 11 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 17 | : | 1 | Skrblice Bítozeves | Tulipán, Žatec | |
17:00 | | 35 | : | 6 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | ZB Karakal B Ročov | 14 | : | 4 | Skrblice Bítozeves | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | 29 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 10 | : | 8 | Štamgasti B Žerotín | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 10 | : | 8 | Strawberry Vampíři Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | | 26 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 4 | : | 14 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Tulipán, Žatec | |
17:00 | | 14 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Strawberry Angels Žatec | 7 | : | 11 | Strawberry Vampíři Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 18 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Skrblice Bítozeves | 8 | : | 10 | Club U Ramba Viktoria Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | | 18 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | ZB Karakal B Ročov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 13 | : | 5 | Kameňáci Míchanice Libořice | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | | 29 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Štamgasti B Žerotín | 8 | : | 10 | ZB Karakal B Ročov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Strawberry Angels Žatec | 7 | : | 11 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 6 | : | 12 | Strawberry Vampíři Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 7 | : | 11 | Štamgasti B Žerotín | Tulipán, Žatec | |
17:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Strawberry Angels Žatec | 14 | : | 4 | Kameňáci Míchanice Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | | 29 | : | 14 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Štamgasti B Žerotín | 15 | : | 3 | Skrblice Bítozeves | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | | 32 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 9 | : | 9 | ZB Karakal B Ročov | Tulipán, Žatec | |
17:00 | | 21 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Skrblice Bítozeves | 3 | : | 15 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | | 10 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Skrblice Bítozeves | 2 | : | 16 | ZB Karakal B Ročov | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | | 9 | : | 34 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Štamgasti B Žerotín | 12 | : | 6 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | | 28 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 7 | : | 11 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 4 | : | 14 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 11 | : | 7 | Strawberry Vampíři Žatec | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Stach Jaroslav | 27 | : | 18 | Steppan Miroslav |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 8 | : | 10 | Liháti Krásný Dvůr | Tulipán, Žatec | |
16:00 | Koucký Václav | 19 | : | 23 | Dressler Martin |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Štamgasti B Žerotín | 12 | : | 6 | Strawberry Angels Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 27 | : | 20 | Dokoupil Milan |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Skrblice Bítozeves | 11 | : | 7 | Kameňáci Míchanice Libořice | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 25 | : | 20 | Holá Ivana |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 13 | : | 5 | Skrblice Bítozeves | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Steppan Miroslav | 29 | : | 15 | Ruščinová Lenka |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | 4 | : | 14 | ZB Karakal B Ročov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 10 | : | 29 | Ševčík Dušan |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Štamgasti B Žerotín | 9 | : | 9 | Liháti Krásný Dvůr | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 22 | : | 22 | Fiala Josef |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Strawberry Angels Žatec | 4 | : | 14 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 18 | : | 30 | Matúšová Irena |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | ZB Karakal B Ročov | 10 | : | 8 | Strawberry Vampíři Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 24 | : | 18 | Steppan Miroslav |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 5 | : | 13 | Liháti Krásný Dvůr | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Stach Jaroslav | 14 | : | 29 | Dressler Martin |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Skrblice Bítozeves | 10 | : | 8 | Strawberry Angels Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 21 | : | 20 | Dokoupil Milan |
Zadal: | Synek Pavel | 3.3.2024 19:56 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 3.3.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 17 | : | 1 | Kameňáci Míchanice Libořice | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 35 | : | 8 | Holá Ivana |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Strawberry Angels Žatec | 5 | : | 13 | ZB Karakal B Ročov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 16 | : | 27 | Ševčík Dušan |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Liháti Krásný Dvůr | 12 | : | 6 | Skrblice Bítozeves | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 28 | : | 18 | Synková Monika |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | 1 | : | 17 | Štamgasti B Žerotín | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 7 | : | 35 | Konejlová Zdenka |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 12 | : | 6 | Tulipán Chmelaři Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Steppan Miroslav | 28 | : | 17 | Koucký Václav |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Liháti Krásný Dvůr | | | | ZB Karakal B Ročov | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | | | | Kameňáci Míchanice Libořice | U Ramba, Žatec | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | | | | Strawberry Angels Žatec | Tulipán, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 24.3.2024 | Štamgasti B Žerotín | | | | Strawberry Vampíři Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Liháti Krásný Dvůr | | | | Tulipán Chmelaři Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Strawberry Angels Žatec | | | | Štamgasti B Žerotín | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | | | | Skrblice Bítozeves | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 7.4.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | | | | Club U Ramba Viktoria Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | ZB Karakal B Ročov | | | | Kameňáci Míchanice Libořice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Liháti Krásný Dvůr | | | | Štamgasti B Žerotín | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | | | | Strawberry Angels Žatec | U Ramba, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 14.4.2024 | Skrblice Bítozeves | | | | Strawberry Vampíři Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Liháti Krásný Dvůr | | | | Club U Ramba Viktoria Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Strawberry Angels Žatec | | | | Skrblice Bítozeves | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | | | | Tulipán Chmelaři Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 21.4.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | | | | ZB Karakal B Ročov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | | | | Štamgasti B Žerotín | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | ZB Karakal B Ročov | | | | Strawberry Angels Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Skrblice Bítozeves | | | | Liháti Krásný Dvůr | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | | | | Strawberry Vampíři Žatec | Tulipán, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 5.5.2024 | Štamgasti B Žerotín | | | | Kameňáci Míchanice Libořice | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | ZB Karakal B Ročov | | | | Liháti Krásný Dvůr | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Strawberry Angels Žatec | | | | Tulipán Chmelaři Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 12.5.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | | | | Club U Ramba Viktoria Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Bejci Býčkovice | 10 | : | 8 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | | 21 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 5 | : | 13 | Florida Team Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | 18 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 6 | : | 12 | Florida Pivaři Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | Florida Pivaři Děčín | 7 | : | 11 | Florida Team Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 18 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 17 | : | 1 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | 35 | : | 7 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 6 | : | 12 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | 16 | : | 30 | |
|
| 0. | Pá | 29.9.2023 | Florida Pivaři Děčín | 6 | : | 12 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
18:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Florida Team Děčín | 13 | : | 5 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 30 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 13 | : | 5 | Florida Pivaři Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Florida Pivaři Děčín | 4 | : | 14 | Daliborka Cobretti Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 13 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 8.10.2023 | Bejci Býčkovice | 4 | : | 14 | Florida Team Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
16:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Bejci Býčkovice | 15 | : | 3 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | | 32 | : | 9 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 6 | : | 12 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | 16 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 22.10.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 4 | : | 14 | Florida Team Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Florida Pivaři Děčín | 5 | : | 13 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 15 | : | 30 | |
|
| 0. | Ne | 29.10.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 7 | : | 11 | Daliborka Cobretti Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 8 | : | 10 | Bejci Býčkovice | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | 21 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 7 | : | 11 | Florida Team Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Florida Team Děčín | 14 | : | 4 | Daliborka Cobretti Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 30 | : | 10 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | Bejci Býčkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 25 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Florida Pivaři Děčín | 10 | : | 8 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | Daliborka Cobretti Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 25 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Florida Team Děčín | 17 | : | 1 | Florida Pivaři Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 34 | : | 3 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Bejci Býčkovice | 18 | : | 0 | Daliborka Cobretti Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | | 36 | : | 0 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 3 | : | 15 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | 11 | : | 31 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 6 | : | 12 | Florida Team Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | 16 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 10.12.2023 | Florida Pivaři Děčín | 4 | : | 14 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | 25 | : | 20 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 6 | : | 12 | Florida Pivaři Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | 16 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 13 | : | 5 | Daliborka Cobretti Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 14 | : | 4 | Bejci Býčkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Florida Team Děčín | 15 | : | 3 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 32 | : | 13 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Bejci Býčkovice | 15 | : | 3 | Florida Pivaři Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | | 32 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Florida Team Děčín | 10 | : | 8 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 22 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 14 | : | 4 | Florida Pivaři Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | 29 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 21.1.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | | 16 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Florida Team Děčín | 9 | : | 9 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 23 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Bejci Býčkovice | 8 | : | 10 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 28.1.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | 9 | : | 9 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 9 | : | 9 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 21 | : | 21 | Černá Lucie |
|
| 1. | Ne | 11.2.2024 | Bejci Býčkovice | 15 | : | 3 | Florida Pivaři Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
16:00 | Horčík Vojtěch | 32 | : | 12 | Štěpánová Ivana |
|
| 2. | Ne | 18.2.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | 10 | : | 8 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 22 | : | 22 | Horčík Vojtěch |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | Florida Team Děčín | 8 | : | 10 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 19 | : | 21 | Kocmanová Lucie |
|
| 2. | Ne | 25.2.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 4 | : | 14 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Allermann Petr | 13 | : | 29 | Kalva Martin |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | 4 | : | 14 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 17 | : | 31 | Kocmanová Lucie |
|
| 3. | Ne | 10.3.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 3 | : | 15 | Florida Team Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Černá Lucie | 10 | : | 32 | Navrátil Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Florida Team Děčín | 8 | : | 10 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 19 | : | 23 | Kalva Martin |
|
| 4. | Ne | 17.3.2024 | Bejci Býčkovice | 13 | : | 5 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
16:00 | Horčík Vojtěch | 28 | : | 17 | Allermann Petr |
|
| 3. | Ne | 24.3.2024 | Florida Pivaři Děčín | | | | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | | | | |
|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | Florida Pivaři Děčín | | | | Daliborka Cobretti Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | | | | Florida Team Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | | | | Florida Pivaři Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | | | | Bejci Býčkovice | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | | | | | |
|
| 1. | So | 13.4.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | | | | Daliborka Cobretti Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 21.4.2024 | Florida Pivaři Děčín | | | | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 21.4.2024 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | | | | Z.S. Mohykáni Dobranov | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 28.4.2024 | Florida Team Děčín | | | | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 12.5.2024 | Florida Pivaři Děčín | | | | Florida Team Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 12.5.2024 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | | | | Bejci Býčkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 12.5.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | | | | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Ložisková mafie A2 Pšov | 13 | : | 5 | Strawberry Devils Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 29 | : | 15 | Mrázek Vladimír |
Zadal: | Holub Martin | 10.9.2023 15:47 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | The Best Of Litoměřice | 13 | : | 5 | Kališníci Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Tibitanzl Lukáš | 30 | : | 15 | Šinfelt Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | No Stress Skalice | 6 | : | 12 | Torzo B Bílina | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 17 | : | 27 | Zedník Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vegas Kings Krupka | 9 | : | 9 | Black Cat Výškov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 20 | : | 24 | Čížek Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pijonýři A Litvínov | 12 | : | 6 | Fešáci Lovosice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 27 | : | 14 | Kozák Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kališníci Litoměřice | 8 | : | 10 | Pijonýři A Litvínov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Václavík Marek | 20 | : | 25 | Minařík Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Fešáci Lovosice | 10 | : | 8 | Vegas Kings Krupka | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 23 | : | 19 | Soor Werner |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Torzo B Bílina | 7 | : | 11 | The Best Of Litoměřice | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Strunzová Jitka | 16 | : | 26 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Strawberry Devils Žatec | 10 | : | 8 | Black Cat Výškov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Mrázek Vladimír | 24 | : | 21 | Čížek Zdeněk |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | No Stress Skalice | 8 | : | 10 | Strawberry Devils Žatec | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 22 | : | 23 | Mrázek Vladimír |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | The Best Of Litoměřice | 8 | : | 10 | Ložisková mafie A2 Pšov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Tibitanzl Lukáš | 21 | : | 25 | Holub Martin |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pijonýři A Litvínov | 7 | : | 11 | Torzo B Bílina | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 19 | : | 26 | Strunzová Jitka |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Vegas Kings Krupka | 10 | : | 8 | Kališníci Litoměřice | Na Střelnici, Krupka | |
17:00 | Hobza Karel | 24 | : | 19 | Václavík Marek |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Black Cat Výškov | 17 | : | 1 | Fešáci Lovosice | U Lípy, Výškov | |
17:00 | Čížek Zdeněk | 34 | : | 5 | Kozák Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kališníci Litoměřice | 8 | : | 10 | Black Cat Výškov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 19 | : | 24 | Čížek Zdeněk |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | No Stress Skalice | 8 | : | 10 | The Best Of Litoměřice | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 21 | : | 26 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Torzo B Bílina | 10 | : | 8 | Vegas Kings Krupka | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Strunzová Jitka | 24 | : | 21 | Chára Hynek |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Strawberry Devils Žatec | 12 | : | 6 | Fešáci Lovosice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Mrázek Vladimír | 26 | : | 17 | Kozák Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Ložisková mafie A2 Pšov | 11 | : | 7 | Pijonýři A Litvínov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 28 | : | 18 | Minařík Jiří |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Black Cat Výškov | 11 | : | 7 | Torzo B Bílina | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 26 | : | 20 | Zedník Jan |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | The Best Of Litoměřice | 13 | : | 5 | Strawberry Devils Žatec | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Tibitanzl Lukáš | 28 | : | 15 | Mrázek Vladimír |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Vegas Kings Krupka | 7 | : | 11 | Ložisková mafie A2 Pšov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 19 | : | 25 | Holub Martin |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Fešáci Lovosice | 6 | : | 12 | Kališníci Litoměřice | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 17 | : | 27 | Šinfelt Jiří |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Pijonýři A Litvínov | 12 | : | 6 | No Stress Skalice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 28 | : | 13 | Vencl David |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Torzo B Bílina | 12 | : | 6 | Fešáci Lovosice | U Vraha, Bílina | |
12:00 | Strunzová Jitka | 28 | : | 17 | Kozák Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Ložisková mafie A2 Pšov | 8 | : | 10 | Black Cat Výškov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 22 | : | 21 | Čížek Zdeněk |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | No Stress Skalice | 14 | : | 4 | Vegas Kings Krupka | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 30 | : | 15 | Hobza Karel |
Zadal: | Vencl David | 29.10.2023 19:19 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Kališníci Litoměřice | 14 | : | 4 | Torzo B Bílina | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 31 | : | 15 | Strunzová Jitka |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Vegas Kings Krupka | 10 | : | 8 | The Best Of Litoměřice | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 25 | : | 21 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Fešáci Lovosice | 6 | : | 12 | Ložisková mafie A2 Pšov | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 15 | : | 27 | Holub Martin |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Pijonýři A Litvínov | 16 | : | 2 | Strawberry Devils Žatec | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 34 | : | 10 | Mrázek Vladimír |
Zadal: | Minařík Jiří | 13.11.2023 11:27 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Black Cat Výškov | 9 | : | 9 | No Stress Skalice | U Lípy, Výškov | |
17:00 | Čížek Zdeněk | 21 | : | 22 | Vencl David |
|
| 2. | Ne | 19.11.2023 | Ložisková mafie A2 Pšov | 8 | : | 10 | No Stress Skalice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 21 | : | 23 | Vencl David |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | The Best Of Litoměřice | 12 | : | 6 | Pijonýři A Litvínov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Tibitanzl Lukáš | 26 | : | 16 | Minařík Jiří |
|
| 6. | Ne | 19.11.2023 | Strawberry Devils Žatec | 12 | : | 6 | Kališníci Litoměřice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Mrázek Vladimír | 27 | : | 18 | Václavík Marek |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Ložisková mafie A2 Pšov | 12 | : | 6 | Kališníci Litoměřice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 29 | : | 18 | Šinfelt Jiří |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | The Best Of Litoměřice | 13 | : | 5 | Black Cat Výškov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Tibitanzl Lukáš | 28 | : | 14 | Papežík Karel |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | No Stress Skalice | 10 | : | 8 | Fešáci Lovosice | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 25 | : | 18 | Kozák Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 26.11.2023 | Pijonýři A Litvínov | 14 | : | 4 | Vegas Kings Krupka | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 30 | : | 15 | Hobza Karel |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Kališníci Litoměřice | 9 | : | 9 | No Stress Skalice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 23 | : | 20 | Vencl David |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Torzo B Bílina | 7 | : | 11 | Ložisková mafie A2 Pšov | U Vraha, Bílina | |
13:00 | Pavelka Lubomír | 20 | : | 25 | Holub Martin |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Vegas Kings Krupka | 6 | : | 12 | Strawberry Devils Žatec | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 17 | : | 27 | Mrázek Vladimír |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Black Cat Výškov | 13 | : | 5 | Pijonýři A Litvínov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 28 | : | 19 | Minařík Jiří |
Zadal: | Papežík Karel | 10.12.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 10.12.2023 | Fešáci Lovosice | 8 | : | 10 | The Best Of Litoměřice | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 20 | : | 23 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 8. | So | 16.12.2023 | Strawberry Devils Žatec | 9 | : | 9 | Torzo B Bílina | Darts klub Jahoda, Žatec | |
18:00 | Mrázek Vladimír | 21 | : | 24 | Zedník Jan |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Fešáci Lovosice | 7 | : | 11 | Pijonýři A Litvínov | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 19 | : | 25 | Minařík Jiří |
|
| 10. | Ne | 7.1.2024 | Strawberry Devils Žatec | 10 | : | 8 | Ložisková mafie A2 Pšov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Mrázek Vladimír | 23 | : | 21 | Holub Martin |
|
| 10. | Ne | 14.1.2024 | Kališníci Litoměřice | 10 | : | 8 | The Best Of Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 22 | : | 21 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 10. | Ne | 14.1.2024 | Torzo B Bílina | 12 | : | 6 | No Stress Skalice | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Strunzová Jitka | 26 | : | 18 | Vencl David |
|
| 10. | Ne | 14.1.2024 | Black Cat Výškov | 15 | : | 3 | Vegas Kings Krupka | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 32 | : | 11 | Hobza Karel |
|
| 11. | Ne | 21.1.2024 | Pijonýři A Litvínov | 13 | : | 5 | Kališníci Litoměřice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 27 | : | 15 | Václavík Marek |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | The Best Of Litoměřice | 10 | : | 8 | Torzo B Bílina | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Tibitanzl Lukáš | 26 | : | 21 | Strunzová Jitka |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | No Stress Skalice | 4 | : | 14 | Ložisková mafie A2 Pšov | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 15 | : | 31 | Holub Martin |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Black Cat Výškov | 14 | : | 4 | Strawberry Devils Žatec | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 30 | : | 16 | Mrázek Vladimír |
|
| 11. | Ne | 28.1.2024 | Vegas Kings Krupka | 11 | : | 7 | Fešáci Lovosice | Na Střelnici, Krupka | |
17:00 | Hobza Karel | 28 | : | 22 | Kozák Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Ložisková mafie A2 Pšov | 13 | : | 5 | The Best Of Litoměřice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 28 | : | 15 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Kališníci Litoměřice | 10 | : | 8 | Vegas Kings Krupka | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 25 | : | 22 | Hobza Karel |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Strawberry Devils Žatec | 8 | : | 10 | No Stress Skalice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Mrázek Vladimír | 24 | : | 24 | Vencl David |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Torzo B Bílina | 8 | : | 10 | Pijonýři A Litvínov | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Strunzová Jitka | 19 | : | 24 | Kraus Karel |
|
| 12. | Ne | 4.2.2024 | Fešáci Lovosice | 7 | : | 11 | Black Cat Výškov | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 19 | : | 25 | Čížek Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | The Best Of Litoměřice | 11 | : | 7 | No Stress Skalice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Tibitanzl Lukáš | 26 | : | 19 | Vencl David |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Black Cat Výškov | 12 | : | 6 | Kališníci Litoměřice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 26 | : | 20 | Šinfelt Jiří |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Vegas Kings Krupka | 10 | : | 8 | Torzo B Bílina | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 23 | : | 20 | Strunzová Jitka |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Fešáci Lovosice | 7 | : | 11 | Strawberry Devils Žatec | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 21 | : | 26 | Mrázek Vladimír |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Pijonýři A Litvínov | 3 | : | 15 | Ložisková mafie A2 Pšov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 12 | : | 31 | Holub Martin |
|
| 14. | Ne | 3.3.2024 | Ložisková mafie A2 Pšov | 12 | : | 6 | Vegas Kings Krupka | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Holub Martin | 30 | : | 15 | Hobza Karel |
|
| 14. | Ne | 3.3.2024 | Kališníci Litoměřice | 13 | : | 5 | Fešáci Lovosice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 29 | : | 14 | Kozák Jaroslav |
|
| 14. | Ne | 3.3.2024 | Torzo B Bílina | 8 | : | 10 | Black Cat Výškov | U Vraha, Bílina | |
14:00 | Strunz Otta | 20 | : | 25 | Papežík Karel |
Zadal: | Papežík Karel | 3.3.2024 16:14 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 3.3.2024 | No Stress Skalice | 9 | : | 9 | Pijonýři A Litvínov | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | Vencl David | 24 | : | 24 | Minařík Jiří |
|
| 14. | Ne | 3.3.2024 | Strawberry Devils Žatec | 6 | : | 12 | The Best Of Litoměřice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Mrázek Vladimír | 19 | : | 27 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 15. | Ne | 10.3.2024 | Fešáci Lovosice | 7 | : | 11 | Torzo B Bílina | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
14:00 | Kozák Jaroslav | 22 | : | 25 | Strunzová Jitka |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Kališníci Litoměřice | 6 | : | 12 | Strawberry Devils Žatec | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Šinfelt Jiří | 16 | : | 26 | Mrázek Vladimír |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Black Cat Výškov | 9 | : | 9 | Ložisková mafie A2 Pšov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 20 | : | 23 | Holub Martin |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Vegas Kings Krupka | 8 | : | 10 | No Stress Skalice | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 18 | : | 24 | Černák Ondřej |
|
| 15. | Ne | 17.3.2024 | Pijonýři A Litvínov | 5 | : | 13 | The Best Of Litoměřice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 17 | : | 29 | Tibitanzl Lukáš |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | The Best Of Litoměřice | | | | Vegas Kings Krupka | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Ložisková mafie A2 Pšov | | | | Fešáci Lovosice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | No Stress Skalice | | | | Black Cat Výškov | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 7.4.2024 | Torzo B Bílina | | | | Kališníci Litoměřice | U Vraha, Bílina | |
17:00 | | | | | |
|
| 16. | Ne | 14.4.2024 | Strawberry Devils Žatec | | | | Pijonýři A Litvínov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Kališníci Litoměřice | | | | Ložisková mafie A2 Pšov | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Fešáci Lovosice | | | | No Stress Skalice | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Black Cat Výškov | | | | The Best Of Litoměřice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Vegas Kings Krupka | | | | Pijonýři A Litvínov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | | | | | |
|
| 17. | Ne | 28.4.2024 | Torzo B Bílina | | | | Strawberry Devils Žatec | U Vraha, Bílina | |
16:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 5.5.2024 | Ložisková mafie A2 Pšov | | | | Torzo B Bílina | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | The Best Of Litoměřice | | | | Fešáci Lovosice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | No Stress Skalice | | | | Kališníci Litoměřice | Šipkový klub na Huti, Skalice u České Lípy | |
16:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | Strawberry Devils Žatec | | | | Vegas Kings Krupka | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 12.5.2024 | Pijonýři A Litvínov | | | | Black Cat Výškov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 7 | : | 11 | VP Evaň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 17 | : | 25 | Turan Václav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pivoni Čížkovice | 7 | : | 11 | Cowhand A Dušníky | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 18 | : | 24 | Kutzler Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bakaláři Snědovice | 11 | : | 7 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 27 | : | 18 | Polák Lubomír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 12 | : | 6 | Vikingové B Litoměřice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 28 | : | 13 | Bureš Karel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | WFS "A" Evaň | 4 | : | 14 | Lions Darts A Třeboutice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 15 | : | 30 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Vikingové B Litoměřice | 1 | : | 17 | Bakaláři Snědovice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 9 | : | 35 | Jahoda Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 5 | : | 13 | Cowhand A Dušníky | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 14 | : | 29 | Kutzler Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | VP Evaň | 8 | : | 10 | Denisa Bohušovice nad Ohří | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 21 | : | 25 | Kozák Pavel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 17 | : | 1 | Pivoni Čížkovice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 35 | : | 4 | Anderle Václav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | WFS "A" Evaň | 15 | : | 3 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 31 | : | 9 | Žižková Petra |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 10 | : | 8 | Lions Darts A Třeboutice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 25 | : | 23 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pivoni Čížkovice | 10 | : | 8 | Vikingové B Litoměřice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 25 | : | 18 | Bureš Karel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Bakaláři Snědovice | 9 | : | 9 | VP Evaň | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 20 | : | 22 | Turan Václav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 11 | : | 7 | WFS "A" Evaň | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 26 | : | 18 | Kovářová Jana |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Cowhand A Dušníky | 6 | : | 12 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 15 | : | 29 | Polák Lubomír |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 0 | : | 18 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 8 | : | 36 | Kozák Pavel |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Vikingové B Litoměřice | 3 | : | 15 | Cowhand A Dušníky | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 13 | : | 32 | Kutzler Martin |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 4 | : | 14 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 14 | : | 29 | Polák Lubomír |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | VP Evaň | 12 | : | 6 | Pivoni Čížkovice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 27 | : | 21 | Anderle Václav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | WFS "A" Evaň | 9 | : | 9 | Bakaláři Snědovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 21 | : | 22 | Jahoda Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 16 | : | 2 | Vikingové B Litoměřice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 33 | : | 8 | Lahovský Václav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Pivoni Čížkovice | 11 | : | 7 | WFS "A" Evaň | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 25 | : | 17 | Kovářová Jana |
Zadal: | Anderle Václav | 8.10.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bakaláři Snědovice | 13 | : | 5 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 28 | : | 14 | Žižková Petra |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 10 | : | 8 | Lions Darts A Třeboutice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 24 | : | 19 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Cowhand A Dušníky | 6 | : | 12 | VP Evaň | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 17 | : | 27 | Turan Václav |
Zadal: | Kutzler Martin | 8.10.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 8 | : | 10 | Pivoni Čížkovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 18 | : | 24 | Anderle Václav |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 14 | : | 4 | Vikingové B Litoměřice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 31 | : | 16 | Bureš Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | VP Evaň | 4 | : | 14 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 16 | : | 29 | Svoboda Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 14 | : | 4 | Bakaláři Snědovice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 31 | : | 12 | Jahoda Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | WFS "A" Evaň | 6 | : | 12 | Cowhand A Dušníky | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 16 | : | 29 | Kutzler Martin |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Vikingové B Litoměřice | 7 | : | 11 | VP Evaň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 17 | : | 27 | Turan Václav |
Zadal: | Reichl Vít | 22.10.2023 18:08 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 15 | : | 3 | WFS "A" Evaň | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 32 | : | 11 | Kovářová Jana |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Pivoni Čížkovice | 6 | : | 12 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 15 | : | 26 | Kozák Pavel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Bakaláři Snědovice | 8 | : | 10 | Lions Darts A Třeboutice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 20 | : | 24 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Cowhand A Dušníky | 11 | : | 7 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 26 | : | 16 | Žižková Petra |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 4 | : | 14 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 12 | : | 31 | Polák Lubomír |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 3 | : | 15 | VP Evaň | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 14 | : | 32 | Turan Václav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Bakaláři Snědovice | 6 | : | 12 | Pivoni Čížkovice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 18 | : | 26 | Anderle Václav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Cowhand A Dušníky | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 29 | : | 14 | Kutzler Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | WFS "A" Evaň | 11 | : | 7 | Vikingové B Litoměřice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 26 | : | 19 | Bureš Karel |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Vikingové B Litoměřice | 8 | : | 10 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 19 | : | 24 | Žižková Petra |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | VP Evaň | 9 | : | 9 | WFS "A" Evaň | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 23 | : | 22 | Kovářová Jana |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 10 | : | 8 | Denisa Bohušovice nad Ohří | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 24 | : | 22 | Kozák Pavel |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Pivoni Čížkovice | 11 | : | 7 | Lions Darts A Třeboutice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 26 | : | 20 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Cowhand A Dušníky | 13 | : | 5 | Bakaláři Snědovice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 30 | : | 16 | Jahoda Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Vikingové B Litoměřice | 1 | : | 17 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 6 | : | 35 | Kozák Pavel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Cowhand A Dušníky | 11 | : | 7 | Pivoni Čížkovice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Kutzler Martin | 25 | : | 21 | Anderle Václav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 14 | : | 4 | Bakaláři Snědovice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 30 | : | 10 | Jahoda Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | VP Evaň | 12 | : | 6 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 29 | : | 18 | Žižková Petra |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | WFS "A" Evaň | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 18 | : | 28 | Kovářová Jana |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 21 | : | 24 | Kovářová Jana |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | VP Evaň | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 23 | : | 19 | Turan Václav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Bakaláři Snědovice | 9 | : | 9 | Vikingové B Litoměřice | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 24 | : | 22 | Bureš Karel |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Pivoni Čížkovice | 8 | : | 10 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 20 | : | 23 | Polák Lubomír |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Cowhand A Dušníky | 13 | : | 5 | Lions Darts A Třeboutice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 29 | : | 17 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Vikingové B Litoměřice | 5 | : | 13 | Pivoni Čížkovice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 13 | : | 29 | Anderle Václav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 13 | : | 5 | Cowhand A Dušníky | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 28 | : | 14 | Kutzler Martin |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | VP Evaň | 12 | : | 6 | Bakaláři Snědovice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 29 | : | 20 | Jahoda Jiří |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | WFS "A" Evaň | 7 | : | 11 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 16 | : | 27 | Kozák Pavel |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 19 | : | 24 | Žižková Petra |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 15 | : | 3 | Lions Darts A Třeboutice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 30 | : | 10 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Pivoni Čížkovice | 8 | : | 10 | VP Evaň | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 23 | : | 25 | Turan Václav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 11 | Žižková Petra |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Cowhand A Dušníky | 14 | : | 4 | Vikingové B Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 30 | : | 11 | Fišerová Štěpánka |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Bakaláři Snědovice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
17:00 | Jahoda Jiří | 23 | : | 20 | Kovářová Jana |
Zadal: | Jahoda Jiří | 17.12.2023 11:50 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 9 | : | 9 | Bakaláři Snědovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 23 | : | 22 | Jahoda Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Vikingové B Litoměřice | 2 | : | 16 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 9 | : | 33 | Fidler David |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | VP Evaň | 11 | : | 7 | Cowhand A Dušníky | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 28 | : | 17 | Kutzler Martin |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | WFS "A" Evaň | 5 | : | 13 | Pivoni Čížkovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 15 | : | 29 | Anderle Václav |
Zadal: | Anderle Václav | 17.12.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Lions Darts A Třeboutice | 1 | : | 17 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 8 | : | 35 | Waloszek Tomáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Vikingové B Litoměřice | 7 | : | 11 | Lions Darts A Třeboutice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 19 | : | 23 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 13 | : | 5 | VP Evaň | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 28 | : | 18 | Turan Václav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bakaláři Snědovice | 5 | : | 13 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 17 | : | 29 | Kozák Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Pivoni Čížkovice | 14 | : | 4 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 29 | : | 13 | Žižková Petra |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | WFS "A" Evaň | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 25 | : | 24 | Kovářová Jana |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 5 | : | 13 | Cowhand A Dušníky | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 10 | : | 28 | Kutzler Martin |
Zadal: | Žižková Petra | 14.1.2024 15:16 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | VP Evaň | 14 | : | 4 | Vikingové B Litoměřice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 31 | : | 13 | Bureš Karel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | WFS "A" Evaň | 11 | : | 7 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 23 | : | 21 | Polák Lubomír |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 15 | : | 3 | Pivoni Čížkovice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 31 | : | 12 | Anderle Václav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 7 | : | 11 | Bakaláři Snědovice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Smolík Petr | 24 | : | 26 | Jahoda Jiří |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Vikingové B Litoměřice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Bureš Karel | 20 | : | 22 | Kovářová Jana |
Zadal: | Reichl Vít | 21.1.2024 18:03 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | VP Evaň | 15 | : | 3 | Lions Darts A Třeboutice | U Švarhů, Evaň | |
16:00 | Turan Václav | 32 | : | 10 | Smolík Petr |
Zadal: | Turan Václav | 21.1.2024 22:08 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Pivoni Čížkovice | 11 | : | 7 | Bakaláři Snědovice | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 25 | : | 18 | Jahoda Jiří |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 17 | : | 1 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 34 | : | 4 | Žižková Petra |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | Denisa Bohušovice nad Ohří | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 25 | : | 21 | Kozák Pavel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | 7 | : | 11 | Vikingové B Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Žižková Petra | 20 | : | 25 | Reichl Vít |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | WFS "A" Evaň | 4 | : | 14 | VP Evaň | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 17 | : | 30 | Turan Václav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 11 | : | 7 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 26 | : | 20 | Polák Lubomír |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bakaláři Snědovice | 5 | : | 13 | Cowhand A Dušníky | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
16:00 | Jahoda Jiří | 15 | : | 29 | Kutzler Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Lions Darts A Třeboutice | 6 | : | 12 | Pivoni Čížkovice | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
16:00 | Hlavnička Jaroslav | 19 | : | 28 | Anderle Václav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Torzo A Bílina | 10 | : | 8 | Diesel Proboštov | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
15:00 | Aulík Petr | 22 | : | 21 | Skramušský Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Formani Dux Duchcov | 12 | : | 6 | Sportklub Ohníč | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 28 | : | 15 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Pech Jaroslav | 10.9.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Trojky vidle Měrunice | 9 | : | 9 | Bombarder Střelná | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Šiling Tomáš | 21 | : | 23 | Novák Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 14 | : | 4 | Korf Dubí | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 29 | : | 13 | Šiška Michal |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 12 | : | 6 | Nervotoči na Pekárně Most | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
16:00 | Sůra Milan | 27 | : | 16 | Směja Radek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Formani Dux Duchcov | 14 | : | 4 | Trojky vidle Měrunice | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 32 | : | 13 | Šiling Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Diesel Proboštov | 12 | : | 6 | Phoenix A Ústí nad Labem | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 25 | : | 18 | Sůra Milan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Korf Dubí | 13 | : | 5 | Torzo A Bílina | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Šiška Michal | 29 | : | 18 | Makula Bartoloměj |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bombarder Střelná | 9 | : | 9 | Predátoři Ústí nad Labem | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 21 | : | 25 | Hvolka David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sportklub Ohníč | 9 | : | 9 | Nervotoči na Pekárně Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 23 | : | 24 | Černý Jan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Trojky vidle Měrunice | 5 | : | 13 | Sportklub Ohníč | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Šiling Tomáš | 14 | : | 28 | Šponiar Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 9 | : | 9 | Formani Dux Duchcov | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 22 | : | 22 | Pusch Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Torzo A Bílina | 3 | : | 15 | Bombarder Střelná | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Mairichová Barbora | 11 | : | 31 | Novák Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 5 | : | 13 | Korf Dubí | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
16:00 | Sůra Milan | 16 | : | 29 | Doksanský Jan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 5 | : | 13 | Diesel Proboštov | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 13 | : | 30 | Skramušský Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Formani Dux Duchcov | 14 | : | 4 | Torzo A Bílina | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 30 | : | 12 | Aulík Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Trojky vidle Měrunice | 8 | : | 10 | Predátoři Ústí nad Labem | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Šiling Tomáš | 19 | : | 25 | Hvolka David |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Korf Dubí | 9 | : | 9 | Nervotoči na Pekárně Most | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 21 | : | 22 | Černý Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bombarder Střelná | 10 | : | 8 | Phoenix A Ústí nad Labem | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 24 | : | 21 | Sůra Milan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Sportklub Ohníč | 4 | : | 14 | Diesel Proboštov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Dubický Josef | 18 | : | 31 | Skramušský Josef |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 6 | : | 12 | Formani Dux Duchcov | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 16 | : | 26 | Pech Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 13 | : | 5 | Sportklub Ohníč | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 28 | : | 13 | Šponiar Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Torzo A Bílina | 9 | : | 9 | Trojky vidle Měrunice | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 21 | : | 23 | Weiss Lukáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Diesel Proboštov | 11 | : | 7 | Korf Dubí | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 27 | : | 16 | Šiška Michal |
Zadal: | Ujčík Tomáš | 8.10.2023 19:37 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 10 | : | 8 | Bombarder Střelná | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 23 | : | 20 | Novák Petr |
Zadal: | Směja Radek | 8.10.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Formani Dux Duchcov | 14 | : | 4 | Nervotoči na Pekárně Most | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 29 | : | 12 | Kotner Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Trojky vidle Měrunice | 12 | : | 6 | Phoenix A Ústí nad Labem | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 28 | : | 16 | Sůra Milan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 15 | : | 3 | Torzo A Bílina | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 31 | : | 10 | Aulík Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bombarder Střelná | 7 | : | 11 | Diesel Proboštov | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 18 | : | 26 | Skramušský Josef |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Sportklub Ohníč | 11 | : | 7 | Korf Dubí | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 24 | : | 20 | Doksanský Jan |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 5 | : | 13 | Predátoři Ústí nad Labem | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 16 | : | 28 | Hvolka David |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Diesel Proboštov | 9 | : | 9 | Formani Dux Duchcov | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 24 | : | 25 | Pusch Petr |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Korf Dubí | 6 | : | 12 | Bombarder Střelná | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 16 | : | 27 | Novák Petr |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 8 | : | 10 | Trojky vidle Měrunice | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 21 | : | 27 | Weiss Lukáš |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 15 | : | 3 | Torzo A Bílina | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 32 | : | 9 | Aulík Petr |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Formani Dux Duchcov | 10 | : | 8 | Korf Dubí | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 24 | : | 19 | Doksanský Jan |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Trojky vidle Měrunice | 8 | : | 10 | Diesel Proboštov | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Šiling Tomáš | 19 | : | 26 | Skramušský Josef |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 12 | : | 6 | Nervotoči na Pekárně Most | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 28 | : | 18 | Černý Jan |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Sportklub Ohníč | 7 | : | 11 | Bombarder Střelná | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 21 | : | 25 | Novák Petr |
|
| 11. | Ne | 5.11.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 7 | : | 11 | Diesel Proboštov | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 18 | : | 27 | Skramušský Josef |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Sportklub Ohníč | 8 | : | 10 | Torzo A Bílina | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 20 | : | 24 | Aulík Petr |
Zadal: | Aulík Petr | 5.11.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 12 | : | 6 | Sportklub Ohníč | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 24 | : | 17 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Sůra Milan | 13.11.2023 15:49 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Diesel Proboštov | 7 | : | 11 | Predátoři Ústí nad Labem | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 17 | : | 28 | Pohnětal Vlastimil |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Korf Dubí | 11 | : | 7 | Trojky vidle Měrunice | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 24 | : | 16 | Dáňa Radek |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Bombarder Střelná | 7 | : | 11 | Formani Dux Duchcov | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 20 | : | 23 | Pech Jaroslav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 9 | : | 9 | Torzo A Bílina | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Kotner Karel | 20 | : | 20 | Mairichová Barbora |
|
| 11. | So | 18.11.2023 | Trojky vidle Měrunice | 7 | : | 11 | Formani Dux Duchcov | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Šiling Tomáš | 19 | : | 26 | Pusch Petr |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Sportklub Ohníč | 9 | : | 9 | Formani Dux Duchcov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 25 | : | 25 | Pusch Petr |
Zadal: | Pech Jaroslav | 20.11.2023 10:15 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bombarder Střelná | 13 | : | 5 | Trojky vidle Měrunice | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 30 | : | 16 | Weiss Lukáš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Korf Dubí | 5 | : | 13 | Predátoři Ústí nad Labem | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 12 | : | 29 | Pohnětal Vlastimil |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Diesel Proboštov | 14 | : | 4 | Torzo A Bílina | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 31 | : | 10 | Aulík Petr |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 5 | : | 13 | Phoenix A Ústí nad Labem | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 17 | : | 29 | Sůra Milan |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Torzo A Bílina | 11 | : | 7 | Korf Dubí | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 24 | : | 18 | Doksanský Jan |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 10 | : | 8 | Bombarder Střelná | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 25 | : | 19 | Novák Petr |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 7 | : | 11 | Sportklub Ohníč | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Černý Jan | 22 | : | 26 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Směja Radek | 26.11.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Sportklub Ohníč | 7 | : | 11 | Trojky vidle Měrunice | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 19 | : | 26 | Weiss Lukáš |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Formani Dux Duchcov | 13 | : | 5 | Predátoři Ústí nad Labem | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 28 | : | 14 | Hvolka David |
Zadal: | Pech Jaroslav | 3.12.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bombarder Střelná | 13 | : | 5 | Torzo A Bílina | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 30 | : | 15 | Aulík Petr |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Korf Dubí | 9 | : | 9 | Phoenix A Ústí nad Labem | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 22 | : | 22 | Sůra Milan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Diesel Proboštov | 14 | : | 4 | Nervotoči na Pekárně Most | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 29 | : | 12 | Kubík Václav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 11 | : | 7 | Bombarder Střelná | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 24 | : | 17 | Novák Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Torzo A Bílina | 4 | : | 14 | Formani Dux Duchcov | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 13 | : | 30 | Pusch Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 18 | : | 18 | Trojky vidle Měrunice | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 36 | : | 36 | Weiss Lukáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Diesel Proboštov | 10 | : | 8 | Sportklub Ohníč | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 24 | : | 19 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Ujčík Tomáš | 10.12.2023 19:15 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Korf Dubí | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Kraitl Martin | 17 | : | 28 | Doksanský Jan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Sportklub Ohníč | 12 | : | 6 | Predátoři Ústí nad Labem | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 27 | : | 16 | Myška Martin |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Trojky vidle Měrunice | 11 | : | 7 | Torzo A Bílina | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 26 | : | 17 | Aulík Petr |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Formani Dux Duchcov | 14 | : | 4 | Phoenix A Ústí nad Labem | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 32 | : | 17 | Sůra Milan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Bombarder Střelná | 13 | : | 5 | Nervotoči na Pekárně Most | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 28 | : | 14 | Směja Radek |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Korf Dubí | 8 | : | 10 | Diesel Proboštov | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 17 | : | 23 | Skramušský Josef |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Phoenix A Ústí nad Labem | 10 | : | 8 | Trojky vidle Měrunice | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 26 | : | 19 | Oroski Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Torzo A Bílina | 8 | : | 10 | Predátoři Ústí nad Labem | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 18 | : | 23 | Lukeš Josef |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Diesel Proboštov | 9 | : | 9 | Bombarder Střelná | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 22 | : | 22 | Novák Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Korf Dubí | 12 | : | 6 | Sportklub Ohníč | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 27 | : | 19 | Šponiar Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Formani Dux Duchcov | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 15 | : | 25 | Pusch Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Torzo A Bílina | 10 | : | 8 | Sportklub Ohníč | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 28 | : | 21 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Aulík Petr | 14.1.2024 21:21 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 8 | : | 10 | Phoenix A Ústí nad Labem | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Myška Martin | 21 | : | 25 | Sůra Milan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Trojky vidle Měrunice | 13 | : | 5 | Nervotoči na Pekárně Most | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 27 | : | 14 | Směja Radek |
Zadal: | Směja Radek | 14.1.2024 20:10 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Formani Dux Duchcov | 10 | : | 8 | Diesel Proboštov | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 25 | : | 22 | Skramušský Josef |
Zadal: | Pech Jaroslav | 15.1.2024 05:10 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bombarder Střelná | 12 | : | 6 | Korf Dubí | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 28 | : | 19 | Doksanský Jan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Korf Dubí | 8 | : | 10 | Formani Dux Duchcov | U Korfů, Dubí | |
16:00 | Doksanský Jan | 20 | : | 25 | Pech Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Diesel Proboštov | 13 | : | 5 | Trojky vidle Měrunice | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 28 | : | 15 | Vöröš František |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Torzo A Bílina | 8 | : | 10 | Phoenix A Ústí nad Labem | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 21 | : | 24 | Sůra Milan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bombarder Střelná | 11 | : | 7 | Sportklub Ohníč | U kapličky, Lahošť | |
16:00 | Novák Petr | 25 | : | 20 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Novák Petr | 21.1.2024 20:48 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Predátoři Ústí nad Labem | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Směja Radek | 15 | : | 27 | Myška Lukáš |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sportklub Ohníč | 14 | : | 4 | Phoenix A Ústí nad Labem | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Šponiar Jiří | 29 | : | 12 | Sůra Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Torzo A Bílina | 15 | : | 3 | Nervotoči na Pekárně Most | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 31 | : | 11 | Směja Radek |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Predátoři Ústí nad Labem | 2 | : | 16 | Diesel Proboštov | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Myška Lukáš | 8 | : | 33 | Skramušský Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Trojky vidle Měrunice | 6 | : | 12 | Korf Dubí | U Vorla, Měrunice | |
16:00 | Vöröš František | 17 | : | 26 | Doksanský Jan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Formani Dux Duchcov | 11 | : | 7 | Bombarder Střelná | Tip Sport Forbes, Duchcov | |
16:00 | Pusch Petr | 27 | : | 18 | Novák Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Václavák A Černčice | 10 | : | 8 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 23 | : | 20 | Kvarda Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 13 | : | 5 | Tulipán 13. pramen Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 30 | : | 17 | Vecko Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ZB Karakal A Ročov | 11 | : | 7 | U Lípy Výškov | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 23 | : | 22 | Smutný František |
Zadal: | Zetek Jiří | 10.9.2023 18:19 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Podboráci Hořany | 9 | : | 9 | Václavák B Černčice | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 25 | : | 20 | Uldrich Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Tigers Lenešice | 17 | : | 1 | Piráti A Louny | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 35 | : | 5 | Pávová Blanka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Piráti A Louny | 4 | : | 14 | U Lípy Výškov | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 12 | : | 29 | Smutný František |
Zadal: | Pávová Blanka | 18.9.2023 11:22 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 5 | : | 13 | Václavák A Černčice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 17 | : | 27 | Holý Miloš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Václavák B Černčice | 4 | : | 14 | Strawberry Cihláři Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 13 | : | 31 | Farkota Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Tigers Lenešice | 14 | : | 4 | Podboráci Hořany | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 31 | : | 11 | Bařtipán Michal |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 6 | : | 12 | ZB Karakal A Ročov | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 16 | : | 28 | Zetek Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Václavák A Černčice | 14 | : | 4 | Václavák B Černčice | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 30 | : | 12 | Forejt Ladislav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 5 | : | 13 | Tigers Lenešice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 12 | : | 28 | Roháč Marek |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | U Lípy Výškov | 12 | : | 6 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Lekeš Lubomil | 25 | : | 15 | Kvarda Pavel |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Piráti A Louny | 10 | : | 8 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 23 | : | 21 | Kvarda Pavel |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | U Lípy Výškov | 9 | : | 9 | Tulipán 13. pramen Žatec | U Lípy, Výškov | |
13:00 | Smutný František | 21 | : | 22 | Vecko Ondřej |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Václavák B Černčice | 7 | : | 11 | ZB Karakal A Ročov | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Forejt Ladislav | 18 | : | 26 | Zetek Jiří |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Podboráci Hořany | 7 | : | 11 | Strawberry Cihláři Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 21 | : | 27 | Mohaupt Tomáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Tigers Lenešice | 13 | : | 5 | Václavák A Černčice | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 29 | : | 16 | Holý Miloš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Václavák A Černčice | 14 | : | 4 | Podboráci Hořany | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 29 | : | 14 | Bařtipán Michal |
Zadal: | Holý Miloš | 8.10.2023 16:07 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 14 | : | 4 | Piráti A Louny | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Mohaupt Tomáš | 30 | : | 14 | Pávová Blanka |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | U Lípy Výškov | 12 | : | 6 | Václavák B Černčice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 27 | : | 17 | Krob Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | ZB Karakal A Ročov | 3 | : | 15 | Tigers Lenešice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 16 | : | 33 | Sihlovec Marek |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 18 | : | 26 | Vecko Ondřej |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Piráti A Louny | 10 | : | 8 | Tulipán 13. pramen Žatec | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 21 | : | 21 | Vecko Ondřej |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | Václavák A Černčice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Mohaupt Tomáš | 28 | : | 15 | Holý Miloš |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Václavák B Černčice | 13 | : | 5 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Forejt Ladislav | 27 | : | 12 | Kvarda Pavel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Podboráci Hořany | 6 | : | 12 | ZB Karakal A Ročov | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 19 | : | 27 | Zetek Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Tigers Lenešice | 16 | : | 2 | U Lípy Výškov | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 33 | : | 12 | Smutný František |
Zadal: | Roháč Marek | 15.10.2023 18:23 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 14 | : | 4 | Václavák B Černčice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 31 | : | 14 | Forejt Ladislav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Václavák A Černčice | 17 | : | 1 | Piráti A Louny | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Pokorný Radek | 34 | : | 10 | Pávová Blanka |
Zadal: | Holý Miloš | 23.10.2023 07:14 | Změnil: | Holý Miloš | 24.10.2023 11:33 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | U Lípy Výškov | 10 | : | 8 | Podboráci Hořany | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 23 | : | 17 | Bařtipán Michal |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | ZB Karakal A Ročov | 11 | : | 7 | Strawberry Cihláři Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 24 | : | 18 | Farkota Jiří |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 3 | : | 15 | Tigers Lenešice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 11 | : | 31 | Sihlovec Marek |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Piráti A Louny | 7 | : | 11 | Václavák B Černčice | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 19 | : | 25 | Forejt Ladislav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Václavák A Černčice | 11 | : | 7 | ZB Karakal A Ročov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 27 | : | 18 | Zetek Jiří |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 10 | : | 8 | U Lípy Výškov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 23 | : | 22 | Smutný František |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Podboráci Hořany | 8 | : | 10 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 21 | : | 22 | Kvarda Pavel |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Tigers Lenešice | 11 | : | 7 | Tulipán 13. pramen Žatec | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 26 | : | 18 | Vecko Ondřej |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | ZB Karakal A Ročov | 12 | : | 6 | Tulipán 13. pramen Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 27 | : | 16 | Vecko Ondřej |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | Podboráci Hořany | 12 | : | 6 | Piráti A Louny | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 24 | : | 15 | Keprta Martin |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 13 | : | 5 | Podboráci Hořany | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 29 | : | 14 | Bařtipán Michal |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | U Lípy Výškov | 6 | : | 12 | Václavák A Černčice | U Lípy, Výškov | |
13:00 | Smutný František | 17 | : | 28 | Holý Miloš |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Václavák B Černčice | 6 | : | 12 | Tigers Lenešice | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Forejt Ladislav | 15 | : | 27 | Sihlovec Marek |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | ZB Karakal A Ročov | 14 | : | 4 | Piráti A Louny | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 32 | : | 9 | Pávová Blanka |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 2 | : | 16 | Strawberry Cihláři Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 9 | : | 33 | Farkota Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 3 | : | 15 | Strawberry Cihláři Žatec | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 14 | : | 32 | Farkota Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Piráti A Louny | 3 | : | 15 | Tigers Lenešice | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 8 | : | 32 | Sihlovec Marek |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | U Lípy Výškov | 4 | : | 14 | ZB Karakal A Ročov | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 14 | : | 30 | Zetek Jiří |
Zadal: | Zetek Jiří | 19.11.2023 19:30 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Václavák B Černčice | 12 | : | 6 | Podboráci Hořany | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Forejt Ladislav | 26 | : | 16 | Bařtipán Michal |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 3 | : | 15 | Václavák A Černčice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 9 | : | 32 | Holý Miloš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 10 | : | 8 | Václavák B Černčice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 26 | : | 19 | Forejt Ladislav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Václavák A Černčice | 13 | : | 5 | Tulipán 13. pramen Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 28 | : | 17 | Vecko Ondřej |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | U Lípy Výškov | 13 | : | 5 | Piráti A Louny | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 28 | : | 14 | Pávová Blanka |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | ZB Karakal A Ročov | 13 | : | 5 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 31 | : | 14 | Kvarda Pavel |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Podboráci Hořany | 1 | : | 17 | Tigers Lenešice | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 7 | : | 34 | Sihlovec Marek |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 8 | : | 10 | ZB Karakal A Ročov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 19 | : | 22 | Šlégr Tomáš |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Piráti A Louny | 10 | : | 8 | Podboráci Hořany | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 25 | : | 19 | Bárta Lukáš |
Zadal: | Pávová Blanka | 4.12.2023 00:32 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Václavák B Černčice | 7 | : | 11 | Václavák A Černčice | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 15 | : | 25 | Holý Miloš |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Tigers Lenešice | 15 | : | 3 | Strawberry Cihláři Žatec | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 32 | : | 11 | Farkota Jiří |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 7 | : | 11 | U Lípy Výškov | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 17 | : | 25 | Smutný František |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | Podboráci Hořany | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 27 | : | 19 | Bařtipán Michal |
Zadal: | Farkota Jiří | 10.12.2023 15:36 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Václavák A Černčice | 8 | : | 10 | Tigers Lenešice | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 19 | : | 24 | Sihlovec Marek |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | ZB Karakal A Ročov | 12 | : | 6 | Václavák B Černčice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 30 | : | 15 | Kaplan Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 6 | : | 12 | Piráti A Louny | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 16 | : | 28 | Pávová Blanka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 11 | : | 7 | U Lípy Výškov | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Vecko Ondřej | 26 | : | 18 | Smutný František |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 12 | : | 6 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 28 | : | 17 | Kvarda Pavel |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Piráti A Louny | 6 | : | 12 | Strawberry Cihláři Žatec | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 14 | : | 28 | Farkota Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Václavák B Černčice | 5 | : | 13 | U Lípy Výškov | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 17 | : | 30 | Smutný František |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Tigers Lenešice | 12 | : | 6 | ZB Karakal A Ročov | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 26 | : | 16 | Zetek Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Podboráci Hořany | 5 | : | 13 | Václavák A Černčice | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 17 | : | 27 | Holý Miloš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 25 | : | 20 | Pávová Blanka |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Václavák A Černčice | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 24 | : | 23 | Farkota Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | ZB Karakal A Ročov | 9 | : | 9 | Podboráci Hořany | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 20 | : | 24 | Bařtipán Michal |
Zadal: | Zetek Jiří | 7.1.2024 22:36 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | U Lípy Výškov | 5 | : | 13 | Tigers Lenešice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 20 | : | 29 | Sihlovec Marek |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 7 | : | 11 | Václavák B Černčice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 20 | : | 24 | Kaplan Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | ZB Karakal A Ročov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 28 | : | 16 | Zetek Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Piráti A Louny | 4 | : | 14 | Václavák A Černčice | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 10 | : | 30 | Holý Miloš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Václavák B Černčice | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen Žatec | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Forejt Ladislav | 22 | : | 24 | Vecko Ondřej |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Tigers Lenešice | 15 | : | 3 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 31 | : | 8 | Hanták Daniel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Podboráci Hořany | 6 | : | 12 | U Lípy Výškov | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 16 | : | 27 | Smutný František |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Tulipán 13. pramen Žatec | 4 | : | 14 | Tigers Lenešice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Vecko Ondřej | 13 | : | 31 | Sihlovec Marek |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Václavák B Černčice | 11 | : | 7 | Piráti A Louny | Na Václaváku, Černčice | |
16:00 | Kaplan Petr | 25 | : | 19 | Pávová Blanka |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | ZB Karakal A Ročov | 10 | : | 8 | Václavák A Černčice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 25 | : | 23 | Holý Miloš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | U Lípy Výškov | 9 | : | 9 | Strawberry Cihláři Žatec | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Smutný František | 21 | : | 25 | Farkota Jiří |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 5 | : | 13 | Podboráci Hořany | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 15 | : | 27 | Bařtipán Michal |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Mohaupt Tomáš | 27 | : | 14 | Kvarda Pavel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Václavák A Černčice | 16 | : | 2 | U Lípy Výškov | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 33 | : | 6 | Smutný František |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Piráti A Louny | 5 | : | 13 | ZB Karakal A Ročov | Slávie, Louny | |
13:00 | Pávová Blanka | 15 | : | 28 | Zetek Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Tigers Lenešice | 15 | : | 3 | Václavák B Černčice | U Vlků, Lenešice | |
16:00 | Sihlovec Marek | 33 | : | 13 | Kaplan Petr |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Podboráci Hořany | 5 | : | 13 | Tulipán 13. pramen Žatec | Pod Borem, Hořany | |
16:00 | Bařtipán Michal | 16 | : | 29 | Vecko Ondřej |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 10 | : | 8 | Bláža Team Kravaře | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 23 | : | 22 | Fára Kamil |
Zadal: | Kout Jiří | 11.9.2023 18:35 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 13 | : | 5 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Souček Michal | 29 | : | 18 | Bartoň Radek |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 30 | : | 18 | Pekař Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Masarrows Litoměřice | 6 | : | 12 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 21 | : | 27 | Habich Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vikingové A Litoměřice | 9 | : | 9 | Vikingové Acrus Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Fojta František | 21 | : | 23 | Solnař Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 13 | : | 5 | Masarrows Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 27 | : | 16 | Horák František |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Mimoň | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 28 | : | 16 | Audy Augustin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bláža Team Kravaře | 11 | : | 7 | Asterix Ztraceni Nový Bor | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 25 | : | 19 | Mengr Jiří |
Zadal: | Koutný Jan | 17.9.2023 18:56 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 4 | : | 14 | Vikingové A Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 13 | : | 30 | Šmíd Vítězslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 11 | : | 7 | Bláža Team Kravaře | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Souček Michal | 23 | : | 18 | Fára Kamil |
Zadal: | Souček Michal | 24.9.2023 19:18 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Vikingové A Litoměřice | 9 | : | 9 | Prezidenti Horní Řepčice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Fojta František | 22 | : | 21 | Kout Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 24 | : | 20 | Janský Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Masarrows Litoměřice | 11 | : | 7 | Vikingové Acrus Litoměřice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 23 | : | 16 | Solnař Jakub |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 26 | : | 17 | Pekař Zdeněk |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 7 | : | 11 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 20 | : | 23 | Gaži Martin |
Zadal: | Kout Jiří | 1.10.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 12 | : | 6 | Vikingové A Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Souček Michal | 25 | : | 17 | Fojta František |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bláža Team Kravaře | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 33 | : | 17 | Pekař Zdeněk |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 9 | : | 9 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 22 | : | 22 | Mengr Jiří |
Zadal: | Solnař Jakub | 1.10.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 7 | : | 11 | Masarrows Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 19 | : | 25 | Horák František |
Zadal: | Janský Jiří | 2.10.2023 10:05 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 5 | : | 13 | Vikingové Acrus Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 20 | : | 27 | Solnař Jakub |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | Bláža Team Kravaře | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Šmíd Vítězslav | 19 | : | 26 | Fára Kamil |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 26 | : | 19 | Souček Michal |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Masarrows Litoměřice | 11 | : | 7 | Prezidenti Horní Řepčice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 28 | : | 19 | Kout Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 10 | : | 8 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 26 | : | 18 | Janský Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 9 | : | 9 | Masarrows Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 24 | : | 21 | Horák František |
Zadal: | Souček Michal | 15.10.2023 17:30 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 10 | : | 8 | Asterix Ztraceni Nový Bor | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 25 | : | 22 | Mengr Jiří |
Zadal: | Kout Jiří | 15.10.2023 21:35 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Šmíd Vítězslav | 18 | : | 25 | Gaži Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bláža Team Kravaře | 12 | : | 6 | Vikingové Acrus Litoměřice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 27 | : | 16 | Solnař Jakub |
Zadal: | Fára Kamil | 15.10.2023 18:25 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 29 | : | 14 | Pekař Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 7 | : | 11 | Prezidenti Horní Řepčice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 17 | : | 26 | Kout Jiří |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 12 | : | 6 | Bláža Team Kravaře | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 26 | : | 15 | Fára Kamil |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Mimoň | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 24 | : | 18 | Souček Michal |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 11 | : | 7 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 24 | : | 21 | Janský Jiří |
Zadal: | Bartoň Radek | 23.10.2023 08:29 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 28.10.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 4 | : | 14 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 13 | : | 30 | Gaži Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 26 | : | 17 | Pekař Zdeněk |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 9 | : | 9 | Vikingové Acrus Litoměřice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 21 | : | 21 | Solnař Jakub |
Zadal: | Kout Jiří | 29.10.2023 22:09 | Změnil: | Kout Jiří | 30.10.2023 21:20 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Bláža Team Kravaře | 12 | : | 6 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 26 | : | 16 | Janský Jiří |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Vikingové A Litoměřice | 8 | : | 10 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Fojta František | 22 | : | 26 | Mengr Jiří |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 15 | : | 3 | Masarrows Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Gaži Martin | 32 | : | 9 | Horák František |
Zadal: | Růžička Petr | 29.10.2023 20:14 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Masarrows Litoměřice | 7 | : | 11 | Vikingové A Litoměřice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 21 | : | 27 | Šmíd Vítězslav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 11 | : | 7 | Vikingové A Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 25 | : | 19 | Fojta František |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Masarrows Litoměřice | 6 | : | 12 | Bláža Team Kravaře | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 20 | : | 26 | Fára Kamil |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 6 | : | 12 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 13 | : | 26 | Gaži Martin |
Zadal: | Mengr Jiří | 13.11.2023 12:42 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Prezidenti Horní Řepčice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Janský Jiří | 23 | : | 23 | Kout Jiří |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 21 | : | 24 | Souček Michal |
Zadal: | Souček Michal | 13.11.2023 15:14 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 8 | : | 10 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 19 | : | 24 | Gaži Martin |
Zadal: | Pekař Zdeněk | 19.11.2023 19:13 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bláža Team Kravaře | 14 | : | 4 | Prezidenti Horní Řepčice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 30 | : | 13 | Kout Jiří |
Zadal: | Fára Kamil | 19.11.2023 18:29 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 9 | : | 9 | Čeští Lvi Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 21 | : | 22 | Souček Michal |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 6 | : | 12 | Vikingové A Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 18 | : | 27 | Fanta Miroslav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 11 | : | 7 | Prezidenti Horní Řepčice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 25 | : | 21 | Kout Jiří |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Masarrows Litoměřice | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 25 | : | 15 | Pekař Zdeněk |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Vikingové Acrus Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 26 | : | 16 | Solnař Jakub |
Zadal: | Růžička Petr | 26.11.2023 19:24 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 9 | : | 9 | Bláža Team Kravaře | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 21 | : | 24 | Fára Kamil |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Vikingové A Litoměřice | 14 | : | 4 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Fojta František | 31 | : | 13 | Janský Jiří |
|
| 10. | So | 2.12.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 8 | : | 10 | Masarrows Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
15:00 | Mengr Jiří | 20 | : | 26 | Horák František |
Zadal: | Mengr Jiří | 3.12.2023 11:48 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 8 | : | 10 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Syrový Lukáš | 18 | : | 25 | Mengr Jiří |
Zadal: | Pekař Zdeněk | 3.12.2023 20:22 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bláža Team Kravaře | 11 | : | 7 | Čeští Lvi Mimoň | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 25 | : | 23 | Souček Michal |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 9 | : | 9 | Vikingové A Litoměřice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 22 | : | 25 | Šmíd Vítězslav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 23 | : | 17 | Gaži Martin |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 9 | : | 9 | Masarrows Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 22 | : | 24 | Horák František |
Zadal: | Solnař Jakub | 4.12.2023 20:33 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 2 | : | 16 | Bláža Team Kravaře | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 10 | : | 34 | Fára Kamil |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 13 | : | 5 | Prezidenti Horní Řepčice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 29 | : | 16 | Kodl Jan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Vikingové A Litoměřice | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Fojta František | 31 | : | 12 | Souček Michal |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 14 | : | 4 | Vikingové Acrus Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 32 | : | 14 | Solnař Jakub |
Zadal: | Mengr Jiří | 11.12.2023 10:36 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Masarrows Litoměřice | 7 | : | 11 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 19 | : | 24 | Janský Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Čeští Lvi Mimoň | 9 | : | 9 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 21 | : | 23 | Gaži Martin |
Zadal: | Souček Michal | 17.12.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Bláža Team Kravaře | 15 | : | 3 | Vikingové A Litoměřice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 31 | : | 11 | Šmíd Vítězslav |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Prezidenti Horní Řepčice | 8 | : | 10 | Masarrows Litoměřice | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 22 | : | 23 | Horák František |
Zadal: | Kout Jiří | 18.12.2023 11:45 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 24 | : | 19 | Hovorka Radim |
Zadal: | Bartoň Radek | 17.12.2023 21:37 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Vikingové Acrus Litoměřice | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 24 | : | 21 | Syrový Lukáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 9 | : | 9 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 24 | : | 24 | Janský Jiří |
Zadal: | Pekař Zdeněk | 7.1.2024 18:42 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 11 | : | 7 | Prezidenti Horní Řepčice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 24 | : | 19 | Kout Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Masarrows Litoměřice | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Mimoň | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 26 | : | 19 | Souček Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Vikingové A Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 22 | : | 23 | Fojta František |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 7 | : | 11 | Bláža Team Kravaře | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Solnař Jakub | 16 | : | 24 | Fára Kamil |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 8 | : | 10 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 23 | : | 25 | Mengr Jiří |
Zadal: | Souček Michal | 14.1.2024 17:40 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bláža Team Kravaře | 4 | : | 14 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 13 | : | 29 | Gaži Martin |
Zadal: | Fára Kamil | 14.1.2024 18:16 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Vikingové A Litoměřice | 12 | : | 6 | Masarrows Litoměřice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Fojta František | 28 | : | 18 | Horák František |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 21 | : | 23 | Syrový Lukáš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Vikingové Acrus Litoměřice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
17:00 | Janský Jiří | 22 | : | 21 | Solnař Jakub |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Mimoň | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 19 | : | 25 | Souček Michal |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 12 | : | 6 | Vikingové A Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 27 | : | 18 | Šmíd Vítězslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Masarrows Litoměřice | 4 | : | 14 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 14 | : | 29 | Gaži Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 7 | : | 11 | Bláža Team Kravaře | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Janský Jiří | 19 | : | 25 | Fára Kamil |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Vikingové Acrus Litoměřice | 8 | : | 10 | Prezidenti Horní Řepčice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Kučera Ondřej | 22 | : | 22 | Kout Jiří |
Zadal: | Kout Jiří | 21.1.2024 23:58 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 18. | So | 27.1.2024 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Asterix Ztraceni Nový Bor | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
14:00 | Gaži Martin | 24 | : | 19 | Mengr Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Čeští Lvi Mimoň | 13 | : | 5 | Vikingové Acrus Litoměřice | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Souček Michal | 27 | : | 13 | Solnař Jakub |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bláža Team Kravaře | 8 | : | 10 | Masarrows Litoměřice | U Bláži, Kravaře | |
16:00 | Fára Kamil | 23 | : | 24 | Horák František |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Prezidenti Horní Řepčice | 7 | : | 11 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | U Koutů, Horní Řepčice | |
16:00 | Kout Jiří | 16 | : | 26 | Bartoň Radek |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Vikingové A Litoměřice | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Šmíd Vítězslav | 30 | : | 12 | Pekař Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | H&H Project A Most | 12 | : | 6 | Hoka Danielli Most | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 29 | : | 19 | Vican Daniel |
Zadal: | Hájek Luboš | 10.9.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pod Tribunou Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 28 | : | 13 | Martínek Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Arsenal A Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 25 | : | 22 | Zajíc Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 8 | : | 10 | Přátelé Litvínov | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 19 | : | 23 | Hoffmann David |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 9 | : | 9 | Korbel Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 23 | : | 24 | Ferencová Zdeňka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Přátelé Litvínov | 15 | : | 3 | Hrušky Klikaři Litvínov | Nudle, Litvínov | |
13:00 | Pilař Jan | 31 | : | 11 | Přenosil Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hoka Danielli Most | 9 | : | 9 | Pod Tribunou Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 23 | : | 24 | Ptáček Stanislav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Korbel Most | 7 | : | 11 | Arsenal A Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 21 | : | 25 | Zajíc Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Metro Darts Pub Most | 13 | : | 5 | H&H Project A Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 29 | : | 12 | Hájek Luboš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 3 | : | 15 | Mostecký Sporťáci Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Čermák Vratislav | 12 | : | 32 | Engel Jan |
Zadal: | Engel Jan | 17.9.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | H&H Project A Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 16 | : | 26 | Zajíc Martin |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pod Tribunou Most | 3 | : | 15 | Metro Darts Pub Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 10 | : | 33 | Šáro Michal |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Korbel Most | 6 | : | 12 | Přátelé Litvínov | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 19 | : | 26 | Pilař Jan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 13 | : | 5 | Hoka Danielli Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 30 | : | 15 | Vican Daniel |
Zadal: | Engel Jan | 24.9.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 8 | : | 10 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 23 | : | 25 | Čermák Vratislav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Hoka Danielli Most | 11 | : | 7 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 24 | : | 17 | Přenosil Jiří |
Zadal: | Vican Daniel | 1.10.2023 15:58 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Arsenal A Most | 11 | : | 7 | Přátelé Litvínov | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 26 | : | 18 | Pilař Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | H&H Project A Most | 11 | : | 7 | Pod Tribunou Most | U Kance, Most | |
17:00 | Poljanský Ivo | 27 | : | 16 | Ptáček Stanislav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 6 | : | 12 | Korbel Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 16 | : | 27 | Ferencová Zdeňka |
|
| 4. | So | 7.10.2023 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Mostecký Sporťáci Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 24 | : | 19 | Engel Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Přátelé Litvínov | 11 | : | 7 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Nudle, Litvínov | |
13:00 | Pilař Jan | 25 | : | 17 | Martínek Petr |
Zadal: | Pilař Jan | 8.10.2023 16:07 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Pod Tribunou Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 15 | : | 27 | Zajíc Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Korbel Most | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 24 | : | 21 | Vican Daniel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 9 | : | 9 | H&H Project A Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 23 | : | 23 | Hájek Luboš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 4 | : | 14 | Metro Darts Pub Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 11 | : | 30 | Šáro Michal |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Hoka Danielli Most | 8 | : | 10 | Přátelé Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 19 | : | 26 | Pilař Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Arsenal A Most | 14 | : | 4 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 29 | : | 12 | Martínek Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Metro Darts Pub Most | 14 | : | 4 | Korbel Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 28 | : | 13 | Ferenc Marián |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | H&H Project A Most | 8 | : | 10 | Hrušky Klikaři Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Hájek Luboš | 22 | : | 24 | Přenosil Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Pod Tribunou Most | 5 | : | 13 | Mostecký Sporťáci Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Ptáček Stanislav | 14 | : | 29 | Engel Jan |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Korbel Most | 7 | : | 11 | H&H Project A Most | Korbel restaurace, Most | |
19:00 | Ferencová Zdeňka | 17 | : | 28 | Hájek Luboš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 8 | : | 10 | Hoka Danielli Most | Pod Tribunou, Most | |
14:00 | Čermák Vratislav | 22 | : | 23 | Vican Daniel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 7 | : | 11 | Arsenal A Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 16 | : | 27 | Zajíc Martin |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 8 | : | 10 | Pod Tribunou Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 23 | : | 24 | Ptáček Stanislav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Arsenal A Most | 13 | : | 5 | Hoka Danielli Most | Česká pivnice, Most | |
13:00 | Zajíc Martin | 29 | : | 15 | Vican Daniel |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | H&H Project A Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 23 | : | 23 | Hoffmann David |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Metro Darts Pub Most | 14 | : | 4 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Slusarčík Miroslav | 30 | : | 11 | Martínek Petr |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 13 | : | 5 | Hrušky Klikaři Litvínov | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 29 | : | 13 | Přenosil Jiří |
|
| 7. | Ne | 5.11.2023 | Přátelé Litvínov | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Pilař Jan | 17 | : | 28 | Šáro Michal |
|
| 8. | Ne | 5.11.2023 | Pod Tribunou Most | 10 | : | 8 | Korbel Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 25 | : | 20 | Ferencová Zdeňka |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Hoka Danielli Most | 4 | : | 14 | Metro Darts Pub Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 16 | : | 30 | Šáro Michal |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Korbel Most | 5 | : | 13 | Mostecký Sporťáci Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 16 | : | 27 | Engel Jan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Přátelé Litvínov | 12 | : | 6 | Pod Tribunou Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Pilař Jan | 26 | : | 17 | Ptáček Stanislav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 5 | : | 13 | H&H Project A Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 14 | : | 29 | Hájek Luboš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Hoka Danielli Most | 7 | : | 11 | H&H Project A Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 17 | : | 23 | Hájek Luboš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Arsenal A Most | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 17 | : | 23 | Šáro Michal |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Přátelé Litvínov | 3 | : | 15 | Mostecký Sporťáci Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Pilař Jan | 11 | : | 31 | Engel Jan |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Korbel Most | 13 | : | 5 | Hrušky Klikaři Litvínov | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 27 | : | 17 | Přenosil Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 5 | : | 13 | Pod Tribunou Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 18 | : | 29 | Ptáček Stanislav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | H&H Project A Most | 7 | : | 11 | Metro Darts Pub Most | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 19 | : | 25 | Šáro Michal |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Pod Tribunou Most | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 24 | : | 23 | Vican Daniel |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Arsenal A Most | 13 | : | 5 | Korbel Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 28 | : | 19 | Ferencová Zdeňka |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 5 | : | 13 | Přátelé Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 18 | : | 30 | Hoffmann David |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 16 | : | 2 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 33 | : | 7 | Martínek Petr |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Arsenal A Most | 12 | : | 6 | H&H Project A Most | Česká pivnice, Most | |
13:00 | Zajíc Martin | 28 | : | 20 | Hájek Luboš |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Hoka Danielli Most | 6 | : | 12 | Mostecký Sporťáci Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 19 | : | 28 | Engel Jan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Metro Darts Pub Most | 12 | : | 6 | Pod Tribunou Most | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 26 | : | 14 | Ptáček Stanislav |
Zadal: | Šáro Michal | 3.12.2023 18:49 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 8 | : | 10 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 21 | : | 21 | Přenosil Jiří |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Přátelé Litvínov | 7 | : | 11 | Korbel Most | Nudle, Litvínov | |
17:00 | Hoffmann David | 16 | : | 24 | Ferencová Zdeňka |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Arsenal A Most | 15 | : | 3 | Hrušky Klikaři Litvínov | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 32 | : | 10 | Přenosil Jiří |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Pod Tribunou Most | 5 | : | 13 | H&H Project A Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 18 | : | 29 | Hájek Luboš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Korbel Most | 14 | : | 4 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 29 | : | 14 | Martínek Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Přátelé Litvínov | 3 | : | 15 | Arsenal A Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 13 | : | 33 | Zajíc Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 12 | : | 6 | Metro Darts Pub Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 28 | : | 21 | Šáro Michal |
Zadal: | Engel Jan | 11.12.2023 06:54 | Změnil: | Šáro Michal | 11.12.2023 10:02 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 12 | : | 6 | Hoka Danielli Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 27 | : | 18 | Vican Daniel |
Zadal: | Přenosil Jiří | 10.12.2023 19:56 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Hoka Danielli Most | 10 | : | 8 | Korbel Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 22 | : | 22 | Ferencová Zdeňka |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Arsenal A Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 28 | : | 14 | Ptáček Stanislav |
Zadal: | Zajíc Martin | 17.12.2023 20:43 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | H&H Project A Most | 6 | : | 12 | Mostecký Sporťáci Most | U Kance, Most | |
16:00 | Hájek Luboš | 18 | : | 26 | Engel Jan |
Zadal: | Hájek Luboš | 17.12.2023 19:13 | Změnil: | Engel Jan | 18.12.2023 17:30 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Metro Darts Pub Most | 11 | : | 7 | Hrušky Klikaři Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 26 | : | 17 | Přenosil Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 6 | : | 12 | Přátelé Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 16 | : | 27 | Hoffmann David |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Korbel Most | 9 | : | 9 | Metro Darts Pub Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 22 | : | 25 | Šáro Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Přátelé Litvínov | 17 | : | 1 | Hoka Danielli Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 35 | : | 5 | Vican Daniel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Martínek Petr | 17 | : | 27 | Rubáš Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 3 | : | 15 | H&H Project A Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 11 | : | 31 | Rychtář Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Mostecký Sporťáci Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 27 | : | 16 | Ptáček Stanislav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Hoka Danielli Most | 10 | : | 8 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Vican Daniel | 26 | : | 21 | Martínek Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Arsenal A Most | 7 | : | 11 | Mostecký Sporťáci Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Zajíc Martin | 19 | : | 25 | Engel Jan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Pod Tribunou Most | 14 | : | 4 | Hrušky Klikaři Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Ptáček Stanislav | 30 | : | 15 | Přenosil Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | H&H Project A Most | 13 | : | 5 | Korbel Most | U Kance, Most | |
17:00 | Kosma Tomáš | 29 | : | 14 | Ferencová Zdeňka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Metro Darts Pub Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Šáro Michal | 24 | : | 21 | Hoffmann David |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hoka Danielli Most | 6 | : | 12 | Arsenal A Most | Pod Tribunou, Most | |
13:00 | Horváth Michal | 16 | : | 28 | Rubáš Pavel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Přátelé Litvínov | 11 | : | 7 | H&H Project A Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 26 | : | 20 | Hájek Luboš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Korbel Most | 13 | : | 5 | Pod Tribunou Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Houba Jan | 30 | : | 14 | Ptáček Stanislav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | 3 | : | 15 | Metro Darts Pub Most | Pod Tribunou, Most | |
17:00 | Martínek Petr | 11 | : | 30 | Slusarčík Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 3 | : | 15 | Mostecký Sporťáci Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 12 | : | 31 | Engel Jan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Metro Darts Pub Most | 11 | : | 7 | Hoka Danielli Most | Metro Music Pub Club, Most | |
15:30 | Šáro Michal | 27 | : | 18 | Vican Daniel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Hrušky Klikaři Litvínov | 4 | : | 14 | Arsenal A Most | U Hrušků, Litvínov | |
16:00 | Přenosil Jiří | 14 | : | 32 | Zajíc Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Pod Tribunou Most | 10 | : | 8 | Přátelé Litvínov | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 21 | : | 23 | Hoffmann David |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Mostecký Sporťáci Most | 8 | : | 10 | Korbel Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 21 | : | 25 | Ferencová Zdeňka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | H&H Project A Most | 15 | : | 3 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | U Kance, Most | |
17:00 | Kunák Marek | 32 | : | 9 | Martínek Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 16 | : | 2 | Ložisková mafie A1 Pšov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 33 | : | 11 | Tomov Ladislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 5 | : | 13 | Dream Team A Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 14 | : | 30 | Bárta Stanislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Club U Ramba Žatec | 2 | : | 16 | Ježek Ervěnice | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 10 | : | 33 | Cerman Michal |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 7 | : | 11 | Mexiko Chomutov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 18 | : | 26 | Rajman Richard |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Dream Team A Jirkov | 11 | : | 7 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bárta Stanislav | 25 | : | 17 | Pokorná Markéta |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Ježek Ervěnice | 13 | : | 5 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 30 | : | 17 | Bláhová Monika |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Mexiko Chomutov | 13 | : | 5 | Supíci Slovan A Kadaň | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Buňata Václav | 28 | : | 20 | Dvořák Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 8 | : | 10 | Ložisková mafie A1 Pšov | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 21 | : | 25 | Tomov Ladislav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 8 | : | 10 | Dream Team A Jirkov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 20 | : | 25 | Bárta Stanislav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Club U Ramba Žatec | 12 | : | 6 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kolář Václav | 25 | : | 17 | Michalíková Andrea |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Ježek Ervěnice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 26 | : | 19 | Cerman Michal |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 7 | : | 11 | Mexiko Chomutov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 20 | : | 25 | Rajman Richard |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Dream Team A Jirkov | 12 | : | 6 | Ložisková mafie A1 Pšov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bárta Stanislav | 29 | : | 17 | Tomov Ladislav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Club U Ramba Žatec | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kolář Václav | 25 | : | 22 | Bláhová Monika |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Ježek Ervěnice | 7 | : | 11 | Supíci Slovan A Kadaň | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 19 | : | 25 | Dvořák Jakub |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 5 | : | 13 | Mexiko Chomutov | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 12 | : | 28 | Rajman Richard |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Mexiko Chomutov | 4 | : | 14 | Dream Team A Jirkov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 14 | : | 30 | Bárta Stanislav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Club U Ramba Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Fišer Marcel | 28 | : | 12 | Kolář Václav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 11 | : | 7 | Ježek Ervěnice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 24 | : | 18 | Cerman Michal |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 23 | : | 19 | Bachár Miloslav |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 8 | : | 10 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 21 | : | 24 | Hotový Miroslav |
Zadal: | Bláhová Monika | 15.10.2023 17:27 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Club U Ramba Žatec | 5 | : | 13 | Supíci Slovan A Kadaň | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 14 | : | 27 | Dvořák Jakub |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 5 | : | 13 | Dream Team A Jirkov | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 17 | : | 28 | Bárta Stanislav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 5 | : | 13 | Supíci Slovan A Kadaň | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 12 | : | 29 | Dvořák Jakub |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 16 | : | 2 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Fišer Marcel | 33 | : | 9 | Michalíková Andrea |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Ježek Ervěnice | 9 | : | 9 | Dream Team A Jirkov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
17:00 | Cerman Michal | 23 | : | 23 | Bárta Stanislav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 12 | : | 6 | Club U Ramba Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 26 | : | 16 | Kudláček Vladimír |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 7 | : | 11 | Ložisková mafie A1 Pšov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 19 | : | 24 | Tomov Ladislav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Club U Ramba Žatec | 4 | : | 14 | Mexiko Chomutov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kolář Václav | 12 | : | 28 | Rajman Richard |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 7 | : | 11 | Supíci Slovan A Kadaň | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 19 | : | 25 | Dvořák Jakub |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 4 | : | 14 | Ježek Ervěnice | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 10 | : | 29 | Cerman Michal |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Dream Team A Jirkov | 18 | : | 0 | Club U Ramba Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bárta Stanislav | 36 | : | 5 | Kudláček Vladimír |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Mexiko Chomutov | 12 | : | 6 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 28 | : | 18 | Bláhová Monika |
Zadal: | Buňata Václav | 12.11.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 15 | : | 3 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Slovan, Kadaň | |
16:00 | Dvořák Jakub | 30 | : | 10 | Čadková Jelena |
Zadal: | Dvořák Jakub | 12.11.2023 18:12 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 4 | : | 14 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 12 | : | 31 | Fišer Marcel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Dream Team A Jirkov | 14 | : | 4 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bárta Stanislav | 30 | : | 10 | Bláhová Monika |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Mexiko Chomutov | 4 | : | 14 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Buňata Václav | 14 | : | 29 | Fišer Marcel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Ježek Ervěnice | 11 | : | 7 | Club U Ramba Žatec | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 25 | : | 19 | Kudláček Vladimír |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 8 | : | 10 | Supíci Slovan A Kadaň | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 22 | : | 25 | Dvořák Jakub |
Zadal: | Dvořák Jakub | 20.11.2023 10:57 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 23.11.2023 | Ježek Ervěnice | 6 | : | 12 | Mexiko Chomutov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
17:00 | Cerman Michal | 18 | : | 27 | Rajman Richard |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 8 | : | 10 | Ježek Ervěnice | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 22 | : | 23 | Cerman Michal |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 8 | : | 10 | Mexiko Chomutov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 22 | : | 24 | Rajman Richard |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Dream Team A Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 27 | : | 18 | Bárta Stanislav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 14 | : | 4 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 32 | : | 18 | Michalíková Andrea |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Dream Team A Jirkov | 13 | : | 5 | Supíci Slovan A Kadaň | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bárta Stanislav | 31 | : | 16 | Dvořák Jakub |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Mexiko Chomutov | 15 | : | 3 | Ložisková mafie A1 Pšov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 30 | : | 6 | Tomov Ladislav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Ježek Ervěnice | 7 | : | 11 | Panoramix Klášterec nad Ohří | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 18 | : | 26 | Pokorná Markéta |
Zadal: | Cabal Michal | 4.12.2023 12:43 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 4 | : | 14 | Club U Ramba Žatec | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 11 | : | 29 | Kudláček Vladimír |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 10 | : | 8 | Ježek Ervěnice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 25 | : | 20 | Cerman Michal |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 23 | : | 18 | Kudláček Vladimír |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Mexiko Chomutov | 15 | : | 3 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 31 | : | 10 | Michalíková Andrea |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 6 | : | 12 | Dream Team A Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 15 | : | 26 | Bárta Stanislav |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Dream Team A Jirkov | 12 | : | 6 | Mexiko Chomutov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Kocánová Lucie | 28 | : | 17 | Rajman Richard |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Club U Ramba Žatec | 2 | : | 16 | Panoramix Klášterec nad Ohří | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 11 | : | 33 | Kraus Karel |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Ježek Ervěnice | 11 | : | 7 | Ložisková mafie A1 Pšov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 26 | : | 15 | Tomov Ladislav |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 13 | : | 5 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Bláhová Monika | 30 | : | 16 | Michalíková Andrea |
Zadal: | Bláhová Monika | 17.12.2023 22:13 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Dream Team A Jirkov | 13 | : | 5 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Kocánová Lucie | 30 | : | 15 | Michalíková Andrea |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 18 | : | 0 | Club U Ramba Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 36 | : | 0 | Kudláček Vladimír |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Mexiko Chomutov | 12 | : | 6 | Ježek Ervěnice | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 27 | : | 18 | Cerman Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 10 | : | 8 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Kraus Karel | 24 | : | 19 | Bláhová Monika |
|
| 16. | So | 13.1.2024 | Dream Team A Jirkov | 10 | : | 8 | Ježek Ervěnice | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Kocánová Lucie | 25 | : | 23 | Cerman Michal |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Club U Ramba Žatec | 6 | : | 12 | Ložisková mafie A1 Pšov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 16 | : | 28 | Tomov Ladislav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 9 | : | 9 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 21 | : | 25 | Bachár Miloslav |
Zadal: | Dvořák Jakub | 14.1.2024 15:51 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 3 | : | 15 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 8 | : | 30 | Pokorná Markéta |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Supíci Slovan A Kadaň | 7 | : | 11 | Panoramix Klášterec nad Ohří | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 19 | : | 23 | Pokorná Markéta |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ježek Ervěnice | 13 | : | 5 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Cerman Michal | 28 | : | 14 | Michalíková Andrea |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Mexiko Chomutov | 17 | : | 1 | Club U Ramba Žatec | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 35 | : | 6 | Kudláček Vladimír |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ložisková mafie A1 Pšov | 14 | : | 4 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 30 | : | 13 | Bláhová Monika |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Club U Ramba Žatec | 4 | : | 14 | Dream Team A Jirkov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Kudláček Vladimír | 13 | : | 30 | Kocánová Lucie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 5 | : | 13 | Mexiko Chomutov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 14 | : | 29 | Buňata Václav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Panoramix Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Ložisková mafie A1 Pšov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Pokorná Markéta | 30 | : | 13 | Tomov Ladislav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 8 | : | 10 | Supíci Slovan A Kadaň | Na Osadě, Jirkov | |
17:00 | Michalíková Andrea | 19 | : | 24 | Molnár Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Predátoři Heřmanice | 8 | : | 10 | Bombardéři A Děčany | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 20 | : | 26 | Svítil Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Profi Tytan Písty | 14 | : | 4 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 30 | : | 10 | Novotný Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 11 | : | 7 | Sršni Vědlice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Minárik Petr | 23 | : | 19 | Böhm Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 10 | : | 8 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 24 | : | 21 | Kobrle Miroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Cowhand B Dušníky | 8 | : | 10 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Stuchlý Milan | 19 | : | 22 | Tájek Pavel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 10 | : | 8 | Predátoři Heřmanice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Novotný Daniel | 27 | : | 20 | Pořízek Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 8 | : | 10 | Bombardéři A Děčany | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 23 | : | 27 | Svítil Ondřej |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 10 | : | 8 | ÚPM Schooters Sukorady | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kobrle Miroslav | 23 | : | 21 | Minárik Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Sršni Vědlice | 6 | : | 12 | Profi Tytan Písty | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 19 | : | 28 | Gabriel František |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Cowhand B Dušníky | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Beran Miroslav | 22 | : | 24 | Vokoun Martin |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Bombardéři A Děčany | 11 | : | 7 | Rock Klub Mizerové Lovosice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 28 | : | 22 | Novotný Daniel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Predátoři Heřmanice | 9 | : | 9 | Sršni Vědlice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 20 | : | 21 | Böhm Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Profi Tytan Písty | 10 | : | 8 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 25 | : | 20 | Kobrle Miroslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 8 | : | 10 | Cowhand B Dušníky | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 22 | : | 27 | Beran Miroslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 29 | : | 21 | Tájek Pavel |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 8 | : | 10 | Predátoři Heřmanice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kobrle Miroslav | 19 | : | 26 | Pořízek Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Sršni Vědlice | 10 | : | 8 | Bombardéři A Děčany | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 22 | : | 22 | Svítil Ondřej |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 6 | : | 12 | Hrobaři Áčko Charvatce | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 18 | : | 28 | Vokoun Martin |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Cowhand B Dušníky | 9 | : | 9 | Profi Tytan Písty | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 21 | : | 25 | Průcha Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 8 | : | 10 | Sršni Vědlice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 20 | : | 26 | Böhm Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bombardéři A Děčany | 9 | : | 9 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 22 | : | 23 | Kobrle Miroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Predátoři Heřmanice | 8 | : | 10 | Cowhand B Dušníky | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 19 | : | 21 | Stuchlý Milan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Profi Tytan Písty | 10 | : | 8 | Hrobaři Áčko Charvatce | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Průcha Petr | 25 | : | 21 | Vokoun Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 7 | : | 11 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 18 | : | 24 | Bartošová Markéta |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 21 | : | 22 | Novotný Daniel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 9 | : | 9 | Sršni Vědlice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 23 | : | 21 | Böhm Petr |
Zadal: | Tájek Pavel | 15.10.2023 20:37 | Změnil: | Böhm Petr | 16.10.2023 09:14 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 0 | : | 18 | Profi Tytan Písty | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 4 | : | 36 | Průcha Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Cowhand B Dušníky | 12 | : | 6 | Bombardéři A Děčany | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 27 | : | 15 | Svítil Ondřej |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Predátoři Heřmanice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 24 | : | 20 | Pořízek Jan |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Sršni Vědlice | 7 | : | 11 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 18 | : | 26 | Kobrle Miroslav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 8 | : | 10 | Cowhand B Dušníky | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 19 | : | 23 | Stuchlý Milan |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Bombardéři A Děčany | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 21 | : | 21 | Vokoun Martin |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Predátoři Heřmanice | 14 | : | 4 | ÚPM Schooters Sukorady | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 29 | : | 12 | Lisec Václav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Profi Tytan Písty | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 25 | : | 18 | Bartošová Markéta |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 9 | : | 9 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 22 | : | 21 | Kobrle Miroslav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Profi Tytan Písty | 9 | : | 9 | Predátoři Heřmanice | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 22 | : | 21 | Pořízek Jan |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 7 | : | 11 | Bombardéři A Děčany | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 15 | : | 26 | Svítil Ondřej |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Cowhand B Dušníky | 11 | : | 7 | Sršni Vědlice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 26 | : | 21 | Böhm Petr |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 25 | : | 22 | Novotný Daniel |
|
| 4. | Ne | 5.11.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 24 | : | 24 | Novotný Daniel |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 5 | : | 13 | Cowhand B Dušníky | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 14 | : | 29 | Stuchlý Milan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Sršni Vědlice | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 25 | : | 22 | Vokoun Martin |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 11 | : | 7 | ÚPM Schooters Sukorady | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 23 | : | 20 | Lisec Václav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Bombardéři A Děčany | 5 | : | 13 | Profi Tytan Písty | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Miroslav | 13 | : | 29 | Gabriel František |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Predátoři Heřmanice | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 26 | : | 18 | Tájek Pavel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 12 | : | 6 | Profi Tytan Písty | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Novotný Daniel | 26 | : | 16 | Gabriel František |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Hrobaři Áčko Charvatce | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 23 | : | 22 | Vokoun Martin |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bombardéři A Děčany | 10 | : | 8 | Predátoři Heřmanice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 24 | : | 21 | Linhart Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Sršni Vědlice | 10 | : | 8 | ÚPM Schooters Sukorady | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 23 | : | 18 | Lisec Václav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 10 | : | 8 | Cowhand B Dušníky | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 23 | : | 21 | Stuchlý Milan |
Zadal: | Kutzler Martin | 19.11.2023 21:18 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | ÚPM Schooters Sukorady | 7 | : | 11 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 18 | : | 24 | Kobrle Miroslav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Profi Tytan Písty | 11 | : | 7 | Sršni Vědlice | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 27 | : | 19 | Böhm Petr |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Predátoři Heřmanice | 9 | : | 9 | Rock Klub Mizerové Lovosice | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 23 | : | 23 | Novotný Daniel |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 11 | : | 7 | Cowhand B Dušníky | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 24 | : | 21 | Stuchlý Milan |
Zadal: | Vokoun Martin | 26.11.2023 21:02 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 7 | : | 11 | Bombardéři A Děčany | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
13:00 | Novotný Daniel | 18 | : | 26 | Svítil Ondřej |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Profi Tytan Písty | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 20 | : | 23 | Gabriel František |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Sršni Vědlice | 10 | : | 8 | Predátoři Heřmanice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 23 | : | 20 | Pořízek Jan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Cowhand B Dušníky | 13 | : | 5 | ÚPM Schooters Sukorady | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Pallas Pavel | 30 | : | 17 | Lisec Václav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 8 | : | 10 | Hrobaři Áčko Charvatce | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 22 | : | 24 | Vokoun Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 25 | : | 19 | Bartošová Markéta |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Predátoři Heřmanice | 8 | : | 10 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 20 | : | 26 | Kobrle Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Bombardéři A Děčany | 12 | : | 6 | Sršni Vědlice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 24 | : | 22 | Böhm Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Profi Tytan Písty | 11 | : | 7 | Cowhand B Dušníky | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 24 | : | 22 | Stuchlý Milan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 11 | : | 7 | ÚPM Schooters Sukorady | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 27 | : | 21 | Lisec Václav |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | Bombardéři A Děčany | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 26 | : | 18 | Tájek Pavel |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Bombardéři A Děčany | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 27 | : | 14 | Svítil Ondřej |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Sršni Vědlice | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 21 | : | 25 | Novotný Daniel |
Zadal: | Novotný Daniel | 17.12.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Cowhand B Dušníky | 4 | : | 14 | Predátoři Heřmanice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Pallas Pavel | 13 | : | 31 | Pořízek Jan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 14 | : | 4 | ÚPM Schooters Sukorady | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Tájek Pavel | 30 | : | 12 | Lisec Václav |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 7 | : | 11 | Profi Tytan Písty | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 17 | : | 24 | Průcha Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Sršni Vědlice | 8 | : | 10 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 21 | : | 25 | Bartošová Markéta |
Zadal: | Böhm Petr | 8.1.2024 14:47 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 8 | : | 10 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 22 | : | 23 | Kobrle Miroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Profi Tytan Písty | 13 | : | 5 | ÚPM Schooters Sukorady | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Průcha Petr | 29 | : | 17 | Lisec Václav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Predátoři Heřmanice | 8 | : | 10 | Hrobaři Áčko Charvatce | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 22 | : | 23 | Vokoun Martin |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bombardéři A Děčany | 7 | : | 11 | Cowhand B Dušníky | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 21 | : | 25 | Stuchlý Milan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 8 | : | 10 | Sršni Vědlice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 20 | : | 22 | Böhm Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Cowhand B Dušníky | 11 | : | 7 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 26 | : | 19 | Novotný Daniel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 6 | : | 12 | Predátoři Heřmanice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Lisec Václav | 16 | : | 27 | Linhart Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 5 | : | 13 | Profi Tytan Písty | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Bartošová Markéta | 13 | : | 29 | Průcha Petr |
Zadal: | Průcha Petr | 14.1.2024 19:38 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Bombardéři A Děčany | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 18 | : | 22 | Svítil Ondřej |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | 9 | : | 9 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Nádražní Restaurace, Bohušovice nad Ohří | |
13:00 | Kobrle Miroslav | 22 | : | 26 | Bartošová Markéta |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Predátoři Heřmanice | 6 | : | 12 | Profi Tytan Písty | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 16 | : | 26 | Průcha Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bombardéři A Děčany | 9 | : | 9 | ÚPM Schooters Sukorady | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 25 | : | 23 | Minárik Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 7 | : | 11 | Hrobaři Áčko Charvatce | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 18 | : | 26 | Vokoun Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Sršni Vědlice | 3 | : | 15 | Cowhand B Dušníky | U Švéda, Vědlice | |
16:00 | Böhm Petr | 11 | : | 32 | Stuchlý Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Cowhand B Dušníky | 13 | : | 5 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | Dušníky 90, Dušníky | |
16:00 | Stuchlý Milan | 29 | : | 16 | Kobrle Miroslav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | ÚPM Schooters Sukorady | 8 | : | 10 | Rock Klub Mizerové Lovosice | Hospůdka u Potoka, Sukorady | |
16:00 | Minárik Petr | 20 | : | 25 | Novotný Daniel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Profi Tytan Písty | 15 | : | 3 | Bombardéři A Děčany | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Průcha Petr | 31 | : | 10 | Svítil Ondřej |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | 5 | : | 13 | Predátoři Heřmanice | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Tájek Pavel | 15 | : | 28 | Pořízek Jan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Hrobaři Áčko Charvatce | 9 | : | 9 | Sršni Vědlice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 22 | : | 20 | Böhm Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kosmos Darts Most | 5 | : | 13 | Katapult Hvězda Krupka | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 14 | : | 28 | Mokrý Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 13 | : | 5 | Vyprahlo B Čáslavka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 30 | : | 18 | Procházka Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kapitán A Duchcov | 12 | : | 6 | Kapitán B Duchcov | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 27 | : | 16 | Blahníková Lenka |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 6 | : | 12 | Legenda Teplice | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 12 | : | 26 | Divíšek Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Draci Ohníč | 3 | : | 15 | 9 Darts Krupka | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 12 | : | 32 | Chárová Zdenka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kosmos Darts Most | 8 | : | 10 | Sokolovna Viktoria Lom | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 22 | : | 23 | Krepčík František |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kapitán B Duchcov | 13 | : | 5 | Vyprahlo A Čáslavka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 29 | : | 15 | Šalát Marek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Legenda Teplice | 13 | : | 5 | Draci Ohníč | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 27 | : | 14 | Švambergová Lenka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 5 | : | 13 | Kapitán A Duchcov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 15 | : | 29 | Korba Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 8 | : | 10 | 9 Darts Krupka | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 20 | : | 24 | Chárová Zdenka |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 6 | : | 12 | Katapult Hvězda Krupka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 18 | : | 28 | Kuzár Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Kapitán A Duchcov | 13 | : | 5 | Kosmos Darts Most | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 29 | : | 16 | Rous Jaroslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 8 | : | 10 | Vyprahlo B Čáslavka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 22 | : | 23 | Procházka Pavel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Draci Ohníč | 5 | : | 13 | Kapitán B Duchcov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 13 | : | 27 | Blahníková Lenka |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | 9 Darts Krupka | 6 | : | 12 | Legenda Teplice | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Hejný Vlastimil | 14 | : | 25 | Divíšek Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Kosmos Darts Most | 9 | : | 9 | Vyprahlo A Čáslavka | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 24 | : | 20 | Šalát Marek |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Kapitán B Duchcov | 8 | : | 10 | 9 Darts Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 21 | : | 24 | Chárová Zdenka |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 10 | : | 8 | Legenda Teplice | Na Střelnici, Krupka | |
13:00 | Mokrý Roman | 25 | : | 24 | Divíšek Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 7 | : | 11 | Kapitán A Duchcov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 19 | : | 25 | Korba Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 12 | : | 6 | Draci Ohníč | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 28 | : | 18 | Švambergová Lenka |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Kapitán A Duchcov | 8 | : | 10 | Katapult Hvězda Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 21 | : | 24 | Mokrý Roman |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 11 | : | 7 | Sokolovna Viktoria Lom | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 26 | : | 16 | Krepčík František |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Draci Ohníč | 8 | : | 10 | Kosmos Darts Most | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 22 | : | 23 | Rous Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | 9 Darts Krupka | 13 | : | 5 | Vyprahlo B Čáslavka | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 28 | : | 15 | Procházka Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Legenda Teplice | 16 | : | 2 | Kapitán B Duchcov | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 33 | : | 9 | Blahníková Lenka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Kosmos Darts Most | 10 | : | 8 | 9 Darts Krupka | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 23 | : | 19 | Chárová Zdenka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 11 | : | 7 | Draci Ohníč | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 27 | : | 20 | Švambergová Lenka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Kapitán A Duchcov | 14 | : | 4 | Vyprahlo A Čáslavka | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 29 | : | 14 | Šalát Marek |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 6 | : | 12 | Legenda Teplice | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 16 | : | 27 | Divíšek Josef |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán B Duchcov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 23 | : | 22 | Blahníková Lenka |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Kapitán B Duchcov | 14 | : | 4 | Vyprahlo B Čáslavka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 31 | : | 18 | Procházka Pavel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 6 | : | 12 | Katapult Hvězda Krupka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 17 | : | 27 | Mokrý Roman |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Draci Ohníč | 6 | : | 12 | Kapitán A Duchcov | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 14 | : | 27 | Novák Milan |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | 9 Darts Krupka | 9 | : | 9 | Sokolovna Viktoria Lom | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 22 | : | 22 | Krepčík František |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Legenda Teplice | 14 | : | 4 | Kosmos Darts Most | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 31 | : | 12 | Rous Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Kosmos Darts Most | 10 | : | 8 | Kapitán B Duchcov | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 23 | : | 21 | Blahníková Lenka |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 5 | : | 13 | Legenda Teplice | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Coupé René | 16 | : | 30 | Divíšek Josef |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Kapitán A Duchcov | 10 | : | 8 | 9 Darts Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 21 | : | 21 | Chárová Zdenka |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 10 | : | 8 | Draci Ohníč | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 24 | : | 18 | Švambergová Lenka |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 17 | : | 1 | Vyprahlo B Čáslavka | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 35 | : | 12 | Procházka Pavel |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Kapitán B Duchcov | 10 | : | 8 | Sokolovna Viktoria Lom | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 24 | : | 20 | Coupé René |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Draci Ohníč | 2 | : | 16 | Katapult Hvězda Krupka | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švamberg Pavel | 10 | : | 33 | Mokrý Roman |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | 9 Darts Krupka | 15 | : | 3 | Vyprahlo A Čáslavka | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 31 | : | 12 | Šalát Marek |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Legenda Teplice | 10 | : | 8 | Kapitán A Duchcov | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 26 | : | 22 | Korba Jan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 9 | : | 9 | Kosmos Darts Most | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 23 | : | 22 | Rous Jaroslav |
|
| 10. | Pá | 17.11.2023 | Kapitán B Duchcov | 10 | : | 8 | Kapitán A Duchcov | Na Tribuně, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 25 | : | 19 | Novák Milan |
Zadal: | Novák Milan | 17.11.2023 19:12 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 13 | : | 5 | Kosmos Darts Most | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 27 | : | 15 | Rous Jaroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 3 | : | 15 | Sokolovna Viktoria Lom | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 11 | : | 31 | Kašpar Petr |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Legenda Teplice | 8 | : | 10 | Vyprahlo A Čáslavka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 21 | : | 24 | Šalát Marek |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | 9 Darts Krupka | 14 | : | 4 | Draci Ohníč | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 30 | : | 15 | Švamberg Pavel |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 15 | : | 3 | Kosmos Darts Most | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 31 | : | 12 | Rous Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Draci Ohníč | 3 | : | 15 | Legenda Teplice | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švamberg Pavel | 12 | : | 30 | Divíšek Josef |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 12 | : | 6 | Kapitán B Duchcov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 27 | : | 17 | Blahníková Lenka |
Zadal: | Pavlíček Roman | 26.11.2023 20:00 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kapitán A Duchcov | 15 | : | 3 | Vyprahlo B Čáslavka | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 30 | : | 9 | Procházka Pavel |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | 9 Darts Krupka | 8 | : | 10 | Katapult Hvězda Krupka | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 20 | : | 22 | Mokrý Roman |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kosmos Darts Most | 8 | : | 10 | Kapitán A Duchcov | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 21 | : | 24 | Korba Jan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kapitán B Duchcov | 15 | : | 3 | Draci Ohníč | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 30 | : | 10 | Švambergová Lenka |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 16 | : | 2 | Sokolovna Viktoria Lom | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 34 | : | 11 | Krepčík František |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 4 | : | 14 | Vyprahlo A Čáslavka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 15 | : | 30 | Šalát Marek |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Legenda Teplice | 11 | : | 7 | 9 Darts Krupka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 26 | : | 18 | Chárová Zdenka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 11 | : | 7 | Kosmos Darts Most | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 25 | : | 20 | Rous Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kapitán A Duchcov | 15 | : | 3 | Sokolovna Viktoria Lom | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 31 | : | 9 | Krepčík František |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | 9 Darts Krupka | 13 | : | 5 | Kapitán B Duchcov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 27 | : | 16 | Blahníková Lenka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Legenda Teplice | 12 | : | 6 | Katapult Hvězda Krupka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 26 | : | 18 | Mokrý Roman |
|
| 13. | So | 16.12.2023 | Draci Ohníč | 12 | : | 6 | Vyprahlo B Čáslavka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Švambergová Lenka | 27 | : | 20 | Procházka Pavel |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Kosmos Darts Most | 8 | : | 10 | Draci Ohníč | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 22 | : | 24 | Švambergová Lenka |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Kapitán B Duchcov | 4 | : | 14 | Legenda Teplice | U Kapitána, Duchcov | |
14:00 | Blahníková Lenka | 9 | : | 31 | Divíšek Josef |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Katapult Hvězda Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 23 | : | 23 | Korba Jan |
Zadal: | Kuzár Petr | 17.12.2023 19:36 | Změnil: | Korba Jan | 17.12.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Sokolovna Viktoria Lom | 10 | : | 8 | Vyprahlo A Čáslavka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 23 | : | 22 | Šalát Marek |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Vyprahlo B Čáslavka | 1 | : | 17 | 9 Darts Krupka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 7 | : | 35 | Chárová Zdenka |
Zadal: | Chára Jan | 17.12.2023 21:53 | Změnil: | Tesař Luboš | 18.12.2023 14:54 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kapitán B Duchcov | 5 | : | 13 | Katapult Hvězda Krupka | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 15 | : | 28 | Mokrý Roman |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | 9 Darts Krupka | 8 | : | 10 | Kosmos Darts Most | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 20 | : | 21 | Rous Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Draci Ohníč | 9 | : | 9 | Sokolovna Viktoria Lom | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 20 | : | 21 | Coupé René |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 22 | : | 25 | Korba Jan |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Legenda Teplice | 14 | : | 4 | Vyprahlo B Čáslavka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 31 | : | 11 | Procházka Pavel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kosmos Darts Most | 9 | : | 9 | Legenda Teplice | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 20 | : | 23 | Divíšek Josef |
Zadal: | Rous Jaroslav | 15.1.2024 04:48 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Katapult Hvězda Krupka | 11 | : | 7 | Vyprahlo A Čáslavka | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Mokrý Roman | 25 | : | 21 | Šalát Marek |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kapitán A Duchcov | 11 | : | 7 | Draci Ohníč | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 27 | : | 16 | Švambergová Lenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | 7 | : | 11 | 9 Darts Krupka | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 18 | : | 26 | Chárová Zdenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | 8 | : | 10 | Kapitán B Duchcov | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 22 | : | 25 | Blahníková Lenka |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kapitán B Duchcov | 11 | : | 7 | Kosmos Darts Most | U Kapitána, Duchcov | |
13:00 | Blahníková Lenka | 25 | : | 17 | Rous Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Legenda Teplice | 13 | : | 5 | Sokolovna Viktoria Lom | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 29 | : | 17 | Coupé René |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | 9 Darts Krupka | 9 | : | 9 | Kapitán A Duchcov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 22 | : | 20 | Korba Jan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Draci Ohníč | 2 | : | 16 | Vyprahlo A Čáslavka | Sport Klub Ohníč, Ohníč | |
16:00 | Švambergová Lenka | 13 | : | 33 | Šalát Marek |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Vyprahlo B Čáslavka | 8 | : | 10 | Katapult Hvězda Krupka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Procházka Pavel | 18 | : | 24 | Mokrý Roman |
Zadal: | Tesař Luboš | 22.1.2024 08:16 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Katapult Hvězda Krupka | 12 | : | 6 | Draci Ohníč | Na Střelnici, Krupka | |
13:00 | Mokrý Roman | 27 | : | 16 | Švambergová Lenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kosmos Darts Most | 12 | : | 6 | Vyprahlo B Čáslavka | Kosmos, Most | |
13:00 | Rous Jaroslav | 27 | : | 16 | Procházka Pavel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Vyprahlo A Čáslavka | 10 | : | 8 | 9 Darts Krupka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 22 | : | 22 | Chárová Zdenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kapitán A Duchcov | 5 | : | 13 | Legenda Teplice | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Korba Jan | 13 | : | 28 | Divíšek Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sokolovna Viktoria Lom | 9 | : | 9 | Kapitán B Duchcov | Sokolovna Lom, Lom | |
16:00 | Krepčík František | 22 | : | 22 | Blahníková Lenka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Štamgasti A Žerotín | 6 | : | 12 | Piráti C Louny | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 20 | : | 29 | Baštová Pavla |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kameňáci Libořice | 7 | : | 11 | Ložisková mafie C1 Pšov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 19 | : | 26 | Vrbata Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Piráti B Louny | 12 | : | 6 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 28 | : | 18 | Čechlovský Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 10 | : | 8 | Jahoda A Žatec | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Maliňák Roman | 22 | : | 20 | Androvič Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 10 | : | 8 | Supíci Slovan B Kadaň | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Kopecká Markéta | 24 | : | 22 | Pražák Radek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 4 | : | 14 | Ložisková mafie C1 Pšov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 13 | : | 29 | Vrbata Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Jahoda A Žatec | 9 | : | 9 | Piráti B Louny | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Androvič Josef | 24 | : | 24 | Holub Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 5 | : | 13 | Kameňáci Libořice | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 16 | : | 29 | Beneš Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Piráti C Louny | 14 | : | 4 | Věčná Žízeň Lipno | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 30 | : | 15 | Marek Miroslav |
Zadal: | Baštová Pavla | 17.9.2023 20:29 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 11 | : | 7 | Štamgasti A Žerotín | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Kopecká Markéta | 23 | : | 21 | Konejl Josef |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 26 | : | 21 | Čechlovský Josef |
Zadal: | Vrbata Martin | 24.9.2023 18:23 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Štamgasti A Žerotín | 13 | : | 5 | Supíci Slovan B Kadaň | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 28 | : | 15 | Pražák Radek |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Kameňáci Libořice | 12 | : | 6 | Jahoda A Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Ledašil Jaroslav | 26 | : | 18 | Androvič Josef |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Piráti B Louny | 7 | : | 11 | Piráti C Louny | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 20 | : | 24 | Baštová Pavla |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 5 | : | 13 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Marek Miroslav | 15 | : | 27 | Kopecká Markéta |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 5 | : | 13 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 17 | : | 27 | Čechlovský Josef |
Zadal: | Pražák Radek | 2.10.2023 08:28 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Štamgasti A Žerotín | 12 | : | 6 | Věčná Žízeň Lipno | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 27 | : | 14 | Bárta Zbyněk |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 13 | : | 5 | Piráti B Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 31 | : | 14 | Holub Miroslav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Piráti C Louny | 6 | : | 12 | Kameňáci Libořice | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 16 | : | 28 | Ledašil Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Jahoda A Žatec | 4 | : | 14 | Ložisková mafie C1 Pšov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 11 | : | 31 | Vrbata Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 13 | : | 5 | Jahoda A Žatec | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 29 | : | 16 | Androvič Josef |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 12 | : | 6 | Piráti C Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 26 | : | 16 | Baštová Pavla |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Kameňáci Libořice | 11 | : | 7 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 27 | : | 19 | Kopecká Markéta |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Piráti B Louny | 3 | : | 15 | Štamgasti A Žerotín | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 10 | : | 32 | Konejl Josef |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 7 | : | 11 | Supíci Slovan B Kadaň | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Bárta Zbyněk | 18 | : | 25 | Pražák Radek |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 24 | : | 22 | Hála Jan |
Zadal: | Pražák Radek | 15.10.2023 16:39 | Změnil: | Hála Jan | 15.10.2023 16:42 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Štamgasti A Žerotín | 12 | : | 6 | Kameňáci Libořice | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 27 | : | 18 | Beneš Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 7 | : | 11 | Piráti B Louny | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Marek Miroslav | 18 | : | 25 | Holub Miroslav |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 8 | : | 10 | Ložisková mafie C1 Pšov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 21 | : | 23 | Vrbata Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Piráti C Louny | 12 | : | 6 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 25 | : | 16 | Čechlovský Josef |
Zadal: | Baštová Pavla | 15.10.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 8 | : | 10 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 21 | : | 25 | Kopecká Markéta |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 10 | : | 8 | Štamgasti A Žerotín | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 23 | : | 23 | Konejl Josef |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Kameňáci Libořice | 13 | : | 5 | Věčná Žízeň Lipno | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 27 | : | 13 | Marek Miroslav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Piráti B Louny | 8 | : | 10 | Supíci Slovan B Kadaň | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 23 | : | 24 | Pražák Radek |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Jahoda A Žatec | 6 | : | 12 | Piráti C Louny | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 15 | : | 25 | Pfeifer Stanislav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 4 | : | 14 | Piráti C Louny | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 11 | : | 32 | Pfeifer Stanislav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Štamgasti A Žerotín | 13 | : | 5 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 29 | : | 14 | Čechlovský Josef |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 4 | : | 14 | Ložisková mafie C1 Pšov | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Marek Miroslav | 14 | : | 30 | Vrbata Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Piráti B Louny | 10 | : | 8 | Kameňáci Libořice | Slávie, Louny | |
17:00 | Holub Miroslav | 24 | : | 19 | Beneš Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 10 | : | 8 | Jahoda A Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Kopecká Markéta | 22 | : | 19 | Hála Jan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 16 | : | 2 | Věčná Žízeň Lipno | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 33 | : | 13 | Maliňák Roman |
Zadal: | Jíra Pavel | 12.11.2023 18:27 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 11 | : | 7 | Piráti B Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 24 | : | 19 | Holub Miroslav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Piráti C Louny | 1 | : | 17 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Slávie, Louny | |
16:00 | Baštová Pavla | 7 | : | 35 | Kopecká Markéta |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Kameňáci Libořice | 13 | : | 5 | Supíci Slovan B Kadaň | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 28 | : | 15 | Pražák Radek |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Jahoda A Žatec | 3 | : | 15 | Štamgasti A Žerotín | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 12 | : | 30 | Konejl Josef |
|
| 11. | Pá | 17.11.2023 | Štamgasti A Žerotín | 10 | : | 8 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
18:00 | Konejl Josef | 23 | : | 21 | Kopecká Markéta |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 14 | : | 4 | Kameňáci Libořice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 31 | : | 10 | Beneš Martin |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 10 | : | 8 | Piráti B Louny | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 26 | : | 22 | Holub Miroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Jahoda A Žatec | 14 | : | 4 | Věčná Žízeň Lipno | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Androvič Josef | 30 | : | 15 | Kocek Petr |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 3 | : | 15 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 11 | : | 30 | Kopecká Markéta |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Piráti C Louny | 5 | : | 13 | Štamgasti A Žerotín | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 12 | : | 28 | Konejl Josef |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 13 | : | 5 | Supíci Slovan B Kadaň | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Vrbata Martin | 29 | : | 16 | Pražák Radek |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 4 | : | 14 | Piráti C Louny | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 13 | : | 29 | Baštová Pavla |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Piráti B Louny | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 27 | : | 18 | Hála Jan |
Zadal: | Hála Jan | 26.11.2023 18:41 | Změnil: | Hála Jan | 26.11.2023 20:01 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kameňáci Libořice | 9 | : | 9 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 24 | : | 21 | Čechlovský Josef |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 25 | : | 25 | Vrbata Martin |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 6 | : | 12 | Štamgasti A Žerotín | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Volf Tomáš | 16 | : | 28 | Konejl Josef |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 12 | : | 6 | Věčná Žízeň Lipno | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 28 | : | 15 | Marek Miroslav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Jahoda A Žatec | 5 | : | 13 | Kameňáci Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 15 | : | 28 | Beneš Martin |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Piráti C Louny | 16 | : | 2 | Piráti B Louny | Slávie, Louny | |
17:00 | Pfeiferová Libuše | 32 | : | 13 | Holub Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Supíci Slovan B Kadaň | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 24 | : | 23 | Pražák Radek |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 27 | : | 19 | Hála Jan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kameňáci Libořice | 8 | : | 10 | Piráti C Louny | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 17 | : | 22 | Baštová Pavla |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 2 | : | 16 | Štamgasti A Žerotín | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 8 | : | 33 | Konejl Josef |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Piráti B Louny | 5 | : | 13 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 17 | : | 28 | Kopecká Markéta |
Zadal: | Holub Miroslav | 10.12.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Štamgasti A Žerotín | 9 | : | 9 | Piráti B Louny | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 22 | : | 21 | Holub Miroslav |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Supíci Slovan B Kadaň | 13 | : | 5 | Věčná Žízeň Lipno | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 27 | : | 14 | Kocek Petr |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 7 | : | 11 | Kameňáci Libořice | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 20 | : | 25 | Beneš Martin |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Jahoda A Žatec | 7 | : | 11 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 16 | : | 25 | Čechlovský Josef |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Piráti C Louny | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 24 | : | 25 | Vrbata Martin |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Jahoda A Žatec | 5 | : | 13 | Supíci Slovan B Kadaň | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Androvič Josef | 19 | : | 28 | Pražák Radek |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Piráti C Louny | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 21 | : | 21 | Baštová Pavla |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 10 | : | 8 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 24 | : | 24 | Kopecká Markéta |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Piráti B Louny | 9 | : | 9 | Věčná Žízeň Lipno | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 25 | : | 22 | Kocek Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kameňáci Libořice | 6 | : | 12 | Štamgasti A Žerotín | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 18 | : | 29 | Konejl Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Štamgasti A Žerotín | 9 | : | 9 | Ložisková mafie C1 Pšov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 21 | : | 21 | Vrbata Martin |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 12 | : | 6 | Club U Ramba Důchodci Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 28 | : | 14 | Čechlovský Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 5 | : | 13 | Kameňáci Libořice | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 14 | : | 28 | Beneš Martin |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Piráti C Louny | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Slávie, Louny | |
17:00 | Baštová Pavla | 24 | : | 18 | Androvič Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Piráti B Louny | Slovan, Kadaň | |
17:00 | Pražák Radek | 25 | : | 19 | Vostatek Jakub |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ložisková mafie C1 Pšov | 16 | : | 2 | Věčná Žízeň Lipno | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 34 | : | 8 | Kocek Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 12 | : | 6 | Štamgasti A Žerotín | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 27 | : | 19 | Konejl Josef |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Piráti C Louny | 13 | : | 5 | Supíci Slovan B Kadaň | Slávie, Louny | |
16:00 | Baštová Pavla | 27 | : | 18 | Přívratský Daniel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kameňáci Libořice | 12 | : | 6 | Piráti B Louny | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 27 | : | 17 | Holub Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Jahoda A Žatec | 3 | : | 15 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Androvič Josef | 14 | : | 31 | Kopecká Markéta |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Štamgasti A Žerotín | 12 | : | 6 | Jahoda A Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Konejl Josef | 27 | : | 18 | Androvič Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Supíci Slovan B Kadaň | 11 | : | 7 | Kameňáci Libořice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Pražák Radek | 27 | : | 22 | Beneš Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 13 | : | 5 | Piráti C Louny | Pohostinství Pšov, Pšov | |
16:00 | Kopecká Markéta | 28 | : | 16 | Baštová Pavla |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Věčná Žízeň Lipno | 4 | : | 14 | Club U Ramba Důchodci Žatec | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 11 | : | 29 | Čechlovský Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Piráti B Louny | 7 | : | 11 | Ložisková mafie C1 Pšov | Slávie, Louny | |
17:00 | Holub Miroslav | 18 | : | 27 | Vrbata Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 11 | : | 7 | Křováci Jílové | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | Kubín Milan | 24 | : | 22 | Vojtěch Jakub |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 6 | : | 12 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 18 | : | 30 | Bašič Lenka |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 4 | : | 14 | Hrozen Ploskovice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 12 | : | 31 | Jindra Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 8 | : | 10 | Kopeček Slepýši Děčín | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 21 | : | 22 | Chroustová Michaela |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 7 | : | 11 | SbH Nemesis Česká Lípa | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 20 | : | 26 | Fišer Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 13 | : | 5 | Leopardi Srbská Kamenice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 30 | : | 14 | Vitvar Jan |
Zadal: | Fišer Tomáš | 17.9.2023 20:54 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 10 | : | 8 | Křováci Jílové | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 24 | : | 20 | Vojtěch Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hrozen Ploskovice | 9 | : | 9 | SbH Norci Česká Lípa | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 24 | : | 20 | Holomucký Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 3 | : | 15 | Z.S. Sršni Dobranov | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 14 | : | 31 | Kubín Milan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 6 | : | 12 | Šenk Team A Ludvíkovice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 21 | : | 25 | Novotná Kateřina |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Křováci Jílové | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 27 | : | 13 | Bašič Lenka |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 3 | : | 15 | Hrozen Ploskovice | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 8 | : | 33 | Jindra Josef |
Zadal: | Vitvar Jan | 25.9.2023 12:37 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 7 | : | 11 | Kopeček Slepýši Děčín | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 22 | : | 24 | Chroustová Michaela |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 8 | : | 10 | SbH Nemesis Česká Lípa | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 22 | : | 21 | Fišer Tomáš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 10 | : | 8 | Mamlas Team Heřmanov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 23 | : | 22 | Malhausová Pavla |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 10 | : | 8 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 25 | : | 19 | Pekařová Jana |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Hrozen Ploskovice | 15 | : | 3 | Z.S. Sršni Dobranov | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 31 | : | 11 | Kubín Milan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 11 | : | 7 | Křováci Jílové | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Fišer Tomáš | 22 | : | 20 | Vojtěch Jakub |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 7 | : | 11 | SbH Norci Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 19 | : | 25 | Holomucký Tomáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 15 | : | 3 | Leopardi Srbská Kamenice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 31 | : | 11 | Vitvar Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Křováci Jílové | 3 | : | 15 | Hrozen Ploskovice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 8 | : | 31 | Pečený Livin |
Zadal: | Vojtěch Jakub | 8.10.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 3 | : | 15 | SbH Nemesis Česká Lípa | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 10 | : | 32 | Fišer Tomáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 2 | : | 16 | Šenk Team A Ludvíkovice | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 8 | : | 33 | Novotná Kateřina |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 7 | : | 11 | Mamlas Team Heřmanov | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 18 | : | 25 | Malhausová Pavla |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 8 | : | 10 | Kopeček Slepýši Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 21 | : | 21 | Chroustová Michaela |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 8 | : | 10 | SbH Nemesis Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 21 | : | 23 | Fišer Tomáš |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Hrozen Ploskovice | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 31 | : | 7 | Bašič Lenka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 11 | : | 7 | Z.S. Sršni Dobranov | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 26 | : | 20 | Kubín Milan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 6 | : | 12 | Křováci Jílové | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 18 | : | 26 | Vojtěch Jakub |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 13 | : | 5 | Leopardi Srbská Kamenice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 31 | : | 16 | Vitvar Jan |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Hrozen Ploskovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 21 | : | 23 | Jindra Josef |
Zadal: | Fišer Tomáš | 22.10.2023 23:40 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Křováci Jílové | 7 | : | 11 | Šenk Team A Ludvíkovice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
15:00 | Vojtěch Jakub | 17 | : | 23 | Novotná Kateřina |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 4 | : | 14 | Mamlas Team Heřmanov | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 12 | : | 30 | Malhausová Pavla |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 4 | : | 14 | Kopeček Slepýši Děčín | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 18 | : | 30 | Chroustová Michaela |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 9 | : | 9 | SbH Norci Česká Lípa | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 25 | : | 22 | Holomucký Tomáš |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 5 | : | 13 | Hrozen Ploskovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 11 | : | 29 | Pečený Livin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 6 | : | 12 | Z.S. Sršni Dobranov | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 17 | : | 28 | Kubín Milan |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 8 | : | 10 | Křováci Jílové | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Holomucký Tomáš | 21 | : | 24 | Vojtěch Jakub |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 32 | : | 12 | Bašič Lenka |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 4 | : | 14 | SbH Nemesis Česká Lípa | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 15 | : | 30 | Fišer Tomáš |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Křováci Jílové | 11 | : | 7 | Leopardi Srbská Kamenice | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 26 | : | 18 | Vitvar Jan |
Zadal: | Vojtěch Jakub | 12.11.2023 17:41 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Hrozen Ploskovice | 16 | : | 2 | Mamlas Team Heřmanov | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 33 | : | 9 | Malhausová Pavla |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Šenk Team A Ludvíkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Fišer Tomáš | 20 | : | 22 | Novotná Kateřina |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 2 | : | 16 | SbH Norci Česká Lípa | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 4 | : | 34 | Till Radek |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 8 | : | 10 | Kopeček Slepýši Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 20 | : | 23 | Chroustová Michaela |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 7 | : | 11 | SbH Norci Česká Lípa | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 19 | : | 25 | Holomucký Tomáš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Křováci Jílové | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 23 | : | 21 | Kubín Milan |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 11 | : | 7 | Mamlas Team Heřmanov | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 26 | : | 19 | Malhausová Pavla |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Hrozen Ploskovice | 14 | : | 4 | Šenk Team A Ludvíkovice | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 30 | : | 16 | Novotná Kateřina |
|
| 11. | So | 25.11.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 12 | : | 6 | Mamlas Team Heřmanov | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 24 | : | 16 | Malhausová Pavla |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Křováci Jílové | 10 | : | 8 | Kopeček Slepýši Děčín | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 24 | : | 21 | Chroustová Michaela |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 9 | : | 9 | SbH Nemesis Česká Lípa | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 21 | : | 23 | Fišer Tomáš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 17 | : | 1 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Penzion na konci, Dobranov | |
16:00 | Kubín Milan | 35 | : | 8 | Hapiák Patrik |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 2 | : | 16 | Hrozen Ploskovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 7 | : | 34 | Jindra Josef |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 4 | : | 14 | Leopardi Srbská Kamenice | Český Lev, Mimoň | |
19:00 | Bašič Lenka | 14 | : | 31 | Vitvar Jan |
Zadal: | Pekařová Jana | 2.12.2023 09:20 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Z.S. Sršni Dobranov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 21 | : | 25 | Kubín Milan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 8 | : | 10 | Šenk Team A Ludvíkovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 22 | : | 23 | Novotná Kateřina |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 2 | : | 16 | Křováci Jílové | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 6 | : | 33 | Vojtěch Jakub |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Hrozen Ploskovice | 14 | : | 4 | Leopardi Srbská Kamenice | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 28 | : | 10 | Vitvarová Štěpánka |
Zadal: | Jindra Josef | 3.12.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 5 | : | 13 | SbH Norci Česká Lípa | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 14 | : | 29 | Holomucký Tomáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Křováci Jílové | 8 | : | 10 | SbH Nemesis Česká Lípa | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Bilský Martin | 21 | : | 23 | Fišer Tomáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 5 | : | 13 | Kopeček Slepýši Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 14 | : | 29 | Štěpánek Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 10 | : | 8 | Mamlas Team Heřmanov | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 13.12.2023 02:00 | Změnil: | Baráková Markéta | 18.12.2023 10:44 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 4 | : | 14 | Hrozen Ploskovice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 9 | : | 30 | Zábranský Simon |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 10 | : | 8 | Šenk Team A Ludvíkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 23 | : | 20 | Novotná Kateřina |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Kopeček Slepýši Děčín | 8 | : | 10 | SbH Norci Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 20 | : | 26 | Holomucký Tomáš |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | SbH Nemesis Česká Lípa | 16 | : | 2 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Fišer Tomáš | 32 | : | 9 | Bašič Lenka |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Hrozen Ploskovice | 12 | : | 6 | Křováci Jílové | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 25 | : | 17 | Bilský Martin |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Mamlas Team Heřmanov | 10 | : | 8 | Z.S. Sršni Dobranov | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 25 | : | 22 | Kubín Milan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice | 12 | : | 6 | Leopardi Srbská Kamenice | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 29 | : | 17 | Vitvar Jan |
Zadal: | Koloc Vladimír | 18.12.2023 06:09 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 12 | : | 6 | Kopeček Slepýši Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 28 | : | 20 | Kolář Libor |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Křováci Jílové | 15 | : | 3 | Mamlas Team Heřmanov | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 33 | : | 14 | Malhausová Pavla |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 2 | : | 16 | Hrozen Ploskovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 6 | : | 33 | Stejskal Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 5 | : | 13 | SbH Norci Česká Lípa | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 16 | : | 28 | Till Radek |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 11 | : | 7 | Šenk Team A Ludvíkovice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 26 | : | 19 | Novotná Kateřina |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 11 | : | 7 | Leopardi Srbská Kamenice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Chroustová Michaela | 23 | : | 16 | Vitvar Jan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Hrozen Ploskovice | 11 | : | 7 | SbH Nemesis Česká Lípa | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 28 | : | 16 | Fišer Tomáš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 29 | : | 16 | Bašič Lenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 9 | : | 9 | Křováci Jílové | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Novotná Kateřina | 23 | : | 23 | Vojtěch Jakub |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | SbH Norci Česká Lípa | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Till Radek | 21 | : | 20 | Kubín Milan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | SbH Nemesis Česká Lípa | 8 | : | 10 | Mamlas Team Heřmanov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Fišer Tomáš | 21 | : | 25 | Malhausová Pavla |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Křováci Jílové | 12 | : | 6 | SbH Norci Česká Lípa | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Vojtěch Jakub | 26 | : | 18 | Till Radek |
Zadal: | Vojtěch Jakub | 21.1.2024 17:49 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hrozen Ploskovice | 16 | : | 2 | Kopeček Slepýši Děčín | Hrozen šipkový klub, Ploskovice | |
16:00 | Jindra Josef | 33 | : | 12 | Chroustová Michaela |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 6 | : | 12 | Šenk Team A Ludvíkovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 17 | : | 29 | Novotná Kateřina |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Z.S. Sršni Dobranov | 13 | : | 5 | Leopardi Srbská Kamenice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 31 | : | 17 | Vitvar Jan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kopeček Slepýši Děčín | 9 | : | 9 | Z.S. Sršni Dobranov | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Kolář Libor | 22 | : | 22 | Kubín Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Šenk Team A Ludvíkovice | 10 | : | 8 | SbH Nemesis Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | Novotná Kateřina | 23 | : | 19 | Fišer Tomáš |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Mamlas Team Heřmanov | 5 | : | 13 | Hrozen Ploskovice | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
16:00 | Malhausová Pavla | 15 | : | 27 | Jindra Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | SbH Norci Česká Lípa | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Jahoda Michal | 31 | : | 13 | Bašič Lenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Leopardi Srbská Kamenice | 8 | : | 10 | Křováci Jílové | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | Vitvar Jan | 21 | : | 24 | Vojtěch Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kozí Dech A Most | 13 | : | 5 | Odyssea Litvínov | Kozí dech, Most | |
13:00 | Virág Tibor | 29 | : | 17 | Šteflíková Zdenka |
Zadal: | Jílek Petr | 10.9.2023 19:40 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pijonýři B Litvínov | 14 | : | 4 | Magistři Duo A Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Čepelák Zdeněk | 30 | : | 12 | Zajíc Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hrušky Litvínov | 6 | : | 12 | Kotelníci 700 Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 19 | : | 27 | Vítr Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Karma Darts Litvínov | 3 | : | 15 | Korbel II Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Sýkorová Gabriela | 9 | : | 32 | Boumová Kateřina |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Magistři Duo B Most | 10 | : | 8 | Noční můry Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Jan | 24 | : | 18 | Šanda Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kozí Dech A Most | 12 | : | 6 | Pijonýři B Litvínov | Kozí dech, Most | |
13:00 | Virág Tibor | 28 | : | 18 | Čepelák Zdeněk |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Korbel II Litvínov | 9 | : | 9 | Magistři Duo B Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 20 | : | 21 | Zajíc Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Odyssea Litvínov | 5 | : | 13 | Kotelníci 700 Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Šteflíková Zdenka | 15 | : | 28 | Vítr Jiří |
Zadal: | Vítr Jiří | 17.9.2023 16:04 | Změnil: | Vítr Jiří | 17.9.2023 17:59 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Magistři Duo A Most | 10 | : | 8 | Karma Darts Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 25 | : | 21 | Sýkorová Gabriela |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Noční můry Most | 14 | : | 4 | Hrušky Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Šanda Zdeněk | 30 | : | 13 | Bučková Kateřina |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hrušky Litvínov | 3 | : | 15 | Korbel II Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 9 | : | 31 | Boumová Kateřina |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pijonýři B Litvínov | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepelák Zdeněk | 25 | : | 19 | Šteflíková Zdenka |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Karma Darts Litvínov | 9 | : | 9 | Kozí Dech A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Sýkorová Gabriela | 23 | : | 25 | Jílek Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Magistři Duo B Most | 15 | : | 3 | Magistři Duo A Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Šmehlík Jan | 32 | : | 10 | Krupa Milan |
Zadal: | Zajíc Roman | 24.9.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Kotelníci 700 Most | 7 | : | 11 | Noční můry Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 17 | : | 25 | Šanda Zdeněk |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Kozí Dech A Most | 3 | : | 15 | Magistři Duo B Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | Virág Tibor | 9 | : | 31 | Brenner Marek |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Pijonýři B Litvínov | 14 | : | 4 | Karma Darts Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Čepelák Zdeněk | 30 | : | 12 | Sýkorová Gabriela |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Odyssea Litvínov | 5 | : | 13 | Noční můry Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Šteflíková Zdenka | 14 | : | 29 | Scholze Kamil |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Korbel II Litvínov | 12 | : | 6 | Kotelníci 700 Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Boumová Kateřina | 27 | : | 16 | Vítr Jiří |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Magistři Duo A Most | 9 | : | 9 | Hrušky Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 22 | : | 24 | Musial Jan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hrušky Litvínov | 8 | : | 10 | Kozí Dech A Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 21 | : | 27 | Jílek Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Karma Darts Litvínov | 12 | : | 6 | Odyssea Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Sýkorová Gabriela | 26 | : | 17 | Šteflíková Zdenka |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Magistři Duo B Most | 11 | : | 7 | Pijonýři B Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Dočekal David | 26 | : | 19 | Čepelák Zdeněk |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Kotelníci 700 Most | 12 | : | 6 | Magistři Duo A Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 27 | : | 21 | Zajíc Roman |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Noční můry Most | 9 | : | 9 | Korbel II Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Šanda Zdeněk | 21 | : | 23 | Boumová Kateřina |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Kozí Dech A Most | 14 | : | 4 | Kotelníci 700 Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 28 | : | 14 | Vítr Jiří |
Zadal: | Vítr Jiří | 15.10.2023 15:47 | Změnil: | Jílek Petr | 16.10.2023 06:44 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Odyssea Litvínov | 4 | : | 14 | Korbel II Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Šteflíková Zdenka | 12 | : | 29 | Boumová Kateřina |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Pijonýři B Litvínov | 10 | : | 8 | Hrušky Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepelák Zdeněk | 25 | : | 19 | Musial Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Karma Darts Litvínov | 1 | : | 17 | Magistři Duo B Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Sýkorová Gabriela | 7 | : | 35 | Zajíc Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Magistři Duo A Most | 6 | : | 12 | Noční můry Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Krupa Milan | 18 | : | 26 | Šanda Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Hrušky Litvínov | 10 | : | 8 | Karma Darts Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 23 | : | 18 | Sýkorová Gabriela |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Korbel II Litvínov | 18 | : | 0 | Magistři Duo A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 36 | : | 1 | Zajíc Roman |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Magistři Duo B Most | 14 | : | 4 | Odyssea Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Vymetal Radek | 28 | : | 14 | Šteflíková Zdenka |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Kotelníci 700 Most | 11 | : | 7 | Pijonýři B Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Pátek Vladimír | 29 | : | 22 | Čepeláková Lenka |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Noční můry Most | 13 | : | 5 | Kozí Dech A Most | U Kance, Most | |
17:00 | Šanda Zdeněk | 26 | : | 16 | Virág Tibor |
|
| 8. | So | 28.10.2023 | Kozí Dech A Most | 6 | : | 12 | Korbel II Litvínov | Kozí dech, Most | |
14:00 | Jílek Petr | 16 | : | 26 | Boumová Kateřina |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Pijonýři B Litvínov | 8 | : | 10 | Noční můry Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepeláková Lenka | 18 | : | 22 | Šanda Zdeněk |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Karma Darts Litvínov | 8 | : | 10 | Kotelníci 700 Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Sýkorová Gabriela | 21 | : | 27 | Vítr Jiří |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Magistři Duo B Most | 14 | : | 4 | Hrušky Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Jan | 30 | : | 12 | Bučková Kateřina |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Odyssea Litvínov | 9 | : | 9 | Magistři Duo A Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Šteflíková Zdenka | 22 | : | 21 | Krupa Milan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Hrušky Litvínov | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 26 | : | 21 | Šteflíková Zdenka |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Korbel II Litvínov | 10 | : | 8 | Pijonýři B Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 24 | : | 20 | Čepeláková Lenka |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Kotelníci 700 Most | 4 | : | 14 | Magistři Duo B Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 13 | : | 29 | Šmehlík Jan |
Zadal: | Vítr Jiří | 12.11.2023 19:02 | Změnil: | Vítr Jiří | 13.11.2023 05:42 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Magistři Duo A Most | 7 | : | 11 | Kozí Dech A Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Krupa Milan | 16 | : | 27 | Jílek Petr |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Noční můry Most | 13 | : | 5 | Karma Darts Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Šanda Zdeněk | 29 | : | 16 | Jedinák David |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Korbel II Litvínov | 13 | : | 5 | Karma Darts Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 28 | : | 13 | Sýkorová Gabriela |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Odyssea Litvínov | 10 | : | 8 | Kozí Dech A Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Šteflíková Zdenka | 23 | : | 22 | Jílek Petr |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Magistři Duo A Most | 2 | : | 16 | Pijonýři B Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 8 | : | 33 | Čepeláková Lenka |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Noční můry Most | 7 | : | 11 | Magistři Duo B Most | U Kance, Most | |
17:00 | Šanda Zdeněk | 21 | : | 27 | Zajíc Jan |
|
| 10. | Po | 20.11.2023 | Kotelníci 700 Most | 13 | : | 5 | Hrušky Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 29 | : | 14 | Bučková Kateřina |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Pijonýři B Litvínov | 10 | : | 8 | Kozí Dech A Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Čepelák Zdeněk | 22 | : | 22 | Virág Tibor |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Hrušky Litvínov | 8 | : | 10 | Noční můry Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 22 | : | 26 | Šanda Zdeněk |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Magistři Duo B Most | 10 | : | 8 | Korbel II Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Jan | 21 | : | 19 | Boumová Kateřina |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Karma Darts Litvínov | 12 | : | 6 | Magistři Duo A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Jedinák David | 25 | : | 18 | Smola Martin |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kotelníci 700 Most | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 24 | : | 19 | Šteflíková Zdenka |
Zadal: | Vítr Jiří | 26.11.2023 19:47 | Změnil: | Vítr Jiří | 27.11.2023 11:33 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kozí Dech A Most | 12 | : | 6 | Karma Darts Litvínov | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 29 | : | 17 | Jedinák David |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Korbel II Litvínov | 17 | : | 1 | Hrušky Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 34 | : | 6 | Bučková Kateřina |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Odyssea Litvínov | 4 | : | 14 | Pijonýři B Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Šteflíková Zdenka | 16 | : | 30 | Čepelák Zdeněk |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Magistři Duo A Most | 4 | : | 14 | Magistři Duo B Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 11 | : | 31 | Brenner Marek |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Noční můry Most | 8 | : | 10 | Kotelníci 700 Most | U Kance, Most | |
17:00 | Šanda Zdeněk | 21 | : | 21 | Vítr Jiří |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hrušky Litvínov | 15 | : | 3 | Magistři Duo A Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 33 | : | 10 | Smola Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Magistři Duo B Most | 14 | : | 4 | Kozí Dech A Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Šmehlík Jan | 29 | : | 12 | Virág Tibor |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Karma Darts Litvínov | 5 | : | 13 | Pijonýři B Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Jedinák David | 15 | : | 28 | Čepeláková Lenka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kotelníci 700 Most | 10 | : | 8 | Korbel II Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 23 | : | 23 | Boumová Kateřina |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Noční můry Most | 13 | : | 5 | Odyssea Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 28 | : | 11 | Vašina Kamil |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Kozí Dech A Most | 14 | : | 4 | Hrušky Litvínov | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 30 | : | 12 | Musial Jan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Korbel II Litvínov | 13 | : | 5 | Noční můry Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 27 | : | 15 | Chlupáč Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Odyssea Litvínov | 13 | : | 5 | Karma Darts Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Šteflíková Zdenka | 30 | : | 17 | Jedinák David |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Pijonýři B Litvínov | 7 | : | 11 | Magistři Duo B Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepelák Zdeněk | 17 | : | 27 | Zajíc Jan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Magistři Duo A Most | 7 | : | 11 | Kotelníci 700 Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 18 | : | 28 | Vítr Jiří |
Zadal: | Vítr Jiří | 17.12.2023 20:41 | Změnil: | Zajíc Roman | 17.12.2023 22:00 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hrušky Litvínov | 7 | : | 11 | Pijonýři B Litvínov | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 17 | : | 27 | Čepelák Zdeněk |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Korbel II Litvínov | 14 | : | 4 | Odyssea Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 30 | : | 13 | Šteflíková Zdenka |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kotelníci 700 Most | 8 | : | 10 | Kozí Dech A Most | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Pátek Vladimír | 22 | : | 24 | Jílek Petr |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Magistři Duo B Most | 15 | : | 3 | Karma Darts Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Vymetal Radek | 32 | : | 11 | Jedinák David |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Noční můry Most | 12 | : | 6 | Magistři Duo A Most | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 26 | : | 17 | Zajíc Roman |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Karma Darts Litvínov | 13 | : | 5 | Hrušky Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Jedinák David | 30 | : | 14 | Bučková Kateřina |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Kozí Dech A Most | 13 | : | 5 | Noční můry Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | Virág Tibor | 29 | : | 15 | Šanda Zdeněk |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Odyssea Litvínov | 5 | : | 13 | Magistři Duo B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Šteflíková Zdenka | 16 | : | 28 | Dočekal David |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Pijonýři B Litvínov | 8 | : | 10 | Kotelníci 700 Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepelák Zdeněk | 21 | : | 24 | Vítr Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Magistři Duo A Most | 5 | : | 13 | Korbel II Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 11 | : | 30 | Boumová Kateřina |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Korbel II Litvínov | 15 | : | 3 | Kozí Dech A Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 33 | : | 7 | Jílek Petr |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hrušky Litvínov | 5 | : | 13 | Magistři Duo B Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 15 | : | 30 | Verner Jakub |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kotelníci 700 Most | 9 | : | 9 | Karma Darts Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 25 | : | 22 | Jedinák David |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Magistři Duo A Most | 11 | : | 7 | Odyssea Litvínov | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Zajíc Roman | 25 | : | 22 | Šteflíková Zdenka |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Noční můry Most | 12 | : | 6 | Pijonýři B Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 27 | : | 21 | Čepelák Zdeněk |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Odyssea Litvínov | 9 | : | 9 | Hrušky Litvínov | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Šteflíková Zdenka | 25 | : | 20 | Bučková Kateřina |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kozí Dech A Most | 13 | : | 5 | Magistři Duo A Most | Kozí dech, Most | |
13:00 | Jílek Petr | 27 | : | 14 | Krupa Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Magistři Duo B Most | 16 | : | 2 | Kotelníci 700 Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Šmehlík Jan | 33 | : | 12 | Vítr Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Karma Darts Litvínov | 7 | : | 11 | Noční můry Most | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Jedinák David | 20 | : | 26 | Chlupáč Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Pijonýři B Litvínov | 5 | : | 13 | Korbel II Litvínov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Čepeláková Lenka | 13 | : | 29 | Boumová Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sympaťáci Podbořany | 11 | : | 7 | P.P. Poláky | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Jaremčuk Jiří | 24 | : | 17 | Dvořák Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | A je to Predators Chomutov | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 30 | : | 15 | Soukup Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Silver Fox Vrbice | 6 | : | 12 | Rozcestí A Podbořany | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 17 | : | 27 | Lassman Viktor |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 8 | : | 10 | Rytíři Jirkov | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Chrapovič Vít | 20 | : | 23 | Stýblo Vladimír |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rozcestí B Podbořany | 7 | : | 11 | Lišáci Vroutek | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 22 | : | 24 | Kudláček Slavomír |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Lišáci Vroutek | 8 | : | 10 | Rozcestí A Podbořany | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 20 | : | 23 | Lassman Viktor |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Duha Jirkov | 12 | : | 6 | Markéta Vydle Jirkov | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 27 | : | 18 | Zenko Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | P.P. Poláky | 14 | : | 4 | Silver Fox Vrbice | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 32 | : | 15 | Novák Karel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rytíři Jirkov | 5 | : | 13 | Sympaťáci Podbořany | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 14 | : | 27 | Večeře Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rozcestí B Podbořany | 14 | : | 4 | A je to Predators Chomutov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Gasch Josef | 30 | : | 11 | Schneider Pavel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Sympaťáci Podbořany | 15 | : | 3 | Duha Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 32 | : | 8 | Hubínek Karel |
Zadal: | Jaremčuk Jiří | 24.9.2023 15:27 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | A je to Predators Chomutov | 9 | : | 9 | Lišáci Vroutek | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 22 | : | 23 | Týmr Lukáš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Silver Fox Vrbice | 9 | : | 9 | Rytíři Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 22 | : | 21 | Pletichová Marie |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | P.P. Poláky | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 23 | : | 17 | Dvořák Martin |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 12 | : | 6 | Rozcestí B Podbořany | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Zenko Jaroslav | 27 | : | 16 | Puchrik Rudolf |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | A je to Predators Chomutov | 7 | : | 11 | Markéta Vydle Jirkov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 18 | : | 26 | Zenko Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Lišáci Vroutek | 10 | : | 8 | P.P. Poláky | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 25 | : | 18 | Dvořák Martin |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Duha Jirkov | 8 | : | 10 | Silver Fox Vrbice | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 19 | : | 23 | Novák Karel |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Rytíři Jirkov | 3 | : | 15 | Rozcestí A Podbořany | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 8 | : | 32 | Lassman Viktor |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Rozcestí B Podbořany | 5 | : | 13 | Sympaťáci Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 13 | : | 28 | Večeře Miroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Sympaťáci Podbořany | 14 | : | 4 | A je to Predators Chomutov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 30 | : | 12 | Schneider Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Rytíři Jirkov | 7 | : | 11 | P.P. Poláky | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Pletichová Marie | 18 | : | 25 | Dvořák Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Silver Fox Vrbice | 6 | : | 12 | Rozcestí B Podbořany | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 19 | : | 27 | Puchrik Rudolf |
Zadal: | Novák Karel | 8.10.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Lišáci Vroutek | 8 | : | 10 | Markéta Vydle Jirkov | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 19 | : | 25 | Zenko Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Rozcestí A Podbořany | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 28 | : | 14 | Hubínek Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Lišáci Vroutek | 12 | : | 6 | Rytíři Jirkov | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 26 | : | 17 | Stýblo Vladimír |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Duha Jirkov | 8 | : | 10 | P.P. Poláky | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 21 | : | 26 | Dvořák Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | A je to Predators Chomutov | 15 | : | 3 | Silver Fox Vrbice | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Schneider Pavel | 33 | : | 9 | Novák Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 5 | : | 13 | Sympaťáci Podbořany | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Zenko Jaroslav | 16 | : | 29 | Tošner Pavel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Rozcestí B Podbořany | 4 | : | 14 | Rozcestí A Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 15 | : | 30 | Lassman Viktor |
Zadal: | Lassman Viktor | 15.10.2023 21:33 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 14 | : | 4 | Silver Fox Vrbice | Áčko, Jirkov | |
16:00 | Zenko Jaroslav | 29 | : | 16 | Novák Karel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Rytíři Jirkov | 11 | : | 7 | Duha Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Pletichová Marie | 28 | : | 18 | Hubínek Karel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Sympaťáci Podbořany | 12 | : | 6 | Lišáci Vroutek | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 25 | : | 19 | Kudláček Slavomír |
Zadal: | Jaremčuk Jiří | 22.10.2023 15:26 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | P.P. Poláky | 10 | : | 8 | Rozcestí B Podbořany | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 23 | : | 20 | Puchrik Rudolf |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | A je to Predators Chomutov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 24 | : | 19 | Schneider Pavel |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Sympaťáci Podbořany | 9 | : | 9 | Silver Fox Vrbice | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 21 | : | 21 | Novák Karel |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | A je to Predators Chomutov | 11 | : | 7 | P.P. Poláky | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 27 | : | 22 | Dvořák Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Lišáci Vroutek | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 30 | : | 17 | Brabec Milan |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 9 | : | 9 | Rozcestí A Podbořany | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Zenko Jaroslav | 22 | : | 24 | Lassman Viktor |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Rozcestí B Podbořany | 11 | : | 7 | Rytíři Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 26 | : | 19 | Pletichová Marie |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Rytíři Jirkov | 9 | : | 9 | A je to Predators Chomutov | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Pletichová Marie | 21 | : | 24 | Schneider Pavel |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | P.P. Poláky | 8 | : | 10 | Markéta Vydle Jirkov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 21 | : | 23 | Chrapovič Vít |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Duha Jirkov | 9 | : | 9 | Rozcestí B Podbořany | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 18 | : | 21 | Puchrik Rudolf |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Rozcestí A Podbořany | 5 | : | 13 | Sympaťáci Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | Lassman Viktor | 14 | : | 29 | Jaremčuk Jiří |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Silver Fox Vrbice | 9 | : | 9 | Lišáci Vroutek | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 20 | : | 23 | Kudláček Slavomír |
|
| 14. | Ne | 12.11.2023 | P.P. Poláky | 12 | : | 6 | Rytíři Jirkov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 28 | : | 17 | Pletichová Marie |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Rozcestí A Podbořany | 17 | : | 1 | Silver Fox Vrbice | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | Lassman Viktor | 35 | : | 9 | Novák Karel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | P.P. Poláky | 1 | : | 17 | Sympaťáci Podbořany | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 4 | : | 35 | Jaremčuk Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Duha Jirkov | 3 | : | 15 | A je to Predators Chomutov | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 12 | : | 31 | Schneider Pavel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Lišáci Vroutek | 10 | : | 8 | Rozcestí B Podbořany | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 23 | : | 22 | Puchrik Rudolf |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Rytíři Jirkov | 7 | : | 11 | Markéta Vydle Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 18 | : | 26 | Zenko Jaroslav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Sympaťáci Podbořany | 12 | : | 6 | Rytíři Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 25 | : | 16 | Pletichová Marie |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | A je to Predators Chomutov | 13 | : | 5 | Rozcestí B Podbořany | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 28 | : | 15 | Puchrik Rudolf |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Silver Fox Vrbice | 5 | : | 13 | P.P. Poláky | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 11 | : | 30 | Dvořák Martin |
Zadal: | Novák Karel | 26.11.2023 18:48 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | Lišáci Vroutek | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 23 | : | 22 | Kudláček Slavomír |
Zadal: | Lassman Viktor | 26.11.2023 21:22 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 17 | : | 1 | Duha Jirkov | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Zenko Jaroslav | 34 | : | 5 | Okénka Jan |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | P.P. Poláky | 11 | : | 7 | Rozcestí A Podbořany | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 24 | : | 20 | Lassman Viktor |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Duha Jirkov | 2 | : | 16 | Sympaťáci Podbořany | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 5 | : | 34 | Večeře Miroslav |
Zadal: | Soukup Martin | 3.12.2023 21:56 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Lišáci Vroutek | 6 | : | 12 | A je to Predators Chomutov | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Týmr Vlastimil | 18 | : | 27 | Schneider Pavel |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Rytíři Jirkov | 13 | : | 5 | Silver Fox Vrbice | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 29 | : | 15 | Novák Karel |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Rozcestí B Podbořany | 12 | : | 6 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 26 | : | 20 | Zenko Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Sympaťáci Podbořany | 10 | : | 8 | Rozcestí B Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 24 | : | 20 | Puchrik Rudolf |
Zadal: | Kukla Jan | 10.12.2023 15:14 | Změnil: | Kukla Jan | 10.12.2023 16:22 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | P.P. Poláky | 11 | : | 7 | Lišáci Vroutek | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 26 | : | 16 | Týmr Vlastimil |
Zadal: | Janda Václav | 10.12.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Silver Fox Vrbice | 6 | : | 12 | Duha Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 18 | : | 29 | Hubínek Karel |
Zadal: | Novák Karel | 10.12.2023 16:44 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | Rytíři Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 22 | : | 19 | Pletichová Marie |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 6 | : | 12 | A je to Predators Chomutov | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Zenko Jaroslav | 16 | : | 26 | Schneider Pavel |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | A je to Predators Chomutov | 7 | : | 11 | Sympaťáci Podbořany | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 22 | : | 25 | Večeře Miroslav |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Duha Jirkov | 5 | : | 13 | Rozcestí A Podbořany | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 16 | : | 30 | Lassman Viktor |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 13 | : | 5 | Lišáci Vroutek | Áčko, Jirkov | |
16:00 | Zenko Jaroslav | 29 | : | 15 | Kudláček Slavomír |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Rozcestí B Podbořany | 14 | : | 4 | Silver Fox Vrbice | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 30 | : | 12 | Novák Karel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Sympaťáci Podbořany | 12 | : | 6 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 27 | : | 16 | Chrapovič Vít |
Zadal: | Kukla Jan | 7.1.2024 15:32 | Změnil: | Kukla Jan | 7.1.2024 15:32 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | P.P. Poláky | 11 | : | 7 | Duha Jirkov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 26 | : | 19 | Šafařík Tomáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Silver Fox Vrbice | 8 | : | 10 | A je to Predators Chomutov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 20 | : | 23 | Schneider Pavel |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rytíři Jirkov | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 23 | : | 21 | Kudláček Slavomír |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rozcestí A Podbořany | 11 | : | 7 | Rozcestí B Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 24 | : | 21 | Puchrik Rudolf |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | A je to Predators Chomutov | 13 | : | 5 | Rozcestí A Podbořany | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 29 | : | 17 | Lassman Viktor |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Duha Jirkov | 4 | : | 14 | Rytíři Jirkov | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 11 | : | 30 | Pletichová Marie |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Silver Fox Vrbice | 8 | : | 10 | Markéta Vydle Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 22 | : | 22 | Zenko Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Lišáci Vroutek | 7 | : | 11 | Sympaťáci Podbořany | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Kudláček Slavomír | 19 | : | 25 | Jaremčuk Jiří |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Rozcestí B Podbořany | 12 | : | 6 | P.P. Poláky | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Čech Martin | 27 | : | 19 | Dvořák Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Duha Jirkov | 8 | : | 10 | Lišáci Vroutek | Duha kavárna, Jirkov | |
16:00 | Soukup Martin | 18 | : | 23 | Kudláček Slavomír |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Silver Fox Vrbice | 2 | : | 16 | Sympaťáci Podbořany | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 8 | : | 32 | Večeře Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Rozcestí A Podbořany | 14 | : | 4 | Markéta Vydle Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
16:00 | Lassman Viktor | 30 | : | 17 | Zenko Jaroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | P.P. Poláky | 8 | : | 10 | A je to Predators Chomutov | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 24 | : | 25 | Schneider Pavel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Rytíři Jirkov | 7 | : | 11 | Rozcestí B Podbořany | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Pletichová Marie | 16 | : | 26 | Puchrik Rudolf |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | A je to Predators Chomutov | 14 | : | 4 | Rytíři Jirkov | Tykev, Chomutov | |
13:00 | Schneider Pavel | 31 | : | 13 | Pletichová Marie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Sympaťáci Podbořany | 17 | : | 1 | Rozcestí A Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Jaremčuk Jiří | 34 | : | 7 | Lassman Viktor |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Lišáci Vroutek | 7 | : | 11 | Silver Fox Vrbice | Kulturní dům, Vroutek, Vroutek | |
16:00 | Týmr Lukáš | 21 | : | 24 | Novák Karel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rozcestí B Podbořany | 13 | : | 5 | Duha Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 29 | : | 16 | Hubínek Karel |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Markéta Vydle Jirkov | 8 | : | 10 | P.P. Poláky | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Chrapovič Vít | 21 | : | 22 | Růžek Rudolf |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 16 | : | 2 | Bulldogs 06 A Libochovice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 34 | : | 8 | Kropáček Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Cowhand C Dušníky | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 19 | : | 24 | Zelinka Štěpán |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bombardéři B Děčany | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 22 | : | 18 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Formani Tupadly | 15 | : | 3 | Traktor Litoměřice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kutín Jiří | 32 | : | 13 | Kohutka Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Flames Litoměřice | 3 | : | 15 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 10 | : | 31 | Husák Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 15 | : | 3 | Cowhand C Dušníky | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 32 | : | 11 | Funk David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 11 | : | 7 | Flames Litoměřice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 25 | : | 21 | Král Josef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bombardéři B Děčany | 9 | : | 9 | Formani Tupadly | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 22 | : | 23 | Kranz Michal |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Traktor Litoměřice | 11 | : | 7 | Bulldogs 06 B Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 26 | : | 22 | Werner Oldřich |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 9 | : | 9 | WFS "B" Evaň | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 22 | : | 25 | Hudik Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 10 | : | 8 | Bombardéři B Děčany | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 22 | : | 16 | Zemek Lukáš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Cowhand C Dušníky | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 A Libochovice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 30 | : | 13 | Kropáček Josef |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Formani Tupadly | 12 | : | 6 | Rock Klub Marný Lovosice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kutín Jiří | 26 | : | 14 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Flames Litoměřice | 9 | : | 9 | Traktor Litoměřice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 22 | : | 24 | Kohutka Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | WFS "B" Evaň | 10 | : | 8 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 23 | : | 21 | Husák Martin |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 6 | : | 12 | WFS "B" Evaň | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 17 | : | 26 | Hudik Jiří |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bombardéři B Děčany | 13 | : | 5 | Flames Litoměřice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 30 | : | 17 | Král Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Formani Tupadly | 8 | : | 10 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kutín Jiří | 20 | : | 23 | Řepíková Marcela |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Traktor Litoměřice | 10 | : | 8 | Cowhand C Dušníky | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 25 | : | 18 | Funk David |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 5 | : | 13 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 16 | : | 28 | Husák Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 25 | : | 23 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Cowhand C Dušníky | 10 | : | 8 | Bombardéři B Děčany | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 23 | : | 21 | Zemek Lukáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | WFS "B" Evaň | 12 | : | 6 | Traktor Litoměřice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 26 | : | 16 | Kohutka Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 5 | : | 13 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Hospoda Říp, Libochovice | |
17:00 | Kropáček Josef | 13 | : | 30 | Husák Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 12 | : | 6 | Flames Litoměřice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 26 | : | 15 | Král Josef |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bombardéři B Děčany | 10 | : | 8 | WFS "B" Evaň | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 23 | : | 20 | Zelinka Štěpán |
Zadal: | Hudik Jiří | 15.10.2023 18:01 | Změnil: | Hudik Jiří | 15.10.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Formani Tupadly | 9 | : | 9 | Cowhand C Dušníky | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kutín Jiří | 23 | : | 21 | Panoš Ondřej |
Zadal: | Kutín Jiří | 15.10.2023 21:50 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Traktor Litoměřice | 5 | : | 13 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 16 | : | 28 | Husák Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 15 | : | 3 | Bulldogs 06 A Libochovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 31 | : | 9 | Kropáček Josef |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Cowhand C Dušníky | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 B Libochovice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 28 | : | 14 | Werner Oldřich |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 13 | : | 5 | Bombardéři B Děčany | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 27 | : | 18 | Zemek Lukáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 6 | : | 12 | Traktor Litoměřice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 16 | : | 27 | Kohutka Jiří |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Flames Litoměřice | 7 | : | 11 | Rock Klub Marný Lovosice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 19 | : | 27 | Ligas Miroslav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | WFS "B" Evaň | 11 | : | 7 | Formani Tupadly | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Hudik Jiří | 24 | : | 21 | Kranz Michal |
Zadal: | Hudik Jiří | 22.10.2023 18:52 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 10 | : | 8 | WFS "B" Evaň | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Řepíková Marcela | 24 | : | 21 | Zelinka Štěpán |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Bombardéři B Děčany | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 A Libochovice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 28 | : | 14 | Kropáček Josef |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Formani Tupadly | 5 | : | 13 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kutín Jiří | 14 | : | 27 | Husák Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Flames Litoměřice | 4 | : | 14 | Cowhand C Dušníky | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 13 | : | 31 | Funk David |
Zadal: | Král Josef | 29.10.2023 18:56 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 9 | : | 9 | Traktor Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 21 | : | 24 | Kohutka Jiří |
|
| 5. | Ne | 5.11.2023 | Flames Litoměřice | 7 | : | 11 | Formani Tupadly | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
14:00 | Král Josef | 18 | : | 26 | Kranzová Šárka |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Cowhand C Dušníky | 12 | : | 6 | Rock Klub Marný Lovosice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 28 | : | 15 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 11 | : | 7 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 25 | : | 17 | Werner Oldřich |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 1 | : | 17 | Formani Tupadly | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 9 | : | 35 | Kranzová Šárka |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | WFS "B" Evaň | 8 | : | 10 | Flames Litoměřice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 19 | : | 23 | Král Josef |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Traktor Litoměřice | 9 | : | 9 | Bombardéři B Děčany | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 23 | : | 24 | Zemek Lukáš |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 6 | : | 12 | Bulldogs 06 B Libochovice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 20 | : | 25 | Werner Oldřich |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 14 | : | 4 | Flames Litoměřice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 30 | : | 15 | Král Josef |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Traktor Litoměřice | 4 | : | 14 | Formani Tupadly | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 14 | : | 30 | Kranzová Šárka |
Zadal: | Kohutka Jiří | 20.11.2023 14:00 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | WFS "B" Evaň | 3 | : | 15 | Cowhand C Dušníky | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 16 | : | 32 | Funk David |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 7 | : | 11 | Bombardéři B Děčany | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 19 | : | 27 | Zemek Lukáš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Cowhand C Dušníky | 12 | : | 6 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 26 | : | 20 | Husák Martin |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 15 | : | 3 | Traktor Litoměřice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 33 | : | 14 | Kohutka Jiří |
Zadal: | Werner Oldřich | 26.11.2023 18:30 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Formani Tupadly | 13 | : | 5 | Bombardéři B Děčany | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 29 | : | 18 | Zemek Lukáš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Flames Litoměřice | 13 | : | 5 | Bulldogs 06 A Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 28 | : | 15 | Kropáček Josef |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | WFS "B" Evaň | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 23 | : | 20 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bulldogs 06 A Libochovice | 1 | : | 17 | Cowhand C Dušníky | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 5 | : | 35 | Funk David |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | WFS "B" Evaň | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 27 | : | 15 | Zloch Vojtěch |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bombardéři B Děčany | 7 | : | 11 | Bulldogs 06 B Libochovice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 16 | : | 24 | Werner Oldřich |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Traktor Litoměřice | 10 | : | 8 | Flames Litoměřice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 24 | : | 21 | Král Josef |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 4 | : | 14 | Formani Tupadly | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 13 | : | 29 | Perka František |
Zadal: | Werner Oldřich | 10.12.2023 17:53 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Cowhand C Dušníky | 6 | : | 12 | Traktor Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 17 | : | 29 | Kohutka Jiří |
Zadal: | Kutzler Martin | 10.12.2023 15:46 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | Rock Klub Marný Lovosice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 28 | : | 18 | Ligas Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | Bombardéři B Děčany | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 21 | : | 23 | Zemek Lukáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | WFS "B" Evaň | 12 | : | 6 | Bulldogs 06 A Libochovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 28 | : | 17 | Kropáček Josef |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 16 | : | 2 | Bulldogs 06 A Libochovice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 33 | : | 7 | Kropáček Josef |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Formani Tupadly | 14 | : | 4 | Flames Litoměřice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 30 | : | 10 | Král Josef |
Zadal: | Kutín Jiří | 17.12.2023 17:12 | Změnil: | Král Josef | 17.12.2023 17:26 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Bombardéři B Děčany | 3 | : | 15 | Cowhand C Dušníky | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 7 | : | 32 | Funk David |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Traktor Litoměřice | 6 | : | 12 | WFS "B" Evaň | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 17 | : | 28 | Zelinka Štěpán |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 8 | : | 10 | Bulldogs 06 B Libochovice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 21 | : | 24 | Řepíková Marcela |
|
| 12. | St | 27.12.2023 | Rock Klub Marný Lovosice | 4 | : | 14 | Formani Tupadly | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 12 | : | 31 | Kranzová Šárka |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Cowhand C Dušníky | 6 | : | 12 | Formani Tupadly | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 17 | : | 28 | Juhász Gábor |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 9 | : | 9 | Traktor Litoměřice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 20 | : | 24 | Kohutka Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 4 | : | 14 | Rock Klub Marný Lovosice | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 12 | : | 31 | Kutzlerová Ludmila |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | WFS "B" Evaň | 13 | : | 5 | Bombardéři B Děčany | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 27 | : | 18 | Zemek Lukáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | Bulldogs 06 B Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 18 | : | 25 | Werner Oldřich |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 7 | : | 11 | Cowhand C Dušníky | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 19 | : | 25 | Funk David |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Formani Tupadly | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 18 | : | 22 | Zelinka Štěpán |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bombardéři B Děčany | 7 | : | 11 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 15 | : | 28 | Mleziva Marek |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Traktor Litoměřice | 14 | : | 4 | Bulldogs 06 A Libochovice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 30 | : | 14 | Kropáček Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 10 | : | 8 | Flames Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 21 | : | 19 | Král Josef |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bulldogs 06 A Libochovice | 0 | : | 18 | Bombardéři B Děčany | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Kropáček Josef | 0 | : | 36 | Zemek Lukáš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | Formani Tupadly | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 26 | : | 18 | Kranz Michal |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Cowhand C Dušníky | 12 | : | 6 | Flames Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 24 | : | 15 | Král Josef |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | WFS "B" Evaň | 11 | : | 7 | Bulldogs 06 B Libochovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 27 | : | 17 | Werner Oldřich |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Traktor Litoměřice | 10 | : | 8 | Rock Klub Marný Lovosice | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Kohutka Jiří | 27 | : | 20 | Ligas Miroslav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bulldogs 06 B Libochovice | 9 | : | 9 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 21 | : | 22 | Husák Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | WFS "B" Evaň | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 21 | : | 21 | Zloch Vojtěch |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Formani Tupadly | 12 | : | 6 | Bulldogs 06 A Libochovice | Pivnice Tupadly, Liběchov | |
16:00 | Kranzová Šárka | 27 | : | 15 | Kropáček Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bombardéři B Děčany | 4 | : | 14 | Traktor Litoměřice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Zemek Lukáš | 10 | : | 32 | Kohutka Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rock Klub Marný Lovosice | 6 | : | 12 | Cowhand C Dušníky | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
17:00 | Kutzlerová Ludmila | 18 | : | 27 | Funk David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | Podvěžáci Osek | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 7 | : | 31 | Schuller Pavel |
Zadal: | Chludil Petr | 10.9.2023 16:37 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 0 | : | 18 | Bohémové z Fénixu Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 5 | : | 36 | Pokorný Michal |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 6 | : | 12 | 50+ Litvínov | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 17 | : | 26 | Fojtík Kamil |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 4 | : | 14 | Hvjezda Teplice | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 15 | : | 29 | Vágner Richard |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 10 | : | 8 | Šutráci Oldřichov | U Vraha, Bílina | |
15:00 | Havrila Miroslav | 24 | : | 19 | Nápravník Oldřich |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | 50+ Litvínov | 14 | : | 4 | U Šlenců Drink Teplice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 30 | : | 13 | Brůžek Josef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Podvěžáci Osek | 13 | : | 5 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Schuller Pavel | 30 | : | 16 | Novotná Leona |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 12 | : | 6 | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 26 | : | 18 | Král Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Šutráci Oldřichov | 8 | : | 10 | Hvjezda Teplice | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Nápravník Oldřich | 19 | : | 24 | Vágner Richard |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 18 | : | 0 | Templáři pod Věží A Osek | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 36 | : | 4 | Jandoš Jiří |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 5 | : | 13 | Možná Zavřeme Bílina | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 17 | : | 30 | Havrila Miroslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Šutráci Oldřichov | 13 | : | 5 | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Svoboda Antonín | 29 | : | 13 | Král Martin |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 2 | : | 16 | Bohémové z Fénixu Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 8 | : | 34 | Pokorný Michal |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 2 | : | 16 | Podvěžáci Osek | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 9 | : | 33 | Schuller Pavel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hvjezda Teplice | 9 | : | 9 | 50+ Litvínov | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 21 | : | 25 | Fojtík Kamil |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Podvěžáci Osek | 10 | : | 8 | Hvjezda Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Schuller Pavel | 25 | : | 17 | Vágner Richard |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 14 | : | 4 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 31 | : | 14 | Šmrha Miloš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 13 | : | 5 | Templáři pod Věží A Osek | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 29 | : | 14 | Jandoš Jiří |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Šutráci Oldřichov | 3 | : | 15 | 50+ Litvínov | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 7 | : | 32 | Fojtík Kamil |
Zadal: | Fojtík Kamil | 2.10.2023 12:18 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 14 | : | 4 | U Šlenců Drink Teplice | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 30 | : | 11 | Brůžek Josef |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | Šutráci Oldřichov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Bittner Tomáš | 10 | : | 31 | Müller Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | 50+ Litvínov | 7 | : | 11 | Podvěžáci Osek | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Paulová Soňa | 20 | : | 25 | Schuller Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 6 | : | 12 | Možná Zavřeme Bílina | U Šlenců, Teplice | |
14:30 | Hojka Radek | 16 | : | 27 | Havrila Miroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 6 | : | 12 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 16 | : | 26 | Lazna Patrik |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hvjezda Teplice | 6 | : | 12 | Bohémové z Fénixu Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 19 | : | 26 | Pokorný Michal |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 11 | : | 30 | Novotná Leona |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | U Vraha, Bílina | |
14:00 | Havrila Miroslav | 20 | : | 27 | Vágner Richard |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 12 | : | 6 | Náměstíčko Mosquito Team Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 28 | : | 19 | Král Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Šutráci Oldřichov | 4 | : | 14 | Podvěžáci Osek | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 13 | : | 30 | Chludil Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 11 | : | 7 | 50+ Litvínov | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 26 | : | 23 | Fojtík Kamil |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | 50+ Litvínov | 14 | : | 4 | Možná Zavřeme Bílina | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Paulová Soňa | 29 | : | 12 | Havrila Miroslav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Podvěžáci Osek | 7 | : | 11 | Bohémové z Fénixu Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Schuller Pavel | 20 | : | 24 | Pokorný Michal |
Zadal: | Chludil Petr | 22.10.2023 17:29 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 7 | : | 11 | Šutráci Oldřichov | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 18 | : | 24 | Svoboda Antonín |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 16 | : | 2 | Templáři pod Věží A Osek | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 34 | : | 10 | Jandoš Jiří |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Hvjezda Teplice | 13 | : | 5 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 27 | : | 18 | Král Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 3 | : | 15 | 50+ Litvínov | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Král Martin | 9 | : | 31 | Paulová Soňa |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 16 | : | 25 | Vágner Richard |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 3 | : | 15 | Podvěžáci Osek | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 10 | : | 31 | Pěknice Ondřej |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 9 | : | 9 | U Šlenců Drink Teplice | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 21 | : | 21 | Brůžek Josef |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Šutráci Oldřichov | 8 | : | 10 | Bohémové z Fénixu Most | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 20 | : | 25 | Pokorný Michal |
|
| 11. | So | 11.11.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 4 | : | 14 | Bohémové z Fénixu Most | Pod Věží Osek, Osek | |
14:00 | Jandoš Jiří | 12 | : | 31 | Kubíková Pavla |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | 50+ Litvínov | 16 | : | 2 | Templáři pod Věží A Osek | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 33 | : | 8 | Jandoš Jiří |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Podvěžáci Osek | 17 | : | 1 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Schuller Pavel | 35 | : | 6 | Král Martin |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 10 | : | 8 | Šutráci Oldřichov | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 25 | : | 22 | Müller Petr |
Zadal: | Keller Tomáš | 12.11.2023 20:42 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Hvjezda Teplice | 12 | : | 6 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 28 | : | 16 | Novotná Leona |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 17 | : | 1 | Možná Zavřeme Bílina | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 34 | : | 5 | Havrila Miroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Podvěžáci Osek | 15 | : | 3 | Templáři pod Věží A Osek | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 32 | : | 8 | Jandoš Jiří |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | 50+ Litvínov | 12 | : | 6 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 25 | : | 17 | Novotná Leona |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Šutráci Oldřichov | 8 | : | 10 | Možná Zavřeme Bílina | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Svoboda Antonín | 20 | : | 24 | Havrila Miroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Hvjezda Teplice | 11 | : | 7 | U Šlenců Drink Teplice | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 28 | : | 19 | Brůžek Josef |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 14 | : | 4 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 31 | : | 13 | Hitman Tomáš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 5 | : | 13 | Možná Zavřeme Bílina | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 14 | : | 30 | Havrila Miroslav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 9 | : | 9 | 50+ Litvínov | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 22 | : | 22 | Fojtík Kamil |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 4 | : | 14 | Podvěžáci Osek | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 14 | : | 30 | Pěknice Ondřej |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Hvjezda Teplice | 11 | : | 7 | Šutráci Oldřichov | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 26 | : | 19 | Svoboda Antonín |
Zadal: | Vágner Richard | 26.11.2023 23:07 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 11 | : | 7 | Šutráci Oldřichov | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Král Martin | 26 | : | 17 | Svoboda Antonín |
Zadal: | Král Martin | 3.12.2023 18:05 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Podvěžáci Osek | 11 | : | 7 | U Šlenců Drink Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 26 | : | 18 | Brůžek Josef |
Zadal: | Chludil Petr | 3.12.2023 16:09 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | 50+ Litvínov | 4 | : | 14 | Hvjezda Teplice | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 18 | : | 32 | Vágner Richard |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 14 | : | 4 | Templáři pod Věží A Osek | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 31 | : | 14 | Jandoš Jiří |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 16 | : | 2 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 33 | : | 6 | Novotná Leona |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 4 | : | 14 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 14 | : | 30 | Hitman Tomáš |
Zadal: | Jandoš Jiří | 10.12.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | 50+ Litvínov | 9 | : | 9 | Šutráci Oldřichov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Paulová Soňa | 18 | : | 20 | Müller Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 9 | : | 9 | Možná Zavřeme Bílina | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 23 | : | 22 | Havrila Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hvjezda Teplice | 10 | : | 8 | Podvěžáci Osek | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 22 | : | 20 | Pěknice Ondřej |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 6 | : | 12 | Bohémové z Fénixu Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 17 | : | 26 | Pokorný Michal |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Podvěžáci Osek | 10 | : | 8 | 50+ Litvínov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 22 | : | 21 | Paulová Soňa |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Šutráci Oldřichov | 14 | : | 4 | Templáři pod Věží A Osek | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Svoboda Antonín | 29 | : | 14 | Jandoš Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 6 | : | 12 | Rumové pralinky Krauska Dubí | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 16 | : | 27 | Novotná Leona |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Možná Zavřeme Bílina | 11 | : | 7 | U Šlenců Drink Teplice | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 28 | : | 20 | Keller Tomáš |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Bohémové z Fénixu Most | 12 | : | 6 | Hvjezda Teplice | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 28 | : | 18 | Vágner Richard |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | 50+ Litvínov | 5 | : | 13 | Bohémové z Fénixu Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 16 | : | 30 | Pokorný Michal |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Podvěžáci Osek | 10 | : | 8 | Šutráci Oldřichov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 25 | : | 20 | Nápravník Oldřich |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hvjezda Teplice | 11 | : | 7 | Možná Zavřeme Bílina | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 26 | : | 19 | Černíková Michaela |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 8 | : | 10 | U Šlenců Drink Teplice | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 21 | : | 26 | Keller Tomáš |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 12 | : | 6 | Templáři pod Věží A Osek | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Tarnóczi Jan | 25 | : | 13 | Jandoš Jiří |
|
| 16. | So | 13.1.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 12 | : | 6 | 50+ Litvínov | U Vraha, Bílina | |
15:00 | Havrila Miroslav | 27 | : | 19 | Paulová Soňa |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 9 | : | 9 | U Šlenců Drink Teplice | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 20 | : | 22 | Brůžek Josef |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Šutráci Oldřichov | 10 | : | 8 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Müller Petr | 23 | : | 17 | Novotná Leona |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Král Martin | 14 | : | 28 | Vágner Luboš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 13 | : | 5 | Podvěžáci Osek | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 28 | : | 15 | Pěknice Ondřej |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Podvěžáci Osek | 15 | : | 3 | Možná Zavřeme Bílina | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Pěknice Ondřej | 31 | : | 11 | Havrila Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | 50+ Litvínov | 14 | : | 4 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Fojtík Kamil | 30 | : | 12 | Král Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hvjezda Teplice | 16 | : | 2 | Templáři pod Věží A Osek | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 34 | : | 8 | Bittner Tomáš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | U Šlenců Drink Teplice | 11 | : | 7 | Rumové pralinky Krauska Dubí | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 24 | : | 18 | Novotná Leona |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bohémové z Fénixu Most | 14 | : | 4 | Šutráci Oldřichov | Fénix, Most | |
17:00 | Pokorný Michal | 30 | : | 16 | Müller Petr |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Templáři pod Věží A Osek | 3 | : | 15 | 50+ Litvínov | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 8 | : | 32 | Paulová Soňa |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Náměstíčko Mosquito Team Most | 3 | : | 15 | Podvěžáci Osek | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Král Martin | 6 | : | 32 | Pěknice Ondřej |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Šutráci Oldřichov | 11 | : | 7 | U Šlenců Drink Teplice | U Moravce, Oldřichov | |
16:00 | Svoboda Antonín | 22 | : | 21 | Brůžek Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 6 | : | 12 | Hvjezda Teplice | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Tarnóczi Jan | 17 | : | 27 | Vágner Richard |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Možná Zavřeme Bílina | 3 | : | 15 | Bohémové z Fénixu Most | U Vraha, Bílina | |
16:00 | Havrila Miroslav | 10 | : | 32 | Pokorný Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 13 | : | 5 | Tulipán Chmelaři Žatec | Tulipán, Žatec | |
18:30 | Pejchal Filip | 29 | : | 11 | Koucký Václav |
Zadal: | Pejchal Filip | 8.9.2023 21:16 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Na Šrot Železná | 12 | : | 6 | Bull´s Deštnice | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 25 | : | 18 | Filipovič Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Blue Sharks Libočany | 13 | : | 5 | ZB Karakal B Ročov | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 30 | : | 16 | Ševčík Dušan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Skrblíci Bítozeves | 14 | : | 4 | Štamgasti B Žerotín | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 30 | : | 16 | Konejlová Zdenka |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 14 | : | 4 | Skrblice Bítozeves | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 31 | : | 13 | Heřtová Pavla |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Skrblice Bítozeves | 4 | : | 14 | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
18:00 | Synková Monika | 10 | : | 31 | Pejchal Filip |
Zadal: | Pejchal Filip | 15.9.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | ZB Karakal B Ročov | 11 | : | 7 | Bull´s Deštnice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 25 | : | 22 | Filipovič Josef |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Štamgasti B Žerotín | 8 | : | 10 | Na Šrot Železná | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 20 | : | 25 | Řeháková Hana |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Blue Sharks Libočany | 15 | : | 3 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 32 | : | 10 | Matúšová Irena |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 11 | : | 7 | Skrblíci Bítozeves | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 24 | : | 21 | Heřt Milan |
Zadal: | Koucký Václav | 17.9.2023 20:20 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 8 | : | 10 | Blue Sharks Libočany | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 22 | : | 24 | Karlovský Josef |
Zadal: | Pejchal Filip | 24.9.2023 15:46 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Bull´s Deštnice | 14 | : | 4 | Štamgasti B Žerotín | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 29 | : | 14 | Konejlová Zdenka |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Na Šrot Železná | 10 | : | 8 | Tulipán Chmelaři Žatec | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Chramosta Bohumil | 23 | : | 19 | Janoušek Zdeněk |
Zadal: | Řeháková Hana | 24.9.2023 21:29 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Skrblíci Bítozeves | 10 | : | 8 | Skrblice Bítozeves | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 23 | : | 22 | Synková Monika |
Zadal: | Synek Pavel | 25.9.2023 09:10 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 7 | : | 11 | ZB Karakal B Ročov | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 18 | : | 26 | Ševčík Dušan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | ZB Karakal B Ročov | 4 | : | 14 | Štamgasti B Žerotín | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Takácsová Danuše | 10 | : | 30 | Konejlová Zdenka |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Skrblice Bítozeves | 1 | : | 17 | Na Šrot Železná | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 9 | : | 34 | Řeháková Hana |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Blue Sharks Libočany | 11 | : | 7 | Skrblíci Bítozeves | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 27 | : | 22 | Heřt Milan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 11 | : | 7 | Bull´s Deštnice | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Janoušek Zdeněk | 27 | : | 17 | Filipovič Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 4 | : | 14 | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 16 | : | 29 | Pejchal Filip |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 10 | : | 8 | ZB Karakal B Ročov | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 21 | : | 18 | Ševčík Dušan |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Štamgasti B Žerotín | 6 | : | 12 | Tulipán Chmelaři Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 19 | : | 26 | Janoušek Zdeněk |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bull´s Deštnice | 13 | : | 5 | Skrblice Bítozeves | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 29 | : | 14 | Synková Monika |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Na Šrot Železná | 11 | : | 7 | Blue Sharks Libočany | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 29 | : | 18 | Karlovský Josef |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Skrblíci Bítozeves | 10 | : | 8 | Club U Ramba Viktoria Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 27 | : | 18 | Matúšová Irena |
Zadal: | Synek Pavel | 9.10.2023 08:47 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | Skrblice Bítozeves | 5 | : | 13 | Štamgasti B Žerotín | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
18:00 | Synková Monika | 16 | : | 30 | Konejlová Zdenka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | ZB Karakal B Ročov | 8 | : | 10 | Tulipán Chmelaři Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 18 | : | 25 | Janoušek Zdeněk |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 7 | : | 11 | Skrblíci Bítozeves | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 21 | : | 27 | Heřt Milan |
Zadal: | Pejchal Filip | 16.10.2023 08:11 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Blue Sharks Libočany | 9 | : | 9 | Bull´s Deštnice | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 25 | : | 21 | Filipovič Josef |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 5 | : | 13 | Na Šrot Železná | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 15 | : | 28 | Řeháková Hana |
Zadal: | Matúšová Irena | 15.10.2023 20:16 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Štamgasti B Žerotín | 4 | : | 14 | Blue Sharks Libočany | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
14:00 | Konejlová Zdenka | 13 | : | 29 | Karlovský Josef |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Bull´s Deštnice | 13 | : | 5 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 28 | : | 17 | Stach Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Na Šrot Železná | 6 | : | 12 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 14 | : | 28 | Pejchal Filip |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 17 | : | 1 | Skrblice Bítozeves | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Janoušek Zdeněk | 35 | : | 6 | Heřtová Pavla |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Skrblíci Bítozeves | 12 | : | 6 | ZB Karakal B Ročov | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 25 | : | 18 | Ševčík Dušan |
|
| 8. | So | 28.10.2023 | Blue Sharks Libočany | 11 | : | 7 | Tulipán Chmelaři Žatec | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
19:00 | Karlovský Josef | 26 | : | 21 | Koucký Václav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | ZB Karakal B Ročov | 14 | : | 4 | Skrblice Bítozeves | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 29 | : | 13 | Synková Monika |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 9 | : | 9 | Bull´s Deštnice | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 23 | : | 23 | Rais Václav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Skrblíci Bítozeves | 12 | : | 6 | Na Šrot Železná | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 27 | : | 20 | Řeháková Hana |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 10 | : | 8 | Štamgasti B Žerotín | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 23 | : | 20 | Konejlová Zdenka |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Skrblice Bítozeves | 5 | : | 13 | Blue Sharks Libočany | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
18:00 | Synková Monika | 14 | : | 29 | Karlovský Josef |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Štamgasti B Žerotín | 9 | : | 9 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 21 | : | 25 | Pejchal Filip |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Bull´s Deštnice | 9 | : | 9 | Skrblíci Bítozeves | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 20 | : | 22 | Synek Pavel |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Na Šrot Železná | 9 | : | 9 | ZB Karakal B Ročov | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 20 | : | 23 | Ševčík Dušan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 4 | : | 14 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 14 | : | 31 | Stach Jaroslav |
Zadal: | Koucký Václav | 13.11.2023 08:09 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | ZB Karakal B Ročov | 10 | : | 8 | Blue Sharks Libočany | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 25 | : | 18 | Karlovský Josef |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Bull´s Deštnice | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 23 | : | 23 | Řeháková Hana |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Štamgasti B Žerotín | 6 | : | 12 | Skrblíci Bítozeves | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 18 | : | 29 | Synek Pavel |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Skrblice Bítozeves | 8 | : | 10 | Club U Ramba Viktoria Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 18 | : | 24 | Stach Jaroslav |
Zadal: | Synek Pavel | 20.11.2023 08:13 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 4 | : | 14 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 13 | : | 30 | Pejchal Filip |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 15 | : | 3 | Skrblice Bítozeves | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 32 | : | 13 | Synková Monika |
Zadal: | Pejchal Filip | 26.11.2023 14:28 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Bull´s Deštnice | 14 | : | 4 | ZB Karakal B Ročov | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 29 | : | 14 | Ševčík Dušan |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Na Šrot Železná | 9 | : | 9 | Štamgasti B Žerotín | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 21 | : | 21 | Konejlová Zdenka |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Skrblíci Bítozeves | 11 | : | 7 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 29 | : | 21 | Koucký Václav |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 8 | : | 10 | Blue Sharks Libočany | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 21 | : | 23 | Karlovský Josef |
|
| 14. | So | 2.12.2023 | ZB Karakal B Ročov | 2 | : | 16 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
14:00 | Ševčíková Libuše | 12 | : | 34 | Pejchal Filip |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | ZB Karakal B Ročov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 24 | : | 21 | Stach Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Štamgasti B Žerotín | 7 | : | 11 | Bull´s Deštnice | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 17 | : | 26 | Filipovič Josef |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Skrblice Bítozeves | 10 | : | 8 | Skrblíci Bítozeves | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 25 | : | 22 | Synek Pavel |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Blue Sharks Libočany | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 20 | : | 22 | Pejchal Filip |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 6 | : | 12 | Na Šrot Železná | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 15 | : | 26 | Řeháková Hana |
|
| 13. | So | 9.12.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 12 | : | 6 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Tulipán, Žatec | |
16:00 | Pytelka Josef | 26 | : | 17 | Matúšová Irena |
Zadal: | Pejchal Filip | 9.12.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Štamgasti B Žerotín | 8 | : | 10 | ZB Karakal B Ročov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 21 | : | 24 | Ševčík Dušan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Na Šrot Železná | 12 | : | 6 | Skrblice Bítozeves | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 28 | : | 14 | Synková Monika |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Bull´s Deštnice | 15 | : | 3 | Tulipán Chmelaři Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 33 | : | 15 | Hlavatá Zdena |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Skrblíci Bítozeves | 6 | : | 12 | Blue Sharks Libočany | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 17 | : | 27 | Karlovský Josef |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Skrblice Bítozeves | 5 | : | 13 | Bull´s Deštnice | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 14 | : | 30 | Filipovič Josef |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Blue Sharks Libočany | 12 | : | 6 | Na Šrot Železná | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 28 | : | 20 | Řeháková Hana |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Tulipán Chmelaři Žatec | 7 | : | 11 | Štamgasti B Žerotín | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 18 | : | 26 | Konejlová Zdenka |
Zadal: | Koucký Václav | 18.12.2023 10:22 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 6 | : | 12 | Skrblíci Bítozeves | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 20 | : | 24 | Synek Pavel |
Zadal: | Matúšová Irena | 17.12.2023 20:26 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Štamgasti B Žerotín | 15 | : | 3 | Skrblice Bítozeves | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 32 | : | 15 | Synková Monika |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Na Šrot Železná | 11 | : | 7 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 24 | : | 19 | Matúšová Irena |
Zadal: | Řeháková Hana | 7.1.2024 20:56 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Bull´s Deštnice | 8 | : | 10 | Blue Sharks Libočany | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 25 | : | 23 | Karlovský Josef |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 9 | : | 9 | ZB Karakal B Ročov | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Koucký Václav | 21 | : | 24 | Ševčík Dušan |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Skrblíci Bítozeves | 10 | : | 8 | Tulipán 13. pramen B Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 24 | : | 21 | Pejchal Filip |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 23 | : | 19 | Řeháková Hana |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | ZB Karakal B Ročov | 10 | : | 8 | Skrblíci Bítozeves | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 24 | : | 21 | Synek Pavel |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Skrblice Bítozeves | 3 | : | 15 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 10 | : | 32 | Jarolímek David |
Zadal: | Synek Pavel | 15.1.2024 07:59 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Blue Sharks Libočany | 11 | : | 7 | Štamgasti B Žerotín | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 26 | : | 18 | Konejlová Zdenka |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 5 | : | 13 | Bull´s Deštnice | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 16 | : | 26 | Filipovič Josef |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Skrblice Bítozeves | 2 | : | 16 | ZB Karakal B Ročov | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
16:00 | Synková Monika | 9 | : | 34 | Ševčík Dušan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Na Šrot Železná | 9 | : | 9 | Skrblíci Bítozeves | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 21 | : | 24 | Heřt Milan |
Zadal: | Řeháková Hana | 21.1.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Bull´s Deštnice | 8 | : | 10 | Tulipán 13. pramen B Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 24 | : | 22 | Pejchal Filip |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Štamgasti B Žerotín | 12 | : | 6 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 28 | : | 19 | Ciling Michal |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Tulipán Chmelaři Žatec | 3 | : | 15 | Blue Sharks Libočany | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Jarolímek David | 10 | : | 32 | Karlovský Josef |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 13 | : | 5 | Štamgasti B Žerotín | Tulipán, Žatec | |
13:00 | Pejchal Filip | 30 | : | 16 | Konejlová Zdenka |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | ZB Karakal B Ročov | 9 | : | 9 | Na Šrot Železná | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Ševčík Dušan | 20 | : | 22 | Řeháková Hana |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Blue Sharks Libočany | 14 | : | 4 | Skrblice Bítozeves | Pod Kaštany Libočany, Libočany | |
16:00 | Karlovský Josef | 32 | : | 12 | Heřtová Pavla |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Club U Ramba Viktoria Žatec | 4 | : | 14 | Tulipán Chmelaři Žatec | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Stach Jaroslav | 13 | : | 30 | Koucký Václav |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Skrblíci Bítozeves | 13 | : | 5 | Bull´s Deštnice | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 29 | : | 16 | Filipovič Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 21 | : | 22 | Beznoska Miloš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 12 | : | 6 | Best of Úštěk | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 28 | : | 17 | Círusová Zuzana |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 13 | : | 5 | Šenk Team B Ludvíkovice | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 31 | : | 17 | Aronová Lenka |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 8 | : | 10 | Ryky Centrál Česká Lípa | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 19 | : | 24 | Kolář Miroslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Corso Exitus A Děčín | 14 | : | 4 | Corso Exitus B Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Čáp Milan | 31 | : | 14 | Benešová Anna |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Best of Úštěk | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 27 | : | 18 | Círusová Zuzana |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 6 | : | 12 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 19 | : | 26 | Audyová Iva |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 11 | : | 28 | Čáp Milan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 10 | : | 8 | Kopeček Slavoj Děčín | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Aronová Lenka | 20 | : | 20 | Merunka Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Corso Exitus B Děčín | 8 | : | 10 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Benešová Anna | 22 | : | 24 | Borovský Jakub |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 2 | : | 16 | Corso Exitus B Děčín | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 9 | : | 33 | Benešová Anna |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Best of Úštěk | 13 | : | 5 | Šenk Team B Ludvíkovice | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 28 | : | 14 | Aronová Lenka |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 13 | : | 5 | Ryky Centrál Česká Lípa | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 28 | : | 18 | Kolář Miroslav |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 8 | : | 10 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 21 | : | 24 | Beznoska Miloš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Corso Exitus A Děčín | 15 | : | 3 | Asterix Rebelové Nový bor | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Čáp Milan | 31 | : | 8 | Paříková Eliška |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 12 | : | 6 | Šenk Team B Ludvíkovice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 25 | : | 16 | Aronová Lenka |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 11 | : | 7 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 26 | : | 19 | Just Michal |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 11 | : | 7 | Kopeček Slavoj Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 26 | : | 20 | Merunka Jan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 7 | : | 11 | Corso Exitus A Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 17 | : | 26 | Čáp Milan |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Corso Exitus B Děčín | 14 | : | 4 | Best of Úštěk | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Benešová Anna | 30 | : | 12 | Círusová Zuzana |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 5 | : | 13 | Asterix Rebelové Nový bor | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 14 | : | 29 | Kurková Jiřina |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 5 | : | 13 | Corso Exitus B Děčín | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Aronová Lenka | 17 | : | 29 | Benešová Anna |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Best of Úštěk | 9 | : | 9 | Ryky Centrál Česká Lípa | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 22 | : | 21 | Kolář Miroslav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 29 | : | 15 | Petr Tomáš |
Zadal: | Borovský Jakub | 8.10.2023 17:34 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Corso Exitus A Děčín | 16 | : | 2 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Čáp Milan | 34 | : | 11 | Beznoska Miloš |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Corso Exitus B Děčín | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 20 | : | 23 | Benešová Anna |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 14 | : | 4 | Best of Úštěk | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Paříková Eliška | 30 | : | 12 | Círusová Zuzana |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 11 | : | 7 | Šenk Team B Ludvíkovice | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 24 | : | 20 | Aronová Lenka |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 9 | : | 9 | Kopeček Slavoj Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Petr Tomáš | 26 | : | 24 | Bírovka Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Corso Exitus A Děčín | 11 | : | 7 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Čáp Milan | 26 | : | 18 | Borovský Jakub |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 3 | : | 15 | Corso Exitus A Děčín | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Rataj Václav | 10 | : | 33 | Čáp Milan |
Zadal: | Čáp Milan | 22.10.2023 19:10 | Změnil: | Merunka Jan | 25.10.2023 20:43 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 5 | : | 13 | Asterix Rebelové Nový bor | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Aronová Lenka | 18 | : | 29 | Kurková Jiřina |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Best of Úštěk | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 31 | : | 19 | Audyová Iva |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 13 | : | 5 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 28 | : | 19 | Beznoska Miloš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Corso Exitus B Děčín | 8 | : | 10 | Ryky Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Benešová Anna | 20 | : | 23 | Kolářová Jana |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Ryky Centrál Česká Lípa | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 26 | : | 22 | Kolář Miroslav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 6 | : | 12 | Corso Exitus B Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 14 | : | 27 | Benešová Anna |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 14 | : | 4 | Kopeček Slavoj Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 31 | : | 12 | Merunka Jan |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 12 | : | 6 | Šenk Team B Ludvíkovice | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 29 | : | 19 | Aronová Lenka |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Corso Exitus A Děčín | 15 | : | 3 | Best of Úštěk | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Čáp Milan | 31 | : | 9 | Círusová Zuzana |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 10 | : | 8 | Asterix Rebelové Nový bor | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
14:00 | Kolářová Jana | 22 | : | 23 | Paříková Eliška |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 5 | : | 13 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 19 | : | 30 | Beznoska Miloš |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 0 | : | 18 | Corso Exitus A Děčín | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Aronová Lenka | 8 | : | 36 | Koreš Jiří |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Best of Úštěk | 4 | : | 14 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 16 | : | 29 | Borovský Jakub |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Corso Exitus B Děčín | 12 | : | 6 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Benešová Anna | 29 | : | 18 | Audyová Iva |
Zadal: | Benešová Anna | 13.11.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 10 | : | 8 | Asterix Rebelové Nový bor | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 27 | : | 20 | Kurková Jiřina |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Best of Úštěk | 11 | : | 7 | Kopeček Slavoj Děčín | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 26 | : | 20 | Merunka Jan |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 2 | : | 16 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 13 | : | 34 | Borovský Jakub |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolář Miroslav | 20 | : | 25 | Petr Tomáš |
Zadal: | Kolář Miroslav | 19.11.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Corso Exitus B Děčín | 1 | : | 17 | Corso Exitus A Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Benešová Anna | 5 | : | 34 | Koreš Jiří |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 13 | : | 5 | Šenk Team B Ludvíkovice | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 27 | : | 19 | Hladíková Helena |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Best of Úštěk | 7 | : | 11 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 19 | : | 24 | Beznoska Miloš |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 12 | : | 6 | Asterix Rebelové Nový bor | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Petr Tomáš | 26 | : | 19 | Kurková Jiřina |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Corso Exitus A Děčín | 17 | : | 1 | Ryky Centrál Česká Lípa | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 34 | : | 5 | Kolář Miroslav |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 6 | : | 12 | Corso Exitus B Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
11:00 | Borovský Jakub | 18 | : | 27 | Novák Antonín |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 3 | : | 15 | Corso Exitus A Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 13 | : | 32 | Koreš Jiří |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 28 | : | 14 | Audyová Iva |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 4 | : | 14 | Best of Úštěk | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 14 | : | 29 | Círusová Zuzana |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 5 | : | 13 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 14 | : | 28 | Borovský Jakub |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 7 | : | 11 | Ryky Centrál Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 19 | : | 25 | Kolářová Jana |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 3 | : | 15 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Uhlíková Hana | 10 | : | 31 | Beznoska Miloš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Best of Úštěk | 16 | : | 2 | Corso Exitus B Děčín | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 33 | : | 10 | Novák Antonín |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 12 | : | 6 | Asterix Rebelové Nový bor | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 26 | : | 18 | Paříková Eliška |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Corso Exitus A Děčín | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 28 | : | 11 | Karel Zdeněk |
Zadal: | Koreš Jiří | 10.12.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Čt | 14.12.2023 | Corso Exitus B Děčín | 12 | : | 6 | Kopeček Slavoj Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novák Antonín | 26 | : | 15 | Merunka Jan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Asterix Rebelové Nový bor | 15 | : | 3 | Kopeček Slavoj Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 32 | : | 11 | Merunka Jan |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 12 | : | 32 | Koreš Jiří |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Ryky Centrál Česká Lípa | 9 | : | 9 | Best of Úštěk | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Kolářová Jana | 25 | : | 24 | Círusová Zuzana |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 7 | : | 11 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Petr Tomáš | 19 | : | 23 | Borovský Jakub |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Corso Exitus B Děčín | 14 | : | 4 | Šenk Team B Ludvíkovice | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novák Antonín | 30 | : | 11 | Hladíková Helena |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 8 | : | 10 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 20 | : | 23 | Audyová Iva |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 8 | : | 10 | Ryky Centrál Česká Lípa | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 19 | : | 23 | Kolářová Jana |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus A Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 16 | : | 30 | Koreš Jiří |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Corso Exitus B Děčín | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novák Antonín | 22 | : | 24 | Beznoska Miloš |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 17 | : | 1 | Šenk Team B Ludvíkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
13:00 | Kurková Jiřina | 34 | : | 6 | Vítková Marie |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 4 | : | 14 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 14 | : | 32 | Schlenkerová Nikola |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 4 | : | 14 | Corso Exitus B Děčín | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
14:00 | Kolářová Jana | 13 | : | 31 | Novák Antonín |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 14 | : | 4 | Best of Úštěk | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Audyová Iva | 31 | : | 17 | Círusová Zuzana |
Zadal: | Souček Michal | 14.1.2024 19:31 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Corso Exitus A Děčín | 16 | : | 2 | Kopeček Slavoj Děčín | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 33 | : | 7 | Merunka Jan |
|
| 15. | So | 20.1.2024 | Best of Úštěk | 7 | : | 11 | Asterix Rebelové Nový bor | Pod Podloubím, Úštěk | |
14:00 | Círusová Zuzana | 19 | : | 27 | Paříková Eliška |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Ryky Centrál Česká Lípa | 9 | : | 9 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
13:00 | Kolářová Jana | 20 | : | 24 | Beznoska Miloš |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Corso Exitus B Děčín | 9 | : | 9 | Asterix Rebelové Nový bor | Corso Restaurace, Děčín | |
13:00 | Novák Antonín | 22 | : | 23 | Paříková Eliška |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kopeček Slavoj Děčín | 5 | : | 13 | FP Darts Centrál Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 16 | : | 27 | Schlenkerová Nikola |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Best of Úštěk | 1 | : | 17 | Corso Exitus A Děčín | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 8 | : | 35 | Krátký Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Šenk Team B Ludvíkovice | 7 | : | 11 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Hladíková Helena | 20 | : | 25 | Audyová Iva |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Kopeček Slavoj Děčín | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
13:00 | Beznoska Miloš | 24 | : | 21 | Bírovka Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Asterix Rebelové Nový bor | 9 | : | 9 | Ryky Centrál Česká Lípa | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kurková Jiřina | 20 | : | 20 | Kalvach Jiří |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | 6 | : | 12 | Corso Exitus B Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Petr Tomáš | 18 | : | 28 | Lanz Radim |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 15 | : | 3 | Best of Úštěk | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 33 | : | 14 | Círusová Zuzana |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Corso Exitus A Děčín | 18 | : | 0 | Šenk Team B Ludvíkovice | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 36 | : | 10 | Hladíková Helena |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Arsenal B Most | 9 | : | 9 | Radnice Střelci Meziboří | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Písek Marek | 23 | : | 20 | Hoško Jakub |
Zadal: | Hoško Jakub | 11.9.2023 07:33 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Rokáč Most | 7 | : | 11 | Bukáč Litvínoff | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 17 | : | 24 | Novák Michal |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Mikolášek Jiří | 23 | : | 22 | Hoffmann Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Darts Vaders Litvínov | 17 | : | 1 | H&H Project B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 34 | : | 6 | Cina Michael |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kozí Dech B Most | 3 | : | 15 | Náměstíčko Machy Team Most | Kozí dech, Most | |
17:00 | Štorkup Jaroslav | 9 | : | 32 | Mach Jakub |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | H&H Project B Most | 1 | : | 17 | Náměstíčko Machy Team Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 7 | : | 35 | Trousil Marek |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Metro Renegades Most | 10 | : | 8 | Rokáč Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 23 | : | 22 | Kocourek Stanislav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 17 | : | 1 | Kozí Dech B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 35 | : | 9 | Štorkup Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Arsenal B Most | 4 | : | 14 | Bukáč Litvínoff | Česká pivnice, Most | |
17:00 | Písek Marek | 12 | : | 31 | Novák Michal |
Zadal: | Šefrhans Petr | 17.9.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 14 | : | 4 | Radnice Střelci Meziboří | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 30 | : | 15 | Hoško Jakub |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Kozí Dech B Most | 1 | : | 17 | Bukáč Litvínoff | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 8 | : | 34 | Novák Michal |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Arsenal B Most | 6 | : | 12 | Metro Renegades Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Stádníková Miroslava | 17 | : | 29 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Tůma Tomáš | 24.9.2023 19:31 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Rokáč Most | 7 | : | 11 | U Páji Odpadlíci Most | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 19 | : | 24 | Přibyl Lukáš |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | Špunt bar, Most | |
16:00 | Mikolášek Jiří | 15 | : | 29 | Dostál Václav |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 9 | : | 9 | Špuntíci 2011 B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 24 | : | 23 | Abu Nasra Roman |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | H&H Project B Most | 10 | : | 8 | Radnice Střelci Meziboří | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 22 | : | 20 | Hoško Jakub |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Metro Renegades Most | 17 | : | 1 | Kozí Dech B Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 34 | : | 5 | Štorkup Jaroslav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 10 | : | 8 | Arsenal B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 21 | : | 21 | Stádník Miloslav |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 1.10.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Bukáč Litvínoff | 10 | : | 8 | Náměstíčko Machy Team Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 23 | : | 25 | Mach Jakub |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Darts Vaders Litvínov | 13 | : | 5 | Rokáč Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | Dostál Václav | 28 | : | 15 | Kocourek Stanislav |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 10 | : | 8 | Bukáč Litvínoff | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 22 | : | 23 | Novák Michal |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Kozí Dech B Most | 6 | : | 12 | U Páji Odpadlíci Most | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 17 | : | 25 | Přibyl Lukáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Arsenal B Most | 6 | : | 12 | Darts Vaders Litvínov | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Písek Marek | 15 | : | 27 | Dostál Václav |
Zadal: | Dostál Václav | 8.10.2023 18:51 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 12 | : | 6 | H&H Project B Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 28 | : | 18 | Cina Michael |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | H&H Project B Most | 9 | : | 9 | Bukáč Litvínoff | U Kance, Most | |
16:00 | Cina Michael | 22 | : | 24 | Novák Michal |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Metro Renegades Most | 13 | : | 5 | Radnice Střelci Meziboří | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 29 | : | 12 | Hoško Jakub |
Zadal: | Tůma Tomáš | 15.10.2023 15:48 | Změnil: | Tůma Tomáš | 15.10.2023 16:58 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 14 | : | 4 | U Páji Odpadlíci Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 29 | : | 15 | Přibyl Lukáš |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Rokáč Most | 10 | : | 8 | Špuntíci 2011 B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 22 | : | 18 | Abu Nasra Roman |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Darts Vaders Litvínov | 16 | : | 2 | Kozí Dech B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | Dostál Václav | 32 | : | 7 | Štorkup Jaroslav |
Zadal: | Dostál Václav | 15.10.2023 19:33 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Bukáč Litvínoff | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | Bukový Háj, Litvínov | |
18:00 | Šefrhans Petr | 26 | : | 20 | Tůma Tomáš |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
18:00 | Hoško Jakub | 23 | : | 24 | Přibyl Lukáš |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Arsenal B Most | 11 | : | 7 | Špuntíci 2011 B Most | Česká pivnice, Most | |
18:00 | Srnka Pavel | 25 | : | 19 | Abu Nasra Roman |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Rokáč Most | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | U Páji, Most | |
18:00 | Kocourek Stanislav | 18 | : | 24 | Cina Michael |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 13 | : | 5 | Darts Vaders Litvínov | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Mach Jakub | 26 | : | 14 | Dostál Václav |
Zadal: | Mach Jakub | 22.10.2023 15:45 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 22.10.2023 | H&H Project B Most | 5 | : | 13 | Metro Renegades Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 17 | : | 31 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Cina Michael | 22.10.2023 17:29 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 22.10.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 8 | : | 10 | Bukáč Litvínoff | U Páji, Most | |
13:00 | Přibyl Lukáš | 19 | : | 23 | Novák Michal |
|
| 8. | Ne | 22.10.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 16 | : | 2 | Kozí Dech B Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 33 | : | 12 | Jordán Otto |
|
| 8. | Ne | 22.10.2023 | Darts Vaders Litvínov | 13 | : | 5 | Radnice Střelci Meziboří | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 27 | : | 14 | Hoško Jakub |
|
| 8. | Ne | 22.10.2023 | Rokáč Most | 11 | : | 7 | Arsenal B Most | U Páji, Most | |
17:00 | Kocourek Stanislav | 26 | : | 17 | Stádník Miloslav |
|
| 9. | Ne | 29.10.2023 | Metro Renegades Most | 8 | : | 10 | U Páji Odpadlíci Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 22 | : | 25 | Přibyl Lukáš |
|
| 9. | Ne | 29.10.2023 | Rokáč Most | 13 | : | 5 | Kozí Dech B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 27 | : | 13 | Jordán Otto |
|
| 9. | Ne | 29.10.2023 | Bukáč Litvínoff | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 17 | : | 29 | Dostál Václav |
Zadal: | Šefrhans Petr | 29.10.2023 19:36 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 29.10.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 12 | : | 6 | Špuntíci 2011 B Most | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | Mach Jakub | 26 | : | 16 | Abu Nasra Roman |
|
| 9. | Ne | 29.10.2023 | Arsenal B Most | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | Česká pivnice, Most | |
17:00 | Stádník Miloslav | 19 | : | 24 | Cina Michael |
|
| 12. | So | 4.11.2023 | Metro Renegades Most | 12 | : | 6 | Špuntíci 2011 B Most | Metro Music Pub Club, Most | |
16:00 | Tůma Tomáš | 29 | : | 18 | Abu Nasra Roman |
|
| 10. | Ne | 5.11.2023 | H&H Project B Most | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | U Kance, Most | |
16:00 | Cina Michael | 26 | : | 21 | Přibyl Lukáš |
|
| 10. | Ne | 5.11.2023 | Arsenal B Most | 14 | : | 4 | Kozí Dech B Most | Česká pivnice, Most | |
16:00 | Stádník Miloslav | 29 | : | 16 | Štorkup Jaroslav |
Zadal: | Srnka Pavel | 6.11.2023 09:14 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 5.11.2023 | Rokáč Most | 8 | : | 10 | Náměstíčko Machy Team Most | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 20 | : | 24 | Mach Jakub |
|
| 10. | Ne | 5.11.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 9 | : | 9 | Radnice Střelci Meziboří | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 21 | : | 25 | Hoško Jakub |
|
| 10. | Ne | 5.11.2023 | Darts Vaders Litvínov | 12 | : | 6 | Metro Renegades Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 25 | : | 17 | Tůma Tomáš |
|
| 11. | Pá | 10.11.2023 | Bukáč Litvínoff | 8 | : | 10 | Špuntíci 2011 B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
18:00 | Šefrhans Petr | 21 | : | 25 | Abu Nasra Roman |
|
| 11. | Pá | 10.11.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 12 | : | 6 | Rokáč Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
18:00 | Hoško Jakub | 27 | : | 14 | Kocourek Stanislav |
|
| 11. | Pá | 10.11.2023 | Arsenal B Most | 6 | : | 12 | Náměstíčko Machy Team Most | Česká pivnice, Most | |
18:00 | Stádník Miloslav | 15 | : | 27 | Mach Jakub |
|
| 11. | Pá | 10.11.2023 | Kozí Dech B Most | 7 | : | 11 | H&H Project B Most | Kozí dech, Most | |
18:00 | Jordán Otto | 19 | : | 28 | Cina Michael |
|
| 12. | Ne | 12.11.2023 | H&H Project B Most | 1 | : | 17 | Darts Vaders Litvínov | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 7 | : | 35 | Dostál Václav |
|
| 11. | Ne | 12.11.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 13 | : | 26 | Dostál Václav |
|
| 12. | Ne | 12.11.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 17 | : | 1 | Kozí Dech B Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 35 | : | 6 | Štorkup Jaroslav |
Zadal: | Mach Jakub | 12.11.2023 18:46 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 12. | Ne | 12.11.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 15 | : | 3 | Arsenal B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 31 | : | 11 | Srnka Pavel |
Zadal: | Hoško Jakub | 12.11.2023 19:27 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 12. | Ne | 12.11.2023 | Bukáč Litvínoff | 13 | : | 5 | Rokáč Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 27 | : | 17 | Kocourek Stanislav |
|
| 5. | So | 18.11.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | Na Náměstíčku, Most | |
15:00 | Mach Jakub | 24 | : | 19 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Mach Jakub | 18.11.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 11 | : | 7 | H&H Project B Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 28 | : | 17 | Cina Michael |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 23 | : | 20 | Přibyl Lukáš |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Rokáč Most | 7 | : | 11 | Metro Renegades Most | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 20 | : | 27 | Tůma Tomáš |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Bukáč Litvínoff | 11 | : | 7 | Arsenal B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
16:00 | Novák Michal | 26 | : | 21 | Stádník Miloslav |
Zadal: | Šefrhans Petr | 19.11.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Kozí Dech B Most | 3 | : | 15 | Radnice Střelci Meziboří | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 9 | : | 31 | Hoško Jakub |
|
| 14. | Ne | 26.11.2023 | Metro Renegades Most | 11 | : | 7 | Arsenal B Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 27 | : | 18 | Písek Marek |
|
| 14. | Ne | 26.11.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 11 | : | 7 | Náměstíčko Machy Team Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 25 | : | 21 | Mach Jakub |
Zadal: | Hoško Jakub | 26.11.2023 19:29 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 26.11.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 9 | : | 9 | Rokáč Most | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 24 | : | 22 | Kocourek Stanislav |
|
| 14. | Ne | 26.11.2023 | Darts Vaders Litvínov | 13 | : | 5 | Špuntíci 2011 B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 29 | : | 18 | Abu Nasra Roman |
|
| 14. | Ne | 26.11.2023 | Bukáč Litvínoff | 14 | : | 4 | Kozí Dech B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 31 | : | 12 | Štorkup Jaroslav |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 12 | : | 6 | H&H Project B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 26 | : | 17 | Šulhová Zuzana |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Rokáč Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 17 | : | 29 | Dostál Václav |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Arsenal B Most | 7 | : | 11 | U Páji Odpadlíci Most | Česká pivnice, Most | |
17:00 | Stádník Miloslav | 20 | : | 26 | Přibyl Lukáš |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 3.12.2023 20:17 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Kozí Dech B Most | 2 | : | 16 | Metro Renegades Most | Kozí dech, Most | |
17:00 | Štorkup Jaroslav | 10 | : | 33 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Jordán Otto | 3.12.2023 20:47 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 15. | Ne | 3.12.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 12 | : | 6 | Bukáč Litvínoff | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | Mach Jakub | 27 | : | 17 | Šefrhans Petr |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | Metro Renegades Most | 15 | : | 3 | Náměstíčko Machy Team Most | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 32 | : | 11 | Mach Jakub |
Zadal: | Tůma Tomáš | 10.12.2023 15:38 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | H&H Project B Most | 4 | : | 14 | Špuntíci 2011 B Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 14 | : | 29 | Abu Nasra Roman |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 15 | : | 3 | Kozí Dech B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Korous Tomáš | 32 | : | 7 | Štorkup Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | Darts Vaders Litvínov | 17 | : | 1 | Arsenal B Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 35 | : | 6 | Písek Marek |
Zadal: | Dostál Václav | 10.12.2023 18:24 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 16. | Ne | 10.12.2023 | Bukáč Litvínoff | 11 | : | 7 | Radnice Střelci Meziboří | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 25 | : | 17 | Hoško Jakub |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | U Páji Odpadlíci Most | 7 | : | 11 | Náměstíčko Machy Team Most | U Páji, Most | |
16:00 | Korous Tomáš | 17 | : | 28 | Mach Jakub |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 17.12.2023 18:53 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Radnice Střelci Meziboří | 6 | : | 12 | Metro Renegades Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 16 | : | 28 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Hoško Jakub | 17.12.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 9 | : | 9 | Rokáč Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 24 | : | 24 | Kocourek Stanislav |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Bukáč Litvínoff | 13 | : | 5 | H&H Project B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Novák Michal | 27 | : | 13 | Cina Michael |
|
| 17. | Ne | 17.12.2023 | Kozí Dech B Most | 2 | : | 16 | Darts Vaders Litvínov | Kozí dech, Most | |
17:00 | Štorkup Jaroslav | 8 | : | 33 | Dostál Václav |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Metro Renegades Most | 12 | : | 6 | Bukáč Litvínoff | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 28 | : | 15 | Novák Michal |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | H&H Project B Most | 6 | : | 12 | Rokáč Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 20 | : | 28 | Kocourek Stanislav |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 10 | : | 8 | Radnice Střelci Meziboří | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 24 | : | 21 | Hoško Jakub |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 9 | : | 9 | Náměstíčko Machy Team Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
16:00 | Dostál Václav | 25 | : | 22 | Mach Jakub |
|
| 18. | Ne | 7.1.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 13 | : | 5 | Arsenal B Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 28 | : | 14 | Stádník Miloslav |
|
| 19. | Pá | 12.1.2024 | Metro Renegades Most | 14 | : | 4 | H&H Project B Most | Metro Music Pub Club, Most | |
18:00 | Tůma Tomáš | 31 | : | 12 | Cina Michael |
|
| 19. | Pá | 12.1.2024 | Bukáč Litvínoff | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | Bukový Háj, Litvínov | |
18:00 | Šefrhans Petr | 23 | : | 20 | Přibyl Lukáš |
|
| 19. | Pá | 12.1.2024 | Arsenal B Most | 8 | : | 10 | Rokáč Most | Česká pivnice, Most | |
18:00 | Stádník Miloslav | 19 | : | 26 | Kocourek Stanislav |
|
| 19. | Pá | 12.1.2024 | Kozí Dech B Most | 6 | : | 12 | Špuntíci 2011 B Most | Kozí dech, Most | |
18:00 | Štorkup Jaroslav | 13 | : | 27 | Abu Nasra Roman |
|
| 19. | Ne | 14.1.2024 | Radnice Střelci Meziboří | 6 | : | 12 | Darts Vaders Litvínov | Radnice Meziboří, Meziboří | |
13:00 | Hoško Jakub | 17 | : | 27 | Dostál Václav |
|
| 20. | Ne | 14.1.2024 | H&H Project B Most | 7 | : | 11 | Arsenal B Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 21 | : | 25 | Stádník Miloslav |
Zadal: | Cina Michael | 14.1.2024 16:15 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.1.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 10 | : | 8 | Metro Renegades Most | U Páji, Most | |
16:00 | Přibyl Lukáš | 24 | : | 21 | Tůma Tomáš |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 14.1.2024 19:28 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 14.1.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 8 | : | 10 | Náměstíčko Machy Team Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 22 | : | 22 | Mach Jakub |
|
| 20. | Ne | 14.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 14 | : | 4 | Bukáč Litvínoff | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | Dostál Václav | 30 | : | 11 | Novák Michal |
|
| 20. | Ne | 14.1.2024 | Kozí Dech B Most | 5 | : | 13 | Rokáč Most | Kozí dech, Most | |
17:00 | Štorkup Jaroslav | 13 | : | 27 | Kocourek Stanislav |
|
| 21. | Ne | 21.1.2024 | Metro Renegades Most | 5 | : | 13 | Darts Vaders Litvínov | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Tůma Tomáš | 15 | : | 29 | Dostál Václav |
Zadal: | Tůma Tomáš | 21.1.2024 15:43 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 21.1.2024 | U Páji Odpadlíci Most | 12 | : | 6 | H&H Project B Most | U Páji, Most | |
16:00 | Korous Tomáš | 26 | : | 17 | Cina Michael |
Zadal: | Přibyl Lukáš | 21.1.2024 19:02 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 21.1.2024 | Kozí Dech B Most | 2 | : | 16 | Arsenal B Most | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 8 | : | 32 | Stádník Miloslav |
Zadal: | Jordán Otto | 21.1.2024 19:42 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 21.1.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | 13 | : | 5 | Rokáč Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 29 | : | 17 | Kocourek Stanislav |
|
| 21. | Ne | 21.1.2024 | Radnice Střelci Meziboří | 7 | : | 11 | Špuntíci 2011 B Most | Radnice Meziboří, Meziboří | |
16:00 | Hoško Jakub | 22 | : | 25 | Abu Nasra Roman |
|
| 22. | Ne | 28.1.2024 | H&H Project B Most | 12 | : | 6 | Kozí Dech B Most | U Kance, Most | |
13:00 | Cina Michael | 28 | : | 19 | Štorkup Jaroslav |
|
| 22. | Ne | 28.1.2024 | Špuntíci 2011 B Most | 9 | : | 9 | Bukáč Litvínoff | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 22 | : | 21 | Novák Michal |
|
| 22. | Ne | 28.1.2024 | Rokáč Most | 8 | : | 10 | Radnice Střelci Meziboří | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 21 | : | 24 | Hoško Jakub |
|
| 22. | Ne | 28.1.2024 | Darts Vaders Litvínov | 17 | : | 1 | U Páji Odpadlíci Most | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | Dostál Václav | 34 | : | 4 | Přibyl Lukáš |
|
| 22. | Ne | 28.1.2024 | Náměstíčko Machy Team Most | 13 | : | 5 | Arsenal B Most | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | Mach Jakub | 29 | : | 17 | Stádník Miloslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 9.9.2023 | Dream Team B Jirkov | 8 | : | 10 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 20 | : | 24 | Bohata Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 12 | : | 6 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 26 | : | 16 | Hanzlík Matěj |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 6 | : | 12 | Strawberry Angels Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 18 | : | 26 | Dokoupil Milan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Jahoda B Žatec | 16 | : | 2 | Kameňáci Míchanice Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Hudcová Oldřiška | 33 | : | 10 | Holá Ivana |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Jahoda B Žatec | 10 | : | 8 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Hudcová Oldřiška | 24 | : | 22 | Kotek Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 1 | : | 17 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 5 | : | 34 | Bohata Petr |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 13 | : | 5 | Strawberry Vampíři Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 29 | : | 16 | Steppan Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 6 | : | 12 | Dream Team B Jirkov | U Mirky, Krásný Dvůr | |
17:00 | Dressler Martin | 19 | : | 25 | Dunovský Michal |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 15 | : | 3 | Kameňáci Míchanice Libořice | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 32 | : | 13 | Holá Ivana |
Zadal: | Kotek Jan | 24.9.2023 22:29 | Změnil: | Holá Ivana | 25.9.2023 06:18 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 12 | : | 6 | Liháti Krásný Dvůr | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 26 | : | 14 | Dressler Martin |
Zadal: | Bohata Petr | 24.9.2023 18:55 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Dream Team B Jirkov | 13 | : | 5 | Strawberry Angels Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 31 | : | 15 | Dokoupil Milan |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 4 | : | 14 | Jahoda B Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Steppan Miroslav | 13 | : | 28 | Hudcová Oldřiška |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 12 | : | 6 | Strawberry Vampíři Žatec | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 26 | : | 17 | Steppan Miroslav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 2 | : | 16 | Liháti Krásný Dvůr | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 9 | : | 33 | Dressler Martin |
Zadal: | Holá Ivana | 2.10.2023 05:40 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 8 | : | 10 | Dream Team B Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 19 | : | 26 | Dunovský Michal |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Strawberry Angels Žatec | 2 | : | 16 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Dokoupil Milan | 7 | : | 32 | Bohata Petr |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 16 | : | 2 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 33 | : | 8 | Hanzlík Matěj |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 13 | : | 5 | Kameňáci Míchanice Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 29 | : | 17 | Holá Ivana |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 14 | : | 4 | Strawberry Angels Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
17:00 | Dressler Martin | 30 | : | 15 | Dokoupil Milan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 7 | : | 11 | Dream Team B Jirkov | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 21 | : | 26 | Dunovský Michal |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 4 | : | 14 | Strawberry Angels Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 11 | : | 30 | Dokoupil Milan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 9 | : | 9 | Liháti Krásný Dvůr | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 24 | : | 21 | Dressler Martin |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Jahoda B Žatec | 4 | : | 14 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Hudcová Oldřiška | 11 | : | 31 | Bohata Petr |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Strawberry Angels Žatec | 8 | : | 10 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 19 | : | 24 | Hanzlík Matěj |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 13 | : | 5 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 28 | : | 17 | Kotek Jan |
Zadal: | Bohata Petr | 22.10.2023 19:09 | Změnil: | Kotek Jan | 23.10.2023 11:18 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 8 | : | 10 | Jahoda B Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
17:00 | Fiala Josef | 20 | : | 22 | Hudcová Oldřiška |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Dream Team B Jirkov | 11 | : | 7 | Strawberry Vampíři Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Dunovský Michal | 24 | : | 17 | Steppan Miroslav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 15 | : | 3 | Liháti Krásný Dvůr | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 30 | : | 11 | Dressler Martin |
Zadal: | Kotek Jan | 29.10.2023 17:23 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 2 | : | 16 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 10 | : | 34 | Hanzlík Matěj |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 6 | : | 12 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 18 | : | 26 | Bohata Petr |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Jahoda B Žatec | 8 | : | 10 | Strawberry Angels Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Hudcová Oldřiška | 21 | : | 23 | Dokoupil Milan |
|
| 5. | Ne | 5.11.2023 | Dream Team B Jirkov | 9 | : | 9 | Jahoda B Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 24 | : | 22 | Hudcová Oldřiška |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Strawberry Angels Žatec | 5 | : | 13 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 15 | : | 27 | Kotek Jan |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 10 | : | 8 | Strawberry Vampíři Žatec | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 26 | : | 20 | Steppan Miroslav |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 6 | : | 12 | Jahoda B Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 20 | : | 26 | Hudcová Oldřiška |
|
| 9. | Ne | 12.11.2023 | Dream Team B Jirkov | 16 | : | 2 | Kameňáci Míchanice Libořice | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Dunovský Michal | 33 | : | 7 | Holá Ivana |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Strawberry Angels Žatec | 7 | : | 11 | Strawberry Vampíři Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 18 | : | 27 | Steppan Miroslav |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 10 | : | 8 | Dream Team B Jirkov | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 22 | : | 24 | Dunovský Michal |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 5 | : | 13 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 11 | : | 29 | Kotek Jan |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 2 | : | 16 | Jahoda B Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Markéta | 5 | : | 32 | Hudcová Oldřiška |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 9 | : | 9 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Steppan Miroslav | 19 | : | 22 | Hanzlík Matěj |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 11 | : | 7 | Jahoda B Žatec | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 24 | : | 17 | Hudcová Oldřiška |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 17 | : | 1 | Kameňáci Míchanice Libořice | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 34 | : | 6 | Holá Ivana |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Dream Team B Jirkov | 12 | : | 6 | Liháti Krásný Dvůr | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 27 | : | 15 | Dressler Martin |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 1 | : | 17 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 5 | : | 35 | Bohata Petr |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Strawberry Angels Žatec | 2 | : | 16 | Dream Team B Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 9 | : | 34 | Hippmann Richard |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Jahoda B Žatec | 11 | : | 7 | Strawberry Vampíři Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Hudcová Oldřiška | 26 | : | 19 | Steppan Miroslav |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 3 | : | 15 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 12 | : | 32 | Vančura Jaroslav |
Zadal: | Holá Ivana | 4.12.2023 07:12 | Změnil: | Kotek Jan | 4.12.2023 10:22 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 13 | : | 5 | Kameňáci Míchanice Libořice | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 29 | : | 13 | Holá Ivana |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Dream Team B Jirkov | 6 | : | 12 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 15 | : | 28 | Hanzlík Matěj |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 17 | : | 1 | Strawberry Angels Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 34 | : | 10 | Dokoupil Milan |
Zadal: | Bohata Petr | 10.12.2023 18:22 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 9 | : | 9 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Steppan Miroslav | 20 | : | 24 | Weinert Zdeněk |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Strawberry Angels Žatec | 7 | : | 11 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Dokoupil Milan | 18 | : | 26 | Dressler Martin |
Zadal: | Dokoupil Milan | 17.12.2023 16:53 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 5 | : | 13 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 14 | : | 29 | Bohata Petr |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Jahoda B Žatec | 10 | : | 8 | Dream Team B Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Hudcová Oldřiška | 25 | : | 18 | Hippmann Richard |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Kameňáci Míchanice Libořice | 6 | : | 12 | Strawberry Vampíři Žatec | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 16 | : | 26 | Steppan Miroslav |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Liháti Krásný Dvůr | 5 | : | 13 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 17 | : | 29 | Hanzlík Matěj |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Strawberry Angels Žatec | 14 | : | 4 | Kameňáci Míchanice Libořice | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Dokoupil Milan | 29 | : | 14 | Holá Ivana |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Dream Team B Jirkov | 10 | : | 8 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 22 | : | 18 | Kotek Jan |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 15 | : | 3 | Jahoda B Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 32 | : | 12 | Hudcová Oldřiška |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 1 | : | 17 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 12 | : | 35 | Bohata Petr |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 12 | : | 6 | Strawberry Angels Žatec | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 26 | : | 15 | Dokoupil Milan |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 4 | : | 14 | Dream Team B Jirkov | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 11 | : | 31 | Stoikov Denys |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Jahoda B Žatec | 11 | : | 7 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Hudcová Oldřiška | 24 | : | 18 | Dressler Martin |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Liháti Krásný Dvůr | 13 | : | 5 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 28 | : | 16 | Hurych Pavel |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Kameňáci Míchanice Libořice | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
16:00 | Hanzlík Matěj | 30 | : | 15 | Holá Ivana |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 15 | : | 3 | Strawberry Vampíři Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 32 | : | 11 | Steppan Miroslav |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Strawberry Angels Žatec | 5 | : | 13 | Jahoda B Žatec | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Dokoupil Milan | 14 | : | 26 | Hudcová Oldřiška |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 14 | : | 4 | Strawberry Angels Žatec | U Pivovaru, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kotek Jan | 31 | : | 15 | Dokoupil Milan |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Strawberry Vampíři Žatec | 7 | : | 11 | Liháti Krásný Dvůr | Darts klub Jahoda, Žatec | |
16:00 | Steppan Miroslav | 16 | : | 26 | Dressler Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Kameňáci Míchanice Libořice | 5 | : | 13 | Dream Team B Jirkov | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Holá Ivana | 15 | : | 30 | Dunovský Michal |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Jahoda B Žatec | 6 | : | 12 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Hudcová Oldřiška | 14 | : | 27 | Hanzlík Matěj |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Bejci Býčkovice | 10 | : | 8 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 21 | : | 20 | Kocmanová Lucie |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 5 | : | 13 | Florida Team Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 18 | : | 27 | Hrnčíř Zbyněk |
Zadal: | Hrnčíř Zbyněk | 10.9.2023 20:07 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 15 | : | 30 | Kocmanová Lucie |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 6 | : | 12 | Florida Pivaři Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Černá Lucie | 19 | : | 27 | Dort Tomáš |
|
| 3. | So | 23.9.2023 | Florida Pivaři Děčín | 7 | : | 11 | Florida Team Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Štěpánová Ivana | 18 | : | 28 | Hrnčíř Zbyněk |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 17 | : | 1 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 35 | : | 7 | Černá Lucie |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 6 | : | 12 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 16 | : | 30 | Horčík Vojtěch |
|
| 7. | Pá | 29.9.2023 | Florida Pivaři Děčín | 6 | : | 12 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
18:00 | Dort Tomáš | 17 | : | 26 | Horčík Vojtěch |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Florida Team Děčín | 13 | : | 5 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 30 | : | 11 | Kalva Martin |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 13 | : | 5 | Florida Pivaři Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 28 | : | 16 | Dort Tomáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Florida Pivaři Děčín | 4 | : | 14 | Daliborka Cobretti Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Dort Tomáš | 13 | : | 30 | Keplová Marta |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 14 | : | 28 | Kocmanová Lucie |
|
| 8. | Ne | 8.10.2023 | Bejci Býčkovice | 4 | : | 14 | Florida Team Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
16:00 | Horčík Vojtěch | 15 | : | 30 | Hrnčíř Zbyněk |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Bejci Býčkovice | 15 | : | 3 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 32 | : | 9 | Černá Lucie |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 6 | : | 12 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 16 | : | 28 | Kalva Martin |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 4 | : | 14 | Florida Team Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Černá Lucie | 15 | : | 30 | Němec Martin |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Florida Pivaři Děčín | 5 | : | 13 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Štěpánová Ivana | 15 | : | 30 | Oreský Patrik |
Zadal: | Kalva Martin | 30.10.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 26 | : | 19 | Černá Lucie |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 8 | : | 10 | Bejci Býčkovice | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 21 | : | 23 | Horčík Vojtěch |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 7 | : | 11 | Daliborka Cobretti Děčín | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
13:00 | Allermann Petr | 20 | : | 25 | Keplová Marta |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 7 | : | 11 | Florida Team Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 19 | : | 24 | Hrnčíř Zbyněk |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Florida Team Děčín | 14 | : | 4 | Daliborka Cobretti Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 30 | : | 10 | Keplová Marta |
Zadal: | Hrnčíř Zbyněk | 19.11.2023 15:43 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 19.11.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | Bejci Býčkovice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 25 | : | 19 | Horčík Vojtěch |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Florida Pivaři Děčín | 10 | : | 8 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Štěpánová Ivana | 23 | : | 21 | Černá Lucie |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | Daliborka Cobretti Děčín | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 25 | : | 21 | Keplová Marta |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Bejci Býčkovice | 18 | : | 0 | Daliborka Cobretti Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 36 | : | 0 | Keplová Marta |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | Florida Team Děčín | 17 | : | 1 | Florida Pivaři Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 34 | : | 3 | Štěpánová Ivana |
|
| 12. | Ne | 3.12.2023 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 3 | : | 15 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Černá Lucie | 11 | : | 31 | Kalva Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Florida Pivaři Děčín | 4 | : | 14 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 13 | : | 29 | |
Zadal: | Automat | 13.12.2023 02:00 | Změnil: | Baráková Markéta | 14.12.2023 08:20 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 6 | : | 12 | Florida Team Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Oreský Patrik | 16 | : | 26 | Hrnčíř Zbyněk |
Zadal: | Hrnčíř Zbyněk | 10.12.2023 15:28 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Daliborka Cobretti Děčín | 6 | : | 12 | Florida Pivaři Děčín | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 16 | : | 25 | Štěpánová Ivana |
|
| 14. | Ne | 17.12.2023 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | 11 | : | 7 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Kocmanová Lucie | 25 | : | 20 | Kalva Martin |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 13 | : | 5 | Daliborka Cobretti Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 28 | : | 17 | Keplová Marta |
|
| 15. | Ne | 7.1.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 14 | : | 4 | Bejci Býčkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Allermann Petr | 29 | : | 18 | Horčík Vojtěch |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Bejci Býčkovice | 15 | : | 3 | Florida Pivaři Děčín | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 32 | : | 12 | Štěpánová Ivana |
|
| 16. | Ne | 14.1.2024 | Florida Team Děčín | 15 | : | 3 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 32 | : | 13 | Černá Lucie |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 14 | : | 4 | Florida Pivaři Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Kalva Martin | 29 | : | 11 | Štěpánová Ivana |
Zadal: | Kalva Martin | 22.1.2024 12:55 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Florida Team Děčín | 10 | : | 8 | Bejci Býčkovice | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 22 | : | 19 | Horčík Vojtěch |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | 5 | : | 13 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
16:00 | Allermann Petr | 16 | : | 27 | Kocmanová Lucie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Bejci Býčkovice | 8 | : | 10 | Z.S. Mohykáni Dobranov | Hostinec Býčkovice, Býčkovice | |
13:00 | Horčík Vojtěch | 20 | : | 25 | Kalva Martin |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Florida Team Děčín | 9 | : | 9 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Hrnčíř Zbyněk | 23 | : | 23 | Kocmanová Lucie |
|
| 18. | Ne | 28.1.2024 | Daliborka Cobretti Děčín | 9 | : | 9 | SbH Scrat Darts Česká Lípa | Sport bar Florida, Děčín | |
16:00 | Keplová Marta | 24 | : | 21 | Černá Lucie |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 7.10.2023 | Korbelíny Litvínov ŽL | 6 | : | 5 | Hárošky Evaň ŽL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
10:00 | Boumová Kateřina | 14 | : | 13 | Kovářová Jana |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Hárošky Evaň ŽL | 3 | : | 8 | Pink Stars Jirkov ŽL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Kovářová Jana | 8 | : | 16 | Mairichová Barbora |
|
| 1. | So | 7.10.2023 | Pink Stars Jirkov ŽL | 9 | : | 2 | Korbelíny Litvínov ŽL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Mairichová Barbora | 19 | : | 7 | Boumová Kateřina |
|
| 2. | So | 25.11.2023 | Pijonýrky Litvínov ŽL | 9 | : | 2 | Hárošky Evaň ŽL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
10:00 | Semencová Jana | 18 | : | 9 | Kovářová Jana |
Zadal: | Tůmová Petra | 25.11.2023 12:38 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 25.11.2023 | Robinsonky Litvínov ŽL | 1 | : | 10 | Pijonýrky Litvínov ŽL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
13:00 | Bučková Kateřina | 7 | : | 20 | Semencová Jana |
Zadal: | Tůmová Petra | 25.11.2023 15:41 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 25.11.2023 | Hárošky Evaň ŽL | 8 | : | 3 | Robinsonky Litvínov ŽL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 16 | : | 8 | Bučková Kateřina |
|
| 3. | So | 9.12.2023 | Pink Stars Jirkov ŽL | 8 | : | 3 | Robinsonky Litvínov ŽL | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Mairichová Barbora | 19 | : | 8 | Bučková Kateřina |
|
| 3. | So | 9.12.2023 | Korbelíny Litvínov ŽL | 4 | : | 7 | Pijonýrky Litvínov ŽL | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 13 | : | 16 | Semencová Jana |
|
| 3. | So | 9.12.2023 | Robinsonky Litvínov ŽL | 10 | : | 1 | Korbelíny Litvínov ŽL | U Hrušků, Litvínov | |
16:00 | Bučková Kateřina | 20 | : | 8 | Boumová Kateřina |
|
| 3. | So | 9.12.2023 | Pijonýrky Litvínov ŽL | 4 | : | 7 | Pink Stars Jirkov ŽL | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
16:00 | Semencová Jana | 11 | : | 16 | Mairichová Barbora |
|
| 5. | So | 27.1.2024 | Robinsonky Litvínov ŽL | 4 | : | 7 | Hárošky Evaň ŽL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
10:00 | Bučková Kateřina | 9 | : | 17 | Kovářová Jana |
|
| 5. | So | 27.1.2024 | Pijonýrky Litvínov ŽL | 8 | : | 3 | Robinsonky Litvínov ŽL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
13:00 | Semencová Jana | 18 | : | 8 | Bučková Kateřina |
Zadal: | Tůmová Petra | 27.1.2024 15:09 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 5. | So | 27.1.2024 | Hárošky Evaň ŽL | 4 | : | 7 | Pijonýrky Litvínov ŽL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Kovářová Jana | 10 | : | 17 | Semencová Jana |
Zadal: | Tůmová Petra | 28.1.2024 10:14 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 4. | So | 9.3.2024 | Pink Stars Jirkov ŽL | 11 | : | 0 | Hárošky Evaň ŽL | Dream Bar, Jirkov | |
10:00 | Bláhová Monika | 22 | : | 0 | Kovářová Jana |
|
| 4. | So | 9.3.2024 | Hárošky Evaň ŽL | 0 | : | 11 | Korbelíny Litvínov ŽL | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Kovářová Jana | 0 | : | 22 | Boumová Kateřina |
|
| 4. | So | 9.3.2024 | Korbelíny Litvínov ŽL | 6 | : | 5 | Pink Stars Jirkov ŽL | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Boumová Kateřina | 14 | : | 12 | Bláhová Monika |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Pink Stars Jirkov ŽL | 7 | : | 4 | Pijonýrky Litvínov ŽL | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
10:00 | Kašparová Veronika | 14 | : | 11 | Semencová Jana |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Robinsonky Litvínov ŽL | 3 | : | 8 | Pink Stars Jirkov ŽL | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Masopustová Jana | 11 | : | 16 | Kašparová Veronika |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Pijonýrky Litvínov ŽL | 5 | : | 6 | Korbelíny Litvínov ŽL | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Semencová Jana | 13 | : | 14 | Sýkorová Gabriela |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Korbelíny Litvínov ŽL | 9 | : | 2 | Robinsonky Litvínov ŽL | U Hrušků, Litvínov | |
16:00 | Boumová Kateřina | 19 | : | 8 | Masopustová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Cowhand D Dušníky LL | 13 | : | 9 | ZB Karakal B Ročov LL | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Fidler Ladislav | 13 | : | 9 | Ševčíková Libuše |
Zadal: | Funk David | 2.7.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Rebelové od Jezu Písty LL | 18 | : | 4 | Cowhand D Dušníky LL | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
15:00 | Vokoun Martin | 18 | : | 4 | Stuchlý Lukáš |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | ZB Karakal B Ročov LL | 5 | : | 17 | Rebelové od Jezu Písty LL | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
17:00 | Ševčík Dušan | 5 | : | 17 | Vokoun Martin |
Zadal: | Vokoun Martin | 2.7.2023 18:27 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Rebelové od Jezu Písty LL | 20 | : | 2 | ZB Karakal B Ročov LL | Občerstvení u Jezu Písty, Budyně nad Ohří | |
13:00 | Vokoun Martin | 20 | : | 2 | Ševčík Dušan |
Zadal: | Vokoun Martin | 23.7.2023 17:21 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | ZB Karakal B Ročov LL | 8 | : | 14 | Cowhand D Dušníky LL | Občerstvení u Jezu Písty, Budyně nad Ohří | |
15:00 | Ševčík Dušan | 8 | : | 14 | Fidler Ladislav |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Cowhand D Dušníky LL | 7 | : | 15 | Rebelové od Jezu Písty LL | Občerstvení u Jezu Písty, Budyně nad Ohří | |
17:00 | Fidler Ladislav | 7 | : | 15 | Vokoun Martin |
Zadal: | Vokoun Martin | 23.7.2023 19:24 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Rebelové od Jezu Písty LL | 18 | : | 4 | Cowhand D Dušníky LL | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Vokoun Martin | 18 | : | 4 | Fidler Ladislav |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | ZB Karakal B Ročov LL | 3 | : | 19 | Rebelové od Jezu Písty LL | Dušníky 90, Dušníky | |
15:00 | Takácsová Danuše | 3 | : | 19 | Vokoun Martin |
Zadal: | Vokoun Martin | 6.8.2023 16:20 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Cowhand D Dušníky LL | 15 | : | 7 | ZB Karakal B Ročov LL | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Funk David | 15 | : | 7 | Takácsová Danuše |
Zadal: | Funk David | 6.8.2023 17:51 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Cowhand A Dušníky LL | 9 | : | 13 | Dream Team Jirkov LL | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Kutzler Martin | 9 | : | 13 | Jičínský Milan |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Dream Team Jirkov LL | 12 | : | 10 | H & H Project Most LL | Dušníky 90, Dušníky | |
15:00 | Jičínský Milan | 12 | : | 10 | Hájek Luboš |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | H & H Project Most LL | 11 | : | 12 | Cowhand A Dušníky LL | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Hájek Luboš | 11 | : | 12 | Kutzler Martin |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | H & H Project Most LL | 11 | : | 12 | Dream Team Jirkov LL | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Hájek Luboš | 11 | : | 12 | Jičínský Milan |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Kočkopsi Ludvíkovice LL | 1 | : | 21 | H & H Project Most LL | Dream Bar, Jirkov | |
15:00 | Hladíková Helena | 1 | : | 21 | Hájek Luboš |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Dream Team Jirkov LL | 16 | : | 6 | Kočkopsi Ludvíkovice LL | Dream Bar, Jirkov | |
17:00 | Jičínský Milan | 16 | : | 6 | Hladíková Helena |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | H & H Project Most LL | 18 | : | 4 | Kočkopsi Ludvíkovice LL | U Kance, Most | |
13:00 | Hájek Luboš | 18 | : | 4 | Aronová Lenka |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Kočkopsi Ludvíkovice LL | 6 | : | 16 | Cowhand A Dušníky LL | U Kance, Most | |
15:00 | Aronová Lenka | 6 | : | 16 | Kutzler Martin |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Cowhand A Dušníky LL | 15 | : | 7 | H & H Project Most LL | U Kance, Most | |
17:00 | Kutzler Martin | 15 | : | 7 | Hájek Luboš |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Cowhand A Dušníky LL | 20 | : | 2 | Kočkopsi Ludvíkovice LL | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
13:00 | Kutzler Martin | 20 | : | 2 | Aronová Lenka |
Zadal: | Aronová Lenka | 13.8.2023 14:34 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Dream Team Jirkov LL | 13 | : | 9 | Cowhand A Dušníky LL | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | Jičínský Milan | 13 | : | 9 | Kutzler Martin |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Kočkopsi Ludvíkovice LL | 5 | : | 17 | Dream Team Jirkov LL | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
17:00 | Aronová Lenka | 5 | : | 17 | Jičínský Milan |
Zadal: | Aronová Lenka | 13.8.2023 17:55 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Ježek Ervěnice LL | 16 | : | 6 | Fenix Most LL | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
13:00 | Cabal Michal | 16 | : | 6 | Bruha Petr |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Fenix Most LL | 8 | : | 14 | Lion Darts Třeboutice LL | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
15:00 | Bruha Petr | 8 | : | 14 | Hlavnička Jaroslav |
Zadal: | Bruha Petr | 2.7.2023 17:40 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Lion Darts Třeboutice LL | 7 | : | 15 | Ježek Ervěnice LL | FK - ER Jirkov, Jirkov | |
17:00 | Hlavnička Jaroslav | 7 | : | 15 | Cabal Michal |
Zadal: | Cabal Michal | 2.7.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Lion Darts Třeboutice LL | 9 | : | 13 | Fenix Most LL | Fénix, Most | |
13:00 | Kozák Jaroslav | 9 | : | 13 | Bruhová Kateřina |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Odyssea Litvínov LL | 12 | : | 11 | Lion Darts Třeboutice LL | Fénix, Most | |
15:00 | Šteflík Václav | 12 | : | 11 | Kozák Jaroslav |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Fenix Most LL | 10 | : | 12 | Odyssea Litvínov LL | Fénix, Most | |
17:00 | Bruhová Kateřina | 10 | : | 12 | Šteflík Václav |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Lion Darts Třeboutice LL | 9 | : | 13 | Odyssea Litvínov LL | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
13:00 | Hlavnička Jaroslav | 9 | : | 13 | Šteflík Václav |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Odyssea Litvínov LL | 12 | : | 10 | Ježek Ervěnice LL | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
15:00 | Šteflík Václav | 12 | : | 10 | Bradáč Marek |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Ježek Ervěnice LL | 13 | : | 9 | Lion Darts Třeboutice LL | Pivnice u Kapličky, Třeboutice | |
17:00 | Bradáč Marek | 13 | : | 9 | Hlavnička Jaroslav |
Zadal: | Bradáč Marek | 6.8.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Ježek Ervěnice LL | 9 | : | 13 | Odyssea Litvínov LL | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
13:00 | Bradáč Marek | 9 | : | 13 | Šteflíková Zdenka |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Fenix Most LL | 12 | : | 10 | Ježek Ervěnice LL | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
15:00 | Bruha Petr | 12 | : | 10 | Bradáč Marek |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Odyssea Litvínov LL | 10 | : | 12 | Fenix Most LL | Loutkárna Litvínov, Litvínov | |
17:00 | Šteflíková Zdenka | 10 | : | 12 | Bruha Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Bukáč Litvínoff LL | 9 | : | 13 | WFS Eváň LL | Bukový Háj, Litvínov | |
13:00 | Šefrhans Petr | 9 | : | 13 | Kovářová Jana |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | WFS Eváň LL | 15 | : | 7 | Kanec Most LL | Bukový Háj, Litvínov | |
15:00 | Kovářová Jana | 15 | : | 7 | Šmejc Miroslav |
Zadal: | Zloch Vojtěch | 2.7.2023 19:16 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Kanec Most LL | 15 | : | 7 | Bukáč Litvínoff LL | Bukový Háj, Litvínov | |
17:00 | Šmejc Miroslav | 15 | : | 7 | Šefrhans Petr |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Kanec Most LL | 13 | : | 9 | WFS Eváň LL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
13:00 | Šmejc Miroslav | 13 | : | 9 | Zloch Vojtěch |
Zadal: | Zloch Vojtěch | 23.7.2023 14:50 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Hvjezda Teplice LL | 7 | : | 15 | Kanec Most LL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
15:00 | Vágner Richard | 7 | : | 15 | Šmejc Miroslav |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | WFS Eváň LL | 14 | : | 8 | Hvjezda Teplice LL | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
17:00 | Kovářová Jana | 14 | : | 8 | Vágner Richard |
Zadal: | Zloch Vojtěch | 23.7.2023 18:28 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Kanec Most LL | 8 | : | 14 | Hvjezda Teplice LL | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Faltín Jaroslav | 8 | : | 14 | Vágner Richard |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Hvjezda Teplice LL | 10 | : | 12 | Bukáč Litvínoff LL | Metro Music Pub Club, Most | |
15:00 | Vágner Richard | 10 | : | 12 | Novák Michal |
Zadal: | Šefrhans Petr | 7.8.2023 07:29 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Bukáč Litvínoff LL | 9 | : | 13 | Kanec Most LL | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Novák Michal | 9 | : | 13 | Šmejc Miroslav |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Bukáč Litvínoff LL | 13 | : | 9 | Hvjezda Teplice LL | Hvjezda, Teplice | |
13:00 | Novák Michal | 13 | : | 9 | Vágner Richard |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | WFS Eváň LL | 16 | : | 6 | Bukáč Litvínoff LL | Hvjezda, Teplice | |
15:00 | Kovářová Jana | 16 | : | 6 | Novák Michal |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Hvjezda Teplice LL | 4 | : | 18 | WFS Eváň LL | Hvjezda, Teplice | |
17:00 | Vágner Richard | 4 | : | 18 | Kovářová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Corso Banda Děčín LL | 10 | : | 12 | The Best of Litoměřice LL | Corso Restaurace, Děčín | |
13:00 | Čáp Milan | 10 | : | 12 | Staško David |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | The Best of Litoměřice LL | 18 | : | 4 | Šenk Team A Ludvíkovice LL | Corso Restaurace, Děčín | |
15:00 | Staško David | 18 | : | 4 | Novotná Kateřina |
Zadal: | Pomeje Daniel | 2.7.2023 17:37 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice LL | 7 | : | 15 | Corso Banda Děčín LL | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Novotná Kateřina | 7 | : | 15 | Koreš Jiří |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice LL | 4 | : | 18 | The Best of Litoměřice LL | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Novotná Kateřina | 4 | : | 18 | Staško David |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Leopardi Srbská Kamenice LL | 8 | : | 14 | Šenk Team A Ludvíkovice LL | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Vitvar Jan | 8 | : | 14 | Novotná Kateřina |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | The Best of Litoměřice LL | 19 | : | 3 | Leopardi Srbská Kamenice LL | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Staško David | 19 | : | 3 | Vitvar Jan |
Zadal: | Staško David | 24.7.2023 11:29 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Šenk Team A Ludvíkovice LL | 9 | : | 13 | Leopardi Srbská Kamenice LL | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
13:00 | Novotná Kateřina | 9 | : | 13 | Klofák Jiří |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Leopardi Srbská Kamenice LL | 5 | : | 17 | Corso Banda Děčín LL | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
15:00 | Klofák Jiří | 5 | : | 17 | Koreš Jiří |
Zadal: | Čáp Milan | 6.8.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Corso Banda Děčín LL | 18 | : | 4 | Šenk Team A Ludvíkovice LL | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
17:00 | Koreš Jiří | 18 | : | 4 | Novotná Kateřina |
Zadal: | Čáp Milan | 6.8.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Corso Banda Děčín LL | 15 | : | 7 | Leopardi Srbská Kamenice LL | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
13:00 | Koreš Jiří | 15 | : | 7 | Vitvar Jan |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | The Best of Litoměřice LL | 10 | : | 12 | Corso Banda Děčín LL | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
15:00 | Staško David | 10 | : | 12 | Koreš Jiří |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Leopardi Srbská Kamenice LL | 4 | : | 18 | The Best of Litoměřice LL | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
17:00 | Vitvar Jan | 4 | : | 18 | Staško David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Metro Darts Pub Most LL | 12 | : | 11 | Václavák (A) Černčice LL | Metro Music Pub Club, Most | |
13:00 | Šáro Michal | 12 | : | 11 | Holý Miloš |
Zadal: | Šáro Michal | 2.7.2023 15:33 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Václavák (A) Černčice LL | 12 | : | 11 | Korbel II A Litvínov LL | Metro Music Pub Club, Most | |
15:00 | Holý Miloš | 12 | : | 11 | Boumová Kateřina |
Zadal: | Holý Miloš | 2.7.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Korbel II A Litvínov LL | 10 | : | 12 | Metro Darts Pub Most LL | Metro Music Pub Club, Most | |
17:00 | Boumová Kateřina | 10 | : | 12 | Šáro Michal |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Korbel II A Litvínov LL | 6 | : | 16 | Václavák (A) Černčice LL | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Boumová Kateřina | 6 | : | 16 | Holý Miloš |
Zadal: | Holý Miloš | 23.7.2023 14:17 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Cowhand B Dušníky LL | 5 | : | 17 | Korbel II A Litvínov LL | Na Václaváku, Černčice | |
15:00 | Panošová Veronika | 5 | : | 17 | Boumová Kateřina |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Václavák (A) Černčice LL | 15 | : | 7 | Cowhand B Dušníky LL | Na Václaváku, Černčice | |
17:00 | Hotový Miroslav | 15 | : | 7 | Nosovský Stanislav |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Korbel II A Litvínov LL | 22 | : | 0 | Cowhand B Dušníky LL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Boumová Kateřina | 22 | : | 0 | Panošová Veronika |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Cowhand B Dušníky LL | 0 | : | 22 | Metro Darts Pub Most LL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
15:00 | Panošová Veronika | 0 | : | 22 | Šáro Michal |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Metro Darts Pub Most LL | 12 | : | 11 | Korbel II A Litvínov LL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
17:00 | Šáro Michal | 12 | : | 11 | Boumová Kateřina |
Zadal: | Šáro Michal | 6.8.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Metro Darts Pub Most LL | 10 | : | 12 | Cowhand B Dušníky LL | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Šáro Michal | 10 | : | 12 | Nosovský Stanislav |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Václavák (A) Černčice LL | 12 | : | 11 | Metro Darts Pub Most LL | Dušníky 90, Dušníky | |
15:00 | Holý Miloš | 12 | : | 11 | Šáro Michal |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Cowhand B Dušníky LL | 10 | : | 12 | Václavák (A) Černčice LL | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Panošová Veronika | 10 | : | 12 | Hotový Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Supíci Slovan A Kadaň LL | 15 | : | 7 | Panoramix Klášterec nad Ohří LL | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 15 | : | 7 | Fišer Marcel |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří LL | 14 | : | 8 | Ložisková Mafie pohoďaky Pšov LL | Slovan, Kadaň | |
15:00 | Fišer Marcel | 14 | : | 8 | Kopecká Markéta |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Ložisková Mafie pohoďaky Pšov LL | 8 | : | 14 | Supíci Slovan A Kadaň LL | Slovan, Kadaň | |
17:00 | Kopecká Markéta | 8 | : | 14 | Dvořák Jakub |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Ložisková Mafie pohoďaky Pšov LL | 10 | : | 12 | Panoramix Klášterec nad Ohří LL | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
13:00 | Kopecká Markéta | 10 | : | 12 | Pokorná Markéta |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Rozcestí Podbořany LL | 14 | : | 8 | Ložisková Mafie pohoďaky Pšov LL | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
15:00 | Puchrik Rudolf | 14 | : | 8 | Kolářová Lenka |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří LL | 12 | : | 10 | Rozcestí Podbořany LL | Sportbar Hokejka, Klášterec nad Ohří | |
17:00 | Pokorná Markéta | 12 | : | 10 | Puchrik Rudolf |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Ložisková Mafie pohoďaky Pšov LL | 12 | : | 10 | Rozcestí Podbořany LL | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Kopecká Markéta | 12 | : | 10 | Puchrik Rudolf |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Rozcestí Podbořany LL | 12 | : | 10 | Supíci Slovan A Kadaň LL | Pohostinství Pšov, Pšov | |
15:00 | Puchrik Rudolf | 12 | : | 10 | Dvořák Jakub |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Supíci Slovan A Kadaň LL | 10 | : | 12 | Ložisková Mafie pohoďaky Pšov LL | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Dvořák Jakub | 10 | : | 12 | Kopecká Markéta |
Zadal: | Dvořák Jakub | 6.8.2023 18:01 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Supíci Slovan A Kadaň LL | 19 | : | 3 | Rozcestí Podbořany LL | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Dvořák Jakub | 19 | : | 3 | Puchrik Rudolf |
Zadal: | Dvořák Jakub | 13.8.2023 14:30 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Panoramix Klášterec nad Ohří LL | 9 | : | 13 | Supíci Slovan A Kadaň LL | Na Rozcestí, Podbořany | |
15:00 | Kraus Karel | 9 | : | 13 | Dvořák Jakub |
Zadal: | Dvořák Jakub | 13.8.2023 16:16 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Rozcestí Podbořany LL | 7 | : | 15 | Panoramix Klášterec nad Ohří LL | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Puchrik Rudolf | 7 | : | 15 | Kraus Karel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Ložisková Mafie A2 Pšov LL | 13 | : | 9 | Podvěžáci Osek LL | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Baron Marcel | 13 | : | 9 | Schuller Pavel |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Podvěžáci Osek LL | 18 | : | 4 | Piráti B Louny LL | Pohostinství Pšov, Pšov | |
15:00 | Schuller Pavel | 18 | : | 4 | Kosma Lukáš |
Zadal: | Chludil Petr | 2.7.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Piráti B Louny LL | 4 | : | 18 | Ložisková Mafie A2 Pšov LL | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Kosma Lukáš | 4 | : | 18 | Baron Marcel |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Piráti B Louny LL | 9 | : | 13 | Podvěžáci Osek LL | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Holub Miroslav | 9 | : | 13 | Pěknice Ondřej |
Zadal: | Chludil Petr | 23.7.2023 14:46 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | H+H Hrušky Litvínov LL | 8 | : | 14 | Piráti B Louny LL | Pod Věží Osek, Osek | |
15:00 | Hoffmann David | 8 | : | 14 | Holub Miroslav |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Podvěžáci Osek LL | 15 | : | 7 | H+H Hrušky Litvínov LL | Pod Věží Osek, Osek | |
17:00 | Pěknice Ondřej | 15 | : | 7 | Hoffmann David |
Zadal: | Chludil Petr | 23.7.2023 18:43 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Piráti B Louny LL | 10 | : | 12 | H+H Hrušky Litvínov LL | Slávie, Louny | |
13:00 | Holub Miroslav | 10 | : | 12 | Hoffmann David |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | H+H Hrušky Litvínov LL | 6 | : | 16 | Ložisková Mafie A2 Pšov LL | Slávie, Louny | |
15:00 | Hoffmann David | 6 | : | 16 | Holub Martin |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Ložisková Mafie A2 Pšov LL | 21 | : | 1 | Piráti B Louny LL | Slávie, Louny | |
17:00 | Holub Martin | 21 | : | 1 | Holub Miroslav |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Ložisková Mafie A2 Pšov LL | 12 | : | 11 | H+H Hrušky Litvínov LL | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Němec Zdeněk | 12 | : | 11 | Hoffmann David |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Podvěžáci Osek LL | 8 | : | 14 | Ložisková Mafie A2 Pšov LL | U Hrušků, Litvínov | |
15:00 | Schuller Pavel | 8 | : | 14 | Němec Zdeněk |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | H+H Hrušky Litvínov LL | 14 | : | 8 | Podvěžáci Osek LL | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Hoffmann David | 14 | : | 8 | Schuller Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Kališníci B Litoměřice LL | 20 | : | 2 | Karma Darts Litvínov LL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
13:00 | Tibitanzl Lukáš | 20 | : | 2 | Vymetal Radek |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | ZB Karakal A Ročov LL | 12 | : | 10 | Kališníci B Litoměřice LL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
15:00 | Zetek Jiří | 12 | : | 10 | Tibitanzl Lukáš |
Zadal: | Zetek Jiří | 2.7.2023 16:14 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Karma Darts Litvínov LL | 6 | : | 16 | ZB Karakal A Ročov LL | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
17:00 | Vymetal Radek | 6 | : | 16 | Zetek Jiří |
Zadal: | Zetek Jiří | 2.7.2023 17:38 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Kališníci B Litoměřice LL | 20 | : | 2 | ZB Karakal A Ročov LL | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
13:00 | Tibitanzl Lukáš | 20 | : | 2 | Šlégr Tomáš |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Štamgasti Žerotín LL | 2 | : | 20 | Kališníci B Litoměřice LL | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
15:00 | Konejl Josef | 2 | : | 20 | Tibitanzl Lukáš |
Zadal: | Konejl Josef | 23.7.2023 16:05 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | ZB Karakal A Ročov LL | 13 | : | 9 | Štamgasti Žerotín LL | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
17:00 | Šlégr Tomáš | 13 | : | 9 | Konejl Josef |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Kališníci B Litoměřice LL | 21 | : | 1 | Štamgasti Žerotín LL | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
13:00 | Tibitanzl Lukáš | 21 | : | 1 | Balín Roman |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Štamgasti Žerotín LL | 9 | : | 13 | Karma Darts Litvínov LL | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
15:00 | Balín Roman | 9 | : | 13 | Vymetal Radek |
Zadal: | Konejl Josef | 6.8.2023 16:09 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Karma Darts Litvínov LL | 5 | : | 17 | Kališníci B Litoměřice LL | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
17:00 | Vymetal Radek | 5 | : | 17 | Tibitanzl Lukáš |
Zadal: | Vymetal Radek | 6.8.2023 21:16 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Karma Darts Litvínov LL | 15 | : | 7 | Štamgasti Žerotín LL | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
13:00 | Vymetal Radek | 15 | : | 7 | Lukšík Václav |
Zadal: | Vymetal Radek | 13.8.2023 18:03 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | ZB Karakal A Ročov LL | 16 | : | 6 | Karma Darts Litvínov LL | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
15:00 | Zetek Jiří | 16 | : | 6 | Vymetal Radek |
Zadal: | Zetek Jiří | 13.8.2023 16:30 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Štamgasti Žerotín LL | 5 | : | 17 | ZB Karakal A Ročov LL | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
17:00 | Konejl Josef | 5 | : | 17 | Zetek Jiří |
Zadal: | Zetek Jiří | 13.8.2023 17:28 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Klikaři Litvínov LL | 13 | : | 9 | Supíci Slovan B Kadaň LL | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Přenosil Jiří | 13 | : | 9 | Pražák Radek |
Zadal: | Přenosil Jiří | 2.7.2023 14:49 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Supíci Slovan B Kadaň LL | 8 | : | 14 | Summer Team Náměstíčko LL | U Hrušků, Litvínov | |
15:00 | Pražák Radek | 8 | : | 14 | Chlupáč Jiří |
Zadal: | Chlupáč Jiří | 2.7.2023 16:26 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Summer Team Náměstíčko LL | 17 | : | 5 | Klikaři Litvínov LL | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 17 | : | 5 | Přenosil Jiří |
Zadal: | Chlupáč Jiří | 2.7.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Summer Team Náměstíčko LL | 9 | : | 13 | Supíci Slovan B Kadaň LL | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Janatová Lenka | 9 | : | 13 | Pražák Radek |
Zadal: | Chlupáč Jiří | 23.7.2023 14:41 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Ložisková Mafie Pšov C1 LL | 14 | : | 8 | Summer Team Náměstíčko LL | Slovan, Kadaň | |
15:00 | Vrbata Martin | 14 | : | 8 | Janatová Lenka |
Zadal: | Vrbata Martin | 23.7.2023 18:45 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Supíci Slovan B Kadaň LL | 7 | : | 15 | Ložisková Mafie Pšov C1 LL | Slovan, Kadaň | |
17:00 | Pražák Radek | 7 | : | 15 | Vrbata Martin |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Summer Team Náměstíčko LL | 12 | : | 11 | Ložisková Mafie Pšov C1 LL | Na Náměstíčku, Most | |
13:00 | Chlupáč Jiří | 12 | : | 11 | Vrbata Martin |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Ložisková Mafie Pšov C1 LL | 14 | : | 8 | Klikaři Litvínov LL | Na Náměstíčku, Most | |
15:00 | Vrbata Martin | 14 | : | 8 | Přenosil Jiří |
Zadal: | Vrbata Martin | 6.8.2023 17:21 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Klikaři Litvínov LL | 8 | : | 14 | Summer Team Náměstíčko LL | Na Náměstíčku, Most | |
17:00 | Přenosil Jiří | 8 | : | 14 | Chlupáč Jiří |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Klikaři Litvínov LL | 12 | : | 11 | Ložisková Mafie Pšov C1 LL | Radonická Hospůdka & Darts Club, Radonice | |
13:00 | Přenosil Jiří | 12 | : | 11 | Vrbata Martin |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Supíci Slovan B Kadaň LL | 7 | : | 15 | Klikaři Litvínov LL | Radonická Hospůdka & Darts Club, Radonice | |
15:00 | Pražák Radek | 7 | : | 15 | Přenosil Jiří |
Zadal: | Přenosil Jiří | 13.8.2023 19:14 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Ložisková Mafie Pšov C1 LL | 12 | : | 10 | Supíci Slovan B Kadaň LL | Radonická Hospůdka & Darts Club, Radonice | |
17:00 | Vrbata Martin | 12 | : | 10 | Pražák Radek |
Zadal: | Vrbata Martin | 13.8.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | 12 | : | 11 | Cowhand C Dušníky LL | U Havlů pension, Třebenice | |
13:00 | Polák Lubomír | 12 | : | 11 | Stuchlý Milan |
Zadal: | Fidler David | 2.7.2023 14:23 | Autorizoval: | Automat | 8.7.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Cowhand C Dušníky LL | 7 | : | 15 | Mamlas Team Heřmanov LL | U Havlů pension, Třebenice | |
15:00 | Stuchlý Milan | 7 | : | 15 | Malhausová Pavla |
|
| 1. | Ne | 2.7.2023 | Mamlas Team Heřmanov LL | 6 | : | 16 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | U Havlů pension, Třebenice | |
17:00 | Malhausová Pavla | 6 | : | 16 | Polák Lubomír |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Mamlas Team Heřmanov LL | 5 | : | 17 | Cowhand C Dušníky LL | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Malhausová Pavla | 5 | : | 17 | Stuchlý Milan |
Zadal: | Stuchlý Milan | 23.7.2023 16:14 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Děčíňáci LL | 14 | : | 8 | Mamlas Team Heřmanov LL | Dušníky 90, Dušníky | |
15:00 | Chroustová Michaela | 14 | : | 8 | Malhausová Pavla |
|
| 2. | Ne | 23.7.2023 | Cowhand C Dušníky LL | 13 | : | 9 | Děčíňáci LL | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Stuchlý Milan | 13 | : | 9 | Chroustová Michaela |
Zadal: | Stuchlý Milan | 23.7.2023 17:17 | Autorizoval: | Automat | 29.7.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Mamlas Team Heřmanov LL | 9 | : | 13 | Děčíňáci LL | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
13:00 | Malhausová Pavla | 9 | : | 13 | Chroustová Michaela |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Děčíňáci LL | 10 | : | 12 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
15:00 | Chroustová Michaela | 10 | : | 12 | Polák Lubomír |
|
| 3. | Ne | 6.8.2023 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | 19 | : | 3 | Mamlas Team Heřmanov LL | Pohostinství Heřmanov, Heřmanov | |
17:00 | Polák Lubomír | 19 | : | 3 | Malhausová Pavla |
Zadal: | Fidler David | 6.8.2023 18:33 | Autorizoval: | Automat | 12.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | 20 | : | 2 | Děčíňáci LL | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | Polák Lubomír | 20 | : | 2 | Chroustová Michaela |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Cowhand C Dušníky LL | 5 | : | 17 | Ostré Hroty Revival Třebenice LL | Sport bar Florida, Děčín | |
15:00 | Stuchlý Milan | 5 | : | 17 | Polák Lubomír |
Zadal: | Fidler David | 13.8.2023 15:54 | Autorizoval: | Automat | 19.8.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 13.8.2023 | Děčíňáci LL | 10 | : | 12 | Cowhand C Dušníky LL | Sport bar Florida, Děčín | |
17:00 | Navrátil Jaroslav | 10 | : | 12 | Zelinka Štěpán |
|