|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Pá | 1.9.2023 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Žraloci Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 3.9.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 7 | : | 11 | Bullšiti Moravská Třebová | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 19 | : | 24 | |
|
| 0. | So | 9.9.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 7 | : | 11 | Typos Ústí nad Orlicí | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | 21 | : | 25 | |
|
| 0. | So | 9.9.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 12 | : | 6 | Liga Vyjímečných Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 27 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Maniac Svitavy | 5 | : | 13 | Žraloci Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | 13 | : | 29 | |
|
| 0. | Pá | 15.9.2023 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Pá | 15.9.2023 | Žraloci Svitavy | 13 | : | 5 | Dart Club Domanín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 28 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 13 | : | 5 | Maniac Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 28 | : | 13 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | Dart Club Domanín | 6 | : | 12 | Havana Lanškroun | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | 15 | : | 27 | |
|
| 0. | So | 23.9.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 8 | : | 10 | Žraloci Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 23 | : | 22 | |
|
| 0. | So | 30.9.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 5 | : | 13 | Havana Lanškroun | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 8 | : | 10 | Liga Vyjímečných Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Pá | 6.10.2023 | Žraloci Svitavy | 6 | : | 12 | SPS Hradecká Žízeň | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 19 | : | 29 | |
|
| 0. | So | 7.10.2023 | Dart Club Domanín | 8 | : | 10 | Bullšiti Moravská Třebová | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | 21 | : | 26 | |
|
| 0. | So | 14.10.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 6 | : | 12 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 14 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Maniac Svitavy | 7 | : | 11 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 15.10.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 7 | : | 11 | Žraloci Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 20 | : | 25 | |
|
| 0. | Pá | 20.10.2023 | Havana Lanškroun | 13 | : | 5 | Maniac Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | | 28 | : | 16 | |
|
| 0. | Pá | 20.10.2023 | Žraloci Svitavy | 9 | : | 10 | Liga Vyjímečných Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | So | 21.10.2023 | Dart Club Domanín | 10 | : | 9 | Typos Ústí nad Orlicí | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | 22 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 21.10.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 12 | : | 6 | SPS Hradecká Žízeň | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 26 | : | 21 | |
|
| 0. | Pá | 27.10.2023 | Havana Lanškroun | 12 | : | 6 | Typos Ústí nad Orlicí | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | | 28 | : | 18 | |
|
| 0. | Pá | 10.11.2023 | Žraloci Svitavy | 12 | : | 6 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 28 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 11.11.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Typos Ústí nad Orlicí | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 24 | : | 19 | |
|
| 0. | Pá | 17.11.2023 | Havana Lanškroun | 8 | : | 10 | Dart Club Domanín | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | | 20 | : | 23 | |
|
| 0. | Pá | 17.11.2023 | Žraloci Svitavy | 15 | : | 3 | Maniac Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 33 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 11 | : | 7 | SPS Hradecká Žízeň | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 29 | : | 16 | |
|
| 0. | So | 25.11.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Havana Lanškroun | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 25 | : | 17 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Maniac Svitavy | 7 | : | 11 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | 18 | : | 27 | |
|
| 0. | Pá | 1.12.2023 | Žraloci Svitavy | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 23 | : | 21 | |
|
| 0. | So | 2.12.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 7 | : | 11 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 16 | : | 25 | |
|
| 0. | Pá | 8.12.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 4 | : | 14 | Žraloci Svitavy | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | 11 | : | 31 | |
|
| 0. | So | 9.12.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 14 | : | 4 | Dart Club Domanín | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 31 | : | 12 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | 15 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Havana Lanškroun | 6 | : | 12 | SPS Hradecká Žízeň | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
18:00 | | 19 | : | 26 | |
|
| 0. | Pá | 5.1.2024 | Žraloci Svitavy | 11 | : | 7 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Pá | 5.1.2024 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Liga Vyjímečných Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 6.1.2024 | Bullšiti Moravská Třebová | 15 | : | 3 | Maniac Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | 33 | : | 11 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 10 | : | 8 | Havana Lanškroun | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 24 | : | 20 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | SPS Hradecká Žízeň | 5 | : | 13 | Bullšiti Moravská Třebová | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | 15 | : | 29 | |
|
| 0. | So | 13.1.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | 3 | : | 15 | Žraloci Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | 10 | : | 32 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Maniac Svitavy | 7 | : | 11 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | 17 | : | 28 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 10 | : | 8 | Dart Club Domanín | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | So | 20.1.2024 | Dart Club Domanín | 9 | : | 10 | Žraloci Svitavy | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | 23 | : | 22 | |
Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 1. | Pá | 2.2.2024 | Žraloci Svitavy | 12 | : | 6 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 27 | : | 15 | Kolář Martin |
|
| 1. | Pá | 2.2.2024 | Havana Lanškroun | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 18 | : | 25 | Švichký Pavel |
|
| 2. | Pá | 9.2.2024 | Žraloci Svitavy | 10 | : | 8 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 26 | : | 23 | Kubeš Michal |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 15 | : | 26 | Švichký Pavel |
|
| 3. | Pá | 16.2.2024 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Typos Ústí nad Orlicí | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 22 | : | 19 | Kolář Martin |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | Bullšiti Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Žraloci Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 26 | : | 16 | Flašar Lukáš |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | Bullšiti Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Havana Lanškroun | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 22 | : | 17 | Tobiška Michal |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 10 | : | 9 | Žraloci Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 20 | : | 22 | Pavliš Kamil |
|
| 5. | Pá | 8.3.2024 | Havana Lanškroun | 5 | : | 13 | Žraloci Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Michálek Milan | 16 | : | 28 | Šágr Pavel |
|
| 6. | Pá | 15.3.2024 | Žraloci Svitavy | 8 | : | 10 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 19 | : | 23 | Švichký Pavel |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 13 | : | 5 | Havana Lanškroun | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 30 | : | 13 | Tobiška Michal |
|
| 5. | So | 23.3.2024 | Bullšiti Moravská Třebová | | | | Typos Ústí nad Orlicí | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 2.2.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | 12 | : | 6 | Maniac Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 27 | : | 16 | Kučera František |
|
| 1. | So | 3.2.2024 | Dart Club Domanín | 10 | : | 8 | Zombie Jevíčko | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 24 | : | 20 | Nárožný Jindřich |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Za Vodou Litomyšl | 11 | : | 7 | Klikaři Damníkov | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 24 | : | 18 | Janisch Erik |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Rukolet Koldín | 10 | : | 8 | SPS Hradecká Žízeň | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 22 | : | 20 | Mička Lukáš |
|
| 2. | So | 10.2.2024 | Zombie Jevíčko | 10 | : | 8 | Liga Vyjímečných Svitavy | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Podmanický Petr | 20 | : | 19 | Kohut Vlastimil |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Za Vodou Litomyšl | 13 | : | 5 | Dart Club Domanín | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 29 | : | 15 | Houdek Petr |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Maniac Svitavy | 11 | : | 7 | Rukolet Koldín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 25 | : | 19 | Matějka David |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Klikaři Damníkov | 12 | : | 6 | SPS Hradecká Žízeň | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 28 | : | 17 | Mička Lukáš |
|
| 3. | Pá | 16.2.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | 4 | : | 14 | Za Vodou Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 12 | : | 31 | Jetleb Zdeněk |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | SPS Hradecká Žízeň | 8 | : | 10 | Maniac Svitavy | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Mička Lukáš | 21 | : | 22 | Kučera František |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | Dart Club Domanín | 5 | : | 13 | Klikaři Damníkov | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 13 | : | 28 | Janisch Erik |
|
| 3. | Ne | 18.2.2024 | Rukolet Koldín | 6 | : | 12 | Zombie Jevíčko | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 19 | : | 27 | Nárožný Jindřich |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | Zombie Jevíčko | 5 | : | 13 | SPS Hradecká Žízeň | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Nárožný Jindřich | 15 | : | 28 | Rybníkář Marek |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | Dart Club Domanín | 14 | : | 4 | Liga Vyjímečných Svitavy | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 30 | : | 13 | Kohut Vlastimil |
Zadal: | Šikula Martin | 4.3.2024 11:28 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Za Vodou Litomyšl | 11 | : | 7 | Rukolet Koldín | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 28 | : | 18 | Matějka David |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Klikaři Damníkov | 12 | : | 6 | Maniac Svitavy | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 28 | : | 16 | Kučera František |
|
| 5. | Pá | 8.3.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | 4 | : | 14 | Klikaři Damníkov | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Odehnal Alexander | 12 | : | 30 | Janisch Erik |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | SPS Hradecká Žízeň | 11 | : | 7 | Za Vodou Litomyšl | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Mička Lukáš | 27 | : | 18 | Hruboň Michal |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Maniac Svitavy | 13 | : | 5 | Zombie Jevíčko | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 28 | : | 16 | Nárožný Jindřich |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Rukolet Koldín | 10 | : | 9 | Dart Club Domanín | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Kužma Aleš | 22 | : | 24 | Šikula Martin |
|
| 6. | Pá | 15.3.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | 8 | : | 10 | Rukolet Koldín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 17 | : | 25 | Matějka David |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Dart Club Domanín | 11 | : | 7 | SPS Hradecká Žízeň | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 26 | : | 18 | Mička Josef |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Za Vodou Litomyšl | 13 | : | 5 | Maniac Svitavy | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 27 | : | 14 | Bílý Petr |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Klikaři Damníkov | 16 | : | 2 | Zombie Jevíčko | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 33 | : | 7 | Nárožný Jindřich |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | Zombie Jevíčko | | | | Za Vodou Litomyšl | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | SPS Hradecká Žízeň | | | | Liga Vyjímečných Svitavy | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 31.3.2024 | Maniac Svitavy | | | | Dart Club Domanín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 31.3.2024 | Rukolet Koldín | | | | Klikaři Damníkov | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | Zombie Jevíčko | | | | Dart Club Domanín | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | SPS Hradecká Žízeň | | | | Rukolet Koldín | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Maniac Svitavy | | | | Liga Vyjímečných Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Klikaři Damníkov | | | | Za Vodou Litomyšl | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Pá | 12.4.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | | | | Zombie Jevíčko | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | SPS Hradecká Žízeň | | | | Klikaři Damníkov | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Dart Club Domanín | | | | Za Vodou Litomyšl | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Rukolet Koldín | | | | Maniac Svitavy | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 27.4.2024 | Zombie Jevíčko | | | | Rukolet Koldín | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Za Vodou Litomyšl | | | | Liga Vyjímečných Svitavy | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Maniac Svitavy | | | | SPS Hradecká Žízeň | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Klikaři Damníkov | | | | Dart Club Domanín | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 11. | Pá | 3.5.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | | | | Dart Club Domanín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 4.5.2024 | SPS Hradecká Žízeň | | | | Zombie Jevíčko | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Maniac Svitavy | | | | Klikaři Damníkov | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Rukolet Koldín | | | | Za Vodou Litomyšl | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | | | | | |
|
| 12. | So | 11.5.2024 | Zombie Jevíčko | | | | Maniac Svitavy | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | | | | | |
|
| 12. | So | 11.5.2024 | Dart Club Domanín | | | | Rukolet Koldín | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Za Vodou Litomyšl | | | | SPS Hradecká Žízeň | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Klikaři Damníkov | | | | Liga Vyjímečných Svitavy | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | Zombie Jevíčko | | | | Klikaři Damníkov | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | SPS Hradecká Žízeň | | | | Dart Club Domanín | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | | | | | |
|
| 13. | Ne | 19.5.2024 | Maniac Svitavy | | | | Za Vodou Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 13. | Ne | 19.5.2024 | Rukolet Koldín | | | | Liga Vyjímečných Svitavy | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 24.5.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | | | | SPS Hradecká Žízeň | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | | | | | |
|
| 14. | So | 25.5.2024 | Dart Club Domanín | | | | Maniac Svitavy | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 26.5.2024 | Za Vodou Litomyšl | | | | Zombie Jevíčko | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 26.5.2024 | Klikaři Damníkov | | | | Rukolet Koldín | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 3.2.2024 | Buldoci Moravská Třebová | 12 | : | 6 | Respekt Huntovna Polička | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 27 | : | 17 | Roušar Daniel |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | SK Mikuleč | 8 | : | 10 | Kobry Chornice | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 22 | : | 24 | Eliáš Zdeněk |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Maxville Moravská Třebová | 7 | : | 11 | Vetřelci Litomyšl | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 19 | : | 26 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 2. | So | 10.2.2024 | Vetřelci Litomyšl | 7 | : | 11 | Skokani Polička | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Bednářová Monika Josefína | 22 | : | 24 | Kosek Jiří |
|
| 2. | So | 10.2.2024 | Kobry Chornice | 15 | : | 3 | S.L.Z.A. Němčice | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 31 | : | 15 | Dubišar Jiří |
|
| 2. | So | 10.2.2024 | Respekt Huntovna Polička | 8 | : | 10 | Maxville Moravská Třebová | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Roušar Daniel | 18 | : | 25 | Klempa Petr |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | SK Mikuleč | 12 | : | 6 | Buldoci Moravská Třebová | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 27 | : | 16 | Grepl Lubomír |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | Buldoci Moravská Třebová | 14 | : | 4 | Kobry Chornice | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 30 | : | 9 | Eliáš Zdeněk |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | Skokani Polička | 11 | : | 7 | Respekt Huntovna Polička | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Kosek Jiří | 25 | : | 18 | Roušar Daniel |
Zadal: | Kosek Jiří | 18.2.2024 19:03 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 18.2.2024 | S.L.Z.A. Němčice | 5 | : | 13 | Vetřelci Litomyšl | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 12 | : | 28 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 3. | Ne | 18.2.2024 | Maxville Moravská Třebová | 12 | : | 6 | SK Mikuleč | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 28 | : | 16 | Zámečníková Ludmila |
|
| 1. | Ne | 25.2.2024 | Skokani Polička | 12 | : | 6 | S.L.Z.A. Němčice | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
16:00 | Putnar Petr | 25 | : | 18 | Kysilka Miloš |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | Buldoci Moravská Třebová | 9 | : | 10 | Maxville Moravská Třebová | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 25 | : | 23 | Klempa Petr |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | Kobry Chornice | 6 | : | 12 | Vetřelci Litomyšl | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 18 | : | 28 | Vodehnal Miroslav |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | Respekt Huntovna Polička | 11 | : | 7 | S.L.Z.A. Němčice | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Roušar Daniel | 27 | : | 19 | Kysilka Miloš |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | SK Mikuleč | 10 | : | 9 | Skokani Polička | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 20 | : | 21 | Kosek Petr |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Vetřelci Litomyšl | 10 | : | 8 | Respekt Huntovna Polička | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Bednářová Monika Josefína | 24 | : | 22 | Roušar Daniel |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Skokani Polička | 9 | : | 10 | Buldoci Moravská Třebová | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Kosek Jiří | 21 | : | 25 | Grepl Lubomír |
Zadal: | Kosek Jiří | 10.3.2024 07:50 | Změnil: | Žák Marek | 11.3.2024 14:01 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | S.L.Z.A. Němčice | 10 | : | 8 | SK Mikuleč | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Kysilka Miloš | 24 | : | 18 | Benko Tomáš |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Maxville Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Kobry Chornice | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 27 | : | 18 | Eliáš Zdeněk |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Buldoci Moravská Třebová | 15 | : | 3 | S.L.Z.A. Němčice | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 32 | : | 13 | Dubišar Jiří |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Kobry Chornice | 10 | : | 8 | Respekt Huntovna Polička | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 24 | : | 21 | Kučera Jakub |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | SK Mikuleč | 8 | : | 10 | Vetřelci Litomyšl | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 21 | : | 25 | Vodehnal Miroslav |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Maxville Moravská Třebová | 10 | : | 9 | Skokani Polička | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 24 | : | 23 | Kosek Jiří |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | Vetřelci Litomyšl | | | | Buldoci Moravská Třebová | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | | | | | |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | Skokani Polička | | | | Kobry Chornice | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | Respekt Huntovna Polička | | | | SK Mikuleč | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 31.3.2024 | S.L.Z.A. Němčice | | | | Maxville Moravská Třebová | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | Kobry Chornice | | | | SK Mikuleč | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | Vetřelci Litomyšl | | | | Maxville Moravská Třebová | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | Respekt Huntovna Polička | | | | Buldoci Moravská Třebová | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | S.L.Z.A. Němčice | | | | Skokani Polička | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Buldoci Moravská Třebová | | | | SK Mikuleč | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Skokani Polička | | | | Vetřelci Litomyšl | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | S.L.Z.A. Němčice | | | | Kobry Chornice | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Maxville Moravská Třebová | | | | Respekt Huntovna Polička | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 27.4.2024 | Kobry Chornice | | | | Buldoci Moravská Třebová | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 27.4.2024 | Vetřelci Litomyšl | | | | S.L.Z.A. Němčice | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 27.4.2024 | Respekt Huntovna Polička | | | | Skokani Polička | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | SK Mikuleč | | | | Maxville Moravská Třebová | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 4.5.2024 | Vetřelci Litomyšl | | | | Kobry Chornice | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 4.5.2024 | Skokani Polička | | | | SK Mikuleč | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | S.L.Z.A. Němčice | | | | Respekt Huntovna Polička | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Maxville Moravská Třebová | | | | Buldoci Moravská Třebová | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | So | 11.5.2024 | Buldoci Moravská Třebová | | | | Skokani Polička | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 12. | So | 11.5.2024 | Kobry Chornice | | | | Maxville Moravská Třebová | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | | | | | |
|
| 12. | So | 11.5.2024 | Respekt Huntovna Polička | | | | Vetřelci Litomyšl | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | SK Mikuleč | | | | S.L.Z.A. Němčice | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | Vetřelci Litomyšl | | | | SK Mikuleč | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | Skokani Polička | | | | Maxville Moravská Třebová | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | Respekt Huntovna Polička | | | | Kobry Chornice | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 13. | Ne | 19.5.2024 | S.L.Z.A. Němčice | | | | Buldoci Moravská Třebová | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | | | | | |
|
| 14. | So | 25.5.2024 | Buldoci Moravská Třebová | | | | Vetřelci Litomyšl | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 14. | So | 25.5.2024 | Kobry Chornice | | | | Skokani Polička | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 26.5.2024 | SK Mikuleč | | | | Respekt Huntovna Polička | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 26.5.2024 | Maxville Moravská Třebová | | | | S.L.Z.A. Němčice | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 2.2.2024 | Grizzly Litomyšl | 3 | : | 15 | Klikaři Damníkov B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 11 | : | 31 | Fotr Pavel |
|
| 1. | So | 3.2.2024 | Huntovna Polička | 14 | : | 4 | Buldoci Moravská Třebová B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Hendrych Tomáš | 31 | : | 9 | Schuster Dominik |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Maniac Svitavy B | 12 | : | 6 | Bullšiti Moravská Třebová B | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 26 | : | 17 | Kolář David |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Havana Lanškroun B | 10 | : | 9 | Draci Černovír | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 23 | : | 22 | Jirgleová Markéta |
|
| 2. | Pá | 9.2.2024 | Grizzly Litomyšl | 10 | : | 9 | Maniac Svitavy B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 23 | : | 22 | Procházková Nikola |
|
| 2. | So | 10.2.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | 11 | : | 7 | Havana Lanškroun B | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 26 | : | 20 | Chládek Martin |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Klikaři Damníkov B | 12 | : | 6 | Draci Černovír | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 25 | : | 16 | Jirgleová Markéta |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | 6 | : | 12 | Huntovna Polička | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 19 | : | 27 | Hendrych Tomáš |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | Draci Černovír | 14 | : | 4 | Buldoci Moravská Třebová B | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 30 | : | 10 | Schuster Dominik |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | Huntovna Polička | 12 | : | 6 | Grizzly Litomyšl | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 27 | : | 15 | Mrázek Jiří |
|
| 3. | Ne | 18.2.2024 | Maniac Svitavy B | 7 | : | 11 | Klikaři Damníkov B | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 17 | : | 24 | Fotr Pavel |
Zadal: | Fotr Pavel | 19.2.2024 14:37 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 18.2.2024 | Havana Lanškroun B | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 17 | : | 29 | Kolář David |
|
| 4. | Pá | 1.3.2024 | Grizzly Litomyšl | 12 | : | 6 | Havana Lanškroun B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 26 | : | 19 | Chládek Martin |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Klikaři Damníkov B | 14 | : | 4 | Buldoci Moravská Třebová B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 31 | : | 15 | Schuster Dominik |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | 8 | : | 10 | Draci Černovír | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 23 | : | 26 | Jirgleová Markéta |
Zadal: | Kolář David | 3.3.2024 18:32 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Maniac Svitavy B | 3 | : | 15 | Huntovna Polička | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 14 | : | 31 | Hendrych Tomáš |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | 8 | : | 10 | Bullšiti Moravská Třebová B | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 20 | : | 26 | Kolář David |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Draci Černovír | 8 | : | 10 | Grizzly Litomyšl | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 21 | : | 22 | Mrázek Jiří |
Zadal: | Mrázek Jiří | 10.3.2024 17:26 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | Huntovna Polička | 10 | : | 9 | Klikaři Damníkov B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 24 | : | 23 | Fotr Pavel |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Havana Lanškroun B | 10 | : | 8 | Maniac Svitavy B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Mačát Filip | 28 | : | 17 | Procházková Nikola |
|
| 6. | Pá | 15.3.2024 | Grizzly Litomyšl | 6 | : | 12 | Buldoci Moravská Třebová B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Dubišar Jakub | 20 | : | 27 | Schuster Dominik |
|
| 6. | So | 16.3.2024 | Huntovna Polička | 0 | : | 18 | Havana Lanškroun B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 19.3.2024 02:00 |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Klikaři Damníkov B | 13 | : | 5 | Bullšiti Moravská Třebová B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 30 | : | 17 | Kolář David |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Maniac Svitavy B | 10 | : | 8 | Draci Černovír | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 26 | : | 19 | Jirgleová Markéta |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | | | | Maniac Svitavy B | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 7. | So | 30.3.2024 | Draci Černovír | | | | Huntovna Polička | Černovír, Černovír | |
16:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 31.3.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | | | | Grizzly Litomyšl | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 31.3.2024 | Havana Lanškroun B | | | | Klikaři Damníkov B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | | | | Huntovna Polička | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 8. | So | 6.4.2024 | Draci Černovír | | | | Havana Lanškroun B | Černovír, Černovír | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Klikaři Damníkov B | | | | Grizzly Litomyšl | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | | | | Maniac Svitavy B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Draci Černovír | | | | Klikaři Damníkov B | Černovír, Černovír | |
16:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 13.4.2024 | Huntovna Polička | | | | Bullšiti Moravská Třebová B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Maniac Svitavy B | | | | Grizzly Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 14.4.2024 | Havana Lanškroun B | | | | Buldoci Moravská Třebová B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | | | | | |
|
| 10. | Pá | 26.4.2024 | Grizzly Litomyšl | | | | Huntovna Polička | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 27.4.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | | | | Draci Černovír | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Klikaři Damníkov B | | | | Maniac Svitavy B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 28.4.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | | | | Havana Lanškroun B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 4.5.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | | | | Klikaři Damníkov B | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 4.5.2024 | Draci Černovír | | | | Bullšiti Moravská Třebová B | Černovír, Černovír | |
16:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 4.5.2024 | Huntovna Polička | | | | Maniac Svitavy B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 5.5.2024 | Havana Lanškroun B | | | | Grizzly Litomyšl | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | | | | | |
|
| 12. | Pá | 10.5.2024 | Grizzly Litomyšl | | | | Draci Černovír | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Klikaři Damníkov B | | | | Huntovna Polička | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | | | | Buldoci Moravská Třebová B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 12.5.2024 | Maniac Svitavy B | | | | Havana Lanškroun B | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | | | | Grizzly Litomyšl | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 18.5.2024 | Draci Černovír | | | | Maniac Svitavy B | Černovír, Černovír | |
16:00 | | | | | |
|
| 13. | Ne | 19.5.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | | | | Klikaři Damníkov B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | | | | | |
|
| 13. | Ne | 19.5.2024 | Havana Lanškroun B | | | | Huntovna Polička | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 24.5.2024 | Grizzly Litomyšl | | | | Bullšiti Moravská Třebová B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | So | 25.5.2024 | Huntovna Polička | | | | Draci Černovír | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 26.5.2024 | Klikaři Damníkov B | | | | Havana Lanškroun B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 26.5.2024 | Maniac Svitavy B | | | | Buldoci Moravská Třebová B | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Vosy Litomyšl | 6 | : | 12 | SK Mikuleč B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 19 | : | 30 | Závodníková Lucie |
|
| 1. | Ne | 4.2.2024 | Fantom Opatov | 10 | : | 8 | Voklik Benátky | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 23 | : | 20 | Kouba Petr |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Voklik Benátky | 11 | : | 7 | SK Mikuleč B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 24 | : | 20 | Závodníková Lucie |
|
| 2. | Ne | 11.2.2024 | Fantom Opatov | 5 | : | 13 | Vosy Litomyšl | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 14 | : | 28 | Nekvindová Lucie |
|
| 3. | So | 17.2.2024 | SK Mikuleč B | 11 | : | 7 | Fantom Opatov | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 25 | : | 18 | Svatoš Karel |
|
| 3. | Ne | 18.2.2024 | Vosy Litomyšl | 9 | : | 10 | Voklik Benátky | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 21 | : | 21 | Kouba Petr |
Zadal: | Kubů Romana | 18.2.2024 17:24 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 4. | So | 2.3.2024 | SK Mikuleč B | 10 | : | 9 | Vosy Litomyšl | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 21 | : | 25 | Nekvindová Lucie |
|
| 4. | Ne | 3.3.2024 | Voklik Benátky | 13 | : | 5 | Fantom Opatov | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 30 | : | 13 | Svatoš Karel |
|
| 5. | So | 9.3.2024 | SK Mikuleč B | 7 | : | 11 | Voklik Benátky | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 18 | : | 26 | Kouba Petr |
|
| 5. | Ne | 10.3.2024 | Vosy Litomyšl | 11 | : | 7 | Fantom Opatov | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 26 | : | 16 | Svatoš Karel |
|
| 6. | Ne | 17.3.2024 | Voklik Benátky | 12 | : | 6 | Vosy Litomyšl | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 26 | : | 17 | Nekvindová Lucie |
|
| 6. | Ne | 24.3.2024 | Fantom Opatov | | | | SK Mikuleč B | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 7.4.2024 | Vosy Litomyšl | | | | SK Mikuleč B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 7.4.2024 | Fantom Opatov | | | | Voklik Benátky | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 14.4.2024 | Voklik Benátky | | | | SK Mikuleč B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 14.4.2024 | Fantom Opatov | | | | Vosy Litomyšl | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | | | | | |
|
| 9. | So | 27.4.2024 | SK Mikuleč B | | | | Fantom Opatov | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | | | | | |
|
| 9. | Ne | 28.4.2024 | Vosy Litomyšl | | | | Voklik Benátky | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 4.5.2024 | SK Mikuleč B | | | | Vosy Litomyšl | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 5.5.2024 | Voklik Benátky | | | | Fantom Opatov | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 11.5.2024 | SK Mikuleč B | | | | Voklik Benátky | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | | | | | |
|
| 11. | Ne | 12.5.2024 | Vosy Litomyšl | | | | Fantom Opatov | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 19.5.2024 | Fantom Opatov | | | | SK Mikuleč B | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 19.5.2024 | Voklik Benátky | | | | Vosy Litomyšl | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Ambiente Pardubice | 12 | : | 6 | Klášterní Mniši Slatiňany | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Šenec Radek | 27 | : | 17 | Opavský Martin |
|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Faraon Hlinsko | 6 | : | 12 | Savci Hlinsko | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 14 | : | 28 | Severýn Pavel |
|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Palmička Přelouč | 5 | : | 13 | Avengers Dašice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Pavelka Josef | 13 | : | 29 | Pešek Tomáš |
|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 12 | : | 6 | Trefa "21" Chrudim | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 28 | : | 16 | Kasl Václav |
|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 4 | : | 14 | U Ajšíra Green Studnice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Lukáš | 10 | : | 30 | Kmoníček Lukáš |
|
| 1. | St | 6.9.2023 | Motyčky Třebosice | 4 | : | 14 | Soliter Chrudim | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 13 | : | 31 | Světinský Lukáš |
|
| 2. | Čt | 7.9.2023 | Soliter Chrudim | 8 | : | 10 | Faraon Hlinsko | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 19 | : | 24 | Podroužek Vít |
|
| 2. | Čt | 7.9.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 11 | : | 7 | Extrém Šilinkův Důl | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Plítek Ondřej | 25 | : | 15 | Macák Jan |
|
| 2. | Pá | 8.9.2023 | U Ajšíra Green Studnice | 15 | : | 3 | Jeřišská Letka | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 31 | : | 11 | Klepetko Josef |
|
| 2. | Pá | 8.9.2023 | Savci Hlinsko | 12 | : | 6 | Ambiente Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 26 | : | 21 | Šenec Radek |
|
| 2. | Pá | 8.9.2023 | Trefa "21" Chrudim | 15 | : | 3 | Black Horses Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 32 | : | 11 | Tamchyna David |
|
| 2. | Pá | 8.9.2023 | Avengers Dašice | 18 | : | 0 | Motyčky Třebosice | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 36 | : | 4 | Motyčka Jiří |
|
| 2. | Pá | 8.9.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 8 | : | 10 | Palmička Přelouč | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Lukáš | 20 | : | 24 | Vlček Vladimír |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Black Horses Pardubice | 8 | : | 10 | Klášterní Mniši Slatiňany | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 18 | : | 22 | Kramařík Ladislav |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Ambiente Pardubice | 10 | : | 9 | Soliter Chrudim | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kašpar Michal | 24 | : | 22 | Světinský Lukáš |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Faraon Hlinsko | 5 | : | 13 | Avengers Dašice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 13 | : | 29 | Pešek Tomáš |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Motyčky Třebosice | 3 | : | 15 | Střelci Vrbatův Kostelec | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 7 | : | 33 | Paulus Pavel |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Palmička Přelouč | 3 | : | 15 | U Ajšíra Green Studnice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Vlček Vladimír | 10 | : | 30 | Kmoníček Lukáš |
|
| 3. | Pá | 22.9.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 6 | : | 12 | Savci Hlinsko | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 20 | : | 26 | Severýn Pavel |
|
| 4. | Čt | 28.9.2023 | Soliter Chrudim | 7 | : | 11 | Extrém Šilinkův Důl | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 19 | : | 25 | Macák Jan |
|
| 4. | Čt | 28.9.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 16 | : | 2 | Jeřišská Letka | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Kramařík Ladislav | 32 | : | 16 | Klepetko Josef |
|
| 4. | Pá | 29.9.2023 | U Ajšíra Green Studnice | 8 | : | 10 | Trefa "21" Chrudim | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 18 | : | 24 | Kasl Václav |
|
| 4. | Pá | 29.9.2023 | Savci Hlinsko | 11 | : | 7 | Black Horses Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 26 | : | 18 | Tamchyna David |
|
| 4. | Pá | 29.9.2023 | Palmička Přelouč | 11 | : | 7 | Motyčky Třebosice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Vlček Vladimír | 26 | : | 19 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Luňák Tomáš | 30.9.2023 15:47 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 29.9.2023 | Avengers Dašice | 11 | : | 7 | Ambiente Pardubice | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 27 | : | 19 | Šenec Radek |
|
| 4. | Pá | 29.9.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 9 | : | 10 | Faraon Hlinsko | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Břicháček Pavel | 21 | : | 24 | Zvolánek Radim |
Zadal: | Paulus Pavel | 1.10.2023 14:10 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Jeřišská Letka | 6 | : | 12 | Savci Hlinsko | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 16 | : | 27 | Severýn Pavel |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Black Horses Pardubice | 6 | : | 12 | Soliter Chrudim | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 16 | : | 27 | Světinský Lukáš |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Ambiente Pardubice | 14 | : | 4 | Střelci Vrbatův Kostelec | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotný Tomáš | 31 | : | 8 | Paulus Pavel |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Faraon Hlinsko | 11 | : | 7 | Palmička Přelouč | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 27 | : | 16 | Vlček Vladimír |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Motyčky Třebosice | 1 | : | 17 | U Ajšíra Green Studnice | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 4 | : | 35 | Kmoníček Lukáš |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 5 | : | 13 | Avengers Dašice | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 11 | : | 30 | Pešek Tomáš |
|
| 6. | Čt | 12.10.2023 | Soliter Chrudim | 14 | : | 4 | Jeřišská Letka | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 32 | : | 13 | Klepetko Josef |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | U Ajšíra Green Studnice | 11 | : | 7 | Klášterní Mniši Slatiňany | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 26 | : | 19 | Kramařík Ladislav |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | Savci Hlinsko | 8 | : | 10 | Trefa "21" Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 21 | : | 24 | Kasl Václav |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | Motyčky Třebosice | 3 | : | 15 | Faraon Hlinsko | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 10 | : | 32 | Zvolánek Radim |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | Palmička Přelouč | 3 | : | 15 | Ambiente Pardubice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Luňák Tomáš | 15 | : | 31 | Novotný Tomáš |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | Avengers Dašice | 12 | : | 6 | Black Horses Pardubice | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 28 | : | 18 | Tamchyna David |
|
| 6. | Pá | 13.10.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 9 | : | 10 | Extrém Šilinkův Důl | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 23 | : | 24 | Macák Jan |
|
| 7. | Čt | 19.10.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 8 | : | 10 | Savci Hlinsko | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Kramařík Ladislav | 19 | : | 26 | Severýn Pavel |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Jeřišská Letka | 2 | : | 16 | Avengers Dašice | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 9 | : | 33 | Pešek Tomáš |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Black Horses Pardubice | 13 | : | 5 | Střelci Vrbatův Kostelec | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 27 | : | 18 | Paulus Pavel |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Ambiente Pardubice | 16 | : | 2 | Motyčky Třebosice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotný Tomáš | 32 | : | 9 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Novotný Tomáš | 21.10.2023 14:59 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Faraon Hlinsko | 4 | : | 14 | U Ajšíra Green Studnice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 15 | : | 31 | Kmoníček Lukáš |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 10 | : | 8 | Palmička Přelouč | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 24 | : | 19 | Vlček Vladimír |
|
| 8. | Čt | 26.10.2023 | Soliter Chrudim | 5 | : | 13 | Klášterní Mniši Slatiňany | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 13 | : | 27 | Kramařík Ladislav |
|
| 8. | Pá | 27.10.2023 | U Ajšíra Green Studnice | 12 | : | 6 | Savci Hlinsko | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 29 | : | 16 | Severýn Pavel |
|
| 8. | Pá | 27.10.2023 | Faraon Hlinsko | 2 | : | 16 | Ambiente Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 9 | : | 34 | Novotný Tomáš |
|
| 8. | Pá | 27.10.2023 | Motyčky Třebosice | 8 | : | 10 | Extrém Šilinkův Důl | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 20 | : | 24 | Macák Jan |
Zadal: | Macák Jan | 28.10.2023 08:33 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 27.10.2023 | Palmička Přelouč | 10 | : | 8 | Black Horses Pardubice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Vlček Vladimír | 23 | : | 16 | Korda Pavel ml. |
|
| 8. | Pá | 27.10.2023 | Avengers Dašice | 8 | : | 10 | Trefa "21" Chrudim | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 24 | : | 25 | Kasl Václav |
|
| 8. | Pá | 27.10.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 10 | : | 9 | Jeřišská Letka | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 21 | : | 22 | Klepetko Josef |
|
| 7. | Čt | 2.11.2023 | Trefa "21" Chrudim | 12 | : | 6 | Soliter Chrudim | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 26 | : | 17 | Světinský Lukáš |
|
| 1. | Pá | 3.11.2023 | Black Horses Pardubice | 13 | : | 5 | Jeřišská Letka | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 28 | : | 18 | Klepetko Josef |
|
| 10. | Pá | 3.11.2023 | Ambiente Pardubice | 13 | : | 5 | Extrém Šilinkův Důl | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotná Iva | 27 | : | 15 | Macák Jan |
|
| 9. | Čt | 9.11.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 9 | : | 10 | Avengers Dašice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 22 | : | 25 | Pešek Tomáš |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Savci Hlinsko | 12 | : | 6 | Soliter Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 26 | : | 18 | Světinský Lukáš |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Trefa "21" Chrudim | 14 | : | 4 | Střelci Vrbatův Kostelec | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 30 | : | 10 | Paulus Pavel |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Jeřišská Letka | 7 | : | 11 | Palmička Přelouč | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 20 | : | 25 | Luňák Tomáš |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Black Horses Pardubice | 18 | : | 0 | Motyčky Třebosice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 36 | : | 4 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Tamchyna David | 12.11.2023 13:15 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 10.11.2023 | Ambiente Pardubice | 8 | : | 10 | U Ajšíra Green Studnice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotný Tomáš | 23 | : | 25 | Kmoníček Lukáš |
|
| 3. | Čt | 16.11.2023 | Jeřišská Letka | 5 | : | 13 | Trefa "21" Chrudim | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 19 | : | 27 | Kasl Václav |
|
| 10. | Čt | 16.11.2023 | Avengers Dašice | 12 | : | 6 | Savci Hlinsko | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 29 | : | 16 | Severýn Pavel |
|
| 10. | Pá | 17.11.2023 | U Ajšíra Green Studnice | 13 | : | 5 | Soliter Chrudim | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 29 | : | 14 | Světinský Lukáš |
|
| 10. | Pá | 17.11.2023 | Motyčky Třebosice | 8 | : | 10 | Jeřišská Letka | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 18 | : | 23 | Klepetko Josef |
Zadal: | Klepetko Josef | 19.11.2023 22:30 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 17.11.2023 | Palmička Přelouč | 6 | : | 12 | Trefa "21" Chrudim | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Vlček Vladimír | 17 | : | 27 | Svoboda Petr |
|
| 10. | Pá | 17.11.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 4 | : | 14 | Klášterní Mniši Slatiňany | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 13 | : | 31 | Opavský Martin |
|
| 10. | St | 22.11.2023 | Faraon Hlinsko | 14 | : | 4 | Black Horses Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Lorenc Milan | 30 | : | 13 | Tamchyna David |
|
| 11. | Čt | 23.11.2023 | Soliter Chrudim | 2 | : | 16 | Avengers Dašice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 9 | : | 33 | Pešek Tomáš |
|
| 11. | Čt | 23.11.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 11 | : | 7 | Palmička Přelouč | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 27 | : | 15 | Luňák Tomáš |
|
| 11. | Pá | 24.11.2023 | Savci Hlinsko | 12 | : | 6 | Střelci Vrbatův Kostelec | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 27 | : | 19 | Paulus Pavel |
|
| 11. | Pá | 24.11.2023 | Jeřišská Letka | 7 | : | 11 | Faraon Hlinsko | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 18 | : | 25 | Pátek Martin |
|
| 11. | Pá | 24.11.2023 | Black Horses Pardubice | 5 | : | 13 | Ambiente Pardubice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 14 | : | 29 | Šenec Radek |
|
| 11. | Pá | 24.11.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 3 | : | 15 | U Ajšíra Green Studnice | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Koráb Martin | 9 | : | 33 | Vávra David |
|
| 11. | Ne | 26.11.2023 | Trefa "21" Chrudim | 18 | : | 0 | Motyčky Třebosice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
17:00 | Kasl Václav | 36 | : | 3 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Svoboda Petr | 26.11.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 1.12.2023 | U Ajšíra Green Studnice | 7 | : | 11 | Avengers Dašice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 20 | : | 26 | Pešek Tomáš |
|
| 12. | Pá | 1.12.2023 | Ambiente Pardubice | 14 | : | 4 | Jeřišská Letka | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotný Tomáš | 31 | : | 14 | Klepetko Josef |
|
| 12. | Pá | 1.12.2023 | Motyčky Třebosice | 4 | : | 14 | Klášterní Mniši Slatiňany | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 11 | : | 30 | Opavský Martin |
|
| 12. | Pá | 1.12.2023 | Palmička Přelouč | 5 | : | 13 | Savci Hlinsko | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Vlček Vladimír | 14 | : | 29 | Ondráček Martin |
|
| 12. | Pá | 1.12.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec | 2 | : | 16 | Soliter Chrudim | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 12 | : | 33 | Světinský Lukáš |
|
| 13. | Čt | 7.12.2023 | Soliter Chrudim | 12 | : | 6 | Palmička Přelouč | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 27 | : | 15 | Sobotka Roman |
|
| 13. | Čt | 7.12.2023 | Klášterní Mniši Slatiňany | 11 | : | 7 | Faraon Hlinsko | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 24 | : | 16 | Zvolánek Radim |
|
| 13. | Pá | 8.12.2023 | Trefa "21" Chrudim | 7 | : | 11 | Ambiente Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 19 | : | 25 | Šenec Radek |
|
| 13. | Pá | 8.12.2023 | Black Horses Pardubice | 9 | : | 10 | U Ajšíra Green Studnice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 23 | : | 24 | Kmoníček Lukáš |
|
| 13. | Pá | 8.12.2023 | Avengers Dašice | 17 | : | 1 | Střelci Vrbatův Kostelec | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 34 | : | 4 | Paulus Lukáš |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Faraon Hlinsko | 5 | : | 13 | Trefa "21" Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 12 | : | 28 | Kasl Václav |
Zadal: | Svoboda Petr | 14.12.2023 19:51 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 15.12.2023 | Extrém Šilinkův Důl | 7 | : | 11 | Faraon Hlinsko | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 20 | : | 25 | Zvolánek Radim |
|
| 14. | Čt | 4.1.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | 13 | : | 5 | Ambiente Pardubice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 28 | : | 14 | Šenec Radek |
|
| 14. | Čt | 4.1.2024 | Soliter Chrudim | 14 | : | 4 | Motyčky Třebosice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 29 | : | 13 | Motyčka Jiří |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Jeřišská Letka | 7 | : | 11 | Black Horses Pardubice | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 17 | : | 24 | Tamchyna David |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Trefa "21" Chrudim | 12 | : | 6 | Extrém Šilinkův Důl | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 28 | : | 16 | Macák Jan |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Savci Hlinsko | 10 | : | 8 | Faraon Hlinsko | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 24 | : | 19 | Zvolánek Radim |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | U Ajšíra Green Studnice | 12 | : | 6 | Střelci Vrbatův Kostelec | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 24 | : | 15 | Paulus Lukáš |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Avengers Dašice | 17 | : | 1 | Palmička Přelouč | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 35 | : | 10 | Sobotka Roman |
|
| 13. | St | 10.1.2024 | Savci Hlinsko | 18 | : | 0 | Motyčky Třebosice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Pilař Petr | 36 | : | 8 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Severýn Pavel | 10.1.2024 21:48 | Autorizoval: | Automat | 16.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Jeřišská Letka | 5 | : | 13 | U Ajšíra Green Studnice | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 15 | : | 29 | Kmoníček Lukáš |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Motyčky Třebosice | 0 | : | 18 | Avengers Dašice | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 4 | : | 36 | Pešek Tomáš |
Zadal: | Pešek Tomáš | 14.1.2024 14:25 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Faraon Hlinsko | 10 | : | 8 | Soliter Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 23 | : | 20 | Světinský Lukáš |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Ambiente Pardubice | 10 | : | 8 | Savci Hlinsko | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Šenec Radek | 24 | : | 24 | Severýn Pavel |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Black Horses Pardubice | 0 | : | 18 | Trefa "21" Chrudim | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 0 | : | 36 | Kasl Václav |
Zadal: | Automat | 15.1.2024 02:00 | Změnil: | Netolický Milan | 21.1.2024 14:12 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Extrém Šilinkův Důl | 7 | : | 11 | Klášterní Mniši Slatiňany | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 18 | : | 26 | Opavský Martin |
|
| 12. | So | 13.1.2024 | Extrém Šilinkův Důl | 10 | : | 9 | Black Horses Pardubice | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
18:00 | Macák Jan | 25 | : | 21 | Tamchyna David |
Zadal: | Macák Jan | 14.1.2024 12:33 | Změnil: | Macák Jan | 16.1.2024 07:24 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Čt | 18.1.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | 10 | : | 8 | Black Horses Pardubice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 23 | : | 22 | Tamchyna David |
|
| 16. | Čt | 18.1.2024 | Soliter Chrudim | 5 | : | 13 | Ambiente Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 14 | : | 28 | Šenec Radek |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Trefa "21" Chrudim | 14 | : | 4 | Jeřišská Letka | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 31 | : | 12 | Klepetko Josef |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Savci Hlinsko | 11 | : | 7 | Extrém Šilinkův Důl | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 23 | : | 17 | Macák Jan |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | U Ajšíra Green Studnice | 13 | : | 5 | Palmička Přelouč | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 30 | : | 17 | Luňák Tomáš |
Zadal: | Vávra David | 22.1.2024 10:47 | Autorizoval: | Automat | 25.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Avengers Dašice | 13 | : | 5 | Faraon Hlinsko | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 28 | : | 15 | Zvolánek Radim |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec | 13 | : | 5 | Motyčky Třebosice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Lukáš | 29 | : | 15 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Paulus Pavel | 19.1.2024 21:01 | Autorizoval: | Automat | 25.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Trefa "21" Chrudim | 9 | : | 10 | U Ajšíra Green Studnice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 22 | : | 23 | Kmoníček Lukáš |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Ambiente Pardubice | 8 | : | 10 | Avengers Dašice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Šenec Radek | 20 | : | 24 | Pešek Tomáš |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Black Horses Pardubice | 8 | : | 10 | Savci Hlinsko | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 19 | : | 22 | Severýn Pavel |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Motyčky Třebosice | 0 | : | 18 | Palmička Přelouč | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 29.1.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Extrém Šilinkův Důl | 5 | : | 13 | Soliter Chrudim | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 18 | : | 28 | Světinský Lukáš |
|
| 18. | Čt | 1.2.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | 6 | : | 12 | Trefa "21" Chrudim | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 20 | : | 26 | Kasl Václav |
|
| 18. | Čt | 1.2.2024 | Soliter Chrudim | 10 | : | 8 | Black Horses Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 23 | : | 19 | Tamchyna David |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Savci Hlinsko | 14 | : | 4 | Jeřišská Letka | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Martin | 29 | : | 12 | Klepetko Josef |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Palmička Přelouč | 8 | : | 10 | Faraon Hlinsko | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Luňák Tomáš | 18 | : | 25 | Pátek Martin |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | U Ajšíra Green Studnice | 13 | : | 5 | Motyčky Třebosice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 29 | : | 14 | Motyčka Jiří |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Avengers Dašice | 14 | : | 4 | Extrém Šilinkův Důl | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 29 | : | 11 | Macák Jan |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec | 6 | : | 12 | Ambiente Pardubice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 16 | : | 27 | Šenec Radek |
|
| 19. | Čt | 8.2.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | 11 | : | 7 | U Ajšíra Green Studnice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 26 | : | 22 | Čermák David |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Jeřišská Letka | 6 | : | 12 | Soliter Chrudim | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 15 | : | 27 | Světinský Lukáš |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Trefa "21" Chrudim | 9 | : | 10 | Savci Hlinsko | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 23 | : | 24 | Severýn Pavel |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Faraon Hlinsko | 16 | : | 2 | Motyčky Třebosice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 33 | : | 8 | Motyčka Jiří |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Ambiente Pardubice | 14 | : | 4 | Palmička Přelouč | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Šenec Radek | 29 | : | 12 | Vlček Vladimír |
Zadal: | Novotný Tomáš | 10.2.2024 06:54 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Extrém Šilinkův Důl | 12 | : | 6 | Střelci Vrbatův Kostelec | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 28 | : | 19 | Paulus Pavel |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Faraon Hlinsko | 10 | : | 8 | Střelci Vrbatův Kostelec | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Zvolánek Radim | 24 | : | 23 | Paulus Pavel |
|
| 20. | Čt | 15.2.2024 | Soliter Chrudim | 8 | : | 10 | Trefa "21" Chrudim | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 18 | : | 23 | Kasl Václav |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Savci Hlinsko | 11 | : | 7 | Klášterní Mniši Slatiňany | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 27 | : | 20 | Opavský Martin |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Palmička Přelouč | 10 | : | 9 | Extrém Šilinkův Důl | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Vlček Vladimír | 24 | : | 26 | Macák Jan |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Motyčky Třebosice | 2 | : | 16 | Ambiente Pardubice | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 6 | : | 33 | Šenec Radek |
Zadal: | Novotný Tomáš | 16.2.2024 20:59 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | U Ajšíra Green Studnice | 13 | : | 5 | Faraon Hlinsko | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 28 | : | 17 | Zvolánek Radim |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Avengers Dašice | 16 | : | 2 | Jeřišská Letka | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 33 | : | 10 | Klepetko Josef |
|
| 5. | Ne | 18.2.2024 | Trefa "21" Chrudim | 12 | : | 6 | Klášterní Mniši Slatiňany | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
17:00 | Kasl Václav | 27 | : | 17 | Opavský Martin |
|
| 21. | Čt | 22.2.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | 10 | : | 8 | Soliter Chrudim | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 25 | : | 21 | Ondo Michal |
|
| 21. | Čt | 22.2.2024 | Black Horses Pardubice | 11 | : | 7 | Palmička Přelouč | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Svoboda Jan | 28 | : | 20 | Vlček Vladimír |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Ambiente Pardubice | 10 | : | 8 | Faraon Hlinsko | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Novotný Tomáš | 27 | : | 20 | Pátek Martin |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Trefa "21" Chrudim | 7 | : | 11 | Avengers Dašice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 20 | : | 27 | Pešek Tomáš |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Savci Hlinsko | 14 | : | 4 | U Ajšíra Green Studnice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Severýn Pavel | 30 | : | 11 | Kmoníček Lukáš |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Jeřišská Letka | 6 | : | 12 | Střelci Vrbatův Kostelec | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 17 | : | 27 | Paulus Lukáš |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Extrém Šilinkův Důl | 11 | : | 7 | Motyčky Třebosice | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Macák Jan | 24 | : | 17 | Motyčka Jiří |
Zadal: | Macák Jan | 23.2.2024 21:38 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Jeřišská Letka | 11 | : | 7 | Extrém Šilinkův Důl | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 25 | : | 18 | Macák Jan |
|
| 22. | Čt | 29.2.2024 | Soliter Chrudim | 10 | : | 8 | Savci Hlinsko | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Ondo Michal | 21 | : | 21 | Severýn Pavel |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | U Ajšíra Green Studnice | 10 | : | 9 | Ambiente Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 21 | : | 25 | Šenec Radek |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Faraon Hlinsko | 13 | : | 5 | Extrém Šilinkův Důl | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Pátek Martin | 29 | : | 15 | Macák Jan |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Motyčky Třebosice | 5 | : | 13 | Black Horses Pardubice | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 13 | : | 29 | Svoboda Jan |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Palmička Přelouč | 12 | : | 6 | Jeřišská Letka | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Sobotka Roman | 26 | : | 15 | Klepetko Josef |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec | 8 | : | 10 | Trefa "21" Chrudim | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 20 | : | 25 | Kasl Václav |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Avengers Dašice | 16 | : | 2 | Klášterní Mniši Slatiňany | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 33 | : | 13 | Opavský Martin |
|
| 19. | Čt | 7.3.2024 | Black Horses Pardubice | 4 | : | 14 | Avengers Dašice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 13 | : | 31 | Pešek Tomáš |
|
| 23. | Čt | 7.3.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | 13 | : | 5 | Střelci Vrbatův Kostelec | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | Opavský Martin | 27 | : | 17 | Paulus Lukáš |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Trefa "21" Chrudim | 13 | : | 5 | Palmička Přelouč | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Kasl Václav | 30 | : | 16 | Sobotka Roman |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Jeřišská Letka | 12 | : | 6 | Motyčky Třebosice | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | Klepetko Josef | 27 | : | 16 | Motyčka Jiří |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Black Horses Pardubice | 8 | : | 10 | Faraon Hlinsko | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Tamchyna David | 20 | : | 22 | Zvolánek Radim |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Savci Hlinsko | 4 | : | 14 | Avengers Dašice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Martin | 12 | : | 29 | Pešek Tomáš |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Extrém Šilinkův Důl | 3 | : | 15 | Ambiente Pardubice | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | Koráb Martin | 9 | : | 33 | Novotný Tomáš |
|
| 20. | Ne | 10.3.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec | 12 | : | 6 | Black Horses Pardubice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
18:00 | Paulus Lukáš | 28 | : | 15 | Tamchyna David |
|
| 23. | Čt | 14.3.2024 | Soliter Chrudim | 5 | : | 13 | U Ajšíra Green Studnice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | Světinský Lukáš | 16 | : | 29 | Kmoníček Lukáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | U Ajšíra Green Studnice | 11 | : | 7 | Extrém Šilinkův Důl | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | Kmoníček Lukáš | 26 | : | 17 | Macák Jan |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Ambiente Pardubice | 17 | : | 1 | Black Horses Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Šenec Radek | 34 | : | 7 | Tamchyna David |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Faraon Hlinsko | 13 | : | 5 | Jeřišská Letka | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Pátek Martin | 28 | : | 13 | Klepetko Josef |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Motyčky Třebosice | 2 | : | 16 | Trefa "21" Chrudim | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | Motyčka Jiří | 7 | : | 32 | Kasl Václav |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Palmička Přelouč | 6 | : | 12 | Klášterní Mniši Slatiňany | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Sobotka Roman | 17 | : | 28 | Opavský Martin |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec | 4 | : | 14 | Savci Hlinsko | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Paulus Pavel | 13 | : | 31 | Ondráček Martin |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Avengers Dašice | 16 | : | 2 | Soliter Chrudim | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | Pešek Tomáš | 32 | : | 7 | Světinský Lukáš |
|
| 15. | Pá | 22.3.2024 | Palmička Přelouč | | | | Střelci Vrbatův Kostelec | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 22.3.2024 | Jeřišská Letka | 0 | : | 18 | Klášterní Mniši Slatiňany | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 29.1.2024 02:00 |
|
| 25. | Čt | 28.3.2024 | Soliter Chrudim | | | | Střelci Vrbatův Kostelec | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Čt | 28.3.2024 | Klášterní Mniši Slatiňany | | | | Motyčky Třebosice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 29.3.2024 | Savci Hlinsko | | | | Palmička Přelouč | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 29.3.2024 | Trefa "21" Chrudim | | | | Faraon Hlinsko | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 29.3.2024 | Jeřišská Letka | | | | Ambiente Pardubice | Jeřišno U Doubravky, Jeřišno | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 29.3.2024 | Black Horses Pardubice | | | | Extrém Šilinkův Důl | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 29.3.2024 | Avengers Dašice | | | | U Ajšíra Green Studnice | Dašice Restaurace Radnice, Dašice v Čechách | |
19:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | U Ajšíra Green Studnice | | | | Black Horses Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | Ambiente Pardubice | | | | Trefa "21" Chrudim | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | Faraon Hlinsko | | | | Klášterní Mniši Slatiňany | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | Motyčky Třebosice | | | | Savci Hlinsko | Dřenice Obecní, Dřenice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | Palmička Přelouč | | | | Soliter Chrudim | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | Extrém Šilinkův Důl | | | | Jeřišská Letka | Šilinkův Důl Chalupa, Miřetín | |
19:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 5.4.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec | | | | Avengers Dašice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 1.9.2023 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Žraloci Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 24 | : | 22 | Šágr Pavel |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 10 | : | 8 | Maniac Svitavy | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Rybníkář Marek | 23 | : | 22 | Kučera František |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 11 | : | 7 | Dart Club Domanín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 24 | : | 19 | Antony Pavel |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 7 | : | 11 | Bullšiti Moravská Třebová | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 19 | : | 24 | Švichký Pavel |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 7 | : | 11 | Typos Ústí nad Orlicí | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Rybníkář Marek | 21 | : | 25 | Kolář Martin |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 12 | : | 6 | Liga Vyjímečných Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 27 | : | 21 | Kohut Vlastimil |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Maniac Svitavy | 5 | : | 13 | Žraloci Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 13 | : | 29 | Šágr Pavel |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 24 | : | 19 | Švichký Pavel |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Žraloci Svitavy | 13 | : | 5 | Dart Club Domanín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 28 | : | 17 | Šikula Martin |
|
| 3. | So | 16.9.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 11 | : | 7 | SPS Hradecká Žízeň | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 27 | : | 21 | Mička Lukáš |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 13 | : | 5 | Maniac Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 28 | : | 13 | Kučera František |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Dart Club Domanín | 6 | : | 12 | Havana Lanškroun | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Křížová Petra | 15 | : | 27 | Tobiška Michal |
|
| 4. | So | 23.9.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 8 | : | 10 | Žraloci Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 23 | : | 22 | Šágr Pavel |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 5 | : | 13 | Havana Lanškroun | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Mička Lukáš | 14 | : | 28 | Tobiška Michal |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Maniac Svitavy | 11 | : | 7 | Dart Club Domanín | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 26 | : | 21 | Houdek Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 8 | : | 10 | Liga Vyjímečných Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 20 | : | 23 | Kohut Vlastimil |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Žraloci Svitavy | 6 | : | 12 | SPS Hradecká Žízeň | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 19 | : | 29 | Mička Lukáš |
|
| 5. | So | 7.10.2023 | Dart Club Domanín | 8 | : | 10 | Bullšiti Moravská Třebová | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 21 | : | 26 | Švichký Pavel |
|
| 5. | So | 7.10.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 12 | : | 6 | Maniac Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 28 | : | 17 | Kučera František |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 10 | : | 9 | Dart Club Domanín | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Rybníkář Marek | 22 | : | 20 | Šikula Martin |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 6 | : | 12 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 14 | : | 28 | Tobiška Michal |
Zadal: | Tobiška Michal | 14.10.2023 22:55 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Maniac Svitavy | 7 | : | 11 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 19 | : | 25 | Švichký Pavel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 7 | : | 11 | Žraloci Svitavy | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 20 | : | 25 | Flašar Lukáš |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Havana Lanškroun | 13 | : | 5 | Maniac Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 28 | : | 16 | Kučera František |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Žraloci Svitavy | 9 | : | 10 | Liga Vyjímečných Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 24 | : | 23 | Kohut Vlastimil |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Dart Club Domanín | 10 | : | 9 | Typos Ústí nad Orlicí | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 22 | : | 20 | Kolář Martin |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 12 | : | 6 | SPS Hradecká Žízeň | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 26 | : | 21 | Mička Lukáš |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Havana Lanškroun | 12 | : | 6 | Typos Ústí nad Orlicí | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 28 | : | 18 | Kolář Martin |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Žraloci Svitavy | 12 | : | 6 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 28 | : | 20 | Tobiška Michal |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Typos Ústí nad Orlicí | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 24 | : | 19 | Kolář Martin |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Dart Club Domanín | 14 | : | 4 | Liga Vyjímečných Svitavy | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 29 | : | 11 | Kohut Vlastimil |
Zadal: | Šikula Martin | 12.11.2023 12:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Maniac Svitavy | 8 | : | 10 | SPS Hradecká Žízeň | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 22 | : | 21 | Rybníkář Marek |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Havana Lanškroun | 8 | : | 10 | Dart Club Domanín | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 20 | : | 23 | Šikula Martin |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Žraloci Svitavy | 15 | : | 3 | Maniac Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 33 | : | 11 | Kučera František |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Typos Ústí nad Orlicí | 11 | : | 7 | SPS Hradecká Žízeň | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 29 | : | 16 | Mička Lukáš |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 11 | : | 7 | Liga Vyjímečných Svitavy | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Mička Lukáš | 23 | : | 19 | Kohut Vlastimil |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Havana Lanškroun | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 25 | : | 17 | Tobiška Michal |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Maniac Svitavy | 7 | : | 11 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 18 | : | 27 | Kolář Martin |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Žraloci Svitavy | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 23 | : | 21 | Švichký Pavel |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Dart Club Domanín | 11 | : | 7 | Maniac Svitavy | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 24 | : | 17 | Kučera František |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 7 | : | 11 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 16 | : | 25 | Kolář Martin |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | SPS Hradecká Žízeň | 4 | : | 14 | Žraloci Svitavy | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Mička Lukáš | 11 | : | 31 | Šágr Pavel |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | Bullšiti Moravská Třebová | 14 | : | 4 | Dart Club Domanín | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 31 | : | 12 | Křížová Petra |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Maniac Svitavy | 6 | : | 12 | Liga Vyjímečných Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kučera František | 17 | : | 28 | Kohut Vlastimil |
|
| 9. | Ne | 17.12.2023 | Liga Vyjímečných Svitavy | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kohut Vlastimil | 15 | : | 27 | Švichký Pavel |
Zadal: | Švichký Pavel | 18.12.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Havana Lanškroun | 6 | : | 12 | SPS Hradecká Žízeň | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
18:00 | Tobiška Michal | 19 | : | 26 | Mička Lukáš |
|
| 13. | Pá | 5.1.2024 | Žraloci Svitavy | 11 | : | 7 | Typos Ústí nad Orlicí | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Šágr Pavel | 25 | : | 18 | Kolář Martin |
|
| 13. | Pá | 5.1.2024 | Havana Lanškroun | 10 | : | 8 | Liga Vyjímečných Svitavy | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
19:00 | Tobiška Michal | 23 | : | 20 | Kohut Vlastimil |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Dart Club Domanín | 13 | : | 5 | SPS Hradecká Žízeň | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Křížová Petra | 30 | : | 14 | Mička Lukáš |
Zadal: | Mička Lukáš | 7.1.2024 14:55 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Bullšiti Moravská Třebová | 15 | : | 3 | Maniac Svitavy | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Švichký Pavel | 33 | : | 11 | Kučera František |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 10 | : | 8 | Havana Lanškroun | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 24 | : | 20 | Tobiška Michal |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | SPS Hradecká Žízeň | 5 | : | 13 | Bullšiti Moravská Třebová | Hradec nad Svitavou Žabka, Hradec nad Svitavou | |
18:00 | Mička Lukáš | 15 | : | 29 | Švichký Pavel |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | Liga Vyjímečných Svitavy | 3 | : | 15 | Žraloci Svitavy | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
19:00 | Kohut Vlastimil | 10 | : | 32 | Šágr Pavel |
Zadal: | Šágr Pavel | 13.1.2024 22:07 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Maniac Svitavy | 7 | : | 11 | Havana Lanškroun | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Bílý Petr | 17 | : | 28 | Tobiška Michal |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Typos Ústí nad Orlicí | 10 | : | 8 | Dart Club Domanín | Ústí nad Orlicí Typos, Ústí nad Orlicí | |
17:00 | Kolář Martin | 27 | : | 18 | Šikula Martin |
|
| 10. | So | 20.1.2024 | Dart Club Domanín | 9 | : | 10 | Žraloci Svitavy | Bohuňov Pohostinství., Bystřice nad Pernštejnem | |
18:00 | Šikula Martin | 23 | : | 22 | Šágr Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 13.9.2023 | Kleopatra Chrudim | 12 | : | 6 | Bulls Pardubice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 29 | : | 14 | Kleiner Michal |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Hornets Pardubice | 12 | : | 6 | Hadi z Ostrova Dašice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 25 | : | 18 | Ďuráč Karel |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 8 | Macanda Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 24 | : | 21 | Sciranka Rastislav |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | DC Holice | 13 | : | 5 | Kocouři Moravany | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 29 | : | 15 | Slavík Vladimír |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | ŠK Jezbořice | 12 | : | 6 | Alea Hrochův Týnec | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 28 | : | 17 | Souček Martin |
Zadal: | Kučera Martin | 17.9.2023 14:51 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Hornets Pardubice C | 9 | : | 10 | Rychtář Hlinsko | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 22 | : | 22 | Kalaš Vladimír |
|
| 2. | Pá | 22.9.2023 | Macanda Pardubice | 3 | : | 15 | DC Holice | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 14 | : | 30 | Šedivý René |
Zadal: | Šedivý René | 23.9.2023 09:11 | Autorizoval: | Automat | 28.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Hornets Pardubice | 13 | : | 5 | Butterfly Slatiňany | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Langr Ondřej | 27 | : | 17 | Letáček Tomáš |
Zadal: | Langr Ondřej | 29.9.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Kocouři Moravany | 1 | : | 17 | ŠK Jezbořice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Zahradník Vlastimil | 11 | : | 34 | Pavlas Martin |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Bulls Pardubice | 9 | : | 10 | Hornets Pardubice C | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 21 | : | 19 | Goláň Radek |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Hadi z Ostrova Dašice | 8 | : | 10 | Alea Hrochův Týnec | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 18 | : | 22 | Hlaváčková Monika |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Rychtář Hlinsko | 0 | : | 18 | Respekt Hlinsko | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 3.10.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Kleopatra Chrudim | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 25 | : | 19 | Hamrník Miroslav |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 8 | Bulls Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 25 | : | 22 | Kleiner Michal |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | DC Holice | 16 | : | 2 | Rychtář Hlinsko | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 32 | : | 8 | Půlpán František |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | ŠK Jezbořice | 10 | : | 8 | Macanda Pardubice | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 25 | : | 22 | Sciranka Rastislav |
Zadal: | Kučera Martin | 9.10.2023 11:09 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Alea Hrochův Týnec | 10 | : | 8 | Kocouři Moravany | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 24 | : | 22 | Slavík Vladimír |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Butterfly Slatiňany | 9 | : | 10 | Hadi z Ostrova Dašice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 22 | : | 22 | Kašík Václav |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Hornets Pardubice | 14 | : | 4 | Hornets Pardubice C | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 31 | : | 12 | Goláň Radek |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Macanda Pardubice | 6 | : | 12 | Alea Hrochův Týnec | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 20 | : | 25 | Hlaváčková Monika |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Bulls Pardubice | 6 | : | 12 | DC Holice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 17 | : | 27 | Vápeník Jan |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Hadi z Ostrova Dašice | 9 | : | 10 | Kocouři Moravany | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 23 | : | 22 | Slavík Vladimír |
|
| 4. | So | 14.10.2023 | Rychtář Hlinsko | 8 | : | 10 | ŠK Jezbořice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 19 | : | 25 | Pavlas Martin |
Zadal: | Novák Martin | 15.10.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Butterfly Slatiňany | 6 | : | 12 | Kleopatra Chrudim | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 17 | : | 27 | Borovanský Karel |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Hornets Pardubice C | 7 | : | 11 | Butterfly Slatiňany | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 20 | : | 26 | Mikan Tomáš |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Respekt Hlinsko | 15 | : | 3 | Hornets Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 31 | : | 13 | Hamrník Miroslav |
Zadal: | Ondráček Luboš | 21.10.2023 06:58 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | ŠK Jezbořice | 6 | : | 12 | Bulls Pardubice | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 18 | : | 27 | Kleiner Michal |
Zadal: | Kleiner Michal | 20.10.2023 21:59 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Kocouři Moravany | 11 | : | 7 | Macanda Pardubice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Zahradník Vlastimil | 26 | : | 25 | Sciranka Rastislav |
|
| 5. | Út | 24.10.2023 | Kleopatra Chrudim | 7 | : | 11 | Hadi z Ostrova Dašice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 21 | : | 24 | Kašík Václav |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Kleopatra Chrudim | 12 | : | 6 | Hornets Pardubice C | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 28 | : | 15 | Goláň Radek |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Hornets Pardubice | 7 | : | 11 | DC Holice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Langr Ondřej | 17 | : | 26 | Vápeník Jan |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Bulls Pardubice | 10 | : | 8 | Alea Hrochův Týnec | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 25 | : | 21 | Hlaváčková Monika |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Hadi z Ostrova Dašice | 10 | : | 8 | Macanda Pardubice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 26 | : | 21 | Sciranka Rastislav |
|
| 6. | So | 28.10.2023 | Rychtář Hlinsko | 10 | : | 9 | Kocouři Moravany | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 22 | : | 23 | Zahradník Vlastimil |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Butterfly Slatiňany | 6 | : | 12 | Respekt Hlinsko | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 19 | : | 26 | Ondráček Luboš |
|
| 5. | Pá | 3.11.2023 | Alea Hrochův Týnec | 10 | : | 8 | Rychtář Hlinsko | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 26 | : | 19 | Půlpán František |
|
| 7. | Čt | 9.11.2023 | Hornets Pardubice C | 10 | : | 8 | Hadi z Ostrova Dašice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 23 | : | 18 | Ďuráč Karel |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 8 | Kleopatra Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 24 | : | 22 | Borovanský Karel |
Zadal: | Ondráček Luboš | 10.11.2023 21:05 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | DC Holice | 11 | : | 7 | Butterfly Slatiňany | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 27 | : | 15 | Letáček Tomáš |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | ŠK Jezbořice | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 27 | : | 16 | Hamrník Miroslav |
Zadal: | Langr Ondřej | 12.11.2023 12:24 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Kocouři Moravany | 9 | : | 10 | Bulls Pardubice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 23 | : | 24 | Kleiner Michal |
Zadal: | Kleiner Michal | 10.11.2023 22:50 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Macanda Pardubice | 8 | : | 10 | Rychtář Hlinsko | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 19 | : | 23 | Půlpán František |
Zadal: | Novák Martin | 11.11.2023 08:25 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 15.11.2023 | Kleopatra Chrudim | 7 | : | 11 | DC Holice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 21 | : | 24 | Vápeník Jan |
|
| 8. | Čt | 16.11.2023 | Hornets Pardubice C | 10 | : | 8 | Respekt Hlinsko | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 24 | : | 20 | Ondráček Luboš |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Hornets Pardubice | 10 | : | 8 | Alea Hrochův Týnec | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 23 | : | 19 | Souček Martin |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Bulls Pardubice | 11 | : | 7 | Macanda Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 25 | : | 22 | Sciranka Rastislav |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Hadi z Ostrova Dašice | 10 | : | 9 | Rychtář Hlinsko | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Kašík Václav | 24 | : | 21 | Půlpán František |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Butterfly Slatiňany | 5 | : | 13 | ŠK Jezbořice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 15 | : | 28 | Kučera Martin |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 8 | Hadi z Ostrova Dašice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 24 | : | 21 | Ďuráč Karel |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | DC Holice | 14 | : | 4 | Hornets Pardubice C | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Blažej Martin | 30 | : | 13 | Goláň Radek |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | ŠK Jezbořice | 0 | : | 18 | Kleopatra Chrudim | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 27.11.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Alea Hrochův Týnec | 10 | : | 8 | Butterfly Slatiňany | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 25 | : | 21 | Mikan Tomáš |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Kocouři Moravany | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 27 | : | 16 | Hamrník Miroslav |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Kleopatra Chrudim | 7 | : | 11 | Alea Hrochův Týnec | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 18 | : | 23 | Hlaváčková Monika |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Hornets Pardubice | 8 | : | 10 | Macanda Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 20 | : | 22 | Sciranka Rastislav |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | ŠK Jezbořice | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice C | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 23 | : | 21 | Goláň Radek |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Hadi z Ostrova Dašice | 10 | : | 9 | Bulls Pardubice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Kašík Václav | 24 | : | 20 | Kleiner Michal |
|
| 9. | So | 2.12.2023 | Rychtář Hlinsko | 11 | : | 7 | Bulls Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 25 | : | 17 | Kleiner Michal |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Butterfly Slatiňany | 4 | : | 14 | Kocouři Moravany | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Zobal Jiří | 14 | : | 30 | Zahradník Vlastimil |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | DC Holice | 10 | : | 8 | Hadi z Ostrova Dašice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 25 | : | 17 | Kašík Václav |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | ŠK Jezbořice | 12 | : | 6 | Respekt Hlinsko | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 28 | : | 17 | Ondráček Luboš |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Alea Hrochův Týnec | 12 | : | 6 | Hornets Pardubice C | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 25 | : | 17 | Goláň Radek |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Macanda Pardubice | 10 | : | 8 | Butterfly Slatiňany | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 24 | : | 19 | Opavská Alena |
Zadal: | Opavská Alena | 10.12.2023 19:49 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 9.12.2023 | Rychtář Hlinsko | 0 | : | 18 | Hornets Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 12.12.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 15.12.2023 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 8 | DC Holice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 24 | : | 21 | Vápeník Jan |
|
| 11. | Pá | 29.12.2023 | Kocouři Moravany | 7 | : | 11 | Kleopatra Chrudim | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 20 | : | 23 | Borovanský Karel |
|
| 12. | St | 3.1.2024 | Kleopatra Chrudim | 11 | : | 7 | Macanda Pardubice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 26 | : | 17 | Sciranka Rastislav |
|
| 12. | Čt | 4.1.2024 | Hornets Pardubice C | 7 | : | 11 | Kocouři Moravany | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 21 | : | 26 | Slavík Vladimír |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Hornets Pardubice | 8 | : | 10 | Bulls Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 21 | : | 23 | Kleiner Michal |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Respekt Hlinsko | 11 | : | 7 | Alea Hrochův Týnec | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 24 | : | 18 | Hlaváčková Monika |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | DC Holice | 13 | : | 5 | ŠK Jezbořice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Blažej Martin | 28 | : | 14 | Kučera Martin |
Zadal: | Blažej Martin | 5.1.2024 21:47 | Autorizoval: | Automat | 11.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Butterfly Slatiňany | 12 | : | 6 | Rychtář Hlinsko | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Beránek Petr | 28 | : | 18 | Kadaník Tomáš |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | ŠK Jezbořice | 10 | : | 9 | Hadi z Ostrova Dašice | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 23 | : | 20 | Ďuráč Karel |
Zadal: | Ďuráč Karel | 13.1.2024 12:53 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Alea Hrochův Týnec | 7 | : | 11 | DC Holice | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 21 | : | 24 | Vápeník Jan |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Kocouři Moravany | 8 | : | 10 | Respekt Hlinsko | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 18 | : | 21 | Ondráček Luboš |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Macanda Pardubice | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice C | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 27 | : | 16 | Goláň Radek |
Zadal: | Goláň Radek | 15.1.2024 18:38 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Rychtář Hlinsko | 12 | : | 6 | Kleopatra Chrudim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 26 | : | 21 | Svoboda Radek |
Zadal: | Novák Martin | 13.1.2024 22:06 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 27 | : | 18 | Hamrník Miroslav |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Bulls Pardubice | 14 | : | 4 | Kleopatra Chrudim | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 29 | : | 13 | Borovanský Karel |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Macanda Pardubice | 7 | : | 11 | Respekt Hlinsko | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 20 | : | 25 | Ondráček Luboš |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Kocouři Moravany | 8 | : | 10 | DC Holice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 20 | : | 24 | Vápeník Jan |
|
| 14. | So | 20.1.2024 | Rychtář Hlinsko | 6 | : | 12 | Hornets Pardubice C | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Kadaník Tomáš | 17 | : | 26 | Goláň Radek |
|
| 15. | Čt | 25.1.2024 | Hornets Pardubice C | 9 | : | 10 | Bulls Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 22 | : | 24 | Švarc Zdeněk |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | ŠK Jezbořice | 11 | : | 7 | Kocouři Moravany | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 24 | : | 18 | Slavík Vladimír |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | DC Holice | 10 | : | 8 | Macanda Pardubice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Blažej Martin | 24 | : | 20 | Sciranka Rastislav |
Zadal: | Blažej Martin | 26.1.2024 21:34 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Respekt Hlinsko | 17 | : | 1 | Rychtář Hlinsko | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 35 | : | 8 | Půlpán František |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Alea Hrochův Týnec | 8 | : | 10 | Hadi z Ostrova Dašice | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Souček Martin | 22 | : | 24 | Ďuráč Karel |
Zadal: | Ďuráč Karel | 26.1.2024 22:20 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Butterfly Slatiňany | 10 | : | 8 | Hornets Pardubice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 25 | : | 22 | Hamrník Miroslav |
Zadal: | Opavská Alena | 28.1.2024 20:04 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | 11 | : | 7 | Butterfly Slatiňany | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 25 | : | 18 | Mikan Tomáš |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Hornets Pardubice | 14 | : | 4 | Kleopatra Chrudim | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 30 | : | 11 | Borovanský Karel |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Bulls Pardubice | 12 | : | 6 | Respekt Hlinsko | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 29 | : | 19 | Ondráček Luboš |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Macanda Pardubice | 8 | : | 10 | ŠK Jezbořice | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 20 | : | 23 | Škarda Dominik |
Zadal: | Víšek Jan | 6.2.2024 17:50 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 3.2.2024 | Rychtář Hlinsko | 8 | : | 10 | DC Holice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 20 | : | 23 | Vápeník Jan |
|
| 17. | St | 7.2.2024 | Kleopatra Chrudim | 10 | : | 9 | Butterfly Slatiňany | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Svoboda Radek | 25 | : | 21 | Letáček Tomáš |
|
| 17. | Čt | 8.2.2024 | Hornets Pardubice C | 9 | : | 10 | Hornets Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 21 | : | 23 | Hamrník Miroslav |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Alea Hrochův Týnec | 11 | : | 7 | Macanda Pardubice | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 25 | : | 18 | Sciranka Rastislav |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | ŠK Jezbořice | 13 | : | 5 | Rychtář Hlinsko | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Málek Patrik | 27 | : | 14 | Půlpán František |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | DC Holice | 11 | : | 7 | Bulls Pardubice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 25 | : | 18 | Kleiner Michal |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Kocouři Moravany | 9 | : | 10 | Hadi z Ostrova Dašice | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 21 | : | 23 | Ďuráč Karel |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | 10 | : | 8 | Kleopatra Chrudim | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 22 | : | 20 | Borovanský Karel |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Hornets Pardubice | 9 | : | 10 | Respekt Hlinsko | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 21 | : | 23 | Ondráček Luboš |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Bulls Pardubice | 4 | : | 14 | ŠK Jezbořice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 14 | : | 30 | Kučera Martin |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Macanda Pardubice | 8 | : | 10 | Kocouři Moravany | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Koubek Vladimír | 22 | : | 22 | Slavík Vladimír |
|
| 18. | So | 17.2.2024 | Rychtář Hlinsko | 10 | : | 8 | Alea Hrochův Týnec | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 22 | : | 21 | Hlaváčková Monika |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Butterfly Slatiňany | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice C | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 25 | : | 19 | Hanovcová Karolína |
|
| 19. | Čt | 22.2.2024 | Hornets Pardubice C | 11 | : | 7 | Kleopatra Chrudim | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 24 | : | 21 | Borovanský Karel |
Zadal: | Goláň Radek | 23.2.2024 07:24 | Autorizoval: | Automat | 28.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | DC Holice | 11 | : | 7 | Hornets Pardubice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 22 | : | 19 | Hamrník Miroslav |
Zadal: | Vápeník Jan | 24.2.2024 09:04 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Respekt Hlinsko | 13 | : | 5 | Butterfly Slatiňany | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 29 | : | 15 | Mikan Tomáš |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Kocouři Moravany | 12 | : | 6 | Rychtář Hlinsko | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | Slavík Vladimír | 27 | : | 15 | Půlpán František |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Alea Hrochův Týnec | 12 | : | 6 | Bulls Pardubice | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 26 | : | 18 | Kleiner Michal |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Macanda Pardubice | 11 | : | 7 | Hadi z Ostrova Dašice | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 25 | : | 21 | Ďuráč Karel |
|
| 20. | St | 28.2.2024 | Kleopatra Chrudim | 12 | : | 6 | Respekt Hlinsko | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Svoboda Radek | 27 | : | 17 | Ondráček Luboš |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | 10 | : | 8 | Hornets Pardubice C | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 25 | : | 22 | Goláň Radek |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Hornets Pardubice | 5 | : | 13 | ŠK Jezbořice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Miroslav | 18 | : | 27 | Kučera Martin |
|
| 20. | So | 2.3.2024 | Rychtář Hlinsko | 0 | : | 18 | Macanda Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Butterfly Slatiňany | 7 | : | 11 | DC Holice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 18 | : | 24 | Vápeník Jan |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Alea Hrochův Týnec | 14 | : | 4 | Hornets Pardubice | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | Hlaváčková Monika | 29 | : | 13 | Hamrník Miroslav |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | ŠK Jezbořice | 12 | : | 6 | Butterfly Slatiňany | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | Kučera Martin | 27 | : | 17 | Letáček Tomáš |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | DC Holice | 10 | : | 8 | Kleopatra Chrudim | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vápeník Jan | 23 | : | 20 | Svoboda Vladimír |
Zadal: | Vápeník Jan | 9.3.2024 09:44 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Respekt Hlinsko | 10 | : | 9 | Hornets Pardubice C | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Luboš | 25 | : | 21 | Goláň Radek |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Macanda Pardubice | 12 | : | 6 | Bulls Pardubice | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | Sciranka Rastislav | 27 | : | 18 | Kleiner Michal |
|
| 21. | So | 9.3.2024 | Rychtář Hlinsko | 13 | : | 5 | Hadi z Ostrova Dašice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Půlpán František | 30 | : | 17 | Doležal Petr |
|
| 22. | St | 13.3.2024 | Kleopatra Chrudim | 10 | : | 8 | ŠK Jezbořice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | Borovanský Karel | 25 | : | 23 | Málek Patrik |
|
| 20. | Čt | 14.3.2024 | Bulls Pardubice | 11 | : | 7 | Kocouři Moravany | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 24 | : | 20 | Zahradník Vlastimil |
|
| 22. | Čt | 14.3.2024 | Hornets Pardubice C | 10 | : | 9 | DC Holice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Goláň Radek | 20 | : | 23 | Vápeník Jan |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | 11 | : | 7 | Respekt Hlinsko | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Ďuráč Karel | 24 | : | 19 | Ondráček Luboš |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Hornets Pardubice | 0 | : | 18 | Kocouři Moravany | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 18.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Bulls Pardubice | 15 | : | 3 | Rychtář Hlinsko | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Kleiner Michal | 33 | : | 11 | Půlpán František |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Butterfly Slatiňany | 10 | : | 8 | Alea Hrochův Týnec | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | Opavská Alena | 23 | : | 18 | Hlaváčková Monika |
|
| 13. | Pá | 22.3.2024 | Bulls Pardubice | | | | Butterfly Slatiňany | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 22.3.2024 | Alea Hrochův Týnec | | | | ŠK Jezbořice | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Čt | 28.3.2024 | Hornets Pardubice C | | | | ŠK Jezbořice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Macanda Pardubice | | | | Hornets Pardubice | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Kocouři Moravany | | | | Butterfly Slatiňany | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Alea Hrochův Týnec | | | | Kleopatra Chrudim | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | DC Holice | | | | Respekt Hlinsko | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Bulls Pardubice | | | | Hadi z Ostrova Dašice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | St | 3.4.2024 | Kleopatra Chrudim | | | | Kocouři Moravany | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 4.4.2024 | Hornets Pardubice C | | | | Alea Hrochův Týnec | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Kocouři Moravany | | | | Alea Hrochův Týnec | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | | | | DC Holice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Respekt Hlinsko | | | | ŠK Jezbořice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Hornets Pardubice | | | | Rychtář Hlinsko | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 7.4.2024 | Butterfly Slatiňany | | | | Macanda Pardubice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Bulls Pardubice | | | | Hornets Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Macanda Pardubice | | | | Kleopatra Chrudim | Pardubice Na Macandě, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Kocouři Moravany | | | | Hornets Pardubice C | Slepotice U Pštrosáka, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Alea Hrochův Týnec | | | | Respekt Hlinsko | Hrochův Týnec Pivnice Alea, Hrochův Týnec | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | ŠK Jezbořice | | | | DC Holice | Čepí Hospoda, Čepí | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | So | 13.4.2024 | Rychtář Hlinsko | | | | Butterfly Slatiňany | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | St | 17.4.2024 | Kleopatra Chrudim | | | | Rychtář Hlinsko | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 18.4.2024 | Hornets Pardubice C | | | | Macanda Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Hadi z Ostrova Dašice | | | | ŠK Jezbořice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | DC Holice | | | | Alea Hrochův Týnec | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Respekt Hlinsko | | | | Kocouři Moravany | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 21.4.2024 | Butterfly Slatiňany | | | | Bulls Pardubice | Slatiňany SŠK Stoplights z.s., Slatiňany | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 2.9.2023 | Zombie Jevíčko | 6 | : | 12 | Klikaři Damníkov | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Nárožný Jindřich | 15 | : | 28 | Janisch Erik |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | SK Mikuleč | 10 | : | 8 | Respekt Huntovna Polička | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 24 | : | 23 | Kučera Jakub |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Za Vodou Litomyšl | 15 | : | 3 | Skokani Polička | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 31 | : | 8 | Kosek Jiří |
Zadal: | Jetleb Zdeněk | 3.9.2023 19:06 | Autorizoval: | Automat | 9.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | Zombie Jevíčko | 4 | : | 14 | SK Mikuleč | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Podmanický Petr | 15 | : | 30 | Lepka Jiří |
Zadal: | Lepka Jiří | 10.9.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Klikaři Damníkov | 12 | : | 6 | Rukolet Koldín | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 27 | : | 13 | Matějka David |
|
| 3. | So | 16.9.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 13 | : | 5 | Respekt Huntovna Polička | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Navrátil Martin | 28 | : | 14 | Kučera Jakub |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | SK Mikuleč | 4 | : | 14 | Klikaři Damníkov | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 11 | : | 29 | Janisch Erik |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Za Vodou Litomyšl | 15 | : | 3 | Zombie Jevíčko | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 33 | : | 9 | Nárožný Jindřich |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Rukolet Koldín | 11 | : | 7 | Skokani Polička | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 29 | : | 18 | Kosek Jiří |
Zadal: | Matějka David | 18.9.2023 11:32 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 23.9.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 8 | : | 10 | Rukolet Koldín | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 21 | : | 24 | Matějka David |
Zadal: | Matějka David | 22.1.2024 11:25 | Autorizoval: | Automat | 23.1.2024 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Respekt Huntovna Polička | 3 | : | 15 | Za Vodou Litomyšl | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Kučera Jakub | 13 | : | 33 | Jetleb Zdeněk |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | Zombie Jevíčko | 10 | : | 8 | Buldoci Moravská Třebová | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Nárožný Jindřich | 24 | : | 23 | Grepl Lubomír |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | Respekt Huntovna Polička | 7 | : | 11 | Rukolet Koldín | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Kučera Jakub | 19 | : | 26 | Matějka David |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | SK Mikuleč | 5 | : | 13 | Za Vodou Litomyšl | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 16 | : | 28 | Jetleb Zdeněk |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Klikaři Damníkov | 13 | : | 5 | Skokani Polička | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 28 | : | 12 | Purket Dominik |
|
| 5. | So | 7.10.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 13 | : | 5 | SK Mikuleč | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 29 | : | 17 | Benko Tomáš |
Zadal: | Žák Marek | 9.10.2023 18:56 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 7.10.2023 | Skokani Polička | 11 | : | 7 | Respekt Huntovna Polička | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Putnar Petr | 26 | : | 18 | Kučera Jakub |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Za Vodou Litomyšl | 10 | : | 9 | Klikaři Damníkov | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 21 | : | 20 | Janisch Erik |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Rukolet Koldín | 14 | : | 4 | Zombie Jevíčko | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Kužma Aleš | 30 | : | 16 | Nárožný Jindřich |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | Zombie Jevíčko | 13 | : | 5 | Skokani Polička | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Podmanický Petr | 29 | : | 13 | Kosek Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | SK Mikuleč | 10 | : | 8 | Rukolet Koldín | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 23 | : | 19 | Matějka David |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Za Vodou Litomyšl | 18 | : | 0 | Buldoci Moravská Třebová | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Hruboň Michal | 36 | : | 0 | Grepl Lubomír |
Zadal: | Automat | 18.10.2023 02:00 | Změnil: | Netolický Milan | 25.10.2023 20:21 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Klikaři Damníkov | 13 | : | 5 | Respekt Huntovna Polička | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 29 | : | 13 | Kučera Jakub |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 4 | : | 14 | Klikaři Damníkov | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 15 | : | 31 | Janisch Erik |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Respekt Huntovna Polička | 7 | : | 11 | Zombie Jevíčko | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Kučera Jakub | 18 | : | 24 | Nárožný Jindřich |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Rukolet Koldín | 12 | : | 6 | Za Vodou Litomyšl | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 27 | : | 16 | Jetleb Zdeněk |
|
| 7. | Pá | 3.11.2023 | Skokani Polička | 10 | : | 9 | SK Mikuleč | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Putnar Petr | 20 | : | 20 | Zámečníková Ludmila |
Zadal: | Walta Richard | 7.11.2023 16:50 | Autorizoval: | Automat | 9.11.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 6.11.2023 | Skokani Polička | 7 | : | 11 | Buldoci Moravská Třebová | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Putnar Petr | 25 | : | 27 | Grepl Lubomír |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Respekt Huntovna Polička | 10 | : | 9 | SK Mikuleč | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Kučera Jakub | 25 | : | 22 | Zámečníková Ludmila |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Skokani Polička | 4 | : | 14 | Za Vodou Litomyšl | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Walta Richard | 11 | : | 30 | Hruboň Michal |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Rukolet Koldín | 12 | : | 6 | Buldoci Moravská Třebová | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 27 | : | 17 | Grepl Lubomír |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Klikaři Damníkov | 14 | : | 4 | Zombie Jevíčko | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 31 | : | 13 | Nárožný Jindřich |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Skokani Polička | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 29 | : | 14 | Putnar Petr |
Zadal: | Žák Marek | 20.11.2023 18:05 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | SK Mikuleč | 10 | : | 9 | Zombie Jevíčko | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 26 | : | 23 | Nárožný Jindřich |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Za Vodou Litomyšl | 11 | : | 7 | Respekt Huntovna Polička | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 26 | : | 18 | Kučera Jakub |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Rukolet Koldín | 6 | : | 12 | Klikaři Damníkov | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Ulrych Jakub | 17 | : | 26 | Janisch Erik |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Zombie Jevíčko | 11 | : | 7 | Za Vodou Litomyšl | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Nárožný Jindřich | 26 | : | 19 | Hruboň Michal |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Skokani Polička | 5 | : | 13 | Rukolet Koldín | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Putnar Petr | 12 | : | 30 | Kužma Aleš |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Klikaři Damníkov | 13 | : | 5 | SK Mikuleč | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 28 | : | 15 | Lepka Jiří |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Buldoci Moravská Třebová | 10 | : | 9 | Zombie Jevíčko | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 25 | : | 22 | Nárožný Jindřich |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Skokani Polička | 0 | : | 18 | Klikaři Damníkov | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.12.2023 02:00 | Změnil: | Netolický Milan | 17.1.2024 20:48 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Za Vodou Litomyšl | 12 | : | 6 | SK Mikuleč | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 26 | : | 15 | Štěpánek Dušan |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Rukolet Koldín | 14 | : | 4 | Respekt Huntovna Polička | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 31 | : | 12 | Kučera Jakub |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | Zombie Jevíčko | 6 | : | 12 | Rukolet Koldín | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Nárožný Jindřich | 12 | : | 25 | Matějka David |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | Respekt Huntovna Polička | 11 | : | 7 | Skokani Polička | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Kučera Jakub | 25 | : | 18 | Kosek Jiří |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | SK Mikuleč | 8 | : | 10 | Buldoci Moravská Třebová | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Zámečníková Ludmila | 21 | : | 23 | Grepl Lubomír |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Klikaři Damníkov | 8 | : | 10 | Za Vodou Litomyšl | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 20 | : | 21 | Jetleb Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 17.12.2023 | Respekt Huntovna Polička | 15 | : | 3 | Buldoci Moravská Třebová | Polička Huntovna, Polička | |
15:00 | Kučera Jakub | 32 | : | 8 | Grepl Lubomír |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Buldoci Moravská Třebová | 6 | : | 12 | Za Vodou Litomyšl | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Grepl Lubomír | 17 | : | 25 | Jetleb Zdeněk |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Skokani Polička | 8 | : | 10 | Zombie Jevíčko | Bystré U Hanusů, Bystré u Poličky | |
18:00 | Putnar Petr | 21 | : | 22 | Nárožný Jindřich |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Respekt Huntovna Polička | 2 | : | 16 | Klikaři Damníkov | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Kučera Jakub | 8 | : | 32 | Janisch Erik |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Rukolet Koldín | 14 | : | 4 | SK Mikuleč | Koldín Obecní Dům, Choceň | |
16:00 | Matějka David | 30 | : | 13 | Lepka Jiří |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | Zombie Jevíčko | 8 | : | 10 | Respekt Huntovna Polička | Jevíčko Sangria Bar, Jevíčko | |
17:00 | Záviška Antonín | 21 | : | 24 | Kučera Jakub |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Za Vodou Litomyšl | 11 | : | 7 | Rukolet Koldín | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
14:00 | Jetleb Zdeněk | 24 | : | 19 | Matějka David |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | SK Mikuleč | 6 | : | 12 | Skokani Polička | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
14:00 | Lepka Jiří | 17 | : | 27 | Kosek Petr |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Klikaři Damníkov | 18 | : | 0 | Buldoci Moravská Třebová | Damníkov KD, Damníkov | |
17:00 | Janisch Erik | 36 | : | 0 | Grepl Lubomír |
Zadal: | Janisch Erik | 14.1.2024 20:21 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 13.9.2023 | Netrefa Pardubice | 8 | : | 10 | Ptáci Poběžovice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 21 | : | 23 | Holub Petr |
|
| 1. | Čt | 14.9.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice | 8 | : | 10 | Asgard's Labiště Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 20 | : | 23 | Johanides Jindřich |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Family Darts Lány | 3 | : | 15 | Centrála Kameničky | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 10 | : | 30 | Brožek Martin |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Štamgasti Luže | 11 | : | 7 | Šipkaři Lány | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 26 | : | 21 | Tomiška Jiří |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Skarabeus Slatiňany | 13 | : | 5 | Bad Boys Rosice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 27 | : | 14 | Fuchsa Zdeněk |
Zadal: | Tejchman Jiří | 16.9.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Shadow Darts Pardubice | 14 | : | 4 | U Ajšíra Studnice B | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 29 | : | 14 | Šírek Michal |
|
| 5. | Pá | 22.9.2023 | Family Darts Lány | 8 | : | 10 | Šipkaři Lány | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 19 | : | 22 | Tomiška Jiří |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Bad Boys Rosice | 10 | : | 8 | U Ajšíra Studnice B | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 25 | : | 20 | Gregor Ondřej |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Šipkaři Lány | 8 | : | 10 | Mordorští Vrhači Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 19 | : | 23 | Pešková Iveta |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Red Wings Pardubice | 7 | : | 11 | Netrefa Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Hoffman Jan | 18 | : | 25 | Krejza Jiří |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Skarabeus Slatiňany | 15 | : | 3 | Štamgasti Luže | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 31 | : | 13 | Routner Roman |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Centrála Kameničky | 15 | : | 3 | Shadow Darts Pardubice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 32 | : | 13 | Pazderník František |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Ptáci Poběžovice | 11 | : | 7 | Family Darts Lány | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Bažant Petr | 28 | : | 17 | Doležal Radek |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Netrefa Pardubice | 8 | : | 10 | Asgard's Labiště Pardubice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 23 | : | 23 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Krejza Jiří | 4.10.2023 22:43 | Autorizoval: | Automat | 10.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Čt | 5.10.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice | 5 | : | 13 | Skarabeus Slatiňany | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 14 | : | 29 | Tejchman Jiří |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | U Ajšíra Studnice B | 10 | : | 8 | Centrála Kameničky | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 24 | : | 23 | Brožek Martin |
Zadal: | Gregor Ondřej | 6.10.2023 23:15 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Family Darts Lány | 8 | : | 10 | Red Wings Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 20 | : | 22 | Stehlík Stanislav |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Štamgasti Luže | 13 | : | 5 | Bad Boys Rosice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 31 | : | 13 | Ditrich Jiří |
Zadal: | Routner Roman | 7.10.2023 17:37 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Shadow Darts Pardubice | 7 | : | 11 | Ptáci Poběžovice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 21 | : | 26 | Holub Petr |
|
| 4. | Čt | 12.10.2023 | Bad Boys Rosice | 6 | : | 12 | Centrála Kameničky | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 14 | : | 29 | Brožek Martin |
Zadal: | Brožek Martin | 13.10.2023 00:22 | Autorizoval: | Automat | 18.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Šipkaři Lány | 8 | : | 10 | Netrefa Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 22 | : | 23 | Krejza Jiří |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Red Wings Pardubice | 7 | : | 11 | Shadow Darts Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Stehlík Stanislav | 20 | : | 25 | Pošík Martin |
Zadal: | Hoffman Jan | 14.10.2023 11:26 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Štamgasti Luže | 12 | : | 6 | Mordorští Vrhači Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 26 | : | 17 | Pešková Iveta |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Ptáci Poběžovice | 12 | : | 6 | U Ajšíra Studnice B | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 27 | : | 18 | Kubový Vít |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Asgard's Labiště Pardubice | 10 | : | 9 | Family Darts Lány | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 23 | : | 21 | Doležal Radek |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | Netrefa Pardubice | 1 | : | 17 | Skarabeus Slatiňany | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 8 | : | 34 | Tejchman Jiří |
|
| 5. | Čt | 19.10.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice | 7 | : | 11 | Bad Boys Rosice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 19 | : | 25 | Fuchsa Zdeněk |
Zadal: | Pešková Iveta | 26.10.2023 21:46 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | U Ajšíra Studnice B | 13 | : | 5 | Red Wings Pardubice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 27 | : | 16 | Stehlík Stanislav |
Zadal: | Gregor Ondřej | 20.10.2023 23:46 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Shadow Darts Pardubice | 11 | : | 7 | Asgard's Labiště Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 24 | : | 17 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Pošík Martin | 21.10.2023 07:34 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Čt | 26.10.2023 | Bad Boys Rosice | 5 | : | 13 | Ptáci Poběžovice | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 16 | : | 26 | Holub Petr |
Zadal: | Holub Petr | 29.10.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Šipkaři Lány | 8 | : | 10 | Shadow Darts Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 23 | : | 25 | Pošík Martin |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | U Ajšíra Studnice B | 15 | : | 3 | Asgard's Labiště Pardubice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 30 | : | 10 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Gregor Ondřej | 29.10.2023 12:24 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Red Wings Pardubice | 6 | : | 12 | Centrála Kameničky | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Kudrna Jaroslav | 20 | : | 28 | Brožek Martin |
Zadal: | Brožek Martin | 28.10.2023 18:27 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Skarabeus Slatiňany | 13 | : | 5 | Family Darts Lány | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 29 | : | 15 | Doležal Radek |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Štamgasti Luže | 10 | : | 8 | Netrefa Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 25 | : | 23 | Krejza Jiří |
|
| 7. | Pá | 3.11.2023 | Centrála Kameničky | 12 | : | 6 | Asgard's Labiště Pardubice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 26 | : | 17 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Brožek Martin | 5.11.2023 14:30 | Autorizoval: | Automat | 9.11.2023 02:00 |
|
| 7. | St | 8.11.2023 | Netrefa Pardubice | 8 | : | 10 | Mordorští Vrhači Pardubice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 18 | : | 23 | Pešková Iveta |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Family Darts Lány | 6 | : | 12 | Štamgasti Luže | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 18 | : | 26 | Routner Roman |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Shadow Darts Pardubice | 7 | : | 11 | Skarabeus Slatiňany | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 16 | : | 26 | Tejchman Jiří |
Zadal: | Tejchman Jiří | 14.11.2023 16:44 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 10.11.2023 | Centrála Kameničky | 15 | : | 3 | Ptáci Poběžovice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 32 | : | 10 | Holub David |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Ptáci Poběžovice | 6 | : | 12 | Red Wings Pardubice | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 20 | : | 26 | Kudrna Jaroslav |
|
| 8. | Čt | 16.11.2023 | Bad Boys Rosice | 6 | : | 12 | Red Wings Pardubice | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 15 | : | 27 | Hoffman Jan |
Zadal: | Hoffman Jan | 18.11.2023 10:54 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Čt | 16.11.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice | 14 | : | 4 | Family Darts Lány | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 29 | : | 15 | Doležal Radek |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Šipkaři Lány | 6 | : | 12 | Centrála Kameničky | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 15 | : | 28 | Brožek Martin |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Štamgasti Luže | 15 | : | 3 | Shadow Darts Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 33 | : | 11 | Pošík Martin |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Skarabeus Slatiňany | 8 | : | 10 | U Ajšíra Studnice B | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 19 | : | 24 | Gregor Ondřej |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Asgard's Labiště Pardubice | 13 | : | 5 | Ptáci Poběžovice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 30 | : | 15 | Holub Petr |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Netrefa Pardubice | 7 | : | 11 | Bad Boys Rosice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 22 | : | 27 | Fuchsa Zdeněk |
Zadal: | Horský Martin | 23.11.2023 06:03 | Autorizoval: | Automat | 28.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 24.11.2023 | U Ajšíra Studnice B | 9 | : | 10 | Šipkaři Lány | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 25 | : | 22 | Tomiška Jiří |
Zadal: | Tomiška Jiří | 26.11.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Red Wings Pardubice | 13 | : | 5 | Asgard's Labiště Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Hoffman Jan | 27 | : | 14 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Hoffman Jan | 25.11.2023 17:50 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Shadow Darts Pardubice | 7 | : | 11 | Mordorští Vrhači Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pazderník František | 20 | : | 27 | Pešková Iveta |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Centrála Kameničky | 6 | : | 12 | Skarabeus Slatiňany | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 16 | : | 28 | Kopecký Michal |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Ptáci Poběžovice | 10 | : | 8 | Šipkaři Lány | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 23 | : | 17 | Tomiška Jiří |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Netrefa Pardubice | 4 | : | 14 | Family Darts Lány | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 14 | : | 29 | Doležal Radek |
|
| 10. | Čt | 30.11.2023 | Bad Boys Rosice | 8 | : | 10 | Asgard's Labiště Pardubice | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 19 | : | 23 | Johanides Jindřich |
|
| 10. | Čt | 30.11.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice | 6 | : | 12 | U Ajšíra Studnice B | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 17 | : | 26 | Gregor Ondřej |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Šipkaři Lány | 8 | : | 10 | Red Wings Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 21 | : | 24 | Stehlík Stanislav |
Zadal: | Tomiška Jiří | 5.12.2023 20:32 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Štamgasti Luže | 7 | : | 11 | Centrála Kameničky | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pešinová Lucie | 16 | : | 24 | Brožek Martin |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | U Ajšíra Studnice B | 8 | : | 10 | Štamgasti Luže | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 23 | : | 24 | Routner Roman |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Red Wings Pardubice | 3 | : | 15 | Skarabeus Slatiňany | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Hoffman Jan | 11 | : | 31 | Tejchman Jiří |
Zadal: | Tejchman Jiří | 9.12.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Shadow Darts Pardubice | 5 | : | 13 | Netrefa Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 15 | : | 28 | Krejza Jiří |
Zadal: | Krejza Jiří | 9.12.2023 10:01 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Asgard's Labiště Pardubice | 10 | : | 8 | Šipkaři Lány | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 26 | : | 20 | Tomiška Jiří |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Skarabeus Slatiňany | 15 | : | 3 | Ptáci Poběžovice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
17:00 | Tejchman Jiří | 31 | : | 10 | Holub Petr |
Zadal: | Tejchman Jiří | 10.12.2023 21:55 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Family Darts Lány | 15 | : | 3 | Bad Boys Rosice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
17:00 | Doležal Radek | 32 | : | 11 | Fuchsa Zdeněk |
|
| 11. | Čt | 14.12.2023 | Ptáci Poběžovice | 10 | : | 9 | Štamgasti Luže | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
18:00 | Holub Petr | 22 | : | 21 | Routner Roman |
|
| 12. | St | 3.1.2024 | Netrefa Pardubice | 9 | : | 10 | U Ajšíra Studnice B | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 24 | : | 23 | Gregor Ondřej |
|
| 12. | Čt | 4.1.2024 | Bad Boys Rosice | 6 | : | 12 | Šipkaři Lány | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 18 | : | 28 | Tomiška Jiří |
Zadal: | Tomiška Jiří | 4.1.2024 22:09 | Autorizoval: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Čt | 4.1.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | 7 | : | 11 | Ptáci Poběžovice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 22 | : | 26 | Holub Petr |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Family Darts Lány | 12 | : | 6 | Shadow Darts Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 27 | : | 18 | Pošík Martin |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Štamgasti Luže | 14 | : | 4 | Red Wings Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 31 | : | 13 | Stehlík Stanislav |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Skarabeus Slatiňany | 0 | : | 18 | Asgard's Labiště Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 8.1.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 11.1.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 6.1.2024 | Centrála Kameničky | 14 | : | 4 | Mordorští Vrhači Pardubice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 30 | : | 12 | Pešková Iveta |
Zadal: | Brožek Martin | 10.1.2024 15:08 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Šipkaři Lány | 5 | : | 13 | Skarabeus Slatiňany | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 19 | : | 28 | Tejchman Jiří |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Red Wings Pardubice | 10 | : | 8 | Mordorští Vrhači Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Hoffman Jan | 25 | : | 20 | Pešková Iveta |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | U Ajšíra Studnice B | 12 | : | 6 | Family Darts Lány | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 26 | : | 16 | Doležal Radek |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Shadow Darts Pardubice | 10 | : | 8 | Bad Boys Rosice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 26 | : | 21 | Fuchsa Zdeněk |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Centrála Kameničky | 14 | : | 4 | Netrefa Pardubice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 31 | : | 13 | Krejza Jiří |
Zadal: | Brožek Martin | 13.1.2024 16:34 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 10 | : | 8 | Štamgasti Luže | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 25 | : | 21 | Routner Roman |
Zadal: | Routner Roman | 15.1.2024 04:36 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Čt | 18.1.2024 | Bad Boys Rosice | 4 | : | 14 | Skarabeus Slatiňany | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 14 | : | 32 | Tejchman Jiří |
Zadal: | Tejchman Jiří | 20.1.2024 09:54 | Autorizoval: | Automat | 24.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | U Ajšíra Studnice B | 12 | : | 6 | Shadow Darts Pardubice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 26 | : | 15 | Pošík Martin |
Zadal: | Gregor Ondřej | 20.1.2024 10:07 | Autorizoval: | Automat | 25.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Šipkaři Lány | 9 | : | 10 | Štamgasti Luže | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 22 | : | 27 | Routner Roman |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Centrála Kameničky | 11 | : | 7 | Family Darts Lány | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 24 | : | 20 | Doležal Radek |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Ptáci Poběžovice | 9 | : | 10 | Netrefa Pardubice | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Bažant Petr | 22 | : | 25 | Krejza Jiří |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 11 | : | 7 | Mordorští Vrhači Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 27 | : | 18 | Pešková Iveta |
|
| 15. | St | 24.1.2024 | Netrefa Pardubice | 7 | : | 11 | Red Wings Pardubice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 20 | : | 25 | Stehlík Stanislav |
Zadal: | Krejza Jiří | 26.1.2024 19:38 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Čt | 25.1.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | 10 | : | 8 | Šipkaři Lány | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 23 | : | 21 | Tomiška Jiří |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | U Ajšíra Studnice B | 8 | : | 10 | Bad Boys Rosice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 22 | : | 22 | Fuchsa Zdeněk |
Zadal: | Gregor Ondřej | 30.1.2024 18:54 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Family Darts Lány | 10 | : | 9 | Ptáci Poběžovice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 21 | : | 21 | Holub Petr |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Štamgasti Luže | 5 | : | 13 | Skarabeus Slatiňany | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 14 | : | 28 | Tejchman Jiří |
Zadal: | Routner Roman | 27.1.2024 11:20 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Shadow Darts Pardubice | 3 | : | 15 | Centrála Kameničky | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 12 | : | 31 | Brožek Martin |
|
| 16. | Čt | 1.2.2024 | Bad Boys Rosice | 8 | : | 10 | Štamgasti Luže | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 20 | : | 23 | Routner Roman |
Zadal: | Routner Roman | 2.2.2024 16:57 | Autorizoval: | Automat | 7.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Red Wings Pardubice | 14 | : | 4 | Family Darts Lány | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Stehlík Stanislav | 28 | : | 13 | Doležal Radek |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Skarabeus Slatiňany | 10 | : | 8 | Mordorští Vrhači Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 26 | : | 20 | Pešková Iveta |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Ptáci Poběžovice | 13 | : | 5 | Shadow Darts Pardubice | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 26 | : | 15 | Pošík Martin |
Zadal: | Holub Petr | 4.2.2024 18:47 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 7 | : | 11 | Netrefa Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 17 | : | 24 | Krejza Jiří |
|
| 17. | St | 7.2.2024 | Netrefa Pardubice | 5 | : | 13 | Šipkaři Lány | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 16 | : | 29 | Tomiška Jiří |
|
| 17. | Čt | 8.2.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | 7 | : | 11 | Štamgasti Luže | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 20 | : | 27 | Routner Roman |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Family Darts Lány | 10 | : | 8 | Asgard's Labiště Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 25 | : | 21 | Johanides Jindřich |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | U Ajšíra Studnice B | 10 | : | 8 | Ptáci Poběžovice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 23 | : | 17 | Holub Petr |
Zadal: | Gregor Ondřej | 9.2.2024 22:09 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Shadow Darts Pardubice | 8 | : | 10 | Red Wings Pardubice | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 20 | : | 25 | Stehlík Stanislav |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Centrála Kameničky | 0 | : | 18 | Bad Boys Rosice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 12.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Čt | 15.2.2024 | Bad Boys Rosice | 6 | : | 12 | Mordorští Vrhači Pardubice | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 22 | : | 28 | Pešková Iveta |
Zadal: | Pešková Iveta | 17.2.2024 20:37 | Autorizoval: | Automat | 21.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Red Wings Pardubice | 12 | : | 6 | U Ajšíra Studnice B | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Hoffman Jan | 26 | : | 17 | Gregor Ondřej |
Zadal: | Hoffman Jan | 17.2.2024 17:57 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Skarabeus Slatiňany | 16 | : | 2 | Netrefa Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 33 | : | 9 | Krejza Jiří |
Zadal: | Tejchman Jiří | 17.2.2024 13:25 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Ptáci Poběžovice | 6 | : | 12 | Centrála Kameničky | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 18 | : | 26 | Brožek Martin |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 9 | : | 10 | Shadow Darts Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 22 | : | 22 | Pazderník František |
|
| 19. | St | 21.2.2024 | Netrefa Pardubice | 11 | : | 7 | Štamgasti Luže | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | Krejza Jiří | 25 | : | 17 | Routner Roman |
Zadal: | Krejza Jiří | 21.2.2024 22:17 | Autorizoval: | Automat | 27.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 10 | : | 8 | U Ajšíra Studnice B | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Johanides Jindřich | 26 | : | 21 | Gregor Ondřej |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Family Darts Lány | 2 | : | 16 | Skarabeus Slatiňany | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 7 | : | 32 | Tejchman Jiří |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Shadow Darts Pardubice | 9 | : | 10 | Šipkaři Lány | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pošík Martin | 22 | : | 25 | Tomiška Jiří |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Centrála Kameničky | 14 | : | 4 | Red Wings Pardubice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 30 | : | 14 | Semonský Vladimír |
Zadal: | Brožek Martin | 24.2.2024 11:38 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Ptáci Poběžovice | 17 | : | 1 | Bad Boys Rosice | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 35 | : | 5 | Fuchsa Zdeněk |
|
| 20. | Čt | 29.2.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | 10 | : | 8 | Netrefa Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 24 | : | 24 | Krejza Jiří |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Red Wings Pardubice | 10 | : | 8 | Ptáci Poběžovice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Stehlík Stanislav | 25 | : | 21 | Bažant Petr |
Zadal: | Hoffman Jan | 2.3.2024 16:55 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Šipkaři Lány | 6 | : | 12 | U Ajšíra Studnice B | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 15 | : | 29 | Gregor Ondřej |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Skarabeus Slatiňany | 13 | : | 5 | Shadow Darts Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | Tejchman Jiří | 31 | : | 14 | Pazderník František |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Štamgasti Luže | 10 | : | 8 | Family Darts Lány | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Routner Roman | 23 | : | 20 | Doležal Radek |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 7 | : | 11 | Centrála Kameničky | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 18 | : | 27 | Brožek Martin |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Red Wings Pardubice | 13 | : | 5 | Bad Boys Rosice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Stehlík Stanislav | 30 | : | 14 | Fuchsa Zdeněk |
Zadal: | Hoffman Jan | 9.3.2024 20:15 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Family Darts Lány | 8 | : | 10 | Mordorští Vrhači Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Doležal Radek | 18 | : | 26 | Myslík Ondřej |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | U Ajšíra Studnice B | 5 | : | 13 | Skarabeus Slatiňany | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | Gregor Ondřej | 14 | : | 29 | Tejchman Jiří |
Zadal: | Tejchman Jiří | 9.3.2024 09:29 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Shadow Darts Pardubice | 5 | : | 13 | Štamgasti Luže | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | Pazderník František | 11 | : | 30 | Routner Roman |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Centrála Kameničky | 12 | : | 6 | Šipkaři Lány | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Brožek Martin | 29 | : | 19 | Tomiška Jiří |
Zadal: | Brožek Martin | 10.3.2024 14:23 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Ptáci Poběžovice | 10 | : | 8 | Asgard's Labiště Pardubice | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | Holub Petr | 25 | : | 23 | Johanides Jindřich |
Zadal: | Holub Petr | 10.3.2024 19:23 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Čt | 14.3.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | 8 | : | 10 | Shadow Darts Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Pešková Iveta | 23 | : | 22 | Pazderník František |
|
| 22. | Čt | 14.3.2024 | Bad Boys Rosice | 7 | : | 11 | Netrefa Pardubice | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | Fuchsa Zdeněk | 21 | : | 27 | Krejza Jiří |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Šipkaři Lány | 15 | : | 3 | Ptáci Poběžovice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | Tomiška Jiří | 31 | : | 11 | Holub Petr |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Štamgasti Luže | 12 | : | 6 | U Ajšíra Studnice B | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pešinová Lucie | 29 | : | 20 | Gregor Ondřej |
|
| 23. | Pá | 15.3.2024 | Red Wings Pardubice | 7 | : | 11 | Šipkaři Lány | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | Stehlík Stanislav | 19 | : | 26 | Tomiška Jiří |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | 12 | : | 6 | Red Wings Pardubice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | Johanides Jindřich | 28 | : | 17 | Hoffman Jan |
|
| 18. | Pá | 22.3.2024 | Šipkaři Lány | | | | Family Darts Lány | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 22.3.2024 | Centrála Kameničky | 0 | : | 18 | U Ajšíra Studnice B | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.2.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Skarabeus Slatiňany | | | | Centrála Kameničky | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
14:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Family Darts Lány | | | | Netrefa Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | U Ajšíra Studnice B | | | | Mordorští Vrhači Pardubice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Centrála Kameničky | | | | Štamgasti Luže | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 31.3.2024 | Ptáci Poběžovice | | | | Skarabeus Slatiňany | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 31.3.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | | | | Bad Boys Rosice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | St | 3.4.2024 | Netrefa Pardubice | | | | Shadow Darts Pardubice | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 4.4.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | | | | Centrála Kameničky | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Čt | 4.4.2024 | Bad Boys Rosice | | | | Family Darts Lány | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Šipkaři Lány | | | | Asgard's Labiště Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Skarabeus Slatiňany | | | | Red Wings Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Štamgasti Luže | | | | Ptáci Poběžovice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Šipkaři Lány | | | | Bad Boys Rosice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | U Ajšíra Studnice B | | | | Netrefa Pardubice | Studnice U Ajšíra, Hlinsko | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Red Wings Pardubice | | | | Štamgasti Luže | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Shadow Darts Pardubice | | | | Family Darts Lány | Pardubice PUB Green nahoře, Pardubice | |
18:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 14.4.2024 | Ptáci Poběžovice | | | | Mordorští Vrhači Pardubice | Poběžovice U Kuřete, Holice | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 14.4.2024 | Asgard's Labiště Pardubice | | | | Skarabeus Slatiňany | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | St | 17.4.2024 | Netrefa Pardubice | | | | Centrála Kameničky | Pardubice Hospoda Garáž, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 18.4.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice | | | | Red Wings Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Čt | 18.4.2024 | Bad Boys Rosice | | | | Shadow Darts Pardubice | Rosice nad Labem Na Hřišti, Rosice nad Labem | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Skarabeus Slatiňany | | | | Šipkaři Lány | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Štamgasti Luže | | | | Asgard's Labiště Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Family Darts Lány | | | | U Ajšíra Studnice B | Lány U Endrychů, Chrudim | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 2.9.2023 | Kobry Chornice | 12 | : | 6 | Buldoci Moravská Třebová B | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 27 | : | 17 | Schuster Dominik |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 12 | : | 6 | Draci Černovír | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 27 | : | 17 | Jirgleová Markéta |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Maniac Svitavy B | 16 | : | 2 | Grizzly Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Sleaman Gordon | 33 | : | 11 | Mrázek Jiří |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | Buldoci Moravská Třebová B | 12 | : | 6 | Grizzly Litomyšl | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 27 | : | 16 | Gregor Tomáš |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | Draci Černovír | 6 | : | 12 | Maxville Moravská Třebová | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 18 | : | 29 | Klempa Petr |
Zadal: | Klempa Petr | 10.9.2023 10:41 | Autorizoval: | Automat | 15.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | Kobry Chornice | 10 | : | 8 | S.L.Z.A. Němčice | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 23 | : | 20 | Dubišar Jiří |
|
| 2. | So | 9.9.2023 | Vetřelci Litomyšl | 12 | : | 6 | Maniac Svitavy B | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Vodehnal Miroslav | 26 | : | 16 | Sleaman Gordon |
|
| 3. | Pá | 15.9.2023 | Grizzly Litomyšl | 4 | : | 14 | Vetřelci Litomyšl | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Gregor Tomáš | 14 | : | 29 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 10 | : | 8 | Buldoci Moravská Třebová B | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 25 | : | 19 | Schuster Dominik |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Maniac Svitavy B | 11 | : | 7 | Draci Černovír | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Kadlec Miroslav | 24 | : | 18 | Jirgleová Markéta |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Maxville Moravská Třebová | 9 | : | 10 | Kobry Chornice | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 21 | : | 23 | Eliáš Zdeněk |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | Buldoci Moravská Třebová B | 6 | : | 12 | Vetřelci Litomyšl | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 15 | : | 26 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | Draci Černovír | 11 | : | 7 | Grizzly Litomyšl | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 25 | : | 18 | Mrázek Jiří |
Zadal: | Dubišar Jakub | 30.9.2023 23:24 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | Kobry Chornice | 11 | : | 7 | Maniac Svitavy B | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 27 | : | 19 | Sleaman Gordon |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 6 | : | 12 | Maxville Moravská Třebová | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 17 | : | 26 | Horák Vladimír |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Grizzly Litomyšl | 8 | : | 10 | Kobry Chornice | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 20 | : | 23 | Eliáš Zdeněk |
|
| 5. | So | 7.10.2023 | Vetřelci Litomyšl | 11 | : | 7 | Draci Černovír | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Vodehnal Miroslav | 24 | : | 19 | Jirgleová Markéta |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Maniac Svitavy B | 5 | : | 13 | S.L.Z.A. Němčice | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Sleaman Gordon | 19 | : | 29 | Dubišar Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Maxville Moravská Třebová | 14 | : | 4 | Buldoci Moravská Třebová B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Horák Vladimír | 30 | : | 12 | Schuster Dominik |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | Buldoci Moravská Třebová B | 11 | : | 7 | Draci Černovír | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 23 | : | 18 | Jirgleová Markéta |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | Kobry Chornice | 7 | : | 11 | Vetřelci Litomyšl | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 20 | : | 25 | Vodehnal Miroslav |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 14 | : | 4 | Grizzly Litomyšl | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 31 | : | 13 | Dubišar Jakub |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Maxville Moravská Třebová | 14 | : | 4 | Maniac Svitavy B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 31 | : | 14 | Procházková Nikola |
Zadal: | Klempa Petr | 16.10.2023 11:11 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 20.10.2023 | Grizzly Litomyšl | 3 | : | 15 | Maxville Moravská Třebová | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Gregor Tomáš | 8 | : | 33 | Horák Vladimír |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Draci Černovír | 10 | : | 8 | Kobry Chornice | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 24 | : | 21 | Eliáš Zdeněk |
|
| 7. | So | 21.10.2023 | Vetřelci Litomyšl | 13 | : | 5 | S.L.Z.A. Němčice | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Bednářová Monika Josefína | 28 | : | 13 | Kysilka Miloš |
Zadal: | Dubišar Jiří | 22.10.2023 20:18 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Maniac Svitavy B | 7 | : | 11 | Buldoci Moravská Třebová B | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 20 | : | 25 | Schuster Dominik |
|
| 1. | Ne | 5.11.2023 | Maxville Moravská Třebová | 11 | : | 7 | Vetřelci Litomyšl | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 27 | : | 18 | Vodehnal Miroslav |
Zadal: | Horák Vladimír | 6.11.2023 13:58 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Grizzly Litomyšl | 10 | : | 9 | Maniac Svitavy B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 23 | : | 22 | Procházková Nikola |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Buldoci Moravská Třebová B | 5 | : | 13 | Kobry Chornice | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 18 | : | 28 | Eliáš Zdeněk |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Draci Černovír | 13 | : | 5 | S.L.Z.A. Němčice | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 28 | : | 15 | Dubišar Jiří |
Zadal: | Dubišar Jiří | 13.11.2023 19:57 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 11.11.2023 | Vetřelci Litomyšl | 5 | : | 13 | Maxville Moravská Třebová | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Bednářová Monika Josefína | 16 | : | 29 | Klempa Petr |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Grizzly Litomyšl | 5 | : | 13 | Buldoci Moravská Třebová B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Gregor Tomáš | 17 | : | 29 | Schuster Dominik |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 14 | : | 4 | Kobry Chornice | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 29 | : | 13 | Eliáš Zdeněk |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Maniac Svitavy B | 12 | : | 6 | Vetřelci Litomyšl | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 26 | : | 18 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Maxville Moravská Třebová | 12 | : | 6 | Draci Černovír | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 28 | : | 17 | Jirgleová Markéta |
Zadal: | Klempa Petr | 20.11.2023 10:24 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Buldoci Moravská Třebová B | 6 | : | 12 | S.L.Z.A. Němčice | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 19 | : | 27 | Kysilka Miloš |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Draci Černovír | 10 | : | 9 | Maniac Svitavy B | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 24 | : | 20 | Procházková Nikola |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Kobry Chornice | 4 | : | 14 | Maxville Moravská Třebová | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 12 | : | 30 | Klempa Petr |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | Vetřelci Litomyšl | 14 | : | 4 | Grizzly Litomyšl | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Bednářová Monika Josefína | 31 | : | 13 | Mrázek Jiří |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Grizzly Litomyšl | 7 | : | 11 | Draci Černovír | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 18 | : | 27 | Jirgleová Markéta |
Zadal: | Gregor Tomáš | 1.12.2023 23:13 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Vetřelci Litomyšl | 14 | : | 4 | Buldoci Moravská Třebová B | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Vodehnal Miroslav | 30 | : | 11 | Schuster Dominik |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Maniac Svitavy B | 11 | : | 7 | Kobry Chornice | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 24 | : | 19 | Eliáš Zdeněk |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Maxville Moravská Třebová | 10 | : | 8 | S.L.Z.A. Němčice | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Klempa Petr | 24 | : | 21 | Dubišar Jiří |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | Buldoci Moravská Třebová B | 2 | : | 16 | Maxville Moravská Třebová | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 11 | : | 33 | Poledno František |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | Draci Černovír | 10 | : | 8 | Vetřelci Litomyšl | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 25 | : | 21 | Vodehnal Miroslav |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | Kobry Chornice | 12 | : | 6 | Grizzly Litomyšl | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 28 | : | 16 | Gregor Tomáš |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | S.L.Z.A. Němčice | 15 | : | 3 | Maniac Svitavy B | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 30 | : | 10 | Procházková Nikola |
Zadal: | Dubišar Jiří | 11.12.2023 20:10 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Pá | 5.1.2024 | Grizzly Litomyšl | 8 | : | 10 | S.L.Z.A. Němčice | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
18:00 | Mrázek Jiří | 18 | : | 25 | Dražkovič Pavel |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Draci Černovír | 10 | : | 9 | Buldoci Moravská Třebová B | Černovír, Černovír | |
16:00 | Jirgleová Markéta | 24 | : | 21 | Schuster Dominik |
|
| 13. | So | 6.1.2024 | Vetřelci Litomyšl | 11 | : | 7 | Kobry Chornice | Litomyšl Za Vodou, Litomyšl | |
17:00 | Bednářová Monika Josefína | 25 | : | 23 | Eliáš Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Maniac Svitavy B | 6 | : | 12 | Maxville Moravská Třebová | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | Procházková Nikola | 18 | : | 28 | Horák Vladimír |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | Buldoci Moravská Třebová B | 12 | : | 6 | Maniac Svitavy B | Moravská Třebová Na Růžku, Moravská Třebová | |
14:00 | Schuster Dominik | 29 | : | 19 | Procházková Nikola |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | Kobry Chornice | 10 | : | 8 | Draci Černovír | Městečko Trnávka Pohostinství, Městečko Trnávka | |
17:00 | Eliáš Zdeněk | 27 | : | 20 | Jirgleová Markéta |
Zadal: | Wolfová Jana | 14.1.2024 13:04 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | S.L.Z.A. Němčice | 11 | : | 7 | Vetřelci Litomyšl | Němčice Kulturní Dům, Němčice | |
14:00 | Dubišar Jiří | 24 | : | 15 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Maxville Moravská Třebová | 16 | : | 2 | Grizzly Litomyšl | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
18:00 | Horák Vladimír | 34 | : | 9 | Mrázek Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | St | 13.9.2023 | DC Holice B | 3 | : | 15 | Darda Radim | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Hojka Pavel | 14 | : | 31 | Pidima Petr |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Oštěpaři Dašice | 5 | : | 13 | Hornets Pardubice B | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 16 | : | 27 | Hamrník Lukáš |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Zvoníci Krásné | 7 | : | 11 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 18 | : | 27 | Štěpánová Petra |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Mentolky Němčice | 10 | : | 9 | Skarabeus Slatiňany B | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Konvalina Dominik | 24 | : | 22 | Palatáš Robin |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Sací Komando Bučina | 7 | : | 11 | Faraon Hlinsko B | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 17 | : | 25 | Ondráček Michal |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Klikaři Holetín | 14 | : | 4 | Sharp Spikes Pardubice | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Tingl Filip | 29 | : | 16 | Skala Martin |
Zadal: | Havel Ondřej | 22.9.2023 21:28 | Autorizoval: | Automat | 28.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Sharp Spikes Pardubice | 10 | : | 8 | Hornets Pardubice B | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 25 | : | 23 | Hamrník Lukáš |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Faraon Hlinsko B | 14 | : | 4 | Vokotrop Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 30 | : | 11 | Vrba Karel |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Darda Radim | 14 | : | 4 | Oštěpaři Dašice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 29 | : | 11 | Vrbický Miroslav |
Zadal: | Pidima Petr | 30.9.2023 09:10 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Klikaři Holetín | 12 | : | 6 | Mentolky Němčice | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 30 | : | 18 | Hlavnička Jiří |
Zadal: | Havel Ondřej | 29.9.2023 21:21 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 10 | : | 8 | DC Holice B | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 24 | : | 20 | Hojka Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Skarabeus Slatiňany B | 9 | : | 10 | Sací Komando Bučina | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Capoušková Dagmar | 24 | : | 26 | Novák Petr |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Hornets Pardubice B | 4 | : | 14 | Darda Radim | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 10 | : | 29 | Pidima Petr |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Zvoníci Krásné | 9 | : | 10 | Faraon Hlinsko B | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 23 | : | 23 | Bidmon Petr |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Vokotrop Pardubice | 11 | : | 7 | Skarabeus Slatiňany B | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Vrba Karel | 24 | : | 21 | Palatáš Robin |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Mentolky Němčice | 10 | : | 9 | Sharp Spikes Pardubice | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 23 | : | 22 | Skala Martin |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 6.10.2023 19:21 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Sharp Spikes Pardubice | 4 | : | 14 | Darda Radim | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 12 | : | 28 | Pidima Petr |
Zadal: | Skala Martin | 15.10.2023 18:24 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Faraon Hlinsko B | 6 | : | 12 | DC Holice B | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 19 | : | 27 | Nedvídek Daniel |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Mentolky Němčice | 10 | : | 8 | Sací Komando Bučina | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 25 | : | 23 | Novák Petr |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Klikaři Holetín | 13 | : | 5 | Vokotrop Pardubice | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 29 | : | 18 | Vrba Karel |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 13 | : | 5 | Hornets Pardubice B | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Holub Jiří | 31 | : | 16 | Hamrník Lukáš |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Skarabeus Slatiňany B | 12 | : | 6 | Zvoníci Krásné | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 26 | : | 19 | Hrdý Luboš |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | DC Holice B | 13 | : | 5 | Skarabeus Slatiňany B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 27 | : | 15 | Capoušková Dagmar |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Darda Radim | 12 | : | 6 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 28 | : | 15 | Holub Jiří |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Oštěpaři Dašice | 8 | : | 10 | Faraon Hlinsko B | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 22 | : | 26 | Bidmon Petr |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Zvoníci Krásné | 9 | : | 10 | Klikaři Holetín | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 22 | : | 23 | Klika Jaroslav |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Vokotrop Pardubice | 6 | : | 12 | Mentolky Němčice | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Křížová Hana | 15 | : | 29 | Konvalina Dominik |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Sací Komando Bučina | 10 | : | 8 | Sharp Spikes Pardubice | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 22 | : | 21 | Skala Martin |
Zadal: | Novák Petr | 22.10.2023 17:24 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Sharp Spikes Pardubice | 6 | : | 12 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 18 | : | 27 | Holub Jiří |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Faraon Hlinsko B | 14 | : | 4 | Hornets Pardubice B | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 30 | : | 14 | Hamrník Lukáš |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | Mentolky Němčice | 8 | : | 10 | Zvoníci Krásné | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 18 | : | 25 | Hrdý Luboš |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 27.10.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Skarabeus Slatiňany B | 4 | : | 14 | Oštěpaři Dašice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 13 | : | 30 | Kmoníček Jaroslav |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Sací Komando Bučina | 10 | : | 8 | Vokotrop Pardubice | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 24 | : | 19 | Vrba Karel |
|
| 3. | Pá | 3.11.2023 | Oštěpaři Dašice | 10 | : | 9 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 24 | : | 23 | Holub Jiří |
|
| 3. | Ne | 5.11.2023 | Sací Komando Bučina | 10 | : | 8 | Klikaři Holetín | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 26 | : | 18 | Suchý Michal |
|
| 7. | St | 8.11.2023 | DC Holice B | 13 | : | 5 | Mentolky Němčice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 30 | : | 12 | Hlavnička Jiří |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 8.11.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 14.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Hornets Pardubice B | 4 | : | 14 | Skarabeus Slatiňany B | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 13 | : | 30 | Palatáš Robin |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Oštěpaři Dašice | 7 | : | 11 | Klikaři Holetín | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 17 | : | 23 | Suchý Michal |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Zvoníci Krásné | 12 | : | 6 | Sací Komando Bučina | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 28 | : | 16 | Novák Petr |
Zadal: | Hrdý Luboš | 12.11.2023 10:11 | Změnil: | Novák Petr | 12.11.2023 19:42 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Vokotrop Pardubice | 8 | : | 10 | Sharp Spikes Pardubice | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Vrba Karel | 21 | : | 22 | Skala Martin |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Faraon Hlinsko B | 8 | : | 10 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Bidmon Petr | 22 | : | 23 | Štěpánová Petra |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Vokotrop Pardubice | 7 | : | 11 | Zvoníci Krásné | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Vrba Karel | 20 | : | 25 | Hrdý Luboš |
Zadal: | Hrdý Luboš | 17.11.2023 20:18 | Změnil: | Vrba Karel | 17.11.2023 20:27 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Mentolky Němčice | 15 | : | 3 | Oštěpaři Dašice | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Konvalina Dominik | 33 | : | 14 | Vrbický Miroslav |
Zadal: | Hlavnička Jiří | 18.11.2023 19:19 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Klikaři Holetín | 14 | : | 4 | Hornets Pardubice B | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 29 | : | 17 | Novotná Jiřina |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Skarabeus Slatiňany B | 3 | : | 15 | Darda Radim | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 11 | : | 31 | Pidima Petr |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Sací Komando Bučina | 5 | : | 13 | DC Holice B | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 16 | : | 31 | Buranda Martin |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | DC Holice B | 11 | : | 7 | Vokotrop Pardubice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Hojka Pavel | 26 | : | 16 | Vrba Karel |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Darda Radim | 14 | : | 4 | Klikaři Holetín | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 29 | : | 13 | Tingl Filip |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Hornets Pardubice B | 11 | : | 7 | Mentolky Němčice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 26 | : | 19 | Hlavnička Jiří |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Oštěpaři Dašice | 10 | : | 9 | Sací Komando Bučina | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 23 | : | 23 | Novák Petr |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Zvoníci Krásné | 12 | : | 6 | Sharp Spikes Pardubice | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 27 | : | 15 | Skala Martin |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 10 | : | 8 | Skarabeus Slatiňany B | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 25 | : | 22 | Palatáš Robin |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Sharp Spikes Pardubice | 10 | : | 9 | Faraon Hlinsko B | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 23 | : | 26 | Bidmon Petr |
Zadal: | Skala Martin | 2.12.2023 08:11 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Vokotrop Pardubice | 5 | : | 13 | Oštěpaři Dašice | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Křížová Hana | 15 | : | 29 | Kmoníček Jaroslav |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Mentolky Němčice | 5 | : | 13 | Darda Radim | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 16 | : | 28 | Pidima Petr |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | Klikaři Holetín | 7 | : | 11 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Havel Ondřej | 15 | : | 26 | Holub Jiří |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Sací Komando Bučina | 10 | : | 8 | Hornets Pardubice B | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 25 | : | 21 | Hamrník Lukáš |
Zadal: | Hamrník Lukáš | 3.12.2023 20:20 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 8.12.2023 | Klikaři Holetín | 13 | : | 5 | DC Holice B | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 29 | : | 18 | Hojka Pavel |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Faraon Hlinsko B | 16 | : | 2 | Skarabeus Slatiňany B | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 33 | : | 12 | Palatáš Robin |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Darda Radim | 14 | : | 4 | Sací Komando Bučina | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 29 | : | 10 | Novák Petr |
Zadal: | Pidima Petr | 9.12.2023 20:20 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Oštěpaři Dašice | 10 | : | 8 | Zvoníci Krásné | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 23 | : | 24 | Hrdý Luboš |
|
| 10. | Ne | 10.12.2023 | Zvoníci Krásné | 10 | : | 8 | DC Holice B | Krásné Pod Věží, Krásné | |
15:00 | Hrdý Luboš | 26 | : | 21 | Hojka Pavel |
|
| 11. | Ne | 10.12.2023 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 11 | : | 7 | Mentolky Němčice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Holub Jiří | 23 | : | 20 | Hlavnička Jiří |
|
| 11. | St | 13.12.2023 | DC Holice B | 15 | : | 3 | Sharp Spikes Pardubice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 32 | : | 14 | Skala Martin |
Zadal: | Buranda Martin | 13.12.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Pá | 15.12.2023 | Hornets Pardubice B | 8 | : | 10 | Vokotrop Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 21 | : | 23 | Křížová Hana |
|
| 7. | Pá | 22.12.2023 | Darda Radim | 13 | : | 5 | Faraon Hlinsko B | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 30 | : | 15 | Ondráček Michal |
|
| 12. | St | 3.1.2024 | DC Holice B | 11 | : | 7 | Oštěpaři Dašice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 24 | : | 17 | Kmoníček Jaroslav |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Sharp Spikes Pardubice | 8 | : | 10 | Skarabeus Slatiňany B | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 20 | : | 26 | Palatáš Robin |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Zvoníci Krásné | 15 | : | 3 | Hornets Pardubice B | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Havelka Martin | 31 | : | 11 | Hamrník Lukáš |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Vokotrop Pardubice | 3 | : | 15 | Darda Radim | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Křížová Hana | 11 | : | 32 | Pidima Petr |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Klikaři Holetín | 10 | : | 8 | Faraon Hlinsko B | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 23 | : | 20 | Ondráček Michal |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Sací Komando Bučina | 7 | : | 11 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 20 | : | 25 | Holub Jiří |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Faraon Hlinsko B | 11 | : | 7 | Mentolky Němčice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Kohout Martin | 26 | : | 20 | Bortl Miloš |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Darda Radim | 13 | : | 5 | Zvoníci Krásné | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 28 | : | 15 | Drášil Tomáš |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Hornets Pardubice B | 8 | : | 10 | DC Holice B | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 20 | : | 26 | Buranda Martin |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Oštěpaři Dašice | 5 | : | 13 | Sharp Spikes Pardubice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 15 | : | 27 | Skala Martin |
Zadal: | Skala Martin | 13.1.2024 08:32 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 15 | : | 3 | Vokotrop Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Holub Jiří | 30 | : | 12 | Křížová Hana |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Skarabeus Slatiňany B | 7 | : | 11 | Klikaři Holetín | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 20 | : | 25 | Havel Ondřej |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Darda Radim | 12 | : | 6 | DC Holice B | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 26 | : | 17 | Buranda Martin |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Faraon Hlinsko B | 12 | : | 6 | Sací Komando Bučina | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 28 | : | 17 | Novák Petr |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Sharp Spikes Pardubice | 4 | : | 14 | Klikaři Holetín | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 10 | : | 32 | Suchý Michal |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 7 | : | 11 | Zvoníci Krásné | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Holub Jiří | 18 | : | 26 | Drášil Tomáš |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Skarabeus Slatiňany B | 10 | : | 8 | Mentolky Němčice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 22 | : | 21 | Hlavnička Jiří |
|
| 15. | St | 24.1.2024 | DC Holice B | 12 | : | 6 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 27 | : | 13 | Štěpánová Petra |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Hornets Pardubice B | 15 | : | 3 | Sharp Spikes Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 32 | : | 16 | Skala Martin |
Zadal: | Hamrník Lukáš | 26.1.2024 21:08 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Vokotrop Pardubice | 2 | : | 16 | Faraon Hlinsko B | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Křížová Hana | 10 | : | 33 | Kohout Martin |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Oštěpaři Dašice | 5 | : | 13 | Darda Radim | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 14 | : | 29 | Pidima Petr |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Mentolky Němčice | 8 | : | 10 | Klikaři Holetín | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 23 | : | 22 | Tingl Filip |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Sací Komando Bučina | 8 | : | 10 | Skarabeus Slatiňany B | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 18 | : | 25 | Němcová Tereza |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Darda Radim | 12 | : | 6 | Hornets Pardubice B | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 26 | : | 16 | Hamrník Lukáš |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Faraon Hlinsko B | 9 | : | 10 | Zvoníci Krásné | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Kohout Martin | 20 | : | 23 | Hrdý Luboš |
Zadal: | Drášil Tomáš | 2.2.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Klikaři Holetín | 12 | : | 6 | Sací Komando Bučina | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 27 | : | 17 | Novák Petr |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Sharp Spikes Pardubice | 9 | : | 10 | Mentolky Němčice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Hofman David | 24 | : | 22 | Konvalina Dominik |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 13 | : | 5 | Oštěpaři Dašice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 29 | : | 14 | Kmoníček Jaroslav |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Skarabeus Slatiňany B | 12 | : | 6 | Vokotrop Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Němcová Tereza | 27 | : | 17 | Křížová Hana |
|
| 17. | St | 7.2.2024 | DC Holice B | 12 | : | 6 | Faraon Hlinsko B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 26 | : | 18 | Ondráček Michal |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Darda Radim | 17 | : | 1 | Sharp Spikes Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 34 | : | 9 | Skala Martin |
Zadal: | Pidima Petr | 10.2.2024 17:35 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Zvoníci Krásné | 13 | : | 5 | Skarabeus Slatiňany B | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 30 | : | 14 | Palatáš Robin |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Hornets Pardubice B | 6 | : | 12 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 15 | : | 28 | Štěpánová Petra |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Vokotrop Pardubice | 7 | : | 11 | Klikaři Holetín | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Vrba Karel | 19 | : | 26 | Suchý Michal |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Sací Komando Bučina | 7 | : | 11 | Mentolky Němčice | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 19 | : | 24 | Hlavnička Jiří |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Faraon Hlinsko B | 8 | : | 10 | Oštěpaři Dašice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 22 | : | 21 | Šretr Petr |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Klikaři Holetín | 7 | : | 11 | Zvoníci Krásné | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Klika Jaroslav | 16 | : | 25 | Hrdý Luboš |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Mentolky Němčice | 13 | : | 5 | Vokotrop Pardubice | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 28 | : | 13 | Křížová Hana |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Sharp Spikes Pardubice | 9 | : | 10 | Sací Komando Bučina | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 22 | : | 22 | Novák Petr |
Zadal: | Bakeš David | 19.2.2024 09:51 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 10 | : | 8 | Darda Radim | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 23 | : | 21 | Pidima Petr |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Skarabeus Slatiňany B | 10 | : | 9 | DC Holice B | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 21 | : | 21 | Buranda Martin |
|
| 19. | St | 21.2.2024 | DC Holice B | 10 | : | 8 | Klikaři Holetín | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Buranda Martin | 24 | : | 21 | Suchý Michal |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Oštěpaři Dašice | 8 | : | 10 | Skarabeus Slatiňany B | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 21 | : | 25 | Palatáš Robin |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Hornets Pardubice B | 10 | : | 9 | Faraon Hlinsko B | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 24 | : | 24 | Kohout Martin |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Vokotrop Pardubice | 10 | : | 8 | Sací Komando Bučina | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | Křížová Hana | 22 | : | 18 | Bakeš David |
Zadal: | Křížová Hana | 24.2.2024 09:59 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 11 | : | 7 | Sharp Spikes Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 26 | : | 21 | Skala Martin |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Faraon Hlinsko B | 7 | : | 11 | Darda Radim | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | Ondráček Michal | 18 | : | 27 | Pidima Petr |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Klikaři Holetín | 13 | : | 5 | Oštěpaři Dašice | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | Suchý Michal | 29 | : | 13 | Vrbický Miroslav |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Mentolky Němčice | 8 | : | 10 | DC Holice B | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 23 | : | 24 | Kučera Vladimír |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Sharp Spikes Pardubice | 8 | : | 10 | Vokotrop Pardubice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | Skala Martin | 21 | : | 25 | Křížová Hana |
Zadal: | Křížová Hana | 1.3.2024 22:00 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Skarabeus Slatiňany B | 10 | : | 8 | Hornets Pardubice B | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 24 | : | 23 | Hamrník Lukáš |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Sací Komando Bučina | 9 | : | 10 | Zvoníci Krásné | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 18 | : | 23 | Hrdý Luboš |
|
| 21. | St | 6.3.2024 | DC Holice B | 14 | : | 4 | Sací Komando Bučina | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Hojka Pavel | 32 | : | 14 | Novák Petr |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Darda Radim | 15 | : | 3 | Skarabeus Slatiňany B | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | Pidima Petr | 31 | : | 12 | Palatáš Robin |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Zvoníci Krásné | 14 | : | 4 | Vokotrop Pardubice | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | Hrdý Luboš | 32 | : | 12 | Křížová Hana |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Oštěpaři Dašice | 17 | : | 1 | Mentolky Němčice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | Vrbický Miroslav | 34 | : | 6 | Konvalina Dominik |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Hornets Pardubice B | 8 | : | 10 | Klikaři Holetín | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | Hamrník Lukáš | 22 | : | 23 | Suchý Michal |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | 8 | : | 10 | Faraon Hlinsko B | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | Štěpánová Petra | 20 | : | 25 | Kohout Martin |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Mentolky Němčice | 12 | : | 6 | Hornets Pardubice B | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | Hlavnička Jiří | 27 | : | 16 | Hamrník Lukáš |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | Sharp Spikes Pardubice | 0 | : | 18 | Zvoníci Krásné | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 18.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Skarabeus Slatiňany B | 6 | : | 12 | Mordorští Vrhači Pardubice B | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | Palatáš Robin | 17 | : | 25 | Holub Jiří |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Sací Komando Bučina | 14 | : | 4 | Oštěpaři Dašice | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | Novák Petr | 30 | : | 16 | Vrbický Miroslav |
|
| 22. | Čt | 21.3.2024 | Vokotrop Pardubice | | | | DC Holice B | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 22.3.2024 | Hornets Pardubice B | 0 | : | 18 | Oštěpaři Dašice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 22.1.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 22.3.2024 | Zvoníci Krásné | | | | Mentolky Němčice | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 22.3.2024 | Klikaři Holetín | | | | Darda Radim | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | St | 27.3.2024 | DC Holice B | | | | Zvoníci Krásné | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Faraon Hlinsko B | | | | Sharp Spikes Pardubice | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Oštěpaři Dašice | | | | Vokotrop Pardubice | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Hornets Pardubice B | | | | Sací Komando Bučina | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Darda Radim | | | | Mentolky Němčice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 31.3.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | | | | Klikaři Holetín | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Mentolky Němčice | | | | Mordorští Vrhači Pardubice B | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Vokotrop Pardubice | | | | Hornets Pardubice B | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Zvoníci Krásné | | | | Oštěpaři Dašice | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Sharp Spikes Pardubice | | | | DC Holice B | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 7.4.2024 | Skarabeus Slatiňany B | | | | Faraon Hlinsko B | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 7.4.2024 | Sací Komando Bučina | | | | Darda Radim | Bučina U Hvězdy, Bučina | |
16:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Oštěpaři Dašice | | | | DC Holice B | Dašice Na Ostrově, Dašice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Hornets Pardubice B | | | | Zvoníci Krásné | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Darda Radim | | | | Vokotrop Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Faraon Hlinsko B | | | | Klikaři Holetín | Hlinsko Kavárna Skalsko, Hlinsko v Čechách | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 14.4.2024 | Mordorští Vrhači Pardubice B | | | | Sací Komando Bučina | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 14.4.2024 | Skarabeus Slatiňany B | | | | Sharp Spikes Pardubice | Slatiňany U Kláštera, Slatiňany | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | St | 17.4.2024 | DC Holice B | | | | Hornets Pardubice B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Klikaři Holetín | | | | Skarabeus Slatiňany B | Holetín Na Koupališti, Holetín | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Mentolky Němčice | | | | Faraon Hlinsko B | Němčice Němčická Hospůdka, Staré Hradiště | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Vokotrop Pardubice | | | | Mordorští Vrhači Pardubice B | Pardubice Pod Vinicí, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Zvoníci Krásné | | | | Darda Radim | Krásné Pod Věží, Krásné | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Sharp Spikes Pardubice | | | | Oštěpaři Dašice | Pardubice Rosignano, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 2.9.2023 | SK Mikuleč B | 8 | : | 10 | Klikaři Damníkov B | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 20 | : | 23 | Fotr Pavel |
Zadal: | Fotr Pavel | 3.9.2023 10:08 | Autorizoval: | Automat | 8.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 2.9.2023 | Huntovna Polička | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 27 | : | 22 | Kolář David |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Havana Lanškroun B | 16 | : | 2 | Fantom Opatov | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 34 | : | 11 | Svatoš Karel |
|
| 1. | Ne | 3.9.2023 | Voklik Benátky | 9 | : | 10 | Vosy Litomyšl | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 22 | : | 24 | Nekvindová Lucie |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Klikaři Damníkov B | 9 | : | 10 | Vosy Litomyšl | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Šimon Marek | 23 | : | 23 | Nekvindová Lucie |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Bullšiti Moravská Třebová B | 15 | : | 3 | Voklik Benátky | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 31 | : | 11 | Kouba Petr |
|
| 2. | Ne | 10.9.2023 | Fantom Opatov | 3 | : | 15 | Huntovna Polička | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 12 | : | 32 | Svoboda Petr |
|
| 3. | So | 16.9.2023 | Huntovna Polička | 13 | : | 5 | SK Mikuleč B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 28 | : | 12 | Závodníková Lucie |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Vosy Litomyšl | 8 | : | 10 | Bullšiti Moravská Třebová B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 18 | : | 24 | Kolář David |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Havana Lanškroun B | 11 | : | 7 | Klikaři Damníkov B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 28 | : | 18 | Fotr Pavel |
|
| 3. | Ne | 17.9.2023 | Voklik Benátky | 10 | : | 8 | Fantom Opatov | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 22 | : | 21 | Svatoš Karel |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | SK Mikuleč B | 4 | : | 14 | Havana Lanškroun B | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 12 | : | 30 | Chládek Martin |
|
| 4. | So | 30.9.2023 | SK Mikuleč B | 10 | : | 9 | Voklik Benátky | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 21 | : | 20 | Kouba Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Klikaři Damníkov B | 11 | : | 7 | Bullšiti Moravská Třebová B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 25 | : | 20 | Kolář David |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Havana Lanškroun B | 4 | : | 14 | Huntovna Polička | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 14 | : | 30 | Svoboda Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Fantom Opatov | 5 | : | 13 | Vosy Litomyšl | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 13 | : | 28 | Nekvindová Lucie |
|
| 5. | So | 7.10.2023 | Huntovna Polička | 13 | : | 5 | Klikaři Damníkov B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 28 | : | 13 | Fotr Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Vosy Litomyšl | 11 | : | 7 | SK Mikuleč B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 28 | : | 20 | Závodníková Lucie |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Bullšiti Moravská Třebová B | 14 | : | 4 | Fantom Opatov | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 29 | : | 13 | Svatoš Karel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Voklik Benátky | 6 | : | 12 | Havana Lanškroun B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 16 | : | 25 | Chládek Martin |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | SK Mikuleč B | 5 | : | 13 | Bullšiti Moravská Třebová B | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 15 | : | 30 | Kolář David |
|
| 6. | So | 14.10.2023 | Huntovna Polička | 14 | : | 4 | Voklik Benátky | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 30 | : | 14 | Kouba Petr |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Klikaři Damníkov B | 13 | : | 5 | Fantom Opatov | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 29 | : | 13 | Svatoš Karel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Havana Lanškroun B | 11 | : | 7 | Vosy Litomyšl | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Mačát Filip | 26 | : | 19 | Nekvindová Lucie |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Vosy Litomyšl | 8 | : | 10 | Huntovna Polička | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 23 | : | 26 | Svoboda Petr |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Bullšiti Moravská Třebová B | 9 | : | 10 | Havana Lanškroun B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 23 | : | 23 | Mačát Filip |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Voklik Benátky | 7 | : | 11 | Klikaři Damníkov B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 19 | : | 27 | Fotr Pavel |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Fantom Opatov | 8 | : | 10 | SK Mikuleč B | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 21 | : | 24 | Závodníková Lucie |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Klikaři Damníkov B | 13 | : | 5 | SK Mikuleč B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 29 | : | 12 | Závodníková Lucie |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Bullšiti Moravská Třebová B | 8 | : | 10 | Huntovna Polička | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 19 | : | 24 | Svoboda Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Vosy Litomyšl | 11 | : | 7 | Voklik Benátky | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 23 | : | 19 | Kouba Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Fantom Opatov | 6 | : | 12 | Havana Lanškroun B | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 15 | : | 25 | Chládek Martin |
|
| 9. | So | 18.11.2023 | Huntovna Polička | 14 | : | 4 | Fantom Opatov | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 30 | : | 13 | Svatoš Karel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Vosy Litomyšl | 3 | : | 15 | Klikaři Damníkov B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 13 | : | 33 | Fotr Pavel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Havana Lanškroun B | 11 | : | 7 | SK Mikuleč B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 26 | : | 17 | Závodníková Lucie |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Voklik Benátky | 10 | : | 8 | Bullšiti Moravská Třebová B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 23 | : | 21 | Kolář David |
|
| 10. | So | 25.11.2023 | SK Mikuleč B | 3 | : | 15 | Huntovna Polička | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 8 | : | 32 | Svoboda Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Klikaři Damníkov B | 11 | : | 7 | Havana Lanškroun B | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 26 | : | 21 | Chládek Martin |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Bullšiti Moravská Třebová B | 9 | : | 10 | Vosy Litomyšl | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 20 | : | 24 | Nekvindová Lucie |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Fantom Opatov | 5 | : | 13 | Voklik Benátky | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 17 | : | 28 | Kouba Petr |
|
| 11. | So | 2.12.2023 | Huntovna Polička | 14 | : | 4 | Havana Lanškroun B | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Svoboda Petr | 31 | : | 11 | Chládek Martin |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Vosy Litomyšl | 11 | : | 7 | Fantom Opatov | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 26 | : | 21 | Svatoš Karel |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Bullšiti Moravská Třebová B | 10 | : | 9 | Klikaři Damníkov B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 25 | : | 24 | Fotr Pavel |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Voklik Benátky | 11 | : | 7 | SK Mikuleč B | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 26 | : | 22 | Závodníková Lucie |
|
| 12. | So | 9.12.2023 | SK Mikuleč B | 7 | : | 11 | Vosy Litomyšl | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 18 | : | 27 | Nekvindová Lucie |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Klikaři Damníkov B | 10 | : | 8 | Huntovna Polička | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 24 | : | 19 | Svoboda Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Havana Lanškroun B | 11 | : | 7 | Voklik Benátky | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 23 | : | 18 | Kouba Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Fantom Opatov | 6 | : | 12 | Bullšiti Moravská Třebová B | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 16 | : | 27 | Bílek Radek |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Bullšiti Moravská Třebová B | 10 | : | 8 | SK Mikuleč B | Moravská Třebová Udánská Hospoda, Moravská Třebová | |
14:00 | Kolář David | 22 | : | 20 | Závodníková Lucie |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Vosy Litomyšl | 8 | : | 10 | Havana Lanškroun B | Litomyšl Hospůdka U Růže, Litomyšl | |
14:00 | Nekvindová Lucie | 20 | : | 25 | Chládek Martin |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Voklik Benátky | 8 | : | 10 | Huntovna Polička | Benátky V Okliku., Litomyšl | |
15:00 | Kouba Petr | 21 | : | 25 | Hendrych Tomáš |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Fantom Opatov | 5 | : | 13 | Klikaři Damníkov B | Opatov U Květy, Opatov | |
15:00 | Svatoš Karel | 15 | : | 29 | Fotr Pavel |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | SK Mikuleč B | 13 | : | 5 | Fantom Opatov | Mikuleč Pivnice, Mikuleč | |
17:00 | Závodníková Lucie | 28 | : | 16 | Svatoš Karel |
|
| 14. | So | 13.1.2024 | Huntovna Polička | 12 | : | 6 | Vosy Litomyšl | Polička Huntovna, Polička | |
18:00 | Hendrych Tomáš | 28 | : | 18 | Nekvindová Lucie |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Klikaři Damníkov B | 10 | : | 8 | Voklik Benátky | Damníkov KD, Damníkov | |
13:00 | Fotr Pavel | 24 | : | 20 | Kouba Petr |
Zadal: | Fotr Pavel | 14.1.2024 21:17 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Havana Lanškroun B | 7 | : | 11 | Bullšiti Moravská Třebová B | Lanškroun Sportcentrum - Havana Bar, Lanškroun | |
15:00 | Chládek Martin | 18 | : | 26 | Kolář David |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | RVHP Ronov nad Doubravou | 13 | : | 5 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Jarolímová Michaela | 30 | : | 16 | Zita Jiří |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 4 | : | 14 | Palmička Přelouč B | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 13 | : | 32 | Richtr Tomáš |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Centrála Kameničky B | 11 | : | 7 | TOP GUN Holice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 27 | : | 17 | Kovalčík Jan |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Předhradská Letka | 8 | : | 10 | DC Hostovice | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 22 | : | 26 | Slavíková Olga |
|
| 1. | Ne | 17.9.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 6 | : | 12 | Základna Luže | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Simeonov David | 17 | : | 27 | Macák Jan |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 12 | : | 6 | Osvěžovna Chrudim | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 26 | : | 16 | Srholec František |
Zadal: | Paulus Pavel | 24.9.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 27.9.2023 | TOP GUN Holice | 6 | : | 12 | RVHP Ronov nad Doubravou | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 22 | : | 26 | Petržílka Bořek |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Základna Luže | 15 | : | 3 | Pod Břízkami Rybitví | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 32 | : | 13 | Chvojková Adéla |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | DC Hostovice | 11 | : | 7 | Asgard's Labiště Pardubice B | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Kučerová Eva | 26 | : | 18 | Heřmanský Jiří |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Palmička Přelouč B | 11 | : | 7 | Ohnivá Šipka Chrudim | Přelouč Palma, Přelouč | |
16:00 | Richtr Tomáš | 28 | : | 17 | Pešek Jan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 13 | : | 5 | Centrála Kameničky B | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 29 | : | 13 | Adámek Dalibor |
|
| 2. | Út | 3.10.2023 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 1 | : | 17 | Předhradská Letka | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 8 | : | 35 | Vodvárková Martina |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | RVHP Ronov nad Doubravou | 6 | : | 12 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Jarolímová Michaela | 17 | : | 25 | Krupka Jan |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 5 | : | 13 | DC Hostovice | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 12 | : | 29 | Kučerová Eva |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Centrála Kameničky B | 12 | : | 6 | Osvěžovna Chrudim | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 27 | : | 16 | Srholec František |
Zadal: | Hloušek Zdeněk | 6.10.2023 22:27 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Ohnivá Šipka Chrudim | 11 | : | 7 | Základna Luže | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Pešek Jan | 25 | : | 20 | Macák Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Předhradská Letka | 9 | : | 10 | TOP GUN Holice | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 22 | : | 24 | Kovalčík Jan |
|
| 3. | Ne | 8.10.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 14 | : | 4 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 31 | : | 14 | Zita Jiří |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 14 | : | 4 | Pod Břízkami Rybitví | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 28 | : | 16 | Chvojková Adéla |
Zadal: | Zita Jiří | 10.10.2023 22:21 | Změnil: | Zita Jiří | 11.10.2023 14:26 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | DC Hostovice | 5 | : | 13 | Ohnivá Šipka Chrudim | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 17 | : | 28 | Pešek Jan |
Zadal: | Kučerová Eva | 13.10.2023 22:18 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | TOP GUN Holice | 12 | : | 6 | Asgard's Labiště Pardubice B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 29 | : | 19 | Heřmanský Jiří |
|
| 4. | Pá | 13.10.2023 | Centrála Kameničky B | 10 | : | 8 | RVHP Ronov nad Doubravou | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 23 | : | 21 | Jarolímová Michaela |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Osvěžovna Chrudim | 10 | : | 9 | Palmička Přelouč B | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Srholec František | 23 | : | 22 | Richtr Tomáš |
|
| 4. | Ne | 15.10.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 15 | : | 3 | Předhradská Letka | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 31 | : | 11 | Vodvárková Martina |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | RVHP Ronov nad Doubravou | 11 | : | 7 | Osvěžovna Chrudim | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Petržílka Bořek | 24 | : | 22 | Hendrych Tomáš |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 5 | : | 13 | TOP GUN Holice | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Novák Radek | 16 | : | 30 | Kovalčík Jan |
|
| 5. | Pá | 20.10.2023 | Palmička Přelouč B | 12 | : | 6 | Základna Luže | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 27 | : | 21 | Macák Jan |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Ohnivá Šipka Chrudim | 14 | : | 4 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Pešek Jan | 30 | : | 9 | Zita Jiří |
Zadal: | Pešek Jan | 22.10.2023 19:46 | Změnil: | Zita Jiří | 22.10.2023 19:55 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Předhradská Letka | 7 | : | 11 | Centrála Kameničky B | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 23 | : | 24 | Adámek Dalibor |
|
| 5. | Ne | 22.10.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 7 | : | 11 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 19 | : | 25 | Krupka Jan |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | RVHP Ronov nad Doubravou | 12 | : | 6 | Předhradská Letka | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Petržílka Bořek | 27 | : | 15 | Vařejčko Roman |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | DC Hostovice | 8 | : | 10 | Palmička Přelouč B | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 22 | : | 24 | Richtr Tomáš |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | TOP GUN Holice | 7 | : | 11 | Ohnivá Šipka Chrudim | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 18 | : | 27 | Pešek Jan |
|
| 6. | Ne | 29.10.2023 | Osvěžovna Chrudim | 12 | : | 6 | Základna Luže | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Srholec František | 26 | : | 16 | Macák Jan |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 15 | : | 3 | Pod Břízkami Rybitví | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
19:00 | Vařejčko Marek | 31 | : | 13 | Chvojková Adéla |
Zadal: | Paulus Pavel | 4.11.2023 17:55 | Autorizoval: | Automat | 9.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 5 | : | 13 | Centrála Kameničky B | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 13 | : | 28 | Adámek Dalibor |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Palmička Přelouč B | 15 | : | 3 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 31 | : | 11 | Zita Jiří |
|
| 7. | Pá | 10.11.2023 | Základna Luže | 11 | : | 7 | DC Hostovice | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 25 | : | 15 | Slavíková Olga |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Ohnivá Šipka Chrudim | 7 | : | 11 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Pešek Jan | 19 | : | 25 | Krupka Jan |
Zadal: | Krupka Jan | 12.11.2023 19:52 | Změnil: | Pešek Jan | 15.11.2023 20:42 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Předhradská Letka | 8 | : | 10 | Osvěžovna Chrudim | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 20 | : | 27 | Srholec František |
|
| 7. | Ne | 12.11.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 1 | : | 17 | RVHP Ronov nad Doubravou | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Holeček Lubomír | 9 | : | 35 | Petržílka Bořek |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 4 | : | 14 | Základna Luže | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 12 | : | 32 | Kořínková Radka |
|
| 6. | Čt | 16.11.2023 | Centrála Kameničky B | 18 | : | 0 | Asgard's Labiště Pardubice B | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 36 | : | 0 | Heřmanský Jiří |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | TOP GUN Holice | 8 | : | 10 | Palmička Přelouč B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 20 | : | 25 | Richtr Tomáš |
|
| 8. | Pá | 17.11.2023 | Centrála Kameničky B | 12 | : | 6 | Ohnivá Šipka Chrudim | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 28 | : | 14 | Pešek Jan |
Zadal: | Adámek Dalibor | 19.11.2023 15:56 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Osvěžovna Chrudim | 7 | : | 11 | DC Hostovice | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Hendrych Tomáš | 19 | : | 26 | Slavíková Olga |
Zadal: | Slavíková Olga | 19.11.2023 18:40 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 19.11.2023 | Předhradská Letka | 7 | : | 11 | Asgard's Labiště Pardubice B | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 19 | : | 24 | Heřmanský Jiří |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 7 | : | 11 | Předhradská Letka | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 21 | : | 25 | Vodvárková Martina |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | Palmička Přelouč B | 10 | : | 8 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 23 | : | 24 | Krupka Jan |
|
| 9. | Pá | 24.11.2023 | DC Hostovice | 13 | : | 5 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 29 | : | 16 | Zita Jiří |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Ohnivá Šipka Chrudim | 10 | : | 8 | RVHP Ronov nad Doubravou | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Žáková Kateřina | 22 | : | 22 | Petržílka Bořek |
|
| 9. | Ne | 26.11.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 10 | : | 8 | Osvěžovna Chrudim | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 23 | : | 21 | Hendrych Tomáš |
|
| 10. | Pá | 1.12.2023 | TOP GUN Holice | 13 | : | 5 | DC Hostovice | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 28 | : | 16 | Slavíková Olga |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Osvěžovna Chrudim | 14 | : | 4 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Srholec František | 32 | : | 12 | Zita Jiří |
Zadal: | Zita Jiří | 3.12.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 14 | : | 4 | Základna Luže | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 29 | : | 15 | Macák Jan |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Centrála Kameničky B | 7 | : | 11 | Palmička Přelouč B | Kameničky Centrála, Kameničky | |
16:00 | Adámek Dalibor | 20 | : | 24 | Richtr Tomáš |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Předhradská Letka | 7 | : | 11 | Ohnivá Šipka Chrudim | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 21 | : | 27 | Žáková Kateřina |
|
| 10. | Ne | 3.12.2023 | Asgard's Labiště Pardubice B | 11 | : | 7 | Pod Břízkami Rybitví | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 24 | : | 19 | Chvojková Adéla |
|
| 11. | Čt | 7.12.2023 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 7 | : | 11 | TOP GUN Holice | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
17:30 | Zita Jiří | 16 | : | 24 | Kovalčík Jan |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Pod Břízkami Rybitví | 4 | : | 14 | Osvěžovna Chrudim | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Bureš Michal | 11 | : | 31 | Srholec František |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Palmička Přelouč B | 12 | : | 6 | RVHP Ronov nad Doubravou | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 27 | : | 15 | Petržílka Bořek |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | Základna Luže | 11 | : | 7 | Centrála Kameničky B | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 24 | : | 19 | Hloušek Zdeněk |
|
| 11. | Pá | 8.12.2023 | DC Hostovice | 3 | : | 15 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Kučerová Eva | 16 | : | 31 | Krupka Jan |
|
| 9. | Pá | 15.12.2023 | Základna Luže | 4 | : | 14 | TOP GUN Holice | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 15 | : | 30 | Kovalčík Jan |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Ohnivá Šipka Chrudim | 14 | : | 4 | Asgard's Labiště Pardubice B | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Žáková Kateřina | 30 | : | 9 | Holeček Lubomír |
Zadal: | Pešek Jan | 19.12.2023 15:38 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | 10 | : | 8 | Základna Luže | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Vašíček Bohuslav | 25 | : | 19 | Macák Jan |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Pod Břízkami Rybitví | 4 | : | 14 | Ohnivá Šipka Chrudim | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 11 | : | 32 | Žáková Kateřina |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Centrála Kameničky B | 14 | : | 4 | DC Hostovice | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 28 | : | 13 | Slavíková Olga |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Osvěžovna Chrudim | 10 | : | 9 | TOP GUN Holice | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Srholec František | 23 | : | 24 | Kovalčík Jan |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 14 | : | 4 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 29 | : | 15 | Zita Jiří |
|
| 12. | Ne | 7.1.2024 | Předhradská Letka | 3 | : | 15 | Palmička Přelouč B | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 11 | : | 31 | Richtr Tomáš |
|
| 13. | Út | 9.1.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 7 | : | 11 | Centrála Kameničky B | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 17 | : | 23 | Adámek Dalibor |
|
| 8. | St | 10.1.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | 16 | : | 2 | Pod Břízkami Rybitví | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Vašíček Bohuslav | 33 | : | 10 | Havlík Petr |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | Základna Luže | 11 | : | 7 | Předhradská Letka | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 29 | : | 17 | Vodvárková Martina |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | DC Hostovice | 10 | : | 8 | RVHP Ronov nad Doubravou | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Kučerová Eva | 23 | : | 19 | Jarolímová Michaela |
|
| 13. | Pá | 12.1.2024 | TOP GUN Holice | 6 | : | 12 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 19 | : | 27 | Krupka Jan |
|
| 13. | So | 13.1.2024 | Palmička Přelouč B | 15 | : | 3 | Asgard's Labiště Pardubice B | Přelouč Palma, Přelouč | |
16:00 | Richtr Tomáš | 31 | : | 12 | Heřmanský Jiří |
|
| 13. | Ne | 14.1.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | 11 | : | 7 | Osvěžovna Chrudim | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Pešek Jan | 28 | : | 19 | Hendrych Tomáš |
Zadal: | Pešek Jan | 14.1.2024 19:37 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 16.1.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 5 | : | 13 | RVHP Ronov nad Doubravou | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 14 | : | 29 | Vašíček Bohuslav |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | TOP GUN Holice | 2 | : | 16 | Centrála Kameničky B | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Kovalčík Jan | 11 | : | 33 | Adámek Dalibor |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | DC Hostovice | 5 | : | 13 | Předhradská Letka | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 18 | : | 28 | Vařejčko Ondřej |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Základna Luže | 13 | : | 5 | Asgard's Labiště Pardubice B | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 27 | : | 12 | Heřmanský Jiří |
|
| 14. | Pá | 19.1.2024 | Palmička Přelouč B | 17 | : | 1 | Pod Břízkami Rybitví | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 35 | : | 9 | Chvojková Adéla |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Osvěžovna Chrudim | 8 | : | 10 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Hendrych Tomáš | 17 | : | 23 | Vařejčko Marek |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Pod Břízkami Rybitví | 4 | : | 14 | Základna Luže | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Chvojková Adéla | 15 | : | 29 | Macák Jan |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | 7 | : | 11 | TOP GUN Holice | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Petržílka Bořek | 20 | : | 26 | Kovalčík Jan |
|
| 15. | Pá | 26.1.2024 | Centrála Kameničky B | 4 | : | 14 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | Adámek Dalibor | 16 | : | 30 | Krupka Jan |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | 12 | : | 6 | Palmička Přelouč B | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Pešek Jan | 25 | : | 18 | Richtr Tomáš |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Asgard's Labiště Pardubice B | 5 | : | 13 | DC Hostovice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 17 | : | 30 | Slavíková Olga |
|
| 15. | Ne | 28.1.2024 | Předhradská Letka | 14 | : | 4 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 31 | : | 14 | Zita Jiří |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | TOP GUN Holice | 12 | : | 6 | Předhradská Letka | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vlasák Tomáš | 30 | : | 16 | Vodvárková Martina |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | DC Hostovice | 15 | : | 3 | Pod Břízkami Rybitví | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 33 | : | 10 | Chvojková Adéla |
|
| 16. | Pá | 2.2.2024 | Základna Luže | 6 | : | 12 | Ohnivá Šipka Chrudim | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 21 | : | 28 | Žáková Kateřina |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Osvěžovna Chrudim | 9 | : | 10 | Centrála Kameničky B | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Hendrych Tomáš | 20 | : | 24 | Adámek Dalibor |
|
| 16. | Ne | 4.2.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 10 | : | 8 | RVHP Ronov nad Doubravou | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 23 | : | 21 | Petržílka Bořek |
|
| 16. | Út | 6.2.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 13 | : | 5 | Asgard's Labiště Pardubice B | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 29 | : | 16 | Heřmanský Jiří |
Zadal: | Zita Jiří | 6.2.2024 21:07 | Autorizoval: | Automat | 12.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Pod Břízkami Rybitví | 10 | : | 8 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Havlík Petr | 24 | : | 22 | Zita Jiří |
|
| 17. | Pá | 9.2.2024 | Palmička Přelouč B | 10 | : | 8 | Osvěžovna Chrudim | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 23 | : | 20 | Srholec František |
Zadal: | Richtr Tomáš | 11.2.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | 12 | : | 6 | DC Hostovice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Žáková Kateřina | 26 | : | 15 | Slavíková Olga |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Předhradská Letka | 6 | : | 12 | Střelci Vrbatův Kostelec B | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 14 | : | 26 | Krupka Jan |
|
| 17. | Ne | 11.2.2024 | Asgard's Labiště Pardubice B | 4 | : | 14 | TOP GUN Holice | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 14 | : | 29 | Vlasák Tomáš |
|
| 18. | Út | 13.2.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 10 | : | 8 | Ohnivá Šipka Chrudim | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 24 | : | 20 | Žáková Kateřina |
Zadal: | Zita Jiří | 13.2.2024 21:57 | Autorizoval: | Automat | 19.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 16.2.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | 4 | : | 14 | Centrála Kameničky B | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Vašíček Bohuslav | 12 | : | 28 | Adámek Dalibor |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | TOP GUN Holice | 15 | : | 3 | Pod Břízkami Rybitví | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Řepka Dalibor | 32 | : | 12 | Havlík Petr |
|
| 18. | Pá | 16.2.2024 | Základna Luže | 7 | : | 11 | Palmička Přelouč B | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 19 | : | 24 | Richtr Tomáš |
|
| 18. | So | 17.2.2024 | Centrála Kameničky B | 12 | : | 6 | Předhradská Letka | Kameničky Centrála, Kameničky | |
17:00 | Adámek Dalibor | 27 | : | 15 | Vodvárková Martina |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Osvěžovna Chrudim | 10 | : | 9 | RVHP Ronov nad Doubravou | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Srholec František | 23 | : | 20 | Jarolímová Michaela |
|
| 18. | Ne | 18.2.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 15 | : | 3 | Asgard's Labiště Pardubice B | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 32 | : | 12 | Heřmanský Jiří |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Palmička Přelouč B | 11 | : | 7 | DC Hostovice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 27 | : | 17 | Slavíková Olga |
|
| 19. | Pá | 23.2.2024 | Základna Luže | 13 | : | 5 | Osvěžovna Chrudim | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 26 | : | 19 | Hendrych Tomáš |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | 7 | : | 11 | TOP GUN Holice | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Žáková Kateřina | 20 | : | 27 | Kovalčík Jan |
Zadal: | Kovalčík Jan | 25.2.2024 19:03 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Asgard's Labiště Pardubice B | 2 | : | 16 | Centrála Kameničky B | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 7 | : | 33 | Adámek Dalibor |
|
| 19. | Ne | 25.2.2024 | Předhradská Letka | 6 | : | 12 | RVHP Ronov nad Doubravou | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 16 | : | 27 | Petržílka Bořek |
|
| 20. | Út | 27.2.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 6 | : | 12 | Palmička Přelouč B | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 20 | : | 28 | Richtr Tomáš |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | DC Hostovice | 8 | : | 10 | Základna Luže | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Slavíková Olga | 20 | : | 22 | Macák Jan |
|
| 20. | Pá | 1.3.2024 | Centrála Kameničky B | 0 | : | 18 | Pod Břízkami Rybitví | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 4.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Osvěžovna Chrudim | 14 | : | 4 | Předhradská Letka | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | Srholec František | 29 | : | 11 | Vodvárková Martina |
|
| 20. | Ne | 3.3.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 16 | : | 2 | Ohnivá Šipka Chrudim | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 32 | : | 11 | Žáková Kateřina |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Pod Břízkami Rybitví | 3 | : | 15 | RVHP Ronov nad Doubravou | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | Havlík Petr | 9 | : | 30 | Tschopl Michal |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Základna Luže | 10 | : | 8 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | Macák Jan | 23 | : | 21 | Zita Jiří |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | Palmička Přelouč B | 12 | : | 6 | TOP GUN Holice | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | Richtr Tomáš | 27 | : | 18 | Vlasák Tomáš |
|
| 21. | Pá | 8.3.2024 | DC Hostovice | 8 | : | 10 | Osvěžovna Chrudim | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | Kučerová Eva | 19 | : | 24 | Srholec František |
Zadal: | Kučerová Eva | 9.3.2024 17:49 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | 6 | : | 12 | Centrála Kameničky B | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | Pešek Jan | 20 | : | 26 | Adámek Dalibor |
|
| 21. | Ne | 10.3.2024 | Asgard's Labiště Pardubice B | 7 | : | 11 | Předhradská Letka | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | Heřmanský Jiří | 23 | : | 25 | Tměj Jiří |
|
| 22. | Út | 12.3.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | 11 | : | 7 | DC Hostovice | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | Zita Jiří | 25 | : | 19 | Kučerová Eva |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | 10 | : | 8 | Ohnivá Šipka Chrudim | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | Petržílka Bořek | 25 | : | 22 | Žáková Kateřina |
|
| 22. | Pá | 15.3.2024 | TOP GUN Holice | 10 | : | 8 | Základna Luže | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | Vlasák Tomáš | 25 | : | 22 | Macák Jan |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Osvěžovna Chrudim | | | | Asgard's Labiště Pardubice B | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | 16 | : | 2 | Palmička Přelouč B | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | Krupka Jan | 34 | : | 10 | Richtr Tomáš |
|
| 22. | Ne | 17.3.2024 | Předhradská Letka | 17 | : | 1 | Pod Břízkami Rybitví | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | Vodvárková Martina | 35 | : | 4 | Havlík Petr |
|
| 20. | Pá | 22.3.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | | | | Asgard's Labiště Pardubice B | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Út | 26.3.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | | | | Osvěžovna Chrudim | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Základna Luže | | | | Střelci Vrbatův Kostelec B | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Palmička Přelouč B | | | | Centrála Kameničky B | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | Pod Břízkami Rybitví | | | | Asgard's Labiště Pardubice B | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 29.3.2024 | DC Hostovice | | | | TOP GUN Holice | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 31.3.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | | | | Předhradská Letka | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 5.4.2024 | Pod Břízkami Rybitví | | | | Střelci Vrbatův Kostelec B | Rybitví Pod Břízkami, Rybitví | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | | | | Palmička Přelouč B | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | TOP GUN Holice | | | | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 5.4.2024 | Centrála Kameničky B | | | | Základna Luže | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 7.4.2024 | Osvěžovna Chrudim | | | | Pod Břízkami Rybitví | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 7.4.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | | | | DC Hostovice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 7.4.2024 | Asgard's Labiště Pardubice B | | | | Ohnivá Šipka Chrudim | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | | | | | |
|
| 25. | Út | 9.4.2024 | Rivalové Eden Heřmanův Městec | | | | Střelci Vrbatův Kostelec B | Heřmanův Městec Eden, Heřmanův Městec | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | DC Hostovice | | | | Centrála Kameničky B | Hostovice DC, Pardubice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Základna Luže | | | | RVHP Ronov nad Doubravou | Luže Staročeská U Koukalů, Luže | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | Palmička Přelouč B | | | | Předhradská Letka | Přelouč Palma, Přelouč | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 12.4.2024 | TOP GUN Holice | | | | Osvěžovna Chrudim | Holice Bowling ACS 1893, Holice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 14.4.2024 | Ohnivá Šipka Chrudim | | | | Pod Břízkami Rybitví | Chrudim Za Vodojemem, Chrudim | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | RVHP Ronov nad Doubravou | | | | DC Hostovice | Ronov Kecárna, Ronov nad Doubravou | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 19.4.2024 | Centrála Kameničky B | | | | Rivalové Eden Heřmanův Městec | Kameničky Centrála, Kameničky | |
19:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 21.4.2024 | Osvěžovna Chrudim | | | | Ohnivá Šipka Chrudim | Chrudim Osvěžovna, Chrudim | |
14:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 21.4.2024 | Střelci Vrbatův Kostelec B | | | | TOP GUN Holice | Vrbatův Kostelec U Paulusů, Vrbatův Kostelec | |
16:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 21.4.2024 | Asgard's Labiště Pardubice B | | | | Palmička Přelouč B | Pardubice Na Labišti, Pardubice | |
17:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 21.4.2024 | Předhradská Letka | | | | Základna Luže | Předhradí Panská Zahrada, Předhradí | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 29.10.2023 | Cat Woman Chrudim | 3 | : | 8 | Best Girls Luže | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
11:00 | Makkaiová Šárka | 9 | : | 19 | Pešinová Lucie |
|
| 1. | Ne | 29.10.2023 | Čarodějky Lány | 4 | : | 7 | Holky z Greenu Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
11:00 | Persyová Ivana | 9 | : | 15 | Švarcová Andrea |
|
| 1. | Ne | 29.10.2023 | Mumínci Pardubice | 2 | : | 9 | Světlušky Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
11:00 | Hanovcová Karolína | 5 | : | 20 | Vágnerová Alena |
|
| 2. | Ne | 29.10.2023 | Cat Woman Chrudim | 3 | : | 8 | Čarodějky Lány | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
13:30 | Makkaiová Šárka | 10 | : | 17 | Persyová Ivana |
|
| 2. | Ne | 29.10.2023 | Holky z Greenu Pardubice | 8 | : | 3 | Black Shots Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
13:30 | Švarcová Andrea | 18 | : | 10 | Novotná Iva |
|
| 2. | Ne | 29.10.2023 | Best Girls Luže | 6 | : | 5 | Světlušky Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
13:30 | Pešinová Lucie | 13 | : | 13 | Vágnerová Alena |
|
| 3. | Ne | 29.10.2023 | Čarodějky Lány | 5 | : | 6 | Best Girls Luže | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
16:00 | Persyová Ivana | 12 | : | 15 | Pešinová Lucie |
Zadal: | Persyová Ivana | 30.10.2023 23:13 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 29.10.2023 | Black Shots Pardubice | 9 | : | 2 | Cat Woman Chrudim | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
16:00 | Novotná Iva | 20 | : | 6 | Makkaiová Šárka |
|
| 3. | Ne | 29.10.2023 | Mumínci Pardubice | 1 | : | 10 | Holky z Greenu Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
16:00 | Hanovcová Karolína | 3 | : | 20 | Švarcová Andrea |
|
| 11. | Čt | 16.11.2023 | Světlušky Pardubice | 7 | : | 4 | Holky z Greenu Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
17:00 | Vágnerová Alena | 17 | : | 12 | Švarcová Andrea |
|
| 5. | Čt | 30.11.2023 | Světlušky Pardubice | 6 | : | 5 | Cat Woman Chrudim | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
18:00 | Vágnerová Alena | 14 | : | 13 | Makkaiová Šárka |
|
| 5. | Ne | 3.12.2023 | Mumínci Pardubice | 6 | : | 5 | Čarodějky Lány | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
11:30 | Hanovcová Karolína | 12 | : | 12 | Persyová Ivana |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Cat Woman Chrudim | 6 | : | 5 | Pink Devils Svitavy | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
11:30 | Makkaiová Šárka | 14 | : | 11 | Kopecká Lucie |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Best Girls Luže | 6 | : | 5 | Holky z Greenu Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
11:30 | Pešinová Lucie | 15 | : | 13 | Švarcová Andrea |
|
| 7. | Ne | 3.12.2023 | Světlušky Pardubice | 5 | : | 6 | Black Shots Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
11:30 | Vágnerová Alena | 13 | : | 17 | Novotná Iva |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Čarodějky Lány | 5 | : | 6 | Světlušky Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
14:30 | Persyová Ivana | 14 | : | 15 | Vágnerová Alena |
Zadal: | Persyová Ivana | 18.12.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 3.12.2023 | Black Shots Pardubice | 11 | : | 0 | Mumínci Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
14:30 | Novotná Iva | 22 | : | 3 | Hanovcová Karolína |
|
| 7. | Ne | 3.12.2023 | Holky z Greenu Pardubice | 6 | : | 5 | Cat Woman Chrudim | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
14:30 | Švarcová Andrea | 15 | : | 11 | Makkaiová Šárka |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Pink Devils Svitavy | 1 | : | 10 | Best Girls Luže | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
14:30 | Kopecká Lucie | 6 | : | 21 | Pešinová Lucie |
|
| 4. | Ne | 3.12.2023 | Best Girls Luže | 10 | : | 1 | Pink Devils Svitavy | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
15:00 | Pešinová Lucie | 21 | : | 5 | Kopecká Lucie |
|
| 11. | Ne | 17.12.2023 | Mumínci Pardubice | 3 | : | 8 | Cat Woman Chrudim | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
11:30 | Hanovcová Karolína | 8 | : | 17 | Makkaiová Šárka |
|
| 4. | Ne | 17.12.2023 | Cat Woman Chrudim | 5 | : | 6 | Mumínci Pardubice | Pardubice Bowling Dubina, Pardubice | |
14:00 | Makkaiová Šárka | 12 | : | 16 | Hanovcová Karolína |
|
| 8. | Ne | 7.1.2024 | Pink Devils Svitavy | 6 | : | 5 | Black Shots Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
11:00 | Bednářová Monika Josefína | 13 | : | 13 | Novotná Iva |
|
| 2. | Ne | 7.1.2024 | Pink Devils Svitavy | 6 | : | 5 | Mumínci Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
14:00 | Bednářová Monika Josefína | 17 | : | 12 | Hanovcová Karolína |
|
| 3. | Ne | 7.1.2024 | Světlušky Pardubice | 8 | : | 3 | Pink Devils Svitavy | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
14:00 | Vágnerová Alena | 17 | : | 10 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Čarodějky Lány | 6 | : | 5 | Cat Woman Chrudim | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Persyová Ivana | 16 | : | 13 | Makkaiová Šárka |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Mumínci Pardubice | 5 | : | 6 | Pink Devils Svitavy | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Hanovcová Karolína | 11 | : | 14 | Hruboňová Lenka |
|
| 9. | Ne | 21.1.2024 | Světlušky Pardubice | 6 | : | 5 | Best Girls Luže | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Vágnerová Alena | 13 | : | 15 | Pešinová Lucie |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Best Girls Luže | 8 | : | 3 | Čarodějky Lány | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | Pešinová Lucie | 17 | : | 10 | Persyová Ivana |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Holky z Greenu Pardubice | 9 | : | 2 | Mumínci Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | Švarcová Andrea | 20 | : | 6 | Hanovcová Karolína |
|
| 10. | Ne | 21.1.2024 | Pink Devils Svitavy | 3 | : | 8 | Světlušky Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | Hruboňová Lenka | 11 | : | 17 | Vágnerová Alena |
|
| 4. | Ne | 21.1.2024 | Holky z Greenu Pardubice | 7 | : | 4 | Světlušky Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
15:00 | Švarcová Andrea | 16 | : | 9 | Vágnerová Alena |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Čarodějky Lány | 5 | : | 6 | Pink Devils Svitavy | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
15:00 | Persyová Ivana | 13 | : | 14 | Hruboňová Lenka |
|
| 14. | Ne | 21.1.2024 | Cat Woman Chrudim | 5 | : | 6 | Holky z Greenu Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
15:00 | Makkaiová Šárka | 12 | : | 13 | Švarcová Andrea |
|
| 4. | Ne | 11.2.2024 | Čarodějky Lány | 1 | : | 10 | Black Shots Pardubice | Lány U Endrychů, Chrudim | |
11:00 | Persyová Ivana | 5 | : | 21 | Novotná Iva |
|
| 11. | Ne | 11.2.2024 | Black Shots Pardubice | 8 | : | 3 | Čarodějky Lány | Lány U Endrychů, Chrudim | |
13:30 | Novotná Iva | 18 | : | 9 | Persyová Ivana |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | Čarodějky Lány | 5 | : | 6 | Mumínci Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Persyová Ivana | 13 | : | 13 | Hanovcová Karolína |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | Cat Woman Chrudim | 5 | : | 6 | Světlušky Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Makkaiová Šárka | 13 | : | 14 | Vágnerová Alena |
|
| 12. | Ne | 25.2.2024 | Holky z Greenu Pardubice | 7 | : | 4 | Pink Devils Svitavy | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | Švarcová Andrea | 14 | : | 12 | Bednářová Monika Josefína |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Pink Devils Svitavy | 6 | : | 5 | Cat Woman Chrudim | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | Bednářová Monika Josefína | 14 | : | 13 | Makkaiová Šárka |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Světlušky Pardubice | 9 | : | 2 | Čarodějky Lány | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | Vágnerová Alena | 19 | : | 8 | Persyová Ivana |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Mumínci Pardubice | 2 | : | 9 | Black Shots Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | Hanovcová Karolína | 6 | : | 19 | Novotná Iva |
|
| 10. | Ne | 25.2.2024 | Cat Woman Chrudim | 2 | : | 9 | Black Shots Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
15:00 | Makkaiová Šárka | 8 | : | 20 | Novotná Iva |
|
| 7. | Ne | 17.3.2024 | Mumínci Pardubice | 1 | : | 10 | Best Girls Luže | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
11:00 | Hanovcová Karolína | 4 | : | 20 | Pešinová Lucie |
|
| 14. | Ne | 17.3.2024 | Best Girls Luže | 11 | : | 0 | Mumínci Pardubice | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
15:00 | Pešinová Lucie | 22 | : | 4 | Hanovcová Karolína |
|
| 7. | So | 23.3.2024 | Pink Devils Svitavy | 0 | : | 11 | Čarodějky Lány | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
12:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 8. | So | 23.3.2024 | Holky z Greenu Pardubice | 0 | : | 11 | Čarodějky Lány | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
15:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 5. | So | 23.3.2024 | Pink Devils Svitavy | | | | Holky z Greenu Pardubice | Svitavy Sport Bar, Svitavy | |
18:00 | | | | | |
|
| 12. | Ne | 31.3.2024 | Best Girls Luže | | | | Black Shots Pardubice | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
10:00 | | | | | |
|
| 1. | Ne | 31.3.2024 | Black Shots Pardubice | 0 | : | 11 | Pink Devils Svitavy | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
11:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 1.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 31.3.2024 | Black Shots Pardubice | | | | Best Girls Luže | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
11:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 31.3.2024 | Best Girls Luže | 0 | : | 11 | Cat Woman Chrudim | Luže Zlatá Hvězda, Luže | |
11:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 13. | Ne | 31.3.2024 | Holky z Greenu Pardubice | | | | Best Girls Luže | Chrudim Cleopatra, Chrudim | |
12:30 | | | | | |
|
| 14. | Ne | 7.4.2024 | Black Shots Pardubice | | | | Světlušky Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
12:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 7.4.2024 | Světlušky Pardubice | 0 | : | 11 | Mumínci Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | | 0 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 10.1.2024 02:00 |
|
| 9. | Ne | 7.4.2024 | Black Shots Pardubice | | | | Holky z Greenu Pardubice | Pardubice Darts PUB Green, Pardubice | |
15:00 | | | | | |
|