|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Miagi Mohelnice | 6 | : | 12 | Camel Atláč Přerov | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 16 | : | 26 | Pánek Roman |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Jedlička Prostějov | 4 | : | 14 | Olomoučtí orli | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Julinek Radek | 15 | : | 29 | Satora David |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Machine Šumperk | 8 | : | 10 | Žabaři Olomouc | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 24 | : | 23 | Klimša Roman |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Panteři Hranice | 10 | : | 9 | Pomatenci Hranice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Jakel Tomáš | 24 | : | 22 | Vavřík Ondřej |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Barracudy Olomouc | 9 | : | 10 | Dobří bobři Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 20 | : | 24 | Janků Jiří |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Sharks Olomouc | 12 | : | 6 | SemSex Přerov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 26 | : | 13 | Šťastný Karel |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Miagi Mohelnice | 8 | : | 10 | Jedlička Prostějov | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Kluka Svatopluk | 20 | : | 27 | Malíšek Jiří |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | SemSex Přerov | 14 | : | 4 | Darts Prostějov | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 29 | : | 14 | Vidmuch Dušan |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Dobří bobři Olomouc | 13 | : | 5 | Sharks Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 26 | : | 16 | Novotný Martin |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Pomatenci Hranice | 10 | : | 8 | Barracudy Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 22 | : | 20 | Špunda Michal |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Žabaři Olomouc | 8 | : | 10 | Panteři Hranice | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 21 | : | 23 | Jakel Tomáš |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Olomoučtí orli | 4 | : | 14 | Machine Šumperk | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 11 | : | 31 | Markovský Daniel |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Jedlička Prostějov | 9 | : | 10 | Camel Atláč Přerov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Malíšek Jiří | 25 | : | 25 | Pánek Roman |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Machine Šumperk | 13 | : | 5 | Miagi Mohelnice | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 29 | : | 12 | Kluka Svatopluk |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Panteři Hranice | 13 | : | 5 | Olomoučtí orli | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Heger Jakub | 28 | : | 17 | Satora David |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Barracudy Olomouc | 14 | : | 4 | Žabaři Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 31 | : | 14 | Klimša Roman |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Sharks Olomouc | 10 | : | 9 | Pomatenci Hranice | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 25 | : | 23 | Vavřík Ondřej |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Darts Prostějov | 4 | : | 14 | Dobří bobři Olomouc | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Vidmuch Dušan | 14 | : | 29 | Janků Jiří |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Miagi Mohelnice | 6 | : | 12 | Panteři Hranice | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 15 | : | 28 | Jakel Tomáš |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Jedlička Prostějov | 8 | : | 10 | Machine Šumperk | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Julinek Radek | 19 | : | 25 | Markovský Daniel |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Pomatenci Hranice | 11 | : | 7 | Darts Prostějov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 27 | : | 20 | Vidmuch Dušan |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Žabaři Olomouc | 5 | : | 13 | Sharks Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 15 | : | 28 | Novotný Martin |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Olomoučtí orli | 9 | : | 10 | Barracudy Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 22 | : | 24 | Špunda Michal |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Camel Atláč Přerov | 12 | : | 6 | SemSex Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 27 | : | 16 | Šťastný Karel |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Machine Šumperk | 13 | : | 5 | Camel Atláč Přerov | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 27 | : | 14 | Pánek Roman |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Panteři Hranice | 14 | : | 4 | Jedlička Prostějov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Jakel Tomáš | 29 | : | 12 | Julinek Radek |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Barracudy Olomouc | 14 | : | 4 | Miagi Mohelnice | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 30 | : | 12 | Kluka Svatopluk |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Sharks Olomouc | 13 | : | 5 | Olomoučtí orli | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 30 | : | 17 | Chytil Ctibor |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Darts Prostějov | 7 | : | 11 | Žabaři Olomouc | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Vidmuch Dušan | 18 | : | 23 | Klimša Roman |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | SemSex Přerov | 8 | : | 10 | Dobří bobři Olomouc | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 18 | : | 24 | Janků Jiří |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Miagi Mohelnice | 7 | : | 11 | Sharks Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 15 | : | 26 | Turoň Jaroslav |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Jedlička Prostějov | 11 | : | 7 | Barracudy Olomouc | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Malíšek Jiří | 24 | : | 20 | Špunda Michal |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Machine Šumperk | 10 | : | 8 | Panteři Hranice | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 23 | : | 21 | Heger Jakub |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Pomatenci Hranice | 10 | : | 9 | SemSex Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 23 | : | 21 | Šťastný Karel |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Olomoučtí orli | 10 | : | 8 | Darts Prostějov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 22 | : | 20 | Vidmuch Dušan |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Camel Atláč Přerov | 9 | : | 10 | Dobří bobři Olomouc | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 25 | : | 24 | Janků Jiří |
|
| 7. | Čt | 16.11.2023 | Barracudy Olomouc | 10 | : | 8 | Machine Šumperk | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 24 | : | 20 | Markovský Daniel |
|
| 7. | Čt | 16.11.2023 | SemSex Přerov | 6 | : | 12 | Žabaři Olomouc | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 17 | : | 26 | Klimša Roman |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Panteři Hranice | 10 | : | 8 | Camel Atláč Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Jakel Tomáš | 25 | : | 20 | Pánek Roman |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Sharks Olomouc | 15 | : | 3 | Jedlička Prostějov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 31 | : | 13 | Nakládal Jiří |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Dobří bobři Olomouc | 14 | : | 4 | Pomatenci Hranice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 32 | : | 16 | Vavřík Ondřej |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Jedlička Prostějov | 14 | : | 4 | Darts Prostějov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Malíšek Jiří | 31 | : | 12 | Vidmuch Dušan |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Machine Šumperk | 12 | : | 6 | Sharks Olomouc | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 27 | : | 14 | Turoň Jaroslav |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Panteři Hranice | 11 | : | 7 | Barracudy Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Heger Jakub | 24 | : | 18 | Špunda Michal |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Žabaři Olomouc | 10 | : | 9 | Dobří bobři Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 22 | : | 21 | Janků Jiří |
|
| 8. | Pá | 24.11.2023 | Olomoučtí orli | 13 | : | 5 | SemSex Přerov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 29 | : | 16 | Bubeník Miroslav |
|
| 9. | Pá | 1.12.2023 | Barracudy Olomouc | 5 | : | 13 | Camel Atláč Přerov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 17 | : | 29 | Pánek Roman |
|
| 9. | Pá | 1.12.2023 | Sharks Olomouc | 8 | : | 10 | Panteři Hranice | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 22 | : | 24 | Jakel Tomáš |
|
| 9. | Pá | 1.12.2023 | Machine Šumperk | 16 | : | 2 | Darts Prostějov | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 33 | : | 7 | Dvořák Petr |
|
| 9. | Pá | 1.12.2023 | SemSex Přerov | 13 | : | 5 | Miagi Mohelnice | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 28 | : | 18 | Kuba Ondřej |
|
| 9. | Pá | 1.12.2023 | Pomatenci Hranice | 11 | : | 7 | Žabaři Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 26 | : | 20 | Klimša Roman |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Miagi Mohelnice | 2 | : | 16 | Dobří bobři Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 9 | : | 33 | Janků Jiří |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Jedlička Prostějov | 13 | : | 5 | SemSex Přerov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Julinek Radek | 29 | : | 17 | Šťastný Karel |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Panteři Hranice | 13 | : | 5 | Darts Prostějov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Jakel Tomáš | 27 | : | 15 | Vidmuch Dušan |
Zadal: | Jakel Tomáš | 9.12.2023 08:06 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Barracudy Olomouc | 12 | : | 6 | Sharks Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 24 | : | 17 | Turoň Jaroslav |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Olomoučtí orli | 7 | : | 11 | Pomatenci Hranice | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 19 | : | 26 | Bačík Radek |
Zadal: | Beníček Jakub | 8.12.2023 21:36 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 8.12.2023 | Camel Atláč Přerov | 9 | : | 10 | Žabaři Olomouc | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 23 | : | 23 | Klimša Roman |
|
| 9. | Pá | 15.12.2023 | Dobří bobři Olomouc | 10 | : | 9 | Olomoučtí orli | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 22 | : | 20 | Satora David |
|
| 11. | Pá | 5.1.2024 | Sharks Olomouc | 9 | : | 10 | Camel Atláč Přerov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 23 | : | 22 | Pánek Roman |
|
| 11. | Pá | 5.1.2024 | Darts Prostějov | 6 | : | 12 | Barracudy Olomouc | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Vidmuch Dušan | 21 | : | 24 | Špunda Michal |
|
| 11. | Pá | 5.1.2024 | SemSex Přerov | 4 | : | 14 | Machine Šumperk | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 12 | : | 30 | Markovský Daniel |
|
| 11. | Pá | 5.1.2024 | Dobří bobři Olomouc | 12 | : | 6 | Jedlička Prostějov | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 28 | : | 18 | Malíšek Jiří |
|
| 11. | Pá | 5.1.2024 | Pomatenci Hranice | 13 | : | 5 | Miagi Mohelnice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 27 | : | 13 | Kuba Ondřej |
|
| 11. | Pá | 5.1.2024 | Žabaři Olomouc | 10 | : | 8 | Olomoučtí orli | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 23 | : | 21 | Satora David |
Zadal: | Klimša Roman | 5.1.2024 21:49 | Autorizoval: | Automat | 11.1.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Miagi Mohelnice | 10 | : | 8 | Žabaři Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 24 | : | 20 | Klimša Roman |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Jedlička Prostějov | 11 | : | 7 | Pomatenci Hranice | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Nakládal Jiří | 24 | : | 19 | Vavřík Ondřej |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Machine Šumperk | 7 | : | 11 | Dobří bobři Olomouc | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 20 | : | 27 | Janků Jiří |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Panteři Hranice | 15 | : | 3 | SemSex Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Jakel Tomáš | 32 | : | 13 | Šťastný Karel |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Sharks Olomouc | 11 | : | 7 | Darts Prostějov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 24 | : | 17 | Dvořák Petr |
|
| 12. | Pá | 12.1.2024 | Camel Atláč Přerov | 7 | : | 11 | Olomoučtí orli | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 18 | : | 25 | Satora David |
|
| 7. | Pá | 19.1.2024 | Darts Prostějov | 10 | : | 8 | Miagi Mohelnice | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Vidmuch Dušan | 25 | : | 22 | Gruss Radovan |
|
| 8. | Pá | 19.1.2024 | Camel Atláč Přerov | 10 | : | 9 | Pomatenci Hranice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 23 | : | 21 | Vavřík Ondřej |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | Darts Prostějov | 9 | : | 10 | Camel Atláč Přerov | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Dvořák Petr | 20 | : | 23 | Pánek Roman |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | SemSex Přerov | 4 | : | 14 | Barracudy Olomouc | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 12 | : | 29 | Svoboda Jakub |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | Dobří bobři Olomouc | 12 | : | 6 | Panteři Hranice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 28 | : | 17 | Jakel Tomáš |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | Žabaři Olomouc | 14 | : | 4 | Jedlička Prostějov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 28 | : | 12 | Nakládal Jiří |
|
| 13. | Pá | 26.1.2024 | Olomoučtí orli | 11 | : | 7 | Miagi Mohelnice | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Chytil Ctibor | 27 | : | 16 | Kluka Svatopluk |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Camel Atláč Přerov | 7 | : | 11 | Miagi Mohelnice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 17 | : | 27 | Gruss Radovan |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Olomoučtí orli | 7 | : | 11 | Jedlička Prostějov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 20 | : | 25 | Nakládal Jiří |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Žabaři Olomouc | 6 | : | 12 | Machine Šumperk | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 18 | : | 29 | Markovský Daniel |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Pomatenci Hranice | 13 | : | 5 | Panteři Hranice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 29 | : | 16 | Jakel Tomáš |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | Dobří bobři Olomouc | 11 | : | 7 | Barracudy Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 23 | : | 18 | Špunda Michal |
|
| 14. | Pá | 2.2.2024 | SemSex Přerov | 5 | : | 13 | Sharks Olomouc | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 14 | : | 29 | Novotný Martin |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Jedlička Prostějov | 11 | : | 7 | Miagi Mohelnice | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Malíšek Jiří | 26 | : | 20 | Gruss Radovan |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Darts Prostějov | 5 | : | 13 | SemSex Přerov | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Dvořák Petr | 19 | : | 29 | Šťastný Karel |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Sharks Olomouc | 6 | : | 12 | Dobří bobři Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 16 | : | 25 | Janků Jiří |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Barracudy Olomouc | 7 | : | 11 | Pomatenci Hranice | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 23 | : | 25 | Vavřík Ondřej |
|
| 15. | Pá | 9.2.2024 | Machine Šumperk | 14 | : | 4 | Olomoučtí orli | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 29 | : | 13 | Satora David |
|
| 13. | Pá | 16.2.2024 | Pomatenci Hranice | 7 | : | 11 | Machine Šumperk | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Vavřík Ondřej | 17 | : | 26 | Markovský Daniel |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Camel Atláč Přerov | 4 | : | 14 | Jedlička Prostějov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 13 | : | 32 | Nakládal Jiří |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Miagi Mohelnice | 4 | : | 14 | Machine Šumperk | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 14 | : | 28 | Markovský Daniel |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Olomoučtí orli | 14 | : | 4 | Panteři Hranice | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 30 | : | 10 | Jakel Tomáš |
|
| 16. | Pá | 23.2.2024 | Žabaři Olomouc | 3 | : | 15 | Barracudy Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 12 | : | 32 | Špunda Michal |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | Panteři Hranice | 0 | : | 18 | Miagi Mohelnice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | Machine Šumperk | 12 | : | 6 | Jedlička Prostějov | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | Markovský Daniel | 24 | : | 15 | Nakládal Jiří |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | Darts Prostějov | 2 | : | 16 | Pomatenci Hranice | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Dvořák Petr | 10 | : | 33 | Vavřík Ondřej |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | Sharks Olomouc | 13 | : | 5 | Žabaři Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 27 | : | 15 | Klimša Roman |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | Barracudy Olomouc | 11 | : | 7 | Olomoučtí orli | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 26 | : | 17 | Satora David |
|
| 17. | Pá | 1.3.2024 | SemSex Přerov | 10 | : | 8 | Camel Atláč Přerov | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 23 | : | 21 | Pánek Roman |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Camel Atláč Přerov | 8 | : | 10 | Machine Šumperk | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Pánek Roman | 18 | : | 24 | Markovský Daniel |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Jedlička Prostějov | 10 | : | 9 | Panteři Hranice | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Nakládal Jiří | 23 | : | 20 | Jakel Tomáš |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Miagi Mohelnice | 3 | : | 15 | Barracudy Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Gruss Radovan | 11 | : | 32 | Špunda Michal |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Olomoučtí orli | 8 | : | 10 | Sharks Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Satora David | 21 | : | 23 | Novotný Martin |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Žabaři Olomouc | 14 | : | 4 | Darts Prostějov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Klimša Roman | 31 | : | 15 | Vidmuch Dušan |
|
| 18. | Pá | 8.3.2024 | Dobří bobři Olomouc | 9 | : | 10 | SemSex Přerov | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 25 | : | 22 | Šťastný Karel |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Sharks Olomouc | 9 | : | 10 | Miagi Mohelnice | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | Novotný Martin | 23 | : | 24 | Kuba Ondřej |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Barracudy Olomouc | 13 | : | 5 | Jedlička Prostějov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | Špunda Michal | 30 | : | 12 | Nakládal Jiří |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Panteři Hranice | 5 | : | 13 | Machine Šumperk | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Heger Jakub | 18 | : | 28 | Markovský Daniel |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | SemSex Přerov | 6 | : | 12 | Pomatenci Hranice | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | Šťastný Karel | 19 | : | 28 | Vavřík Ondřej |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Darts Prostějov | 4 | : | 14 | Olomoučtí orli | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | Vidmuch Dušan | 11 | : | 31 | Satora David |
|
| 19. | Pá | 15.3.2024 | Dobří bobři Olomouc | 13 | : | 5 | Camel Atláč Přerov | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Janků Jiří | 29 | : | 18 | Pánek Roman |
|
| 15. | Pá | 22.3.2024 | Panteři Hranice | 10 | : | 8 | Žabaři Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | Jakel Tomáš | 22 | : | 21 | Klimša Roman |
|
| 20. | Pá | 29.3.2024 | Camel Atláč Přerov | | | | Panteři Hranice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 29.3.2024 | Machine Šumperk | | | | Barracudy Olomouc | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 29.3.2024 | Jedlička Prostějov | | | | Sharks Olomouc | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 29.3.2024 | Miagi Mohelnice | | | | Darts Prostějov | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 29.3.2024 | Žabaři Olomouc | | | | SemSex Přerov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 29.3.2024 | Pomatenci Hranice | | | | Dobří bobři Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Darts Prostějov | | | | Jedlička Prostějov | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Sharks Olomouc | | | | Machine Šumperk | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Barracudy Olomouc | | | | Panteři Hranice | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Dobří bobři Olomouc | | | | Žabaři Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | SemSex Přerov | | | | Olomoučtí orli | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 5.4.2024 | Pomatenci Hranice | | | | Camel Atláč Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Camel Atláč Přerov | | | | Barracudy Olomouc | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Panteři Hranice | | | | Sharks Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Machine Šumperk | | | | Darts Prostějov | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Miagi Mohelnice | | | | SemSex Přerov | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Olomoučtí orli | | | | Dobří bobři Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 12.4.2024 | Žabaři Olomouc | | | | Pomatenci Hranice | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 19.4.2024 | Pomatenci Hranice | | | | Sharks Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 19.4.2024 | Dobří bobři Olomouc | | | | Darts Prostějov | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 26.4.2024 | Dobří bobři Olomouc | | | | Miagi Mohelnice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 26.4.2024 | SemSex Přerov | | | | Jedlička Prostějov | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 26.4.2024 | Darts Prostějov | | | | Panteři Hranice | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 26.4.2024 | Sharks Olomouc | | | | Barracudy Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 26.4.2024 | Pomatenci Hranice | | | | Olomoučtí orli | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Pá | 26.4.2024 | Žabaři Olomouc | | | | Camel Atláč Přerov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Camel Atláč Přerov | | | | Sharks Olomouc | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Barracudy Olomouc | | | | Darts Prostějov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Machine Šumperk | | | | SemSex Přerov | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Jedlička Prostějov | | | | Dobří bobři Olomouc | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Miagi Mohelnice | | | | Pomatenci Hranice | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Olomoučtí orli | | | | Žabaři Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 10.5.2024 | Žabaři Olomouc | | | | Miagi Mohelnice | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 10.5.2024 | Pomatenci Hranice | | | | Jedlička Prostějov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 10.5.2024 | Dobří bobři Olomouc | | | | Machine Šumperk | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 10.5.2024 | SemSex Přerov | | | | Panteři Hranice | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 10.5.2024 | Darts Prostějov | | | | Sharks Olomouc | Pivnice Omega, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Pá | 10.5.2024 | Olomoučtí orli | | | | Camel Atláč Přerov | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 17.5.2024 | Camel Atláč Přerov | | | | Darts Prostějov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 17.5.2024 | Barracudy Olomouc | | | | SemSex Přerov | Pivnice u Janka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 17.5.2024 | Panteři Hranice | | | | Dobří bobři Olomouc | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 17.5.2024 | Machine Šumperk | | | | Pomatenci Hranice | Na Rybníčku Bohutín, Bohutín | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 17.5.2024 | Jedlička Prostějov | | | | Žabaři Olomouc | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Pá | 17.5.2024 | Miagi Mohelnice | | | | Olomoučtí orli | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | U Mě dobrý Česká Ves B | 8 | : | 10 | Fenix Stará Červená Voda | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Palík Vladimír | 21 | : | 25 | Frencl Martin |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 11 | : | 7 | Big Crash Velká Kraš | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Kuběna Lubomír | 25 | : | 19 | Janošťák Jaroslav ml. |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Syslíci Velká Kraš | 6 | : | 12 | TJ Zlaté Hory MJTJ | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Šturma Rostislav | 19 | : | 25 | Lukáč Kamil |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Křemílci Mikulovice | 8 | : | 10 | U Mě dobrý Česká Ves | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Vala Dominik | 21 | : | 22 | Šoltys Zdeněk |
Zadal: | Šoltys Zdeněk | 6.10.2023 12:52 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | U Mě dobrý Česká Ves B | 15 | : | 3 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Palík Vladimír | 33 | : | 10 | Brož Marcel |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 7 | : | 11 | Křemílci Mikulovice | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Lukáč Kamil | 17 | : | 25 | Hradil Michal |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Nealko Černá Voda | 9 | : | 10 | Syslíci Velká Kraš | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | Juřík Martin | 22 | : | 24 | Kuběna Jaroslav |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Big Crash Velká Kraš | 5 | : | 13 | Dravci Supíkovice | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Kuběnová Marcela | 16 | : | 29 | Malaník Marek |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Fenix Stará Červená Voda | 10 | : | 8 | U Mě dobrý Česká Ves | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 24 | : | 20 | Šoltys Zdeněk |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 8 | : | 10 | Fenix Stará Červená Voda | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Brož Marcel | 20 | : | 24 | Frencl Martin |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Dravci Supíkovice | 11 | : | 7 | U Mě dobrý Česká Ves B | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | Malaník Marek | 25 | : | 15 | Palík Vladimír |
Zadal: | Malaník Marek | 6.10.2023 20:22 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Křemílci Mikulovice | 10 | : | 8 | Nealko Černá Voda | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Hradil Michal | 23 | : | 21 | Juřík Martin |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | U Mě dobrý Česká Ves | 15 | : | 3 | TJ Zlaté Hory MJTJ | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 32 | : | 10 | Kalaš Miroslav |
Zadal: | Šoltys Zdeněk | 6.10.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 5 | : | 13 | Dravci Supíkovice | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Kuběnová Pavla | 13 | : | 28 | Malaník Marek |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Nealko Černá Voda | 6 | : | 12 | U Mě dobrý Česká Ves | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | Nečesal Lukáš | 17 | : | 28 | Šoltys Zdeněk |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Big Crash Velká Kraš | 12 | : | 6 | Syslíci Velká Kraš | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Janošťák Jaroslav ml. | 26 | : | 17 | Kuběna Jaroslav |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Fenix Stará Červená Voda | 11 | : | 7 | TJ Zlaté Hory MJTJ | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 28 | : | 20 | Lukáč Kamil |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Dravci Supíkovice | 13 | : | 5 | Fenix Stará Červená Voda | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | Malaník Marek | 30 | : | 16 | Frencl Martin |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Syslíci Velká Kraš | 11 | : | 7 | U Mě dobrý Česká Ves B | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Kuběna Jaroslav | 24 | : | 18 | Šesták Libor |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Křemílci Mikulovice | 10 | : | 8 | Big Crash Velká Kraš | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Vala Dominik | 22 | : | 21 | Kuběnová Marcela |
Zadal: | Hradil Michal | 29.10.2023 20:32 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 10 | : | 8 | Nealko Černá Voda | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Pluhařík Marcel | 22 | : | 21 | Juřík Jaroslav |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | U Mě dobrý Česká Ves B | 11 | : | 7 | Křemílci Mikulovice | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Palík Vladimír | 25 | : | 21 | Hradil Michal |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 11 | : | 7 | Syslíci Velká Kraš | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Kuběnová Pavla | 25 | : | 19 | Kuběna Jaroslav |
Zadal: | Kuběnová Pavla | 10.11.2023 23:15 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Big Crash Velká Kraš | 3 | : | 15 | U Mě dobrý Česká Ves | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Janošťák Jaroslav ml. | 12 | : | 30 | Šoltys Zdeněk |
Zadal: | Šoltys Zdeněk | 10.11.2023 22:22 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Fenix Stará Červená Voda | 7 | : | 11 | Nealko Černá Voda | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 20 | : | 25 | Juřík Jaroslav |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Syslíci Velká Kraš | 6 | : | 12 | Dravci Supíkovice | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Kuběna Jaroslav | 15 | : | 25 | Malaník Marek |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Křemílci Mikulovice | 12 | : | 6 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Hradil Michal | 28 | : | 16 | Kuběna Lubomír |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | U Mě dobrý Česká Ves | 10 | : | 8 | U Mě dobrý Česká Ves B | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 23 | : | 20 | Palík Vladimír |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 6 | : | 12 | Big Crash Velká Kraš | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Obšil Roman | 17 | : | 26 | Janošťák Jaroslav ml. |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | U Mě dobrý Česká Ves B | 6 | : | 12 | TJ Zlaté Hory MJTJ | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Palík Vladimír | 15 | : | 27 | Lukáč Kamil |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 3 | : | 15 | U Mě dobrý Česká Ves | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Kuběnová Pavla | 11 | : | 32 | Šoltys Zdeněk |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Dravci Supíkovice | 15 | : | 3 | Křemílci Mikulovice | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | Malaník Marek | 32 | : | 11 | Vala Dominik |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Big Crash Velká Kraš | 10 | : | 9 | Nealko Černá Voda | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Janošťák Jaroslav ml. | 22 | : | 21 | Hrabalíková Martina |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Syslíci Velká Kraš | 11 | : | 7 | Fenix Stará Červená Voda | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Kuběna Jaroslav | 26 | : | 20 | Frencl Martin |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 15 | : | 3 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Pluhařík Marcel | 31 | : | 11 | Kuběnová Pavla |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Nealko Černá Voda | 8 | : | 10 | U Mě dobrý Česká Ves B | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | Nečesal Lukáš | 20 | : | 23 | Palík Vladimír |
|
| 9. | Pá | 5.1.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | 10 | : | 8 | Dravci Supíkovice | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 23 | : | 20 | Malaník Marek |
Zadal: | Šoltys Zdeněk | 5.1.2024 20:48 | Autorizoval: | Automat | 11.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 10 | : | 8 | Nealko Černá Voda | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Kuběnová Pavla | 23 | : | 18 | Nečesal Lukáš |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Dravci Supíkovice | 13 | : | 5 | TJ Zlaté Hory MJTJ | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | Malaník Marek | 26 | : | 12 | Lukáč Kamil |
Zadal: | Malaník Marek | 12.1.2024 22:01 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Syslíci Velká Kraš | 14 | : | 4 | Křemílci Mikulovice | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Kuběna Jaroslav | 31 | : | 14 | Hradil Michal |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Fenix Stará Červená Voda | 7 | : | 11 | Big Crash Velká Kraš | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 20 | : | 25 | Janošťák Jaroslav ml. |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Křemílci Mikulovice | 9 | : | 10 | Fenix Stará Červená Voda | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Hradil Michal | 23 | : | 23 | Frencl Martin |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | 12 | : | 6 | Syslíci Velká Kraš | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 26 | : | 18 | Ondrušík Jaroslav |
Zadal: | Šoltys Zdeněk | 27.1.2024 10:03 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Nealko Černá Voda | 7 | : | 11 | Dravci Supíkovice | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | Juřík Martin | 17 | : | 25 | Malaník Marek |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Big Crash Velká Kraš | 10 | : | 8 | U Mě dobrý Česká Ves B | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Janošťák Jaroslav ml. | 23 | : | 21 | Palík Vladimír |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Fenix Stará Červená Voda | 8 | : | 10 | U Mě dobrý Česká Ves B | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 21 | : | 25 | Palík Vladimír |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | 12 | : | 6 | Křemílci Mikulovice | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 27 | : | 15 | Hradil Michal |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | 7 | : | 11 | U Mě dobrý Česká Ves B | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | Kuběnová Pavla | 19 | : | 25 | Palík Vladimír |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Křemílci Mikulovice | 10 | : | 9 | TJ Zlaté Hory MJTJ | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Hradil Michal | 21 | : | 23 | Lukáč Kamil |
Zadal: | Hradil Michal | 9.2.2024 22:23 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Syslíci Velká Kraš | 8 | : | 10 | Nealko Černá Voda | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Ondrušík Jaroslav | 20 | : | 23 | Juřík Jaroslav |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Dravci Supíkovice | 13 | : | 5 | Big Crash Velká Kraš | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | Malaník Marek | 27 | : | 13 | Kuběnová Marcela |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | 14 | : | 4 | Fenix Stará Červená Voda | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 29 | : | 13 | Frencl Martin |
|
| 12. | Pá | 16.2.2024 | Big Crash Velká Kraš | 10 | : | 8 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Janošťák Jaroslav ml. | 23 | : | 19 | Kuběnová Pavla |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | Fenix Stará Červená Voda | 6 | : | 12 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 16 | : | 26 | Kuběna Lubomír |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | U Mě dobrý Česká Ves B | 3 | : | 15 | Dravci Supíkovice | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Palík Vladimír | 12 | : | 31 | Malaník Marek |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | Nealko Černá Voda | 0 | : | 18 | Křemílci Mikulovice | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 27.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 3 | : | 15 | U Mě dobrý Česká Ves | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Pluhařík Marcel | 13 | : | 32 | Šoltys Zdeněk |
Zadal: | Šoltys Zdeněk | 23.2.2024 20:52 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Dravci Supíkovice | 14 | : | 4 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | Malaník Marek | 29 | : | 13 | Kuběna Lubomír |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | 14 | : | 4 | Nealko Černá Voda | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 30 | : | 12 | Minarčík David |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Syslíci Velká Kraš | 8 | : | 10 | Big Crash Velká Kraš | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Ondrušík Jaroslav | 20 | : | 24 | Janošťák Jaroslav ml. |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 12 | : | 6 | Fenix Stará Červená Voda | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Pluhařík Marcel | 28 | : | 15 | Frencl Martin |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Fenix Stará Červená Voda | 6 | : | 12 | Dravci Supíkovice | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | Frencl Martin | 12 | : | 26 | Malaník Marek |
Zadal: | Malaník Marek | 8.3.2024 22:39 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | U Mě dobrý Česká Ves B | 12 | : | 6 | Syslíci Velká Kraš | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Palík Vladimír | 26 | : | 18 | Kuběna Jaroslav |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Big Crash Velká Kraš | 10 | : | 8 | Křemílci Mikulovice | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Janošťák Jaroslav ml. | 21 | : | 19 | Hradil Michal |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Křemílci Mikulovice | 11 | : | 7 | U Mě dobrý Česká Ves B | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | Hradil Michal | 24 | : | 21 | Šesták Libor |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Syslíci Velká Kraš | 8 | : | 10 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | Kuběna Jaroslav | 19 | : | 25 | Kuběna Lubomír |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | 13 | : | 5 | Big Crash Velká Kraš | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | Šoltys Zdeněk | 28 | : | 14 | Kuběnová Marcela |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Nealko Černá Voda | 11 | : | 7 | Fenix Stará Červená Voda | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | Juřík Jaroslav | 24 | : | 21 | Frencl Martin |
|
| 12. | Pá | 22.3.2024 | TJ Zlaté Hory MJTJ | 10 | : | 9 | Syslíci Velká Kraš | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | Lukáč Kamil | 25 | : | 23 | Kuběna Jaroslav |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Dravci Supíkovice | | | | Syslíci Velká Kraš | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | | | | Křemílci Mikulovice | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | U Mě dobrý Česká Ves B | | | | U Mě dobrý Česká Ves | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Big Crash Velká Kraš | | | | TJ Zlaté Hory MJTJ | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | TJ Zlaté Hory MJTJ | | | | U Mě dobrý Česká Ves B | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | U Mě dobrý Česká Ves | | | | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Křemílci Mikulovice | | | | Dravci Supíkovice | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Nealko Černá Voda | | | | Big Crash Velká Kraš | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 19.4.2024 | Nealko Černá Voda | | | | TJ Zlaté Hory MJTJ | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Fenix Stará Červená Voda | | | | Syslíci Velká Kraš | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Dravci Supíkovice | | | | U Mě dobrý Česká Ves | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | | | | TJ Zlaté Hory MJTJ | Šipkový klub Baník Kobylka, Žulová | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | U Mě dobrý Česká Ves B | | | | Nealko Černá Voda | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Nealko Černá Voda | | | | Baník Kobylka Kobylá n. Vidnavkou | Penzion U Zlatého Lva, Černá Voda | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | TJ Zlaté Hory MJTJ | | | | Dravci Supíkovice | Stopka Zlaté Hory, Zlaté Hory | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Křemílci Mikulovice | | | | Syslíci Velká Kraš | SportBar U Rudyho, Mikulovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Big Crash Velká Kraš | | | | Fenix Stará Červená Voda | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Fenix Stará Červená Voda | | | | Křemílci Mikulovice | Hospoda Na Rozcestí, Stará Červená Voda | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Syslíci Velká Kraš | | | | U Mě dobrý Česká Ves | Hospůdka U Sysla Velká kraš, Velká Kraš | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Dravci Supíkovice | | | | Nealko Černá Voda | Hostinec U Parku, Supíkovice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | U Mě dobrý Česká Ves B | | | | Big Crash Velká Kraš | Hotel Zlatý Chlum, Česká Ves | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Helios Olomouc | 12 | : | 6 | Klikaři Litovel | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Matiáš Jiří | 27 | : | 16 | Hladinec Jiří |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Bistro Kožušany | 11 | : | 7 | Komáři Komárov | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 23 | : | 19 | Fujdiak Jan |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | O Dírko Maroko Olomouc | 9 | : | 10 | Rebel Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Vymazal Pavel | 26 | : | 26 | Špička Zdeněk |
Zadal: | Spurný Jan | 16.9.2023 00:53 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 15.9.2023 | Sherwood Mrsklesy | 10 | : | 8 | Dobří bobři B Olomouc | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Bič Petr | 24 | : | 23 | Trilč Patrik |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Miagi Kobra Mohelnice | 7 | : | 11 | The Rats Šumperk | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
15:00 | Dvořák Karel | 18 | : | 28 | Novohradský Jaroslav |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Dobří bobři B Olomouc | 11 | : | 7 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Kohoutek Vojtěch | 26 | : | 17 | Boula Miroslav |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Rebel Olomouc | 2 | : | 16 | Sherwood Mrsklesy | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Špička Zdeněk | 15 | : | 33 | Bič Petr |
Zadal: | Smékal Roman | 30.9.2023 21:40 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Komáři Komárov | 7 | : | 11 | O Dírko Maroko Olomouc | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 17 | : | 24 | Vymazal Pavel |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | Klikaři Litovel | 11 | : | 7 | Bistro Kožušany | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Hladinec Jiří | 24 | : | 18 | Konůpek Pavel |
|
| 2. | Pá | 29.9.2023 | The Rats Šumperk | 15 | : | 3 | Miagi Rabbits Mohelnice | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Novohradský Jaroslav | 32 | : | 10 | Domaniková Lenka |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Miagi Rabbits Mohelnice | 5 | : | 13 | Dobří bobři B Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 14 | : | 28 | Trilč Patrik |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 15 | : | 3 | Rebel Olomouc | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Boula Miroslav | 31 | : | 12 | Špička Zdeněk |
Zadal: | Veselý Pavel | 7.10.2023 12:37 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Komáři Komárov | 1 | : | 17 | Sherwood Mrsklesy | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 5 | : | 35 | Grégr Jiří |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Helios Olomouc | 6 | : | 12 | The Rats Šumperk | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Matiáš Jiří | 17 | : | 28 | Novohradský Jaroslav |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | Bistro Kožušany | 11 | : | 7 | Miagi Kobra Mohelnice | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 27 | : | 20 | Dvořák Karel |
|
| 3. | Pá | 6.10.2023 | O Dírko Maroko Olomouc | 7 | : | 11 | Klikaři Litovel | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Vymazal Pavel | 19 | : | 27 | Hladinec Jiří |
|
| 2. | Pá | 13.10.2023 | Miagi Kobra Mohelnice | 6 | : | 12 | Helios Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Koželoužek Pavel | 19 | : | 27 | Šurkal Martin |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | The Rats Šumperk | 12 | : | 6 | Dobří bobři B Olomouc | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Pavelka Aleš | 29 | : | 18 | Trilč Patrik |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Klikaři Litovel | 10 | : | 9 | Sherwood Mrsklesy | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Hladinec Jiří | 24 | : | 22 | Bič Petr |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Komáři Komárov | 9 | : | 10 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 21 | : | 24 | Boula Miroslav |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Rebel Olomouc | 13 | : | 5 | Miagi Rabbits Mohelnice | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Jedlička Jan | 29 | : | 14 | Domaniková Lenka |
|
| 4. | Pá | 20.10.2023 | Helios Olomouc | 7 | : | 11 | Bistro Kožušany | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Šurkal Martin | 22 | : | 25 | Konůpek Pavel |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Dobří bobři B Olomouc | 10 | : | 8 | Rebel Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 25 | : | 17 | Smékal Roman |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Miagi Rabbits Mohelnice | 10 | : | 9 | Komáři Komárov | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 21 | : | 24 | Fujdiak Jan |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 8 | : | 10 | Klikaři Litovel | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Boula Miroslav | 21 | : | 22 | Hladinec Jiří |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Sherwood Mrsklesy | 9 | : | 10 | Miagi Kobra Mohelnice | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Bič Petr | 23 | : | 24 | Koželoužek Pavel |
Zadal: | Dvořák Karel | 28.10.2023 10:33 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | O Dírko Maroko Olomouc | 8 | : | 10 | Helios Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Spurný Jan | 21 | : | 24 | Matiáš Jiří |
|
| 5. | Pá | 27.10.2023 | Bistro Kožušany | 6 | : | 12 | The Rats Šumperk | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 19 | : | 27 | Novohradský Jaroslav |
|
| 4. | Pá | 3.11.2023 | Miagi Kobra Mohelnice | 4 | : | 14 | O Dírko Maroko Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Koželoužek Pavel | 14 | : | 32 | Spurný Jan |
Zadal: | Dvořák Karel | 4.11.2023 14:48 | Autorizoval: | Automat | 9.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | The Rats Šumperk | 15 | : | 3 | Rebel Olomouc | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Novohradský Jaroslav | 30 | : | 9 | Smékal Roman |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Klikaři Litovel | 9 | : | 10 | Miagi Rabbits Mohelnice | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Hladinec Jiří | 22 | : | 24 | Domaniková Lenka |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Komáři Komárov | 10 | : | 8 | Dobří bobři B Olomouc | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Patka Josef | 25 | : | 22 | Trilč Patrik |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Bistro Kožušany | 12 | : | 6 | O Dírko Maroko Olomouc | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 28 | : | 15 | Vymazal Pavel |
|
| 6. | Pá | 10.11.2023 | Helios Olomouc | 11 | : | 7 | Sherwood Mrsklesy | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Matiáš Jiří | 23 | : | 16 | Škoda Pavel |
Zadal: | Matiáš Jiří | 10.11.2023 22:31 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Dobří bobři B Olomouc | 10 | : | 8 | Klikaři Litovel | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 22 | : | 19 | Štaffa Miroslav |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Miagi Rabbits Mohelnice | 10 | : | 8 | Miagi Kobra Mohelnice | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 22 | : | 22 | Koželoužek Pavel |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 3 | : | 15 | Helios Olomouc | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Veselý Pavel | 12 | : | 31 | Šurkal Martin |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Sherwood Mrsklesy | 10 | : | 8 | Bistro Kožušany | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Bič Petr | 23 | : | 21 | Konůpek Pavel |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | O Dírko Maroko Olomouc | 5 | : | 13 | The Rats Šumperk | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Spurný Jan | 14 | : | 28 | Novohradský Jaroslav |
|
| 6. | Pá | 24.11.2023 | Miagi Kobra Mohelnice | 7 | : | 11 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
15:00 | Koželoužek Pavel | 19 | : | 26 | Boula Miroslav |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | The Rats Šumperk | 17 | : | 1 | Komáři Komárov | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Novohradský Jaroslav | 35 | : | 7 | Fujdiak Jan |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Klikaři Litovel | 12 | : | 6 | Rebel Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Vydržel Michal | 30 | : | 16 | Smékal Roman |
Zadal: | Smékal Roman | 1.12.2023 23:00 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | O Dírko Maroko Olomouc | 15 | : | 3 | Sherwood Mrsklesy | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Spurný Jan | 31 | : | 9 | Škoda Pavel |
Zadal: | Spurný Jan | 1.12.2023 22:38 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Bistro Kožušany | 10 | : | 9 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 23 | : | 23 | Boula Miroslav |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Helios Olomouc | 9 | : | 10 | Miagi Rabbits Mohelnice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Šurkal Martin | 23 | : | 23 | Domaniková Lenka |
Zadal: | Šurkal Martin | 1.12.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 1.12.2023 | Miagi Kobra Mohelnice | 6 | : | 12 | Dobří bobři B Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Koželoužek Pavel | 17 | : | 28 | Kohoutek Vojtěch |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Rebel Olomouc | 5 | : | 13 | Miagi Kobra Mohelnice | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Špička Zdeněk | 17 | : | 29 | Koželoužek Pavel |
Zadal: | Smékal Roman | 8.12.2023 23:35 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Dobří bobři B Olomouc | 5 | : | 13 | Helios Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 16 | : | 29 | Šurkal Martin |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 9 | : | 10 | O Dírko Maroko Olomouc | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Boula Miroslav | 21 | : | 21 | Spurný Jan |
Zadal: | Veselý Pavel | 10.12.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 8.12.2023 | Sherwood Mrsklesy | 5 | : | 13 | The Rats Šumperk | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Bič Petr | 12 | : | 28 | Novohradský Jaroslav |
|
| 1. | Pá | 15.12.2023 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 13 | : | 5 | Miagi Rabbits Mohelnice | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Boula Miroslav | 27 | : | 16 | Domaniková Lenka |
|
| 9. | Pá | 15.12.2023 | Komáři Komárov | 3 | : | 15 | Klikaři Litovel | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 8 | : | 31 | Hladinec Jiří |
|
| 7. | Pá | 5.1.2024 | Rebel Olomouc | 13 | : | 5 | Komáři Komárov | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Smékal Roman | 27 | : | 12 | Fujdiak Jan |
Zadal: | Smékal Roman | 5.1.2024 22:13 | Autorizoval: | Automat | 11.1.2024 02:00 |
|
| 9. | Pá | 5.1.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | 10 | : | 9 | Bistro Kožušany | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 21 | : | 25 | Konůpek Pavel |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | The Rats Šumperk | 11 | : | 7 | Klikaři Litovel | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Novohradský Jaroslav | 25 | : | 17 | Hladinec Jiří |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Sherwood Mrsklesy | 7 | : | 11 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Bič Petr | 20 | : | 25 | Boula Miroslav |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | O Dírko Maroko Olomouc | 13 | : | 5 | Miagi Rabbits Mohelnice | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Vymazal Pavel | 29 | : | 16 | Domaniková Lenka |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Bistro Kožušany | 9 | : | 10 | Dobří bobři B Olomouc | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 23 | : | 20 | Trilč Patrik |
|
| 10. | Pá | 12.1.2024 | Helios Olomouc | 9 | : | 10 | Rebel Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Šurkal Martin | 21 | : | 22 | Smékal Roman |
|
| 10. | So | 13.1.2024 | Miagi Kobra Mohelnice | 13 | : | 5 | Komáři Komárov | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
15:00 | Dvořák Karel | 28 | : | 13 | Fujdiak Jan |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Klikaři Litovel | 11 | : | 7 | Miagi Kobra Mohelnice | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Vydržel Michal | 27 | : | 18 | Koželoužek Pavel |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Komáři Komárov | 5 | : | 13 | Helios Olomouc | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 16 | : | 29 | Matiáš Jiří |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Rebel Olomouc | 5 | : | 13 | Bistro Kožušany | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Smékal Roman | 14 | : | 27 | Konůpek Pavel |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Dobří bobři B Olomouc | 10 | : | 8 | O Dírko Maroko Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 27 | : | 21 | Spurný Jan |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | 8 | : | 10 | Sherwood Mrsklesy | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 21 | : | 23 | Bič Petr |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 9 | : | 10 | The Rats Šumperk | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Boula Miroslav | 23 | : | 25 | Novohradský Jaroslav |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | 5 | : | 13 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Jořenek Zdeněk | 17 | : | 29 | Boula Miroslav |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Dobří bobři B Olomouc | 15 | : | 3 | Sherwood Mrsklesy | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 31 | : | 13 | Škoda Pavel |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Rebel Olomouc | 10 | : | 9 | O Dírko Maroko Olomouc | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Jedlička Jan | 23 | : | 22 | Spurný Jan |
Zadal: | Jedlička Jan | 2.2.2024 22:58 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Komáři Komárov | 4 | : | 14 | Bistro Kožušany | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 11 | : | 31 | Konůpek Pavel |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | Klikaři Litovel | 10 | : | 8 | Helios Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Vydržel Michal | 23 | : | 20 | Matiáš Jiří |
|
| 12. | Pá | 2.2.2024 | The Rats Šumperk | 13 | : | 5 | Miagi Kobra Mohelnice | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Novohradský Jaroslav | 30 | : | 10 | Dvořák Karel |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | 3 | : | 15 | The Rats Šumperk | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 12 | : | 32 | Novohradský Jaroslav |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Bistro Kožušany | 6 | : | 12 | Klikaři Litovel | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 19 | : | 24 | Hladinec Jiří |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | O Dírko Maroko Olomouc | 17 | : | 1 | Komáři Komárov | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Spurný Jan | 34 | : | 9 | Fujdiak Jan |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Sherwood Mrsklesy | 12 | : | 6 | Rebel Olomouc | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Škoda Pavel | 25 | : | 20 | Jedlička Jan |
|
| 13. | Pá | 9.2.2024 | Helios Olomouc | 14 | : | 4 | Miagi Kobra Mohelnice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Matiáš Jiří | 28 | : | 10 | Matal Petr |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | Dobří bobři B Olomouc | 13 | : | 5 | Miagi Rabbits Mohelnice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 29 | : | 15 | Domaniková Lenka |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | Komáři Komárov | 11 | : | 7 | Sherwood Mrsklesy | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 27 | : | 20 | Škoda Pavel |
Zadal: | Fujdiak Jan | 24.2.2024 02:07 | Změnil: | Bič Petr | 26.2.2024 13:33 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 23.2.2024 | Klikaři Litovel | 6 | : | 12 | O Dírko Maroko Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Vydržel Michal | 15 | : | 25 | Spurný Jan |
Zadal: | Hladinec Jiří | 24.2.2024 10:25 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Miagi Kobra Mohelnice | 10 | : | 8 | Bistro Kožušany | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
15:00 | Koželoužek Pavel | 22 | : | 20 | Konůpek Pavel |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Dobří bobři B Olomouc | 10 | : | 9 | The Rats Šumperk | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Trilč Patrik | 25 | : | 23 | Novohradský Jaroslav |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Sherwood Mrsklesy | 9 | : | 10 | Klikaři Litovel | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Škoda Pavel | 22 | : | 23 | Vydržel Michal |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 0 | : | 18 | Komáři Komárov | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | 8 | : | 10 | Rebel Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Jořenek Zdeněk | 22 | : | 25 | Smékal Roman |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | Bistro Kožušany | 12 | : | 6 | Helios Olomouc | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | Konůpek Pavel | 26 | : | 14 | Matiáš Jiří |
|
| 15. | Pá | 1.3.2024 | O Dírko Maroko Olomouc | 10 | : | 8 | Miagi Kobra Mohelnice | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Vymazal Pavel | 24 | : | 16 | Bihary Milan |
Zadal: | Spurný Jan | 2.3.2024 17:06 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Rebel Olomouc | 11 | : | 7 | Dobří bobři B Olomouc | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Jedlička Jan | 25 | : | 19 | Trilč Patrik |
Zadal: | Jedlička Jan | 8.3.2024 22:43 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Komáři Komárov | 4 | : | 14 | Miagi Rabbits Mohelnice | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | Fujdiak Jan | 13 | : | 30 | Domaniková Lenka |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Klikaři Litovel | 4 | : | 14 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | Vydržel Michal | 14 | : | 31 | Boula Miroslav |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Helios Olomouc | 8 | : | 10 | O Dírko Maroko Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Šrom Jiří | 22 | : | 23 | Vymazal Pavel |
Zadal: | Šurkal Martin | 9.3.2024 12:12 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | The Rats Šumperk | 13 | : | 5 | Bistro Kožušany | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Novohradský Jaroslav | 28 | : | 17 | Konůpek Pavel |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Miagi Kobra Mohelnice | 5 | : | 13 | Sherwood Mrsklesy | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
15:00 | Koželoužek Pavel | 19 | : | 29 | Škoda Pavel |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Rebel Olomouc | 8 | : | 10 | The Rats Šumperk | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | Doubravová Tereza | 19 | : | 24 | Novohradský Jaroslav |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | 5 | : | 13 | Klikaři Litovel | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | Domaniková Lenka | 13 | : | 27 | Hladinec Jiří |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Dobří bobři B Olomouc | 0 | : | 18 | Komáři Komárov | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 19.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | O Dírko Maroko Olomouc | 12 | : | 6 | Bistro Kožušany | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | Vymazal Pavel | 26 | : | 16 | Konůpek Pavel |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Sherwood Mrsklesy | 8 | : | 10 | Helios Olomouc | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | Škoda Pavel | 20 | : | 25 | Šurkal Martin |
Zadal: | Matiáš Jiří | 17.3.2024 11:51 | Změnil: | Bič Petr | 20.3.2024 10:26 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 15.3.2024 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | 7 | : | 11 | Miagi Kobra Mohelnice | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | Boula Miroslav | 19 | : | 23 | Koželoužek Pavel |
|
| 13. | Pá | 29.3.2024 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | | | | Dobří bobři B Olomouc | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 29.3.2024 | The Rats Šumperk | | | | Helios Olomouc | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Komáři Komárov | | | | Rebel Olomouc | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Klikaři Litovel | | | | Dobří bobři B Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Miagi Kobra Mohelnice | | | | Miagi Rabbits Mohelnice | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Helios Olomouc | | | | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | Bistro Kožušany | | | | Sherwood Mrsklesy | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 5.4.2024 | The Rats Šumperk | | | | O Dírko Maroko Olomouc | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Komáři Komárov | | | | The Rats Šumperk | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Rebel Olomouc | | | | Klikaři Litovel | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Sherwood Mrsklesy | | | | O Dírko Maroko Olomouc | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | | | | Bistro Kožušany | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | | | | Helios Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Pá | 12.4.2024 | Dobří bobři B Olomouc | | | | Miagi Kobra Mohelnice | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 14. | Pá | 19.4.2024 | Rebel Olomouc | | | | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Klikaři Litovel | | | | Komáři Komárov | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Miagi Kobra Mohelnice | | | | Rebel Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Helios Olomouc | | | | Dobří bobři B Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | Bistro Kožušany | | | | Miagi Rabbits Mohelnice | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | O Dírko Maroko Olomouc | | | | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 20. | Pá | 26.4.2024 | The Rats Šumperk | | | | Sherwood Mrsklesy | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Klikaři Litovel | | | | The Rats Šumperk | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | | | | Sherwood Mrsklesy | Pohostinství U Svatého Floriána, Dub nad Moravou | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Miagi Rabbits Mohelnice | | | | O Dírko Maroko Olomouc | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Dobří bobři B Olomouc | | | | Bistro Kožušany | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Rebel Olomouc | | | | Helios Olomouc | Restaurace Sokolka, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Pá | 3.5.2024 | Komáři Komárov | | | | Miagi Kobra Mohelnice | Hostinec Na Rychtě, Komárov | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Miagi Kobra Mohelnice | | | | Klikaři Litovel | Hospůdka Na Zámečku, Mohelnice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Helios Olomouc | | | | Komáři Komárov | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Bistro Kožušany | | | | Rebel Olomouc | Bistro Kožušany, Kožušany-Tážaly | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | O Dírko Maroko Olomouc | | | | Dobří bobři B Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | Sherwood Mrsklesy | | | | Miagi Rabbits Mohelnice | Slušná čtverka, Mrsklesy | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Pá | 10.5.2024 | The Rats Šumperk | | | | Floriánovy šípy Dub nad Moravou | Blue Star Bowling Šumperk, Šumperk | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 29.9.2023 | Bašta Atláč Přerov | 11 | : | 7 | Černá křídla Kostelec | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Banýr Josef | 25 | : | 16 | Ševčík Jan |
|
| 1. | Pá | 29.9.2023 | New Gang Atláč Přerov | 13 | : | 5 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Hýžďal Radek | 30 | : | 17 | Olšanský Milan |
|
| 2. | Pá | 6.10.2023 | Bašta Atláč Přerov | 10 | : | 8 | Dragons Hranice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Vyoral Jiří | 24 | : | 19 | Opravil Miroslav |
|
| 2. | Pá | 6.10.2023 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 7 | : | 11 | Kohouti Ludslavice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 20 | : | 26 | Lužík Pavel |
Zadal: | Rosík Jan | 6.10.2023 21:30 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 6.10.2023 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 10 | : | 8 | New Gang Atláč Přerov | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 25 | : | 23 | Druga Martin |
Zadal: | Váňa Karel | 16.10.2023 15:09 | Autorizoval: | Automat | 17.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 6.10.2023 | Druhá tráva Drahotuše | 4 | : | 14 | Kobra Hrabůvka | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Mičán Antonín | 11 | : | 29 | Kuchejda Lukáš |
|
| 2. | Pá | 6.10.2023 | Černá křídla Kostelec | 16 | : | 2 | Atláč Přerov | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Kovalda Milan | 34 | : | 9 | Krampla Michal |
Zadal: | Kovalda Milan | 7.10.2023 07:29 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 13.10.2023 | Dragons Hranice | 15 | : | 3 | Druhá tráva Drahotuše | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 33 | : | 9 | Mičán Antonín |
|
| 1. | Pá | 13.10.2023 | Kohouti Ludslavice | 12 | : | 6 | Atláč Přerov | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 28 | : | 15 | Krampla Michal |
Zadal: | Lužík Pavel | 17.10.2023 19:42 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 20.10.2023 | Dragons Hranice | 4 | : | 14 | Černá křídla Kostelec | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 15 | : | 30 | Ševčík Jan |
|
| 3. | Pá | 20.10.2023 | Kobra Hrabůvka | 12 | : | 6 | Bašta Atláč Přerov | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 26 | : | 15 | Banýr Josef |
|
| 3. | Pá | 20.10.2023 | New Gang Atláč Přerov | 12 | : | 6 | Druhá tráva Drahotuše | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Druga Martin | 28 | : | 16 | Mičán Antonín |
|
| 3. | Pá | 20.10.2023 | Kohouti Ludslavice | 4 | : | 14 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 19 | : | 31 | Váňa Karel |
|
| 3. | Pá | 20.10.2023 | Atláč Přerov | 8 | : | 10 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Krampla Michal | 17 | : | 23 | Olšanský Milan |
|
| 4. | Pá | 27.10.2023 | Bašta Atláč Přerov | 13 | : | 5 | New Gang Atláč Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Banýr Josef | 29 | : | 13 | Druga Martin |
|
| 4. | Pá | 27.10.2023 | Dragons Hranice | 8 | : | 10 | Kobra Hrabůvka | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 18 | : | 24 | Kuchejda Lukáš |
|
| 4. | Pá | 27.10.2023 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 14 | : | 4 | Atláč Přerov | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 30 | : | 13 | Filgas Jaroslav |
Zadal: | Váňa Karel | 27.10.2023 23:29 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 27.10.2023 | Druhá tráva Drahotuše | 6 | : | 12 | Kohouti Ludslavice | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Mičán Antonín | 16 | : | 30 | Lužík Pavel |
Zadal: | Mičán Antonín | 28.10.2023 00:01 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 27.10.2023 | Černá křídla Kostelec | 15 | : | 3 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Ševčík Jan | 31 | : | 10 | Olšanský Milan |
Zadal: | Kovalda Milan | 28.10.2023 07:12 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 3.11.2023 | Kobra Hrabůvka | 9 | : | 10 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 20 | : | 24 | Váňa Karel |
|
| 5. | Pá | 10.11.2023 | Kobra Hrabůvka | 12 | : | 6 | Černá křídla Kostelec | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 27 | : | 14 | Kovalda Milan |
|
| 5. | Pá | 10.11.2023 | New Gang Atláč Přerov | 4 | : | 14 | Dragons Hranice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Richter Jan | 14 | : | 31 | Opravil Miroslav |
|
| 5. | Pá | 10.11.2023 | Kohouti Ludslavice | 9 | : | 10 | Bašta Atláč Přerov | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 21 | : | 25 | Polidor Lukáš |
|
| 5. | Pá | 10.11.2023 | Atláč Přerov | 8 | : | 10 | Druhá tráva Drahotuše | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Krampla Michal | 19 | : | 24 | Mičán Antonín |
Zadal: | Krampla Michal | 14.11.2023 09:03 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 10.11.2023 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 4 | : | 14 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 12 | : | 30 | Váňa Karel |
Zadal: | Rosík Jan | 10.11.2023 22:11 | Změnil: | Váňa Karel | 13.11.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Bašta Atláč Přerov | 9 | : | 10 | Atláč Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Banýr Josef | 22 | : | 24 | Krampla Michal |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Dragons Hranice | 12 | : | 6 | Kohouti Ludslavice | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 26 | : | 19 | Lužík Pavel |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Kobra Hrabůvka | 15 | : | 3 | New Gang Atláč Přerov | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 31 | : | 10 | Dostál Milan |
Zadal: | Kuchejda Lukáš | 21.11.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Druhá tráva Drahotuše | 7 | : | 11 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Kvapil Luboš | 18 | : | 24 | Olšanský Milan |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | Černá křídla Kostelec | 6 | : | 12 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Ševčík Jan | 16 | : | 26 | Váňa Karel |
Zadal: | Ševčík Jan | 18.11.2023 12:54 | Změnil: | Váňa Karel | 20.11.2023 10:28 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 1.12.2023 | Atláč Přerov | 5 | : | 13 | Dragons Hranice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Krampla Michal | 17 | : | 26 | Opravil Miroslav |
|
| 7. | Pá | 1.12.2023 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 7 | : | 11 | Bašta Atláč Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 18 | : | 25 | Banýr Josef |
|
| 7. | Pá | 1.12.2023 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 16 | : | 2 | Druhá tráva Drahotuše | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 33 | : | 9 | Mičán Antonín |
|
| 8. | Pá | 8.12.2023 | Dragons Hranice | 12 | : | 6 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 29 | : | 15 | Olšanský Milan |
|
| 8. | Pá | 8.12.2023 | Kobra Hrabůvka | 14 | : | 4 | Atláč Přerov | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 30 | : | 13 | Krampla Michal |
Zadal: | Kuchejda Lukáš | 9.12.2023 09:29 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 8.12.2023 | New Gang Atláč Přerov | 6 | : | 12 | Kohouti Ludslavice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Richter Jan | 17 | : | 26 | Lužík Pavel |
Zadal: | Richter Jan | 12.12.2023 01:21 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 8.12.2023 | Černá křídla Kostelec | 13 | : | 5 | Druhá tráva Drahotuše | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Kovalda Milan | 30 | : | 13 | Tycová Sandra |
|
| 9. | Pá | 12.1.2024 | Kohouti Ludslavice | 4 | : | 14 | Černá křídla Kostelec | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 14 | : | 29 | Ševčík Jan |
Zadal: | Lužík Pavel | 14.1.2024 22:10 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 9. | Pá | 12.1.2024 | Atláč Přerov | 5 | : | 13 | New Gang Atláč Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | 15 | : | 27 | |
Zadal: | Automat | 16.1.2024 02:00 | Změnil: | Špička Zdeněk | 23.1.2024 17:04 | Autorizoval: | Automat | 24.1.2024 02:00 |
|
| 9. | Pá | 12.1.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 4 | : | 14 | Kobra Hrabůvka | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 10 | : | 31 | Všetička Martin |
Zadal: | Rosík Jan | 12.1.2024 21:23 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 9. | Pá | 12.1.2024 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 12 | : | 6 | Dragons Hranice | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 26 | : | 18 | Opravil Miroslav |
|
| 9. | Pá | 12.1.2024 | Druhá tráva Drahotuše | 7 | : | 11 | Bašta Atláč Přerov | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Mičán Antonín | 20 | : | 26 | Banýr Josef |
|
| 7. | Pá | 19.1.2024 | New Gang Atláč Přerov | 8 | : | 10 | Černá křídla Kostelec | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Richter Jan | 19 | : | 25 | Kovalda Milan |
|
| 7. | Pá | 19.1.2024 | Kohouti Ludslavice | 6 | : | 12 | Kobra Hrabůvka | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 15 | : | 27 | Kuchejda Lukáš |
|
| 8. | Pá | 26.1.2024 | Bašta Atláč Přerov | 2 | : | 16 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Banýr Josef | 14 | : | 33 | Váňa Karel |
|
| 10. | Pá | 2.2.2024 | Černá křídla Kostelec | 13 | : | 5 | Bašta Atláč Přerov | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Kovalda Milan | 27 | : | 18 | Banýr Josef |
Zadal: | Kovalda Milan | 3.2.2024 09:06 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 2.2.2024 | Druhá tráva Drahotuše | 4 | : | 14 | Dragons Hranice | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Mičán Antonín | 14 | : | 30 | Opravil Miroslav |
|
| 10. | Pá | 2.2.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 8 | : | 10 | New Gang Atláč Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 19 | : | 23 | Richter Jan |
Zadal: | Rosík Jan | 2.2.2024 21:54 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 10. | Pá | 2.2.2024 | Atláč Přerov | 0 | : | 18 | Kohouti Ludslavice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 6.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | Dragons Hranice | 7 | : | 11 | Bašta Atláč Přerov | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 17 | : | 28 | Banýr Josef |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | Kohouti Ludslavice | 11 | : | 7 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 27 | : | 20 | Olšanský Milan |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | New Gang Atláč Přerov | 0 | : | 18 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 13.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | Kobra Hrabůvka | 16 | : | 2 | Druhá tráva Drahotuše | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 33 | : | 9 | Mičán Antonín |
|
| 11. | Pá | 9.2.2024 | Atláč Přerov | 6 | : | 12 | Černá křídla Kostelec | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Krampla Michal | 17 | : | 27 | Kovalda Milan |
|
| 12. | Pá | 23.2.2024 | Bašta Atláč Přerov | 5 | : | 13 | Kobra Hrabůvka | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Banýr Josef | 17 | : | 29 | Kuchejda Lukáš |
|
| 12. | Pá | 23.2.2024 | Druhá tráva Drahotuše | 7 | : | 11 | New Gang Atláč Přerov | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Kvapil Luboš | 16 | : | 26 | Richter Jan |
Zadal: | Mičán Antonín | 26.2.2024 15:30 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 12. | Pá | 23.2.2024 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 12 | : | 6 | Kohouti Ludslavice | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 28 | : | 16 | Lužík Pavel |
|
| 12. | Pá | 23.2.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 13 | : | 5 | Atláč Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 28 | : | 17 | Krampla Michal |
Zadal: | Rosík Jan | 27.2.2024 07:02 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | New Gang Atláč Přerov | 4 | : | 14 | Bašta Atláč Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Richter Jan | 13 | : | 31 | Banýr Josef |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | Kobra Hrabůvka | 13 | : | 5 | Dragons Hranice | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | Kuchejda Lukáš | 28 | : | 14 | Opravil Miroslav |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | Atláč Přerov | 3 | : | 15 | Hospůdka U Bagarů Skalička | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Krampla Michal | 13 | : | 31 | Váňa Karel |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | Kohouti Ludslavice | 16 | : | 2 | Druhá tráva Drahotuše | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 33 | : | 13 | Mičán Antonín |
|
| 13. | Pá | 1.3.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | 6 | : | 12 | Černá křídla Kostelec | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | Olšanský Milan | 15 | : | 28 | Ševčík Jan |
Zadal: | Rosík Jan | 1.3.2024 21:27 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Černá křídla Kostelec | 9 | : | 10 | Kobra Hrabůvka | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Ševčík Jan | 22 | : | 22 | Kuchejda Lukáš |
Zadal: | Ševčík Jan | 9.3.2024 14:05 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Dragons Hranice | 14 | : | 4 | New Gang Atláč Přerov | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Opravil Miroslav | 30 | : | 13 | Richter Jan |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Bašta Atláč Přerov | 11 | : | 7 | Kohouti Ludslavice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Lošťák Antonín | 25 | : | 20 | Lužík Pavel |
|
| 14. | Pá | 8.3.2024 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 16 | : | 2 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 32 | : | 7 | Olšanský Milan |
Zadal: | Rosík Jan | 9.3.2024 18:55 | Změnil: | Váňa Karel | 11.3.2024 12:55 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | Atláč Přerov | 5 | : | 13 | Bašta Atláč Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Filgas Jaroslav | 18 | : | 29 | Lošťák Antonín |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | Kohouti Ludslavice | 12 | : | 6 | Dragons Hranice | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | Lužík Pavel | 26 | : | 21 | Opravil Miroslav |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | New Gang Atláč Přerov | 4 | : | 14 | Kobra Hrabůvka | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | Dostál Milan | 12 | : | 32 | Kuchejda Lukáš |
|
| 15. | Pá | 15.3.2024 | Hospůdka U Bagarů Skalička | 15 | : | 3 | Černá křídla Kostelec | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | Váňa Karel | 32 | : | 7 | Zmeškal Michal |
|
| 12. | Pá | 22.3.2024 | Černá křídla Kostelec | 10 | : | 8 | Dragons Hranice | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | Ševčík Jan | 23 | : | 22 | Smejkal Rostislav |
|
| 14. | Pá | 22.3.2024 | Druhá tráva Drahotuše | 7 | : | 11 | Atláč Přerov | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | Mičán Antonín | 19 | : | 25 | Gregovský David |
Zadal: | Mičán Antonín | 23.3.2024 05:46 | Autorizoval: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Černá křídla Kostelec | | | | New Gang Atláč Přerov | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Kobra Hrabůvka | | | | Kohouti Ludslavice | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Dragons Hranice | | | | Atláč Přerov | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Bašta Atláč Přerov | | | | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Pá | 5.4.2024 | Druhá tráva Drahotuše | | | | Hospůdka U Bagarů Skalička | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | So | 6.4.2024 | Hospůdka U Bagarů Skalička | | | | Kobra Hrabůvka | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 12.4.2024 | Hospůdka U Bagarů Skalička | | | | Bašta Atláč Přerov | Hospůdka u Bagarů, Skalička | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 12.4.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | | | | Dragons Hranice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 12.4.2024 | Atláč Přerov | | | | Kobra Hrabůvka | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 12.4.2024 | Kohouti Ludslavice | | | | New Gang Atláč Přerov | Hostinec U studny, Ludslavice | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | Pá | 12.4.2024 | Druhá tráva Drahotuše | | | | Černá křídla Kostelec | Kluziště Drahotuše, Drahotuše | |
18:00 | | | | | |
|
| 15. | Pá | 19.4.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou | | | | Druhá tráva Drahotuše | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 19.4.2024 | Dragons Hranice | | | | Hospůdka U Bagarů Skalička | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 26.4.2024 | Černá křídla Kostelec | | | | Kohouti Ludslavice | Hospoda Na Rychtě, Kostelec u Holešova | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 26.4.2024 | New Gang Atláč Přerov | | | | Atláč Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 26.4.2024 | Kobra Hrabůvka | | | | Horny Darts Lipník nad Bečvou | Pohostinství Hrabůvka, Hranice | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Pá | 26.4.2024 | Bašta Atláč Přerov | | | | Druhá tráva Drahotuše | Sport Bar Atláč, Přerov | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 16.9.2023 | O tečku Prostějov | 10 | : | 8 | Sokol Plumlov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Hampl Pavel | 24 | : | 23 | Staněk Michal |
Zadal: | Lošťák Zbyněk | 17.9.2023 17:58 | Autorizoval: | Automat | 22.9.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Amatéři Hamry | 2 | : | 16 | Bar Plzeňka Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Crhonek Tomáš | 8 | : | 33 | Šlézar Jakub |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Hanácká trefa Prostějov | 16 | : | 2 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Hacura Pavel | 33 | : | 10 | Oplocký Petr |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 13 | : | 5 | Kováři Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 28 | : | 18 | Saulich Jiří |
|
| 1. | So | 16.9.2023 | Kulturák Čehovice | 10 | : | 8 | O tečku Prostějov B | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Ošťádal Pavel | 28 | : | 19 | Waška Petr |
|
| 1. | Pá | 29.9.2023 | Yes Men Prostějov | 10 | : | 9 | Hamerské kladivo B | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Mičková Monika | 25 | : | 24 | Šmudla Roman |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | O tečku Prostějov | 16 | : | 2 | Amatéři Hamry | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Lošťák Zbyněk | 33 | : | 5 | Maťejka Radek |
Zadal: | Lošťák Zbyněk | 30.9.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Hamerské kladivo B | 13 | : | 5 | Kulturák Čehovice | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 30 | : | 19 | Ošťádal Pavel |
Zadal: | Šmudla Roman | 1.10.2023 12:42 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Kováři Prostějov | 14 | : | 4 | Yes Men Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 29 | : | 15 | Mičková Monika |
Zadal: | Saulich Jiří | 3.10.2023 14:34 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 4 | : | 14 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Oplocký Petr | 13 | : | 28 | Ševčík Martin |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Bar Plzeňka Prostějov | 3 | : | 15 | Hanácká trefa Prostějov | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 12 | : | 30 | Kryštof Bohumír |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Sokol Plumlov | 13 | : | 5 | O tečku Prostějov B | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Vysloužil Ondřej | 29 | : | 14 | Božiková Helena |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Amatéři Hamry | 0 | : | 18 | Sokol Plumlov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Crhonek Tomáš | 3 | : | 36 | Vysloužil Ondřej |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Hanácká trefa Prostějov | 12 | : | 6 | O tečku Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Hacura Pavel | 27 | : | 13 | Lošťák Zbyněk |
Zadal: | Hacura Pavel | 7.10.2023 19:09 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 15 | : | 3 | Bar Plzeňka Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 31 | : | 10 | Šlézar Jakub |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Yes Men Prostějov | 11 | : | 7 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | Mičková Monika | 25 | : | 18 | Oplocký Petr |
Zadal: | Mičková Monika | 8.10.2023 11:21 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | Kulturák Čehovice | 9 | : | 10 | Kováři Prostějov | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Sázel David | 23 | : | 22 | Saulich Jiří |
Zadal: | Přidálek Lukáš | 7.10.2023 19:37 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 7.10.2023 | O tečku Prostějov B | 3 | : | 15 | Hamerské kladivo B | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 11 | : | 32 | Šejnoha Robin |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | O tečku Prostějov | 6 | : | 12 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Horák Stanislav | 18 | : | 25 | Ševčík Martin |
Zadal: | Ševčík Martin | 21.10.2023 20:04 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Amatéři Hamry | 2 | : | 16 | Hanácká trefa Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Crhonek Tomáš | 12 | : | 32 | Hacura Pavel |
Zadal: | Šmudla Roman | 23.10.2023 10:04 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Kováři Prostějov | 15 | : | 3 | O tečku Prostějov B | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 32 | : | 11 | Waška Petr |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 12 | : | 6 | Kulturák Čehovice | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Oplocký Petr | 28 | : | 17 | Ošťádal Pavel |
Zadal: | Oplocký Petr | 21.10.2023 22:51 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Bar Plzeňka Prostějov | 3 | : | 15 | Yes Men Prostějov | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 13 | : | 32 | Mičková Monika |
|
| 4. | So | 21.10.2023 | Sokol Plumlov | 11 | : | 7 | Hamerské kladivo B | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Vysloužil Ondřej | 26 | : | 19 | Šmudla Roman |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 15 | : | 3 | Amatéři Hamry | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 31 | : | 12 | Kenická Hana |
Zadal: | Ševčík Martin | 29.10.2023 08:29 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Yes Men Prostějov | 3 | : | 15 | O tečku Prostějov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | Paprota David | 11 | : | 32 | Pořízek Lukáš |
Zadal: | Paprota David | 28.10.2023 18:53 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Bar Plzeňka Prostějov | 7 | : | 11 | Kulturák Čehovice | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 19 | : | 25 | Sázel David |
Zadal: | Šlézar Jakub | 29.10.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | O tečku Prostějov B | 5 | : | 13 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 16 | : | 28 | Oplocký Petr |
|
| 5. | So | 28.10.2023 | Hamerské kladivo B | 8 | : | 10 | Kováři Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 23 | : | 23 | Saulich Jiří |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | O tečku Prostějov | 13 | : | 5 | Kulturák Čehovice | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Lošťák Zbyněk | 29 | : | 16 | Ošťádal Pavel |
Zadal: | Lošťák Zbyněk | 11.11.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Amatéři Hamry | 2 | : | 12 | Yes Men Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Kenická Hana | 7 | : | 25 | Paprota David |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Hanácká trefa Prostějov | 10 | : | 8 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Hacura Pavel | 25 | : | 21 | Ševčík Martin |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 5 | : | 13 | Hamerské kladivo B | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Oplocký Petr | 16 | : | 29 | Šmudla Roman |
Zadal: | Oplocký Petr | 12.11.2023 17:01 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 11.11.2023 | Bar Plzeňka Prostějov | 10 | : | 9 | O tečku Prostějov B | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 22 | : | 23 | Božiková Helena |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 13 | : | 5 | Sokol Plumlov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 28 | : | 16 | Staněk Michal |
Zadal: | Ševčík Martin | 19.11.2023 10:54 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Yes Men Prostějov | 7 | : | 11 | Hanácká trefa Prostějov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | Paprota David | 16 | : | 24 | Hacura Pavel |
Zadal: | Paprota David | 18.11.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | O tečku Prostějov B | 3 | : | 15 | O tečku Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 10 | : | 33 | Lošťák Zbyněk |
|
| 7. | So | 18.11.2023 | Kováři Prostějov | 12 | : | 6 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 28 | : | 15 | Oplocký Petr |
Zadal: | Saulich Jiří | 18.11.2023 22:04 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 25.11.2023 | Sokol Plumlov | 10 | : | 8 | Kováři Prostějov | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Vysloužil Ondřej | 23 | : | 23 | Saulich Jiří |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Kulturák Čehovice | 13 | : | 5 | Amatéři Hamry | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Ošťádal Pavel | 28 | : | 15 | Crhonek Tomáš |
Zadal: | Ošťádal Pavel | 27.11.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 1.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | O tečku Prostějov | 9 | : | 10 | Hamerské kladivo B | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Lošťák Zbyněk | 19 | : | 27 | Šmudla Roman |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Amatéři Hamry | 3 | : | 15 | O tečku Prostějov B | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Crhonek Tomáš | 9 | : | 31 | Waška Petr |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Hanácká trefa Prostějov | 12 | : | 6 | Kulturák Čehovice | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Vymlátil Robert | 28 | : | 17 | Sázel David |
Zadal: | Hacura Pavel | 3.12.2023 10:19 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 13 | : | 5 | Yes Men Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 28 | : | 13 | Mičková Monika |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Bar Plzeňka Prostějov | 3 | : | 15 | Kováři Prostějov | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 13 | : | 30 | Saulich Jiří |
|
| 8. | So | 2.12.2023 | Sokol Plumlov | 15 | : | 3 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Vysloužil Ondřej | 31 | : | 10 | Stašo Tomáš |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Yes Men Prostějov | 10 | : | 8 | Sokol Plumlov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | Mičková Monika | 23 | : | 19 | Staněk Michal |
Zadal: | Mičková Monika | 10.12.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Kulturák Čehovice | 7 | : | 11 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Ošťádal Pavel | 18 | : | 27 | Ševčík Martin |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | O tečku Prostějov B | 4 | : | 14 | Hanácká trefa Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Sedlák Jaroslav | 15 | : | 30 | Hacura Pavel |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Hamerské kladivo B | 16 | : | 2 | Amatéři Hamry | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 34 | : | 6 | Crhonek Tomáš |
Zadal: | Šmudla Roman | 9.12.2023 19:50 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Kováři Prostějov | 8 | : | 10 | O tečku Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 22 | : | 24 | Dopita Pavel |
Zadal: | Lošťák Zbyněk | 9.12.2023 22:09 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 9. | So | 9.12.2023 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 13 | : | 5 | Bar Plzeňka Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Oplocký Petr | 28 | : | 15 | Šlézar Jakub |
|
| 7. | Pá | 15.12.2023 | Hamerské kladivo B | 13 | : | 5 | Bar Plzeňka Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 27 | : | 15 | Šlézar Jakub |
|
| 11. | So | 16.12.2023 | O tečku Prostějov B | 9 | : | 10 | Yes Men Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 20 | : | 26 | Mičková Monika |
|
| 5. | So | 6.1.2024 | Hanácká trefa Prostějov | 10 | : | 8 | Sokol Plumlov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Hacura Pavel | 23 | : | 20 | Staněk Michal |
Zadal: | Hacura Pavel | 7.1.2024 14:33 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 13.1.2024 | O tečku Prostějov | 11 | : | 7 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Lošťák Zbyněk | 26 | : | 20 | Stašo Tomáš |
Zadal: | Lošťák Zbyněk | 16.1.2024 22:53 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 13.1.2024 | Amatéři Hamry | 2 | : | 16 | Kováři Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Crhonek Tomáš | 8 | : | 34 | Saulich Jiří |
Zadal: | Šmudla Roman | 16.1.2024 09:23 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 13.1.2024 | Yes Men Prostějov | 11 | : | 7 | Kulturák Čehovice | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | Mičková Monika | 26 | : | 17 | Sázel David |
|
| 10. | So | 13.1.2024 | Sokol Plumlov | 16 | : | 2 | Bar Plzeňka Prostějov | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Staněk Michal | 34 | : | 10 | Šlézar Jakub |
|
| 11. | Pá | 26.1.2024 | Kováři Prostějov | 4 | : | 14 | Hanácká trefa Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
18:00 | Saulich Jiří | 16 | : | 29 | Hacura Pavel |
Zadal: | Hacura Pavel | 27.1.2024 20:36 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Kulturák Čehovice | 4 | : | 14 | Sokol Plumlov | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Ošťádal Pavel | 17 | : | 29 | Vysloužil Ondřej |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Hamerské kladivo B | 3 | : | 15 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 12 | : | 31 | Ševčík Martin |
Zadal: | Ševčík Martin | 28.1.2024 15:31 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 18 | : | 0 | Amatéři Hamry | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Holba Jiří | 36 | : | 2 | Maťejka Radek |
Zadal: | Vybíral Karel | 27.1.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 27.1.2024 | Bar Plzeňka Prostějov | 4 | : | 14 | O tečku Prostějov | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 13 | : | 29 | Pořízek Lukáš |
Zadal: | Šlézar Jakub | 28.1.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Sokol Plumlov | 10 | : | 8 | O tečku Prostějov | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Staněk Michal | 25 | : | 23 | Hampl Pavel |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Bar Plzeňka Prostějov | 14 | : | 4 | Amatéři Hamry | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 29 | : | 12 | Crhonek Tomáš |
Zadal: | Šlézar Jakub | 4.2.2024 13:39 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 6 | : | 12 | Hanácká trefa Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Oplocký Petr | 17 | : | 28 | Hacura Pavel |
Zadal: | Oplocký Petr | 4.2.2024 16:49 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Kováři Prostějov | 4 | : | 14 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 14 | : | 30 | Kučírek Ladislav |
Zadal: | Ševčík Martin | 4.2.2024 10:40 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | Hamerské kladivo B | 8 | : | 10 | Yes Men Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 22 | : | 22 | Mičková Monika |
|
| 12. | So | 3.2.2024 | O tečku Prostějov B | 5 | : | 13 | Kulturák Čehovice | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 15 | : | 29 | Ošťádal Pavel |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Amatéři Hamry | 1 | : | 17 | O tečku Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Maťejka Radek | 5 | : | 34 | Hampl Pavel |
Zadal: | Lošťák Zbyněk | 11.2.2024 08:51 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Kulturák Čehovice | 5 | : | 13 | Hamerské kladivo B | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Sázel David | 17 | : | 26 | Šmudla Roman |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 13 | : | 5 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 31 | : | 16 | Vybíral Karel |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | Hanácká trefa Prostějov | 14 | : | 4 | Bar Plzeňka Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Hacura Pavel | 30 | : | 11 | Šlézar Jakub |
|
| 13. | So | 10.2.2024 | O tečku Prostějov B | 3 | : | 15 | Sokol Plumlov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 12 | : | 32 | Vysloužil Ondřej |
|
| 13. | Pá | 23.2.2024 | Yes Men Prostějov | 10 | : | 8 | Kováři Prostějov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Mičková Monika | 24 | : | 20 | Saulich Jiří |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Sokol Plumlov | 18 | : | 0 | Amatéři Hamry | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | Vysloužil Ondřej | 36 | : | 0 | Maťejka Radek |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | O tečku Prostějov | 8 | : | 10 | Hanácká trefa Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Lošťák Zbyněk | 23 | : | 23 | Hacura Pavel |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Bar Plzeňka Prostějov | 3 | : | 15 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | Šlézar Jakub | 9 | : | 32 | Ševčík Martin |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 5 | : | 13 | Yes Men Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Oplocký Petr | 14 | : | 27 | Mičková Monika |
Zadal: | Oplocký Petr | 25.2.2024 06:30 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Kováři Prostějov | 8 | : | 10 | Kulturák Čehovice | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 23 | : | 23 | Sázel David |
Zadal: | Saulich Jiří | 27.2.2024 22:19 | Autorizoval: | Automat | 1.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 24.2.2024 | Hamerské kladivo B | 14 | : | 4 | O tečku Prostějov B | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 29 | : | 12 | Božiková Helena |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 14 | : | 4 | O tečku Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 30 | : | 11 | Lošťák Zbyněk |
Zadal: | Ševčík Martin | 3.3.2024 09:34 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Hanácká trefa Prostějov | 18 | : | 0 | Amatéři Hamry | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Hacura Pavel | 36 | : | 4 | Crhonek Tomáš |
Zadal: | Hacura Pavel | 4.3.2024 15:36 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | O tečku Prostějov B | 7 | : | 11 | Kováři Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 16 | : | 28 | Saulich Jiří |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Kulturák Čehovice | 12 | : | 6 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Ošťádal Pavel | 28 | : | 15 | Stašo Tomáš |
Zadal: | Ošťádal Pavel | 5.3.2024 20:14 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Yes Men Prostějov | 12 | : | 6 | Bar Plzeňka Prostějov | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | Mičková Monika | 27 | : | 14 | Šlézar Jakub |
|
| 15. | So | 2.3.2024 | Hamerské kladivo B | 9 | : | 10 | Sokol Plumlov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 22 | : | 23 | Staněk Michal |
|
| 16. | Pá | 8.3.2024 | Sokol Plumlov | 8 | : | 10 | Hanácká trefa Prostějov | Oaza Bar, Plumlov | |
17:30 | Staněk Michal | 17 | : | 23 | Hacura Pavel |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Amatéři Hamry | 2 | : | 16 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Crhonek Tomáš | 7 | : | 33 | Ševčík Martin |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | O tečku Prostějov | 7 | : | 11 | Yes Men Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Lošťák Zbyněk | 17 | : | 25 | Mičková Monika |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Kulturák Čehovice | 13 | : | 5 | Bar Plzeňka Prostějov | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Přidálek Lukáš | 29 | : | 11 | Šlézar Jakub |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | 10 | : | 9 | O tečku Prostějov B | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Stašo Tomáš | 23 | : | 25 | Božiková Helena |
|
| 16. | So | 9.3.2024 | Kováři Prostějov | 5 | : | 13 | Hamerské kladivo B | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 14 | : | 28 | Šmudla Roman |
|
| 10. | Ne | 10.3.2024 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 16 | : | 2 | O tečku Prostějov B | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 34 | : | 10 | Božiková Helena |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Kulturák Čehovice | 10 | : | 8 | O tečku Prostějov | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | Ošťádal Pavel | 23 | : | 21 | Lošťák Zbyněk |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | 8 | : | 10 | Hanácká trefa Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | Ševčík Martin | 23 | : | 22 | Hacura Pavel |
Zadal: | Hacura Pavel | 17.3.2024 11:47 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Hamerské kladivo B | 16 | : | 2 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | Šmudla Roman | 33 | : | 12 | Oplocký Petr |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | O tečku Prostějov B | 15 | : | 3 | Bar Plzeňka Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | Waška Petr | 32 | : | 14 | Šlézarová Karolína |
|
| 17. | So | 16.3.2024 | Kováři Prostějov | 6 | : | 12 | Sokol Plumlov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | Saulich Jiří | 18 | : | 26 | Staněk Michal |
|
| 17. | Pá | 22.3.2024 | Yes Men Prostějov | 11 | : | 7 | Amatéři Hamry | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
18:00 | Mičková Monika | 26 | : | 16 | Crhonek Tomáš |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | Sokol Plumlov | | | | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | Hanácká trefa Prostějov | | | | Yes Men Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | Amatéři Hamry | | | | Kulturák Čehovice | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | O tečku Prostějov | | | | O tečku Prostějov B | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | Bar Plzeňka Prostějov | | | | Hamerské kladivo B | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 6.4.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | | | | Kováři Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Hamerské kladivo B | | | | O tečku Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | O tečku Prostějov B | | | | Amatéři Hamry | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Kulturák Čehovice | | | | Hanácká trefa Prostějov | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Yes Men Prostějov | | | | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Kováři Prostějov | | | | Bar Plzeňka Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 19. | So | 13.4.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | | | | Sokol Plumlov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 27.4.2024 | Sokol Plumlov | | | | Yes Men Prostějov | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 27.4.2024 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | | | | Kulturák Čehovice | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 27.4.2024 | Hanácká trefa Prostějov | | | | O tečku Prostějov B | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 27.4.2024 | Amatéři Hamry | | | | Hamerské kladivo B | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 27.4.2024 | O tečku Prostějov | | | | Kováři Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 20. | So | 27.4.2024 | Bar Plzeňka Prostějov | | | | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 10. | Pá | 3.5.2024 | Hanácká trefa Prostějov | | | | Hamerské kladivo B | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 4.5.2024 | Double-Trouble Ivanovice na Hané | | | | O tečku Prostějov | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 4.5.2024 | Kováři Prostějov | | | | Amatéři Hamry | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 4.5.2024 | Hamerské kladivo B | | | | Hanácká trefa Prostějov | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 4.5.2024 | O tečku Prostějov B | | | | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 4.5.2024 | Kulturák Čehovice | | | | Yes Men Prostějov | Kulturák Čehovice, Čehovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | So | 4.5.2024 | Bar Plzeňka Prostějov | | | | Sokol Plumlov | Bar Plzeňka, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 11.5.2024 | Sokol Plumlov | | | | Kulturák Čehovice | Oaza Bar, Plumlov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 11.5.2024 | Yes Men Prostějov | | | | O tečku Prostějov B | Hostinec U Jedličky, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 11.5.2024 | Double-Trouble II. Ivanovice na Hané | | | | Hamerské kladivo B | Klub Centrum Bar, Ivanovice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 11.5.2024 | Hanácká trefa Prostějov | | | | Kováři Prostějov | Hospůdka Na Kovárně, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 11.5.2024 | Amatéři Hamry | | | | Double-Trouble Ivanovice na Hané | Hostinec Hamry, Hamry | |
15:00 | | | | | |
|
| 22. | So | 11.5.2024 | O tečku Prostějov | | | | Bar Plzeňka Prostějov | Hospoda na schůdkách, Prostějov | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Icetips Přerov | 5 | : | 13 | Arnošťáci Hranice | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Kadera Jan | 14 | : | 27 | Malášek Martin |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Rafani Lipník nad Bečvou | 9 | : | 10 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Tůmová Petra | 23 | : | 23 | Bílková Pavla |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Nevím jak Atláč Přerov | 2 | : | 16 | Pomatenci Hranice B | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | Doudová Šárka | 9 | : | 33 | Vysloužil Radim |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Pomatenci Hranice B | 11 | : | 7 | Rafani Lipník nad Bečvou | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Vysloužil Radim | 27 | : | 19 | Tůmová Petra |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 10 | : | 9 | Icetips Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 23 | : | 21 | Kadera Jan |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Arnošťáci Hranice | 13 | : | 5 | Zlomené Hroty Paršovice | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | Vládek Jiří | 29 | : | 14 | Sehnal Miloš |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Pijany Orlice Přerov | 15 | : | 3 | Nevím jak Atláč Přerov | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | Hanák Marek | 33 | : | 11 | Doudová Šárka |
|
| 1. | So | 14.10.2023 | Zlomené Hroty Paršovice | 6 | : | 12 | A je to Tršice | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | Sehnal Miloš | 17 | : | 27 | Kropáčová Libuše |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Zlomené Hroty Paršovice | 6 | : | 12 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | Sehnal Miloš | 16 | : | 27 | Bílková Pavla |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Icetips Přerov | 4 | : | 14 | Pomatenci Hranice B | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Kadera Jan | 12 | : | 28 | Vysloužil Radim |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Rafani Lipník nad Bečvou | 9 | : | 10 | Pijany Orlice Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Tůmová Petra | 19 | : | 24 | Hanák Marek |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Pomatenci Hranice B | 17 | : | 1 | Zlomené Hroty Paršovice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Vysloužil Radim | 34 | : | 5 | Sehnal Miloš |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 5 | : | 13 | A je to Tršice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 14 | : | 30 | Dostál Petr |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Nevím jak Atláč Přerov | 5 | : | 13 | Rafani Lipník nad Bečvou | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | Doudová Šárka | 15 | : | 30 | Tůmová Petra |
Zadal: | Doudová Šárka | 29.10.2023 09:57 | Autorizoval: | Automat | 3.11.2023 02:00 |
|
| 4. | So | 4.11.2023 | Pijany Orlice Přerov | 12 | : | 6 | Icetips Přerov | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | Hanák Marek | 28 | : | 14 | Kadera Jan |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | A je to Tršice | 1 | : | 17 | Pomatenci Hranice B | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 7 | : | 35 | Vysloužil Radim |
Zadal: | Dostál Petr | 11.11.2023 19:25 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Icetips Přerov | 11 | : | 7 | Nevím jak Atláč Přerov | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Kadera Jan | 24 | : | 21 | Doudová Šárka |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Pomatenci Hranice B | 10 | : | 8 | Arnošťáci Hranice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Vysloužil Radim | 24 | : | 22 | Vládek Jiří |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Rafani Lipník nad Bečvou | 11 | : | 7 | Icetips Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Tůmová Petra | 25 | : | 17 | Kadera Jan |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Nevím jak Atláč Přerov | 6 | : | 12 | Zlomené Hroty Paršovice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | Doudová Šárka | 16 | : | 28 | Buček Tomáš |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Pijany Orlice Přerov | 8 | : | 10 | A je to Tršice | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | Hanák Marek | 20 | : | 22 | Dostál Petr |
Zadal: | Hanák Marek | 18.11.2023 20:18 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 25.11.2023 | A je to Tršice | 6 | : | 12 | Arnošťáci Hranice | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 18 | : | 27 | Vládek Jiří |
|
| 7. | So | 25.11.2023 | Zlomené Hroty Paršovice | 4 | : | 14 | Rafani Lipník nad Bečvou | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | Sehnal Miloš | 13 | : | 32 | Tůmová Petra |
|
| 7. | Pá | 1.12.2023 | Arnošťáci Hranice | 5 | : | 13 | Pijany Orlice Přerov | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
18:00 | Vládek Jiří | 15 | : | 29 | Hanák Marek |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | A je to Tršice | 14 | : | 4 | Nevím jak Atláč Přerov | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 30 | : | 14 | Doudová Šárka |
Zadal: | Dostál Petr | 2.12.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Icetips Přerov | 8 | : | 10 | Zlomené Hroty Paršovice | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Zobanová Adéla | 20 | : | 23 | Sehnal Miloš |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Rafani Lipník nad Bečvou | 5 | : | 13 | A je to Tršice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Tůmová Petra | 15 | : | 27 | Dostál Petr |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Nevím jak Atláč Přerov | 3 | : | 15 | Arnošťáci Hranice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | Doudová Šárka | 9 | : | 31 | Vládek Jiří |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Pijany Orlice Přerov | 13 | : | 5 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | Hanák Marek | 29 | : | 12 | Bílková Pavla |
|
| 5. | So | 16.12.2023 | Arnošťáci Hranice | 8 | : | 10 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | Malášek Martin | 21 | : | 26 | Bílková Pavla |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Pomatenci Hranice B | 8 | : | 10 | Pijany Orlice Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Vysloužil Radim | 23 | : | 24 | Hanák Marek |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 11 | : | 7 | Nevím jak Atláč Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 25 | : | 17 | Doudová Šárka |
Zadal: | Bílková Pavla | 13.1.2024 20:10 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2024 02:00 |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Arnošťáci Hranice | 13 | : | 5 | Rafani Lipník nad Bečvou | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | Vládek Jiří | 28 | : | 18 | Tůmová Petra |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | A je to Tršice | 8 | : | 10 | Icetips Přerov | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 21 | : | 24 | Kadera Jan |
|
| 7. | So | 20.1.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 3 | : | 15 | Pomatenci Hranice B | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 12 | : | 31 | Vysloužil Radim |
Zadal: | Bílková Pavla | 20.1.2024 20:18 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Pomatenci Hranice B | 15 | : | 3 | Nevím jak Atláč Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Pop Martin | 30 | : | 9 | Doudová Šárka |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 10 | : | 8 | Rafani Lipník nad Bečvou | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 25 | : | 22 | Tůmová Petra |
|
| 10. | So | 3.2.2024 | Arnošťáci Hranice | 10 | : | 8 | Icetips Přerov | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | Vládek Jiří | 21 | : | 20 | Kadera Jan |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Nevím jak Atláč Přerov | 7 | : | 11 | Pijany Orlice Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | Doudová Šárka | 17 | : | 26 | Hanák Marek |
Zadal: | Doudová Šárka | 11.2.2024 09:37 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Zlomené Hroty Paršovice | 3 | : | 15 | Arnošťáci Hranice | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | Buček Tomáš | 12 | : | 32 | Malášek Martin |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Icetips Přerov | 11 | : | 7 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Kadera Jan | 26 | : | 17 | Bílková Pavla |
|
| 11. | So | 10.2.2024 | Rafani Lipník nad Bečvou | 4 | : | 14 | Pomatenci Hranice B | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Tůmová Petra | 14 | : | 30 | Vysloužil Radim |
|
| 10. | So | 17.2.2024 | A je to Tršice | 14 | : | 4 | Zlomené Hroty Paršovice | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 31 | : | 13 | Sehnal Miloš |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Pijany Orlice Přerov | 15 | : | 3 | Rafani Lipník nad Bečvou | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | Hanák Marek | 30 | : | 15 | Tůmová Petra |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Pomatenci Hranice B | 16 | : | 2 | Icetips Přerov | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Vysloužil Radim | 32 | : | 8 | Kadera Jan |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 11 | : | 7 | Zlomené Hroty Paršovice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 25 | : | 18 | Sehnal Miloš |
|
| 12. | So | 24.2.2024 | Arnošťáci Hranice | 10 | : | 8 | A je to Tršice | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | Malášek Martin | 23 | : | 18 | Dostál Petr |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Icetips Přerov | 10 | : | 8 | Pijany Orlice Přerov | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Kadera Jan | 22 | : | 20 | Hanák Marek |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Rafani Lipník nad Bečvou | 12 | : | 6 | Nevím jak Atláč Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Tůmová Petra | 25 | : | 18 | Doudová Šárka |
Zadal: | Tůmová Petra | 3.3.2024 09:17 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | A je to Tršice | 14 | : | 4 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 30 | : | 12 | Bílková Pavla |
|
| 13. | So | 2.3.2024 | Zlomené Hroty Paršovice | 4 | : | 14 | Pomatenci Hranice B | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | Sehnal Miloš | 14 | : | 30 | Vysloužil Radim |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Nevím jak Atláč Přerov | 4 | : | 14 | Icetips Přerov | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | Kajnar Ondřej | 10 | : | 30 | Kadera Jan |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Pijany Orlice Přerov | 15 | : | 3 | Zlomené Hroty Paršovice | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | Hanák Marek | 32 | : | 9 | Sehnal Miloš |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Pomatenci Hranice B | 13 | : | 5 | A je to Tršice | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | Vysloužil Radim | 29 | : | 18 | Dostál Petr |
|
| 14. | So | 9.3.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | 4 | : | 14 | Arnošťáci Hranice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | Bílková Pavla | 11 | : | 31 | Malášek Martin |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | A je to Tršice | 8 | : | 10 | Pijany Orlice Přerov | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | Dostál Petr | 21 | : | 23 | Hanák Marek |
Zadal: | Dostál Petr | 17.3.2024 07:24 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Icetips Přerov | 11 | : | 7 | Rafani Lipník nad Bečvou | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | Kadera Jan | 25 | : | 18 | Tůmová Petra |
|
| 15. | So | 16.3.2024 | Arnošťáci Hranice | 6 | : | 12 | Pomatenci Hranice B | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | Vládek Jiří | 17 | : | 25 | Vysloužil Radim |
|
| 15. | So | 23.3.2024 | Zlomené Hroty Paršovice | 7 | : | 11 | Nevím jak Atláč Přerov | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | Sehnal Miloš | 20 | : | 28 | Doudová Šárka |
|
| 5. | So | 30.3.2024 | Zlomené Hroty Paršovice | | | | Pijany Orlice Přerov | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 16. | So | 6.4.2024 | Rafani Lipník nad Bečvou | | | | Zlomené Hroty Paršovice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | | | | | |
|
| 16. | So | 6.4.2024 | Nevím jak Atláč Přerov | | | | A je to Tršice | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | | | | | |
|
| 16. | So | 6.4.2024 | Pijany Orlice Přerov | | | | Arnošťáci Hranice | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | | | | | |
|
| 16. | So | 6.4.2024 | Pomatenci Hranice B | | | | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Sport Bar Hromůvka, Hranice | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 13.4.2024 | Arnošťáci Hranice | | | | Nevím jak Atláč Přerov | Hospoda U Arnošta Hranice, Hranice na Moravě | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 13.4.2024 | A je to Tršice | | | | Rafani Lipník nad Bečvou | Hostinec U Hanzlíků, Tršice | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 13.4.2024 | Zlomené Hroty Paršovice | | | | Icetips Přerov | Hostinec Paršovice, Paršovice | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 20.4.2024 | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | | | | Pijany Orlice Přerov | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 27.4.2024 | Icetips Přerov | | | | A je to Tršice | Hostinec U Víti, Přerov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 27.4.2024 | Rafani Lipník nad Bečvou | | | | Arnošťáci Hranice | Prodarts Club, Lipník nad Bečvou | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 27.4.2024 | Nevím jak Atláč Přerov | | | | Horny Darts Lipník nad Bečvou B | Sport Bar Atláč, Přerov | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 27.4.2024 | Pijany Orlice Přerov | | | | Pomatenci Hranice B | Hostinec Moravská Orlice, Přerov | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 23.9.2023 | DC Šumperk | 10 | : | 9 | Draci Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vlha Tomáš | 24 | : | 23 | Blažek Martin |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Rebels Dolany | 6 | : | 12 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Podivínský Martin | 15 | : | 29 | Fiala Roman |
Zadal: | Chlanda Lukáš | 9.10.2023 22:47 | Autorizoval: | Automat | 10.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Tygři Olomouc | 6 | : | 12 | Křepeláci z Mladče | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Bartošek Kamil | 20 | : | 26 | Koubek Lukáš |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Křepeláci z Mladče | 11 | : | 7 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Kristek David | 25 | : | 18 | Fiala Michal |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | DC Šumperk | 11 | : | 7 | Sport Bar Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vlha Tomáš | 23 | : | 17 | Vaněk Martin st. |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Devils Olomouc | 10 | : | 8 | The Snakes Šumperk | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaníček David | 23 | : | 21 | Člupný Petr |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Tygři Olomouc | 10 | : | 9 | Draci Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Bartošek Kamil | 22 | : | 22 | Blažek Martin |
|
| 2. | Pá | 13.10.2023 | Pohodáři Olomouc | 14 | : | 4 | Rebels Dolany | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Tomík Marek | 29 | : | 11 | Chlanda Lukáš |
Zadal: | Tomík Marek | 13.10.2023 23:17 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 14.10.2023 | Sport Bar Olomouc | 13 | : | 5 | Devils Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 27 | : | 16 | Skopalík Jan |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Rebels Dolany | 8 | : | 10 | Devils Olomouc | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Chlanda Lukáš | 19 | : | 20 | Skopalík Jan |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | The Snakes Šumperk | 5 | : | 13 | DC Šumperk | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Člupný Petr | 14 | : | 27 | Vlha Tomáš |
Zadal: | Rak Tomáš | 22.10.2023 15:32 | Změnil: | Rak Tomáš | 22.10.2023 15:37 | Autorizoval: | Automat | 27.10.2023 02:00 |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Sport Bar Olomouc | 10 | : | 9 | Tygři Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 24 | : | 23 | Bartošek Kamil |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Draci Olomouc | 5 | : | 13 | Křepeláci z Mladče | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 14 | : | 29 | Kristek David |
|
| 4. | Pá | 27.10.2023 | Křepeláci z Mladče | 8 | : | 10 | Pohodáři Olomouc | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
18:00 | Koubek Lukáš | 20 | : | 27 | Tomík Marek |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Draci Olomouc | 14 | : | 4 | Sport Bar Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 31 | : | 12 | Vaněk Martin st. |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Tygři Olomouc | 8 | : | 10 | The Snakes Šumperk | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Bartošek Kamil | 20 | : | 23 | Člupný Petr |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Pohodáři Olomouc | 13 | : | 5 | Devils Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Tomík Marek | 30 | : | 13 | Skopalík Jan |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 11 | : | 7 | DC Šumperk | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | Fiala Michal | 24 | : | 20 | Vlha Tomáš |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Rebels Dolany | 4 | : | 14 | Tygři Olomouc | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Habáň Vít | 16 | : | 29 | Bartošek Kamil |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | The Snakes Šumperk | 11 | : | 7 | Draci Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Člupný Petr | 25 | : | 21 | Blažek Martin |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Sport Bar Olomouc | 11 | : | 7 | Křepeláci z Mladče | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Plop Ion | 25 | : | 20 | Kristek David |
|
| 6. | Pá | 17.11.2023 | DC Šumperk | 6 | : | 12 | Pohodáři Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
11:00 | Vlha Tomáš | 20 | : | 26 | Tomík Marek |
|
| 1. | Pá | 17.11.2023 | The Snakes Šumperk | 10 | : | 9 | Pohodáři Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
17:00 | Člupný Petr | 23 | : | 23 | Tomík Marek |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Křepeláci z Mladče | 11 | : | 7 | Devils Olomouc | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Koubek Lukáš | 24 | : | 19 | Vaníček David |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Sport Bar Olomouc | 6 | : | 12 | The Snakes Šumperk | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 17 | : | 27 | Člupný Petr |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Draci Olomouc | 17 | : | 1 | Rebels Dolany | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 34 | : | 7 | Chlanda Lukáš |
Zadal: | Blažek Martin | 19.11.2023 17:05 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Tygři Olomouc | 12 | : | 6 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Hrdlička Jan | 26 | : | 20 | Fiala Michal |
Zadal: | Bartošek Kamil | 19.11.2023 09:22 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Pohodáři Olomouc | 16 | : | 2 | Tygři Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Tomík Marek | 34 | : | 7 | Bartošek Kamil |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 7 | : | 11 | Draci Olomouc | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | Fiala Michal | 20 | : | 27 | Blažek Martin |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | The Snakes Šumperk | 16 | : | 2 | Křepeláci z Mladče | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Člupný Petr | 33 | : | 12 | Koubek Lukáš |
Zadal: | Člupný Petr | 2.12.2023 19:53 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | The Snakes Šumperk | 14 | : | 4 | Rebels Dolany | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Člupný Petr | 29 | : | 11 | Chlanda Lukáš |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Sport Bar Olomouc | 12 | : | 6 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 28 | : | 13 | Fiala Michal |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Draci Olomouc | 6 | : | 12 | Pohodáři Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 15 | : | 26 | Tomík Marek |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Tygři Olomouc | 8 | : | 10 | Devils Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Bartošek Kamil | 20 | : | 25 | Skopalík Jan |
|
| 4. | So | 16.12.2023 | Devils Olomouc | 5 | : | 13 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 16 | : | 28 | Fiala Michal |
|
| 7. | Út | 2.1.2024 | Devils Olomouc | 6 | : | 12 | DC Šumperk | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 16 | : | 26 | Vlha Tomáš |
|
| 4. | So | 6.1.2024 | DC Šumperk | 15 | : | 3 | Rebels Dolany | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vlha Tomáš | 30 | : | 7 | Chlanda Lukáš |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | DC Šumperk | 11 | : | 7 | Tygři Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vlha Tomáš | 27 | : | 18 | Bartek Jaroslav |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Devils Olomouc | 5 | : | 13 | Draci Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 20 | : | 29 | Blažek Martin |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Pohodáři Olomouc | 10 | : | 8 | Sport Bar Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Tomík Marek | 23 | : | 20 | Vaněk Martin st. |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 5 | : | 13 | The Snakes Šumperk | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | Fiala Michal | 15 | : | 30 | Člupný Petr |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Rebels Dolany | 6 | : | 12 | Křepeláci z Mladče | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Chlanda Lukáš | 16 | : | 29 | Kristek David |
|
| 3. | Pá | 19.1.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 8 | : | 10 | Pohodáři Olomouc | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
18:00 | Fiala Michal | 21 | : | 24 | Tomík Marek |
|
| 8. | So | 20.1.2024 | Křepeláci z Mladče | 9 | : | 10 | DC Šumperk | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Kristek David | 21 | : | 20 | Vlha Tomáš |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 11 | : | 7 | Rebels Dolany | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | Fiala Michal | 26 | : | 18 | Chlanda Lukáš |
Zadal: | Fiala Michal | 30.1.2024 16:55 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2024 02:00 |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Pohodáři Olomouc | 11 | : | 7 | The Snakes Šumperk | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Tomík Marek | 25 | : | 19 | Člupný Petr |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Devils Olomouc | 2 | : | 16 | Sport Bar Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 9 | : | 34 | Vaněk Martin st. |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Draci Olomouc | 6 | : | 12 | DC Šumperk | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 15 | : | 27 | Rak Tomáš |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Křepeláci z Mladče | 11 | : | 7 | Tygři Olomouc | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Urban František | 23 | : | 20 | Hrdlička Jan |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Sport Bar Olomouc | 6 | : | 12 | DC Šumperk | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 18 | : | 28 | Vlha Tomáš |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Rebels Dolany | 2 | : | 16 | Pohodáři Olomouc | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Chlanda Lukáš | 10 | : | 33 | Tomík Marek |
Zadal: | Tomík Marek | 5.2.2024 23:40 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2024 02:00 |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Draci Olomouc | 12 | : | 6 | Tygři Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 27 | : | 16 | Bartošek Kamil |
|
| 12. | Čt | 8.2.2024 | DC Šumperk | 7 | : | 11 | The Snakes Šumperk | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
18:00 | Vlha Tomáš | 18 | : | 24 | Člupný Petr |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | Pohodáři Olomouc | 13 | : | 5 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Tomík Marek | 28 | : | 15 | Fiala Michal |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Devils Olomouc | 7 | : | 11 | Rebels Dolany | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 19 | : | 26 | Chlanda Lukáš |
Zadal: | Skopalík Jan | 14.2.2024 15:23 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2024 02:00 |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Tygři Olomouc | 6 | : | 12 | Sport Bar Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Hrdlička Jan | 15 | : | 27 | Vaněk Martin st. |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Křepeláci z Mladče | 9 | : | 10 | Draci Olomouc | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Urban František | 24 | : | 23 | Blažek Martin |
|
| 11. | So | 17.2.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 7 | : | 11 | Křepeláci z Mladče | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | Fiala Michal | 19 | : | 25 | Mlčoch Miroslav |
|
| 13. | Pá | 23.2.2024 | Pohodáři Olomouc | 11 | : | 7 | Křepeláci z Mladče | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
18:00 | Tomík Marek | 24 | : | 18 | Kristek David |
Zadal: | Tomík Marek | 24.2.2024 09:46 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Rebels Dolany | 2 | : | 16 | DC Šumperk | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Chlanda Lukáš | 8 | : | 33 | Vlha Tomáš |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Sport Bar Olomouc | 6 | : | 12 | Draci Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 16 | : | 30 | Blažek Martin |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | The Snakes Šumperk | 14 | : | 4 | Tygři Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vybíralová Irena | 31 | : | 11 | Hrdlička Jan |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Devils Olomouc | 10 | : | 9 | Pohodáři Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 23 | : | 24 | Tomík Marek |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | DC Šumperk | 14 | : | 4 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vlha Tomáš | 30 | : | 13 | Fiala Michal |
Zadal: | Vlha Tomáš | 2.3.2024 18:55 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Draci Olomouc | 4 | : | 14 | The Snakes Šumperk | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 12 | : | 29 | Člupný Petr |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Křepeláci z Mladče | 6 | : | 12 | Sport Bar Olomouc | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Kristek David | 17 | : | 25 | Vaněk Martin st. |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Devils Olomouc | 7 | : | 11 | Křepeláci z Mladče | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Skopalík Jan | 19 | : | 27 | Mlčoch Miroslav |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Pohodáři Olomouc | 10 | : | 9 | DC Šumperk | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Tomík Marek | 21 | : | 20 | Vlha Tomáš |
Zadal: | Tomík Marek | 9.3.2024 19:43 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | The Snakes Šumperk | 12 | : | 6 | Sport Bar Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Člupný Petr | 26 | : | 17 | Vaněk Martin st. |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Rebels Dolany | 7 | : | 11 | Draci Olomouc | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Chlanda Lukáš | 20 | : | 25 | Blažek Martin |
Zadal: | Blažek Martin | 11.3.2024 17:01 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2024 02:00 |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | 12 | : | 6 | Tygři Olomouc | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | Fiala Michal | 26 | : | 15 | Bartošek Kamil |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | DC Šumperk | 13 | : | 5 | Devils Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | Vlha Tomáš | 28 | : | 12 | Skopalík Jan |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Tygři Olomouc | 4 | : | 14 | Pohodáři Olomouc | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | Bartek Jaroslav | 11 | : | 30 | Tomík Marek |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Draci Olomouc | 12 | : | 6 | Šipkaři z Mariánského Údolí | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Blažek Martin | 27 | : | 16 | Fiala Michal |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Sport Bar Olomouc | 15 | : | 3 | Rebels Dolany | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | Vaněk Martin st. | 33 | : | 13 | Habáň Vít |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Křepeláci z Mladče | 7 | : | 11 | The Snakes Šumperk | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | Kysela Martin | 19 | : | 28 | Člupný Petr |
|
| 7. | So | 23.3.2024 | Rebels Dolany | 4 | : | 14 | Sport Bar Olomouc | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | Zlámal Petr | 11 | : | 31 | Vaněk Martin st. |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | DC Šumperk | | | | Křepeláci z Mladče | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Rebels Dolany | | | | The Snakes Šumperk | Hospoda na Hřišti Dolany, Dolany | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | | | | Sport Bar Olomouc | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Pohodáři Olomouc | | | | Draci Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Devils Olomouc | | | | Tygři Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Tygři Olomouc | | | | DC Šumperk | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Draci Olomouc | | | | Devils Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Sport Bar Olomouc | | | | Pohodáři Olomouc | Sport Bar, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | The Snakes Šumperk | | | | Šipkaři z Mariánského Údolí | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Křepeláci z Mladče | | | | Rebels Dolany | Hospoda U Zlaté Křepelky, Litovel | |
15:00 | | | | | |
|
| 13. | So | 20.4.2024 | Šipkaři z Mariánského Údolí | | | | Devils Olomouc | Restaurace v Údolí, Mariánské údolí | |
15:00 | | | | | |
|
| 14. | So | 20.4.2024 | Tygři Olomouc | | | | Rebels Dolany | Sport Bar Sigma, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 11. | So | 27.4.2024 | The Snakes Šumperk | | | | Devils Olomouc | Šipkový klub Šumperk, Šumperk | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Byčiki Olomouc | 3 | : | 15 | Hospoda U Kupce Tážaly | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Lutonský Marek | 12 | : | 32 | Sekanina Otakar |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Elita Punat Olomouc | 10 | : | 9 | Black Bulls Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Šrom Oldřich | 24 | : | 18 | Dolanský Miroslav |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Aligators Šternberk | 5 | : | 13 | Šipkaři Střeň | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Václavková Petra | 15 | : | 28 | Uvízl Roman |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Olomoučtí vlci | 11 | : | 7 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 24 | : | 21 | Kamarád Jan |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 12 | : | 6 | Byčiki Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 29 | : | 18 | Lutonský Marek |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 15 | : | 3 | Aligators Šternberk | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Suchyňa Radomír | 31 | : | 12 | Smejkal Pavel |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Black Bulls Olomouc | 2 | : | 16 | Olomoučtí vlci | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Veselský Petr | 11 | : | 33 | Příborský Radomír |
Zadal: | Veselský Petr | 7.10.2023 20:05 | Autorizoval: | Automat | 13.10.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Elita Punat Olomouc | 7 | : | 11 | Hospoda U Kupce Tážaly | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Šrom Oldřich | 20 | : | 27 | Sekanina Otakar |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Moravans Litovel | 9 | : | 10 | Šipkaři Střeň | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 22 | : | 26 | Uvízl Roman |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Byčiki Olomouc | 4 | : | 14 | Moravans Litovel | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Lutonský Marek | 12 | : | 31 | Coufal Roman |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Elita Punat Olomouc | 5 | : | 13 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Šrom Oldřich | 13 | : | 28 | Sádecký Branislav |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Aligators Šternberk | 8 | : | 10 | Black Bulls Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Hračov Karel | 20 | : | 23 | Dolanský Miroslav |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Šipkaři Střeň | 8 | : | 10 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 20 | : | 25 | Suchyňa Radomír |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Olomoučtí vlci | 15 | : | 3 | Hospoda U Kupce Tážaly | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 32 | : | 11 | Sekanina Otakar |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 10 | : | 8 | Olomoučtí vlci | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 23 | : | 22 | Serbus Jaroslav |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Byčiki Olomouc | 6 | : | 12 | Elita Punat Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Navrátilová Miroslava | 14 | : | 26 | Šrom Oldřich |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Šipkaři Střeň | 15 | : | 3 | Black Bulls Olomouc | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 31 | : | 10 | Brancuzský Vlastimil |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Hospoda U Kupce Tážaly | 15 | : | 3 | Aligators Šternberk | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Sekanina Otakar | 32 | : | 16 | Horák Aleš |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Moravans Litovel | 10 | : | 9 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Šmoldas Ladislav | 24 | : | 21 | Suchyňa Lukáš |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Moravans Litovel | 14 | : | 4 | Elita Punat Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 31 | : | 14 | Šrom Oldřich |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Aligators Šternberk | 7 | : | 11 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Hračov Karel | 22 | : | 26 | Sádecký Branislav |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Šipkaři Střeň | 10 | : | 8 | Hospoda U Kupce Tážaly | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 22 | : | 20 | Sekanina Otakar |
Zadal: | Uvízl Roman | 13.11.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Black Bulls Olomouc | 8 | : | 10 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 20 | : | 22 | Kamarád Jan |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 8 | : | 10 | Šipkaři Střeň | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 18 | : | 24 | Uvízl Roman |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Byčiki Olomouc | 5 | : | 13 | Aligators Šternberk | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Navrátilová Miroslava | 15 | : | 29 | Hračov Karel |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Elita Punat Olomouc | 4 | : | 14 | Olomoučtí vlci | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Thoř František | 15 | : | 30 | Serbus Jaroslav |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Moravans Litovel | 11 | : | 7 | Black Bulls Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 24 | : | 16 | Dolanský Miroslav |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Aligators Šternberk | 15 | : | 3 | Elita Punat Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Hračov Karel | 33 | : | 11 | Šrom Oldřich |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Šipkaři Střeň | 15 | : | 3 | Byčiki Olomouc | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 31 | : | 10 | Navrátilová Miroslava |
Zadal: | Uvízl Roman | 3.12.2023 17:16 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2023 02:00 |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 7 | : | 11 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Suchyňa Radomír | 19 | : | 26 | Sádecký Branislav |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Black Bulls Olomouc | 6 | : | 12 | Hospoda U Kupce Tážaly | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 16 | : | 27 | Lakomý František |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Olomoučtí vlci | 5 | : | 13 | Moravans Litovel | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 15 | : | 29 | Coufal Roman |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 12 | : | 6 | Black Bulls Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 27 | : | 16 | Dolanský Miroslav |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Byčiki Olomouc | 2 | : | 16 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Lutonský Tomáš | 8 | : | 33 | Suchyňa Radomír |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Šipkaři Střeň | 17 | : | 1 | Elita Punat Olomouc | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 34 | : | 8 | Šrom Oldřich |
Zadal: | Uvízl Roman | 10.12.2023 18:14 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Moravans Litovel | 9 | : | 10 | Hospoda U Kupce Tážaly | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 22 | : | 23 | Sekanina Otakar |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Olomoučtí vlci | 13 | : | 5 | Aligators Šternberk | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 28 | : | 14 | Horák Aleš |
|
| 1. | So | 16.12.2023 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 9 | : | 10 | Moravans Litovel | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 21 | : | 24 | Coufal Roman |
|
| 6. | So | 6.1.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | 8 | : | 10 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Sekanina Otakar | 24 | : | 25 | Suchyňa Radomír |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Moravans Litovel | 8 | : | 10 | Aligators Šternberk | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 19 | : | 21 | Václavková Petra |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Šipkaři Střeň | 11 | : | 7 | Olomoučtí vlci | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 25 | : | 17 | Serbus Jaroslav |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Elita Punat Olomouc | 7 | : | 11 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Šrom Oldřich | 16 | : | 24 | Suchyňa Radomír |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Black Bulls Olomouc | 11 | : | 7 | Byčiki Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 27 | : | 17 | Navrátilová Miroslava |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | 7 | : | 11 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Sekanina Otakar | 18 | : | 25 | Sádecký Branislav |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Moravans Litovel | 13 | : | 5 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Šmoldas Ladislav | 28 | : | 16 | Sádecký Branislav |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | 11 | : | 7 | Byčiki Olomouc | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Sekanina Otakar | 23 | : | 18 | Navrátilová Miroslava |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Black Bulls Olomouc | 11 | : | 7 | Elita Punat Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 28 | : | 19 | Thoř František |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 6 | : | 12 | Olomoučtí vlci | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Hrazdil Michal | 16 | : | 26 | Serbus Jaroslav |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Šipkaři Střeň | 10 | : | 8 | Aligators Šternberk | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 24 | : | 22 | Sýkora Bohumil |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Byčiki Olomouc | 6 | : | 12 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Lutonský Marek | 18 | : | 25 | Maier Ivo |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Aligators Šternberk | 9 | : | 10 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Hračov Karel | 22 | : | 25 | Suchyňa Lukáš |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | 12 | : | 6 | Elita Punat Olomouc | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Crha Ladislav | 26 | : | 15 | Šrom Oldřich |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Šipkaři Střeň | 5 | : | 13 | Moravans Litovel | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 14 | : | 26 | Coufal Roman |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Olomoučtí vlci | 13 | : | 5 | Black Bulls Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 28 | : | 17 | Dolanský Miroslav |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Moravans Litovel | 14 | : | 4 | Byčiki Olomouc | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 30 | : | 14 | Navrátilová Miroslava |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 13 | : | 5 | Elita Punat Olomouc | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 27 | : | 13 | Šrom Oldřich |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | 12 | : | 6 | Olomoučtí vlci | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Sekanina Otakar | 26 | : | 18 | Serbus Jaroslav |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Black Bulls Olomouc | 6 | : | 12 | Aligators Šternberk | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 18 | : | 28 | Sýkora Bohumil |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 7 | : | 11 | Šipkaři Střeň | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Kamarád Jan | 20 | : | 24 | Vogl Aleš |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Elita Punat Olomouc | 14 | : | 4 | Byčiki Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Šrom Oldřich | 28 | : | 17 | Navrátilová Miroslava |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Black Bulls Olomouc | 8 | : | 10 | Šipkaři Střeň | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 23 | : | 22 | Uvízl Roman |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Aligators Šternberk | 10 | : | 9 | Hospoda U Kupce Tážaly | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Hračov Karel | 23 | : | 22 | Sekanina Otakar |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 10 | : | 8 | Moravans Litovel | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Suchyňa Radomír | 22 | : | 20 | Coufal Roman |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Olomoučtí vlci | 10 | : | 9 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 24 | : | 21 | Sádecký Branislav |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Elita Punat Olomouc | 3 | : | 15 | Moravans Litovel | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Thoř František | 13 | : | 32 | Coufal Roman |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Byčiki Olomouc | 5 | : | 13 | Olomoučtí vlci | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Lutonský Marek | 14 | : | 27 | Serbus Jaroslav |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 10 | : | 8 | Aligators Šternberk | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Sádecký Branislav | 24 | : | 21 | Hračov Karel |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 14 | : | 4 | Black Bulls Olomouc | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Suchyňa Radomír | 31 | : | 13 | Veselský Petr |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Šipkaři Střeň | 9 | : | 10 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Střeňská hospoda, Střeň | |
15:00 | Uvízl Roman | 23 | : | 25 | Maier Ivo |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Aligators Šternberk | 11 | : | 7 | Byčiki Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Hračov Karel | 24 | : | 23 | Lutonský Marek |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | 14 | : | 4 | Hospoda U Kupce Tážaly | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | Suchyňa Radomír | 31 | : | 16 | Crha Ladislav |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Black Bulls Olomouc | 4 | : | 14 | Moravans Litovel | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Dolanský Miroslav | 15 | : | 31 | Šmoldas Ladislav |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Olomoučtí vlci | 14 | : | 4 | Elita Punat Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 30 | : | 14 | Berka Vlastimil |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Moravans Litovel | 8 | : | 10 | Olomoučtí vlci | Pivnice pod Svatojánským mostem, Litovel | |
15:00 | Coufal Roman | 20 | : | 25 | Serbus Jaroslav |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Elita Punat Olomouc | 10 | : | 9 | Aligators Šternberk | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Šrom Oldřich | 20 | : | 21 | Hračov Karel |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Byčiki Olomouc | 5 | : | 13 | Šipkaři Střeň | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | Lutonský Marek | 17 | : | 30 | Uvízl Roman |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | 13 | : | 5 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | Maier Ivo | 28 | : | 17 | Suchyňa Radomír |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | 11 | : | 7 | Black Bulls Olomouc | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | Crha Ladislav | 24 | : | 21 | Spěšný Josef |
|
| 5. | So | 23.3.2024 | Olomoučtí vlci | 10 | : | 8 | Byčiki Olomouc | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | Serbus Jaroslav | 23 | : | 20 | Lutonský Marek |
|
| 14. | Pá | 29.3.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | | | | Šipkaři Střeň | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
18:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Black Bulls Olomouc | | | | Chmelaři z Knihovny Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | | | | Byčiki Olomouc | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Elita Punat Olomouc | | | | Šipkaři Střeň | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Aligators Šternberk | | | | Olomoučtí vlci | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Hospoda U Kupce Tážaly | | | | Moravans Litovel | Hostinec U Kupce, Kožušany - Tážaly | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Aligators Šternberk | | | | Moravans Litovel | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Poslanci Bělkovice-Lašťany | | | | Elita Punat Olomouc | Tankovna U Pajdu, Bělkovice-Lašťany | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Byčiki Olomouc | | | | Black Bulls Olomouc | Pivnice u Janka, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Chmelaři z Knihovny Olomouc | | | | Hospoda U Kupce Tážaly | Pivnice Knihovna, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Olomoučtí vlci | | | | Šipkaři Střeň | Bar Maroko, Olomouc | |
17:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | So | 30.9.2023 | Olomoučtí Patrioti | 7 | : | 11 | Pivnice Arx Olomouc | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Šipula Petr | 20 | : | 25 | Čaník Petr |
Zadal: | Kováčik Jan | 30.9.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Draci Olomouc II. | 7 | : | 11 | Retro Punat Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 17 | : | 24 | Čtvrtlíková Zuzana |
Zadal: | Blažek Martin | 3.10.2023 10:14 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Moravští orli Olomouc | 12 | : | 6 | Bullici Senice na Hané | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 25 | : | 17 | Laníková Hana |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Old Times Olomouc | 7 | : | 11 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 18 | : | 24 | Alexa Filip |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Hasan Stařechovice | 10 | : | 8 | Příšerky Šternberk | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Hlavinka Martin | 23 | : | 19 | Procházka Michal |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Olomoučtí Patrioti | 7 | : | 11 | Hasan Stařechovice | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Šipula Petr | 20 | : | 27 | Pavlasová Dita |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Old Times Olomouc | 9 | : | 10 | Bullici Senice na Hané | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 22 | : | 25 | Laníková Hana |
Zadal: | Laníková Hana | 10.10.2023 19:18 | Autorizoval: | Automat | 14.11.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Draci Olomouc II. | 4 | : | 14 | Moravští orli Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 12 | : | 29 | Paprota Michal |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Příšerky Šternberk | 8 | : | 10 | Retro Punat Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 22 | : | 24 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 2. | So | 7.10.2023 | Pivnice Arx Olomouc | 3 | : | 15 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Čaník Petr | 15 | : | 31 | Alexa Filip |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Olomoučtí Patrioti | 6 | : | 12 | Retro Punat Olomouc | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Šipula Petr | 17 | : | 28 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Moravští orli Olomouc | 8 | : | 10 | Příšerky Šternberk | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 18 | : | 22 | Otevřelová Andrea |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Old Times Olomouc | 11 | : | 7 | Draci Olomouc II. | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 25 | : | 18 | Dercaci Constantin |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 11 | : | 7 | Bullici Senice na Hané | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 28 | : | 19 | Laníková Hana |
|
| 3. | So | 21.10.2023 | Hasan Stařechovice | 11 | : | 7 | Pivnice Arx Olomouc | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Hlavinka Martin | 25 | : | 17 | Čaník Petr |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Olomoučtí Patrioti | 4 | : | 14 | Moravští orli Olomouc | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Kováčik Jan | 11 | : | 31 | Paprota Michal |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Retro Punat Olomouc | 7 | : | 11 | Hasan Stařechovice | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 18 | : | 23 | Hlavinka Martin |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 11 | : | 7 | Draci Olomouc II. | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 25 | : | 20 | Ondrejka Josef |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Příšerky Šternberk | 12 | : | 6 | Old Times Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Procházka Michal | 26 | : | 21 | Mojžíš Tomáš |
|
| 4. | So | 28.10.2023 | Pivnice Arx Olomouc | 10 | : | 8 | Bullici Senice na Hané | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Čaník Petr | 24 | : | 20 | Laníková Hana |
|
| 5. | So | 4.11.2023 | Retro Punat Olomouc | 15 | : | 3 | Pivnice Arx Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 31 | : | 10 | Čaník Petr |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Moravští orli Olomouc | 11 | : | 7 | Hasan Stařechovice | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 24 | : | 18 | Simon Miroslav |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Old Times Olomouc | 15 | : | 3 | Olomoučtí Patrioti | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 30 | : | 14 | Šipula Petr |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 7 | : | 11 | Příšerky Šternberk | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 17 | : | 26 | Procházka Michal |
|
| 5. | So | 11.11.2023 | Draci Olomouc II. | 11 | : | 7 | Bullici Senice na Hané | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 27 | : | 18 | Laníková Hana |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Olomoučtí Patrioti | 7 | : | 11 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Kováčik Jan | 19 | : | 27 | Alexa Filip |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Moravští orli Olomouc | 12 | : | 6 | Retro Punat Olomouc | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 26 | : | 17 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Příšerky Šternberk | 12 | : | 6 | Bullici Senice na Hané | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 28 | : | 15 | Laníková Hana |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Pivnice Arx Olomouc | 16 | : | 2 | Draci Olomouc II. | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Čaník Petr | 34 | : | 7 | Ondrejka Josef |
|
| 6. | So | 18.11.2023 | Hasan Stařechovice | 13 | : | 5 | Old Times Olomouc | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Simon Miroslav | 28 | : | 15 | Strnad Milan |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Moravští orli Olomouc | 11 | : | 7 | Pivnice Arx Olomouc | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 25 | : | 17 | Čaník Petr |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Retro Punat Olomouc | 13 | : | 5 | Old Times Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 31 | : | 14 | Strnad Milan |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 12 | : | 6 | Hasan Stařechovice | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 26 | : | 19 | Simon Miroslav |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Bullici Senice na Hané | 12 | : | 6 | Olomoučtí Patrioti | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 28 | : | 17 | Šipula Petr |
|
| 7. | So | 2.12.2023 | Draci Olomouc II. | 5 | : | 13 | Příšerky Šternberk | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 17 | : | 29 | Otevřelová Andrea |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Olomoučtí Patrioti | 5 | : | 13 | Draci Olomouc II. | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Šipula Petr | 12 | : | 30 | Ondrejka Josef |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Retro Punat Olomouc | 11 | : | 7 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 25 | : | 19 | Alexa Filip |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Moravští orli Olomouc | 12 | : | 6 | Old Times Olomouc | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 26 | : | 18 | Strnad Milan |
|
| 8. | So | 9.12.2023 | Hasan Stařechovice | 10 | : | 9 | Bullici Senice na Hané | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Simon Miroslav | 25 | : | 24 | Laníková Hana |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Old Times Olomouc | 10 | : | 8 | Pivnice Arx Olomouc | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 23 | : | 20 | Čaník Petr |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 6 | : | 12 | Moravští orli Olomouc | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 16 | : | 27 | Paprota Michal |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Bullici Senice na Hané | 10 | : | 8 | Retro Punat Olomouc | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 25 | : | 18 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 9. | So | 13.1.2024 | Draci Olomouc II. | 10 | : | 9 | Hasan Stařechovice | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 26 | : | 23 | Pavlasová Dita |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Pivnice Arx Olomouc | 14 | : | 4 | Olomoučtí Patrioti | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Čaník Petr | 30 | : | 14 | Šipula Petr |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Příšerky Šternberk | 7 | : | 11 | Hasan Stařechovice | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 19 | : | 22 | Simon Miroslav |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Retro Punat Olomouc | 12 | : | 6 | Draci Olomouc II. | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 25 | : | 13 | Ondrejka Josef |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Bullici Senice na Hané | 7 | : | 11 | Moravští orli Olomouc | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 22 | : | 25 | Paprota Michal |
|
| 10. | So | 27.1.2024 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 12 | : | 6 | Old Times Olomouc | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 27 | : | 20 | Strnad Milan |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Bullici Senice na Hané | 8 | : | 10 | Old Times Olomouc | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 19 | : | 24 | Strnad Milan |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Moravští orli Olomouc | 14 | : | 4 | Draci Olomouc II. | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 29 | : | 15 | Foret Petr |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Retro Punat Olomouc | 1 | : | 17 | Příšerky Šternberk | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 8 | : | 35 | Procházka Michal |
|
| 11. | So | 3.2.2024 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 11 | : | 7 | Pivnice Arx Olomouc | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 27 | : | 19 | Čaník Petr |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Bullici Senice na Hané | 9 | : | 10 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 23 | : | 25 | Alexa Filip |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Draci Olomouc II. | 3 | : | 15 | Old Times Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 14 | : | 31 | Strnad Milan |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Příšerky Šternberk | 12 | : | 6 | Moravští orli Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 28 | : | 14 | Paprota Michal |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Retro Punat Olomouc | 13 | : | 5 | Olomoučtí Patrioti | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 27 | : | 14 | Šipula Petr |
|
| 12. | So | 10.2.2024 | Pivnice Arx Olomouc | 4 | : | 14 | Hasan Stařechovice | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Vraga Jiří | 14 | : | 30 | Simon Miroslav |
|
| 8. | So | 17.2.2024 | Příšerky Šternberk | 12 | : | 6 | Pivnice Arx Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Procházka Michal | 28 | : | 16 | Uherko Rostislav |
|
| 11. | So | 17.2.2024 | Hasan Stařechovice | 10 | : | 8 | Olomoučtí Patrioti | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Simon Miroslav | 22 | : | 22 | Šipula Petr |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Bullici Senice na Hané | 13 | : | 5 | Pivnice Arx Olomouc | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 30 | : | 15 | Vraga Jiří |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Old Times Olomouc | 10 | : | 9 | Příšerky Šternberk | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 22 | : | 23 | Otevřelová Andrea |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Draci Olomouc II. | 3 | : | 15 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 14 | : | 31 | Alexa Filip |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Moravští orli Olomouc | 14 | : | 4 | Olomoučtí Patrioti | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | Paprota Michal | 32 | : | 13 | Kováčik Jan |
|
| 13. | So | 24.2.2024 | Hasan Stařechovice | 11 | : | 7 | Retro Punat Olomouc | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Simon Miroslav | 24 | : | 18 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Bullici Senice na Hané | 10 | : | 8 | Draci Olomouc II. | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | Laníková Hana | 26 | : | 22 | Ondrejka Josef |
Zadal: | Laníková Hana | 3.3.2024 17:10 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Příšerky Šternberk | 8 | : | 10 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 24 | : | 22 | Alexa Filip |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Olomoučtí Patrioti | 8 | : | 10 | Old Times Olomouc | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Šipula Petr | 18 | : | 27 | Strnad Milan |
Zadal: | Strnad Milan | 5.3.2024 09:07 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Pivnice Arx Olomouc | 3 | : | 15 | Retro Punat Olomouc | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Čaník Petr | 10 | : | 30 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 14. | So | 2.3.2024 | Hasan Stařechovice | 16 | : | 2 | Moravští orli Olomouc | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Simon Miroslav | 34 | : | 12 | Paprota Michal |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Draci Olomouc II. | 11 | : | 7 | Pivnice Arx Olomouc | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | Ondrejka Josef | 25 | : | 19 | Čaník Petr |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Retro Punat Olomouc | 10 | : | 8 | Moravští orli Olomouc | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | Čtvrtlíková Zuzana | 24 | : | 20 | Paprota Michal |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Old Times Olomouc | 10 | : | 9 | Hasan Stařechovice | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 23 | : | 22 | Hlavinka Martin |
|
| 15. | So | 9.3.2024 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | 15 | : | 3 | Olomoučtí Patrioti | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | Alexa Filip | 32 | : | 12 | Šipula Petr |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Příšerky Šternberk | 10 | : | 8 | Draci Olomouc II. | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 25 | : | 22 | Ondrejka Josef |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Olomoučtí Patrioti | 3 | : | 15 | Bullici Senice na Hané | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | Šipula Petr | 9 | : | 33 | Laníková Hana |
Zadal: | Šipula Petr | 18.3.2024 18:22 | Autorizoval: | Automat | 22.3.2024 02:00 |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Old Times Olomouc | 9 | : | 10 | Retro Punat Olomouc | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | Strnad Milan | 21 | : | 24 | Čtvrtlíková Zuzana |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Pivnice Arx Olomouc | 4 | : | 14 | Moravští orli Olomouc | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | Čaník Petr | 18 | : | 29 | Paprota Michal |
|
| 16. | So | 16.3.2024 | Hasan Stařechovice | 10 | : | 8 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | Hlavinka Martin | 23 | : | 21 | Alexa Filip |
|
| 9. | So | 23.3.2024 | Příšerky Šternberk | 15 | : | 3 | Olomoučtí Patrioti | Restaurace Samson, Šternberk | |
15:00 | Otevřelová Andrea | 32 | : | 12 | Šipula Petr |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Pivnice Arx Olomouc | | | | Příšerky Šternberk | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Old Times Olomouc | | | | Moravští orli Olomouc | Staré časy, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Hospůdka Černá cesta Olomouc | | | | Retro Punat Olomouc | Hostinec Hospůdka, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Bullici Senice na Hané | | | | Hasan Stařechovice | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|
| 17. | So | 6.4.2024 | Draci Olomouc II. | | | | Olomoučtí Patrioti | Restaurant RedWolf, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Olomoučtí Patrioti | | | | Příšerky Šternberk | Hospůdka Patriot, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Retro Punat Olomouc | | | | Bullici Senice na Hané | Club Punat, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Moravští orli Olomouc | | | | Hospůdka Černá cesta Olomouc | Pivnice Mototechna, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Pivnice Arx Olomouc | | | | Old Times Olomouc | Pivnice Arx Olomouc, Olomouc | |
15:00 | | | | | |
|
| 18. | So | 13.4.2024 | Hasan Stařechovice | | | | Draci Olomouc II. | Hostinec Hasan Stařechovice, Kostelec na Hané | |
16:00 | | | | | |
|
| 15. | So | 20.4.2024 | Bullici Senice na Hané | | | | Příšerky Šternberk | Sportcentrum Panav, Senice na Hané | |
15:00 | | | | | |
|